Martin Marinčin (TOR) – 0+1, +1, 0 střel, čas na ledě 21:05

1.Bryan Rust (PIT) – 1+1, +1, 6 střel, čas na ledě 11:46
2. Sidney Crosby (PIT) – 1+1, +2, 6 střel, čas na ledě 18:32
3. Chris Kunitz (PIT) – 1+0, 0, 7 střel, čas na ledě 13:31

Hity: 25:34
Vhazování: 30:23
Vyloučení: 2:3
Využití: 1:0
Penguins ve třetí třetině přidali ještě další dvě branky, když se nejdříve trefil Rust, na kterého ještě následně navázal kapitán Crosby, jenž tak uzavřel skóre tohoto utkání, když nakonec Pittsburgh porazil Toronto 4:1.
59:39
Jenže puk je sražen na střídačku Pittsburghu, takže se bude vhazovat před bránou Murrayho.
59:26
Toronto se až nyní dostalo do svého útočného pásma.
58:55
Jevgenij Malkin (PIT) ještě dostává čtyři minuty za hru vysokou holí.
58:26
Hörnqvist vletěl s pukem do útočného pásma, kde nakonec z pravé strany vystřelil a Andersen musel zasáhnout svým betonem.
57:52
Hyman poslal puk za bránu Pittsburghu, kde si jej chtěl přebrat Matthews, jenže tomu přeskočil přes jeho hůl.
56:59
Malkinovu střelu z pravé strany Andersen vyrazil mezi kruhy, kde byl Rust, jenž ihned vystřelil a napálil hostujícího brankáře.
56:24
Toronto následně neudrželo puk před modrou čárou, takže se hostující hokejisté dostali do postavení mimo hru.
56:16
Rielly schválně nastřelil puk o zadní mantinel, ale Murray si tohle pohlídal a poslal jej zase za svou klec.
55:25
Van Riemsdyk se během krátké chvíle dostal hned do dvou zakončení, které Murray dokázal zneškodnit a po druhé střele raději domácí brankář přerušil hru.
54:18
Cole znova vypálil od modré čáry a Andersen jeho střelu vyrazil před sebe, kde se k puku dostal Bonino, jenž nedokázal překonat ležícího brankáře Toronta.
53:56
Cole střílel od modré čáry, jenže puk stihl překročit právě modrou čáru, takže se díky tomu Pens dostali do ofsajdu.
53:39
Na druhé straně se do zakončení dostal Martin, avšak jeho střela šla hodně mimo bránu Pens.
52:53
Daley dostal přihrávku na pravou stranu, kde naznačil střelu, aby oklamal Andersena, kterého poté objel a snažil se zasunout puk do brány Toronta, ale jeho úmysl mu jen o kousek nevyšel.
52:30
Toronto jen poslalo puk přes celé kluziště, takže je hostujícím hokejistům odpískáno zakázané uvolnění.
52:06
Kunitz mohl přidat pátou branku Pittsburghu, jenže proti byl Andersen. Domácí útočník dostal nabito na pravou stranu útočného pásma a před ním zívala prázdná brána, jenže jeho pohotovou střelu chytil Andersen svou lapačkou!
51:44
Penguins se nakonec podařilo dostat puk do středního pásma, kde následně Malkin poslal kotouč za bránu Toronta.
51:23
Toronto se nastěhovalo do svého útočného pásma, ale hosté se zde nemohou procpat do nějakého zakončení.
51:01
Další akce domácích hokejistů je zastavena u modré čáry, kde se Pens dostali do postavení mimo hru.
50:14
Pittsburgh právě vstřelil branku!
Domácí se přesunuli do útočného pásma, kde nakonec od modré vystřelil Dumoulin, jehož střelu tečoval nejdříve jeden z hostujících hráčů a kotouč následně přiletěl přímo na hůl SIDNEYHO CROSBYHO, od které se odrazil do brány Toronta. Asistence: Brian Dumoulin.
49:36
Penguins se podařilo vytlačit hostující tým až do jeho obranného pásma, odkud musí Toronto rozjet svou další útočnou akci.
48:53
Domácím se podařilo dostat puk do hlediště, když se kotouč otřel o mantinel, takže se bude jen vhazovat v obranné třetině Pens.
48:40
Van Riemsdyk nahrál na modrou Riellymu, jehož střela proletěla jen těsně kolem brány Pittsburghu.
47:48
Murray se musel mít znova na pozoru, protože hosté před ním tečovali puk a domácí brankář byl na své pozici připravený.
46:58
Pens se dále drželi ve svém útočném pásmu, kde nakonec Crosby nahrál do levého kruhu BRYANU RUSTOVI, jehož první střelu Andersen vyrazil před sebe, jenže domácí útočník si kotouč sebral, objel hostujícího brankáře a zasunul puk do odkryté brány Toronta! Asistence: Sidney Crosby.
46:50
Crosby se dostal do dalšího zakončení, které Andersen dokázal vyrazit.
46:28
Kadri se snažil překvapit Murrayho z hodně velkého úhlu, ale domácí brankář byl u své tyče připravený.
45:59
Holland vystřelil z levé strany a Murray jeho střelu vytáhl na své břevno, od kterého se puk odrazil za bránu Pittsburghu.
45:33
Cullen poslal hodně těžkou přihrávku Fehrovi mezi kruhy, když by se tento pas spíše dal nazvat centrem.
45:01
Andersen si připisuje další úspěšný zákrok, protože na něj vyslal svůj pokus od modré Dumoulin a puk končí ve výstroji hostujícího brankáře.
44:28
Andersen drží Toronto ve hře! Letang parádně našel svým pasem zcela volného Kessela, který měl před sebou prázdnou bránu, jenže jeho první střelu zastavil Hunwick a druhý pokus poté zneškodnil Andersen.
44:14
Jenže těm se nevydařila následná rozehrávka a puk se projel přes celé kluziště až na zakázané uvolnění.
44:04
Domácí hokejisté jen nahodili puk do útočného pásma, kde si jej za svou bránou přebírají hráči Toronta.
43:27
Pens se však dostali ze sevření Toronta a vydali se do útoku, kde konkrétně zakončoval Crosby, jehož střelu Andersen zneškodnil.
43:02
Toronto zatím do třetí třetiny vletělo s velkým elánem, když se hosté opět usadili ve svém útočném pásmu.
42:42
Hostující hokejisté se dostali do postavení mimo hru, když byl Sošnikov s pukem pomalejší, a do třetiny tak dříve vletěl Holland bez puku.
41:45
Gardiner trefuje hned prvního hráče Pittsburghu, který před ním stál.
41:13
Bozak se dostal do zakončení z levého kruhu, které Murray vyrazil přímo před sebe, kde naštěstí pro domácí byl jeden z obránců.
40:14
Toronto se ihned nastěhoval do útočného pásma, kde střílel Komarov a jeho pokus musel Murray vyrazit za svou klec.
40:01
Statistiky po druhé třetině:

