Československá stopa v utkání:
Radko Gudas (PHI) 0+0, 3 střely, čas na ledě 23:01
Jakub Voráček (PHI) 1+0, 3 střely, čas na ledě 17:10
Michal Neuvirth (PHI) 60 minut, 20 zákroků, 2 góly, 90,0%
Je konec, je dobojováno. Domácí hokejisté přes tlak v závěru zápasu nedokázali překonat výborně chytajícího Michala Neuvirtha v brance Philadelphie, která vyhrává tento dramatický zápas 3:2. Ve třetí třetině jsme gól sice neviděli, ale o zajímavé momenty nouze nebyla.
59:50
Pierre-Édouard Bellemare vyhazuje puk do středního pásma, pro hosty do vypadá dobře.
59:14
Elitní formace je v útočném pásmu, Michal Neuvirth má plno práce. Wayne Simmonds skvěle zablokoval střelecký pokus od modré.
59:00
Poslední minuta hry a Vancouver se nemůže probojovat do útočného pásma.
58:39
Jakub Voráček zkušeně obloučkem posílá puk do středního pásma, hosté tak mohou vystřídat.
58:11
Necelé dvě minuty nás dělí od konce zápasu, domácí odvolávají brankáře, zkouší to v šesti.
57:53
Jakub Voráček se po rychlé akci dostal do střelecké pozice, na holi měl rozhodnutí, ale domácího brankáře překonat nedokázal. Dale Weise následně dorážel, ale ani on neuspěl.
57:21
Ryan Miller výborně zastavil střelecký pokus i dorážku Braydena Schenna.
57:00
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, mnoho času už domácí na vyrovnání nemají.
56:35
Hostující celek operuje v útočném pásmu, snaží se něco vymyslet před brankou soupeře, zatím ale marně.
55:30
Shayne Gostisbehere se probojoval do zakončení, s jeho ránou si dokázal brankář Canucks poradit.
55:01
Dostáváme se do finální části ve třetí třetině, Philadelphia stále drží jednobrankové vedení.
54:37
Chris VandeVelde výborným obranným zákrokem zastavil akci domácích. Následně na druhé straně Ryan Miller chytil střelu z mezikruží.
53:53
Elitní formace udělala hostující defenzivě pořádné problémy, Michal Neuvirth s velkými problémy dokázal zastavit střelecký pokus Henrika Sedina.
53:17
Luca Sbisa se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale jeho pokus zablokoval hostující bek.
53:00
Mnoho zajímavých momentů k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
51:32
Kotouč vylétl z hrací plochy, následovat bude komerční přestávka.
51:20
Hra se přelévá ze strany na stranu bez výraznějších šancí, hosté hrají takticky velmi dobře.
50:01
Dostáváme se do druhé poloviny třetí třetiny, sledujeme rychlý hokej, který se musí divákům líbit.
49:32
18:22, tak vypadá statistika střel na branku, aktivnější jsou hostující hokejisté, kteří i díky českému brankáři drží jednobrankové vedení.
48:55
Jakub Voráček se dostal ke střele z velké vzdálenosti, jeho pokus končí v rohu hrací plochy. Sledujeme nyní klidnější pasáž hry. Vancouver se snaží vyrovnat, obrana Flyers hraje zodpovědně.
48:32
Výtečně Michal Neuvirth nyní zastavil střelecký pokus Daniela Sedina. Český brankář se na poslední chvíli stačil přesunout proti střelci, a tak jednobrankový náskok Flyers stále platí.
48:05
Po komerční přestávce pokračuje zápas, který zatím vychází lépe hostujícím hráčům, kteří vedou o jednu branku.
47:43
Radko Gudas vystřelil od modré čáry, s jeho pokusem měl domácí Ryan Miller problémy, ale puk udržel před brankovou čárou.
46:25
Michael Raffl čekal na vhodný moment pro zakončení. Čekal, čekal až o puk přišel, a tak hrají domácí.
46:02
Jakub Voráček a Claude Giroux se dostali do šance dva na jednoho. Přihrávka však postrádala přesnost.
45:32
Snahu domácím o vyrovnání rozhodně nelze upřít, ale nemohou se stabilně prosadit před brankou.
44:55
44:24
Přesilovka se domácím opravdu nedaří, nemohou se stabilněji udržet v útočném pásmu. Flyers nedávají soupeři mnoho prostoru.
44:00
Philadelphia Flyers brání velmi dobře, hostující celek hraje oslabení zodpovědně. Alexander Edler vypálil od modré čáry nepřesně.
43:40
Vancouver má kotouč za svou brankou, střídá a na led posílá čerstvé síly.
43:04
Canucks se usadili před brankou soupeře a snaží se něco vymyslet. Zatím ale marně, nemohou najít recept na obranu.
