To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy zase na počtenou.

Hity: 32:36
Vhazování: 38:22
Vyloučení: 4:1
Využití: 1:1
St. Louis rozhodlo utkání ihned na začátku třetí třetiny, kdy se domácí během dvou minut prosadili hned dvakrát, když se trefili Schwartz a Brodziak. Buffalo v poslední periodě jen nastřelilo dvě břevna, což samozřejmě nestačilo, takže Upshall už jen v závěru pečetil výhru Blues střelou do opuštěné klece.
59:33
Jaškin se s pukem protlačil až za bránu Buffala, kde už však český útočník o kotouč přišel.
59:00
Buffalo se znova dostalo do dalšího ofsajdu, takže se bude vhazovat ve středním pásmu.
58:34
St. Louis právě vstřelilo branku!
Jenže se do ní může bleskově vrátit, protože domácí získali puk za svou bránou a SCOTTIE UPSHALL poté trefil opuštěnou klec. Asistence: David Perron, Colton Parayko.
58:25
Lehner letí na svou střídačku!
58:02
Další útočná snaha Buffala končí na útočné modré, kde se hosté dostali do ofsajdu.
57:43
Sabres jen odevzdali puk z obranného pásma až na obranu St. Louis.
57:25
Odkud jej hosté poslali až do hlediště, takže se po zřejmě poslední reklamní pauze bude vhazovat v středním pásmu.
57:17
Gunnarsson zachytil rozehrávku hostujících hokejistů a následně poslal puk do středního pásma.
56:39
Okposo posunul puk na Reinharta, který si parádně obešel Parayka, avšak jeho následná střela šla mimo bránu Blues.
55:58
Jaškin poslal puk na modrou čáru Pietrangelovi, který jej nastřelil směrem na Lehnera, ale jeho pokus šel těsně vedle.
55:26
Buffalo jen nahodilo puk za bránu Blues, kam si pro něj dojel Allen, který ihned rozehrává na své obránce.
54:53
Tarasenko se pokoušel přihrát puk před bránu Sabres, jenže jeho pas mu absolutně nesedl, a tak si kotouč přebrali hosté.
54:07
Berglund posílal puk před bránu Sabres, kam si najížděl Upshall, jenže ten neusměrnil touš na Lehnera.
53:48
Rodrigues udělal před modrou čárou, ještě o jednu kličku navíc, což netušil Grant, který už neudržel brusli za modrou. Ofsajd Buffala.
53:09
Domácí uháněli do rychlého protiútoku, kde nakonec Schwartz nahrál na střed Stastnemu, jehož střela proletěla jen těsně kolem brány Sabres.
52:44
Moulson parádně našel před bránou hlídkujícího Girgensonse, jenže ten trefil brusli Shattenkirka a Allen už následně přikryl puk svou lapačkou.
52:06
Ristolainen vystřelil z pravého kruhu, ale jeho pokus byl zřejmě zblokován ještě těsně před Allenem.
51:26
Domácí hokejisté jen poslali puk do středního pásma, odkud jej Buffalo znova napálilo za bránu Allena.
50:39
Následuje komerční přestávka.
50:39
Hosté se následné po pravém křídle dostali až do zakončení, které však likviduje Allen.
50:28
St. Louis poslalo puk až za bránu Buffala, avšak zakázané uvolnění se nepíská, takže hra pokračuje dále.
49:58
Lehner nyní při střele Pietrangela absolutně nic neviděl, a měl tak štěstí, když puk narazil do jeho betonů.
49:38
Jaškin nahrál na modrou Paraykovi, který ihned vyslal svou dělovku, jenž skončila na betonech Lehnera.
49:18
Tarasenko dostal přihrávku na střed pásma, kde udělal kličku Ristolainenovi, ale jeho následná střela šla hodně mimo bránu Sabres.
48:50
Gunnarsson zastavil rozehrávku Buffala a domácí obránce následně posílá puk do útočného pásma Blues.
48:31
St. Louis se znova velmi jednoduše vysvobozuje ze svého obranného pásma.
48:13
Buffalo nahodilo puk do útočného pásma, jenže zde se odrazil mimo kluziště.
47:59
Kotouč je už znova až u Lehnera, kam jej tentokrát poslal domácí obránce Bouwmeester.
47:36
Okposo posílal puk na modrou čáru, jenže zde zrovna nikdo nebyl, takže kotouč putuje až k Lehnerovi.
47:16
McCabe poslal puk až do hlediště, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.
46:55
Pietrangelo (STL) podrazil Kanea, takže si odsedí dvě minuty na trestné lavici.