Střely na bránu: 29:21
Zblokované střely: 7:8
Hity: 16:25
Vhazování: 23:12
Domácím hokejistům se ve druhé třetině podařilo otočit vývoj utkání na svou stranu, když nejdříve v přesilové hře vyrovnal Malkin a pouhých sedmnáct vteřin před koncem druhé části poslal Kunitz Penguins do vedení. Toronto tento stav musí hodně mrzet, protože před druhou brankou domácích měli hosté ve vlastním oslabení hned tři obrovské šance, jenže Murray vše pochytal.
40:00
39:43
Domácí se však přeci jen dočkávají, když Cole z levé strany nahodil puk na Andersena, který jej vyrazil před sebe, kde se ho zmocnil CHRIS KUNITZ, kterému se následně podařilo prostřelit hostujícího brankáře. Asistence: Bryan Rust, Ian Cole.
39:26
Kunitz byl nyní zcela sám před Andersenem, jenže domácí útočník napálil puk do hostujícího brankáře!
38:59
Na druhé straně pálil od modré Määtä a i jeho pokus šel mimo tři tyče.
38:34
Rielly nakonec střílel od modré čáry, jenže jeho střela byla hodně nepřesná a puk se navíc následně odrazil do středního pásma.
38:00
Maple Leafs se přesunuli do svého útočného pásma, kde se zatím bez úspěchu snaží protlačit do nějakého zakončení.
37:28
Crosby se snažil překvapit Andersena zpoza jeho brány, ale brankář Toronta nakonec vše zvládl.
37:12
Až nyní se domácí dostali do zakončení, když Sheary obdržel puk do jízdy a následně jel sám na Andersena, na kterého si však se svou kličkou do bekhendu nepřišel.
36:32
Tak to je neuvěřitelné! Toronto se ve vlastním oslabení dostává do třetího přečíslení, když Komarov nahrál Bozakovi a i jeho střela končí na Murraym.
36:12
Další nebezpečná akce Toronta, které se dostalo do přečíslení dvou na jednoho, kde Hyman přihrával Brownovi, jehož zakončeni Murray vyrazil.
35:53
Jeden z hostujících útočníku se dostal až před Murrayho, který jeho zakončení dokázal zneškodnit.
35:33
Pittsburgh si zahraje svou třetí přesilovou hru v utkání, protože Zajcev (TOR) poslal puk z obranné třetiny až do hlediště, takže jsou to dvě minuty za zdržování hry.
35:15
První formace Penguins se natlačila do útočného pásma, ale Toronto je odtud velmi rychle vyhnalo.
34:41
Gardiner se snažil obtočit kolem Letanga, ale ten se nenechal nachytat a poslal hostujícího útočníka k ledu.
34:16
Cullen poslal hodně nepřesnou přihrávku směrem na jednoho ze svých spoluhráčů, a tak puk končí až za bránou Toronta.
34:07
Jenže jejich rozehrávku ve středním pásmu zachytil Bozak, jenž následně nabruslil do útočné třetiny, kde jeho pumelici musel krýt Murray.
33:55
Zajcev znova jen odevzdal puk domácím hokejistům, kteří se k němu dostávají velmi snadno.
33:24
Kessel se s pukem protlačil až mezi kruhy, jenže zde mu jeho střela absolutně nesedla, takže se k puku dostávají hosté.
33:01
Zajcev jen poslal po mantinelu až do obranného pásma Pens, kde se k puku dostává Daley.
32:26
Malkin získal puk ve středním pásmu, odkud ihned přihrál Rustovi na pravou stranu, který napřáhl a jeho pokus Andersen vyrazil před sebe, kde si jej sebral Matthews.
31:53
Torontu je nyní odpískáno hodně přísně zakázané uvolnění, protože u vyhozeného puku by zřejmě byl dříve útočník Maple Leafs.
31:47
Jenže Pens pokračovali i dále v svém tlaku, který vyvrcholil střelou Kunitze od modré čáry a jeho pokus skončil přesně v lapačce Andersena.
31:30
Malkin poslal puk na modrou, kde měl nabito Cole a jeho střela letěla hodně mimo bránu Toronta.
30:59
