3. Jayson Megna (VAN) – 2+0

Československá stopa

Andrej Šustr (TBL) – 0+0, 3 střely, čas na ledě 17:27
Ondřej Palát (TBL) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 17:03
Dnenší zápas je u konce, ovládl ho celkem jednoznačně Vancouver Canucks. Jedinou branku třetí třetiny vstřelil Jack Skille, který tak stanovil výsledek na 1:5 pro hosty. Fantastický zápas odchytal Ryan Miller, který za svá záda pustil pouhý jeden puk. Já se s Vámi loučím a přeji příjemné páteční probuzení!
59:39
Ještě jedno vhazování uvidíme v pásmu hostů, protože Vancouver vyhodil jen na icing.
59:29
Garrison udržel puk v pásmu, Tampa se žene za čestným zásahem.
58:47
Vasilevskij podržel puk ve své lapačce, na rozdíl od svého kolegy dens podal tento Rus dobrý výkon.
57:49
Po dlouhé době se hrálo také v pásmu domácích, jeden z pokusů Kosatek byl ale sražen do ochranné sítě.
57:22
57:20
Coburnovu střelu od modré už drží v lapačce Markström.
57:12
Teď už musel švédský brankář zastavit puk mířící do jeho brány. Stalo se tak po vyjetí Druina zpoza branky.
56:33
Canucks brání svého brankáře velice dobře. Pokud se nemýlím, tak Markström ještě nemusel zasahovat.
55:22
Biega (VAN) je vyloučen na 2 minuty za podražení.
55:15
Hostující brankář je evidentně nerozchytaný, domácí ovšem nedokáží jeho klec vůbec ohrozit.
54:35
Švédský brankář si zřejmě i zachytá, po velmi přísném icingu se k němu stěhuje hra.
53:58
Nějaké problémy s maskou trápí Millera, a tak přepouští své místo Markströmovi! Na jak dlouho to však bude?
53:58
Vancouver právě vstřelil branku!
Ani Vasilevskij neodejde z dnešního utkání bez inkasovaného gólu. Gaunce vybojoval puk u mantinelu a předal ho JACKU SKILLEMU, který svým druhým gólem kompletuje pověstného "bůra" v síti Lightning. Hostující útočník poslal puk o břevno za záda ruského brankáře. Asistence: Brendan Gaunce.
53:37
Dva důležité zákroky nyní předvedli hosté. Nejprve Horvat upálil kotouč jednomu z hostů, další šanci Tampy zlikvidoval Hutton.
53:06
Hedman z nápřahu nezamířil do brankového prostoru.
52:48
Naměstnikov dostal skákavou přihrávku do dobré pozice, avšak puk nedokázal zpracovat.
52:15
Hosté se konečně dokázali osvobodit, nyní Tampa tlačí na pilu.
51:43
Coburnovo nahození se z klubka hráčů vykutálelo těsně mimo zadní tyče.
51:21
Granlund se při otočce na modré čáře dostal do postavení mimo hru, následuje komerční přestávka.
50:08
49:48
Strålmanovi utekl puk na modré, to jen potvrzuje zmar domácích hokejistů.
49:14
Hosté vyhazují puk na druhou polovinu hřiště.
48:44
Johnson přihrávkou přes brankoviště vyzval ke skórování Boyla, proti jeho zakončení se ale stihl úžasně rychle přesunout Miller! Hostující brankář dnes chytá velké utkání.
48:08
Přeci jen budou mít domácí šanci na snížení. Hutton (VAN) je vyloučen na 2 minuty za zdržování hry.
47:16
První formace hostů chytře uklidňuje hru. Musel by se stát zázrak, aby Vancouver o dnešní výhru přišel.
46:55
Johnsonovu střelu zpoza beka udržel na svém hrudníku dnes skvělý Miller.
46:16
Granlund vypálil velmi nebezpečně z otočky, do branky se ale netrefil.
45:42
Kučerov pálil velmi tvrdě, bohužel pro Tampu také nepřesně.