46:36
Kotouč je tečován na střídačku Buffala, takže se po komerční přestávce bude vhazovat ve středním pásmu.
46:30
Přihrávka Gionty na McCabea byla nyní příliš dlouhá a puk se následně doklouzal až na zakázané uvolnění.
45:55
Gionta vletěl do laxní rozehrávky Blues a získal puk mezi kruhy, odkud ihned vystřelil a za Allenem znova zní břevno!
45:20
Nakonec zcela nic, protože Sabres o puk přišli a domácí jej následně zavezli až do svého útočného pásma.
44:55
Buffalo drží puk ve svém útočném pásmu a uvidíme co s ním zde hostující celek vymyslí.
44:32
Gunnarsson najel do útočné třetiny, kde nakonec z levé strany i vystřelil, jenže jeho pokus jen trefil boční konstrukci hostující klece.
43:49
Blues získalo puk v rohu svého obranného pásma, a tak oba týmy odjíždějí vystřídat své hráče.
43:22
Pietrangelo dostal přihrávku na modrou čáru, odkud ihned vystřelil a Lehner jeho pokus vyrazil za svou klec.
42:48
Buffalo se ihned nacpalo do svého útočného pásma, jenže hostující hokejisté se nemohou dostat do zakončení.
42:21
Parayko poslal puk po mantinelu na Reavese, jenž chvíli počkal a poté přihrál najíždějícímu KYLEU BRODZIAKOVI, jenž usměrnil touš za záda Lehnera. Asistence: Ryan Reaves, Colton Parayko.
41:43
Perron poslal puk směrem na bránu Buffala, kde jej Lehner raději ukryl do své lapačky, takže se bude vhazovat po jeho levici.
40:48
Jaškin dostal puk na pravou stranu pásma, odkud se nacpal až před Lehnera, kterého málem překonal, ale puk zůstal ležet ve středu brankoviště, čehož využil JADEN SCHWARTZ, který už jej nacpal do brány Buffala. Asistence: Dmitrij Jaškin, Kevin Shattenkirk.
40:12
Ihned zkraje třetí třetiny se ke střele od modré dostal Larsson, jehož střela skončila na břevně domácí klece!
40:01
Statistiky po druhé třetině:

Střely na bránu: 24:17
Zblokované střely: 9:8
Hity: 29:28
Vhazování: 27:16
Ve druhé třetině jsme neviděli ani jednu branku, a tak se do šaten odchází za totožného stavu, jako tomu bylo po úvodních dvaceti minutách, když na světelné tabuli svítí stav 1:1.
40:00
39:43
St. Louis kombinovali ve svém útočném pásmu, ale hokejisté Buffala nakonec získali puk, který poslali do středního pásma.
39:15
Buffalo jen vyhazuje puk přes celé kluziště, takže se po odpískaném icingu bude vhazovat před bránou hostů.
38:42
Brodziak přihrával před bránu Buffala, jenže zde se žádnému z jeho spoluhráčů nepodařilo přihrávku zachytit.
38:13
Pietrangelo dostal přihrávku na střed útočného pásma, odkud ihned vystřelil, ale Lehner byl ve své bráně připravený.
37:48
Gorges upadl za svou bránou, čímž tak přilehl puk, takže se bude vhazovat před bránou Buffala.
37:26
Jaškin přenechal puk Schwartzovi, jenž ihned vystřelil a jeho pokus skončil na Lehnerovi.
36:52
Domácí málem ujeli ve dvou na jednoho, ale Berglunda parádně dojel jeden z hostujících hráčů.
36:19
Shattenkirk vystřelil od modré čáry a jeho pokus Lehner jen vyrazil na druhou stranu útočného pásma.
35:52
Tarasenko nahrával na střed najíždějícímu Lehterovi, jenže toho si pohlídala hned dvojice obránců Buffala.
35:08
Schwartz přenechal puk mezi kruhy Jaškinovi, jenž ihned vystřelil a Lehner předvedl další důležitý zákrok.
34:45
Schwartz získal puk v rohu kluziště, odkud chtěl následně přihrát před bránu najíždějícímu obránci, ale jeho pas byl nepřesný.
34:04
Blues nyní poslali puk přes celé kluziště, takže je domácím hokejistům odpískáno zakázané uvolnění.
33:42
Reaves zachytil rozehrávku Fransona, avšak domácí následně znova jen poslali puk za bránu Buffala.
33:13
K zakončení se nakonec dostal Brodziak, ale Lehner měl zcela volný výhled, takže jeho pokus končí v lapačce hostujícího brankáře.
32:59
O puk se bojuje v útočném pásmu Blues, kde se o něj u mantinelu svádějí velké bitvy.