Od modré to zkoušel Letang, který trefil hned prvního bránícího hráče Toronta, od kterého se kotouč odrazil do středního pásma.
30:36
Maple Leafs se ještě drželi v útočné třetině, jenže domácí jim zde nenechali příliš prostoru, a tak hosté následně o puk přišli.
30:04
Pens znova vyhodili puk do středního pásma, a tak to vypadá, že ani Toronto nebude úspěšné hned ve své první přesilové hře v utkání.
29:28
Toronto se vesměs vyhání samo z útočného pásma, když přihrávku hostí zachytila obrana Pens.
29:03
Matthews zavezl kotouč do útočného pásma, kde mu Letang nedal žádný prostor a poslal hostujícího útočníka na mantinel.
28:42
Pittsburghu se podařilo vytlačit hostující celek do středního pásma.
28:16
Hagelin se ve vlastním oslabení dostal až do bekhendového zakončení, které Andersen vyrazil přímo na své obránce.
28:08
Toronto si však zahraje svou první přesilovou hru, protože Tom Kühnhackl (PIT) v útočném pásmu trefil Corrada holí do obličeje, a dostává tak dvě minuty. Přesilovka Maple Leafs začne až po komerční přestávce.
27:48
Toronto pouze poslalo puk za bránu Pittsburghu, kam si pro něj jede Murray, který přihrává puk na své spoluhráče.
27:13
Hagelin parádně zabojoval o puk ve středním pásmu, takže jej následně dostal až před bránu Toronta, jenže zde nebyl ani jeden z jeho spoluhráčů.
26:36
Bozak dostal na levé straně hodně prostoru, ale jeho následná střela byla hodně slabá a Murray s ní neměl žádný problém.
25:58
Od modré to nyní zkoušel Dumoulin a Andersen musel jeho střelu vytáhnout svým betonem.
25:23
Matthews nahrál na pravé křídlo Nylanderovi, jenž ihned vystřelil a Murray jeho pokus vyrazil na druhou stranu, kde naštěstí pro domácí nebyl nikdo v modrém.
24:41
Další útočná akce Toronta končí už na útočné modré čáře, kde jejich útok ukončuje hvizd čárového, kvůli postavení mimo hru.
24:15
Maple Leafs se následně přesunuli do útočného pásma, kde nebezpečně střílel Rielly, jehož pokus Murray musel vykopnout svým betonem.
23:45
Fehr zavezl puk do útočného pásma Pittsburghu, kde jej domácí následně hodili za bránu Toronta, kde už si kotouč sebrali hosté.
23:06
Penguins využívají přesilovou hru! Hörnqvist poslal puk na modrou čáru, odkud Letang ihned vystřelil a jeho nepřesná střela se od zadního mantinelu odrazila přesně na hůl JEVGENIJE MALKINA, který už měl před sebou zcela odkrytou bránu. Asistence: Krys Letang, Patrik Hörnqvist.
22:56
Malkin následně vletěl s pukem do útočné třetiny, kde i vystřelil a jeho pokus trefil přesně logo na dresu Andersena, který si kotouč ponechal ve své výstroji.
22:41
Torontu se podařilo získat puk, a tak jej hosté vyhazují přes celé kluziště.
22:21
Pittsburgh si zahraje další přesilovou hru, protože dvě minuty za nedovolené bránění dostává Frank Corrado (TOR).
21:35
Domácí hokejisté trefili puk vysokou holí, takže rozhodčí přerušují hru a nařizují vhazování před bránou Murrayho.
21:20
Kotouč je znova až v obranné třetině PIttsburghu, a tak to vypadá, že Toronto už své první oslabení zvládne bez inkasované branky.
20:57
Zajcev získal puk za bránou Toronta, odkud jej následně odpálil co nejdále od své brány.
20:42
Pens se následně přesunuli do útočného pásma, kde po několika přihrávkách střílel Letang, avšak do jeho střely vložil svou hůl jeden z hostí a přizvedl puk do ochranné sítě.
20:18
Pittsburgh tedy zahajuje druhou třetinu svou přesilovou hrou, kterou musí domácí hokejisté rozjet až zpoza své klece.
20:01
Statistiky po první třetině:

