Úspěšnost brankářů: 92,31% – 96%
Využití přesilovek: 0/2 – 0/1
Bodyčeky: 8 – 10
Vyhraná buly 21 – 31
Zápas to byl velice pohledný a hlavně vyrovnaný, ale vítěz může být jenom jeden a pro dnešek to platí o Philadelphii Flyers, která si z Xcel Energy Center odváží důležitou výhru 3:1. Pojďme ovšem od začátku. První třetině nám nabídla dvě branky. Hned ve třetí minutě se prosadil Zach Parise, který prodloužil vlastní bodou sérii, která se táhne od zápasu s Winnipegem. Ovšem to nebylo všechno, necelé dvě minuty před první závěrečnou sirénou se prosadil Sean Couturier, který srovnal stav utkání. Hosté doslova vlítli do druhé třetiny a odměnou jim byl vedoucí gól z hokejky Matta Reada. Konečně se dostáváme do poslední třetiny, kde o konečném výsledku rozhodnul Jakub Voráček, střelou do prázdné branky.
I třetí třetina byla velice vyrovnaná a opět v ní padnul pouze jediný gól a to do branky domácích. Šťastným střelcem byl český snajpr ve službách Philadelphie, Jakub Voráček. Minnesota měla v závěru větší tlak, ale jak je známa jedna věta. Nedáš, dostaneš.

Počet střel ve třetí třetině:
Minnesota Wild – 4
Philadelphia Flyers – 9
59:55
Zdá se, že se v tomto zápase už nic nedostane. Puk je u hostů, kteří s přehledem kombinují ve vlastním pásmu, domácí jako by rezignovali.
59:25
Devan Dubnyk opět míří na střídačku. Tohle je ovšem tah ze zoufalosti.
59:16
Philadelphia právě vstřelila branku!
V některých případech se říká, že risk je zisk. V tomto případě to neplatí. Domácí nedokázali využit mohutný tlak před hostující brankou a proto udeřili hosté. Jmenovitě JAKUB VORÁČEK, který poslal puk do prázdné branky. Asistence: Wayne Simmonds.
58:31
Devan Dubnyk je odvolán na střídačku, Minnesota hraje v šesti lidech!
58:18
Schenn se snažil vymyslet zajímavou přihrávku na volného spoluhráče, ale puk k němu nepřijel.
58:01
Ohlášeny poslední dvě minuty řádné hrací doby, Dubnyk je stále v domácí brance.
57:25
Útok Flyers skončil ve středním pásmu, hosté musí hodit zpátečku a opět musí bránit tento výsledek.
56:49
Wild drží útočné pásmo, ale má problémy s napadáním hostů, kteří se zuby nehty drží svého vedení v tomto zápase.
56:25
Domácí odstřelují branku Flyers jako na střelnici, ale všechny kotouče míří mimo branku.
56:01
Domácí trenér by měl pomalu zvažovat hru bez brankáře. Zatím pokyn k opuštění branky nepřichází.
55:56
Máme tady poslední komerční přestávku!
55:38
Domácí tým zvyšuje obrátky a tlačí se do útoku, čas se opravdu velice rychle blíží k nule.
55:11
Suter pouze nahazoval před hostující branku, to mohla být zajímavá šance při správné teči, která ovšem nepřišla.
55:03
Hostům vázne rozehrávka, máme tady další zakázané uvolnění. V pořadí je to už třetí Icing za sebou.
54:29
Opět tady máme úsek hry, kde se výrazně nepřerušuje. Ovšem následně Flyers vyhazují přes celé hřiště za cenu vhazování před vlastní brankou.
54:03
V další příležitosti hostující tým, Dubnyk se ovšem proti této šanci postavil a připsal si důležitý zákrok.
53:34
Voráček na sebe vzal dva hráče, poté se snažil uvolnit spoluhráče, ale jeho přihrávka nebyla pochopena.
