To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového týdne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou!
Československá stopa v dnešním zápase:

Dmitrij JAŠKIN (STL) – 0+1, 1 střela, účast na ledě +1, čas na ledě 12:09, 2 trestné minuty
Tři hvězdy utkání:

1. Jake ALLEN (STL) – 22 úspěšných zákroků, 1 inkasovaný gól, úspěšnost zásahů 95,7%

Největší čas na ledě: Alex Pietrangelo 28:43 – Tyson Barrie 24:22

Branky a nahrávky: 2. Fabbri (Jaškin, Shattenkirk), 4. Lehterä (Gunnarsson, Tarasenko), 35. Schwartz (Steen, Shattenkirk), 38. Upshall (Reaves, Brodziak), 40. Perron (Parayko, Shattenkirk) – 27. Duchene (Beauchemin, Ťutin). Diváci: 17220. Rozhodčí: Meier, Rehman – Gibbs, Rody.
St. Louis dnes jasně dominovali zápasu a zaslouženě si odnáší dva body. Blues vletěli do utkání hodně aktivně a už ve 2. minutě se po Jaškinově přihrávce radoval Robby Fabbri. O chvilku později se navíc prosadil Jori Lehterä.

Colorado na startu druhého dějství sice na chvíli vyrovnalo hru a Matt Duchene dokonce snížil na rozdíl jedné branky, závěr prostřední části hry ale patřil domácím hokejistům. V 35. minutě využil přesilovou hru povedenou tečí Jaden Schwartz.

Ještě do sirény ukončující druhou třetinu se trefili Scottie Upshall a David Perron. Třetí perioda se už dohrávala spíše z povinnosti, v závěru se diváci pobavili alespoň dvěma bitkami.

