Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek dne a někdy příště opět na shledanou.

2. Tomáš Plekanec (MTL) 0 + 4
3. Brian Flynn (MTL) 2 + 0
Československá stopa

Tomáš Plekanec (MTL) 0 + 4, 0 střel, čas na ledě: 16:11
Dnešní utkání je za námi. Ve třetí třetině jsme viděli pouze jednu branku, kterou upravil Max Pacioretty stav utkání na konečných 10:1. Za hosty se dnes prosadil pouze Comeau. Domácí tak po velice vydařené první třetině vítězí na vlastním kluzišti 10:1.

Střely na branku: 36 – 16
59:27
Domácí fanoušci už slaví vysoké vítězství svého týmu.
58:39
Hosté drží kotouč na svých holích a ještě se snaží vymyslet nějakou gólovou akci směrem dopředu.
58:00
Poslední dvě minutky třetí třetiny.
57:27
Zápas už se jen prakticky dohrává ve středním pásmu. Domácí už tolik nenapadají a spíše brání svůj devítigólový náskok.
56:32
Iginla se popral s Jemelinem a rozhodčí oba posílá do kabin.
55:36
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.
54:28
Jeden z hostujících hráčů pouze nahodil kotouč do útočného pásma, kde se ho chopil jeden z obránců.
53:54
MacKinnon střelou z pravého kruhu nijak neohrozil Price.
53:13
Komerční přestávka.
52:14
Pacioretty se dostal ke střele z levého kruhu. Pickard však jeho pokus dokázal vyrazit mimo tři tyče.
51:56
51:02
Hosté si ještě za tuto přesilovku nevystřelili na branku.
50:21
Hosté se nemohou s kotoučem usadit na delší dobu v útočném pásmu.
49:56
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Max Pacioretty – 2 min., držení protihráče).
49:36
Beaulieu mohl přidat jedenáctou branku, ale svou střelou z vrcholu levého kruhu trefil jen tyčku.
48:52
48:49
Domácí jsou i po deseti brankách stále aktivní směrem dopředu.
47:28
Montreal právě vstřelil branku!
A je tu desátý gól v síti hostů! T. Mitchell se dostal ke kotouči těsně před Pickardem, kterého ale ani nadvakrát nedokázal překonat. Kotouč se však poté vynořil u levé tyče, kde si ho jako první všiml MAX PACIORETTY a svým čtvrtým gólem v dnešním utkání upravuje už na 10:1. Asistence: Torrey Mitchell a Zach Redmond.
46:33
J. Mitchell si špatně zpracoval přihrávku těsně před Pricem a vystřelit se mu tak nepodařilo.
45:56
Carr se dostal ke střele z pravého kruhu. Jeho pokus ale Pickard dokázal vyrazit mimo tři tyče.
45:09
Shaw ztratil kotouč v útočném pásmu a dopředu tak mohou hosté.
44:28
Petry nahodil kotouč na branku od modré čáry. Jeho nahození ale nedokázal tečovat nikdo z jeho spoluhráčů a kotouč tak skončil nad brankou.
43:37
Radulov střelou z mezikruží trefil pouze jednoho z obránců.
42:47
Flynn backhandovou střelou z levého kruhu netrefil branku.
42:08
Shaw jen nahodil kotouč do útočného pásma a následně odjel střídat.
41:18
Kotouč skončil v hledišti. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
40:05
Do branky se na třetí třetinu vrací Pickard, který nahrazuje Varlamova. Ten po obdržených šesti brankách zřejmě už nemá chuť chytat.
40:01
Další třetina začne přibližně v 3:11.
Druhá třetina je za námi. Ve druhé třetině jsme byly svědky tří branek, a to všech v síti hostů. Nejdříve v dvaatřicáté minutě zvyšoval na 7:1 Radulov. Poté v devětatřicáté minutě prostřelil Varlamov Pacioretii, kerý zároveň zkompletoval hattrick. Pouhou vteřinu před koncem druhé třetiny využil přesilovou hru Petry a zvýšil už na 9:1.
40:00
39:59
Domácí bleskově využívají přesilovku a vedou již 9:1! JEFF PETRY se dostal ihned po buly ke střele od modré čáry a tvrdou střelou k levé tyči prostřelil Varlamova. Asistence: Andrej Markov a Andrew Shaw.