Střely na bránu: 14:10
Zblokované střely: 5:4
Hity: 8:14
Vhazování: 11:7
Je za námi první třetina utkání, která nabídla hodně rychlý a líbivý hokej, jenž se domácím divákům nemůže líbit jen z jediného důvodu, a to protože Toronto po ní vede nad domácím Pittsburghem 1:0, když se ihned ve druhé minutě prosadil Hyman. Pens následně přidali, ale domácím se zatím nepodařilo překonat Andersena v bráně Maple Leafs.
20:00
19:52
Kessel si na levé straně zpracoval puk, aby následně mohl vystřelit, jenže jeho pokus zblokoval obránce Toronta.
19:26
Kunitz nahrál mezi kruhy najetému Daleymu, který však trefil hned prvního hráče Toronta a Nazem Kadri (TOR) následně přilehl puk, takže si Pens zahrají svou první přesilovou hru v utkání.
18:49
Na druhé straně se ve velmi dobré pozici ocitl Kadri, který zakončoval z mezikruží a Murray jeho střelu vykopl svým betonem!
18:12
Toronto nejdříve zblokovalo zakončení Hornqvista, jenže následně od modré střílel Letang, jehož střelu tečoval Crosby a kotouč proletěl jen těsně mimo bránu Toronta.
17:52
Maple Leafs vyhráli souboj u mantinelu ve vlastním obranném pásmu, a tak se následně vydali do útoku, kde střílel Martin, jehož pokus Murray vyrazil pod sebe a následně přikryl puk svou lapačkou.
17:09
Domácím se nevydařila jejich další útočná rozehrávka, takže se puk doklouzal přes celé kluziště až na zakázané uvolnění.
16:42
Hokejisté Pittsburghu se usadili ve svém útočném pásmu, kde však domácí jen kombinovali kolem brány Toronta a nijak neohrozili Andersena v bráně Toronta.
16:07
Letang se snažil nahodit obloučkem puk do útočného pásma, jenže ten si následně sebral ihned jeden z obránců Toronta.
15:28
Hyman se už málem hnal zcela sám na Murrayho, avšak pas od jeho spoluhráče mu přeskočil přes hůl.
15:08
Kadri se velmi snadno protlačil až do mezikruží, odkud následně i vystřelil, ale jeho střela mířila hodně mimo bránu Pittsburghu.
14:42
Jeden z domácích hráčů nyní zřejmě nečekal, že se u střídačky otevřou dvířka, a tak skončil přesně v nich, navíc ho ještě zasáhl puk, takže je hra přerušena a vhazovat se bude ve středním pásmu.
14:08
Hosté se na krátký okamžik dostali do svého útočného pásma, kde chtěl van Riemsdyk přihrát puk lépe postavenému Bozakovi, ale tento pas si domácí obrana pohlídala.
13:39
Nyní už se však Pens do pásma dostali, kde nakonec vystřelil Cole a jeho pokus tečoval Hagelin mimo tři tyče hostující klece.
13:08
Rust poslal puk do obranného pásma Toronta, kde se k němu domácí snažili protlačit, jenže jejich snaha byla marná.
12:21
Bonino přišel v obranné třetině hodně snadně o puk, když jej obral Nylander, který však následně přišli dlouho váhal se zakončením.
12:02
Další akce domácích hokejistů je zastavena u modré čáry, kde se Pittsburghu nepodařil přechod do třetiny, a tak je domácím odpískán ofsajd.
11:42
Z čista jasna se do útočného pásma dostal domácí Hagelin, jehož dělovka letěla hodně mimo bránu Toronta, avšak puk se poté od zadního mantinelu odrazil zpět na hůl domácího hráče, jenže ani jeho druhý pokus neskončil lépe.
10:38
Malkin přistrčil puk Kunitzovi, který se pokusil překvapit Andersena z hodně velkého úhlu, ale hostující brankář byl u své tyče připravený.
09:58
Cole poslal další nahození od modré, jenže tentokrát jeho pokus skončil za bránou Maple Leafs, odkud se jen pokoušel přihrát Crosby, ale jeho pas zastavili hosté.