St. Louis tak na domácím ledě zničilo Colorado jednoznačně 5:1.
59:41
Hostům se podařilo dvakrát vyhodit, což ovšem domácí hokejisty nemusí vůbec mrzet.
59:10
Blues v klidu kombinují v útočné třetině a užívají si poslední vteřiny vítězného utkání s kotoučem na hokejkách.
58:33
Do další bitky se v závěru zápasu ještě pustili Kyle Brodziak a Rene Bourque. Oba inkasují pětiminutové tresty za bitku a rovnou už míří do kabin. Hostující útočník inkasuje navíc ještě menší trest za krosček, Blues si tak zahrají přesilovku.
58:33
57:58
Jake Allen v naprostém klidu schoval puk po střele Johna Mitchella z ostrého úhlu do své lapačky.
57:18
Mikko Rantanen zavezl puk do útočného pásma a elitní formace Colorada se dostává do tlaku.
56:49
Patrik Beglund mohl postupovat do útoku, ještě se ale s kotoučem otočil a raději tahá čas.
56:16
Neprosadili se ani na druhé straně Avalanche, oba týmy už čekají na závěrečnou sirénu.
55:41
V závěru utkání už na domácí straně dostávají více prostoru hráči ze třetí a čtvrté řady, Reaves s Brodziakem se do zakončení nedostali.
55:06
Ryan Reaves dokázal tečovat ránu Kevina Shattenkirka od modré čáry a nadělal tak obrovské problémy zasahujícímu Pickardovi, který zastavil puk betonem.
54:45
Pokračuje se v pěti na obou stranách, v útočném pásmu se opět drží s kotoučem domácí hokejisté.
54:07
Po tvrdém hitu na Davida Perrona se strhla bitka mezi Alexanderem Steenem a Andreasem Martinsenem, ve které měl díky svým parametrům výrazně navrch hostující útočník. Oba rváči si míří odsedět pětiminutové tresty za bitku. Martinsen inkasuje navíc trest za vražení na hrazení, Steen zase za vyprovokování bitky.
54:07
53:46
Colton Parayko se pokusil vydat na svůj tradiční individuální útok, tentokrát byl mladý obránce zastaven ještě před modrou čárou.
53:07
Jori Lehterä je opět zpátky na ledě, St. Louis hrají v plném počtu.
52:50
Mikko Rantanen nejdříve nastřelil Allena a při následné slibné dorážce přestřelil branku!
52:23
Další rána Nathana MacKinnona končí další čárkou do kolonky zákroků Jaka Allena v dnešním utkání.
51:58
Jake Allen úspěšně vyrazil střelu Nathana MacKinnona a Tyson Barrie pak se štěstím ještě udržel puk v útočné třetině.
51:30
Blues zatím zvládají i další oslabení bez chyby, hosté se při přechodu do pásma dostali do ofsajdu.
51:07
Jori Lehterä se na trestnou lavici rychle vrací. Finský útočník tentokrát inkasuje menší trest za podražení.
50:34
Hrozně odehraná přesilovka Colorada je u konce, Jori Lehterä je zpátky ve hře.
49:52
Patrik Berglund bekhendem opět osvobozuje svůj tým, Colorado se ještě v přesilové hře nedostalo k ohrožení Allena.
49:27
Bluesmani hrají v oslabení výborně, po zásahu vysokou holí jednoho z coloradských hráčů se bude dokonce vhazovat před Pickardem.
49:01
Početní výhoda Avalanche nezačala zrovna dobře, hosté se nedostali ke kombinaci a puk následně skončil na střídačce St. Louis.
48:34
Další vyloučení na straně Blues. Za sekání je vyloučen střelec druhé branky dnešního utkání Jori Lehterä.
48:04
Přečíslení dvou na jednoho vyřešil Carl Söderberg výborně, Rene Bourque se nicméně tváří v tvář Allenovi neprosadil!
47:41
Vladimir Tarasenko se do zakončení nedostal a kotouč následně po odrazu od bruslí končí v ochranné síti.
47:20
Avalanche se opět neprosadili v útočném pásmu a na druhou stranu může rychle spěchat Tarasenko.
46:51
David Perron se vydal znovu do útoku a jeho skrytá rána břinkla o pravou tyčku Pickardovy branky!
46:45
Dmitrij Jaškin se vrací na ledovou plochu, St. Louis hrají v plném počtu.
46:23
Do další šance se řítil Joe Colborne, Jake Allen znovu uspěl. Po následné potyčce rozhodčí nebudou vylučovat.
45:52
Matt Duchene se vytočil s pukem až do šance, kterou zastavil Jake Allen. Domácí brankář s pomocí spoluhráčů zastavil i následnou dorážku Nathana MacKinnona.
45:12
Tvrdý projektil Tysona Barrieho proletěl jen kolem branky, na druhé straně se při oslabení nedostal ke střele Kyle Brodziak.
44:45
Přesilová hra pro Colorado. Na trestnou lavici za podražení putuje český útočník Dmitrij Jaškin.
44:18
Dnes zatím neviditelný Jarome Iginla se neprodral domácí obranou, která pracuje nadále perfektně.
43:49
Scottie Upshall nemůže pokračovat v útoku, zastavuje ho píšťalka čárového rozhodčího kvůli postavení mimo hru.
43:26
Calvin Pickard si připisuje první úspěšný zákrok proti ráně Jaye Bouwmeestera od modré čáry.
42:55
Matt Duchene očekával spoluhráče za sebou, zpětnou přihrávku ale sebrali domácí hráči.
42:26
Zakázané uvolnění St. Louis, vhazovat se bude po pravé ruce Jaka Allena.
41:57
Kevin Shattenkirk po jednom ze soubojů zůstal ležet na ledě, rozhodčí nechávají hru dál plynout.
41:20
Gabriel Landeskog poslal kotouč do předbrankového prostoru a tichou halou se jen ozval zvuk brankové konstrukce!
40:53
Třetí dějství zatím začíná hodně opatrně, Jaden Schwartz nenašel v mezikruží číhajícího Tarasenka.
40:01
Do třetí třetiny Avalanche mění brankáře, Calvin Pickard nahrazuje Semjona Varlamova.

Největší čas na ledě: Alex Pietrangelo 18:58 – Tyson Barrie 17:12
Coloradu se sice ve druhé části hry podařilo vyrovnat hru, v závěru ale za Varlamovova záda padal jeden kotouč za druhým. Nejdříve se ovšem podařilo v 27. minutě Avalanche snížit, skrumáže před brankou využil střílející Francois Beauchemin.

V 35. minutě zužitkoval přesilovou hru Alexander Steen, který zaznamenal svůj 200. gól v kariéře v NHL. Chvíli na to se po chybě Ťutina prosadil také Scottie Upshall a ještě v závěrečné minutě prostředního dějství se trefil David Perron.

