Marko DAŇO (WPG) 0+0 1 střela, čas na ledě 10:34
1. Devan DUBNYK (MIN) 15 zák., 1 gól, 93,8%

Winnipeg Jets: 16

3. třetina:

Minnesota Wild: 11

Winnipeg Jets: 5.
Utkání končí zaslouženým vítězstvím Minnesoty, která byla dnes o něco lepší, než matně hrající Winnipeg. Hosté se téměř vůbec nedostávali do koncovky, jejich útočná fáze dnes byla žalostná a je s podivem, že alespoň vstřelili gól. Také Minnesota se dlouho trápila, ale nakonec třemi góly rozhodla o svém dnešním zaslouženém triumfu.
59:29
Minnesota právě vstřelila branku!
O vítězi je rozhodnuto, třetí gól domácích dává ZACH PARISE. Asistence: Eric Staal a Charlie Coyle.
55:00
Čeká nás závěrečná pětiminutovka třetí třetiny, hosté se dotáhli na rozdíl jediného gólu, dokáží ještě vyrovnat?
54:09
Puk mají ve své moci domácí, kteří rozehrávají, ale ve středním pásmu ho zase ztrácejí.
52:42
Pro Wheelera je to sedmý gól této sezóny a hlavně nesmírně důležitý, hosté jsou rázem na dohled svému soupeři.
52:06
Winnipeg právě vstřelil branku!
Hosté se prosazují také při přesilové hře, po střele Byfugliena od modré doráží puk za záda Dubnyka BLAKE WHEELER. Asistence: Dustin Byfuglien a Nic Petan.
51:38
Nyní se ale nabízí přesilová hra hostům, při vyloučení Spurgeona.
51:13
Vzhledem k dosavadnímu průběhu možná rozhodující okamžik zápasu! Domácí využívají přesilovou hru, když se střelou z pravé strany prosazuje JONAS BRODIN, byť dráhu puku nešťastně změnil obránce Tanev. Asistence: Mikael Granlund a Matt Dumba.
51:00
Morrissey jde podruhé za sebou na trestnou lavici, i tentokrát je to za držení.
50:36
Poslední desetiminutovka třetí třetiny, domácí stále hájí těsné vedení.
49:54
Přichází trest, hosté se z dvanáctého střeleckého pokusu radují z vyrovnání, když se prosadil Toby Enström, ale všemu předcházel ofsajd na útočné modré a sudí po konzultaci s videocentrem gól neuznávají!
49:23
Až v samém závěru a po skončení přesilové hry Wild registrujeme nějaké střely, ale Koivu, ani Scandella, neuspěli.
49:11
48:21
Žalostné představení pokračuje, ofsajd domácích na útočné modré, vypadá to, že ani z této přesilové hry v podání domácích nic nebude.
47:55
A zatím to není slavné ani nyní, Minnesota se nedokáže dostat ani do pásma.
47:30
Druhá dnešní přesilová hra Minnesoty, v té první dokázali domácí pouze jednou vystřelit.
47:11
Josh Morrissey si počíná před vlastní brankou, v souboji s Jasonem Zuckerem, v rozporu s pravidly a hosté se budou muset bránit při oslabení.
46:59
Souboj o puk v útočném pásmu Minnesoty, puk vybojovali domácí.
45:05
Oba týmy mají na ledě elitní řady, Spurgeon dostává puk ze třetiny.
43:46
K čemu je Winnipegu platná aktivita, když hosté v podstatě vůbec nestřílí. Hosté zatím vyslali na Dubnyka pouhopouhých dvanáct střel.
42:48
Nyní ale hosté vyhazují puk ze třetiny, není to zakázané uvolnění, domácí musí hrát.
41:48
Winnipeg je v úvodu třetí třetiny o něco aktivnější, dočkáme se vyrovnání?
40:53
Vhazování ve třetině Jets, puk získávají hosté, kteří rozehrávají.

