To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Trestné minuty: 17:23
Zápas je u konce a San Jose pokračuje ve velkém trápení, dnes kalifornský tým schytal další debakl, když Nashville ve třetí třetině přečkal úvodní nápor soupeře a pak sám hostům nasypal tři další góly na cestu. Ve 46. minutě se tečí prosadil Colton Sissons, v 58. minutě se zblízka do horního růžku trefil James Neal a v poslední minutě ujel v oslabení Viktor Arvidsson a uzavřel skóre na 7:2!
59:51
Vhazuje se v pásmu Nashvillu, už je to ale pouze z povinnosti. Nic víc to řešit nebude.
59:22
Nashville právě vstřelil branku!
Debakl je dovršen. V oslabení se do úniku dostal domácí útočník VIKTOR ARVIDSSON a střelou na Jonesovu lapačku dal sedmý gól svého týmu. Asistence: Matt Irwin.
59:01
Hertlova střela z mezikruží skončila těsně vedle.
58:41
Ještě jedno vyloučení na straně domácích, dvě minuty za držení obdržel Vernon Fiddler.
57:56
Přesilovka Nashvillu je u konce, domácí ji dokázali jednou využít a už si v poklidu kráčí pro výhru.
57:01
Teď už byl ale Jones bezmocný a loví zpoza svých zad šestý puk. Od brankové čáry si vybruslil JAMES NEAL a zamířil přesně do protějšího růžku branky San Jose. Asistence: Ryan Johansen, Roman Josi.
56:25
Sissons měl šanci na hattrick, Jones se ale po jeho pokusu vrhl a pro tuto chvíli dostal puk mimo své brankoviště.
54:56
Järnkrokův trest vypršel, začíná přesilovka Nashvillu.
53:57
Nashville ve čtyřech nemá kam pospíchat, domácí si počkají na přesilovou hru.
52:56
Tresty jsou následující: Calle Järnkrok dvě minuty za vražení na hrazení, Micheal Haley dostal trest do konce utkání.
52:56
52:56
Hostující Haley schytal u mantinelu úder holí a nenechal si to líbit. Okamžitě vystartoval po protivníkovi a chtěl se prát. Rozpoutal menší rozmíšku a rozhodčí budou mít práci.
51:45
Rinne si dovolil parádičku na brankovišti. Holí naznačil přihrávku jedním směrem a poté přihrál na opačnou stranu.
50:58
Puk je za Rinneho brankou, odtud se góly dávají velice těžce. Obrana Nashvillu pracuje velice dobře a do šancí soupeře nepouští.
49:44
Marleau v obranném pásmu ztratil puk a rázem se v šanci ocitl domácí Forsberg. Neposedný puk ale na holi nezkrotil a nedokázal tak přesně vystřelit.
48:43
Thornton nedokázal na modré přihrát a sám pak neudržel útočné pásmo.
47:25
Z mezikruží střílel Dillon, domácí branku netrefil.
46:50
Domácí nemají dost a opět tlačí soupeře do defenzívy.
45:27
Už je to zase o tři góly. Josiho střelu Jones ještě zvládl vyrazit, akce ale pokračovala, po objetí branky přihrával mezi kruhy Wilson a Smithovu okamžitou střelu tečoval COLTON SISSONS a na tohle už gólman hostů zaragovat nezvládl. Asistence: Craig Smith, Colin Wilson.
44:14
Forsberg byl při přečíslení v dobré pozici, Jones ale dokázal zlikvidovat jak jeho střelu z bekhendu, tak i forhendu.
43:12
Marleau se snažil o dorážku nahození od modré čáry, Rinne ale dokázal puk přikrýt a situaci uklidnit.
42:53
Burnsovo nahození bylo sraženo, puk opustil ledovou plochu.
42:38
Zakázané uvolnění domácích, hrát se bude opět před Rinnem.
41:38
Dillon protlačil puk na Hertla, ten si ale na levé straně nedokázal najít pozici pro zakončení a skončil za brankou.
40:59
Hosté hned od úvodu jdou do útoku, snaží se co nejrychleji snížit na rozdíl jediné branky.

