Ode mě je to pro dnešní ráno vše. Děkuj za pozornost a někdy u NHL zase nashledanou!
Radko Gudas (PHI) 0+2, 1 střela, čas na ledě 20:11
Jakub Voráček (PHI) 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:02
Marko Daňo (WPG) 0+1, 1 střela, čas na ledě 15:38
Tři hvězdy utkání:
1. Sean Couturier (PHI) 1+0
2. Michael Del Zotto (PHI) 0+0
3. Nikolaj Ehlers (WPG) 0+1
Je konec! Philadelphia přidala ve třetí třetině další dvě branky a pohlídala si tak svoje vedení!

Flyers se dostali v desáté minutě do dvoubrankového vedení, prosadili se totiž v rozmezí 34 sekund. Nejdříve skóroval po nejspíše neodpískaném faulu Sean Couturier, kterého vzápětí napodobil Michael Raffl.

Ve druhé třetině nejdříve snižoval střelou do odkryté branky Dustin Byfuglien. Domácí se ovšem díky střele Marka Streita dostali zpátky do vedení, ale poslední tečku za třetinou přecijen měli hosté. Po ukázkové kombinaci skóroval Blake Wheeler. Stav před třetí třetinou byl 3:2 pro Flyers.

Kteří si své vedení dokázali pohlídat. Po celkem šťastném odrazu se prosadil střelou do odkryté branky Wayne Simmonds. Hosté nevyužili dalších několik šancí, a tak se museli před svým hostitelem sklonit. Výhru stvrdil střelou do prázdné klece Brandon Manning.