Winnipeg Jets: 4.
Ve druhé části jsme sledovali další spíše bruslařský výkon obou týmů. Hra neměla spád, k vidění bylo velké množství chyb, ztrát puků a špatných přihrávek. Navíc oba týmy málo střílejí, celkem registrujeme 26 střel, což je statistika většinou jediného týmu po dvou třetinách, dnes to platí pro obě mužstva. V závěru druhé části se přece jenom dokázali gólově prosadit domácí, kteří jsou mírně lepší a vedení si zaslouží.
40:00
39:01
Domácí jdou do vedení, skvělou práci odvedl napadající Jason Zucker, který svou přihrávkou vybídl k zakončení MIKKO KOIVA a ten překonává doposud bezchybného Hellebuycka. Asistence: Jason Zucker a Mikael Granlund.
38:32
Jets v útočném pásmu, Devan Dubnyk zatím nemusel čelit jediné střele.
38:00
Do konce druhé třetiny zbývá posledních 120 sekund, dočkáme se nějakého gólu v této části?
37:10
V závěru druhé třetiny registrujeme celkem 24 střeleckých pokusů, to je hodně žalostné číslo a není divu, že je to stále 0:0.
36:44
Parise dostává puk do třetiny soupeře, ale ani domácí se nyní nedostali do zakončení.
35:57
Hosté jdou po pravé straně do útoku, ale domácí jim nedovolili zakončit.
34:00
Bitva o puk ve středním pásmu, ten se odráží do třetiny Wild, Devan Dubnyk pomáhá s rozehrávkou.
33:20
32:52
Nyní to již neplatí a puk znovu opouští třetinu domácího týmu, který se tak i v tomto oslabení s přehledem brání.
32:35
Až nyní, hosté v přesilovkovém rozestavení.
32:15
Jets se zatím nedokázali usadit v útočném pásmu.
31:20
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Jason Zucker – 2 min., podražení).
31:18
Hra přerušena, následuje komerční přestávka.
30:45
Winnipeg má nyní dobré střídání a drží se stále v útočném pásmu.
30:24
Jsme ve druhé části utkání, které stále postrádá to nejdůležitější – góly.
29:45
Vhazování po pravici Devana Dubnyka, puk získávají hosté.
28:59
Lajna Zacha Pariseho jednoznačně dnes na ledě kraluje, žádná jiná si tolik příležitostí zatím nevypracovala.
28:12
M. Koivu dostane parádní přihrávku od Granlunda, poté ale udělá stahovačku přímo do před sebou stojícího obránce a o puk přišel.
27:52
Zakázané uvolnění Jets, hra se tak stěhuje zpět před Hellebuycka.
27:40
Utkání by jednoznačně prospěl nějaký ten gól, jenže zatím je to spíše zbožné přání.
26:50
Winnipeg má o dvě střely na svém kontě více, než soupeře, přesto zatím málo – 11...
25:59
25:33
Až nyní, v poslední půl minutě, se domácí dostávají do útočného pásma, střelu Dumby, od modré čáry, Hellebuyck chytá a přerušuje hru.
25:15
Zatím není vůbec znát, že jeden z týmů má o hráče navíc... hraje se ve středním pásmu.
23:59
Domácí si zahrají přesilovou hru, hostující Ehlers vyloučen na dvě minuty za hákování.
22:50
Domácí se po rychlé akci dostávají do zakončení, Granlund efektní zadovkou vyzval ke střele Graovace, ten ale nepřekonal gólmana soupeře.
21:49
Útoky se nyní přelévají ze strany na stranu, střední pásmo jako by neexistovalo, do zakončení se však oba týmy dostávají spíše sporadicky.
21:11
Rychlá akce domácích, ve dvou jeli nyní na branku soupeře, Zach Parise to vzal na sebe, ale Connora Hellebuycka střelou z pravé strany nepřekonal.
20:41
Devan Dubnyk pozorný proti střele Marka Scheifeleho, hra přerušena, vhazovat se bude ve třetině domácích.
20:01
Další třetina začne přibližně v 2:02.

