Dnešní zápas je u konce, Washington zcela jasně přejel Colorado a zaslouženě si připisuje dva body do tabulky. Grubauer si připsal první čisté konto v této sezóně, a tak Holtbyho zaskočil více než dobře. Já se s vámi pro tuto chvíli loučím, na přečtenou!
Tři hvězdy utkání:

3. Alexandr Ovečkin (WSH) 1+1
2. T. J. Oshie (WSH) 2+0
1. Philipp Grubauer (WSH) – 18 zásahů, 100%
59:21
Colorado nahodilo kotouč do útočné třetiny, Grubauer raději přidržel touš lapačkou. Vhazovat se bude před jeho svatyní.
59:14
Williams byl až příliš rychlý, hra je přerušena pro ofsajd Washingtonu.
58:49
Washington opět nahodil kotouč do útočného pásma a míří střídat.
58:01
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:25
Domácí nyní drželi kotouč dobrých dvacet vteřin za vlastní brankou, zápas se už spíše dohrává.
56:25
Washington drží kotouč v rohu útočného pásma, k zakončení se už vůbec nežene.
55:50
Alzner střílel hned třikrát od modré čáry, avšak ani jednou netrefil branku.
55:10
Washington pouze nahodil kotouč do útočné třetiny a napadá s jedním hráčem. Takticky vyspělé rozhodnutí domácího kouče.
53:35
Washington právě vstřelil branku!
Dle mého názoru je vymalováno. Ovečkin po přihrávce Kuzněcova nabruslil do útočné třetiny, sjel si na osu hřiště a vypálil. Jeho ránu vyrazil Varlamov pouze před sebe, kde byl osamocený T. J. OSHIE, jenž zasunul touš do odkryté branky. Asistence: Alexandr Ovečkin a Jevgenij Kuzněcov.
53:15
Colorado si sice zavezlo kotouč do útočné třetiny, tam ale nevymyslelo nic, a tak jej domácí vyhodili do středního pásma.
52:00
Varlamov likviduje střelu od modré čáry. Střelcem byl Alzner.
51:52
Connolly vzal situaci dva na dva na sebe a přesnou tvrdou provětral výstroj brankáře Varlamova. Po komerční přestávce se bude vhazovat v obranném pásmu Colorada.
51:05
Johansson dostal ideální přihrávku na pravou stranu, ale nedokázal trefit branku.
50:54
50:30
Burakovsky střílel z pravé strany, ale jeho rána skončila v lapačce Varlamova.
50:06
48:54
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Gabriel Bourque – 2 min., vysoká hůl).
48:54
A další strkanice. Uvidíme, jak sudí rozdělí tresty.
48:19
Comeau dostal přihrávku do mezikruží, ale jeho rána skončila v náruči brankáře Grubauera.
48:06
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Alexandr Ovečkin – 2 min., sekání).
47:30
Ofsajdové pravidlo nyní zastavilo útočnou akci Colorada.
46:49
Zakázané uvolnění Colorada. Nicméně hosté se hodně zlobí, neboť byl u kotouče jako první hráč Lavin.
44:34
Střela Orpika končí v lapačce Varlamova, vhazovat se bude před brankou Colorada.
44:20
Kuzněcov po delší době prověřil pozornost Varlamova, ten s jistotou zastavil ránu z pravé strany.
43:30
MacKinnon se fantastickou individuální akcí uvolnil v útočné třetině, načež i tvrdě vypálil, ale kotouč skončil na chráničích obránce Orlova.
42:16
Ofsajd domácího celku, vhazovat se bude ve středním pásmu.
41:40
Wiercioch střílel ihned po vyhraném vhazování Comeaua, ale jeho rána orazítkovala pouze brankovou konstrukci. Grubauerovi ještě teď zvoní v uších.
41:27
Söderbergova rána končí mimo branku, Colorado nadále pokračuje s kotoučem.
40:30
MacKinnon střílel z pravé strany, ale Grubauer se zaskočit nenechal, skóre zůstává neměnné.
40:01
Druhá třetina nám nabídla rovněž jednu přesilovkou branku Washingtonu. Postaral se o ní Oshie po přesné přihrávce Bäckströma. Colorado tempo soupeře nestíhá, a tak se příliš neočekává, že by dnes zápas otočilo. Zůstaňte s námi a vyčkejte si na konečný výsledek!
40:00
39:51
Mírná strkanice mezi Ovečkinem a Landeskogem oceněna dvouminutovými tresty.
