To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších utkání se budu těšit na shledanou.

Trestné minuty: 4:10
Je konec a i když to s domácími po druhé třetině vypadalo všelijak, nakonec se Toronto raduje z výhry 6:3! Ve třetí části nastoupili domácí jako vyměnění a čtyřmi góly dokonale obrátili průběh utkání. Ve 45. minutě vyrovnal Martin Marinčin a odstartoval tak velký nápor. Ve 49. minutě se po závaru prosadil Zach Hyman a v 52. minutě ujel v oslabení Leo Komarov a dal svému týmu klid. Poslední gól pak dal v 57. minutě Mitchell Marner. Toronto tak dalo zapomenout na výprask od Los Angeles a připsalo si důležité dva body.
59:47
Matthews drží puk v rohu kluziště, domácí publikum aplauduje.
58:59
Carrick vyhodil puk z vlastního pásma, tohle si už domácí pohlídají a body si nenechají utéct.
58:17
Hostům teď nevychází vůbec nic, puky jim přeskakují hokejky a nemohou se dostat do kloudného zakončení.
57:41
Matthews mohl zblízka zakončovat, ale puk mu poskočil na holi a Mason neměl zase tak těžkou práci.
56:17
Toronto právě vstřelilo branku!
Vypadá to, že je rozhodnuto. Od modré přihrál Rielly na volného MITCHELLA MARNERA, ten si sjel do kruhu pro vhazovaní a svou střelou se trefil mezi tyčku a Masonův postoj. Domácí vedou 6:3. Asistence: Morgan Rielly, Tyler Bozak.
55:20
Dvě minuty za sekání dostal Shayne Gostisbehere.
55:20
Mezi obránci se prosmýkl Nylander a pokusil se o rychlý blafák. Puk v brance neskončil, ale Nylander byl faulován a bude tu přesilovka pro Toronto.
55:10
Domácí si vybojovali puk za vlastní brankou a rozjíždí další akci.
54:05
Přes obránce vypálil Rielly, Mason jen naprázdno máchl lapačkou. Puk však prolétl nad jeho břevnem.
53:42
Zakázané uvolnění Toronta, vhazovat se bude po pravici gólmana Andersena.
52:44
Roman Polák se z trestné lavice vrátil do hry, Toronto je v plném počtu.
52:33
Od modré střílel Provorov, jeho švih se ale zastavil o obránce Toronta.
51:32
I domácím se daří skórovat ve vlastním oslabení! LEO KOMAROV vystihl puk na vlastní modré čáře, vydal se do rychlého sóla, které také zakončil rychlým bekhendovým blafákem, kdy doslova procedil puk za brankovou čáru! Bez asistence.
51:12
Hosté se zatím rozjíždí velmi pomalu, hledají cestičku do útočného pásma.
50:44
Dvě minuty za sekání dostal domácí Roman Polák.
50:44
Individuální akci předvedl Voráček, kličkami si hledal prostor pro zakončení a z mezikruží skutečně vystřelil. Puk byl sražen, ale byl tam faul. Philadelphia si zahraje přesilovou hru.
49:46
Zakázané uvolnění hostů, hra tak opět míří před Masona.
48:34
Domácí už vedou! Před Masonem vznikl velký závar, Carrickovu střelu gólman Philadelphie pokryl, Matthews trefil zblízka břevno, ale dorážka ZACHA HYMANA už skončila v síti. Toronto vede 4:3. Asistence: Auston Matthews, Connor Carrick.
47:55
Philadelphia ale podnikla protiútok, z nulového úhlu posílal přihrávku Konecny, pohotová Del Zottova střela pak Andersena docela prověřila.
47:28
Hosté jsou nyní trochu v útlumu, Toronto je teď rozhodné aktivnějším týmem.
46:25
Už se zase hraje před Masonem, toho prověřil Matthews.
45:54
Na druhé straně vystřelil od pravého mantinelu Weise, Andersen měl vše pod kontrolou.
44:03
Už je ale vyrovnáno. Rielly mohl sám zakončovat, na ose hřiště se však rozhodl pro přihrávku na modrou, odkud vypálil MARTIN MARINČIN a jeho bomba skončila v síti. Mason toho moc neviděl a proti ráně toho nemohl moc dělat. Asistence: Morgan Rielly, Nazem Kadri.
43:24
Bozak pálil přes obránce, ten puk zvládl srazit, takže ani teď nemusel Mason zasahovat.
42:28
Mezi třemi protivníky to měl Matthews těžké a o puk ve středním pásmu přišel.
41:13
Voráček vysunul na pravé straně Konecnyho, ten zakončoval z ostrého úhlu a trefil pouze Andersena do betonů.
40:32
Riellyho střela od modré byla zblokována, k Masonovi se vůbec nedostala.