Trestné minuty: 13:13
Čtyřicet minut je za námi a domácí si i nadále drží dvoubrankový náskok. Jako první se ve druhé třetině trefil hostující Patrick Marleau a bleskově využil přesilovku. To samé se ale o minutu později podařilo i domácím, to se prosadil James Neal. Když pak ve 35. minutě dal P. K. Subban na 4:1, zdálo se být i rozhodnuto. Jenže ve 37. minutě snížil Justin Braun a zajistil tak do třetí části hry dramatický průběh. Nyní je stav 4:2.
40:00
39:45
Od modré vystřelil Burns, po teči ale schytal ránu pukem Logan Couture, okamžitě odhodil rukavice i helmu a zmizel do šatny. Rána do obličeje to byla velmi nepříjemná.
38:54
Pavelski s pukem na holi kličkoval u branky a snažil se překvapit Rinneho. Z úhlu ale nedokázal vymyslet cokoliv kloudného.
37:58
Hosté se probouzejí a snaží se o další korekci skóre. Rinne po střele od modré čáry pro jistotu hru přerušil a dal svým spoluhráčům možnost v klidu vystřídat.
36:19
San Jose právě vstřelilo branku!
Tak teď je ale sníženo! Domácí ještě zvládli ztlumit střelu od modré, puk se ale dostal mezi kruhy a JUSTIN BRAUN mířil naprosto přesně. Upravil tak na 4:2. Asistence: Timo Meier, Dylan DeMelo.
36:09
Od modré vystřelil DeMelo, tohle nebylo marné. Rinne si ale poradil.
35:40
Zakázané uvolnění hostů, hra opět míří před Jonese.
34:39
Domácí vedou o tři góly! Jones sice vyrazil Smithovu střelu, jenže poté se nedokázal včas přemístit a P. K. SUBBAN mohl pálit do poloodkryté branky. Trenér DeBoer si ještě vzal challenge, nechal prozkoumat video, zda Sissons nebránil gólmanovi v práci, ale sudí byli hotoví velice rychle – gól platí. Asistence: Craig Smith, Colin Wilson.
33:16
Rinne je velkou oporou Nashvillu, drží hráče hostů na uzdě.
32:20
Arvidsson skočil na led z trestné lavice a ihned se zapojil do brejku dva na jednoho. Branku netrefil.
31:36
Marleau je zpátky na ledě, hosté mohou pokračovat v přesilovce, které vyloučení útočníka San Jose přerušilo.
30:22
Forsberg pálil z mezikruží, jeho střelu zblokoval Pavelski a Jones tak vůbec nemusel zasahovat.
29:36
Hosté mají po přesilovce, dvě minuty za hákování dostal Patrick Marleau.
29:33
Další Burnsova střela, nyní mu ale moc nesedla a puk skončil v rohu.
29:04
Rinneho lapačka zasvištěla vzduchem a schovala Burnsovu rychlou střelu.
28:43
Domácí vyhazují přes všechny čáry.
28:11
Na trestné lavici je už Colton Sissons, dostal čtyřminutový trest za vysokou hůl.
28:11
San Jose si málem dalo vlastní gól. Po nedorozumění v rozehrávce klouzal puk do branky a Wilson jej bránil svým tělem, dotknout se jej ale nemohl. Nakonec ale puk skončil těsně vedle a domácí hráč to vzal s úsměvem.
28:02
Hosté budou hrát přesilovku, San Jose má ponechanou výhodu.
27:27
Rozhodčí vylučovali, dvě minuty za hrubost dostali domácí Viktor Arvidsson i hostující Joe Pavelski.
27:27
27:27
Po Jonesově zákroku se strhla menší potyčka. Hosté jsou docela dost podráždění.
27:22
Mezi kruhy měl prostor pro střelu Arvidsson, Jones tak měl opět plné chrániče práce.
26:40
Už se zase hrálo před Rinnem a ten předvedl hned dva dobré zákroky.
24:48
No a i domácí využívají přesilovku ve velmi krátké chvíli! Viděli jsme několik svižných přihrávek, až se puk dostal do levého kruhu, odkud vystřelil JAMES NEAL a s pomocí lehké teče poslal ránu přesně pod horní tyčku. Asistence: Ryan Johansen, Viktor Arvidsson.
24:41
Vylučuje se ale i na druhé straně, dvě minuty za vysokou hůl dostal Marcus Sörensen.
24:24
Tak tohle byla bleskově využitá přesilová hra! Po rychlé kombinaci se dostal puk na modrou čáry a Burnsovo nahození skvěle tečoval PATRICK MARLEAU. Rinne na změnu nedokázal dostatečně zareagovat. Asistence: Brent Burns, Joe Thornton.
24:14
Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Matt Irwin.
24:12
Burnsova střela byla sražena do rohu a už se bude pískat.
23:34
Stále probíhá ponechaná výhoda, Pavelskiho bekhend na modrou skončil ve středním pásmu.
22:59
Hosté budou hrát přesilovku, zatím mají ponechanou výhodu a snaží se rozvinout akci v pásmu.
21:58
Hned z buly vystřelil Pavelski, Rinne byl ale připraven.
21:57
Rychlý brejk hostů, zprava si do pozice najel Haley, jeho střelu srazil Subban do ochranné sítě.
21:29
Znovu zakázané uvolnění, nyní ale na druhé straně, vhazovat se bude před Jonesem.
21:01
Schlemkova střela od modré byla sražena, stejný hráč si pak odražený puk znovu vybojoval, poté se už ovšem ke střele nedostal.
20:41
V úvodu druhé třetiny se domácí dopustili zakázaného uvolnění.