42:55
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Mark Streit – 2 min., podražení).
42:40
Domácí celek má ponechanou výhodu, bude se vylučovat.
41:21
Sledujeme rychlý začátek třetí třetiny, ani jeden celek nechce chybovat.
40:15
Vancouver Canucks na úvod třetí třetiny špatně rozehrál, a tak se píská icing. Vhazovat se bude před brankou Ryana Millera.
40:01
Hned čtyři branky jsme viděli ve druhé třetině. Hned ve 22. minutě dorážel do odkryté branky Jakub Voráček. Velmi rychle po něm se znovu prosadil hostující hráč, tentokrát v přesilovce Brayden Schenn. Pak přišly góly domácích. Krásnou tečí se prezentoval Markus Granlund. Na rozdíl jediné branky snižil Jannik Hansen.
40:00
39:44
Brayden Schenn znovu ve vyložené střelecké pozici, ale i tentokrát jej senzačně vychytal gólman Vancouveru.
39:00
Philadelphia Flyers se snaží v samotném závěru třetiny přidat gól. Wayne Simmonds nádherně našel před brankou najetého Braydena Schenna, jehož ránu bez přípravy kryje Ryan Miller.
38:16
Canucks se snaží o rychlé založení útoku, to se ale nyní nevyplatilo, a tak se píská icing. Vhazovat se bude před brankářem domácích.
38:00
Probíhají poslední dvě minuty hry v prostřední periodě.
37:20
Mnoho šancí nyní k vidění není, ani jeden celek se nikam nežene. Sledujeme poklidný závěr druhé třetiny.
35:52
Neorganizovaně se pokusili přejít domácí do útočného pásma, což se jim pochopitelně nepovedlo. Píská se postavení mimo hru.
35:04
Dostáváme se do finální fáze druhé třetiny, sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek nechce chybovat.
34:43
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat v útočném pásmu domácích. Philadelphia špatně rozehrávala.
33:52
Chvilku v útočném pásmu Flyers si připsal Dale Weise, který se neohroženě pustil do útočení. Proti přesile však neuspěl.
32:50
Výborně to nyní sehráli domácí, dostali se do další obrovské šance. Brendan Gaunce nedokázal překonat českého brankáře. Při Neuvirthovi stálo nyní i štěstí.
32:42
Vancouver právě vstřelil branku!
Kombinace "Háček" znamená kontaktní branku. Na gólu Vancouveru se podíleli hráči, jejichž příjmení začíná právě písmenem H. Bo Horvat našel výborným pasem JANNIKA HANSENA, jehož střelecký pokus byl mimo dosah brankáře Michala Neuvirtha . Asistence: Bo Horvat a Ben Hutton.
31:32
Daniel Sedin a Henrik Sedin dostali formaci Philadelphie pod tlak. Ze slibných šancí nedokázali vytěžit více než jednu nepřesnou přihrávku.
31:13
Shayne Gostisbehere se dostal do útočného pásma, k zakončení však už ne. Dobře si poradila obrana Vancouveru.
30:45
Domácí hokejisté se snaží něco vymyslet před brankou soupeře, Flyers se musí bránit tlaku Canucks.
30:03
Ryan Miller kryje střelecký pokus Claude Girouxe. Následovat bude komerční přestávka. Dostáváme se do druhé poloviny druhé třetiny i zápasu.
29:40
Michael Chaput zavezl hru do útočného pásma, při pokusu přihrát na modrou čáru zlomil hůl, a tak akce Vancouveru končí poměrně rychle.
29:11
Sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit. Více ze hry mají hostující hokejisté.
28:19
Flyers se dál bránili tlaku soupeře, puk poslali přes všechny čáry. Píská se zakázané uvolnění.
27:50
Troy Stecher pálil od modré, jeho pokus byl zablokovaný, následně už musel Michal Neuvirth zasahovat.
27:41
27:22
Canucks se nemohou stabilněji probojovat do útočného pásma, hraje se zejména ve středním pásmu.
27:00
Pierre-Édouard Bellemare výborně šetří čas z oslabení, takticky hrají početní nevýhodu hosté velmi dobře.
26:34
Sledujeme pohledný hokej, domácí jsou v přesilovce aktivní, a tak musí zasahovat Michal Neuvirth.
25:56
Nyní mají domácí hráči k dispozici přesilovou hru, ale hostující defenziva málem vyslal do brejku Seana Couturiera. Na dlouhou přihrávku však nedosáhl.
25:41
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Roman Ljubimov – 2 min., podražení).
25:15
10:16, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku. Philadelphia je aktivnější ve všech směrech. Domácí celek má poměrně velké problémy s přechodem do útočného pásma.
25:01
Znovu se do útočného pásma dostala první formace hostujícího celku. Jakub Voráček skvěle vystřelil, ale jeho pokusu z kruhu chyběl větší důraz.