32:25
Kane vjel s pukem do útočného pásma, kde jeho následnou střelu přizvedl Parayko, takže se bude vhazovat v obranném pásmu Blues.
31:51
Gionta vystřelil z pravé strany útočného pásma Allenovi vyjel puk z výstroje a klouzal se po brankovišti, ale naštěstí pro domácí tým si jej přebral Perron.
31:24
Pietrangelo dostal nabito na modré čáře, odkud vyslal svou dělovku a Lehner musel udržet puk ve své výstroji, protože přímo před ním čekal na dorážku Steen.
30:48
Tarasenko byl zcela osamocený před bránou Lehnera, kam dostal přihrávku, avšak jeho střelu hostující brankář vytáhl až do ochranné sítě.
30:29
Od modré to nyní zkoušel Pietrangelo, jenže jeho střela skončila přesně ve výstroji Lehnera.
30:18
Berglund se pokoušel obtočit kolem brány Buffala, avšak puk jen přeměřil brankoviště hostů.
29:56
Lindbohm vystřelil od modré čáry a Lehner jeho pokus jen vyrazil za svou klec.
29:28
Reaves se nyní pustil do hráčů Sabres, když předvedl dva čisté hity, které schytal Nelson a Falk.
29:04
Moulson vyslal svou střelu z velkého úhlu, které jen trefila boční síť domácí klece.
28:52
Foligno dostal přihrávku až na útočnou, kde se snažil následně zakončit, avšak jeho střelu přizvedl Parayko do ochranné sítě.
28:10
Kane nahrál před bránu Blues Reinhartovi, který zde byl zcela sám, jenže hostující útočník nedokázal překonat Allena!
27:49
Okposo nahrál puk na levé křídlo Kaneovi, jenž se svou střelou z velkého úhlu trefil bližší tyč domácí klece.
27:14
Další útočná akce Buffala je zastavena už na útočné modré čáře, kde se hostující celek dostal do ofsajdu.
26:44
Moulson se dostal do zakončení z levé strany a jeho střela jen proletěla kolem brány St. Louis.
26:26
Kteří následně jen poslali puk přes celé kluziště, takže je Buffalu odpískáno zakázané uvolnění.
26:17
Reaves se snažil přihrát puk na střed útočného pásma, avšak jeho pas zachytili hostující obránci.
25:52
Robbri Fabbri (STL) a Josh Gorges (BUF) tedy dostávají pět minut za bitku, a tak je chvíli na ledě neuvidíme.
25:52
25:52
Fabbri se snaží pomstít Steena, když se pustil do bitky s Gorgesem, avšak domácí útočník dostal nařezáno.
25:28
Schwartz získal puk za bránou Buffala, odkud ihned posílal na slepo přihrávku mezi kruhy, kde byl Tarasenko, avšak jeho střelu přizvedli hosté do ochranné sítě.
24:38
Okposo zachytil rozehrávku St. Louis, jenže neměl rychlost, takže zakončil z větší vzdálenosti a takovou střelu Allen chytil bez větších potíží.
24:24
Hostující celek po dalším vhazování zavezl puk až k Allenovi, který ukryl kotouč pod svou lapačkou.
24:10
Blues vyhráli následně vhazování a Parayko ihned vystřelil od modré, jenže jeho střela byla přizvednuta do ochranné sítě.
24:05
Domácí hokejisté jen nahodili puk směrem na hostujícího brankáře a Lehner raději ukryl puk ve své lapačce.
23:53
Lehterä nahrál na modrou Lindbohmovi, jehož střela však trefuje jednoho ze spoluhráčů, jenž se pohyboval před Lehnerem.
23:41
Rodrigues poslal puk přes celé kluziště, takže je Buffalu odpískáno další zakázané uvolnění.
23:22
Brodziak dostal pas až na útočnou modrou, kde následně hledal Upshalla, jenže toho si hostující celek pohlídal.
23:00
Steen nyní nevydržel střet s Gorgesem, po kterém zůstal otřesený u mantinelu a hlavní rozhodčí raději přerušil hru.
22:44
Buffalo pouze poslalo puk na zakázané uvolnění, takže se hra přesune před bránu Lehnera.
22:28
Zpoza klece se pokoušel zakončovat Ristolainen, a Allen musel zasáhnout svým betonem.
22:08
Franson vystřelil od modré čáry a Allen jeho pokus vůbec neviděl, ale naštěstí pro domácí jej puk trefil.
21:31
V závěru oslabení Blues ujeli ve dvou na jednoho, kde Lehterä nahrál Berglundovi, jenže toho parádně vychytal Lehner.
