To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Trestné minuty: 8:10
Dramatický zápas je u konce a domácí se mohou radovat z těsné výhry 5:4. Třetí třetina přinesla sice pouze jedinou branku, ve 42. minutě využil přesilovku Viktor Arvidsson, ale to neznamenalo, že se hrál nudný hokej. Zejména hosté se snažili o gólový zápis a Rinne se měl v brance co otáčet. Společně se svými spoluhráči to ale zvládl ustát a stal se jedním z hrdinů tohoto utkání.
59:46
Hosté jdou do čtyř a to je asi konec jejich nadějí. Dvě minuty za podražení dostal Patrick Maroon.
59:35
Rinne už byl překonaný, na brankové čáře jej ale skvěle zastoupil Ryan Ellis. Tomu teď patří aplaus celé arény.
59:21
Před vhazováním si ještě domácí trenér bere oddechový čas.
59:21
Další zakázané uvolnění Nashvillu.
58:49
Fiddler mohl rozhodnout, stál však k brance zády a jeho bekhend tak šel naslepo. Navíc jeho bekhendový pokus hosté zblokovali.
58:17
No a znova. Tohle Ellisovi moc nevyšlo.
57:59
Wilson mířil přes celé kluziště do opuštěné branky, těsně ji však minul. Další zakázané uvolnění.
57:49
Talbot je na střídačce, začíná power-play Edmontonu.
57:49
Nyní to ale nevyšlo, Nashville tak nemůže střídat a vhazovat se bude po levici Pekky Rinneho.
57:33
Domácí pouze vyhazují puky ze svého pásma tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.
56:51
Fiddler pouze zavezl puk do útočného pásma, ke střele se vůbec nedostal.
56:04
Klefbomova střela od modré nebyla přesná, skončila na zadním mantinelu.
55:32
Od modré vypálil Larsson, Rinne schoval puk ve své výstroji. Tím ale akce neskončila, neboť vzápětí se v brankovišti strhla mela, ve které byl aktivní hlavně hostující Maroon. Rozhodčí však vylučovat nebudou.
54:41
Zakázané uvolnění hostů, hra se stěhuje před Talbota.
53:42
A další jeho parádní zákrok na brankové čáře. Nyní si na něj nepřišli Letestu s Kassianem, domácí gólman předvedl zákrok holí.
53:10
Rinne se teď opravdu nenudí, puky na něj létají ze všech směrů. Edmonton stupňuje svou snahu o vyrovnání.
52:20
Zleva to zkusil McDavid, Rinne pokryl i tuto střelu.
52:07
Nyní už ale musel Rinne do práce, zprava na něj šla nepříjemná střela od Matta Benninga. Finský gólman si poradil a zvládl si ohlídat i dotírajícího Eberleho.
51:35
Dobré napadání od hráčů Nashvillu brání hostům v založení akce, tohle domácím maximálně vyhovuje.
50:32
Hostům se teď dvakrát nevydařil přechod do útoku. Poprvé z toho bylo postavení mimo hru a nyní zakázané uvolnění.
49:22
Klefbom dostal až překvapivě mnoho prostoru pro průnik do útočného pásma a střele zápěstím. Rinne ale dokázal zasáhnout svou lapačkou.
48:19
Fisher se nyní prezentoval střelou od pravého mantinelu, svižná rána prolétla těsně vedle Talbotovy branky.
47:33
Rozhodčí si dali menší diskusní kroužek, probíralo se Fisherovo hraní rukavicí při buly, nakonec se sudí rozhodli nevylučovat.
46:38
Fiala dobře zahrál na vlastní modré čáře, zastavil výpad Edmontonu a přidržením puku umožnil spoluhráčům vystřídat.
45:01
Z takřka nulového úhlu pálil McDavid, Rinne se ale zvládl přilepit k tyčce a nepustit jej za svá záda.
44:40
Začíná se i trochu přitvrzovat v osobních soubojích před oběma brankovišti.
43:39
Nurse udělal na modré čáře pohyb navíc a byl z toho ihned ofsajd.
42:32
Edmonton v mírném tlaku, výsledkem byla prudká střela a cinkající břevno za Rinnem. Pokračuje opravdu parádní hokej.
41:53
Další střela domácích, rychlý švih předvedl Josi. Talbot svým zákrokem přerušil hru, vhazovat se bude po jeho pravici.
41:19
Nashville právě vstřelil branku!
Domácí dnes v přesilovkách září. Od modré čáry přišlo nahození před branku, Neal předvedl svou druhou zadovku a VIKTOR ARVIDSSON už zakončoval do prázdné branky. Hostující trenér ještě zkusil challenge, neboť se mu zdálo, že domácí se při průniku do pásma dopustili ofsajdu, ale rozhodčí po dlouhém zkoumání u videa gól uznali. Asistence: James Neal, Roman Josi.
41:09
Johansenova střela byla sražena, domácí ale pokračují v zámku.
40:14
Sotva nám začala třetí třetina, je tu vyloučení. Dvěma minutami za hákování je potrestán hostující Kris Russell.