Střely na branku: 22:32
59:12
Philadelphia právě vstřelila branku!
Ale nyní je již o osudu utkání definitivně rozhodnuto! BRANDON MANNING se dostal ke kotouči a přesným pokusem jej přes celé kluziště poslal do prázdné branky! Asistence: Radko Gudas.
59:00
Přesně v poslední minutě se hosté po nepřesnosti vyhnali z útočného pásma. Nyní už bude hodně těžké vrátit se do utkání.
58:41
Oddechový čas pro tým Winnipeg Jets.
58:41
Hostům se ovšem nepovedlo nic vymyslet a ke kotouči se dostal Matt Read. Ten se ale střelou přes celé kluziště neprosadil, a tak se píská icing.
57:51
Winnipeg má poslední šanci vjet do pásma a vymyslet nějakou akci, která by mohla utkání zdramatizovat. Helleybuck opouští klec!
57:22
56:50
Po kombinační hře se ke střele dostal Andrew MacDonald, kterému se svou střelou nepovedlo překonat pozorného brankáře.
56:21
Hosté ovšem mohli udeřit ve svém oslabení. Mark Scheifele se prodral po pravé straně do zakončení. Před brankou se elegantní stahovačkou zbavil obránce, ale Masona následně nepokořil!
56:03
Domácí se dostali k prvnímu střeleckému pokusu. Ten ovšem neskončil za zády pozorně zasahujícího Connora Helleybucka.
55:22
Hosté si svojí situaci ztěžují po zbytečném faulu Chrise Thornburna. Ten míří na trestnou lavici za nedovolené bránění.
55:05
Jacob Trouba nahazoval do ohně, ale k nějaké teči nakonec nedošlo. Pokračuje se ovšem snažením Jets, kteří ale moc času na vymýšlení nemají.
54:30
Na nějaký obrat to ovšem nevypadá. Winnipegu se nedaří vstřelit kontaktní branku a domácí nyní hrajou hodně pečlivě a zbytečně neriskují.
53:50
Nick Cousins se dostával do šance, ale v poslední chvíli byl bránícími hráči připraven o puk. K tomu se tak dostávají hokejisté kanadského celku.
53:11
Tlak hostů pokračuje. Josh Morrissey to zkoušel od modré čáry, ale jeho pokus neskončil v brance. Winnipeg je ale stále u puku.
52:49
Po střele od modré čáry a následné důrazné dorážce se do sebe pustili dvě sedmnáctky – Wayne Simmnonds a Adam Lowry. Nic vážného z toho ovšem nebylo.
52:23
Domácí následně poslali puk mimo své pásmo, až za branku čtyřikrát překonaného brankáře. Píská se zakázané uvolnění.
52:16
Po kombinační hře se ke střele od modré čáry odhodlal Dustin Byfuglien. Jeho dělová rána ovšem skončila jen vedle branky.
51:39
Po přistrčení puku do jízdy Jakubu Voráčkovi se puk objevil na střídačce. Následovat tak bude vhazování po pravici Steveho Masona.
51:30
Následně se přerušuje díky ofsajdové pozici domácího celku. Po komerční přestávce se bude vhazovat ve středu ledové plochy.
50:38
Flyers krouží v útočném pásmu, ale do nějaké větší akce se zatím nedostali. Každopádně takové tempo jim nyní bohatě postačí.
49:57
Polovina třetí části je za námi. Winnipeg se snaží hrát, ale jsou to právě oni, kdo inkasovali jedinou branku ve třetí periodě.
48:58
Od modré čáry to zkoušel Jacob Trouba, ale tomu nevyšla ani jedna střela. Nedošlo ani k nějaké dorážce, ačkoliv hráči tam připravení byli.
48:25
Kanadský celek ale kombinuje poslední minutu za brankou svého brankáře. Do útočné fáze se jim zatím nepovedlo projít.
47:49
Jets opět kombinují v útočném pásmu. Čas na vyrovnání ještě mají, ale to by museli dát hodně rychlou branku, která by je dostala do tempa.
47:07
Mark Scheifele se prodral do útočného pásma a pokoušel se obejít bránícího hráče. To se mu ovšem díky dobrému bránění nepovedlo.
46:46
Steve Mason nyní měl střelu Dustina Byfugliena od pravého mantinelu. Philadelphia tedy vede opět o dvě branky, následuje komerční pauza.
45:46
Nyní to ovšem vychází, domácí celek opět vede o dvě branky! Pokus od modré čáry se odrazil k WAYNU SIMMNONDSOVI, jenž se jen otočil a zamířil za záda dezorientovaného Helleybucka! Asistence: Andrew MacDonald a Brayden Schenn.
45:43
Následné snažení domácího celku bylo zakončeno střeleckým pokusem Michaela Del Zotta. Ten nedokázal navýšit vedení.
45:04
A mohlo přijít vyrovnání na druhé straně. Nikolaj Ehlers střílel z mezikruží, ale svým pokusem jen nechal vyniknout domácího brankáře. Ten předvedl úžasný zákrok lapačkou!
44:57
Jakub Voráček poslal do akce svého spoluhráče, který ovšem střelou z pravé strany nepřekonal pozorného brankáře. Zamířil jen vedle.
44:16
Bekhendem to zkoušel právě jeden z domácích, kterému se ale nepovedlo překonat pozorného Helleybucka v brance.
43:37
Aktivita kanadského celku pokračuje. Uvidíme, zda se jim povede stav utkání vyrovnat anebo si Philadelphia svojí výhru dokáže pohlídat.
42:52
Mark Scheifele dostal dokonalý pas před branku a z tohoto prostoru zakončoval. Jeho pokus k levé tyči ovšem dokázal vyjetý Mason vyrazit!
41:59
Marko Daňo se po pravé straně prodíral do nějaké akce, ale zastaven byl pozornými obránci. Philadelphia je opět u puku.
41:32
Ofsajd se píská i na straně druhé. Hosté vjeli do třetiny mimo pravidla. Následovat tak bude vhazování ve středním pásmu.
41:00
Philadelphia ovšem nic nevymyslela. Byla totiž přistižena v ofsajdovém postavení, následuje vhazování ve středu ledové plochy.
40:25
Nyní ovšem dostanou další šanci předvést něco v útočném pásmu. Winnipeg totiž vyhodil kotouč na zakázané uvolnění.
40:09
Flyers se hned po vhazování hnali do zakončení, ale puk byl nakonec útočícímu hráči u pravého mantinelu uzmut.
40:01
Druhá třetina nám nabídla celkem tři branky, hosté se hned dvakrát dotáhli na jednobrankový náskok. Nejdříve snižoval střelou do odkryté branky Dustin Byfuglien. Domácí se ovšem díky střele Marka Streita dostali zpátky do vedení, ale poslední tečku za třetinou přecijen měli hosté. Po ukázkové kombinaci skóroval Blake Wheeler. Stav před třetí třetinou je 3:2 pro Flyers!