21:12
Berglund se velmi snadno dostal v oslabení až do zakončení, které Lehner dokázal vyrazit.
20:40
Bouwmeester zachytil hostující rozehrávku a St. Louis následně vyhodilo puk ze svého obranného pásma.
20:08
Rozhodčí dlouho váhal s písknutím ofsajdu Buffala, ale nakonec akci hostů ukončil, takže se vhazuje ve středním pásmu.
20:01
Statistiky po první třetině:

Střely na bránu: 13:9
Zblokované střely: 5:4
Hity: 12:12
Vhazování: 12:7
V první třetině mělo mnohem více navrch domácí St. Louis, jenže byli to hosté z Buffala, kteří otevřeli gólový účet tohoto utkání. Sabres totiž udeřili hned ve své první přesilové hře, ve které se prosadil Reinhart. Blues však reagovali zcela totožně, když i domácí rychle využili svou přesilovou hru, protože se po střele Tarasenka dostal k dorážce Fabbri.
20:00
19:53
St. Louis se podařilo zavézt puk až do svého útočného pásma, a tak to vypadá, že už se v této třetině nic nestane.
19:24
Ryan Reaves (STL) dostává dvě minuty za podražení, takže si Buffalo zahraje svou třetí přesilovou hru v této třetině.
18:59
Allen udělal další obrovský zákrok, když se před ním dostal do zakončení McCabe a domácí brankář jeho střelu zastavil svým betonem.
18:43
Pietrangelo se dostal do zakončení od modré čáry, které Lehner vyrazil před sebe, kde si puk přebrali hostující hokejisté.
18:08
Bouwmeester upadl na modré čáře, čehož využili hosté, kteří jeli ve dvou na jednoho a celou akci řešil svou střelou Okposo A Allen vyrazil puk za sovu klec.
17:53
St. Louis jen nahodilo puk směrem na Lehnera, který jej raději ukryl ve své lapačce.
16:58
Hosté se z čista jasna dostali do velké šance, kterou Allen dokázal vykopnout, a zachránil tak domácí celek.
16:33
Kane špatně rozehrál puk na své spoluhráče, čehož využili domácí, kteří vyvezli kotouč až do útočného pásma.
16:13
St. Louis zastavili další útok Buffala, a puk tak míří až k Lehnerovi.
15:38
Ristolainen neudržel puk v útočné třetině, a tak se z ní musejí hosté vystěhovat.
15:11
Sabres jsou následně vyhnání ze svého útočného pásma.
14:53
McCabe se odhodlal ke střele od modré čáry, jenže ta končí na jednom z domácích hokejistů.
14:38
Přesilovka Sabres však začne až po reklamní pauze.
14:38
Blues znova faulují ve své útočné třetině, a tak Alexander Steen (STL) dostává dvě minuty.
14:28
Gorges jen vyhodil puk o mantinel z útočného pásma.
13:49
Shattenkirk na parádně našel před bránou stojícího Upshalla, jenž se snažil zakončit do proti pohybu Lehnera, ale jeho pokus končí jen těsně vedle brány Buffala.
13:21
Parayko poslal puk z levé strany na Lehnera, který jej pouze vyrazil a k dorážce se protlačil Upshall, jenže jeho pokus šel vedle.
13:03
Foligno vletěl do útočného pásma, kde ihned vystřelil a Allen vyrazil puk pod sebe, kde jej následně přikryl svou lapačkou.
12:19
Pietrangelo nahrával nepřesně na Stastneho a jeho pas nakonec končí až na hokejkách Sabres.
11:53
Berglund přenechal puk na pravé straně Perronovi, který ihned vystřelil, avšak jeho střela končí na jednom z obránců Buffala.
11:24
Buffalo se následně nacpalo do svého útočného pásma, kde kotouč končí u Allena, který raději přerušuje hru.
10:58
Blues bleskově využívají přesilovou hru! Shattenkirk nahrál na levou stranu Tarasenkovi, jehož střelu Lehner vyrazil přímo před sebe, kde hlídkoval ROBBI FABBRI, který už se tentokrát nemýlil a poslal puk do sítě Buffala. Asistecen: Vladimir Tarasenko, Kevin Shattenkirk.
10:49
Hostující hokejisté nyní byli na ledě v příliš velkém počtu, čehož si rozhodčí všimli, a střídačka Buffala tak dostává dvou minutový trest.
09:59
Tak to byla tutovka domácích! Shattenkirk získal puk na pravé straně pásma, odkud jej zavezl za bránu Buffala, kde svým pasem našel mezi kruhy Fabbriho, jenže toho parádně vychytal Lehner!
