To je pro tuto chvíli ode mne vše. Přeji hezký zbytek nedělní noci a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit na shledanou.

Dmitrij Jaškin (STL) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 12:41
Lukáš Sedlák (CBJ) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 7:41

2. Carter Hutton (STL) 28 zák., 1 gól, 93,3%
3. Curtis McElhinney (CBJ) 20 zák., 2 góly, 95,2%
Toto utkání sledovalo 18 245 diváků.
Střely na branku: 30:21
Je dobojováno. Domácí nakonec vítězí v tomto utkání, když o své výhře rozhodli v poslední minutě prodloužení. Hosté se musí spokojit s bodem.
64:17
St. Louis právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto. VLADIMIR TARASENKO se nakonec přeci jenom trefil, když z prostoru levého kruhu propálil brankáře Columbusu nad jeho levou rukou. Domácí si tak připisují o bod navíc – 2:1. Asistence: Alexander Steen, Kevin Shattenkirk.
63:47
Znovu se domácí natlačili do blízkosti branky Columbusu, ale opět se zaskvěl brankář hostů, který semaforem zlikvidoval střelu Tarasenka.
62:51
Stastny si vyměnil kotouč s Paraykem, ale druhý jmenovaný pak svou střelu poslal mimo tři tyče.
61:34
Na druhé straně to chytře těsně před brankou hostů zkoušel Vladimir Tarasenko, ale našel pouze připravený beton McElhinneyho.
60:28
Proti střele Saada vytasil efektní semafor domácí brankář Hutton a hned posílá kotouč na hokejky svých spoluhráčů, aby zbytečně nezdržoval hru.
60:01
Je to tak. Základní hrací doba vítěze neurčila a na řadu tak přijde atraktivní prodloužení ve třech hráčích na obou stranách.
60:00
59:25
Domácí přispěchali s dalším útokem, ale v další šanci Parayka znovu neskórují. Zřejmě tak skutečně uvidíme prodloužení.
58:42
Steen se dostal až do blízkosti branky Columbusu, jenže jeho střela nakonec neprošla skulinkou mezi betony brankáře hostů a skóre se tak nemění.
58:00
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:14
Od modré čáry vyslal prudkou střelu Pietrangelo, ale jeho rána byla zblokována obranou Columbusu a poté dostávají hosté kotouč do středního pásma.
56:13
Nyní byly k vidění dvě šance na obou stranách, ale oba gólmani byli pozorní a neinkasovali. Zatím to vypadá, že zápas spěje do prodloužení.
55:01
Domácí celek je už v plném počtu a následuje další komerční přestávka.
54:16
Jenže moc dlouho se tam neohřáli, domácí se dokázali osvobodit a kotouč letí až před branku Columbusu.
53:36
Hosté už zakládají svou přesilovkovou akci a už se také uhnízdili v pásmu St. Louis.
53:01
Gunnarsson dostává dvě minuty za hákování a hosté mají k dispozici přesilovou hru.
52:36
Berglund si převzal kotouč od svého spoluhráče a poté vyslal na branku Columbusu další prudkou střelu, která ovšem končí v náruči brankáře hostů.
52:07
Je to tak. Hosté jsou už v plném počtu.
51:55
Jackets se znovu osvobozují a už to vypadá, že zvládnou další oslabení.
50:58
Hosté se dokázali vymanit z tlaku domácího celku a vyhazují kotouč daleko od vlastní branky, čili až před brankáře Huttona.
50:07
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Jack Johnson – 2 min., vražení na hrazení).
49:30
Následuje další komerční přestávka.
49:16
Anderson je už na ledě a Columbus je tak v plném počtu.
48:55
Seth Jones poslal kotouč do bezpečí a ukrojil další cenné vteřiny oslabení Columbusu.
48:09
Parayko pálil z dálky, ale brankář hostů se dokázal včas přesunout do míst, kde měl odkrytou klec a drží svůj tým dalším zákrokem.
47:16
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Josh Anderson – 2 min., hákování).
46:31
Po ráně Andersona z pravého kruhu zaduněly betony Huttona, která následně poté přerušuje hru. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
46:25
Je tu další komerční přestávka.
46:16
Stastny je na ledě a jeho tým je tedy v plném počtu.
45:51
Další akci hostů zastavil tentokráte ofsajd a hra se stěhuje zpět do středního pásma. Hosté mají před sebou už jen necelou půlminutu přesilové hry.
45:13
Gagner pálil z prostoru mezi kruhy, ale jeho slibnou šanci zlikvidoval znovu domácí brankář.
44:16
Za nedovolené bránění je vyloučen Stastny a přesilovku si zahrají hosté.
42:16
Domácí srovnávají stav tohoto utkání. JAY BOUWMEESTER si převzal kotouč před útočnou modrou čárou, poté si nabruslil na levou stranu blíže McElhinneyhovi a dokázal ho poté prostřelit. Začíná se tedy znovu od začátku – 1:1. Asistence: Scottie Upshall.