53:16
Domácí se snažili nahodit do útočného pásma, ale jejich kombinace nebyla úspěšná, dokonce je odpískáno Icing.
52:43
Domácí tým bude muset vsadit všechno na útok, aby měl nějakou šanci vstřelit vytoužený vyrovnávací gól. To se ovšem ještě neděje.
52:21
Hosté zkušeně drží puk v útočném pásmu a nepouštějí domácí k nějaké jejich hře, hostující tým je blízko k vítězství.
52:09
Hra je opět přerušena, protože je odpískáno zakázané uvolnění domácímu týmu. Vhazovat se bude před domácí brankou.
52:03
Máme tady další komerční přestávku v tomto zápase.
51:55
Domácí se momentálně ovšem brání pouze vyhozením do obranného pásma. Hra se poté přerušuje kvůli ofsajdu hostů.
51:20
Ovšem ještě nepředbíhejme, máme před sebou něco málo přes 8 minut, může se stát cokoliv.
50:38
Domácím se bude velice rychle krátit čas na vyrovnání, případné vítězství hostů by mohlo pomoct k dosažení play-off.
50:07
Máme tady další boj o puk u mantinelu, který vyhráli s přehledem hosté. Ti vyvážejí a poté míří střídat.
49:36
Letci i nadále drží útočné pásmo skvělým napadáním, což dělá domácím velké problémy.
49:12
Domácím se nepovedlo vyvézt puk mimo dostřel jejich branky, proto musí hodit zpátečku do obrany.
49:06
Zápas se nám pomalu přesouvá do posledních desíti minut řádné hrací doby. Ovšem nejprve tady máme komerční přestávku.
48:54
Hosté právě prokazují velkou oddanost, když padají do tvrdých střel domácích obránců.
48:11
Staal ztratil puk a ihned se musí vracet do obrany, aby zastoupil svého spoluhráče. To se domácím povedlo a můžou opět zaútočit.
47:39
Dvojitá šance domácích končí neúspěchem. Poprvé zasáhnul hostující brankář, podruhé puk zamířil mimo tři tyče hostující branky.
47:08
Ani jeden tým nevyužil přesilovku, proto to oba týmy zkusí v normálním počtu.
46:56
46:54
Dumba bekhendem zakončoval k pravé tyči, Mason byl připraven a připsal si další zákrok.
46:28
Zkrácená přesilová hra domácích se moc nepovedla a blíží se ke svému konci.
45:56
45:19
Simmonds si najel mezi kruhy a vyslal pohotovou střelu na domácí branku, Dubnyk musel puk vyrazit.
44:56
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Valtteri Filppula – 2 min., hákování).
44:47
Dubnyk si připsal velice jednoduchý zákrok proti střele Shayna Gostisbehereho.
44:19
Poté následně přichází domácí vyhození přes všechny čáry. Netrvá to dlouho a hosté jsou opět v útočném pásmu.
44:10
Závar před Dubnykem musel řešit až rozhodčí, který celou situaci ukončil, vhazovat se bude před domácí brankou.
44:03
Letci můžou zvýšit své vedení a svou přesilovku začíná o poznání lépe než jejich soupeř.
43:56
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Ryan Suter – 2 min., nedovolené bránění).
43:33
Suter se bije ve vlastním pásmu s přesilou, ale je úspěšný a může puk vyvézt mimo ohrožení jeho branky.
43:01
Ani domácí fanoušci nepomáhají svému celku za vyrovnaním. V ochozech není slyšet nějaké větší povzbuzování.
42:36
Scandella si musí dávat pozor před dotírajícím soupeřem, proto pouze vyhazuje přes všechny čáry. Máme tady zakázané uvolnění.
41:55
Jason Pominville vyslal z poloviny hřiště velice tvrdou střelu, kterou Mason vyrazil do rohu kluziště.
41:48
Dubnyk si musel poradit před dotírajícím soupeřem, takže puk schoval ve výstroji. Po kraťoučké přestávce se bude vhazovat právě před ním.