Střely na branku: 14:21
40:00
39:48
Ivan Provorov si najel do pásma, ale branku netrefil. Puk se ovšem odrazil před branku, kde byl Brayden Schenn. Ten trefil pravou tyčku, od které se kotouč odrazil do zad brankáře a následně za branku.
39:01
Rozeběhla se poslední minuta. Steve Mason chyboval za brankou, ale jeden z hostů nenašel volného spoluhráče, jenž by zakončoval.
38:25
Domácí celek se pokoušel něco vymyslet. Hosté chtěli jejich pikle utnout, a tak kotouč vyhodili na zakázané uvolnění.
37:19
Winnipeg právě vstřelil branku!
Úžasná akce hostujícího celku končí další snižující brankou, Winnipeg se vrací do utkání! Mark Scheifele našel na pravém kruhu volného Nikolaje Ehlerse, který předložil kotouč před prázdnou branku BLAKEU WHEELEROVI. Ten se střelou do odkryté branky nemýlil! Asistence: Nikolaj Ehlers a Mark Scheifele.
36:54
Následovaly akce na obě strany. Ani jeden z celků neuspěl, puk byl naposledy tečován po střele Wayna Simmondse vysoko nad branku Helleybucka.
35:57
Hosté zatáhli puk do pásma a celou akci zakončili střelou Chrise Thorburna z levé strany. Jeho střela ale brankáře nepřekonala.
35:24
Nikolaj Ehlers se objevil ve své další šanci. Nyní si najel po levé straně do zakončení, ale Masona u přední tyčky nenachytal. Následuje vhazování před ním.
34:42
Winnipeg se dostal s pukem do útoku, ale včas k hráčům přistoupili bránící hráči. K puku se tak dostávají opět domácí.
34:16
Po následné akci Winnipegu, která byla ukončena hvizdem rozhodčích, následuje komerční přestávka. Po ní se bude vhazovat před Masonem.
33:38
Všechno snažení Winnipegu vyšlo vniveč a domácí jsou zpátky tam, kde byli na začátku této třetiny. Vedou totiž opět o dva přesné zásahy.
32:58
A po následném vhazování se domácí celek dostává zpátky do dvoubrankového vedení! MARK STREIT dostal puk na modrou čáru a svou dělovou střelou překonal Connora Helleybucka! Ten čisté svědomí nemá, puk mu z lapačky vyletěl. Asistence: Ivan Provorov a Claude Giroux.
32:35
Snažení domácích bylo zakončeno střeleckým pokusem a nepěknou dorážkou Nicka Cousinse. Ten píchal do brankáře Helleybucka. To se nelíbilo Chiarotovi, který se pustil do menší šarvátky. Opět bez trestů.
31:36
Hned po této akci následovala akce Philadelphie, jenž byla zakončena najetím do brankoviště. Po této akci se strhla menší pošťuchovačka – vylučovat se ale nebude.
31:28
Po levé straně se do zakončení proháčkoval Nikolaj Ehlers, jenž následně dělovkou zakončoval. Rameno Masona bylo ovšem na pravém místě!
31:18
Hosté se snaží dostat do zakončení a zatím vidíme jejich kombinační hru ve středu ledové plochy. Uvidíme, jak to dopadne následně.
30:54
Celé snažení zakončil svou tvrdou střelou Patrik Laine. Hostujícího mladíka ovšem vymazal svým zákrokem lapačkou Steve Mason!
30:24
Chyba domácí obrany rezultovala ve střelecký pokus hostů. Jeden z hráčů ovšem mířil tvrdou střelou jen nad branku připraveného Masona.