41:46
Columbus je v plném počtu.
41:08
Hosté se dokázali osvobodit a vyhodili kotouč až před domácí branku. Další akci tak budou muset domácí zakládat z hloubi vlastního obranného pásma.
40:25
Steen poslal na modrou čáru přihrávku Shattenkirkovi, jenž okamžitě vystřelil, ale bylo to pouze do nárueče McElhinneyho.
40:01
Střely na branku: 23 – 10
Také druhá třetina je za námi. V ní se ujali vedení hosté zásluhou Andersona a hubené vedení uhájili až do konce. Domácí však měli několik příležitostí ke srovnání stavu skóre, ale vynikající zákroky McElhinneyho motají domácím útočníkům hlavy. Nic ale není ztraceno, Bluesmani rozhodně se zápasem ještě zkusí něco udělat. Je to jen o jednu branku, takže šance rozhodně jsou. Třetí třetina začne přibližně ve 2:05.
40:00
39:46
V závěru druhé třetiny je vyloučen Calvert na dvě minuty za hákování a je tu další přesilová hra pro domácí St. Louis.
39:30
Joel Edmundson se ocitl sám před brankářem Columbusu, ale jeho střelu lapil do své lapačky McElhinney, jenž znovu drží svůj tým a jeho těsné vedení.
39:00
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:34
Další střela Vladimira Tarasenka, která ovšem nevedla k vyrovnání. Brankář hostů jeho ránu chytil a znovu drží nejen svůj tým, ale také nulu na svém kontě.
37:58
Jay Bouwmeester si nabruslil na pravý kruh a pohotovou střelou vyzkoušel připravenost lapačky McElhinenyho. Ten uspěl a vzápětí také hru přerušil.
37:41
Atkinson skáče na led a Columbus je tak v plném počtu.
37:10
Domácí se nemohli dostat do útočného pásma, zastavilo je postavení mimo hru a ta se tak stěhuje zpět do středu hřiště.
36:25
Domácí měli velký tlak před brankou Columbusu, hosté se však dokázali vymanit a posílají kotouč do bezpečí, až před brankáře Huttona.
35:41
Atkinson dostává dvě minuty za hákování a přesilovou hru si nyní zahrají domácí hokejisté.
35:25
Komerční přestávka.
34:53
Hráči hostů notně ožili a nyní se znovu natlačili před branku St. Louis. Ale tentokráte byl Hutton připraven a střelu Scotta Hartnella zlikvidoval efektním semaforem.
32:55
Columbus právě vstřelil branku!
Máme tu první branku tohoto utkání. Postarali se o ni hráči Columbusu, kteří se ujímají vedení. Brodziak zpoza domácí branky namazal přímo do předbrankového prostoru JOSHI ANDERSONOVI, který poté umístil kotouč na pravou stranu domácí branky – 0:1. Bez asistence.
32:48
Znovu je tu komerční přestávka.
32:05
Lukáš Sedlák dostal přesnou přihrávku před domácí branku, okamžitě pak vystřelil, jenže jeho projektil byl sražen vysoko nad ochrannou síť.
31:09
Patrik Berglund se proháčkoval obranou Columbusu, ale nakonec se ke střele nedostal. Obrana hostů ho o puk připravila a posílá ho na opačnou stranu.
29:58
Hartnell si to namířil do blízkosti branky St. Louis a na Huttona vyslal přízemní střelu. Hutton ji příložníkem uklidil vedle svojí svatyně a podržel tak svůj tým.
29:45
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Ryan Reaves – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Nick Foligno – 5 min., bitka).
29:45
29:11
Hokejisté St. Louis jsou nyní hodně aktivní a další jejich střela skončila na pozorném brankář Columbusu. Jen díky němu domácí nevedou.
28:32
Nyní vyzkoušel pozornost brankáře Columbusu Dmitrij Jaškin, jenž střílel z levého kruhu. Ale opět to byl McElhinney, který šanci domácích zlikvidoval.
27:36
Odražený kotouč se dostal na modrou čáru, odkud poté střílel Shattenkirk, ale kotouč se odrazil od brusle jednoho z obránců Columbusu a ocitl se až ve středním pásmu.
26:32
V prostoru mezi kruhy se dostal ke slibné střele Vladimir Tarasenko, ale jeho ránu chytá znovu brankář hostů.
26:03
Bouwmeester hledal svou přihrávkou Paula Stastnyho, druhý jmenovaný pak poslal svou střelu vysoko nad. Nyní bude následovat další komerční přestávka.
25:24
Na opačném konci kluziště z pravé strany vyslal jedovku Calvert, ale brankář Hutton byl na svém místě a jeho lapačka také.
24:45
A další mela před brankou Columbusu. Nikdo se však nedokázala zorientovat a poslat kotouč za záda McElhinneyho. Ten tak má puk ve své moci a rozehrává ho mezi své spoluhráče.
24:24
Scottie Upshall nebyl daleko od úvodní branky svého celku. Těsně před brankářem Columbusu střílel zblízka a orazítkoval pravou tyčku jeho branky!
23:06