39:51
39:45
Colorado se sice nastěhovalo do útočné třetiny, tam ale nedokázalo vymyslet nic, co by stálo za zmínku.
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:57
Vhazování v útočném pásmu Washingtonu po zakázaném uvolnění hostí.
37:15
Nádherná kombinace Colorada! Na jejím konci byl střílející MacKinnon, ale z levé strany nedokázal trefit odkrytou klec. Tohle by mohlo hostující tým velmi mrzet.
36:10
Dotyk ze střídačky, po komerční přestávce se bude vhazovat v obranném pásmu Colorada.
35:51
Ne na dlouho, Colorado se dokázalo osvobodit z tlaku. Vhazování před Varlamovem.
35:40
Washington si nahodil kotouč do útočné třetiny, kde nyní kombinuje.
34:10
Washington se nadále tlačí před branku soupeře, Colorado je dnes skutečně všude o krok pozadu.
31:32
Washington přidává další branku a opět v přesilovce. T. J. OSHIE dostal přihrávku zpoza branky a z první prostřelil brankáře Varlamova. Asistence: Nicklas Bäckström a Marcus Johansson.
31:20
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Jarome Iginla – 2 min., bitka + 10 min. osobní trest, bitka).
31:20
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Jarome Iginla – 2 min., bitka).
31:20
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Tom Wilson – 5 min., bitka).
31:20
Wilson se nyní popral s Iginlou. Nutno však dodat, že rozhodčí vše uhasili předtím, než se stihly rozdal velké rány.
31:20
Iginla nabruslil do útočné třetiny, načež zakončil, ale brankáře Grubauera nepřekonal.
30:01
Polovina utkání je za námi, stále jsme byli svědky pouze jedné branky. Washington je jasně aktivnějším týmem.
29:40
Washington sice kombinuje v útočné třetině, avšak je nutné dodat, že pouze za bránou, a tak může být Varlamov klidný.
28:30
Oshie šikovně obkroužil branku, nicméně kotouč do ní zasunout nedokázal.
28:10
Střela MacKinnona byla zblokovaná, nyní už jsou u kotouče opět domácí.
27:34
27:15
Colorado dobře kombinuje v útočné třetině, nicméně chybí tomu jakákoliv střelba.
26:27
Oshie nabruslil po pravé straně do útočné třetiny, ale střelou nad beton neuspěl, Varlamov si ji pohlídal.
26:07
Ofsajdové pravidlo porušeno hostujícím týmem.
25:59
Beagle zavezl kotouč do útočné třetiny, nahodil jej na branku a donutil brankáře Varlamova, aby jej podržel do písknutí.
25:40
Johnson střílel z osy hřiště, ale jeho kotouč pouze orazítkoval mantinel za brankou.
25:34
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Lars Eller – 2 min., hákování).
25:08
Connolly přebruslil svého strážce, zakončil z pravé strany, ale Varlamov měl dobrý výhled a ránu zlikvidoval.
23:35
23:10
Kuzněcov dvakrát střílel z pravé strany, ale ani jednou nevyzrál na brankáře Varlamova.
22:45
A další vyhození. Washingtonu se tahle početní výhoda vůbec nedaří.
22:10
MacKinnon ukrojil vyhozením další část oslabení, Colorado střídá celou čtveřici.
21:48
Colorado ihned vyhazuje kotouč ke Grubauerovi.
21:35
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Matt Duchene – 2 min., podražení).
20:57
Washington drží kotouč za brankou, obě mužstva střídají.
20:01
První třetina je za námi, viděli jsme v ní pouze jednu branku, kterou vstřelil v šestnácté minutě Alexandr Ovečkin. Domácí přestříleli Colorado vysoko 20:5. Uvidíme, co nám přinese druhá třetina, zůstaňte s námi.
20:00
19:30
Johnson trestuhodně chyboval při rozehrávce, domácí se dostali do přečíslení tři na dva, ale Kuzněcov brankáře neprostřelil.
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:23
Hosté z ničeho nic zahrozili. Barrie dostal nabito mezi kruhy, ale jeho rána neskončila za zády brankáře.
17:43
Hosté se dostali ke kotouči a ihned jej vyhazují ze své třetiny.
17:27
Washington kombinuje v útočné třetině, zatím ale bez střelby.
17:08
Zakázané uvolnění Colorada, hra se přesune před branku Varlamova.
15:44
Je tu první gól zápasu! ALEXANDR OVEČKIN dostal kotouč do své oblíbené palebné pozice a přesnou ranou našel skulinku mezi betonem a vyrážečkou brankáře Varlamova. Asistence: Dmitrij Orlov, Marcus Johansson.