41:14
Třetí třetina začala velice důrazně, oba týmy se nedají nic zadarmo. Rozhodčí ovšem dnes vyloučil pouze jednoho hráče.
40:46
Boj o puk probíhá za domácí brankou, poté domácí hráči vyvážeji puk až do útočného pásma, kde si pro puk dojel Mason.
40:27
Minnesota má před sebou velmi těžký úkol v této, poslední třetině dnešního utkání. Uvidíme, jak se s ním popere.
40:01
Máme za sebou další vyrovnanou třetinu, která nám přinesla pouze jeden gól, který dali hosté. Hned na začátku této třetiny otočil nepříznivý vývoj hostující Matt Read a upravil tak skóre na 2:1 pro jeho tým. Uvidíme, s čím do třetí třetiny příjde domácí tým.

39:54
Poslední takovou šanci v této třetině měl Jordan Weal, ale gól nedal.
39:24
Tlak domácích neutichá ani v poslední minutě, ovšem Letci v této periody předvádí velmi důraznou obranu.
39:01
Byla ohlášena poslední minuta druhé třetiny.
38:53
Brodin se dostal do zajímavé šance, ale Mason byl proti této střele nadmíru připraven.
38:30
Flyers vyhazují přes celé hřiště, ale zakázané uvolnění to nebude, hra může pokračovat bez přerušení.
38:05
Minnesota se snaží do konce této třetiny vyrovnat, ale to se ji zatím nedaří. Domácí fanoušci musí být znepokojeni.
37:35
Hosté teď uklidnili hru, nechali oba týmy vystřídat. Po střídání se hra přesunula před Dubnyka, tedy vedle jeho branky do rohu kluziště.
36:57
Simmonds čekal na přihrávku, aby mohl vystřelit. Jenže na poslední chvíli vložil do této přihrávky hůl jeden z domácích hráčů. Tohle byl velice dobrý obranný zákrok.
36:22
Hosté vystrkují na konci třetiny růžky, Dubnyk s obranou musí být v pozoru. Ovšem to samé platí o Masonovi, který teď vyniknul proti šanci Pariseho.
35:48
Druhá třetina se nám blíží ke svému konci. Philadelphia i nadále drží chudé vedení, udrží ho do konce této periody?
35:35
Erik Haula zakončoval bekhendem, ale jeho střela byla zablokována. Vhazovat se bude před hostující brankou.
35:16
Boj o kotouč se odehrával ve středním pásmu, vítězem tohoto boje byl Gudas, který poté nahodil do útočného pásma.
34:55
Wild jsou i nadále v útočném pásmu a i nadále se snaží ohrozit zatím výborného Masona.
34:35
V komerční přestávce jsme se mohli dozvědět, že se Victor Bartley zranil v ranním rozbruslení, proto se nedostal do zápasu.
34:35
Máme tady poslední komerční přestávku v této třetině.
34:31
Mason musel pokrýt puk před dotírajícím protihráčem. Vhazovat se bude před jeho bránou.
34:11
Voráček hledal žabičkou volného Girouxe, ale Dubnyk tento úmysl přečetl a puk vypíchnul.
33:43
Hosté se snaží vymanit od soustavného tlaku protihráčů, to se jim zatím nedaří a musí se i nadále bránit.
33:33
Tohle bylo výborně odehrané oslabení v podání hostů, kteří i nadále živí naději na vítězství v tomto zápase.
33:32
33:11
Hosté skvěle tahají čas, který pro domácí utíká velice rychle. Následně se ke střele dostal Jared Spurgeon, který nechal vyniknout lapačku od Masona.
32:51
Přesilovka se pomalu blíží ke svému konci, Mason je zatím bez výraznější práce.
32:25
Letci skvěle napadají a dostávají domácí hráče pod velký tlak, následně přichází vyhození až před Dubnyka.
