Tomáš Tatar (DET) 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:46
Petr Mrázek (DET) 25 zák., 2 góly, 92,6%
Tři hvězdy utkání:

1. Reid Boucher (VAN) 1+0
2. Frans Nielsen (DET) 2+0
3. Justin Abdelkader (DET) 1+0
Statistiky: Střely na bránu: 27-28; Zablokované střely: 8-13; Vhazování: 50%-50%; Hity: 11-8; Přesilové hry: 0/3-2/4; Trestné minuty: 10-19.
Markus Granlund a Reid Boucher sice dokázali odpovědět na úvodní dvě branky z hole Franse Nielsena, který měl několik šancí na zkompletovaní hattricku, jenže se mu nepodařilo, a poslali utkání do prodloužení, v něm využil přesilovou hru Justin Abdelkader a Red Wings se i přes ztrátu vedení radují z vítězství. Konečný výsledek: Vancouver Canucks 2 Detroit Red Wings 3 po prodloužení.
62:31
Detroit právě vstřelil branku!
Henrik Zetterberg předvedl na vrcholu pravého kruhu pro vhazování krásnou otočku a parádní diagonální přihrávkou našel na vzdálenější levé tyči JUSTINA ABDELKADERA, který z blízkosti poslal puk do odkryté části brány! Red Wings v prodloužení využili přesilovou hru a vítězí v Rogers Areně 3:2! Miller se nestačil přesunout. Asistence: Henrik Zetterberg a Niklas Kronwall.
62:21
Henrik Zetterberg v pravém kruhu pro vhazování napřáhl ke tvrdé střele s příklepem, tentokrát ale bránu přestřelil.
61:22
Henrik Zetterberg přihrál z vrcholu mezikruží doprava, kde Niklas Kronwall v kruhu pro vhazování napřáhl bez přípravy ke tvrdé ráně s příklepem a mířil do bližšího horního rohu brány, Ryan Miller ale předvedl úžasný zákrok, po kterém puk ukryl v lapačce!
60:47
Detroit si vyžádal oddechový čas.
60:47
Brandon Sutter na obranné modré čáře přišpendlil na hrazení Darrena Helma a dostal dvě minuty za nedovolené bránění.
60:05
Canucks vyhráli úvodní vhazování prodloužení a jako první se mohou pokusit dnešní utkání rozhodnout.
60:01
Detroit v Rogers Areně vedl po první třetině zásluhou dvou gólů Franse Nielsena 2:0, jenže v prostřední části snížil na rozdíl jedné branky Markus Granlund a necelé tři minuty před koncem normální hrací doby vyrovnal Reid Boucher. Prodloužení. Skóre po třetí třetině: Vancouver Canucks 2 Detroit Red Wings 2.
60:00
59:51
Mike Green na pravém křídle vypálil z pravého kruhu pro vhazování a Ryan Miller puk ukryl v lapačce!
59:01
Reid Boucher vypálil z mezikruží a Petr Mrázek po fantastickém rozštěpu dokázal jeho střelu zastavit pravým betonem, stejně jako dorážku Bo Horvata!
59:00
Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
58:28
Jayson Megna neměl na levém křídle rychlost a krátce za modrou čárou o puk přišel.
57:14
Vancouver právě vstřelil branku!
REID BOUCHER předvedl na levém křídle skvělý forčeking a z ostrého úhlu si sjel před bránu, kde na přední tyči bekhendem puk zasunul mezi betony Petra Mrázka! V Rogers Areně je skóre krátce před koncem zápasu nerozhodné 2:2!
56:28
Darren Helm skvěle přenesl hru doprava, kde na vrcholu kruhu pro vhazování napřáhl ke tvrdé střele s příklepem Ryan Sproul, Ryan Miller byl ale na bližší tyči připraven a jeho prudký projektil letící těsně nad ledem kryl ve své lapačce!
55:01
Drew Miller za bránou chytil vyhození brankáře Ryana Millera a v blízkosti levé tyče se dostal ke střele, jeho pokus po ledě z ostrého úhlu byl ale sražen směrem do prostoru mezi kruhy pro vhazování.
54:17
Jayson Megna z levého křídla přenášel hru doprava, jenže Brandon Sutter nedokázal jeho pas na vrcholu pravého kruhu pro vhazování zpracovat.