24:37
Ve druhé třetině se s góly rozhodně nešetří, což je pro diváky jen a jen dobře.
23:43
Po kombinaci sourozenců sedinů se Daniel Sedin dostal ke střele od modré čáry, kotouč před brankou tečoval mimo dosah českého brankáře ve službých Flyers MARKUS GRANLUND, který tak dává první branku domácích. Asistence: Daniel Sedin a Henrik Sedin.
23:28
Philadelphia Flyers je v úvodu druhé třetiny jednoznačně aktivnější, snaží se něco vymyslet před brankou soupeře.
22:38
Philadelphia právě vstřelila branku!
Rychle využitá přesilovka a hosté vedou již o tři góly. BRAYDEN SCHENN vystřelil z mezikruží, před brankou ještě hlídkoval Wayne Simmonds, který puk sice netečoval, ale i pak hosté radují z dalšího střeleckého úspěchu. Asistence: Shayne Gostisbehere.
22:16
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Nikita Trjamkin – 2 min., nedovolené bránění).
21:11
Po krásné akci se dostávají hosté do dvoubrankového vedení. Celou akci začal dlouhým pasem Shayne Gostisbehere. Přihrávka našla Seana Couturiera, který vypálil. Brankář domácích kotouč jen vyrazil do míst, kde byl JAKUB VORÁČEK. Kladenský rodák bez problémů trefil odkrytou část branky. Asistence: Sean Couturier a Shayne Gostisbehere.
20:23
Ránu od modré čáry tečoval v předbrankovém prostoru Christopher Tanev, a tak měl Michal Neuvirth v brance Flyers hodně práce. Český gólman si dokázal poradit.
20:07
Hned po sedmi sekundách druhé třetiny je hra přerušena, kotouč vypadl z hrací plochy.
20:01
Jednu jedinou branku jsme viděli v první třetině, kterou tak díky dorážce Wayne Simmondse vyhrávají hosté 1:0. Flyers jsou střelecky aktivnější, v tomto ohledu vedou 9:8.
20:00
19:45
Domácí mají kotouč pod kontrolou, už se nic nestane, neboť se dostali při pokusu získat útočné pásmo do postavení mimo hru.
19:31
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat v obranném pásmu Philadelphie.
19:20
Jakub Voráček vybojoval puk v útočném pásmu, pokoušel se rychlým pasem najít spoluhráče, což se mu nepodařilo.
19:00
Probíhá poslední minuta hry v první třetině.
18:27
Mark Streit, který před malou chvílí opustil trestnou lavici, se dostal do střelecké pozice, ale jeho rána byla zablokovaná.
18:15
18:01
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině a domácí početní výhoda se blíží ke svému závěru.
17:30
Polovina přesilové hry je pryč, Michal Neuvirth mnoho nepříjemných situací řešit nemusel. Hostující defenziva hraje dobře a nedává domácím mnoho prostoru.
16:15
15:45
Jakub Voráček se probojoval do zakončení. Vybojoval puk ve středním pásmu a pokračoval do útočného. Na kruhu chtěl udělat kličku, ale jeho pokus byl zablokovaný obráncem.
15:01
Sledujeme pasáž hry, která mnoho šancí nenabízí, ani jeden tým se nikam nežene. K vidění je poměrně málo zajímavých šancí. Diváci nesledují atraktivní hokejové představení.
14:14
Pomalu ale jistě se dostáváme do finální fáze první třetiny. Alexandre Burrows to vzal na sebe, vybruslil si před branku Michala Neuvirtha, a pak zakončoval.
13:56
Nyní si domácí pomohli vyhozením přes všechny čáry. Vzhledem k tomu, že už byli v plném počtu, jedná se o zakázané uvolnění.
13:48
13:34
Vancouver Canucks drží útočné pásmo, ale ke střele na branku se dnes během dvouminutové početní výhody nepropracoval.
13:00
Polovina přesilové hry je pryč, sledujeme nepříliš povedenou početní výhodu. Flyers hrají zodpovědně před svou brankou.
12:34
Momentálně se už domácí formace usadila v útočné třetině, a tak může pomýšlet na vyrovnání stavu zápasu.
12:12
Chris VandeVelde výborně šetří sekundy z oslabení v útočném pásmu u mantinelu. Skvěle to udělal hostující útočník.
11:48
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Michael Del Zotto – 2 min., krosček).
11:33
Obránce Flyers tečoval kotouč mimo hrací plochu, vhazovat se tak bude před brankou hostujícího celku.
11:22
Další zákrok brankáře hostů, před kterým se pokoušel kotouč tečovat Michael Chaput.
10:56
Sledujeme pasáž hry, která nenabízí mnoho vyložených šancí. Po dobrém úvodu se hra Flyers poněkud zhoršila, a tak mají optickou převahu Canucks.
