Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek dne a někdy příště opět na shledanou.

Jakub Vrána (WSH) 0 + 0, čas na ledě: 12:58
Zdeno Chára (BOS) 0 + 0, čas na ledě: 21:51
David Patrňák (BOS) 1 + 0, čas na ledě: 16:23
David Krejčí (BOS) 0 + 0, čas na ledě: 20:52

2. Justin Williams (WSH) 2 + 0
3. Karl Alzner (WSH) 0 + 0
61:36
Washington právě vstřelil branku!
Domácí rozhodují dnešní utkání v prodloužení! NICKLAS BÄCKSTRÖM si skvěle vyměnil kotouč se Schmidtem v útočném pásmu a následnou střelou z levého kruhu k bližší tyči nedal Raskovi sebemenší šanci! Asistence: Nate Schmidt a Marcus Johansson.
61:22
Oddechový čas pro hosty.
61:21
Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se tak bude před Raskem.
60:34
Marchand tak dlouho váhal se střelou v mezikruží, až o kotouč přišel.
60:01
Další třetina začne přibližně v 4:48.
Třetí třetina je za námi. Hosté dokázali ve třetí periodě srovnat stav utkání zásluhou Colina Millera a utkání nám tak dospělo do prodloužení, které začne za stavu 3:3.
60:00
59:04
Oshie vyslal na branku tvrdou střelu z vrcholu pravého kruhu. Branku ale minul.
58:25
Ovečkin vyslal na branku slabou střelu z levého kruhu, se kterou neměl Rask větší potíže.
58:00
Poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:18
Ofsajd domácích. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
56:36
Backes pouze zavezl kotouč do útočného pásma, kde však o něj vzápětí přišel.
55:46
Hra se momentálně pohybuje spíše ve středním pásmu.
54:42
Oshie jen nahodil kotouč do útočného pásma, kde se ho ujal jeden z obránců.
54:00
Rozhodčí teď dlouho řešili, zda Rask náhodou nevyhodil kotouč přímo do ochranné sítě, což by pro něj znamenaly dvě minuty za zdržování hry. Hlavní sudí ale nakonec posoudili, že kotouč vyrazil do ochranné sítě svým betonem, a ne hokejkou a hra tak bude pokračovat v pěti lidech na obou stranách.
53:33
Bergeron vyslal na branku střelu od modré, se kterou ale Holtby neměl větší potíže.
52:49
Holtby teď podržel svůj tým po sérii nebezpečných střel hostů.
51:44
Hra se momentálně pohybuje nahoru dolů. Ani jeden z týmů nemá nějakou převahu.
50:32
Alzner dostal skvělou přihrávku do mezikruží, odkud také vypálil. Jeho pokus ale skončil jen nad brankou.
50:06
Komerční přestávka.
49:43
Domácí se snaží otřepat z toho vyrovnávajícího gólu a odpovědět na něj stejnou mincí. Zatím se jim to ale příliš nedaří.
48:19
Bruins právě vstřelili branku!
Hosté využívají přesilovou hru a vyrovnávají na 3:3! Czarnik nabil na modrou čáru COLINU MILLEROVI, a ten následnou tvrdou střelou z první rozvlnil síť za bezmocným Holtbym! Asistence: Austin Czarnik, Brad Marchand.
47:38
Krejčí poslal špatnou přihrávku do levého kruhu k jednomu ze svých spoluhráčů a hosté tak o kotouč přišli.
46:56
Domácí dokázali vyhodit kotouč z vlastního pásma a mohou tak jít pohodlně vystřídat.
46:21
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Tom Wilson – 2 min., nedovolené bránění).
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Jay Beagle – 10 min. osobní trest, hrubost).
46:21
46:05
45:20
Nash střelou z mezikruží branku přestřelil.
44:25
Chára ztratil kotouč v útočném pásmu a dopředu tak mohou domácí.
43:27
Krejčí zavezl kotouč do útočného pásma, kde však o něj vzápětí přišel.
42:25
Ofsajd hostů. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
42:04
Krug střelou od modré trefil jen jednoho z obránců.
41:32
Bergeron nahodil kotouč na branku od modré čáry. Jeho nahození ale nedokázal nikdo z jeho spoluhráčů tečovat a kotouč tak skončil v moci Holtbyho.
41:22
Bergeron střelou z vrcholu pravého kruhu příliš nevyděsil Holtbyho.
40:37
Kuzněcov jen nahodil kotouč do útočného pásma, kde se ho ujal jeden z obránců.
40:05
Hosté vyhráli úvodní buly třetí třetiny a ihned se s kotoučem ženou směrem dopředu.
40:01
Další třetina začne přibližně v 4:03.
Druhá třetina je za námi. Hosté vstoupili do druhé třetiny velice aktivně, ale Pastrňák v obrovské šanci selhal. V šestadvacáté minutě se domácí dostali do tříbrankového vedení, když se střelecky prosadil Daniel Winnik. Hosté ale dokázali ještě do konce druhé třetině snížit na rozdíl jediné branky. Nejdříve se v sedmatřicáté minutě trefil Dominic Moore a následně v devětatřicáté minutě David Pastrňák. Třetí třetina tak bude ještě velmi zajímavá. Určitě si jí nenechte s námi ujít.