Trestné minuty: 7:5
Je za námi první třetina, kterou domácí dokázali ovládnout a vedou o dvě branky. Jako první se už v páté minutě prosadil zblízka Colton Sissons a ukázal, že Nashville dnes bude v útoku hodně kousat. A také ano, Jones se měl v brance co ohánět. Hostům se zatím na skvělého Rinneho nepodařilo najít recept, naopak domácí se trefili ještě jednou. V 16. minutě se po Josiho průniku zapsal mezi střelce Cody McLeod. San Jose tak má co dohánět...
20:00
19:21
Od modré pálil Subban, puk skončil na zadním mantinelu. Domácí jsou ale v útoku jasně lepší a nebezpečnější.
18:55
Je po přesilovce, hosté jsou v plném počtu.
18:22
Bránící čtveřice vyhazuje přes všechny čáry.
17:42
Oslabení ale zatím zvládají celkem bez problémů, Nashville se nemůže dostat do rozestavění přesilovkové kombinace.
16:55
Další potíž pro hosty, budou totiž hrát v oslabení. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Joe Pavelski.
15:19
No a už je to o dvě branky. Po levé straně se vřítil do pásma Josi, obešel obránce, vystřelil a jeho pokus Jones pouze ztlumil. Puk dopadl na brankovou čáru, odkud jej doklepl dojíždějící CODY McLEOD. Asistence: Roman Josi, Austin Watson.
14:45
Rinne zatím svůj jubilejní zápas pojímá ve velkém stylu, sbírá jeden povedený zákrok za druhým.
13:55
Martin byl na počátku útočné akce San Jose, rozehrávka se ale moc nevyvedla vzniklo z toho zakázané uvolnění.
12:59
Weberovu bombu od modré srazil obětavý Ward.
11:55
Další střelu z levé strany předvedl Haley, i nyní byl ale hlavní postavou Rinne a jeho skvělá práce v brankovišti.
11:15
Domácím se nepodařil přechod do útoku, dopustili se u toho postavení mimo hru.
10:30
Začíná se hrát docela útočný hokej. U levého mantinelu se uvolnil Ward a napřáhl k tvrdému golfáku. Rinneho lapačka ale zaúřadovala a domácí gólman si vysloužil aplaus publika.
10:03
Zprava si do do pásma namířil Weber, vystřelil švihem, Jonese ale nepřekvapil. Ten svým zákrokem pouze přerušil hru.
09:53
Střela z dálky přišla i na druhé straně, zde ovšem k brankáři pro sražení ani nedoputovala.
08:52
Rinne má další zákrok, nyní zasahoval proti střele od modré čáry. Na puk měl dobrý výhled, zvládl to tak bez problémů.
07:59
Hostům dělá velký problém se vůbec udržet v pásmu, Nashville jde už opět do protiakce.
06:52
Schlemko pouze nahodil puk do pásma, spoluhráči ovšem v akci nepokračovali. Za brankou rozehrál Pekka Rinne.
05:30
Jak domácí Cody McLeod, tak i hostující Micheal Haley dostali pětiminutové tresty za bitku.
05:30
05:30
Máme tu tvrdou bitku, do sebe se pustili McLeod a Haley.
05:05
Nescházelo mnoho a bylo srovnáno. Haley našel najíždějícího Meiera, toho ale vychytal skvělý Rinne!
04:14
Domácí jdou do vedení. Po Smithově důrazu za brankou se puk dostal před brankoviště a po Wilsonově bekhendové zadovce se zblízka prosadil COLTON SISSONS, když svou střelou propasíroval puk za Jonese. Asistence: Colin Wilson, Craig Smith.
03:44
No, tohle byla nepříjemná střela. Zpoza obránce pálil Järnkrok a Jones musel ukázat své umění. Puk schoval ve výstroji a přerušil tak hru.
02:52
Odražený puk poletoval u Jonesovy branky, gólman San Jose si ale zvládl svůj prostor ohlídat a zabránit tak nejhoršímu.
01:16
Z mezikruží se pokusil o střelu Pavelski, puk se mu ovšem sesmekl z hole.
00:28
Järknrok forčekoval v útočném pásmu, Burns se ale s pukem zvládl uvolnit a vyhodit.
00:01
Pro Pekku Rinneho má dnešní zápas slavnostní nádech, hraje dnes své PĚTISTÉ utkání v NHL.