10:34
Rodák z Ústí nad Labem, Michal Neuvirth, znovu zastavuje hru. Alexandre Burrows na něho vystřelil a gólman měl práci.
10:03
Philadelphia Flyers se dostala do postavení mimo hru, následovat bude komerční přestávka.
10:01
Dostáváme se do druhé poloviny první třetiny, aktivněji nyní hrají hostující hokejisté.
09:24
Osobních soubojů začíná přibývat, Jakub Voráček vypálil od modré čáry, brankář domácích byl pozorný.
08:47
Michal Neuvirth raději přeruší hru, aby spoluhráčům dopřál prostor pro vystřídání. Vhazovat se tak bude před brankou Flyers.
08:27
Sledujeme hru plnou nepřesností, ani jeden celek se nemůže usadit před brankou soupeře.
07:53
V úvodu zápasu jsou jednoznačně aktivnější hostující hokejisté. Nyní se však do útočného pásma dostali domácí, Michael Chaput vedl akci svého celku.
07:00
Luca Sbisa vede akci svého celku, nicméně ve středním pásmu byl o puk připraven. Do šance se znovu dostal Wayne Simmonds. Tentokrát však vystřelil nepřesně.
06:33
Vancouver Canucks se pokouší po inkasované brance co nejrychleji odpovědět, nemůže se ale stabilněji probojovat do útočného pásma.
05:45
Shayne Gostisbehere vystřelil, jeho pokus vyrazil brankář domácích jen před sebe, kde byl WAYNE SIMMONDS. Ten dorážel, poslal puk mezi betony za brankovou čáru. Obránce Canucks velmi rychle puk odehrál před před brankovou čáru. Rozhodčí tak gól neviděli. Následně proběhla kontrola videa, a pak byl gól naprosto správně uznaný. Hosté vedou díky brance v přesilovce. Asistence: Shayne Gostisbehere a Ivan Provorov.
05:38
Hosté se dostali do útočného pásma, kde kombinují.
05:03
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Alexandre Burrows – 2 min., hákování).
04:32
Michael Raffl se probojoval do zakončení, ale jeho pokus o střelu byl zablokovaný obráncem.
04:08
03:52
Sean Couturier vypálil, Jakub Voráček před brankou tečoval a Ryan Miller kryje jeho pokus.
03:09
Vancouver hraje v oslabení dobře, naopak hosté se nemohou stabilně udržet v útočném pásmu.
02:33
Shayne Gostisbehere z první vystřelil, domácí brankář vyrazil kotouč do rohu hrací plochy, odkud jej přes celé kluziště poslali obránci.
02:08
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Michael Chaput – 2 min., podražení).
01:58
Vancouver vstoupil do tohoto zápasu aktivněji, domácí se musí bránit.
01:10
Markus Granlund dostal výbornou přihrávku před branku, ale český brankář skvěle zasáhl a odrazil puk do ochranné sítě nad svou brankou.
00:42
Daniel Sedin se probojoval do zakončení, s jeho pokusem neměl Michal Neuvirth práci, neboť puk byl tečovaný mimo.
00:11
První formace hostujícího celku se pokusila dostat do útočného pásma, ale zastavena postavením mimo hru.
00:01
Nyní přichází čas na hymny.

Vancouver Canucks: R. Miller (Markström) – Edler, Stecher, Sbisa, Ch. Tanev, B. Hutton, Trjamkin – D. Sedin, H. Sedin, M. Granlund – Burrows, Horvat, Hansen – Eriksson, B. Sutter, Megna – B. Gaunce, Chaput, Boucher.

Philadelphia Flyers: Neuvirth (S. Mason) – Provorov, Manning, Streit, Gostisbehere, Del Zotto, Gudas – B. Schenn, Giroux, Simmonds – Weise, Couturier, Voráček – Raffl, Cousins, Read – VandeVelde, Bellemare, Ljubimov..
V tabulce Západní konference jsou domácí jedenáctí (16-10-6-26; 58 bodů). Hostí jsou ve Východní konferenci dvanáctí (16-11-7-24; 61 bodů).
Vancouver Canucks z posledních pěti zápasů vyhrál dva. Porazil Buffalo Sabres 4:2 a v prodloužení Calgary Flames 2:1. Nestačil na Boston Bruins 3:4, Pittsburgh Penguins 0:4 a St. Louis Blues 3:4.
Philadelphia Flyers z posledních pěti zápasů vyhrála jeden. V prodloužení porazila San Jose Sharks 2:1. Tým nestačil na St. Louis Blues 0:2, New York Islanders 1:3, Calgary Flames 1:3 a Edmonton Oilers 3:6.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vancouver Canucks a Philadelphia Flyers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.