Střely na branku: 2 – 10
40:00
39:27
Hra se momentálně pohybuje spíše ve středním pásmu a vypadá to, že se do kabin půjde za stavu 3:2.
39:00
Hosté snižují na rozdíl jedné branky! DAVID PASTRŇÁK se dostal do samostatného úniku a kličkou do bekhendu nedal Holtbymu sebemenší šanci! Asistence: Bez asistence.
38:27
Krug napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho pokus ale dokázal i s menšími problémy Holtby vyrazit mimo tři tyče.
37:41
Hosté se dostali s kotoučem do útočného pásma, kde však o něj vzápětí přišli.
36:35
Hosté snižují na rozdíl dvou branek! Chára vyslal na branku střelu z pravého kruhu. Jeho pokus Holtby vyrazil pouze před sebe a následně se tak kotouč snažil ještě odpálit svou holí daleko od své branky. Puk ale poslal pouze na hůl Bildha, který ho dokázal prostřelit, ale kotouč ještě na brankové čáře raději posunul za ní DOMINIC MOORE. Asistence: Anton Blidh.
36:29
35:37
Holtby opět dokázal vyrazit mimo tři tyče střelu jednoho z protihráčů a následně jeden z jeho spoluhráčů vyhodil kotouč až za brankou Tuukky Raska.
34:55
Hosté posílají na branku soupeře jednu střelu za druhou. Holtby ale zatím odolává.
34:24
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Daniel Winnik – 2 min., vysoká hůl).
34:20
Hosté jsou momentálně aktivnějším týmem směrem dopředu, ale překonat Holtbyho se jim zatím nepodařilo.
33:53
Jeden z domácích hráčů jen nahodil kotouč za branku soupeře, kde se k němu dostal jeden z hostujících hráčů.
33:30
Marchandův střelecký pokus z pravého kruhu jeden z obránců ztečoval do ochranné sítě.
32:18
Ovečkin se dostal ke střele z pravého kruhu. Jeho pokus ale Rask v pohodě vyrazil mimo tři tyče.
32:02
31:29
Krug napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho pokus opět dokázal tečovat před Holtbym jeden z jeho spoluhráčů. Tentokrát to byl Nash, ale kotouč po jeho teči nakonec našel ve své lapačce Holtby.
30:28
K. Miller nahodil kotouč na branku od modré čáry. Jeho pokus ale tečoval jeden z jeho spoluhráčů jen vedle Holtbyho branky.
30:18
30:17
C. Miller napřáhl ke střele od modré. Jeho pokus ještě před Holtbym tečoval Krejčí, ale jen do míst, kde se nacházel Holtby.
29:56
Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se tak bude před Holtbym.
29:13
Chára se snažil projít s kotoučem v útočném pásmu mezi dvěma obránci. To se mu však nepovedlo a o kotouč tak přišel.
28:42
28:12
Domácí jsou opět s kotoučem daleko od hostující branky.
27:41
Ovečkin střelou z levého kruhu trefil pouze jednoho z hostujících hráčů.
27:05
Domácí se zatím nedostali s kotoučem do útočného pásma.
26:42
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Colin Miller – 2 min., podražení).
25:51
Domácí zvyšují na 3:0! Beagle se dostal spolu s DANIELEM WINNIKEM do přečíslení dva na jednoho. Prvně jmenovaný našel přihrávkou v levém kruhu WINNIKA, který se následně střelou k bližší tyči nemýlil. Rask se po kotouči natahoval marně. Asistence: Jay Beagle.
25:27
Krug střelou od modré branku vůbec netrefil a ke kotouči se následně dostávají domácí.
24:27
Orpik s kotoučem nic nevymýšlel a vyslal ho od modré čáry přímo na branku. Rask ale jeho střelu dobře viděl a kotouč tak dokázal vyrazit mimo tři tyče.
24:01
Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se tak bude před Tuukkou Raskem.
23:27
Ovečkin se dostal ke střele z levého kruhu. Jeho pokus ale dokázal ztečovat jeden z obránců do ochranné sítě.
22:05
Burakovsky vyslal na branku tvrdou střelu od modré čáry, kterou dokázal Rask vyrazit do rohu kluziště.
21:21
Oshie převzal kotouč ve středním pásmu a následně se s ním dostal až před Raska. Těsně před ním ale upadl a jeho následný střelecký pokus tak nenadělal Raskovi větší potíže.
20:54
Pastrňák se dostal ke kotouči těsně před Holtbym, kterého ale prostřelit nedokázal.
20:05
Hosté vyhráli úvodní buly druhé třetiny a ihned kotouč nahazují do útočného pásma.
20:01
Další třetina začne přibližně v 3:05.
První třetina je za námi. Domácí vstoupili do první třetiny velmi dobře, když se už po třiadvaceti sekundách dokázali dostat do vedení. Justin Williams dokázal tečovat nahození Kuzněcovova za záda Tuukky Raska. Domácí poté byl velice aktivní směrem dopředu a v osmé minutě se dostali do dvoubrankového vedení a opět zásluhou Justina Williams, který se dobře zorientoval před brankou soupeře a kotouč dokázal poslat do sítě. Hosté tak budou muset ještě ve zbývajících dvou třetinách více zabrat, aby s tímto výsledkem dokázali něco udělat.