39:57
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Gabriel Landeskog – 2 min., hrubost).
39:35
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu a vypadá to, že do kabin půjdou oba týmy za stavu 8:1.
38:33
Domácí vedou už 8:1! Plekanec našel zpoza branky Radulova. Ten však místo střely našel ještě lépe postaveného MAXE PACIORETTYHO, a ten se tak následnou střelou do poloodkryté klece nemýlil a v dnešním utkání tak kompletuje hattrick. Asistence: Alexandr Radulov a Tomáš Plekanec.
37:37
36:59
Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se tak bude před Pricem.
36:46
36:06
Radulov hledal v mezikruží Jemelina. Ten si však kotouč špatně zpracoval, a ten mu tak odskočil od čepele.
34:50
Andrighetto vyslal na branku střelu z mezikruží, kterou ale Varlamov dokázal vyrazit do rohu kluziště.
34:24
Hosté si mezi sebou špatně přihráli v útočném pásmu a dopředu tak mohou domácí.
33:49
Hra se momentálně pohybuje spíše ve středním pásmu.
33:08
J. Mitchell ztratil kotouč v útočném pásmu a hrát tak mohou domácí.
32:44
Ofsajd domácích. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
32:36
Price si připsal na své konto další zákrok. Tentokrát proti nebezpečné střele MacKinnona z mezikruží.
31:35
Domácí opět zvyšují na rozdíl šesti branek! Plekanec vybojoval kotouč za brankou soupeře pro Paciorettyho. Ten následně našel přesnou přihrávkou před brankou úplně volného ALEXANDRA RADULOVA, který se střelou z první nemýlil. Varlamov proti jeho střele neměl žádnou šanci. Asistence: Max Pacioretty a Tomáš Plekanec.
31:08
Jemelin se dostal ke střele z levého kruhu. Branku ale vůbec netrefil.
30:33
30:26
30:15
Petry se dostal ke střele od modré čáry. Jeho pokus ještě tečoval jeden z jeho spoluhráčů, ale jen vedle levé tyče.
29:31
Bourque se snažil překvapit Price střelou z velkého úhlu. Ten se však překvapit nenechal a kotouč pohodlně vyrazil mimo tři tyče.
27:33
Landeskog se dostal spolu s Grigorenkem do přečíslení dva na jednoho. Landeskog to však vzal vše na sebe, ale Price překonat nedokázal!
26:26
Danault se dostal spolu s Lehkonenem do přečíslení dva na jednoho. Prvně jmenovaný na poslední chvíli hledal Lehkonena, který ale byl dobře ubráněn a ke kotouči se tak nedostal.
25:39
Oproti první třetině se hraje opatrný hokej na obou stranách.
24:55
24:36
23:57
Domácí dlouho kombinovali s kotoučem v útočném pásmu, aby mohl jeden z nich následně poslat kotouč jen nad branku.
23:16
Domácí se nemohou s kotoučem usadit v útočném pásmu.
22:49
Hosté dokázali vyhodit kotouč z vlastního pásma.
22:36
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Joe Colborne – 2 min., zásah do hlavy nebo krku).
22:26
Grigorenko jen nahodil kotouč do útočného pásma, kde se ho ujal jeden z obránců.
21:41
Gallagher střelou z pravého kruhu branku minul.
21:24
Domácí si mezi sebou neporozuměli v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.
20:05
Hosté vyhráli úvodní buly druhé třetiny a ihned se s kotoučem ženou směrem dopředu.
20:01
Další třetina začne přibližně v 2:15.
Bláznivá první třetina, v níž jsme viděli neuvěřitelných sedm branek je za námi. Domácí začali velice aktivně a už po deseti minutách vedli 5:0! Ve čtrnácté minutě poté zvýšil na 6:0 Flynn a s hosty to nevypadalo vůbec dobře. Třináct vtřetin před koncem ale dokázal alespoň snížit Comeau. Další dvě třetiny tak budou ještě velice zajímavé. Určitě si je nenechte s námi ujít.

