Filip Forsberg (NSH) – 1+1, 0, 3 střely, čas na ledě 13:37
Mike Fisher (NSH) – 1+0, +1, 2 střely, čas na ledě 18:38

Vhazování: 27:28
Vyloučení: 2:4
Využití: 1:0
V oslabení: 0:1
Dallasu se ve třetí třetině sice podařilo snížit v oslabení, když se trefil Sharp, jenže Predators měli přichystanou rychlou odpověď v podobě přesilovkové trefy Johansena. Na ten navíc navázal Smith a Dallas už jen kosmeticky upravoval v posledních minutách díky Ritchiemu. Pomyslnou tečku přidal střelou do opuštěné klece Neal. Predators tedy porazili Stars 5:2.
59:44
Nashville právě vstřelil branku!
JAMES NEAL už však trefuje opuštěnou klec, a potvrzuje tak tím vítězství Nashvillu. Asistence: Ryan Johansen.
59:30
Josi poslal puk přes celé kluziště, ale hosté jej tečovali, takže se nebude pískat zakázané uvolnění.
59:04
Dallas to ještě zkouší v šesti!
58:44
Dallas právě vstřelil branku!
Stars alespoň kosmeticky upravují skóre, když Faksa nahrál Rousselovi, jenž nejdříve trefil břevno, od kterého se puk odrazil k BRETTU RITCHIEMU, jenž už ho poslal za záda Rinneho. Asistence: Antoine Roussel, Radek Faksa.
58:13
Seguin nahodil puk na Rinneho, který nechtěl nic zdržovat a rozehrál jej na své obránce.
57:19
Po další nepřesné střele domácích se k puku dostali Stars, jenže ti následně jen odevzdali touš za bránu Predators.
56:49
Další střela domácích je zblokována až do ochranné sítě, takže se bude vhazovat před bránou Dallasu.
56:23
Korpikoski vystřelil z pravého kruhu, jenže jeho střela šla hodně mimo bránu Nashvillu.
55:52
Wilson nahrával puk před bránu Dallasu, kde byl Smith, jemuž se však nepodařilo zakončit mezi tři tyče.
55:00
Po střele Jordieho Benna se puk pohyboval před bránou Nashvillu, kde si ho našel Ritchie, před kterým byla zcela prázdná brána, jenže hostující útočník přestřelil domácí klec!
54:26
Ritchie nahrával puk na modrou čáru, jenže trefil přesně prostor mezi svými spoluhráči, takže kotouč putuje až k Lehtonenovi.
54:10
Hostům se poté nepodařil přechod do útočného pásma, když se Stars dostali do ofsajdu.
53:54
Nashvillu se následně podařilo vyhodit puk přes celé kluziště.
53:29
Klingberg vystřelil od modré čáry, jenže před bránou Nashvillu pouze sestřelil Eavese.
53:08
Navíc následně dostává dvě minuty za krosček Arvidsson (NSH), takže si Dallas zahraje přesilovou hru.
52:58
Hamhuis před bránou Dallasu zblokoval další střelu domácích.
52:26
Eakin se snažil procpat do útočného pásma po levé straně, jenže zde jej odrazila domácí obrana.
51:09
Z čista jasna byli před bránou Dallasu hned tři domácí hráči, kteří si parádně vykombinovali Lehtonena a CRAIG SMITH už byl na konci jejich přihrávek. Asistence: Filip Forsberg, Mike Ribeiro.
50:57
Dallas však následně poslal puk přes celé kluziště na zakázané uvolnění.
50:40
Subban jen nahodil puk směrem do útočného pásma, kam se za ním žene Jarnkrök, avšak jeho rychle odzbrojil Honka.
49:33
Sharp se snažil protlačit do útočného pásma, jenže zde narazil na Josiho, který mu odpálil puk z hole.
48:54
Korpikoski vystřelil už od modré čáry a jeho pokus končí přesně pod lapačkou Rinneho.