09:21
Jenže Toronto následně velmi rychle dostalo puk až do středního pásma, a tak musejí domácí hokejisté začít od nuly.
09:01
Kessel nahodil puk za bránu Toronta, kam se za ním ženou hned oba jeho spoluhráči z útoku.
08:35
Hra se poté přesunula na druhou stranu, kde od modré zakončil akci domácích Cole střelou od modré, a ta skončila přesně v lapačce Andersena.
08:18
Toronto mohlo přidat další branku, ale Murray svůj celek podržel, když na něj z bezprostřední blízkosti dorážel Gardiner.
07:40
Brown se o pár okamžiků později protlačil až do zakončení, které Murray jen kontroloval svým betonem.
07:19
Hunwick zavezl puk až do útočného pásma, kde znova střílel z rohu kluziště a Murray jeho pokus ukrývá pod svou lapačkou. Následně však dostal menší sekyrku od Browna, což se samozřejmě domácím nelíbilo.
06:41
Letang nahrál na modrou Dumoulinovi, jehož nahození ještě tečoval jeden z domácích hráčů, avšak kotouč míří těsně vedla brány Toronta.
06:25
Další velká šance Pittsburghu, když Sheary zakončoval z mezikruží bekhendem a jeho střela mířila pod betony Andersena, ale brankář Toronta tento prostor včas zaklapl.
05:58
Domácím se málem podařilo vyrovnat, když se puk dostal před bránu ke Kesselovi, jenž však z bezprostřední blízkosti neprocpal puk do brány hostů!
05:35
Kotouč se po souboji ve středním pásmu dostal až na střídačku hostujícího celku, takže se bude vhazovat před útočnou modrou domácích.
04:55
Murray se musel mít znova na pozoru, protože van Riemsdyk dostal přihrávku na útočnou modrou, odkud nabruslil až do pravého kruhu, kde vystřelil a puk končí v lapačce domácího brankáře.
04:31
Malkin zavezl puk až do útočné třetiny, kde se na něj sletěla hned trojice hráčů v modrém, a tak ruský útočník velmi rychle o puk přišel.
03:50
Jeden z obránců Pittsburghu netrefil kotouč, čehož málem využil Matthews, který chtěl přihrát před bránu Nylanderovi, avšak jeho pas zastavil Schultz.
03:06
Crosby připravil velmi dobrou pozici pro Shearyho, jenže střelu domácího útočníka zblokovala už obrana Toronta.
02:45
Sheary získal v útočné třetině Pens puk, ale hosté jej o něj následně velmi rychle připravili.
02:06
Bozak vletěl s pukem do útočné třetiny, aby následně přihrál za sebe na Van Riemsdyka, jenž měl hodně prostoru a Murray jeho pokus vyrazil mimo bránu.
01:22
Toronto právě vstřelilo branku!
Avšak následná střela už končí v bráně Pittsburghu, když Hunwick sjel až skoro do rohu kluziště, odkud puk poslal před bránu, a ten parádně tečoval ZACH HYMAN, který ho usměrnil nad lapačku Murrayho. Asistence: Matt Hunwick, Martin Marinčin.
01:07
Hosté vyhráli následné vhazování a kotouč se dostal na modrou k Hunwickovi, jehož střelu Murray vyrazil mimo svou klec.
00:55
Torontu se podařilo dostat puk ze svého obranného pásma, který se následně doklouzal až pod lapačku Murrayho, takže se bude vhazovat před domácím brankářem.
00:16
Domácí kapitán se nám následně postaral i o první střelu utkání, když vystřelil ze středu útočného pásma a Andersen jeho střelu vyrazil pod sebe a puk následně přikryl lapačkou.
00:03
Crosby vyhrál úvodní vhazování, a tak se Tučňáci mohou pustit do svého útočného pásma.
00:01
Tak obě státní hymny jsou již za námi, a tak nám utkání za malou chvíli může začít.