Trestné minuty: 8:6
Čtyřicet minut je za námi a o vítězi není ani zdaleka rozhodnuto. I ve druhé třetině pokračovala gólová přestřelka a my viděli pět přesných zásahů. Vše odstartoval Vernon Fiddler střelou přes obránce, ale hosté se dokázali dostat zpátky na dostřel, když Milan Lucic využil přesilovku. Jakmile v 36. minutě upravil bekhendem Colin Wilson na 4:2, vypadalo to, že Nashville půjde do kabin z náskokem. Jenže Edmonton zabral, o minutu později snížil Mark Letestu a minutu před koncem dokonce Jordan Eberle srovnal na současných 4:4! Drama pokračuje.
40:00
39:51
Hosté drží puk na svých holích, už se nikam neženou.
39:00
Edmonton právě vstřelil branku!
Je srovnáno! I když už hráli domácí v plném počtu, museli se bránit tlaku soupeře a situaci nezvládli. Od levého mantinelu poslal Sekera prudkou přihrávku na střed a JORDAN EBERLE musel udělat pouze jednu věc – nastavit hokejku a překonat přemisťujícího se Rinneho. Povedlo se hosté tak upravili na 4:4! Asistence: Andrej Sekera.
38:39
Domácím se daří vyhodit puk přes všechny čáry, přesilovka se pozvolna blíží ke svému konci.
37:22
Moc nescházelo a po další střele z levého kruhu mohlo být srovnáno. Fiddler ale puk srazil za branku.
36:46
A je tu další přesilovka pro Edmonton, dvě minuty za držení hole dostal James Neal.
36:25
Dvoubrankový náskok ale domácím moc dlouho nevydržel. V přesilovce rozjel Edmonton rychlou kombinaci, puk se dostal do levého kruhu a MARK LETESTU propálil Rinneho. Asistence: Oscar Klefbom.
35:21
Vyloučení ale zůstává v platnosti, dvě minuty za podražení dostal Craig Smith.
35:21
Nastala velice zajímavá situace. Domácí se radovali z gólu, COLIN WILSON si parádně najel z pravé strany před brankoviště a bekhendem zamířil pod břevno. Puk vylétl z branky a rozhodčí nejprve rozpažili a nechali pokračovat ve hře. Pak dokonce odpískali dvouminutový trest pro domácí barvy, ale po přezkoumání se čas vrátil a stav je teď 4:2! Asistence: James Neal, Mattias Ekholm.
34:12
I hosté využívají přesilovou hru a je to zase o jediný gól. Od modré nahodil McDavid a na brankovišti stojící MILAN LUCIC dokázal holí sklepnout letící puk do sítě. Asistence: Connor McDavid, Oscar Klefbom.
33:25
Bude se vylučovat, domácí hráli v šesti, Edmonton si zahraje druhou přesilovku v utkání. Trest odpyká Harry Zolnierczyk.
32:48
Neal tlačil přihrávku na brankoviště, kde si sjížděl Fiddler, pas byl ale příliš prudký a skončil v rohu kluziště.
31:25
A může v tom pokračovat, domácí totiž vyhodili puk na zakázané uvolnění.
30:59
Klefbom udržel puk v útočném pásmu, Edmonton tak může budovat útočnou akci.
30:22
Moc nescházelo a bylo to 4:1! Za hostující obranu se dostal Mike Fisher, mířil pod břevno, Talbotova lapačka se ale bleskově vymrštila a schovala tuto dobře myšlenou střelu.
29:39
Už se ale Edmonton dostal před Rinneho a střelu z první předvedl Sekera. Domácí branku minul.
28:23
Nashville pokračuje v náporu, hosté teď mají docela problém se dostat z pásma.
27:29
Už je to o dvě branky. Domácí podnikli rychlý výpad, Josi přihrál do pravého kruhu, VERNON FIDDLER předvedl svižnou střelu přes Sekeru a puk se pak přes Talbotovo rameno dostal do branky – 3:1. Asistence: Roman Josi, P. K. Subban.
27:17
Je po přesilovce hostů, Subban je na ledě.
26:58
Na Rinenho nevyzrál ani Caggiula se svou střelou z pravého kruhu. Finova lapačka byla na svém místě.
26:24
Rinneho teď prověřil McDavid, gólman Nashvillu odolal a dal tak svým spoluhráčům vystřídat.
25:39
Domácí vyhazují přes všechny čáry.
25:17
První přesilovka pro Edmonton. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal P. K. Subban.
24:24
Domácí se už radovali z třetího gólu, ale Cam Talbot vytáhl výtečný zákrok proti najetému Watsonovi. Ten zakončoval po Järnkrokově přihrávce od zadního mantinelu, která měla opravdu oči.
23:43
Edmonton nyní nepouštěl domácí z jejich pásma, osvobození se zdařilo až po Subbanově zákroku.
22:16
Nugent-Hopkins se dostával do úniku, místo zakončení volil přihrávku, tu ale vystihl rychle se vracející Fiala a obrátil hru na opačnou stranu.
21:38
Na druhé straně se ke střele dostal Subban, jeho poměrně tvrdou ránu zkrotil Talbot a přerušil tak hru.
20:31
Hosté se ihned v úvodu dostali do útočného pásma a Rinne byl v brance v jednom kole. Své území ale zvládl uhájit.