St. Louis tak drtí svého soupeře z Colorada a po dvou třetinách vedou Blues jednoznačně 5:1.
40:00
39:42
Avalanche se ještě snaží skóre zkorigovat do závěru druhého dějství, Matt Duchene přihrávkou nikoho ze spoluhráčů nenašel.
39:06
St. Louis právě vstřelilo branku!
Varlamov musí ze své sítě lovit další kotouč! Colton Parayko vybídl k brejku DAVIDA PERRONA, který využil střídání hostujících hráčů a s velkým prostorem a spoustou času si na levém křídle poradil skvěle, když střelou nad rameno překonal Varlamova! Asistence: Colton Parayko a Kevin Shattenkirk.
38:33
Dmitrij Jaškin vypálil z pravé strany, pokus českého útočníka končí mimo branku.
37:55
Colton Parayko dlouho čekal s rozehrávkou na své spoluhráče, nakonec vše končí icingem St. Louis.
37:03
Blues přidávají další zářez! Ťutin ve středním pásmu zaváhal a nechal se obrat o kotouč Brodziakem, který rychle vytvořil přečíslení pro své spoluhráče. Ryan Reaves pak perfektním bekhendovým pasem našel SCOTTIEHO UPSHALLA, který počtvrté prostřelil Varlamova! Asistence: Ryan Reaves a Kyle Brodziak.
36:42
Nyní se hraje především ve středním pásmu, k vidění je řada nepřesností na obou stranách.
36:00
Třetí inkasovaná branka zase trochu srazila sebevědomí Avalanche dolů, hosté přitom ve druhé třetině našli protihru.
35:27
Blues jsou při chuti a snaží se přidat další branku, Paul Stastny si ale neporozuměl s Dmitrijem Jaškinem.
34:54
Blues svou přesilovou hru využívají! Vladimir Tarasenko ještě udržel puk v útočném pásmu, Varlamov pak vyrazil ránu Shattenkirka jen k Alexanderu Steenovi, který z levého kruhu poslal puk rovnou k bližší tyči. Po přezkoumání záznamu byl gól nakonec uznán tečujícímu JADENU SCHWARTZOVI! Asistence: Alexander Steen a Kevin Shattenkirk.
34:39
Semjon Varlamov zastavil Shattenkirkovo nahození od modré čáry, tlak Blues pokračuje.
34:09
St. Louis si zahraje přesilovou hru. Na trestnou lavici za podražení míří obránce Patrick Wiercioch.
33:51
Ze souboje o puk u mantinelu vyjel Carl Söderberg, který připravil střeleckou pozici pro Patricka Wiercioche, jehož ránu od modré čáry likviduje Jake Allen.
33:09
Robby Fabbri ve druhém dějství schytává jeden hit za druhým, při dalším průniku do útočného pásma skončil znovu na ledě.
32:36
Andreas Martinsen našel rychlou přihrávkou před brankou Johna Mitchella, jemuž střela příliš nesedla.
32:00
Velká šance také na druhé straně! Z úhlu pálil Nathan MacKinnon a Jake Allen se musel hodně natahovat, aby kotouč zastavil!
31:38
Vladimir Tarasenko zakončil přečíslení dvou na jednoho svižnou střelou, Semjon Varlamov se vyznamenal parádním semaforem proti svému kamarádovi!
31:13
Colorado v posledních minutách rozhodně zvedlo svůj herní projev a vyrovnalo hru.
30:58
Jake Allen si pohlídal střelu Reneho Bourquea z úhlu, i následnou dorážku Joa Colborna.
30:20
Tyson Barrie už si rovnal puk na střelu, nakonec mu kotouč utekl, tlak Avalanche ovšem nadále pokračuje.
29:41
Carl Söderberg se proti čtyřnásobné přesile nemohl prosadit a přišel o kotouč.
29:06
Mikko Rantanen nepředal puk přesně Duchenovi a do útoku pro změnu mohou postupovat Blues.
28:35
Jori Lehterä už nestihl puk v útočném pásmu, a tak je domácím odpískáno postavení mimo hru.
28:19
Střelecký pokus Alexe Pietrangela končí sražen na střídačce St. Louis, vhazovat se bude po levé ruce Semjona Varlamova.
27:53
Avalanche se vymanili z tlaku a vyhození nemíří ani na zakázané uvolnění, hosté tak mohou vystřídat.
27:10
Blues si chtějí dvoubrankové vedení vzít rychle zpátky a nyní jsou to domácí hráči, kdo se usadil s kotoučem v útočném pásmu.
26:38
Colorado právě vstřelilo branku!
Avalanche snižují! Elitní formace hostů se dostala do tlaku. Fjodor Ťutin předal puk na modrou čáru Francoisi Beaucheminovi, který využil přetlaku před Allenem a nenápadnou střelou skrumáž prostřelil! Po přezkoumání záznamu byl nakonec gól přiznán tečujícímu MATTU DUCHENOVI! Asistence: Francois Beauchemin a Fjodor Ťutin.
26:02
Patrik Berglund našel před brankou volného Alexandera Steena, který ze vzduchu sklepl puk na Varlamova, který si s kotoučem poradil.
25:51
Hostující hráči stále nemohou najít recept na precizní obranu St. Louis, předchozí šance MacKinnona byla ojedinělá.
25:20
Jake Allen v naprostém klidu schoval puk po dalekonosné střele Rene Bourquea do své lapačky.
24:40
Zakázané uvolnění na straně Avalanche, hra se stěhuje před branku Semjona Varlamova.
24:04
První větší šance na straně Avalanche! Nathan MacKinnon dostal přihrávku před branku a ve výborné pozici nastřelil připraveného Allena!
23:30
Blues se nyní snažili prosadit kombinačně, hosté si tentokrát v defenzivní činnosti poradili na jedničku.
22:53
Patrick Wiercioch vyslal tvrdou ránu od modré čáry, Jake Allen v klidu zasáhl vyrážečkou.
22:21
Hráči Colorada se v útoku nedostali do zakončení, jejich akce skončila u hrazení.
21:47
Obrovské šance Blues pokračují i ve druhé části! Jori Lehterä našel před brankou Jadena Schwartze, který o kousek minul Varlamovovu branku!
21:20
Jay Bouwmeester se vrací z trestné lavice, Blues hrají v plném počtu.
20:56
Landeskogova zpětná přihrávka nenašla nikoho a kotouč tak vycestoval až k Varlamovově brance.
20:27
Avalanche pokračují v přesilové hře na začátku druhého dějství, hosté už rozestavěli kombinaci v útočném pásmu.