15:10
Colorado se osvobozuje vyhozením, všichni hostující hráči míří střídat.
14:25
Burakovsky dostal nabídku do mezikruží, ale jeho rána skončila na vyrážečce Varlamova.
14:15
Ofsajd domácího celku, vhazování ve středním pásmu.
14:00
Colorado vyhazuje kotouč přes všechny čáry ihned po vhazování.
13:50
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Blake Comeau – 2 min., krosček).
13:35
Colorado brání dobře střední pásmo, Washington má s přechodem do útočné třetiny poměrně velké problémy.
13:04
Ani Williams nedokázal z poměrně dobré pozice otevřít skóre dnešního zápasu. Další vhazování před Varlamovem.
12:44
Kotouč se od zadního mantinelu odrazil před branku, kde byl volný Wilson, ale ten z bezprostřední blízkosti na Varlamova nevyzrál.
11:53
Martinsenova střela z pravého křídla nebyla špatná, ale Grubauer jistě zasáhl lapačkou.
11:23
Střela Orlova se odrazila do ochranné sítě, po komerční pauze se bude vhazovat před brankou Varlamova.
10:43
10:30
Washington i teď vyhazuje, Colorado se zatím nedostalo s kotoučem do útočné třetiny.
09:40
Potřetí se Washingtonu podařilo vyhodit touš za branku Varlamova.
09:20
Další vyhození Washingtonu, domácí mohou vystřídat své řady.
09:00
Washingtonu se ihned po vhazování podařilo vyhodit kotouč mimo své pásmo.
08:43
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Alexandr Ovečkin – 2 min., krosček).
08:20
Domácí se nyní nepřesnostmi dostali z útočné třetiny. Následně se Colorado prohnalo do útočné třetině, kde nyní kombinuje.
07:59
Ovečkin zavezl kotouč do útočného pásma, předal jej Oshiemu, jehož nahození skončilo v lapačce brankáře.
07:05
MacKinnonova střela byla sražena do ochranné sítě, vhazovat se bude před brankářem Grubauerem.
06:15
Orlov se prezentoval fantastickým hitem, Duchene se prolétl vskutku náramně. Další moment tak má své jisté místo v highlightech.
05:26
Kotouč dlouho nebezpečně poskakoval po brankovišti Colorada, sám Varlamov nevěděl, kde je, avšak nikdo z domácích jej za brankovou čáru dopravit nedokázal.
05:10
Oshie dostal přihrávku mezi kruhy, tvrdě vypálil, ale Varlamov předvedl skvělý zákrok. Následně Colorado kotouč vyhodilo.
04:37
Ovečkin dostal kotouč do své oblíbené pozice v přesilovce, ale ruský forvard trefil pouze beton brankáře.
04:05
Varlamov musel zasahovat proti střele od modré čáry, nicméně kotouč za svá záda nepustil, a tak zůstává skóre neměnné.
03:51
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Nikita Zadorov – 2 min., podražení).
03:07
Alznerova střela od modré čáry nebyla špatná, ale Varlamov se zaskočit nenechal.
02:10
Zakázané uvolnění Colorada, vhazovat se bude před brankou Varlamova.
01:52
Jeden z domácích pálil od modré čáry, ale brankář Varlamov s jistotou zasáhl.
00:59
Oshie ztratil kotouč ve vlastní třetině, toho mohl využít Duchene, ale jeho střela skončila pouze na chráničích brankáře.
00:19
Colorado si nahodilo kotouč do vápna, poté ale všichni hostující hráči zamířili ke střídačce.
00:01
Poslední vzájemné utkání spolu týmy sehrály 2. 4. 2016. Tehdy vzešel jako vítěz Washington, když na stadionu Lavin vyhrál 4:2. Prosadil se Beagle, Ovečkin, Chimera a Oshie. Za Colorado skórovali Landeskog a Iginla.
Colorado zatím prochází bez ztráty bodu. Ve svém prvním zápase porazilo 6:5 Dallas, ve druhém 4:3 po prodloužení Pittsburgh. Washington už body ztratil, když v prvním zápase nestačil na Pittsburgh a podlehl mu po nájezdech 2:3. Ve druhém zápase ale vše napravil a porazil doma Islanders 2:1.
Příjemné dobré ráno, vítám vás u online přenosu z hokejové NHL! Na programu je zápas mezi Washingtonem Capitals a Coloradem Avalanche. Zápasem, jehož začátek je naplánován na 1:10, vás bude provázet Radim Sochor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.