Bouwmeester se také pokoušel o střelu z dálky, ale opět narazil na pozorného brankáře hostů. Ten tak znovu podržel svůj tým a posílá puk zpět do hry.
22:45
Fabbri pálil z pravého kruhu, ale jeho rána našla místo znovu v připravené lapačce McElhinneyho.
21:29
Domácí jsou už v plném počtu.
20:01
Střely na branku: 8 – 3
První třetina je minulostí. V ní jsme neviděli ani jednu branku, ale několik šancí na obou stranách k vidění bylo. Zatím se však nikdo z hráčů nedokázal prosadit a oba gólmani tak drží zatím svá čistá konta. Uvidíme, co nám nabídne další část hry. Druhá třetina začne přibližně v 1:05.
20:00
19:45
Kotouč je ve středním pásmu a už se zřejmě nic nestane. První třetina je tak pomalu, ale jistě u svého konce.
19:29
Za držení hole putuje na trestnou lavici Pietrangelo a hosté si tak zahrají přesilovou hru.
19:00
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:18
Slibně se rozvíjející akci St. Louis zastavilo postavení mimo hru, ve kterém se ocitl Shattenkirk. Hra se tak stěhuje opět zpět do středního pásma.
17:32
Shattenkirk se napřáhl od modré čáry k pořádné střele, jeho rána ale skončila v náruči McElhinneyho. Ten tak znovu podržel svůj tým.
16:21
Alexander Steen nadvakrát zkoušel překonat McElhinneyho, ale ten se zaskočit nenechal a je tu jeho další přesný zákrok.
15:27
Před Huttonem bylo opět velmi rušno. Columbus, nabuzený včerejší vysokou výhrou nad Montrealem pokračuje v útočné hře i dnes. Zatím to však nezúročil střelecky.
15:05
Na řadu přichází další komerční přestávka.
14:55
Hartnell byl znovu hodně aktivní, tentokráte pálil z pravého kruhu, ale skvěle připravená lapačka Huttona byla včas na svém místě.
13:45
Náznak šance domácích, která ale velmi rychle skončila. Berglund byl totiž v postavení mimo hru, která se stěhuje zpět do středního pásma.
12:57
Scott Hartnell se prosmýkl obranou domácích a dostal se i ke střele z prostoru mezi kruhy, i když byl tísněn. Hutton tak musel zasahovat.
12:12
Oba celky jsou už v plném počtu.
12:01
Robby Fabbri střílel z levého kruhu, kotouč ale skončil znovu na pozorném brankáři Columbusu. Vhazování proběhne po pravici hostujícího brankáře.
10:52
Při hře ve čtyřech hráčích na obou stranách se do střely z dálky opřel Seth Jones, ale kotouč prosvištěl pouze do náruče Huttona.
10:12
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Ryan Reaves – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Brandon Dubinsky – 2 min., hrubost).
10:12
10:12
Další komerční přestávka.
10:12
Skrumáž před hostující brankou, po které se před brankářem McElhinneym strhla větší potyčka. Uvidíme, jak hlavní sudí rozdají tresty.
09:27
Parayko střílel od modré čáry, ale jeho prudkou ránu chytá McElhinney, který ukrývá kotouč ve své lapačce a raději přerušuje hru.
07:57
Zach Werenski zatáhl kotouč do útočného pásma, snažil se ho posunout na Saada, ale pro toho byl puk příliš rychlý a nakonec na něho nedosáhl. Slibná akce hostů tak záhy skončila.
07:25
Nyní přichází první komerční přestávka tohoto utkání.
07:16
Brandon Saad se proháčkoval až před branku Bluesmanů. Z levé strany pak vyslal štiplavou střelu, která končí na brankáři Huttonovi.
06:20
Další snaha domácích před brankou Blue Jackets končí zmarem. Obrana Columbusu zatím pracuje na jedničku a nepouští St. Louis do výraznější šance.
05:18
Murray zasáhl proti střele Perrona dobrým obranným zákrokem a pomohl tak svému brankáři, aby nemusel vůbec zasahovat.
04:07
Na druhé straně to zkoušel přízemní střelou Calvert, ale kotouč po jeho střele skončil na levém betonu Huttonovy svatyně.
03:40
David Perron si nabruslil do blízkosti branky Columbusu, z pravé strany vyslal prudkou střelu, znovu to však bylo pouze do připravené obrany hostujícího týmu.
02:40
Zach Werenski nyní zablokoval střelu Dmitrije Jaškina. Český útočník ve službách St. Louis svou střelu namířil přímo do jeho holenních chráničů.
01:31
William Karlsson se napřáhl k mohutné střele v prostoru mezi kruhy, ale kotouč skončil pouze vedle branky domácího celku. Ten tak znovu může projít do útočného pásma.
00:54
Na druhé straně to zkoušel ze stejného místa Atkinson, ale také on úspěšný nebyl. Hra se znovu otáčí na opačnou stranu, domácí míří do útoku.
00:17
Hned po úvodním vhazování střílel z levé strany Tarasenko, ale jeho střela byla sražena vedle branky Columbusu.
00:01
Jak je v zámoří zvykem, utkání začne s menším zpožděním.

