Žraločí nádrž se může radovat, San Jose svůj návrat na domácí kluziště slaví jasnou výhrou 4:0. Ve třetí třetině se stal jediným střelcem Brent Burns, jehož pokus poslal velmi smolně za brankovou čáru hostující Quincey. Významný byl tento duel také pro Joea Thonrtona, který zaznamenal 900. bod ve žraločím dresu – gratulace. Velká gratulace patří také Martinu Jonesovi, který si připisuje druhé čisté konto v této sezóně. Já se s Vámi loučím a přeji úspěšné úterý!
59:58
Kinkaid se musel pořádně ohánět ve svém brankovišti, pátému gólu ale zabránil!
59:08
Schlemkův sražený pokus se doklouzal těsně vedle tyčky.
58:54
Po tvrdém zákroku na Wingelse za domácí bránou vznikla hromadná rvačka, a tak se bude vylučovat. Pietila (NJD) je vyloučen na 2 minuty za vražení na hrazení.
58:44
Ještě Kalinin se snažil vzít domácímu brankáři čisté konto, ten opět uspěl proti ruskému útočníkovi.
58:04
Burnsova hůl se po pokusu o střelu rozlétla na dvě části, tuhle výhodu ovšem Ďáblové při rychlém brejku nevyužili.
57:33
Po přihrávce Thorntona pálil Marleau, ale ani ten pátý gól netrefil.
57:12
Debutant O'Regan bojoval u mantinelu o puk, nakonec však tenhle souboj nevyhrál.
56:04
New Jersey se drží v útočném pásmu, jeho hokejisté se ale nedokáží dostat do zakončení.
55:32
Pietilův pokus z nebezpečné pozice obětavě zablokoval Paul Martin.
54:38
Couture v přečíslení 2 na 1 volil střelu, trefil ale jen připravenou lapačku Kinkaida, od které se puk odrazil do rohu hřiště!
54:06
Schlemko nastřeluje puk do útočné třetiny, o vítězství San Jose už nikdo nemůže pochybovat.
53:32
Zacha posouval puk na svého spoluhráče, ten ale přihrávku nezachytil.
53:00
Sedm minut dělí Martina Jonese od čistého konta, nutno podotknout, že Devils dnes brankáři Sharks velmi ulehčili práci.
51:06
Schlemkovo nahození od modré vyráží hostující brankář vyrážečkou, vypadá to, že na "bůra" v síti Devils si budeme muset ještě počkat.
49:46
Hosté hrají ve čtyřech.
49:45
Na zadovku Coutureho si sjížděl Pavelski, ten ovšem nedokázal dostat puk do poloodkryté branky.
49:16
Hosté jdou do tří, 29 sekund bude hrát San Jose dvojnásobnou přesilovku. Quincey (NJD) je vyloučen za nedovolené bránění.
49:03
Puk letí až na hůl Martina Jonese.
48:41
Proti střele Pavelskiho z levého kruhu vytáhl ukázkový semafor Keith Kinkaid. To byl skvělý zákrok hostujícího brankáře!
47:46
Parenteau (NJD) je vyloučen na 2 minuty za nedovolenou hru vysokou holí. Po tomto zásahu zamířil do kabiny také Vlasic.
47:38
San Jose právě vstřelilo branku!
Hostům se dnes nic nedaří, což potvrzuje i čtvrtá branka San Jose. BRENT BURNS si skvěle vybruslil, vystřelil do Kinkaida, střela se k němu odrazila zpět, a tak zkoušel po krátké forhendové kličce překonat hostujícího brankáře, jenže puk mu sklouzl z čepele. Kotouč zamířil do brusle Quinceyho, který si následně rovnal puk tak dlouho na bekhend, až ho neštastně poslal forhendem za brankovou čáru. Bez asistence.
47:28
A opět vidíme velmi častý obrázek – zakázané uvolnění hostů.
47:21
Dillon vyvezl puk až do útočného pásma, následně ale velmi špatně přihrál, čímž celou akci zmařil.
46:47
Dnešní zápas už se spíše dohrává, domácí nikam nespěchají.
45:19
Na druhé straně zasahuje po delší době také Kinkaid, který musel řešit zakončení Coutureho.
44:57
Další zákrok si dnes bezchybný Jones připisuje proti nahození Seversona.
44:00
Proti další dělovce od modré si vyjel Jones a jistým zákrokem ji zneškodnil.
42:42
První střelec dnešního zápasu Tierney schytal tvrdou ránu do obličeje, následně okamžitě zamířil s krvavým zraněním do kabiny!
42:38
41:57
Mistr v blokování střel Vlasic tentokrát nenechal doletět k Jonesovi střelu Moorea.
41:23
Domácím se povedlo vyhodit puk přes všechny čáry.
40:38
Braun (SJS) je vyloučen na 2 minuty za držení hole.
40:31
Donskoi v zajímavé pozici volil střelu z otočky, tu ovšem jeden z hráčů srazil do rohu.