53:55
Andreas Athanasiou nedokázal na levém křídle zachytit přihrávku Niklase Kronwalla a puk zamířil na zakázané uvolnění. Petr Mrázek se musel připravit na vhazování.
52:58
Ben Hutton dobře vypálil z vrcholu levého kruhu pro vhazování, Petr Mrázek ale puk sevřel v lapačce a po jeho zákroku následuje krátká reklamní přestávka.
52:40
Bo Horvat si zpoza brány vybruslil do levého kruhu pro vhazování a jeho střela zápěstím minula bližší tyč.
51:29
Brendan Gaunce na pravém křídle napřáhl z úhlu ke střele, kterou pozorný Petr Mrázek hrudí vyrazil do rohu.
50:26
Bo Horvat se ocitl před bránou ve velké šanci, jenže puk nedokázal z mezikruží poslat mezi tři tyče.
49:22
Riley Sheahan nabral na levém křídle obrovskou rychlost a po rychlé střele zápěstím a zákroku Ryana Millera skončil i společně s brankářem Vancouveru v bráně!
48:46
Brendan Gaunce se po dvou minutách na trestné lavici vrátil zpět na led a Vancouver hraje v plném počtu.
48:06
Drew Miller napřáhl na vrcholu levého kruhu pro vhazování ke tvrdé střele s příklepem, kterou Ryan Miller uprostřed brány sevřel ve svém náručí.
47:31
Puk byl ve středním pásmu sražen na střídačku Vancouveru, kde si náhradní brankář Richard Bachman připsal první úspěšný zákrok v letošní sezóně NHL a poté puk hodil fanouškům! Nádherný okamžik!
46:46
Brendan Gaunce dostal dvouminutový trest za krosček a Red Wings mají šanci navýšit své vedení.
46:12
Alexandre Grenier vypálil z pravého kruhu pro vhazování, jeho střelu ale dobře zablokoval Danny DeKeyser.
45:43
Ryan Sproul vypálil z pravého kruhu pro vhazování a pozorný Ryan Miller puk ukryl ve své lapačce.
45:11
Vyloučený Niklas Kronwall se vrátil zpět na ledovou plochu a Canucks nevyužili ani třetí přesilovou hru.
44:36
Canucks vypálili z levého kruhu pro vhazování po ledě a Petr Mrázek puk pravým betonem vyrazil.
44:00
Henrik Sedin z pravého kruhu pro vhazování napřáhl ke krásné střele zápěstím, která mířila přesně do vzdálenějšího levého horního rohu brány, nakonec se ale od levé tyče odrazila zpět do hry! Málem bylo vyrovnáno!
43:11
Niklas Kronwall za vlastní bránou podrazil jednoho z hráčů Vancouveru a dostal dvě minuty za podražení.
42:55
Reid Boucher vypálil od modré čáry a Petr Mrázek proti jeho střele letící těsně nad ledem dobře zasáhl levým betonem. Český brankář chystá velice dobře.
42:28
Riley Sheahan na levém křídle nabral rychlost a poté, co se protáhl kolem Brandona Suttera, z ostrého úhlu napřáhl ke střele zápěstím, kterou Ryan Miller ukryl v náručí.
41:35
Canucks dobře vypálili z pravého kruhu pro vhazování, Petr Mrázek ale ještě lépe zasáhl levým betonem.
41:01
Vyloučený Loui Eriksson naskočil zpět na led a Detroitu se druhou přesilovou hru využít nepodařilo.
40:01
V Rogers Areně začala závěrečná třetí třetina, v jejímž úvodu Red Wings dohrávají přesilovou hru, která potrvá přesně minutu. Dokáže Detroit navýšit vedení?
40:01
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 18-15; Zablokované střely: 8-13; Vhazování: 41%-59%; Hity: 11-6; Přesilové hry: 0/2-1/2; Trestné min.: 4-4.
Třetí třetina začne přibližně v 5:56.
Vancouver ve části výrazně přidal a hned zkraje druhé třetiny se mu podařilo snížit, když se krásnou střelou zápěstím prosadil Markus Granlund. Canucks mohli vyrovnat, Detroit ale podržel skvělý Petr Mrázek, zatímco domácí tým Ryan Miller, který neumožnil vstřelit hattrick Fransovi Nielsenovi. Skóre po druhé třetině: Vancouver Canucks 1 Detroit Red Wings 2.