Střely na branku: 13 – 11
20:00
19:39
Hra se momentálně pohybuje spíše ve středním pásmu a do kabin tak půjdou pravděpodobně oba týmy za stavu 2:0.
18:48
18:35
Domácí se vůbec nemohou s kotoučem usadit v útočném pásmu.
17:58
17:58
Chára vyslal na branku bekhendovou střelu z mezikruží, kterou ale Holtby dokázal v klidu vyrazit mimo tři tyče.
17:09
Krugův pokus od modré dokázal zablokovat jeden z obránců.
16:48
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Patrice Bergeron – 2 min., vražení na hrazení).
16:30
Bergeronovu střelu z mezikruží dokázal Holtby vyrazit mimo tři tyče.
15:58
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Lars Eller – 2 min., hákování).
15:22
15:08
McQuaid napřáhl ke střele od modré čáry. Střela se mu však příliš nevyvedla a kotouč tak po jeho střele skončil jen v lapačce Holtbyho.
14:45
Ovečkin střelou od modré nenadělal Holtbymu větší potíže.
14:23
13:54
Marchand poslal z mezikruží nepřesnou přihrávku do pravého kruhu, kde se nacházel Bergeron a kotouč tak skončil jen v rohu kluziště.
13:04
Kotouč skončil mezi diváky. Vhazovat se bude před Raskem.
12:31
Krug dostal nabito na modrou čáru, odkud vyslal na branku tvrdou střelu, se kterou si ale Holtby dokázal poradit.
11:25
Carlo střelou od modré branku vůbec netrefil.
10:53
Holtby poslal dlouhou přihrávku až na útočnou modrou, kde se ke kotouči dostal Ovečkin.
09:48
Bäckström se dostal ke střele z pravého kruhu. Jeho pokus k bližší tyči ale dokázal Rask vyrazit mimo tři tyče.
09:11
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.
07:57
Domácí vedou už 2:0! Kuzněcov se skvěle prokličkoval s kotoučem středem kluziště až před Raska. Ke střele se ale nedostal, neboť ho na hranici brankoviště zastavil jeden z obránců. Kotouč se ale dostal na hokejku JUSTINA WILLIAMSE, a ten se povedenou střelou prosazuje dnes již podruhé. Asistence: Jevgenij Kuzněcov.
07:34
Orlov se ocitl s kotoučem zcela osamocen před Raskem. Ten však jeho následný pokus dokázal skvěle chytit.
07:04
Carlo svou střelou od modré nenadělal Holtbymu větší potíže.
06:49
06:36
Williams se dostal ke kotouči v útočném pásma, kde však o něj vzápětí přišel, neboť mu ho v leže vypíchl jeden z obránců.
05:18
Burakovsky vyslal na branku střelu z vrcholu pravého kruhu. Rask jeho pokus i s menšími problémy nakonec dokázal vyrazit mimo tři tyče.
04:30
Nash jen zavezl kotouč do útočného pásma, kde však o něj vzápětí přišel.
04:10
Hra vysokou holí. Vhazovat se tak bude před Holtbym.
03:47
Marchand poslal před branku přihrávku od zadního mantinelu. Tam se však ke kotouči dostal jen jeden z obránců.
02:56
Schaller se dostal ke střele z levého kruhu. Holtby však jeho pokus dokázal vyrazit do rohu kluziště.
02:17
Hayes pouze nahodil kotouč za branku soupeře, kde se ho ujal jeden z obránců.
00:23
Kuzněcov nahodil kotouč na branku od modré čáry, kde ho následně dokázal šikovně tečovat za záda Tuukky Raska JUSTIN WILLIAMS. Asistence: Jevgenij Kuzněcov a Alexandr Ovečkin.
00:05
Domácí vyhráli úvodní buly první třetiny a ihned se s kotoučem ženou směrem dopředu.
00:01
Oba týmy jsou již na ledové ploše. Domácí dnes nastupují v červených dresech, hosté dnes oblékli bílé dresy.