Přesilové hry: 0/2-0/3

Nejvíce střel: Alex Pietrangelo, Colton Parayko a Alexander Steen 2 – Gabriel Landeskog 2
Největší čas na ledě: Alex Pietrangelo 9:39 – Tyson Barrie 8:55
První třetině naprosto dominovali hráči St. Louis, kteří si vytvořili několik brankových příležitostí a jen Varlamov v brance hostů drží ještě naděje Colorada v dnešním utkání.

Už po půl minutě hry se na branku sám řítil Steen, gól ještě nedal. Chvíli na to se už Blues radovali, když Dmitrij Jaškin v přečíslení dvou na jednoho našel přesně Robbyho Fabbriho, který otevřel skóre utkání.

Ve 4. minutě se pak po další pohledné akci domácích radoval z první branky v sezoně Jori Lehterä. Varlamov pak zastavil několik dalších šancí, Parayko v přesilovce nastřelil břevno. Avalanche se do žádné větší příležitosti nedostali.

St. Louis tak po dvaceti minutách hry vede nad Coloradem 2:0.
20:00
19:39
Paul Stastny se při vlastním oslabení dostal do samostatného úniku, Varlamova střelou po ledě nepřekonal!
19:20
V závěru prvního dějství přichází ještě jedno vyloučení. Za držení protihráče je vyloučen domácí obránce Jay Bouwmeester.
19:05
Gabriel Landeskog se po kličce obránci dostal ke střele, pro Jaka Allena žádný velký problém.
18:42
Robby Fabbri byl v útoku zcela sám a neměl tak moc nárok se proti přesile prosadit.
18:09
Fjodor Ťutin se vrací z trestné lavice, Avalanche hrají v plném počtu.
17:45
Avalanche nyní dokonce mohli postupovat do přečíslení dvou na jednoho, Kevin Shattenkrik ale přečetl Duchenovu přihrávku.
17:12
Nepřesná přihrávka od Kevina Shattenkirka opět vyhání St. Louis z útočného pásma, Varlamov v tomto oslabení zatím nemusel zasahovat.
16:40
Bluesmani se zatím nemohou dostat ke kombinaci v útočném pásmu, hostům se už dvakrát podařilo vyhodit.
16:09
Druhá přesilová hra pro Blues v dnešním utkání. Na trestnou lavici za podražení míří obránce Fjodor Ťutin.
15:27
Hráči St. Louis se opět usadili v útočné třetině, Alexader Steen byl faulován a domácím je poskytnuta výhoda.
14:54
Colton Parayko se nebojácně vrhl do útoku a snažil se obejít Erika Johnsona, který mladého obránce Blues na poslední chvíli zastavil.
14:15
Další parádní kombinace domácích skončila u Vladimira Tarasenka, který si ne zrovna ideálně zpracoval puk, i tak ale výrazně prověřil svého krajana v brance Colorada. Po reklamní přestávce se bude vhazovat v obranném pásmu Avalanche.
13:25
Grigorenkovo nahození z pravé strany skončilo mimo branku, podobně dopadl se svou střelou i Rene Bourque.
12:51
Mikko Rantanen přihrávkou nenašel nikoho ze spoluhráčů před Allenovou brankou a dopředu mohou postupovat opět domácí.
12:19
Semjon Varlamov vytáhl další fantastický zákrok, když reflexivně zastavil dorážku Patrika Berglunda z bezprostřední blízkosti!
11:58
Avalanche mají zatím obrovské problémy dostat se vůbec do zakončení. Naopak Semjon Varlamov musel lapit další kotouč, který směřoval na jeho branku.
11:22
Landeskog se Söderbergem se v útočném pásmu neprosadili, Paul Stastny po odebrání kotouče ale neuklidnil svůj tým.
10:45
Jaden Schwartz dostal nabito na levém kruhu, ve slušné střelecké pozici ovšem selhal a poslal kotouč odrazem o mantinel až do ochranné sítě.
10:02
Kevin Shattenkirk se za ovací domácích fanoušků vrací na led, Blues přečkali čtyřminutové oslabení bez újmy.