St. Louis Blues: C. Hutton (Allen) – Pietrangelo (C), Bouwmeester, Shattenkirk, Gunnarsson, Parayko, Edmundson – Tarasenko, Lehterä, Schwartz – Steen, Berglund, Perron – Jaškin, Stastny, Fabbri – Reaves, Brodziak, Upshall.

Columbus Blue Jackets: McElhinney (Bobrovskij) – S. Jones, Werenski, J. Johnson, R. Murray, D. Savard, Nutivaara – Atkinson, Dubinsky, Jenner – N. Foligno (C), Wennberg, Saad – J. Anderson, W. Karlsson, Calvert – Gagner, Sedlák, Hartnell.

Rozhodčí: TJ Luxmore, Gord Dwyer – Vaughan Rody, Darren Gibbs.
Jak si oba týmy povedou v dnešním duelu, se dozvíme v pozdějších večerních hodinách. Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty a také videa z gólových příležitostí tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou a hokejovou zábavu.

Dmitrij Jaškin (STL)

Lukáš Sedlák (CBJ)
Columbus Blue Jackets

Columbus je ve Východní konferenci na desátém místě, kam poskočil ze čtrnácté příčky a má na svém kontě jedenáct bodů. V posledních třech odehraných utkáních se ale hokejistům tohoto celku dařilo. Nejprve porazili Anaheim na jeho ledě 4:0 a poté si poradili 3:2 po prodloužení s Dallasem. Třetí výhru v řadě přidali v pátek, když na svém ledě doslova smetli Montreal 10:0. Nejproduktivnějšími hráči Columbusu jsou Nick Foligno (2+7), Zach Werenski (2+6) a Alexander Wennberg (1+7). Jak si dnes povedou na ledě silného St. Louis Blues nám napoví až samotný průběh utkání, které si nenechte rozhodně ujít.
St. Louis Blues

Domácí St. Louis Blues si zatím vedou celkem dobře. V Západní konferenci se nacházejí na pátém místě se ziskem dvanácti bodů. Poslední dva duely ale Bluesmenům nevyšly. Nejprve prohráli s Rangers 0:5, s Dallasem pak padli 2:6. Dnes se pokusí svou dvouzápasovou šňůru bez zisku jediného bodu odčinit. Mezi nejproduktivnější hráče St. Louis patří Paul Stastny a Vladimir Tarasenko. Oba mají shodně devět bodů za stejný počet branek i asistencí (4+5) a dále pak Alexander Steen. Ten nasbíral bodů osm (2+6).
Hezkou půlnoc přeji všem příznivcům ledního hokeje, obzvláště pak nejlepší ligy na světě, a sice NHL. Dnes je na programu další várka zápasů této soutěže a my budeme v příznivý čas sledovat utkání mezi týmy St. Louis Blues a Columbus Blue Jackets.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.