40:00
39:01
Canucks vyráželi do přečíslení tři na dva, ze kterého nic nebylo, protože Loui Eriksson ve středovém kruhu zbytečně stáhl k ledu Darrena Helma. Následovaly dvě minuty za držení.
39:00
Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
38:27
Justin Abdelkader bojoval usilovně o puk za bránou Canucks, proti dvojnásobné přesile ale neuspěl.
38:12
Brandon Sutter předvedl dobrý obranný zákrok, během něhož zlomil svou hůl a po přerušení hry si ji jel vyměnit.
38:04
Darren Helm se chystal vypálit z levého kruhu pro vhazování, jeho pokus byl ale zablokován.
37:54
Jayson Megna byl zřejmě hráčem, kterému se nepodařilo rozehrát, a jeho pas skončil na zakázaném uvolnění.
37:31
Mikael Granlund se na pravém křídle natáhl po puku, jenže levou brusli nedokázal podle rozhodčích udržet na útočné modré čáře a pískalo se postavení mimo hru.
36:58
Loui Eriksson v blízkosti levé tyče tečoval nahození Daniela Sedina od modré čáry z levého křídla a puk se od jeho hole odrazil do ochranné sítě.
36:15
Luca Sbisa se ocitl v pravém kruhu pro vhazování v dobré střelecké pozici, Petr Mrázek ale proti jeho střele dobře zasáhl hrudí a poté se rychle vrhl po volném puku.
35:32
Red Wings dobře vypálili od modré čáry a jejich střela těsně nad ledem mířila k levé tyči, Ryan Miller ale puk dobře viděl a pravým betonem ho bez větších potíží vykopl mimo.
34:58
Frans Nielsen si sjel z levého křídla v rychlosti před bránu a na vzdálenější pravé tyči se bekhendem snažil puk zasunout do brány, Ryan Miller ale skvěle zasáhl levým betonem a neumožnil mu zkompletovat hattrick!
34:24
Alex Biega na pravém křídle z ostrého úhlu nahodil puk na přední tyč, kde ho tečoval jeden z jeho spoluhráčů, Petr Mrázek ale nakonec zasahovat nemusel.
33:36
Philip Larsen se pokoušel na pravé straně obranného pásma zastavit rozjetého Thomase Vanka, což se mu podařilo, útočník Detroitu ho ale zahodil a skončil na ledě.
32:37
Vyloučený Frans Nielsen naskočil zpět na led a Vancouver dnes nevyužil ani jednu ze dvou přesilových her.
31:35
Daniel Sedin napřáhl v levém kruhu pro vhazování po krásné diagonální přihrávce z pravého křídla bez přípravy ke tvrdé střele s příklepem, kterou Petr Mrázek pravým betonem vyrazil!
30:37
Henrik Sedin byl během předchozí šance faulován zezadu Fransem Nielsenem, který dostal menší trest za sekání. Vancouver si zahraje druhou přesilovou hru.
30:36
Henrik Sedin si z pravé strany krásně sjel před bránu, puk se mu ale mezi betony Petra Mrázka zasunout nepodařilo!
30:00
Philip Larsen si najel mezi kruhy pro vhazování na přihrávku z levého křídla a krásnou střelou zápěstím mířil pod horní tyč, Petr Mrázek ale jeho pokus maskou vyrazil mimo!
29:35
Bo Horvat se ocitl na pravém křídle v postavení mimo hru a následovalo vhazování ve středním pásmu.
29:16
Darren Helm napřáhl na vrcholu pravého kruhu pro vhazování k prudké střele zápěstím, která zamířila vedle levého horního rohu brány brankáře Ryana Millera.
28:12
Daniel Sedin na pravém křídle z téměř nulového úhlu mířil pod horní tyč, jeho střela ale zamířila nad horní tyč a skončila v ochranné síti. Následuje reklamní přestávka.
27:33
Xavier Ouellet po skvělém obranném zákroku vyhodil puk na zakázané uvolnění. Petr Mrázek se připravil na buly.
27:09
Daniel Sedin na levém křídle vypálil prudce od mantinelu a těsně před přední tyčí jeho pokus zablokoval Xavier Ouellet.