48:43
Subban poslal puk směrem na bránu Dallasu, kde si ho bez větších potíží přebral Lehtonen.
48:18
Cracknell se snažil dostat puk na Hamhuise, jenže tento pas so pohlídali domácí obránci.
47:31
Arvidsson se v útočném pásmu protlačil do dalšího zakončení, které skončilo přesně na logu dresu Lehtonena.
46:12
Hosté sice vyhráli následné vhazování, jenže si přihráli rukou, takže se bude vhazovat v obranné třetině Dallasu.
46:09
Predators využívají přesilovou hru! Jenže domácí vzápětí kontrojí využitou přesilovou hrou, když Neal poslal puk před bránu Dallasu, kde byl RYAN JOHANSEN, jenž se z bezprostřední blízkosti nemýlil. Asistence: James Neal.
45:32
Stars se prosazují ve svém oslabení! Oleksiak poslal puk na útočnou modrou, kde si ho vzal Korpikoski, který následně přihrál za sebe na PATRICKA SHARPA, jenž se konečně dočkal a prostřelil Rinneho. Asistence: Lauri Korpikoski, Jamie Oleksiak.
45:13
Kotouč putuje až za bránu Nashvillu, takže si opět zahraje Rinne.
44:21
Dvě minuty za vražení na hrazení dostává Patrick Eaves (DAL), takže si Predators zahrají další přesilovku.
43:54
Roussel byl nyní v útočné třetině dříve než puk, takže je Dallasu odpískáno zakázané uvolnění.
43:33
Klingberg dostal přihrávku od Seguina a následně i vystřelil, jenže jeho pokus skončil na jednom z bránících hráčů.
42:56
Dallas sice získal puk, jenže hosté jej pouze odpálil za bránu Nashvillu, aby mohli následně odejít vystřídat.
42:16
Predators zatím nepouští Dallas ani za červenou čáru a domácím se daří držet puk ve svém útočném pásmu.
41:32
Ekholm střílel ze středu útočného pásma, jenže jeho střela neprošla přes hradbu těl před bránou Dallasu.
41:05
Dallas se podařilo vyhodit puk až k Rinnemu, který si tak musí chvíli také zahrát.
40:37
Subbanovu přihrávku dokázal zblokovat Roussel, od nějž se poté odrazil až do středního pásma.
40:19
Domácí hokejisté už kombinují ve svém útočném pásmu.
40:01
Statistiky po druhé třetině:

Střely na bránu: 16:30
Zblokované střely: 7:9
Hity: 16:14
Vhazování: 20:19
Ve druhé třetině byl jasně lepším týmem hostující Dallas, který svého soupeře přestřílel, jak jen to šlo, jenže v bráně Predators je famózní Rinne. Navíc se domácím podařilo vstřelit druhou branku, když Fisher nachytal Lehtonena.
40:00
39:36
Dvě minuty za hrubost dostává pouze John Klingberg (DAL), takže si Preds zahrají další přesilovou hru.
39:32
Forsberg se natlačil až před Lehtonena, který jeho střelu vyrazil a domácí útočník následně v brankovišti Dallasu schytal pár ran.
39:00
Hosté následně nahodili puk přímo na Rinneho, který puk přidržel pod svou lapačkou.
38:30
Josi se dostal do zakončení z pravé strany a jeho střela jen proletěla kolem brány Dallasu.
37:50
Stars jen nahodili puk do útočného pásma, kde však nebyl nikdo v bílém a puk končí v na hokejkách domácích.
36:35
Eakin vyslal svou střelu směrem na Rinneho, který jej jen vyrazil před sebe, kde ho Seguin posílal před klec Nashvillu, jenže puk jen projel brankovištěm.
36:24
Oleksiak zavezl puk do útočného pásma, kde jej přenechal Jamie Bennovi, jehož následná střela končí u Rinneho.
36:06
Tak to je hodně kruté pro Dallas, když se Predators dostali do útočného pásma, kde nakonec MIKE FISHER objel bránu a vystřelil na Lehtonena, kterému nějakým způsobem prošel puk pod jeho betony.