Trestné minuty: 2:8
Čtyřicet minut hry je za námi a v těsném vedení jdou hosté z Philadelphie. Ti sice měli velkou střeleckou převahu, tu ale přetavili pouze k jednomu gólu. Ve 23. minutě ujel ve vlastním oslabení Wayne Simmonds a svou dnes druhou brankou upravil na současných 2:3. Naděje na případný bodový zisk Toronta drží gólman Andersen, ale přidat musí zejména jeho spoluhráči v poli...
40:00
39:26
Marner hledal zpoza branky své spoluhráče, puk ale pouze prolétl k modré čáře.
38:45
A další Masonův úspěšný zákrok. Nyní proti pohotovému pokusu van Riemsdyka z pravého kruhu. Je přerušená hra, hosté mohou vydechnout.
38:07
Po delší době musel zasahovat i Mason, střelu Kadriho z levého kruhu pro vhazování vytěsnil svou vyrážečkou.
37:44
Po neúspěšném brejku hostů ve dvou proti jednomu se před Andersenem strhla menší potyčka mezi Konecnym a Marinčinem a přijel tam ještě Polák. Rozhodčí ponechali celý incident bez vyloučení.
37:20
Matthews se pokusil o kličku v pravém kruhu pro vhazování, jenže mu vůbec nevyšla a nevystřelil. Domácí hvězda se dnes hodně trápí.
36:46
Tvrdou ránu vyslal Gostisbehere, jeho dělovka skončila jen těsně vedle.
35:57
Mantinely teď zaúpěly pod několika tvrdými hity z obou stran, to je ale tak všechno, co se nyní na ledě děje.
35:23
Voráček přihrával na Konecnyho, jeho následnou přihrávku vzduchem zastavil pozorný Andersen a pro jistotu přerušil hru.
34:39
Carrick se už napřahoval k nahození puku do útočného pásma, jenže musel čekat, až jeho spoluhráči vyjedou ven. A těm to trvalo poměrně dlouho.
33:45
Simmonds a Giroux se natlačili před Andersena a snažili se za jeho záda protlačit čtvrtý puk. Gólman Toronta odolal.
32:45
Puk opustil ledovou plochu, Andersen nemusel zasahovat, ale bude se vhazovat po jeho pravici.
31:31
Do pravého kruhu pro vhazování si s pukem sjel Gardiner, vystřelil do chumlu před Masonem, puk se ale vykutálel těsně vedle tyčky.
30:19
Vysoký oblouček hledal Marnera, obrana Philadelphie na poslední chvíli zareagovala a útočníka domácích do sóla nepustila.
29:25
Tohle už vypadalo o trochu lépe, Hyman si zpracoval dlouhý pas na útočné modré, jenže se zakončením už váhal a Masona příliš neprověřil.
28:12
Zmar posledních okamžiků potvrdil Gardiner, jeho dlouhý pas skončil zakázaným uvolněním a hra se vrátí před Andersena.
28:00
Toronto se zatím marně snaží o kloudnou rozehrávku.
26:27
Puk je v Andersenově lapačce, skončil tam po Weiseho nahození od modré čáry.
25:10
Na druhé straně se do rychlé protiakce dostal Marner, z pravého křídla však Masonovu branku netrefil.
25:00
Od modré čáry vystřelil Del Zotto, Andersen ale jeho pokus velice dobře viděl a schoval puk ve své výstroji.
24:00
Philadelphia je v plném počtu, Streit se vrátil na led.
23:49
Střela domácích od modré skončila těsně vedle, Mason ji moc neviděl a určitě byl rád, že nemusel zasahovat.
22:53
Philadelphia právě vstřelila branku!
Domácí na útočné modré čáře ztratili puk, WAYNE SIMMONDS se v oslabení dostal do trháku a své sólo proměnil střelou po ledě. Philadelphia jde znovu do vedení! Asistence: Sean Couturier.
22:33
Puk letěl přes všechny čáry, pro něj se vydal Zajcev a začíná novou akci svého týmu.
22:00
Mark Streit dostal dvě minuty za podražení.
21:53
Na straně Philadelphie se bude znovu vylučovat, domácí mají zatím ponechanou výhodu.
21:16
Zleva se do pásma vřítil Simmonds a z kruhu vyslal tvrdou střelu a následně i dorážku. Svými pokusy trefil Andersenovu masku, která brankáři dokonce spadla z hlavy. Rozhodčí ihned přerušil hru.
20:25
VandeVelde se vrátil do hry, přesilovka Toronta je u konce.