26:32
Frans Nielsen se ocitl v blízkosti pravé tyče ve velké šanci a po zákroku Ryana Millera pálil z vrcholu levého kruhu pro vhazování s příklepem Ryan Sproul, brankář Canucks ale opět skvěle zasáhl a pravým betonem puk vyrazil!
26:09
Thomas Vanek se pokoušel přenést hru doleva na Franse Nielsena, puk se mu ale nepodařilo zpracovat.
25:13
Justin Abdelkader na levém křídle podél hrazení zavezl puk do útočného pásma, jeho následná krátká kolmá přihrávka ale byla pro Dylana Larkina příliš dlouhá. Puk skončil za bránou.
24:11
Alexandre Grenier se pokusil dlouhou kolmou přihrávkou vysunout na levém křídle Mikaela Granlunda, kterému přihrávka mířila na brusle, a ocitl se v postavení mimo hru.
23:49
Luca Sbisa na pravém křídle zkusil vypálit z ostrého úhlu, jeho následná střela ale byla zablokována.
21:55
MARKUS GRANLUND si najel mezi kruhy na nádhernou zpětnou přihrávku Daniela Sedina a po srovnání puku na hůl fantastickou střelou zápěstím zamířil nad lapačkou Petra Mrázka, který s ní tentokrát máchl naprázdno, do pravého horního rohu brány! Fantastická trefa! Vancouver je zpět ve hře a nyní prohrává pouze o gól. Asistence: Daniel Sedin a Henrik Sedin.
21:00
Jeden z hráčů Red Wings mířil z levého kruhu pro vhazování na vzdálenější pravou tyč, Ryan Miller ale skvěle zasáhl lapačkou a puk mířící do jeho brány vyrazil!
20:34
Canucks vstoupili do druhé třetiny velice dobře a v levém kruhu pro vhazování se dostali ke střele, kterou pozorný Petr Mrázek hrudí vyrazil mimo a nadále drží čisté konto.
20:16
V Rogers Areně před pár okamžiky začala prostřední část utkání, do které Red Wings zásluhou dvou branek Franse Nielsena vstupují s dvoubrankovým vedením 2:0.
20:01
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 10-10; Zablokované střely: 5-7; Vhazování: 29%-71%; Hity: 8-2; Přesilové hry: 0/1-1/1; Trestné minuty: 2-2.
Druhá třetina začne přibližně v 5:03.
Detroit odehrál v Rogers Areně skvělou úvodní část, když ho dvakrát podržel fantastickým semaforem a jednou rozštěpem Petr Mrázek a na opačné straně ledové plochy dvěma krásnými střelami zápěstím překonal Ryana Millera skvěle hrající útočník Frans Nielsen, který má zaděláno na hattrick. Skóre po první třetině: Vancouver Canucks 0 Detroit Red Wings 2.
20:00
19:29
Red Wings se po pravém křídle vrhli do útočného pásma, jejich akci ale zastavilo postavení mimo hru.
19:23
Mike Green skončil v levém rohu útočného pásma na ledě, faul se ale nepískal a hra pokračovala dál.
19:00
Do konce první třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
18:26
Red Wings se tentokrát podél střídaček nepodařilo rozehrát a puk skončil na zakázaném uvolnění.
18:17
Borna Rendulic na vrcholu levého kruhu pro vhazován napřáhl k pěkné táhlé střele zápěstím, jeho pokus z otočky ale zamířila pouze doprostřed brány a náruče Petra Mrázka.
17:45
Jayson Megna v pravém rohu útočného pásma rychle odjel nahozený puk, jenže vzápětí byl tvrdě dohrán.
16:37
Henrik Zetterberg využil zaváhání Lucy Sbisy, který při obranném zákroku odjel vkleče úplně mimo, a v blízkosti pravé tyče se dostal ke dvěma střelám, ani jedna z nich ale za zády brankáře Ryana Millerna neskončila!
15:29
Borna Rendulic se ocitl na pravém křídle ve slibné šanci, jenže pálit nemohl. Hra byla přerušena kvůli přihrávce rukou.
15:20
Oba týmy nasadily vražedné tempo, zejména tedy Red Wings, kteří mají vývoj utkání pevně ve své moci.
14:58
Na opačné straně mohli udeřit Canucks střelou z levého kruhu pro vhazování, Petr Mrázek ji ale dobře vyrazil.