09:27
Na druhé straně se do zakončení dostal Pietrangelo, jehož pokus sice Lehnerovi vypadl, ale hostující brankář byl rychlý a puk před sebou přikryl svou lapačkou.
09:13
Jenž se ihned nacpali do útočného pásma, kde z pravé strany vystřelil Baptiste a jeho střela končí ve výstroji Allena.
09:01
Parayko poslal pouze puk do středního pásma, kde si ho opět přebírají hokejisté v bílých dresech.
07:58
Sabres právě vstřelili branku!
Buffalo bleskově využívá přesilovou hru! Okposo nahrál mezi kruhy Moulsonovi, jehož střelu domácí sice zblokovali, ale před bránou St. Louis byl hodně aktivní SAM REINHART, kterému se už podařilo dostat kotouč za záda Allena. Asistence: Matt Moulson, Kyle Okposo.
07:37
Tohle bylo hodně zbytečné hakování od Scottieho Upshalla (STL), který za svůj faul v ofenzivní části kluziště dostává dvě minuty.
07:20
Hostující brankář si nyní u své tyče musel dávat pozor, protože se puk od zadního mantinelu velmi zajímavě odrážel. Lehner však nakonec vše zvládl.
06:49
Na druhé straně se do zakončení dostal Steen a Lehner jeho pokus jen vyrazil svou holí za bránu Buffala.
06:23
Okposo zachytil rozehrávku Bouwmeestera, a tak následně vystřelil, jenže jeho pokus skončil na Pietrangelovi.
06:08
Hra bude pokračovat až po komerční přestávce.
06:08
Totožně si však na druhé straně následně vedlo i Buffalo, takže nás čeká další vhazování ve středním pásmu.
05:48
Blues se dostali do útočného pásma, jenže jejich útok ukončuje hvizd čárového, protože se domácí dostali do ofsajdu.
05:26
Lehner si připisuje další úspěšný zákrok, když na něj z pravé strany útočného pásma vystřelil Jaškin.
05:02
Berglund objel bránu Buffala a následně se obtočil a vystřelil, jenže jeho pokus skončil na boční konstrukci hostující klece.
04:26
Parayko nahodil puk směrem na bránu Buffala a jeho pokus zblokoval jeden z hráčů stojících před Lehnerem.
04:06
Ihned po vhazování se do zakončení dostal Lindbohm a vedl si zcela stejně, jako jeho kolega před malou chvílí.
04:01
Parayko přejel s pukem modrou čáru a následně vystřelil a jeho dělovka končí přesně na logu Lehnera.
03:44
Steen se snažil procpat puk do rohu kluziště, kde čekal Stastny, jenže jeho pas zastavil Falk, který kotouč ihned posílá do středního pásma.
03:10
Blues se následně pustili do útoku, avšak snaha domácích končí kvůli ofsajdu už na útočné modré čáře.
02:54
Allen musel zasahovat proti střele Gorgese, který dostal přihrávku na modrou a jeho dělovka skončila na domácím brankáři.
01:54
Lindbohm jen nahodil puk směrem na Lehnera, který jej ihned rozehrál na své spoluhráče.
01:31
Buffalu se nepovedl přechod přes útočnou modrou, a tak se hostující hokejisté dostali do ofsajdu.
01:20
Hosté se dostali do útočného pásma, jenže Reinhart se zde dostal pouze za bránu St. Louis, kde ho už domácí odzbrojili.
00:38
Shattenkirk dostal nabito na modrou čáru, odkud vystřelil a jeho střela skončila na betonech Lehnera.
00:20
Gorges poslal puk až z obranného pásma za bránu St. Louis, ale zakázané uvolnění se nepíská, takže domácí rozehrávají.
00:01

St. Louis Blues: Allen (C. Hutton) – Bouwmeester, Pietrangelo (C), Gunnarsson, Shattenkirk, Lindbohm, Parayko – Schwartz, Stastny, Steen – Fabbri, Lehterä, Tarasenko – Jaškin, Berglund, Perron – Upshall, Brodziak, Reaves.

Buffalo Sabres: Lehner (A. Nilsson) – Gorges, Ristolainen, McCabe, Franson, Falk, C. Nelson – E. Kane, Reinhart, Okposo – M. Foligno, Jo. Larsson, B. Gionta – Carrier, Girgensons, Moulson – Rodrigues, D. Grant, Baptiste.

Rozhodčí: Kozari, Hebert – Wheler, MacPherson.
Vítám vás u utkání kanadskoamerické NHL, ve kterém se konkrétně podíváme na střet mezi St. Louis Blues a Buffalem Sabres. Zápas startuje něco málo po druhé hodině ranní.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.