29:56
Flyers se hned poté dostali k nahození, které Helleybuck raději ukryl ve své lapačce. Následovat bude vhazování před jeho brankou.
29:24
Následovala příležitost hostí. Puk byl nahrnut mezi kruhy, kde stál jeden z hostů. Ten ale nabídku z levé strany nakonec nezasáhl.
28:44
Dale Weise se pokoušel projít do zakončení po levé straně. Domácí forvard byl ovšem bráněn pozorně, a tak k ničemu nedošlo.
28:08
Následně se hosté nedomluvili a jejich přihrávka nebyla zachycena dříve, než doputovala na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před Helleybuckem.
27:24
A mohlo být hned srovnáno! Nikolaj Ehlers se řítil sám na Stevea Masona, kterého ovšem dělovkou nedokázal překonat!
26:57
Nepovedená akce domácího celku byla potrestána na opačné straně! Blake Wheeler sice ztratil hokejku, ale k puku se nakonec dostal Nic Petan. Ten svou přihrávkou na zadní tyčku našel DUSTINA BYFUGLIENA, jenž střelou do odkryté branky vstřelil první letošní branku! Nic Petan a Marko Daňo.
26:30
Opět to pokusem z levé strany zkoušel Quinton Howden. Ten ovšem ani nyní nepřekonal dnes stoprocentního Stevea Masona.
25:54
Connor Helleybuck zachytil nahození na jeho branku a hned rozehrává se svými spoluhráči. Hosté se stále pokouší něco vymyslet.
25:31
Následné obléhání druhého celku Západní konference zakončoval Jacob Trouba. Ten svým nahozením ale nenašel hokejku připraveného spoluhráče.
24:55
Následně to zkoušel také Jakub Voráček. Ten zakončoval přes obránce, ale branku hostujícího brankáře nakonec netrefil.
24:31
Dobrá šance stále před Pierrem-Édouardem Bellemarem. Ten ale svým střeleckým pokusem z levé strany nepřekonal pozorného Helleybucka!
23:57
Další puk byl do brankoviště domácího brankáře posílán z pravé strany. Z této pozice ale nikdo nedorážel, a tak je stav stále příznivý pro domácí.
23:20
Domácí se dostali ke střele, ale ta brankou neskončila. Následoval útok Quintona Howdena, jenž ujel obraně a z levého kruhu zakončoval. Svým pokusem ale trefil jen lapačku Masona!
22:42
Winnipegští napadli rozehrávku domácího celku, ale ti neudělali chybu, a tak jsou stále u puku. Uvidíme, zda následně něco vymyslí.
22:02
Druhá třetina se zatím hraje v takovém neatraktivním tempu. Oba celky nahazují kotouče na branku, a to bez nějakého efektu.
21:20
Něco se pokouší vymyslet hokejisté Winnipegu, kteří ovšem nejsou nebezpeční. Uvidíme, zda se jim to povede změnit.
20:35
Po následném vhazování se puk dostal na modrou čáru, odkud pálil jeden z domácích. Ten svou tvrdou střelou Helleybucka nepřekonal.
20:08
Hosté se hnali do útoku, ale jejich snaha byla ukončena odpískáním prvního zakázaného uvolnění druhé třetiny.
20:01
První třetina je minulostí. Flyers se dostali v její polovině hned do dvoubrankového vedená, prosadili se totiž v rozmezí 34 sekund. Nejdříve skóroval po nejspíše neodpískaném faulu Sean Couturier, kterého vzápětí napodobil Michael Raffl.