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Niskanen, Orlov, Carlson, Alzner, Schmidt, Orpik (A) – Williams, Kuzněcov, Ovečkin (C) – Oshie, Bäckström (A), Ma. Johansson – J. Vrána, Eller, Burakovsky – T. Wilson, Beagle, Winnik.

Boston Bruins: T. Rask (Chudobin) – Carlo, Chára (C), McQuaid, Krug, C. Miller, K. Miller – Pastrňák, Bergeron (A), Marchand – Backes, Krejčí (A), Schaller – Czarnik, Riley Nash, Spooner – J. Hayes, D. Moore, Blidh..
x

Poslední 3 vzájemná utkání

Boston Bruins – Washington Capitals 1:2 po prodloužení
Boston Bruins – Washington Capitals 2:3
Washington Capitals – Boston Bruins 4:1

Boston Bruins

Boston se momentálně nachází v tabulce Východní konference na osmé příčce s jednatřiceti body. Po šestadvaceti odehraných zápasech má na svém kontě 12 výher v normální hrací době, 3 výhry po prodloužení či nájezdech, 1 prohru po nájezdech a 10 proher v normální hrací době. Venku zatím Boston odehrál čtrnáct zápasů, ze kterých 7x vyhrál v normální hrací době, 1x vyhrál po nájezdech, 1x prohrál po nájezdech a 5x prohrál v normální hrací době.

Washington Capitals

Washington se momentálně nachází v tabulce Východní konference na sedmé příčce s jednatřiceti body. Po čtyřiadvaceti odehraných zápasech má na svém kontě 11 výher v normální hrací době, 3 výhry po prodloužení či nájezdech, 3 prohry po prodloužení či nájezdech a 7 proher v normální hrací době. Na domácím kluzišti zatím Washington odehrál třináct zápasů, ze kterých 7x vyhrál v normální hrací době, 2x vyhrál po prodloužení či nájezdech a 4x prohrál v normální hrací době.

Washington Capitals – Buffalo Sabres 3:2 po prodloužení
Tampa Bay Lightning – Washington Capitals 2:1 po nájezdech
Washington Capitals – New York Islanders 0:3
Toronto Maple Leafs – Washington Capitals 4:2
Washington Capitals – Buffalo Sabres 3:1
Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu nejprestižnější hokejové soutěže NHL mezi Washingtonem Capitals a Bostonem Bruins.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.