40:01
Druhá třetina přinesla jen jednu branku, přesto domácí pomalu ale jisté kráčejí za vítězstvím. O zmiňovaný jediný gól se postaral Logan Couture, k němuž se puk odrazil po střele Thorntona. Pro Jumbo Joea tato přihrávka znamenala 900. bod v dresu San Jose.

Další třetina začne přibližně v 6:31!
40:00
39:58
Paul Martin dohraje tuto periodu s pukem na své hokejce.
39:18
Hosté se koncem druhé třetiny dostali do hry, jenže kombinace Devils většinou sráží nepřesnost.
38:36
Zakončení Lappina už drží domácí brankář Jones ve své rukavici.
38:16
Puk míří mezi střídačky, vhazovat se bude ve středním pásmu.
38:02
Po střele Henriqueho Jones nevěděl, kde má puk. Jeden z hostujících hráčů se pokusil atakovat domácího brankáře, a tak si vysloužil několik pořádných ran od obránce Dillona.
37:15
Pavelski nedokázal zpracovat skákající puk, hosté toho nevyužili, opět jen vyhazují na icing.
37:06
Hra se po zakázaném uvolnění domácích přesune před Jonese.
36:20
Donskoi byl tvrdě poslán k ledu, jednalo se ale o čistý zákrok u mantinelu.
35:21
Haley nejprve vypálil, následně si sjel pro přihrávku, chtěl střílet bez přípravy, jenže jeden z Devils mu puk na poslední chvíli vypíchl.
34:28
Schlemko vracel po vlastní střele puk do brankoviště, hostující brankář se ale natáhl seč mu síly stačily a opět zabránil téměř jasné brance!
34:18
Po přihrávce Tierneyho vypálil Boedker, jemu ale gól vzal fantastickým zákrokem lapačkou Kinkaid!
33:41
Vlasicovo nahození ohrozilo hostující teč hlavně díky cloně Pavelskiho, přesto si hostující brankář dokázal poradit.
32:01
Vlasicova velmi tvrdá střela z kraje pásma se nejspíš od masky Kinkaida odrazila do ochranné sítě.
30:33
Domácím letos přesilovky vůbec nejdou, avšak nyní Žraloci nepustili svého soupeře z obranného pásma, následně přidali třetí branku. Thorntonova střela se odrazila od brusle hostujícího kapitána Greena jen na hůl LOGANA COUTUREHO, který měl lehkou práci s dopravením puku do poloprázdné brány. Pro Joea Thorntona se jednalo o 900. bod v dresu Sharks – obrovská gratulace! Asistence: Joe Thornton, Brent Burns.
30:03
Pavelski vyjel před hostující klec, ale bekhendem nedokázal zvednout puk pod horní tyč.
29:36
Lovejoy (NJD) je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.
29:16
Danny O'Regan prověřil Kinkaida, následuje další komerční přestávka.
29:08
Moore pálil z druhé vlny jen do hrazení za domácí bránou.
28:25
Kalinin zkusil zpoza branky zasunout puk za Jonese, ten se ale zapřel a dokázal vydržet nápor ruského útočníka!
27:36
Velký tlak elitní formace domácích končí nepovedenou střelou Dillona, který si sjel na přihrávku od svého kapitána Pavelskiho.
26:55
Pavelski svým bekhendem mířil na přední tyč, tu si Kinkaid pohlídal.
26:15
A opět míří puk z hostující hole až na zakázané uvolnění.
25:57
Třetí lajna Devils dlouho zatlačila domácí v jejich pásmu, Seversonův pokus ale dokázal zablokovat Vlasic.
25:01
Ke střeleckému pokusu se odhodlal Pavel Zacha, tomu ovšem chyběla přesnost.
24:45
A opět nepřesná rozehrávka hostů, hrají tedy domácí.
24:02
Keith Kinkaid si musel něco upravit na své výstroji, vše už je ale v pořádku, a tak se může pokračovat.
24:02
Okamžitě po buly musel dávat pozor Kikaid, ten si připsal další zákrok.
23:54
Hosté mají dnes velké problémy s rozehrávkou, což se potvrdilo i nyní, když Devils jen vyhodili na zakázané uvolnění.
23:28
Střelu Fiddlera udržel Jones na hrudi, a tak zůstává stoprocentní.
22:39
Joonas Donskoi se protlačil až do zakončení, jeho slabá střela ale mířila mimo.
22:09
Na buly se staví domácí centr O'Regan, jehož premiéru v NHL dnes sleduje i jeho rodina.
21:36
Smith-Pelly přihrával do brankoviště na Pavla Zachu, kotouč byl ale sražen mimo hůl českého hokejisty.
21:02
Tentokrát Vlasic nedokázal vystřelit, protože mu utekl puk přes modrou čáru do středního pásma.
20:43
Vlasic nahazoval puk před branku soupeře, nikdo z jeho spoluhráčů ovšem neclonil, a tak si Kinkaid připsal velmi jednoduchý zákrok.