1. třetina:

Minnesota Wild: 7

Winnipeg Jets: 7.
První třetina mnoho vzruchu nenabídla, oba týmy bojovaly hlavně s přechodem přes střední pásmo a do šancí se dostávaly sporadicky. Nicméně nebezpečnější byly útoky domácích, kdy zejména Zach Parise několikrát nebezpečně zakončoval, nicméně ani jednomu z týmů se gól vstřelit nepodařilo.
20:00
19:20
Jason Pominville tečuje střelu od modré, ale puk míří vedle branky Jets.
19:00
Poslední minuta první třetiny, domácí dostávají puk ze třetiny.
18:38
Marko Daňo s obtížemi udržel puk na útočné modré, Jets se drží v útočném pásmu.
18:10
Souboj ve středním pásmu, hosté získávají puk, ale nedaří se jim přejít do třetiny soupeře.
17:33
Matt Dumba prodloužil puk do útočného pásma, to je ze strany domácích tentokrát všechno.
17:01
Další pohotová střela Pariseho, který ale ani tentokrát nevyzrál na Hellebuycka.
15:35
Winnipeg jen tak tak udržel útočné pásmo, znovu je to ale pouze souboj u mantinelu.
15:08
14:54
Devan Dubnyk vytáhl parádní zákrok proti střele Joshe Morrisseyho, to byla gólová šance!
14:05
Jason Zucker se dostal k puku před brankou Jets, ale na Hellebuycka nevyzrál.
12:55
Po levé straně to nyní zkouší hosté, jenže ještě před útočnou modrou přicházejí o puk.
11:15
Vhazování ve středním pásmu, hosté úspěšnější, nahazují puk za branku Wild.
10:31
Prvních deset minut tohoto zápasu zatím nenabídlo nic zajímavého, je to spíše o bruslení.
09:05
Charlie Coyle je při chuti, nyní si vybruslil na střed a vypálil, ovšem jeho pokus obránce zblokoval, Hellebuyck nemusel zasahovat.
08:28
Vhazování ve třetině Jets, Hellebuyck musel zasahovat proti pohotové střele Charlie Coyleho, hra přerušena.
07:30
Hosté nahazují puk na branku Wild, ale domácí se osvobozují vyhozením puku ze třetiny.
06:30
Zatím toho moc k vidění není, oba týmy mají problémy již s rozehrávkou a ztrácí spoustu puků ve středním pásmu.
05:30
Soupeř je ale zpět, následuje střela z levé strany, Mark Scheifele vyprášil betony domácímu gólmanovi.
05:05
Nyní se hra přesouvá do třetiny Wild, ale domácí dostávají vzápětí puk ze třetiny.
04:16
Minnesota v útočném pásmu, na ledě mají oba týmy elitní formace.
02:56
Hosté rozehrávají z vlastního pásma, ale nepřesným pas znamená icing.
02:11
Nino Niederreiter také neuspěl proti gólmanovi Hellebuyckovi, ten přerušuje hru.
01:08
Dobrá práce Pariseho, který zkouší z ostrého úhlu překonat gólmana soupeře, ale puk končí vedle branky.
00:01

Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Spurgeon, Suter, Folin, Brodin, Dumba, Scandella – Coyle, E. Staal, Parise – Graovac, M. Koivu, Mikael Granlund – Pominville, Haula, Niederreiter – Stewart, Z. Mitchell, Zucker.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Hutchinson) – Byfuglien, Morrissey, Trouba, Enström, Chiarot, Stuart – Wheeler, Scheifele, Ehlers – Stafford, Petan, B. Tanev – Laine, Lowry, Copp – Thorburn, Burmistrov, Daňo..
Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání základní části NHL, v němž MINNESOTA WILD přivítá na svém ledě WINNIPEG JETS.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.