45:05
Vasilevskij pomohl domácím s rozehrávkou, ti se stále snaží o snížení.
43:49
Puk se nyní šoural před domácím brankovištěm, nikdo z hráčů v bílém puk nedokázal zasáhnout.
43:30
Sedin se šikovně vyhnul Coburna, jeho následná střela byla ale přizvednuta do ochranné sítě.
42:50
Coburnova střela byla sražena do rohu, přesto se domácí drží na puku.
42:04
Odpískáno zakázané uvolnění hostů.
41:39
A opět pálil na Vasilevského Burrows, tentokrát mířil z levého křídla jen do betonů.
40:13
První zákrok si ruský brankář připisuje proti střele Burrowse.
40:01
Do brány domácího týmu se postavil Vasilevskij, který nahradí Bena Bishopa!
40:01
Dnešní zápas se všem nezávislým fanouškům musí líbit, sledujeme opravdu parádní hokejovou podívanou. O třetí branku Vancouveru se postaral šikovnou tečí Jayson Megna, domácí ovšem dokázali snížit zásluhou trefy Jonathana Druina. Posledním, kdo si vzal slovo, byl sekundu před druhou sirénou opět Jayson Megna, který tentokrát proměnil přesnou přihrávku od Daniela Sedina.

Další třetina začne přibližně v 3:31!
40:00
39:59
Mé konstatování, že se třetina už jen dohrává bylo mylné! V posledních sekundách se dostali hostující hráči do přečíslení dva na jednoho, což dokázali využít. Daniel Sedin přihrál přesně na hůl JAYSONA MEGNY, jehož zakončení mířilo nad lapačku přesouvajícího se Bishopa. Asistence: Daniel Sedin.
39:42
Ani jeden z týmů nechce udělat chybu, třetina už se jen dohrává.
38:55
Johnson z velkého úhlu nahodil puk na branku, Miller si tak mohl připsat snadný zákrok vyrážečkou.
38:22
37:57
Tenhle hokej se musí fanouškům líbit, protože jedna velká šance střídá druhou. Nyní nahazoval od modré Hutton, brankář domácích vůbec nic neviděl, naštěstí pro něho si kotouč namířil jen do břevna!
36:51
Po chybě jednoho z hostujících beků se zcela sám na Millera řítil Filppula, finský útočník ale trefil pouze vyrážečku brankáře Vancouveru!
36:22
Johnson (TBL) je vyloučen na 2 minuty za hákování.
36:22
Puk najednou vypadl do mezikruží přímo na hůl Baertschiho, ten ale z bezprostřední vzdálenosti zamířil jen do výstroje domácího gólmana!
35:33
Palátova formace dlouho držela Vancouver v jeho pásmu, nakonec však měli právě Canucks velkou šanci. Bohužel pro hosty vše končí nepřesnou přihrávkou v přečíslení.
34:30
Vstřelenou brankou Tampa velmi ožila, hosté jsou rádi, že posílají puk alespoň do středního pásma.
34:01
Po střele jednoho z domácích Miller puk vyrazil nad sebe. Hostující brankář se obdivuhodně dokázal zorientovat, a tak puk letící nad jeho hlavou odpálil z brankoviště!
32:00
Vancouver přispěchal s bleskovou odpovědí, jenže střelu Horvata, který stál na konci rychlé kombinace, dokázal skvělým přesunem zlikvidovat Ben Bishop!
31:46
Tampa právě vstřelila branku!
A máme tu snížení domácích! Filppula pálil z pravé strany jen do Millera, jenže jeden z hostujících beků nedokázal dobře odpálit puk. Pouze černou gumu posunul na hůl JONATHANA DRUINA, který se nemýlil. Asistence: Valtteri Filppula, Luke Witkowski.
31:35
Garrison od modré orazítkoval jen zadní mantinel.
30:50
Sutter dával puk mimo dosah brankáře Bishopa tam, kde si myslel, že stojí jeden z bratrů Sedinů. Ani jeden z jeho spoluhráčů ale nebyl na správném místě.