14:00
Red Wings vytvořili před bránou Ryana Millera obrovský závar, žádný ze střele se ale potřetí v zápase neujala.
13:00
Luca Sbisa na pravé straně obranného pásma bojoval u hrazení o puk, jenže se mu ho nepodařilo vyhodit.
11:41
FRANS NIELSEN si po krátké Henrika Zetterberga z pravého křídla srovnal puk na hůl a krásnou střelou zápěstím z mezikruží zamířil nad pravým ramenem Ryana Millera do levého rohu! Red Wings využili přesilovou hru a Frans Nielsen zadělal na hattrick, když vstřelil svůj druhý gól v dnešním utkání! Asistence: Henrik Zetterberg.
11:25
Dylan Larkin byl v samostatném úniku zezadu faulován Alexanderem Edlerem, který dostal dvě minuty za sekání.
11:25
Justin Abdelkader vypálil z pravého kruhu pro vhazování a při poskytnuté výhodě na přední tyči našel Ryana Millera, který puk ukryl v lapačce a přerušil hru.
10:45
Dylan Larkin se řítil po nádherné kolmé přihrávce jednoho ze svých spoluhráčů do samostatného úniku a z mezikruží, ve kterém byl zezadu faulován, mířil střelou zápěstím těsně nad ledem k pravé tyči, Ryan Miller ale předvedl fantastický zákrok, když levým betonem puk vyrazil!
10:26
Mike Green si na pravém křídle netroufl od modré čáry ke střele a následnou akci Red Wings zastavila přihrávka rukou, po které na řadu přichází další reklamní přestávka.
09:36
Ben Hutton, který se dnes vrátil do sestavy Canucks, na levém křídle vypálil z ostrého úhlu a jeho pokus minul vzdálenější pravý horní roh brány. Petr Mrázek zasahovat nemusel.
08:38
Daniel Sedin byl zřejmě hráčem, který v blízkosti pravé zkoušel z nulového úhlu bekhendem zamířit pod horní tyč, Petr Mrázek ale po dalším exkluzivním semaforu ukryl puk v lapačce!
08:25
Canucks před pár okamžiky z blízkosti minuli levý horní roh brány a poté puk nahodili do útočného pásma, aby vystřídali.
07:42
Henrik Zetterberg na pravém křídle vypálil z téměř nulového úhlu a Ryan Miller si pohlídal prostor u své levé tyče.
07:27
Hra byla přerušena a na řadu přichází první reklamní přestávka. Zatím sledujeme hodně divoké utkání.
06:15
Brendan Gaunce napřáhl v pravém kruhu pro vhazování ke střele, která po ledě mířila ke vzdálenější levé tyči, Petr Mrázek ale skvěle zasáhl pravým betonem a poté si poradil i s následnou bekhendovou dorážkou Borny Rendulica z levého kruhu pro vhazování, když na přední tyči předvedl úžasný rozštěp a puk mířící z úhlu do prázdné brány fantasticky vyrazil!
06:02
Alexander Edler ihned po vhazování vypálil od modré čáry, Petr Mrázek ale skvěle zasáhl a ukryl puk v náručí.
05:10
Daniel Sedin po nádherné přihrávce z pravého křídla na vrcholu levého kruhu pro vhazování napřáhl ke tvrdé střele s příklepem, která mířila do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, Petr Mrázek ale vytáhl úžasný semafor, po kterém puk zastavil ve své lapačce!
04:36
Xavier Ouellet rozjel útočnou akci Red Wings a na pravém křídle našel Andrease Athanasioua. Následovala krátká kolmá přihrávka na FRANSE NIELSENA, který si potáhl puk k pravé tyči a krásnou střelou zápěstím nad pravým ramenem Ryana Millera zamířil do vzdálenějšího levého horního rohu brány! Red Wings vedou 1:0! Asistence: Andreas Athanasiou a Xavier Ouellet.
04:23
Red Wings se v blízkosti levé tyče dostali ke střele, kterou Ryan Miller bez problému vyrazil hrudí mimo tři tyče.
03:58
Alexandre Grenier na levém křídle vypálil od mantinelu v blízkosti útočné modré čáry a puk se zřejmě od hole jednoho z hráčů Red Wings odrazil do ochranné sítě.
03:02
Vyloučený Ryan Sproul naskočil zpět na led a Red Wings úspěšně přečkali první oslabení dnešního duelu.