Pittsburgh Penguins: M. Murray (M.-A. Fleury) – Dumoulin, Letang, Daley, Määttä, Cole, J. Schultz – Sheary, Crosby (C), Hörnqvist – Kunitz, Malkin, Rust – Hagelin, Bonino, Kessel – S. Wilson, Cullen, Fehr.

Toronto Maple Leafs: Andersen (Enroth) – Rielly, R. Polák, Marinčin, N. Zajcev, Gardiner, C. Carrick – Hyman, Matthews, W. Nylander – J. van Riemsdyk, Bozak, Marner – Komarov, Kadri, Co. Brown – M. Martin, Ben Smith, Holland.

Rozhodčí: Lee, Joannette – Murray, Driscoll.
Pittsburgh Penguins

Bilance: 9-3-2

Obhájci Stanleyova poháru zatím drží třetí příčku ve Východní konferenci, kam je řadí dvacet bodů, které zatím nastřádali po čtrnácti odehraných zápasech. Průběžně zatím Pens ztrácí na vedoucí Montreal pět bodů.

Pittsburgh dlouho držel svou domácí neporazitelnost, jenže tu ukončili v posledním střetnutí hokejisté z Minnesoty, jenž Penguins porazili 2:5, a jako první, tak vyloupili PPG Paints Arenu.

Poslední zápasy:

San Jose – Pittsburgh 0:5
Pittsburgh – Edmonton 4:3
Pittsburgh – Minnesota 2:5
Toronto Maple Leafs

Bilance: 6-5-3

Toronto zatím v letošní sezóně odehrálo 14 zápasů, ve kterých nastřádalo patnáct bodů, jenž je řadí na 10. místo Východní konference. Dá se tedy říci, že Maple Leafs se konečně pohybují trochu dále než na posledních příčkách.

V posledních třech utkáních nám zápasy Toronta nabídly vždy mnoho branek, když Maple Leafs dokázali dvakrát vysoko zvítězit 6:3, ale mezi tyto výhry vložili i porážku s Los Angeles, které rozneslo tým Mikea Babcocka vysoko 7:0. Po tomto utkání kanadský kouč nařídil týmu speciální trénink po tmě, který se zdá zafungoval, protože poté Toronto porazilo Philadelphii.

Toronto – Vancouve 6:3
Toronto – Los Angeles 0:7
Toronto – Philadelphia 6:3
Vítám vás u dalšího on-line přenosu z kanadskoamerické NHL, ve kterém nás čeká utkání mezi Pittsburghem Penguins a Torontem Maple Leafs. Zápas startuje něco málo po první hodině ranní.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.