Střely na branku: 16 – 7
20:00
19:47
Colorado právě vstřelilo branku!
Hosté v samotném závěru první třetiny snižují na rozdíl pěti branek. BLAKE COMEAU dokázal tečovat střelu jednoho ze svých spoluhráčů od modré čáry za záda bezmocného Price. Asistence: Nikita Zadorov a Nathan MacKinnon.
19:00
Poslední minutka první třetiny.
18:34
Gallagher skvěle vybojoval kotouč v útočném pásmu. Následně si pohrál se dvěma protihráči, ale střelou ke vzdálenější tyči nedokázal překonat Varlamova!
18:02
Jemelin se dostal zcela osamocen ke střele z levého kruhu. Střela mu ale příliš nesedla a Varlamov tak jeho pokus v pohodě chytil.
17:16
Barrie střelou od modré nevyzrál na Price.
17:13
Úmyslný ofsajd domácích. Hra se tak přesune před Price.
16:40
Carr hledal přihrávkou z levého kruhu před brankou Andrighetta. Ten však na kotouč nedosáhl.
16:06
Hra vysokou holí, kteoru zahrál Danault. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
15:55
15:08
Domácí ztratili kotouč v útočném pásmu a dopředu tak mohou hosté.
14:26
Grigorenko napřáhl ke střele z levého kruhu. Jeho tvrdý pokus ale Price dokázal vyrazit do rohu kluziště.
13:47
A už je to 6:0! BRIAN FLYNN se dostal s kotoučem podél levého mantinelu do útočného pásma, kde následně hledal před brankou Carra. Toho ale nenašel, neboť si kotouč ještě před ním srazil do vlastní branky jeden z obránců. Asistence: Sven Andrighetto a Zach Redmond.
13:11
12:41
Rantanen střelou od modré trefil pouze jednoho z protihráčů.
12:06
Domácí dokázali vyhodit a mohou tak jít pohodlně vystřídat.
11:36
Hosté si mezi sebou předávají kotouč v útočném pásmu, ale nikdo z nich se ještě ke střele neodhodlal.
11:11
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Andrej Markov – 2 min., podražení).
10:31
10:30
Hosté se po delší době dostali k zakončení. Söderbergův pokus od modré ale Price pohodlně chytil.
09:42
Hra se teď poněkud uklidnila, ale domácí jsou i nadále aktivnějším týmem.
08:41
Domácí vedou už 5:0! PAUL BYRON se dostal do samostatného úniku a střelou pod horní tyčku nedal Varlamovovi sebemenší šanci! Tak to je parádní desetiminutovka v podání Montrealu! Asistence: Brendan Gallagher a Jeff Petry.
08:13
Krasojízda domácích pokračuje i nadále! Markov vyslal na branku střelu od modré čáry, kterou ještě tečoval před Varlamovem MAX PACIORETTY a kotouč tak po jeho teči rozvlnil síť za bezmocným brankářem. Asistence: Andrej Markov a Tomáš Plekanec.
07:13
Calvin Pickard po třech obdržených brankách opouští brankoviště a přepouští místo Semjonu Varlamovovi.
07:12
A další gól v síti hostů! Danault vybojoval kotouč za brankou soupeře. Následně ho poslal před branku k úplně volnému ARTTURIMU LEHKONENOVI, a ten se střelou z první nemýlil. Asistence: Phillip Danault a Andrew Shaw.
06:56
Pacioretty napřáhl ke střele z pravého kruhu. Jeho tvrdý pokus ale Pickard dokázal chytit do své lapačky.
06:35
06:34
Danault se dostal ke střele z levého kruhu. Jeho pokus ale Pickard v pohodě chytil.
05:55
Domácí momentálně svého soupeře přehrávají.
05:13
Domácí vedou už o dvě branky! MAX PACIORETTY převzal kotouč ve středním pásmu. Následně se s ním dostal ke střele z vrcholu levého kruhu, kterou poslal přímo do pravého horního růžku Pickardovy svatyně. Pickard se po kotouči natahoval marně. Asistence: Tomáš Plekanec.
04:38
Domácí drží kotouč na svých holích a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
02:56
Domácí se dostávají do vedení! Carr se dostal ke kotouči za brankou soupeře. Ten se následně obtočil s kotoučem kolem pravé tyče a snažil se ho zasunout za brankovou čáru. To se mu však nepovedlo, ale Pickard vyrazil kotouč pouze na hokejku BRIANA FLYNNA, který už se nemýlil. Asistence: Daniel Carr a Sven Andrighetto.
02:21
Iginla se dostal ke střele ihned po buly. Jeho střelecký pokus ale dokázal zablokovat jeden z obránců.
01:48
Pacioretty vyslal na branku střelu z mezikruží. Jeho tvrdý prokejktil mířený doprostřed branky ale Pickard neměl problém vyrazit mimo tři tyče.
01:27
Beaulieu se dostal ke střele z vrcholu levého kruhu. Pickard však jeho pokus dokázal v pohodě chytit.
01:19
Střelu Markova od modré zablokoval jeden z obránců.
00:59
00:37
Rantanen se dostal ke střele z pravého kruhu, ale Price jeho pokus pohodlně vyrazil do rohu kluziště.
00:22
Iginlovu střelu z pravého kruhu Price v pohodě chytil.
00:05
Domácí vyhráli úvodní buly první třetiny a ihned se s kotoučem ženou do útočného pásma.
00:01
Oba týmy jsou již na ledové ploše. Domácí dnes nastupují v červených dresech, hosté dnes oblékli bílé dresy.