32:00
Domácí tým začíná vlastní akci až od vlastní branky, následně se drží v útočném pásmu, kde kombinuje.
31:36
Domácí tým má velkou příležitost vyrovnat dnešní utkání, ale hosté zatím brání skvěle.
31:32
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Radko Gudas – 2 min., držení protihráče).
31:32
Po krátké odmlce tady máme opět další komerční přestávku.
31:07
Mason se vložil do krásné razantní přihrávky před jeho brankou, puk míří do středního pásma.
30:40
Scandella se dostal k puku a vzápětí ještě hledal lépe postaveného spoluhráče. K němu se puk nedostal a domácí šance musí začít od začátku.
30:20
Jeden z hostů si zlomil hokejku a domácí se toho ihned snažili využít, ovšem bez úspěchu.
30:15
Zápas se nám přesunul do své druhé poloviny, máme tady komerční přestávku.
30:05
Dubnyk si připsal dva velice těžké zákroky, poté puk skončil na horní části branky, hra je přerušena.
29:31
Zach Parise nepřidal ve samostatném úniku svůj druhý gól v utkání, Letci i nadále drží své vedení o jeden gól.
29:04
Giroux drží puk na své hokejce a krouží po útočném pásmu, hráči Wild pouze stínují a blokují možné přihrávky.
28:35
Na druhé straně je v pernamenci domácí brankář, ale následné pokusy z hokejek hostů končí mimo jeho branku.
28:15
Nino Niederreiter se natlačil před hostující brankáře, ale toho nepřekonal. Mason obstál na výbornou.
27:35
Minnesota se snaží tvořit hru v útočném pásmu, ale to se jim nedaří. Jejich akce musí začít až od Dubnyka.
27:14
Máme tady zakázané uvolnění, vhazovat se bude před hostující brankou, kterou dnes hájí Mason.
26:37
Suter vyhodil do středního pásma ke Staalovi, který prodloužil do útočného pásma. Poté míří domácí tým střídat, na ledě je čerstvá pětka.
26:07
Dubnyk musí být v pozoru, ale jenom na chvíli protože domácí opět míří do útoku. Za každou cenu chtějí vyrovnat.
25:49
Rozhodčí nikoho neposílá na trestnou lavici, a tak se i nadále hraje bez vyloučení.
25:26
Po zákroku hostujícího brankáře vznikla velká mela snad šestí hráčů. Rozhodčí měl co dělat, aby je roztrhnul.
25:18
Coyle se snažil oslovit před brankou volného Staala, ale k němu se puk nedostal. Poté vyniknul hostující brankář.
24:44
Koivu se dostal ke střele z voleje, ale tato střela mu velice nevyšla. Mason si tento nepodařený projektil pohlídal.
24:13
Hosty osvobozuje až Schenn, který vyhodil do neutrální zóny, tedy středního pásma, kde si pro puk dojíždí opět domácí tým.
23:50
Wild si i nadále drží útočné pásmo. Hosté jsou už unavení a chtějí střídat, jenže nemůžou.
23:32
Momentálně se hraje bez většího přerušování, což je pro plynulou hru jenom dobře.
23:08
Minnesota se pomalu dostává do hry a snaží se vyrovnat, ale domácím zatím chybí potřebné štěstí k vyrovnání.
22:43
Suter napřáhnul od modré čáry ke tvrdé střele, která jenom těsně minula hostující branku, kterou hájí Mason.
22:11
Druhá třetina nám začala ve velice rychlém tempu, domácí se snaží dostat do útočného pásma, ale to se jim zatím nedaří.
21:52
Na druhé straně se pěknou střelou blýsknul Coyle, ale netrefil zařízení.
21:17
Domácí tým jako by byl ještě v šatně. Na branku Wild se řítí jeden útok za druhým, domácí hráči můžou být rádi, že neprohrávají o více než jeden gól.