Trestné minuty: 0:6
Máme za sebou první třetinu, která byla pro diváka opravdu skvělá. Hrál se útočný hokej, šance střídala šanci a padly i tři góly. Jako první se v přesilovce prosadil tvrdou ranou Ryan Ellis, ale Edmonton zareagoval již za 28 vteřin akcí Conora McDavida, který pohotově srovnal. Ke slovu se pak ale dostal ve skvělé formě hrající Filip Forsberg a ve druhé využité přesilovce vrátil Nashvillu vedení.
20:00
19:44
Ještě jedno přerušení, hosté se dopustili zakázaného uvolnění, hra se tak vrací před Talbota.
18:52
Po rychlém přečíslení pálil Fiddler, trefil však pouze clonícího obránce. Talbot nyní zasahovat nemusel.
17:51
Lucic je zpět ve hře, Edmonton toto oslabení přečkal bez úhony.
17:17
Ellis už pálil, hosté se pro tuto chvíli zvládli ubránit a puk odvrátit.
17:04
Subban se ke střele od modré neodhodlal, proto raději rozehrál.
16:16
Forsberg opět úřadoval v levém kruhu pro vhazování, Talbot nyní jeho ránu zvládl vyrazit.
15:51
A další přesilovka pro Nashville. V útočném pásmu se Milan Lucic dopustil podražení a už je na trestné lavici.
14:34
Následná akce už ale gólem skončila. Po několika rychlých výměnách puku přišla Nealova zadovka na zcela volného FILIPA FORSBERGA a ten z levého kruhu zamířil nad Talbotovu lapačku. Asistence: James Neal, Ryan Johansen.
14:27
Ihned po buly přišla Josiho dělovka od modré čáry, Talbot měl ale dobrý výhled a střelu dokázal chytit.
14:23
Nashville si zahraje druhou přesilovku, dvě minuty za krosček dostal Kris Russell.
14:08
Domácí Järnkrok se z rohu vydal před branku, zblízka ale puk za Talbota nepropasíroval.
13:24
Oba týmy střídají za hry, domácí se chystají k útočnému výpadu.
12:18
Eberle přihrál Lucicovi na levou stranu, jeho následnou střelu z úhlu srazil bránící Subban.
11:22
Do výpadu se ale teď dostal McDavid, jeho nenápadná střela nadělala Rinnemu docela potíže.
10:30
Nashville se snaží o tlak, v posledních desítkách vteřin nepouští soupeře moc do hry.
09:14
Ekholmovo nahození od modré čáry se přes chumel hráčů k Talbotovi nedostalo, Edmonton dostal puk z pásma.
08:21
Neprošel ani Wilson, který měl sice slušně našlápnuto, u mantinelu ale narazil na nekompromisního obránce.
07:39
Forsberg se snažil poslat puk z rohu kluziště na modrou čáru, hosté ale tento úmysl vystihli a okamžitě se vydali do protiútoku.
06:32
Hraje se velice svižný zápas, šance teď stíhá šanci a gólmani se tak rozhodně nenudí.
05:57
No a už to mohlo být 1:2, neboť domácí obrana za sebe pustila Nugenta-Hopkinse, ten nabral rychlost a na Rinneho vyslal svižnou střelu. Ten puk neudržel a měl co dělat, aby jej udržel před brankovou čárou.
05:23
No, tak to byla velice rychlá odpověď. Po pravém křídle se do pásma vřítil CONNOR McDAVID, zbavil se i obránce a střelou na zadní tyčku nedal Rinnemu šanci. Srovnáno na 1:1. Asistence: Patrick Maroon.
04:55
Přesilovka je poměrně rychle využitá. Domácí se rozestavěli v pásmu, Subban nabil RYANU ELLISOVI na vrchol levého kruhu a ten bombou propálil Talbota. Asistence: P. K. Subban, Calle Järnkrok.
04:14
Je tu první vyloučení a to na straně Edmontonu. Hosté hráli v šesti a jsou z toho dvě minuty. Trest odpyká Patrick Maroon.
03:36
Edmonton je zatím rozhodně aktivnější, domácí stále čekají na svou první střelu.
02:18
Z otočky poslal od mantinelu puk na branku hostující Kassian, Rinne pak musel neposednou střelu krotit ve svém brankovišti.
01:31
Neuspěl ani Nugent-Hopkins, od něj se puk odrazil k brankáři Rinnemu, který ihned rozehrál.
00:43
Draisaitl pronikl i s pukem do útočného pásma, scházela mu ale podpora spoluhráčů. Domácí jej tak poměrně brzy odzbrojili.
00:01