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Ellis (A), Josi (A), P. K. Subban, Ekholm, Y. Weber, Irwin – Arvidsson, Johansen, Forsberg – Neal (A), Järnkrok, Fiala – C. Smith, Sissons, C. Wilson – Watson, Fiddler, McLeod.

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Burns, P. Martin, Braun, DeMelo, Schlemko, Dillon – Pavelski (C), J. Thornton (A), Hertl – J. Ward, Couture (A), Marleau – Bødker, Meier, Hansen – Sörensen, Donskoi, Haley.

Rozhodčí: Pollock, Peel – Heyer, Miller.
Hráči jsou již připraveni, po hymně USA můžeme začít!
Zápas nám začne s menším zpožděním, rozhodně ale nikam neodcházejte.
Zápas v Bridgestone Areně začne v jednu hodinu ráno, takže si na tuto dobu nastavte budíky a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

San Jose Sharks

Hosté jsou sice stále na prvním místě s 91 body, ale náskok na druhý Anaheim je pryč. San Jose prohrálo posledních pět duelů, dalo v nich pouze pět branek a zdá se, že forma je před blížícím se play off velkým problémem. Včera v noci se San Jose představilo v Dallasu a odvezlo si debakl 6:1! Jedinou týmovou branku dal Thornton.

Nashville Predators

Domácí tým je na čtvrtém místě Centrální divize se ziskem 85 bodů ze 73 utkání. Nashville dnes končí třízápasovou sérii na vlastním ledě, a zatím se mu dařilo, Jak proti Arizoně, tak i proti Calgary skončil zápas výsledkem 3:1. Proti Calgary se gólově prosadili Järnkrök, Sissons a Ellis.

Nashville – Winnipeg 5:4 pp
Washington – Nashville 1:2 pp
Carolina – Nashville 4:2
Nashville – Arizona 3:1
Nashville – Calgary 3:1
Dobré ráno u NHL. Dnes se společně podíváme na utkání mezi týmy Nashville Predators a San Jose Sharks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.