35:37
Forsberg se snažil rozjet další útočnou akci Nashvillu, jenže jeho snaha končí u modré, kde se domácí dostali do ofsajdu.
35:05
Rinne nyní podržel Nashville, když se před ním nebezpečně pohyboval puk, čehož využil Ritchie, který však ani z bezprostřední blízkosti domácího brankáře nepřekonal.
34:35
Neal vyslal hodně schovanou střelu z levé strany, která jen proletěla kolem brány Dallasu.
34:11
Neal přihrál mezi kruhy Arvidssonovi, jenže jeho následnou střelu dokázali zastavit hostující obránci.
33:40
Lindell vystřelil od modré čáry a jeho pokus končí někde ve výstroji domácího brankáře.
33:31
Eaves se dostal hned do dvou zakončení, kdy především to druhé bylo gólové, ale Rinne jeho pokusy zastavil, a drží tak svůj tým.
32:48
Spezza se snažil přihrát puk na střed útočného pásma, jenže zde nebyl ani jeden z jeho spoluhráčů.
32:13
Nashvillu se podařilo vyhodit puk přes celé kluziště.
31:49
Watson (NSH) přistrčil SPezzu do jeho zad, což hostující útočník neunesl, takže domácí hráč dostává dvě minuty.
31:24
Josimu se podařilo dostat s pukem až do útočného pásma, kde jej zatím domácí hokejisté nahánějí kolem mantinelu.
30:56
Sharp se snažil překonat Rinneho z hodně velkého úhlu, ale Rinne byl u své tyče připravený a puk má ve své moci.
30:21
Ribeiro zavezl puk do útočného pásma, kde jej o něj velmi rychle obral Faksa.
29:44
Predators opět jen nahodili puk směrem na Lehtonena, kde si následně hosté přebírají kotouč za svou klecí.
29:11
Seguin poslal puk směrem na domácí bránu, kde jej Rinne dokázal vyrazit za svou klec.
28:40
Od modré čáry se ke střele odhodlal Jordie Benn, jehož pokus skončil přesně v lapačce Rinneho.
28:28
Kotouč je tečován do hlediště, takže další vhazování proběhne před střídačkou Dallasu.
28:13
Preds nyní jen vyhodili puk na zakázané uvolnění, takže se bude vhazovat před Rinnem.
27:48
Subban poslal puk obloukem až do útočného pásma, kde si jej sebral Arvidsson, jenž následně trefuje tyč hostující klece!
27:02
Sharp dostal nabito na modrou čáru, odkud i vystřelil a jeho pokus zřejmě zasáhl jeho spoluhráče Spezzu.
26:28
Ritchie se snažil procpat puk před bránu Nashvillu, kde byl připravený Roussel, ale domácí si tento pas pohlídali.
25:53
Wilson získal puk pro Fishera, který vyslal hodně nenápadnou střelu, jenž jen prošla těsně kolem brány Dallasu.
25:28
Lindell vletěl s pukem do útočného pásma, kde však ještě byl Eakin, takže je hostům odpískán ofsajd.
25:08
Neal se dostal do zakončení z pravé strany, které však Lehtonen dokázal vyrazit mimo svou klec.
24:19
Eaves vyslal hodně neškodnou střelu směrem na Rinneho, který puk chytá svou lapačkou.
23:27
Domácí jen vyhodili puk do středního pásma, kde si ho přebírají hostující hokejisté.
23:05
Seguin zpoza klece našel parádně Eakina, jenž mířil do šibenice, ale Rinne jeho střelu parádně zastavil.
22:36
Dallas zatím ve druhé třetině tlačí svého soupeře a uvidíme zda se hosté dočkají vyrovnávající branky.
21:56
Shore vjel do útočného pásma, kde se snažil dostat mezi kruhy a vystřelit, avšak jeho pokus domácí srazili mimo svou klec.