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Ellis, Josi (A), P. K. Subban, Ekholm, Y. Weber, Irwin – Arvidsson, Johansen, Forsberg – C. Smith, Fisher (C), Fiala – Watson, Järnkrok, C. Wilson – Neal (A), Fiddler, Zolnierczyk.

Edmonton Oilers: Talbot (Brossoit) – Russell, Sekera, Benning, Klefbom, A. Larsson, Nurse – Draisaitl, McDavid (C), Maroon – Eberle, Nugent-Hopkins (A), Lucic (A) – Kassian, Letestu, Caggiula – Pakarinen, Khaira, Hendricks.

Rozhodčí: Peel, Dwyer – Murphy, Knorr.
Utkání nám začne s menším zpožděním, rozhodně ale nechoďte spát.
Zápas v Bridgestone Areně začne ve 23 hodin, takže nechoďte spát a sledujte náš přenos. Jste k němu všichni zváni.

Edmonton Oilers

I hosté jsou na třetím místě tabulky, u nich se jedná o Pacifickou divizi. Edmonton nasbíral 74 bodů, což je stejně jako má druhý Anaheim a na vedoucí San Jose ztrácí pět bodů. Tým je momentálně na šestizápasovém tripu a ve čtyřech prozatím odehraných duelech nasbíral čtyři body. Naposledy se představil ve Washingtonu, kde prohrál těsně 2:1. Jediný gól dal Draisaitl.

Nashville Predators

Domácí tým je momentálně na třetím místě Centrální divize, když nasbíral 69 bodů. Na posun na druhé místo to ale nevypadá, na Chicago totiž ztrácí plných 12 bodů. Nashville dnes končí čtyřzápasovou sérii na domácím ledě a zatím ve všech duelech bodoval. Naposledy se prosadil proti Washingtonu, zápas skončil výsledkem 5:2. O dvě branky Nashvillu se postaral Josi, po jedné trefě přidali Forsberg, Fisher a Kuzněcov.

Minnesota – Nashville 5:2
Columbus – Nashville 3:4
Nashville – Calgary 5:6 pp
Nashville – Colorado 4:2
Nashville – Washington 5:2
Dobrý večer u NHL. Společně dnes budeme sledovat utkání mezi celky Nashville Predators a Edmonton Oilers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 23:00.