30:16
Po ofsajdu hostujícího celku uvidíme další komerční přestávku.
29:18
Nahození jednoho z domácích končí v ochranné síti, Tampa se nemůže dostat přes skvělou obranu Canucks.
28:07
Sutter dostal puk na pravý kruh a s velkou lehkostí orazítkoval střelou zápěstím horní tyčku domácí brány!
27:38
Po velké chybě Strålmana se sám před domácí branku dostal Daniel Sedin, ten ale tváří v tvář proti Bishopovi neuspěl – narazil na betony brankáře Tampy!
27:19
Také Strålmanovo nahození od modré chytil Miller do své lapačky.
27:00
Na druhé straně mohli domácí snížit, jenže Miller byl proti. Nejdříve vyrazil střelu Johnsona, následně stáhl svou lapačkou ze vzduchu pokus Kučerova!
26:01
Elitní formace hostujícího celku, kde místo Suttera nastoupil Megna, zavařila Tampu v jejím pásmu, následně přidala třetí gól. Biegovo nahození od modré čáry šikovně tečoval do protipohybu brankáře Bishopa právě JAYSON MEGNA. Domácí kouč ještě požádal o přezkoumání videa kvůli možnému ofsajdu, rozhodčí ovšem jen potvrdili regulérnost třetí branky Kosatek. Asistence: Alex Biega, Nikita Trjamkin.
25:35
Akce domácích hokejistů se neujala, a tak jsou na tahu hosté.
25:07
Kotouč opět míří mimo mantinely, vhazovat se bude ve středním pásmu.
24:44
Před Erikssonem zívala prázdná brána, hostující hráč ale puk vůbec nedokázal trefit.
24:40
24:18
Druinova přihrávka byla vytečována mezi diváky.
23:55
Burrows posílá puk daleko od své brány.
23:11
Už se zdálo, že domácí sníží. Miller se ale dokázal bleskově přesunout z jedné strany svého brankoviště na tu druhou, a tak mohl zasáhnout proti zakončení Pointa!
22:57
Palátova chytrá přihrávka přes šíři pásma byla sražena mimo svůj cíl.
22:40
Přesilovku si zahrají také domácí. Gaunce (VAN) je vyloučen na 2 minuty za hákování.
22:27
Útočnou akci domácího celku přerušuje ofsajd.
21:27
20:59
Další nepřesná přihrávka v podání Canucks, Johnson navíc může uhánět kupředu.
20:16
Hosté pokračují v přesilové hře, puk jim ale utíká až do středního pásma.
20:01
Hosté po první třetině vedou o dvě branky. Tu první zaznamenal po krásném sólu Jack Skille, druhou doslova daroval Kosatkám brankář Bishop, který si srazil za svá záda střelu Erika Gudbransona. Za domácí mohl v přečíslení snížit Naměstnikov, jenže nezamířil mezi tři tyče.

Další třetina začne přibližně v 2:32!
20:00
19:27
Hosté budou mít druhou početní výhodu. Coburn (TBL) je vyloučen na 2 minuty za hákování.
19:21
Kučerov svým lehkým nahozením našel jen vyrážečku brankáře Millera.
19:00
Johnson vybojoval puk pro své spoluhráče, hraje se poslední minuta této třetiny.
18:41
Paquette dokázal po objetí branky nasměrovat puk mezi tři tyče, tam ovšem hlídkoval Miller, který černou gumu lapil.
18:06
Burrows se dral do útočného pásma, nakonec byl šikovně odzbrojen Šustrem.
17:57
Puk míří na střídačku hostů, vhazovat se bude v obranném pásmu Vancouveru.
17:22
Daniel Sedin dokázal přímo před Bishopem najít volného Suttera, tomu ovšem puk v rozhodující chvíli přeskočil hůl.
16:47
Kučerov z útočného pásma přihrával na modrou Garrisonovi, ten puk zachytil ale až ve středním pásmu.