09:55
Alex Pietrangelo opět na útočném výletě při vlastním oslabení, přesilová hra Avalanche pomalu končí.
09:26
Domácí hokejisté opět posílají kotouč přes všechny čáry do bezpečí a mohou prostřídat své obranné řady.
08:52
Colton Parayko obětavě zblokoval střelu Carla Söderberga, tlak Colorada v přesilové hře stále pokračuje.
08:28
Už běží druhá část Shattenkirkova trestu. Po nepovedené Barrieho střele se Blues dostali do útoku, který zakončil Alex Pietrangelo a Varlamov musel zasahovat.
07:53
Matt Duchene se dostal do potíží za Allenovou brankou a přišel o kotouč, Colton Parayko pak napálil kotouč z vlastní poloviny až na Varlamova.
07:24
Blues se podařilo během chvíle dvakrát vyhodit, Jay Bouwmeester nyní poslal puk do prostoru střídaček, vhazovat se bude před Allenem.
06:50
Avalanche zatím v početní výhodě trpělivě kombinují a moc se neženou do zakončení.
06:18
Mikko Rantanen zamíchal s pukem a poté vyslal střelu z pravého kruhu, Jake Allen jeho pokus zlikvidoval.
06:02
Přesilovou hru si zahrají také Avalanche. Na trestnou lavici za faul vysokou holí putuje Kevin Shattenkirk. V obličeji Johna Mitchella se navíc objevila i krev, a tak je domácí obránce vyloučen na 2+2 minuty.
05:51
Michail Grigorenko se vrací z trestné lavice, Avalanche hrají v plném počtu.
05:35
Paul Stastny vydoloval puk z rohu kluziště a připravil perfektní pozici pro Coltona Parayka, který nastřelil břevno!
05:11
Colton Parayko vzal situaci na sebe a zkusil vypálit, Semjon Varlamov tentokrát v klidu zasáhl.
04:59
Coloradu se sice podařilo vyhodit a vystřídat, Bluesmani už jsou ale znovu nastěhovaní v útočném pásmu.
04:27
Semjon Varlamov předvedl fantastický zákrok proti střele Kevina Shattenkirka, Tarasenko následně neprostřelil blok!
03:51
Potíže Avalanche mohou pokračovat i nadále, za hákování je vyloučen Michail Grigorenko.
03:35
Hostující obrana zatím působí hodně propustně, Blues přidávají další branku! Vladimir Tarasenko zatáhl kotouč do útočného pásma, uvolnil Carla Gunnarssona, který pak našel před brankou volného JORIHO LEHTERÄ, jenž prostřelil Varlamova! Asistence: Carl Gunnarsson a Vladimir Tarasenko.
03:08
Útočné snažení Colorada zastavena kvůli postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
02:41
Blues opět vysokým napadáním získali kotouč v útočném pásmu, Steen pak hledal před brankou Berglunda, který se přes těsnou obranu k puku nedostal.
02:15
Avalanche mají znovu problémy ve vlastním pásmu, Bluesmani vlétli do utkání hodně aktivně.
01:37
Hosté zatím nestíhají v defenzivě! Dmitrij Jaškin sebral kotouč u mantinelu Beaucheminovi a vytvořil přečíslení dvou na jednoho. Český útočník pak naservíroval přesnou přihrávku na ROBBYHO FABBRIHO, který prostřelil Varlamova! Asistence: Dmitrij Jaškin a Kevin Shattenkirk.
00:58
Dřívější začátek utkání možná odradil několik diváků, Scottrade Center není zatím moc zaplněná.
00:29
Alexander Steen se po obrovské chybě hostující obrany řítil zcela sám na Varlamova, na kterého střelou nevyzrál!
00:01
Před utkáním ještě proběhl menší ceremoniál podporující boj proti rakovině.
Oba týmy už nastupují na ledovou plochu, za malou chvíli zazní americká státní hymna.
Utkání začne s několikaminutovým zpožděním oproti plánovanému začátku, jak je u NHL zvykem.

