3. Paul Stastny (STL) – 0+1

Československá stopa

Dmitrij Jaškin (STL) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 13:04
Tomáš Hertl (SJS) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 10:10
Ve třetí třetině branka nepadla, a tak si výhru odnášejí domácí hráči. San Jose zaznamenalo po třech výhrách druhou porážku v řadě, takže pokračuje v dosti nevyrovnaných výkonech. Já se s Vámi loučím a přeji příjemné páteční probuzení!
59:59
Burnsovu střelu v samém závěru vyrazil skvělý Allen.
59:44
Thornton nabil Pavelskimu, jeho dělovku mířila nad.
59:05
Jones zůstává na střídačce, San Jose hraje přesilovku 6 na 4.
59:05
Hosté budou mít velkou šanci srovnat. Brodziak (STL) je vyloučen na 2 minuty za vyhození puku.
58:22
Labanc se prokličkoval do zakončení, avšak minul. Mezitím Jones odjel na střídačku, hosté hrají v šesti!
57:46
Couture z velkého úhlu netrefil branku, Žralokům už mnoho času nezbývá.
57:03
Vlasic od modré zamířil jen do lapačky strážce domácí svatyně.
56:36
Rozjetý útok San Jose zastavuje postavení mimo hru.
56:30
Reaves od pravého hrazení mířil velmi nepřesně.
55:21
Thornton mohl dorážet do poloprázdné brány, letící kotouč ale baseballovým úderem nezasáhl.
54:48
Tarasenko si srovnal puk na hůl, avšak trefil pouze připravenou vyrážečku Jonese.
54:18
Počet střel: St. Louis – 23, San Jose – 25.
54:04
Hra se po zakázaném uvolnění St. Louis stěhuje před domácí bránu.
53:41
Z křídla střílel Pavelski, zamířil pouze do znaku Blues na hrudi Allena.
53:17
52:43
Tarasenko z levého kruhu orazítkoval pouze zadní mantinel.
52:17
San Jose vyhazuje kus černé gumy až na druhý konec hřiště.
51:38
Hostující brankář pouze vyrazil střelu Pietrangela, naštěstí pro Sharks dorážka mířila vedle.
51:16
Labanc (SJS) je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.
50:56
Schlemokovu střelu od modré mohl dorážet Thornton, tomu se nepodařilo dostat puk za brankovou čáru.
50:25
Tarasenko nebezpečně vypálil ihned po buly, jeho střela byla ale sražena.
50:21
Odpískáno zakázané uvolnění San Jose.
50:00
Hra přerušena pro hru vysokou holí jednoho z Bluesmanů.
49:24
Burnsovu střelu po buly podržel domácí brankář na své hrudi.
49:21
Hra se po zakázaném uvolnění St. Louis stěhuje před Allena.
49:07
Nietovu střelu zápěstím drží domácí gólman v lapačce.
48:13
Počet střel: St. Louis – 21, San Jose – 20.
48:08
47:58
Allen podržel puk, čímž přerušil hru. Do konce hostující přesilovky zbývá deset sekund.
47:46
Puk letí až za bránu Jonese.
46:59
Couture zpoza brány našel Thorntona v mezikruží, ten ale promáchl.
46:32
Thorntonovu dělovku zastavil v brankovišti Joel Ward.
46:07
Fabbri (STL) je vyloučen na 2 minuty za podražení.
45:34
Braunovu nebezpečnou střelu od modré vyrazil Allen, domácí se opět ženou kupředu.
44:30
Jaškin zkoušel skórovat po objetí branky, hostující brankář měl ale beton na svém místě.
43:29
Reaves si na buly začal vyměňovat názory s Dillonem, k bitce zatím nedošlo.
43:29
Upshall se protlačil až před Jonese, ten ovšem udržel puk před brankovou čarou.
43:21
Joel Ward byl přistižen v ofsajdu, bude se vhazovat ve středním pásmu.
42:47
Vlasicovu střelu od modré vyráží Allen za svou klec.
42:17
Počet střel: St. Louis – 16, San Jose – 18.
42:01
41:18
Schwartz mohl zkompletovat hattrick, jenže jeho střelu z mezikruží vyrazil Jones svým levým betonem!
40:01
Vlasic (SJS) je vyloučen na 2 minuty za držení protihráče.
40:01
Ve druhé třetině byli úspěšnější domácí, kteří vstřelili dvě branky, o které se zasloužili Jaden Schwartz a David Perron. Za hosty se trefil jen Kevin Labanc, a tak se půjde do třetí třetiny za stavu 3:2.