Střely na branku: 5:9
20:00
19:48
Flyers se ještě v závěru třetiny mohli dostat do zajímavé akce. Přihrávka zpoza branky ovšem nenašla hokejku připraveného hráče.
18:52
Jakub Voráček se točil v útočném pásmu a nakonec poslal kotouč na spoluhráče v obraně. Ten ale svou střelou neohrozil brankáře.
18:17
Connor Helleybuck musel nyní řešit střelu Brandona Manninga od modré čáry. Domácí obránce ovšem nedokázal překonat dobře postaveného brankáře.
17:48
Po ofsajdové situaci hostujícího celku následuje vhazování ve středním pásmu. Jets nejsou tak aktivní, jako na začátku třetiny.
17:13
Winnipegu se následně nepovedlo nic vymyslet, a tak se k puku za brankou svého brankáře dostávají domácí. Ti budou chtít své dvoubrankové vedení udržet.
16:26
Po akci kanadskému celku následuje vhazování ve středovém kruhu. Domácí celek díky dvěma brankám v polovině třetiny stále vede.
16:04
Jakub Voráček se s pukem dostal za branku, kde ovšem nic nevymyslel a v přesile hostů jej ztratil. Ti s ním vyrážejí do útoku.
15:54
Vymysleli jediný střelecký pokus, který Mason navíc v pohodě viděl, a tak puk ukryl ve své lapačce. Následuje komerční přestávka.
15:35
Po přetahovačce o puk za brankou Jets se k puku dostali hosté, jenž vyrážejí do útočného pásma něco vymyslet.
14:52
Po následném vhazování a akci to zkoušel střelou zápěstím od modré čáry jeden z domácích. Ten ale trefil jen připraveného Helleybucka.
14:39
Následně se přerušuje a podruhé v utkání uvidíme komerční pauzu. Philadelphia vede díky dvěma slepeným brankám 2:0!
14:24
Pohlednou akci domácích zakončoval z dobré pozice mezi kruhy Wayne Simmonds. Jeho pokus byl ale na poslední chvíli zablokován bránícími hráči.
13:49
Chris Thorburn to mohl uskutečnit. Jeho střela z pravého kruhu ovšem skončila jen na výstroji připraveného domácího brankáře.
13:11
Hosté se s pukem opět dostali do útočného pásma, kde se pokusí vymyslet nějakou akci, která by je dostala zpátky do tohoto utkání.
12:34
Domácí si následně na nic nehráli a puk raději rychle vyhodili za branku Helleybucka. Píská se zakázané uvolnění.
12:05
Za brankou chyboval Steve Mason a jeden z hostů obkroužil branku a zakončoval. Branka z toho ovšem nebyla hlavně díky skvělému obrannému zákroku Radka Gudase!
10:57
Flyers se povedlo z ničeho dostat do dvoubrankového vedení. Winnipeg byl mezitím aktivnějším celkem, a tak uvidíme, jak se z toho hosté vzpamatují.
09:47
To se jim ovšem nepovedlo a domácí jdou do dvoubrankového vedení. K vyhození se dostal Matt Read, jenž si najel po pravém křídle a následnou rybičkou našel volného MICHAELA RAFFLA. Ten tvrdou střelou k tyčce překonal Connora Helleybucka podruhé! Asistence: Matt Read a Radko Gudas.
09:39
Následně se do útoku opět dostali hosté, kterým se nahozením z pravé strany povedlo vybojovat vhazování před domácím brankářem.
09:13
Kteří z jedné z prvních střel jdou do jednobrankového vedení! Mark Scheifele byl podražen a k puku se dostal SEAN COUTURIER. Ten z následné střely překonal Helleybucka! Hostující asistent kapitána si následně dost stěžoval a nutno říct, že oprávněně. Asistence: Travis Konecny.
08:17
Puk před branku dostával jeden z hostů, který ovšem nedokázal udělat kličku a překonat tak roztaženého Masona. K puku se následně dostávají Letci.
07:54
A opět jsou v útoku hokejisté Winnipegu. Ti se pokusí vymyslet nějakou akci, která by mohla skončit úvodní brankou dnešního střetnutí.
07:12
Philadelphia se dostala do útočného pásma a celou svou akci zakončila střelou z mezikruží. Claude Giroux ovšem pozorného brankáře nepřekonal.
06:31
Tým Philadelphia Flyers hraje v plném počtu.
06:26
Nyní ovšem k zajímavé šanci došlo! Chris Thorburn dostal kotouč z pravého kruhu před branku, kde ale v dobré šanci trefil jen betony Stevena Masona!
06:12
Další pokračování přesilovky se kanadskému celku moc nedaří. Philadelphii se povedlo po nějaké době opět vyhodit kotouč.
05:34
Následně se domácímu celku povedlo vyhodit, a tak mohou bránící hokejisté v oranžových dresech pohodově vystřídat.
05:08
Nikolaj Ehlers kouzlil s pukem na pravém kruhu a následně nebezpečně vystřelil. Jeho pokus ovšem Steve Mason dokázal vyrazit.
04:31
Travis Konecny byl hitován, což se mu moc nelíbilo, a tak sekl Patrika Laineho. Následuje tak první početní výhoda utkání.
04:20
Těm se sice nedaří dostat se do nějaké šance, ale uvidíme první přesilovou hru utkání. Winnipeg bude mít šanci dostat se do vedení.
03:27
Philadelphia se pokoušela dostat do nějaké akce, ale to se jí nepovedlo. U puku jsou i nyní hokejisté v bílých dresech.
02:50
Celá akce Jets byla zakončena Joshem Morrisseyem. Tomu se ale z dobré pozice nepovedlo překonat pozorného Masona. Hosté jsou zatím aktivnější.
02:07
Následoval také střelecký pokus Flyers, kterým se ovšem nepovedlo branku Helleybucka nějak překvapit. Následuje protiútok Winnipegu.
01:42
Jacob Trouba se dostal k prvnímu střeleckému pokusu utkání. Jeho bomba od modré čáry ovšem pozorného Masona ničím nepřekvapila.
00:54
A opět se dostal kotouč za branku domácího brankáře. Ten byl nyní připraven a puk rozehrál společně se svými spoluhráči.
00:22
Následně se kanadský celek nedomluvil a přihrávka směrem dopředu skončila jen na zakázaném uvolnění. Vhazovat se bude před Helleybuckem.
00:10
Úvodní vhazování vyhráli hosté z Winnipegu, jenž hned nahodili kotouč za branku. Tam byl ale jako první brankář Steve Mason.
00:01
Na ledě jsou již oba celky, jenž jsou připraveny na úvodní buly dnešního střetnutí. Kdo bude v dnešním utkání úspěšnější?
Krásné ráno všem hokejovým nadšencům! Za pár minutek nám začne utkání mezi Philadelphií Flyers a Winnipegem Jets. Sledovat budeme dva české a jednoho slovenského hokejistu. Přeji příjemnou zábavu!