St. Louis Blues: Allen (C. Hutton) – Bouwmeester, Pietrangelo (C), Gunnarsson, Shattenkirk, Edmundson, Parayko – Steen, Berglund, Perron – Schwartz, Lehterä, Tarasenko – Fabbri, Stastny, Jaškin – Upshall, Brodziak, Reaves.

Colorado Avalanche: Varlamov (Pickard) – Zadorov, E. Johnson, Beauchemin, Barrie, Wiercioch, Ťutin – Rantanen, MacKinnon, Duchene – Landeskog (C), Söderberg, Iginla – R. Bourque, Grigorenko, McLeod – Martinsen, J. Mitchell, Colborne.

Rozhodčí: Meier, Rehman – Gibbs, Rody.
Poslední vzájemné střetnutí

4.4.2016
Colorado Avalanche 1:5 St. Louis Blues
56. Duchene (Boedker, Grigorenko) – 6. Backes (Tarasenko, Shattenkirk), 9. Paajarvi (Stastny, Brouwer), 17. Parayko (Steen, Tarasenko), 24. Pietrangelo (Brodziak), 58. Brouwer (Backes).

Colorado Avalanche: Varlamov (21. Pickard) – Zadorov, Beauchemin, Bigras, Johnson, Barrie, Holden – Grigorenko, Duchene, Boedker, Landeskog (C), Soderberg, Matthias, Iginla (A), Mitchell, Comeau, McLeod (A), Rantanen, Martinsen.

St. Louis Blues: Allen (21. Nilsson) – Pietrangelo (A), Edmundson, Parayko, Shattenkirk, Bortuzzo, Lindbohm – Tarasenko, Lehtera, Steen (A), Brouwer, Stastny, Pääjärvi, Backes (C), Berglund, Schwartz, Reaves, Brodziak, Upshall.
COLORADO AVALANCHE (10.)
10 zápasů, 10 bodů

Colorado šlo po úvodních utkáních o něco dolů a nyní se pohybuje na desáté pozici. Svěřenci Jareda Bednara mění výhry za prohry a nějakou sérii výher dosud nezaznamenali. Den před tímto utkání Laviny zdolaly na domácím ledě Minnesotu výsledkem 1:0. Calvin Pickard vychytal čisté konto. Nastoupí i dnes?

Nejproduktivnější hráči
Matt Duchene – 9 bodů (5+4)
Gabriel Landeskog – 6 bodů (3+3)
Nathan MacKinnon – 6 bodů (1+5)
ST. LOUIS BLUES (3.)
12 zápasů, 14 bodů

Svěřenci kouče Kena Hitchcocka se i v této sezóně drží na horních příčkách konference. St. Louis je aktuálně na třetím místě, kde získalo již čtrnáct bodů. Naposledy se ambicióznímu celku povedlo po prodloužení zdolat Columbus. Předtím ovšem dvakrát prohráli, a tak nechtěli svoji sérii prodloužit na tři utkání v řadě.

Vladimir Tarasenko – 10 bodů (5+5)
Paul Stastny – 9 bodů (4+5)
Alexander Steen – 9 bodů (2+7)
Krásný den všem fanouškům kvalitního hokeje! Od třiadvaceti hodin začíná utkání mezi St. Louis Blues a Colorado Avalanche. Pro oba celky půjde o druhé utkání ve druhém dnu. Kdo bude úspěšnější?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 23:00.