Další třetina začne přibližně v 4:00!
40:00
38:48
Upshall v přečíslení vypálil jen do betonů Martina Jonese.
38:26
Boedker jen protečoval kotouč do útočného pásma, následně odjíždí střídat.
37:57
Allen nyní raději přikryl kotouč před dotírajícím Žralokem.
36:56
Peter DeBoer opět míchá sestavou, nyní je na ledě lajna, Donskoi – Thornton – Ward.
36:56
Počet střel: St. Louis – 12, San Jose – 17.
35:56
St. Louis právě vstřelilo branku!
Hosté využívají přesilovku, čímž opět odskakují do vedení. DAVID PERRON vypálil tahem z osy hřiště a překonal Jonese, který dnes nechytá vůbec dobře. Asistence: Paul Stastny, Robby Fabbri.
35:29
35:16
Bouwmeester vystřelil z pravého kruhu a trefil pravou tyč hostující brány, škoda pro domácí, že nikdo nebyl připraven na dorážku, protože puk se dlouhou povaloval na brankové čáře!
34:57
Boedker (SJS) je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.
34:35
Joe Thornton neudržel útočné pásmo, následně se dokonce píská icing San Jose.
33:52
Domácí to nejhorší přečkali, nyní hrají ve čtyřech.
33:29
Hosté si zahrají 24 sekund dlouhou přesilovku 5 na 3. Brodziak (STL) je vyloučen na 2 minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.
33:20
Vlasicovu střelu dorážel z bezprostřední blízkosti Donskoi, trefil jen beton.
32:57
Perron posílá puk přes celé hřiště až k Jonesovi.
32:33
Střelu Marleaua nedokázal Couture tečovat, a tak zasahuje Allen.
32:14
Domácí se pomocí odrazu o mantinel osvobozují.
31:52
Bouwmeester (STL) je vyloučen na 2 minuty za hákování.
31:40
Počet střel: St. Louis – 9, San Jose – 13.
29:04
San Jose právě vstřelilo branku!
Domácí si vedení dlouho neužili, protože Žraloci za devatenáct sekund odpovídají. K obraženému puku se před brankou dostal KEVIN LABANC. Ten pohotově trefil mezírku mezi betony domácího brankáře, a tak začínáme opět od nuly. PRo mladičkého Žraloka byl tento gól prvním v NHL – gratulace! Asistence: Joe Thornton, Justin Braun.
28:45
Domácí jdou dnes poprvé do vedení. Od modré vypálil jeden z domácích, jehož pokus přesně tečoval JADEN SCHWARTZ, který se stává dnes dvougólovým střelcem. Bez asistence.
28:22
Paraykova střela od modré Jonesovi sice vypadla, dorážka mířila pouze do oblouku branky.
27:57
Se střelou Wingelse z velkého úhlu neměl domácí brankář žádné problémy.
26:51
Martin dostal na modré nabito, jenže trefil prvního clonícího hráče.
26:23
Počet střel: St. Louis – 6, San Jose – 10.
26:14
Další střelu vousáče ze San Jose drží domácí gólman v náruči.
25:51
Burnsův nebezpečný bekhend musel rychle ukrýt Allen ve své výstroji, protože k dorážce byl připravený Labanc.
25:23
25:05
Tierneyho střela v situaci jeden na jednoho byla přizvednuta do ochranné sítě.
24:22
Boedker získal puk, a tak Sharks ve velkém klidu kombinují ve svém pásmu.
24:04
Vlasic odpaluje kotouč po mantinelu až za Allena.
23:28
Hosté ihned posílají puk přes všechny čáry.
23:23
Schlemko (SJS) je vyloučen na 2 minuty za krosček.
22:54
Brodziakovu střelu na druhé straně vyráží Jones ramenem.
22:32
Martinovi utekl puk až do středního pásma. To je velká škoda, protože Žraloci nepouštěli domácí dlouhou dobu k puku.
21:55
V dobré pozici našel Marleau Burnse, tomu se ale na jednom místě zasekl kotouč.
20:48
Schlemkova střela sice Allenovi vypadla z lapačky, domácí brankář ale dokázal pohotově zareagovat a puk odpálit hokejkou.
20:05
Úvodní buly vyhráli hosté, domácí ale začínají velmi aktivně napadat.
20:01
Stav je po první třetině smírný, sledujeme velmi opatrnou podívanou. První branku utkání zaznamenal po rychlém brejku Logan Couture, avšak na jeho gól odpověděl dobře mířenou střelou domácí Jaden Schwartz.