Montreal Canadiens: Price (Montoya) – S. Weber, Jemelin, Petry, Markov (A), Redmond, Beaulieu – Radulov, Plekanec (A), Pacioretty (C) – Gallagher, T. Mitchell, Byron – Danault, A. Shaw, Lehkonen – Carr, Flynn, Andrighetto.

Colorado Avalanche: Pickard (Varlamov) – Barrie, Zadorov, Ťutin, Wiercioch, Goloubef, Beauchemin (A) – Iginla, MacKinnon (A), R. Bourque – Grigorenko, Söderberg, Landeskog – Rantanen, J. Mitchell, Duchene (C) – Comeau, Colborne, Martinsen.

Rozhodčí: Mclsaac, McCauley – Alphonso, Barton.
x

Poslední 3 vzájemná utkání

Colorado Avalanche – Montreal Canadiens 3:2
Montreal Canadiens – Colorado Avalanche 1:6
Colorado Avalanche – Montreal Canadiens 3:4

Colorado Avalanche

Colorado se momentálně nachází v tabulce Západní konference na předposlední třinácté příčce s jednadvaceti body. Po pětadvaceti odehraných zápasech má na svém kontě 7 výher v normální hrací době, 3 výhry po prodloužení či nájezdech, 1 prohru po nájezdech a 14 proher v normální hrací době. Venku zatím Colorado odehrálo dvanáct zápasů, ze kterých 4x vyhrálo v normální hrací době, 2x vyhrálo po prodloužení či nájezdech, a 6x prohrálo v normální hrací době.

Montreal Canadiens

Montreal se momentálně nachází v tabulce Východní konference na první příčce s devětatřiceti body. Po sedmadvaceti odehraných zápasech má na svém kontě 16 výher v normální hrací době, 2 výhry po prodloužení či nájezdech, 3 prohry po prodloužení či nájezdech a 6 proher v normální hrací době. Na domácím kluzišti zatím Montreal odehrál patnáct zápasů, ze kterých 13x vyhrál v normální hrací době, 1x prohrál po prodloužení a 1x prohrál v normální hrací době.

Montreal Canadiens – New Jersey Devils 5:2
St. Louis Blues – Montreal Canadiens 3:2 po prodloužení
Los Angeles Kings – Montreal Canadiens 4:5 po nájezdech
San Jose Sharks – Montreal Canadiens 2:1
Anaheim Ducks – Montreal Canadiens 2:1
Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu nejprestižnější hokejové soutěže NHL mezi Montrealem Canadiens a Coloradem Avalanche.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.