21:07
Dallas vyhrál následné vhazování, po kterém Honka ihned vystřelil do modré a Rinne jeho střelu na poslední chvíli vyrazil svým betonem.
20:58
Dallas se nacpal do svého útočného pásma, kde nakonec celý útok hostů ukončuje střela Jordieho Benna.
20:22
Domácí se hned zkraje druhé třetiny dostali do bleskového útoku dvou na jednoho, který zakončil Arvidsson přímo do lapačky Lehtonena.
20:01
Statistiky po první třetině:

Střely na bránu: 8:8
Zblokované střely: 2:3
Hity: 10:4
Vhazování: 9:10
Je za námi první třetina utkání, ve které jsme mohli vidět jedinou branku, o kterou se postaral domácí Forsberg, jenž se prosadil po parádní přihrávce od Subbana, čímž tak stanovil dosavadní skóre 1:0 pro Predators.
20:00
19:51
Forsberg poslal puk přes celé kluziště, takže se ještě bude vhazovat před domácím brankářem.
19:08
Od modré čáry vystřelil Jordie Benn, jehož střelu tečoval jeho bratr a Rinne měl co dělat, aby kotouč vyrazil za svou klec.
18:50
Další z diváků si odnese cenný suvenýr z tohoto utkání a nás naopak čeká další vhazování ve středním pásmu.
18:27
Domácí hokejisté šli do rychlého protiútoku, avšak jeden z hráčů byl příliš horlivý a byl v pásmu dříve než Forsberg s pukem, takže je Nashvillu odpískán ofsajd.
17:45
Sissons zde nakonec dostal velmi dobrou přihrávku mezi kruhy, odkud i vystřelil, jenže tuto střelu hosté zblokovali mimo sovu klec.
17:21
Nashvillu se však nakonec podařilo vytlačit Dallas až do jeho obranného pásma.
16:52
Dallas drží puk ve svém útočném pásmu, kde je zatím domácí hokejisté marně nahánějí.
16:02
Od modré čáry se do zakončení dostal Hamhuis, jenže jeho pokus skončil hned na prvním hráči Predators.
15:25
Domácí hokejisté nyní jen vyhodili puk přes celé kluziště, takže je Nashvillu odpískáno zakázané uvolnění.
14:52
Tak to byla parádní přihrávka Subbana, jenž dostal puk na modrou čaru, odkud od něj každý čekal střelu, ale domácí obránce skvěle našel FILIPA FORSBERGA, který se pohotovou střelou nemýlil a poslal Nashville do vedení. Asistence: P.K. Subban.
14:01
Shore poslal svůj pas na modrou čáru, jenže zde zrovna nebyl ani jeden z obránců, takže kotouč putuje do středního pásma.
13:25
Kotouč je sražen až na hostující střídačku, takže se následně bude vhazovat před ní.
13:14
Fisher se málem už dral před Lehtonena, ale domácímu útočníkovi vysekl puk z hole vracející se Korpikoski.
12:18
Rinne má na svém kontě další velmi lehkou střelu, když na něj z pravé strany vystřelil Sharp.
12:07
Stars se při své další útočné akci dostali do ofsajdu, takže nás čeká další vhazování před střídačkou Nashvillu.
11:44
Hostující hokejisté nyní jen odevzdali puk do středního pásma, kde si jej bez větších problémů přebírají domácí.
11:09
Sharp vletěl s pukem po pravé straně do útočného pásma, kde ihned vystřelil a Rinne jeho střelu vyrazil mezi domácí diváky.
10:33
Dallas přežil i své další oslabení, takže se Honka po dvou minutách na trestné lavici vrací zpět do hry.
10:08
Subban napřáhl od modré čáry a jeho střela směřovala přesně do betonů Lehtonena.
09:44
Dallas vyhrál následné vhazování a hosté ihned vyhodili puk přes celé kluziště.
09:35
Johanssen vyslal svou dělovku z levé strany, která skončila přesně ve výstroji Lehtonena, jenž kotouč udržel.