20:21
Tak tohle je šok pro domácí fanoušky, Philadelphia jde hned na začátku druhé třetiny do vedení. Voráček se snažil prokličkovat, ale to se nepodařilo. Ovšem puk se dostal k domácímu Dumbovi, který nebyl před vlastní brankou důrazný, toho využil MATT READ, který poslal svůj tým do vedení. Bez asistence.
20:07
Druhá třetina začala s mírným zpožděním, ale začátku jsme se dočkali. První zákrok v této třetině si připsal hostující brankář.
20:01
Máme za sebou velice vyrovnanou první třetinu, která končí za nerozhodného stavu 1:1. Gólový účet dnešního utkání otevřel Zach Parise, který využil nedůraznosti hostujícího brankáře. Dvě minuty před koncem periody se k puku dostal Sean Couturier, který využil velice slabé střely jeho spoluhráče, která zmátla domácího brankáře. Určitě nikde neodcházejte, máme před sebou dvě velice vzrušující třetiny skvělého hokeje!

Počet střel v první třetině
Minnesota Wild – 11 střel
Philadelphia Flyers – 12 střel
Další třetina začne přibližně v 2:00.
20:00
19:25
První třetina se zřejmě bude dohrávat ve středním pásmu, ani jeden tým nechce udělat zbytečnou chybu, která by vedla k další obdržené brance.
19:05
Zucker oslovil Koiva skvělou přihrávkou před brankou, ale tomuto Finovi puk sklouznul z hokejky mimo jeho dosah.
19:01
Ohlášena poslední minuta první třetiny!
18:47
Domácí s Dubnykem v brance se ke konci třetiny dostávají pod zbytečný tlak. Vhazovat se bude před jeho brankou.
17:59
Máme tady vyrovnaný stav! Schennovi se hrubě nepovedla střela, která zamířila na čepel SEANA COUTURIERHO a ten nadvakrát dostal puk za záda domácí brankáře. Asistence: Brayden Schenn, Dale Weise.
17:34
Gudas si nepočínal nějak důrazně a i tento hostující hráč přišel o puk ve vlastním pásmu.
17:10
Hra je na malou chvíli přerušena, protože oba týmy jdou střídat. Puk i nadále je u domácích. Následně přichází zakázané uvolnění, buly uvidíme před Masonem.
16:40
Provorov ztratil puk ve vlastním pásmu a Wild se dostává do tlaku, Mason musí být připraven. Parise v další zajímavé příležitosti selhal.
16:15
Marco Scandella se snažil vytvořit nějakou zajímavou šanci pro své spoluhráče. Jenže jeho myšlenka nebyla pochopena.
15:46
První třetina se nám blíží ke svému konci. Wild i nadále drží své chudé vedení, udržího do konce této periody?
15:35
Nick Schultz si připisuje první střelu v tomto utkání, Dubnyk si musel připravit zákrok lapačkou.
15:25
Provorov se dostal z pravého kruhu k zajímavé střele, ale ta je zblokována do ochranné sítě.
15:03
Puk je i nadále v obranném pásmu domácích, ale u puku jsou právě hráči Wild, kteří se nedokáži dostat dále do hřiště.
14:50
Velice nepřesná kombinace hostů, tímpádem hosté ztrácí výhodu pásma a musí opět do pásma středního.
14:30
Máme tady další komerční přestávku v této třetině, hra je přerušena.
14:06
Schenn si vzal puk ve vlastním pásmu, prokličkoval se středním a snažil se dostat do útočného pásma. Jeho snažení maří rozhodčí, který si všimnul ofsajdu.
13:39
Voráček hledal chytrou zadovkou někoho z vlastních spoluhráčů, jenže našel pouze domácí hokejku.
13:12
Dubnyk vytlačil střelu jednoho z obránců vedle jeho vlastní branky, ovšem tlak hostů tímto nekončí.
12:51
Hra po krátké přestávce pokračuje tlakem hostů, domácí musí být ve střehu.