20:01
Domácí do první třetiny vlétli jako uragán, což neslo své ovoce. O úvodní branku tohoto zápasu se postaral přesnou trefou do šibenice Chris Tierney, další gól pak přidal veterán Patrick Marleau, ten dokázal ze vzduchu dorazit vlastní střelu, která se k němu odrazila od tyče hostující brány.

Další třetina začne přibližně v 5:33!
20:00
19:57
Po nedůrazu v brankovišti Devils zakončoval z bezprostřední blízkosti Patrick Marleau. Ten ale druhý gól v dnešním utkání nepřidal, protože mířil jen do připraveného betonu Kinkaida!
19:46
Braunovu střelu nebezpečně tečoval Thornton, puk ovšem letěl jen za branku.
19:19
Fiddler vyhazuje na zakázané uvolnění, hosté tedy nemohou vystřídat.
18:48
Ward si vyměnil puk se Schlemkem a vypálil, jeho pokus ale mířil vysoko nad branku.
18:15
Přesilovka v podání domácích je zatím doslova katastrofická, nyní dokonce Sharks zastavil icing.
17:45
Devils se opět osvobozují, San Jose se nemůže usadit v pásmu svého soupeře.
17:20
Hostům se daří vyhodit, Žraloci musí začít opět od svého brankáře.
17:11
A opět míří puk mezi diváky, naštěstí pro hosty se ještě lehce odrazil o tvrzené sklo.
17:02
Bennett (NJD) je vyloučen na 2 minuty za vyhození puku mimo hřiště.
16:49
Po zakázaném uvolnění se hra opět stěhuje před hostující svatyni.
16:39
Thornton protlačil puk na Pavelkiho, který vyjel před hostující bránu a svým bekhendem značně zaměstnal brankáře New Jersey!
16:22
Josefsonovo nahození podrží ve své výstroji Jones, vhazovat se bude v pásmu Sharks.
16:07
Odpískaný ofsajd Ďáblů z New Jersey.
16:05
Smith-Pelly střílel z bezprostřední blízkosti na zadní tyč, tu ovšem minul.
15:50
Puk se ocitl mezi diváky, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
15:35
Zajac slabě vypálil z otočky, jeho pokus Jones kryje, a tak uvidíme další komerční přestávku.
14:40
Merrill od modré netrefil prostor domácí branky.
14:08
Domácí se okamžitě usadili v pásmu soupeře, puk jim ale utekl až do středního pásma.
13:42
13:17
Logan Couture mířil do dalšího rychlého brejku, téměř sám proti Kinkaidovi ovšem neuspěl – trefil výstroj brankáře Devils!
12:51
Puk letí přes celé kluziště až za branku New Jersey.
12:20
Greenovi utekl puk na modré čáře, Ďáblům se dnes přesilovky vůbec nedaří.
11:42
Vlasic (SJS) je vyloučen na 2 minuty za nedovolenou hru vysokou holí.
11:05
Vyhození Thorntona končí na zakázaném uvolnění.
10:43
Bennett z levé strany mířil sám na Martina Jonese, v nadějné pozici trefil ale jen beton domácího brankáře!
10:03
Na druhé straně Moore prověřil lapačku Jonese, ten okamžitě rozehrál na své spoluhráče.
09:29
Couture zkoušel střelu z pravého kruhu, jenže tu srazil jeden z bránících hráčů mimo tři tyče.
08:57
Střelu Smithe-Pellyho vyráží Jones betonem za branku.
07:42
Nahození Brenta Burnse od modré bylo zablokováno, přesto se Devils nedostal z tlaku soupeře.
06:43
Rychlý nástup se Sharks evidentně vyplácí! Pavelskiho střelu z mezikruží ještě zablokoval Fiddler, puk ale doplachtil před brankoviště na PATRICKA MARLEAUA, který nejprve vystřelil do tyče, následně ze vzduchu puk dorazil za brankovou čáru. Asistence: Joe Pavelski, Paul Martin.
06:29
Kinkaid zachytil puk do své lapačky, následuje komerční přestávka.
06:22
Jones pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou, a tak mohou Žraloci opět zaútočit.
04:32
Marleau se ocitl před Kinkaidem, který domácího útočníka z bezprostřední blízkosti skvěle vychytal!
04:08
Pavelski zkoušel tvrdě vypálit po přihrávce Patricka Marleau, avšak trefil jen hrazení za hostující brankou.
03:44
01:59
První gól si připisují domácí po rychlém brejku v oslabení! CHRIS TIERNEY se ujal pokažené střely Ďáblů a s přečíslením 2 na 1 si poradil si skvěle – vymetl pavučinky v levém rohu hostující brány. Bez asistence.
01:44
Nieto (SJS) je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.
01:22
Couture s Donskoiem způsobili zmatek v hostujícím brankovišti. Donskoi mohl střílet do prázdné branky, jenže hostující brankář mu puk vypíchl, čímž svou branku uhájil.
00:07
Hned úvod se Devils nepovedl, jejich rozehrávka končí icingem.
00:01
SAP Centrem dozněla hymna USA, a tak bude za malou chvíli vhozeno také úvodní buly!