09:11
Rinne je znova u puku, kam ho za ním poslal Faksa, který jej získal za bránou Dallasu.
08:40
Predators se sami vyhánějí až za svou bránu, když Josiho přihrávku nezachytil žádný z jeho spoluhráčů.
08:28
Domácí si zahrají další přesilovou hru, když Julius Honka (DAL) vyhodil z vlastního obranného pásma puk do hlediště, a dostává tak dvě minuty.
08:06
Spezza viděl na levé straně volného Sharpa, kam také adresoval svou přihrávku, jenže jeho pas zastavili domácí.
07:46
Predators se nevydařila jejich další útočná rozehrávka, když kotouč proletěl až na zakázané uvolnění.
07:09
Oleksiak nejprve zastavil střelu Ekholma a následně se hostujícímu obránci podařilo i vyhodit puk z obranné třetiny hostů.
06:42
Od modré to zkusil Josi, jenže trefil vlastního spoluhráče, od kterého se puk odrazil za bránu Dallasu.
06:20
Domácí hokejisté jsou stále s pukem ve svém obranném pásmu, odkud rozjedou svou další akci.
06:00
Dallasu se zatím daří držet Nashville mimo své obranné pásmo.
05:22
Predators si zahrají svou první přesilovou hru v utkání, protože hostující střídačka dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.
05:08
Klingberg zlomil svou hůl, čehož využil Wilson, který se díky tomu dostal do takového menšího úniku a Lehtonen měl co dělat, aby jeho střelu zastavil.
04:29
Jamie Benn přihrával zpoza domácí klece přesně mezi kruhy na volného Seguina, jenž však neprostřelil změť těl před sebou.
03:45
Honka poslal puk za bránu Preds, kam si pro něj dojel Rinne, jenže toho zde zaskočil Spezza, jenž mi kousek pryže sebral.
02:58
Ekholm po levé straně proklouzl až do střeleckého zakončení, které Lehtonen vyrazil jen nad sebe a kotouč se poté snesl za jeho klec.
02:49
Domácí nahazovali puk do útočného pásma, jenže to této přihrávky vložil svou hůl Oleksiak, od které se odrazil mezi diváky.
02:29
Korpikoski nahodil puk směrem na Rinneho, který jej raději udržel pod svou lapačkou.
01:59
Shore získal puk od vyvážejícího hráče, jenže dle rozhodčích byl v ofsajdovém postavení, takže nás čeká další střídání ve střední třetině.
01:18
Už i Rinne musel poprvé zasahovat, když na něj od modré vystřelil Honka a domácí brankář vyrazil puk za svou klec.
01:10
Spezza dostal přihrávku do středního pásma, odkud se ihned rozjel do útoku, kde přihrál na pravou stranu Eavesovi, jen napřáhl a jeho střelu přizvedl obránce Nashvillu do ochranné sítě.
00:22
Dallas se následně dostal do ofsajdu, takže se bude vhazovat ve středním pásmu.
00:14
Jako první se do zakončení protlačil domácí Neal, jenž střílel z levého kruhu a Lehtonen musel zasáhnout svým betonem.
00:01

Nashville Predators: Rinne (Mazanec) – Josi, Ellis, Ekholm, P. K. Subban, Irwin, Y. Weber – Arvidsson, Johansen, Neal – Forsberg, Ribeiro, C. Smith – C. Wilson, Fisher (C), Åberg – Sissons, Järnkrok, Watson.

Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Honka, Hamhuis, Lindell, Jordie Benn, Oleksiak, Klingberg – Jamie Benn (C), Seguin, Eakin – Sharp, Spezza, Eaves – Roussel, Faksa, B. Ritchie – Korpikoski, D. Shore, Cracknell.

Rozhodčí: Pochmara, Sutherland – Wheler, Driscoll.
Vítám vás u on-line utkání ze zámořské NHL, ve kterém nás konkrétně čeká dvou týmu Centrální divize, když Nashville Predators na svém ledě přivítají Dallas Stars. Utkání startuje ve 02:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.