12:46
Máme tady druhou komerční přestávku v této třetině, hra je přerušena.
12:34
Mason se vyznamenal proti šanci Coyla, která byla velice pohledná. Stav zůstává i nadále stejný, Wild vedou 1:0.
12:10
Wild i nadále zůstávají u puku a s přehledem kombinují. Ovšem poté přichází nahození a střídání.
11:34
Zucker udělal kličku Masonovi, ten ho ovšem vytlačil ze střeleckého úhlu. Následná otočka kolem branky nevyšla, puk nekončí za brankovou čárou.
11:05
Mikko Koivu opět ztratil puk, ale tentokrát daleko od vlastní branky. Takže ihned žádné nebezpečí domácí branky nevzniklo.
10:29
Scandella osvobodil svůj tým výhozem kotouče na modrou čáru útočného pásma. Letci musí opět založit akci ve vlastním pásmu.
10:01
Hra je velice plynulá, první třetina se nám přehoupla do své druhé poloviny. Tato druhá půlka začíná tlakem hostů.
09:22
Suter se snažil vyvézt puk mimo ohrožení jeho branky a to se podařilo. Dokonce se domácím poštěstilo a puk udrželi u sebe.
08:50
Další akce hostů musí začít až v jejich pásmu, domácí tým skvěle napadá. Letci to budou mít s průnikem do útočného pásma velmi těžké.
08:42
Koivu ztratil puk ve vlastním pásmu, následně se ke střele z první dostal Voráček. Dubnyk byl připraven.
08:22
Dubnyk se opět po delší době ocitnul za vlastní brankou, kde se snažil rozehrát. Rozehrávka se povedla na výbornou.
08:09
Parise dostal skvělý puk od Staala, ale lajnový rozhodčí odpískal ofsajd. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
07:45
Hosté vyhazují do obranného pásma, zakázané uvolnění to ale nebude. Někdo z hostů se dotknul puku ve středním pásmu.
07:12
Hra se momentálně odehrává v útočném pásmu Wild, kde domácí drží puk na svých hokejkách a snaží se vymyslet recept na ohrožení branky Letců.
07:07
Zucker byl velice rychlý, proháčkoval se přes dva obránce a tlačil se do zakončení. Puk ho neposlechnul a skončil dříve u Masona, který kotouč ukryl ve výstroji.
06:35
Jedna střela střídá druhou, ovšem ani jedna stále nemíří mezi tři tyče hostující branky. Práci má mantinel za touto brankou.
06:06
Po komerční přestávce se pokračuje v útočném pásmu domácích, ale Mason zatím nemusí zasahovat. Jeho obránci prokazují velkou odvahu při blokování střel.
06:02
Máme tady první komerční přestávku, hra je přerušena.
05:54
Mason není v této části hry vůbec jistý, toho se snažil využít Jason Pominville, ale tento domácí hráč netrefuje branku.
05:31
Nahození za domácí branku si pohlídal Dubnyk, ale domácí brankář musí být v pozoru, protože na něj dotíral jeden z hostů.
05:16
Minnesota získala puk, ale Staal se poté dostal do ofsajdu. Hra je přerušena, poté se bude vhazovat ve středním pásmu.
04:52
Giroux se snažil prokličkovat přes dvojici domácích obránců, ale poté se k puku nedostal, zároveň o něj přišel.
04:30
Minnesota se brání pouze vyhozením do středního pásma, což následovalo snad čtyřikrát za sebou.
04:04
Letci musí dotahovat, a tak i vypadá jejich hra, která je momentálně velice rychlá, přesná a hlavně útočná. Stále ovšem chybí branka.
03:37
Snad tři šance hostů, které následovaly po sobě nekončí vyrovnávací brankou. Dubnyk si i nadále drží čisté konto.
03:10
Jakub Voráček nahodil z rohu kluziště na branku, domácí brankář si s tímto pukem neporadil a pouze vyrazil.