Trestné minuty: 2:6
Máme za sebou první třetinu, která přinesla divoký úvod, klidný střed a v závěru opět akční podívanou. První gól padl už ve třetí minutě, kdy se do útočného pásma vřítil Nazem Kadri a poslal domácí do vedení. To jim ale vydrželo pouze do konce čtvrté minuty, kdy srovnal před brankou clonící Wayne Simmonds. O další 26 vteřin později už Philadelphia vedla, když Travis Konecny využil Gudasovu přihrávku a upravil na 1:2. Tento stav vydržel až do dvacáté minuty, kdy Morgan Rielly využil přesilovku pět na tři a oba týmy poslal do šaten za stavu 2:2.
Máme za sebou první třetinu, která přinesla divoký úvod, klidný střed a v závěru opět akční podívanou.
20:00
19:09
Samozřejmě pokračuje ještě klasická přesilovka pět na čtyři.
19:08
Už je ale vyrovnáno. Za brankou si vzal puk Marner, přihrál mezi kruhy na MORGANA RIELLYHO, ten si našel pozici u vrcholu kruhu a střelou do protipohybu gólmana Masona využil dvojnásobnou přesilovku a srovnal na 2:2. Asistence: Mitchell Marner, James van Riemsdyk.
18:59
Mason se musel rychle přesouvat, ale Rielly svou bombou minul branku.
18:25
A hosté jdou do tří! Chris VandeVelde chtěl vyhodit puk z pásma, jenže ho poslal mimo ledovou plochu, Dostal tak dvě minuty za zdržování hry.
18:16
Bude se vylučovat, domácí si zahrají přesilovou hru. Dvě minuty za podražení dostal Sean Couturier.
17:39
James van Riemsdyk hledal přihrávkou u mantinelu Smithe, jeho pas hosté vystihli a dostali puk ze svého pásma.
16:53
Puk je u Andersena, ten čeká na své spoluhráče, aby mohl být při úvodu dalšího pokusu o útočný výpad Toronta.
15:43
Šancí oproti úvodu utkání ubylo, oba týmy teď zhusta chybují a kombinace váznou.
14:38
Mason využil dobré práce hráčů před ním a v naprosté pohodě mohl rozehrát nahozený puk. Bekhendem poslal puk po mantinelu.
13:39
U hranice útočného pásma vybojoval puk hostující Bellemare a už se cpal do výhodné pozice. Jeho průnik zastavil dobrou obrannou hrou Polák.
12:50
Del Zotto je z trestné lavice venku, Philadelphia hraje v plném počtu.
12:40
Nyní se hosté sami osvobozují a přesilovka Toronta se pomaličku chýlí ke svému konci.
11:56
Bozak se marně natahoval po prudké přihrávce, puk vylétl z útočného pásma.
11:27
Mason měl dobrý výhled a Nylanderovu střelu zápěstím zvládl vytěsnit.
10:50
Dvě minuty za držení hole dostal Michael Del Zotto.
10:50
Na brankovišti to už vypadalo, že se Toronto dočká vyrovnání, neposedný puk ale domácí do brány neprotlačili. Byl tam ale nedovolený zákrok, a Toronto si zahraje přesilovku.
10:18
Za brankou se k rozehrávce chystal Gudas, byl trochu tísněn a tak volil technickou kličku. Jeho pas na modrou čáru domácí vystihli a založili menší tlak před Masonem.
09:17
Při přechodu Sošnikova do útočného pásma rozhodčí pískali postavení mimo hru, takže ani teď se Torontu nevydařilo překvapit obranu hostů.
08:23
Něco podobného ale na druhé straně zvládl i hostující Konecny, Toronto se nemůže dostat ke střele.
07:54
Marinčin u mantinelu zastavil kombinaci hostů, puk je už ve středním pásmu.
06:54
Je tu první komerční pauza, oba trenéři toho využívají k předání dalších taktických pokynů.
05:30
Pokračuje velmi rychlý hokej, oba týmy se do dnešního duelu pustily s vervou a jak Andersen, tak i Mason se mají co ohánět.
04:25
No, tak to je fofr, Philadelphia už vede! Gudas svým pasem dostal TRAVISE KONECNEHO do šance, ten se dokázal vymanit z těsného sevření a blafákem překonal i Andersena. Asistence: Radko Gudas, Michael Del Zotto.
03:59
Tak tohle byla bleskově využitá přesilová hra. Po vyhraném bully hosté rychle zakombinovali, od levého mantinelu nahodil puk Giroux a před Andersenem tečující WAYNE SIMMONDS srovnal na 1:1. Asistence: Claude Giroux, Shayne Gostisbehere.
03:51
Hosté ale budou moci zareagovat v přesilové hře, neboť James van Riemsdyk se dopustil na Gostisbeherovi podražení a dostal dvě minuty.
02:54
Je tu první gól utkání. Ve středním pásmu převzal puk NAZEM KADRI, prohnal se mezi dvěma protivníky a po perfektně provedeném forhendovým blafáku zasunul za brankovou čáru. Asistence: Morgan Rielly, Nikita Zajcev.
02:42
Před brankou už operoval Brown, ale nedokázal zpracovat přihrávku.
02:00
Rozhodčí rozpažili, nahození domácích tedy zakázaným uvolněním nekončí, takže Hyman pospíchá za pukem a Mason si v brance musí dávat pozor.
00:54
Domácí Andersen už má za sebou první zákrok, hosté se do útoku pustili hned po úvodním bully.
00:01