Další třetina začne přibližně v 3:04!
20:00
19:54
Reaves s Braunem už pět sekund před první sirénou přestali bojovat o puk a jen počkali na ukončení třetiny.
19:21
Boedker si po pasu Thorntona dokázal natlačit přes domácího obránce před Allena, puk ale zapomněl za sebou.
18:25
Burns je zpátky na ledě, jeho nahození ovšem k bráně nedolétlo.
17:54
Druhá hostující lajna se dostala pod tlak, a tka raději vyhodila a vystřídala.
15:58
Počet střel: St. Louis – 4, San Jose – 7.
14:42
Jaškin (STL) je vyloučen na 2 minuty za držení hole.
13:52
Po velkém tlaku domácího týmu dokázal Nieto alespoň vyvézt puk do středního pásma.
12:47
Bekhend Jakupova schytal Brent Burns nejspíš do brady. Hostující útočník okamžitě při prvním přerušení míří do kabin!
12:34
Parayko nemířil přesně, a tak může vyjet Brent Burns.
11:14
Bouwmeester od modré prověřil hostujícího Jonese, ten byl pozorný.
10:38
Hosté ze své druhé střely na branku vyrovnávají. Po chybě mladičkého Labanca u mantinelu se na ose hřišt dostal k puku JADEN SCHWARTZ, který zamířil přímo k pravé tyčce hostující brány. Asistence: Alex Pietrangelo.
10:19
San Jose špatně rozehrálo, a tak jsou na tahu Bluesmani.
10:01
Dillon předal puk za sebe do druhé vlny na Tomáše Hertla, jehož povedenou střelu zápěstím musel vytěsnit domácí brankář ramenem.
09:23
Pietrangelo v útočném pásmu nepřihrál přesně, a tak může hrát Schlemko.
08:41
Vlasic zkušeně podrží puk, všichni ostatní odchází střídat.
08:05
Další snahu Sharks zastavuje odpískaný ofsajd.
06:16
Hosté zatím výrazně přestříleli soupeře, z čehož dokázali vytěžit i první dnešní gól. Couture se nejprve prezentoval skvělou obrannou prací, následně puk zavezl do útočného pásma Joonas Donskoi, který ho po otočce předal zpět na LOGANA COUTUREHO. Hostující útočník se ocitl najednou tváří tvář proti Allenovi a nemýlil se – mířil přesně mezi betony. Asistence: Joonas Donskoi, Joel Ward.
06:00
Perron přetlačil Martina a dokázal vypálit, avšak narazil na připraveného Martina Jonese, který si tak připisuje svůj první dnešní zákrok.
05:37
Počet střel: St. Louis – 0, San Jose – 5.
04:42
Po špatné rozehrávce Shattenkirka zakončoval z bezprostřední blízkosti Nieto, jenže domácí brankář proti jeho střele vytáhl fantastický zákrok hokejkou!
04:03
Hostům se přesilovka vůbec nepodařila, hosté už jsou v plném počtu.
03:30
Joonas Donskoi vypálil v levého kruhu, bohužel pro San Jose trefil jen hruď povyjetého Allena.
03:00
Po vyhození Blues se hosté opět usazují v pásmu svého soupeře.
02:03
První přesilovku si zahrají hosté, Perron (STL) je vyloučen na 2 minuty za hákování.
01:36
Až Jaškin vyváží puk na polovinu Žraloků.
01:05
Pavelski z druhé strany přestřelil domácí klec.
00:36
Střela Joela Warda z pravé strany byla zablokována bránícím Gunnarssonem.
00:01
Zranění hráči

Bortuzzo (STL) – dolní část těla
Edmunson (STL) – horní část těla
Karlsson (SJS) – kotník

St. Louis Blues: Allen (C. Hutton) – Pietrangelo, Bouwmeester, Shattenkirk, Gunnarsson, Parayko, Lindbohm – Jakupov, Stastny, Schwartz – Tarasenko, Lehterä, Fabbri – Perron, Berglund, Jaškin – Reaves, Brodziak, Upshall.

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Burns, P. Martin, Braun, Vlasic, Schlemko, Dillon – J. Ward, J. Thornton, Pavelski – Donskoi, Couture, Bødker – Labanc, Hertl, Marleau – Wingels, Tierney, Nieto..

San Jose Sharks

Žralokům se první tři duely na tomto tripu velmi vydařili, avšak jak to tak u San Jose pravidelně bývá, prohra přišla s týmem ze spodních pater tabulky, tedy s Carolinou. V utkání s Hurricanes se nedokázal nikdo z hostů prosadit, ale za to brankáři Aaronu Dellovi se druhý start v NHL vydařil na výbornou, bohužel pro kalifornský celek ani to na body nestačilo.

St. Louis Blues

Bluesmani jsou na tom téměř stejně jako jejich dnešní soupeř. Domácí jsou sice o bod před Žraloky, jenže ti mají o zápas méně. V konferenční tabulce patří St. Louis páté místo, přičemž má stejně bodů jako čtvrtý Edmonton.