16:34
Domácí sice oslabení přežili, nyní se však bude opět vhazovat v jejich pásmu, protože vyhodili puk na zakázané uvolnění.
16:15
16:05
Eriksson se snažil nabídnout puk na teč jednomu ze spoluhráčů, puk ale nemířil na jeho hůl.
15:35
Domácí se opět osvobozují vyhození na druhou polovinu hřiště.
15:05
Sutter si odstoupil od svého strážce v mezikruží, dostal přihrávku na střelu, avšak puk vůbec netrefil.
14:27
Domácí sice zmatkovali ve vlastním pásmu, nakonec se jim ale vyhodit podařilo.
14:15
První přesilovou hru si zahrají Kosatky. Killorn (TBL) je vyloučen na 2 minuty za sekání.
14:14
Granlund našel na levé straně Erikssona, ten chtěl ještě přihrávat křížem, jenže jeho přihrávku zablokoval jeden z domácích. Hra byla následně přerušena, nejspíš uvidíme vyloučení z řad Tampy Bay.
13:30
Z přečíslení dva na jednoho mohl snížit Naměstnikov, zakončení vzal na sebe, avšak minul prostor tří tyčí!
13:00
Po přihrávce Burrowse mířil na zadní tyč Baertschi, jenže přestřelil.
12:08
Střela jednoho z domácích beků byla přizvednuta do ochranné sítě, vhazovat se bude v pásmu Vancouveru.
12:04
Opět pálil Vermin, nyní trefil jen hruď připraveného Millera.
11:53
Závar v brankovišti vytvořila elitní formace Canucks, tentokrát Bishop dokázal zasáhnout levým betonem.
11:26
Šustrovu střelu se snažil tečovat Vermin, puk si ale za brankovou čáru nezamířil.
10:51
Pawuetteova střela byla sražena do rohu, následně nedokázal puk zasunout za brankáře Millera Boyle.
09:03
Domácí se vůbec nemohou dostat do hry, nyní navíc Tampě nepomohl brankář Bischop, který chyboval po odrazu puku zpoza brány. ERIK GUDBRANSON nahodil puk od modré jen do zadního mantinelu, kotouč se ale odrazil do brankoviště, odkud si ho přesouvající se Bishop srazil lapačkou za brankovou čáru. Bez asistence.
08:48
Naměstnikov se snažil vypálit hned po buly, trefil ovšem jen clonící hráče.
08:36
Henrik Sedin se dral do zakončení, jenže proti němu vystoupil Strålman, který švédskou legendu poslal tvrdě k ledu.
08:15
Další zákrok si připisuje domácí brankář, zasahovat musel po ráně Gaunce.
07:16
Horvat našel v dobré pozici Burrowse, ten z mezikruží trefil jen bránícího Šustra.
06:33
Tampa Bay působí po inkasovaném gólu velmi rozpačitě, naopak hosté jsou v laufu.
05:37
Baertschiho bekhend vyráží připravený Bishop vyrážečkou.
05:08
Puk míří z hole domácích pouze na zakázané uvolnění.
03:50
Domácí dlouho drželi hosty v jejich obranném pásmu, přesto nakonec inkasovali. JACK SKILLE se dokázal prosmýknout podél pravého mantinelu, přes Kučerova se natlačil až před branku, odkud zavěsil puk přímo pod horní tyč. Asistence: Erik Gudbranson.
03:25
Šustrova střela se mezi tři tyče nevešla, následně pálil mimo od modré i jeho kolega Garrison.
02:54
Vancouver vyhazuje pouze na zakázané uvolnění.
02:31
Velkou šanci si vytvořil Point, jenže po chytré zasekávačce jen vyprášil betony hostujícího brankáře.
02:07
Megna v přečíslení dva na jednoho přihrával svému spoluhráči, ten ale na puk nedosáhl.
01:38
Lajna bratří Sedinů nedokázala Bishopa ohrozit, a tak odchází střídat.
00:45
Kučerov za brankou obral Gudbransona, jenže následně se mu nepodařilo přesně přihrát.