02:47
Až v tuto chvíli registrujeme útočnou akci hostů, ta ovšem končí skvělým obranným zákrokem Pariseho.
02:25
Domácí i nadále po úvodní brance drží útočné pásmu a tlačí se za dalším gólem.
02:07
Minnesota právě vstřelila branku!
Počáteční aktivita se vyplácí, nevýrazná akce domácích končí gólem. Brodin z vlastního pásma nahodil na hostujícího brankáře, který si s pukem nedokázal poradit a pouze vyrazil ke ZACHU PARISEMU, kterému nedělalo problém poslat puk do branky. Asistence: Eric Staal, Gustav Olofsson.
01:53
Ofsajd je odpískán i na druhé straně, tentokrát Simmondsovi, který se dotknul puku v útočném pásmu.
01:40
Chris Stewart napřáhnul ke střele, ale ta byla velice nepovedená a hned i zblokována.
01:12
Minnesota je hned na začátku utkání aktivnější, na ledě je opět první domácí formace, která je velice nebezpečná.
01:01
Jason Zucker si nepohlídal své postavení a přejel do útočného pásma dřívě než bylo zdrávo. Rozhodčí píská ofsajd.
00:30
Voráček se snažil vyhodit do neutrální zóny, ale to se nepovedlo. Domácí byli v další zajímavé šanci, kterou Mason zastavil.
00:08
Koivu se ihned po vhazování dostal ke střele, ovšem tento projektil zamířil těsně vedle hostující branky.
00:01

Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Suter (A), Spurgeon, Scandella, Dumba, Brodin, Prosser – Mikael Granlund, M. Koivu (C), Zucker – Coyle, E. Staal, Parise (A) – Pominville, Hanzal, Niederreiter – Schroeder, Haula, Stewart.

Philadelphia Flyers: S. Mason (Neuvirth) – Provorov, MacDonald, Del Zotto, Gudas, N. Schultz, Gostisbehere – Simmonds (A), Giroux (C), Weal – Voráček, Filppula, Konecny – Read, Couturier, B. Schenn – Ljubimov, Bellemare (A), VandeVelde.

Rozhodčí: Brad Watson (#23), Chris Lee (#28) – Greg Devorski (#54), Brian Mach (#78).

Pozice v tabulce: 12. místo ve Východní konferenci, 74 bodů, skóre 188:216
Poslední odehrané zápasy: Winnipeg 2:3, Carolina 4:3 po prodloužení, New Jersey 2:6, Pittsburgh 4:0, Columbus 3:5
Poslední odehrané zápasy venku: Winnipeg 2:3, New Jersey 2:6, Boston 1:2, Toronto 2:4, Buffalo 6:3
Lídři týmu: Wayne Simmonds (29+19), Brayden Schenn (22+25), Jakub Voráček (17+38)
Listina zraněných: Michael Raffl, Brandon Mannig, Nick Cousins
Minnesota Wild

Pozice v tabulce: 2. místo v Západní konferenci, 94 bodů, skóre 235:180
Poslední odehrané zápasy: San Jose 3:2, Winnipeg 4:5, NY Rangers 2:3, Carolina 1:3, Washington 2:4
Poslední odehrané zápasy doma: San Jose 3:2, NY Rangers 2:3, St. Louis 1:2, San Jose 3:1, Los Angeles 5:4 po prodloužení
Lídři týmu: Mikael Granlund (25+41), Eric Staal (24+31), Mikko Koivu (18+35)
Listina zraněných: Victor Bartley, Christian Folin
Kanadsko-americká NHL se pomalu blíží ke svému konci a boje o play-off jsou stále zajímavější. V tomto zápase se podíváme na zápas domácí Minnesoty Wild, která se utká s Philadelphií Flyers. Domácí tým má play-off na dosah, naopak Letci budou mít ještě velké starosti, protože na poslední místo zaručující play-off mají ztrátu osm bodů. Pojďme si tyto týmy představit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.