Toronto Maple Leafs: Andersen (Enroth) – R. Polák, Rielly, N. Zajcev, Marinčin, C. Carrick, Gardiner – Co. Brown, Kadri, Komarov – Marner, Bozak, J. van Riemsdyk – W. Nylander, Matthews, Hyman – Sošnikov, Ben Smith, M. Martin.

Philadelphia Flyers: S. Mason (Neuvirth) – Gudas, Del Zotto, Streit, Provorov, Gostisbehere, N. Schultz – Simmonds, Giroux (C), B. Schenn – Voráček, Couturier, Konecny – Weise, Cousins, VandeVelde – Ljubimov, Bellemare, Read.

Rozhodčí: Leggo, Brenk – Amell, Kovachik.
Před utkáním ještě proběhlo představení hráčů, kteří budou v pondělí uvedeni do Síně slávy a nyní už můžeme začít.
Zápas v Air Canada Centre začne v jednu hodinu ráno, takže si nastavte budíky a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Philadelphia Flyers

Hosté jsou na šestém místě Metropolitní divize, když mají na svém kontě 14 bodů ze 14 zápasů. Philadelphia se naposledy představila na ledě v domácí hale proti Detroitu a padla 2:3 po nájezdech. Tým okolo Jakuba Voráčka sice dvakrát vedl po gólech Girouxe a Couturiera, hosté ale vždy vyrovnali a v nájezdech rozhodl Athanasiou.

Toronto Maple Leafs

Domácí tým je momentálně na sedmém místě Atlantické divize, když ve třinácti odehraných zápasech nasbírali stejný počet bodů. V posledním utkání schytalo Toronto na domácím ledě těžký debakl od Los Angeles v poměru 0:7 a tato porážka znamenala následný tvrdý bruslařský trénink. Zda to pomohlo, to se uvidí dnes po půlnoci.

NY Islanders – Toronto 5:1
Toronto – Edmonton 3:2
Buffalo – Toronto 1:2
Toronto – Vancouver 6:3
Toronto – Los Angeles 0:7
Dobré ráno u NHL. Dnes se společně podíváme na utkání mezi týmy Toronto Maple Leafs a Philadelphia Flyers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.