02:37
Reid Boucher se ocitl v blízkosti pravé tyče ve skvělé šanci, ani nadvakrát ale Petra Mrázka nedokázal překonat!
02:08
Red Winds i přes oslabení vyrazili podél střídaček do rychlého protiútoku, po kterém přišla střela od modré čáry, následný pokus byl ale nepřesný a skončil v ochranné síti.
01:02
Bo Horvat na pravém křídle nabral rychlost a z ostrého úhlu bekhendem mířil pod horní tyč, Petr Mrázek ale puk ukryl ve svém náručí a Ryan Sproul byl vyloučen za nedovolené bránění. Vanouver si hned v úvodu zahraje přesilovou hru.
00:38
Ryan Miller dobře zasáhl proti střele Thomase Vanka z levého křídla a ostrého úhlu a vzápětí to mezi kruhy pro vhazování zkoušel bekhendem Tomáš Tatar, brankář Vancouveru ale dokázal puk zachytit a poté hru přerušil!
00:21
Petr Mrázek si u své levé tyče brány snadno poradil s nahozením Canucks od modré čáry a rychle rozehrál za bránu.
00:01
Utkání mezi Vancouverem a Detroitem právě začalo a dobrá zpráva pro české fanoušky, v bráně Red Wings se dnes představí od začátku český brankář Petr Mrázek.
00:01

Vancouver Canucks: R. Miller (Bachman) – Edler (A), Stecher, Sbisa, Larsen, B. Hutton, Biega – D. Sedin (A), H. Sedin (C), M. Granlund – Boucher, Horvat, Eriksson – B. Sutter, Megna, Rendulić – LaBate, B. Gaunce, Grenier. Hlavní trenér: Willie Desjardins.

Detroit Red Wings: Mrázek (Coreau) – DeKeyser, Green, Kronwall (A), Jensen, Ouellet, Sproul – Tatar, Zetterberg (C), Mantha – Athanasiou, Nielsen, Vanek – Abdelkader (A), Helm, D. Larkin – Glendening, Sheahan, D. Miller. Hlavní trenér: Jeff Blashill.

Rozhodčí: Trevor Hanson, Jon McIsaac. Čároví: Trent Knorr, Lonnie Cameron.

Tomáš Tatar (DET) 14+14, +/- -9
Petr Mrázek (DET) 37 zápasů, 1050 zákroků, 103 gólů, procentuální úspěšnost zákroků 90,2%
Vzájemné zápasy v letošní sezóně 2016/17:

11.11.16 Detroit – Vancouver 3:1
Detroit Red Wings:

Detroit ve Východní konferenci zaostává o jedenáct bodů za Torontem, se kterým by rád svedl boj o druhou divokou kartu zajišťující playoff, to by ovšem musel začít častěji bodovat. Red Wings postoupili do playoff během každé z posledních 25 sezón, jejich skvělá série je ale letos v ohrožení. Hlavní trenér Jeff Blashill se nechal před zápasem slyšet, že tým může opustit trojice hráčů Thomas Vanek, Drew Miller a Steve Ott, zatím ale k výměně nedošlo. Uvidíme.
Vancouver Canucks:

Vancouver ve středu ráno přivítá na svém ledě v Rogers Areně Detroit a do jeho sestavy se vrátí trojice Markus Granlund, Troy Stecher a Ben Hutton. Troy Stecher vynechal poslední utkání proti San Jose kvůli přiušnicím, zatímco Ben Hutton měl příznaky, kvůli nimž vynechal rozbruslení. Testy ale nakonec byly negativní, stejně jako u Mikaela Granlunda. Příušnice hodně komplikují Canucks během posledních dnů život. Z Uticy hrající AHL byl povolán brankář Richard Bachman.
Bohatý středeční program zámořské NHL nabídne brzo nad ránem utkání dvou celků, které se nachází během posledních dnů ve velmi špatné formě a jeden z nich navíc trápí rozsáhlá marodka. Zraněními zdecimovaný tým Vancouveru přivítá na svém ledě v Rogers Areně hokejisty Detroitu. Vancouver vyhrál z posledních dvanácti zápasů pouze třikrát, zatímco hokejisté Detroitu Red Wings během posledních osmi dvakrát.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.