Philadelphia Flyers: S. Mason (Stolarz) – MacDonald, Del Zotto, Streit, Provorov, Gudas, Manning – Simmonds, Giroux, B. Schenn – Voráček, Couturier, Konecny – Weise, Cousins, VandeVelde – Read, Bellemare, Raffl.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Hutchinson) – Byfuglien, Morrissey, Trouba, Enström, Postma, Chiarot – Laine, Scheifele, Ehlers – Wheeler, Petan, Daňo – B. Tanev, Lowry, Copp – Thorburn, Burmistrov, Howden.

Rozhodčí: L’Ecuyer, Furlatt – Gibbs, Knorr.
Předpokládané sestavy

Philadelphia: Mason (Stolarz) – MacDonald, Del Zotto, Streit, Provorov, Gudas, Manning – Simmonds, Giroux, Schenn – Voráček, Couturier, Konecny – Weise, Cousins, VandeVelde – Read, Bellemare, Raffl.

Winnipeg: Helleybuck (Hutchinson) – Byfuglien, Morissey, Trouba, Enström, Postma, Chiarot – Laine, Scheifele, Ehlers – Wheeler, Petan, Daňo – Tanev, Lowry, Copp – Thorburn, Burmistrov, Howden.
Poslední tři vzájemná utkání

29.3.2016 Philadelphia – Winnipeg 3:2 pp.

Marko Daňo

Jets na rozdíl od svého dnešního soupeře zažívají skvělé časy. Po osmnácti střetnutích se drží na druhém místě v Západní konferenci. Navíc vyhráli čtyři z posledních pěti zápasů a odnesli si z nich 9 bodů z celkově deseti možných.
V dosavadním průběhu se jim daří také střelecky. S padesáti vstřelenými brankami jsou společně s Chicagem nejlepším celkem Západní konference.
Venku se Winnipegu daří již o něco méně. Z osmi zápasů na cizím ledě posbírali 8 bodů a to stačí pouze na 8. místo v tabulce venkovních týmů v Západní konferenci.

Posledních pět utkání

16.11.2016 Winnipeg – Chicago 4:0
13.11.2016 Winnipeg – Los Angeles 3:2 sn.

Nikolaj Ehlers 16 (4+12)

Flyers zatím neprožívají vůbec podařenou sezónu. V sedmnácti utkáních posbírali jen 17 bodů a to jim stačí na průběžnou 13. pozici ve Východní konferenci.
Velice zajímavá jsou počty vstřelených a inkasovaných branek Philadelphie. V dosavadním průběhu totiž nastříleli 57 gólů, což z nich v tomto ohledu dělá druhý nejlepší celek NHL. Na druhou stranu jsou nejhorším týmem celé soutěže ve statistice obdržených branek. Mají jich na svém kontě hned 62, což je velmi nelichotivá vizitka.
V tabulce domácích mužstev jsou navíc až jedenáctí se ziskem deseti bodů z devíti duelů a mají tak rozhodně co zlepšovat.

16.11.2016 Philadelphia – Ottawa 2:3 sn.
13.11.2016 Philadelphia – Minnestoa 3:2
12.11.2016 Toronto – Philadelphia 6:3
9.11.2016 Philadelphia – Detroit 2:3 sn.
6.11.2016 Montreal – Philadelphia 5:4

Jakub Voráček 17 (7+10)
Claude Giroux 16 (4+12)
Wayne Simmonds 15 (8+7)
Zdravím všechny fanoušky a fanynky nejlepší hokejové ligy světa. Kanadsko-americká NHL pokračuje pořádnou porcí zápasů a my se společně zaměříme na duel mezi Philadelphií Flyers a Winnipegem Jets. Utkání začíná v 01:00 a u jeho sledování Vám přeji příjemnou počtenou.