To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy zase napočtenou.

Radek Faksa (DAL) – 0+0, 0, 1 střela, čas na ledě 13:45
Marko Daňo (WPG) – 1+0, 0, 1 střela, čas na ledě 10:32

Vhazování: 31:29
Vyloučení: 7:9
Využití: 3:2
V oslabení: 1:0
Dallas i v poslední třetině využil na začátku přesilovou hru, když se trefil Seguin, ale to bylo od Stars už vše. Naopak Winnipegu se podařilo ještě vstřelit dvě branky, když nejdříve ve vlastním oslabení skoroval Copp a v předposlední minutě se ještě prosadil Lowry. Winnipeg tedy na svém ledě roznesl Dallas 8:2.
59:42
Hamhuis nahrával mezi kruhy Ritchiemu, avšak toho si pohlídala domácí obrana.
59:14
Poté se ještě do sebe pustili Tanev a Smith, a v této bitce teda létala jedna rána za druhou.
59:14
Byfuglien si v rohu kluziště vyšlápl na Hamhuise, což se nelíbilo Rousselovi, který se do něj ihned pustil.
58:16
Winnipeg právě vstřelil branku!
Jets se dále udrželi v útočném pásmu, kde nakonec z pravé strany vystřelil Copp, jehož střelu vyrazil Niemi před sebe, kde se nejlépe zorientoval ADAM LOWRY, který už dorazil touš do brány Dallasu. Asistence: Andrew Copp, Tyler Myers.
58:06
Thornburnovi střelu hosté vyrazili mimo svou klec.
57:23
Další střela domácích je tečována mimo kluziště, a tak si jeden z diváků odnese domů suvenýr.
57:01
Laine nahrál najíždějícímu Byfuglienovi, který ihned vystřelil a jeho pokus Niemi vyrazil.
56:20
Ehlersova střela byla přizvednuta nad bránu Dallasu.
55:51
Shore byl sám před Helleybuckem, kterého chtěl překonat kličkou do forhendu, jenže domácí brankář mu svou holí vysekl puk z hokejky.
55:31
Přihrávku Scheifeleho tečoval McKenzie až do hlediště, takže se bude vhazovat v obranné třetině Stars.
55:13
Následuje poslední komerční přestávka.
55:13
Nemeth jen nahodil puk směrem na bránu Jets, kde Helleybuck předvedl velmi snadný zákrok.
55:00
Winnipegu se podařilo dostat puk přes celé kluziště.
54:40
Střelu Jordieho Benna z pravého kruhu vykopl Helleybuck svým betonem.
53:49
Jets vstřelují branku v oslabení! Domácí ujeli ve dvou na jednoho, kde nakonec Burmistrov nahrál ANDREW COPPOVI, jenž počkal až bude Niemi ležet a poslal puk pod břevno. Asistence: Burmistrov, Tyler Myers.
53:18
Hokejisté Winnipegu vyvezli puk až do svého útočného pásma.
53:02
Thorburn (DAL) dostává dvě minuty za nedovolené bránění Niemiho.
52:43
Niemi musel krýt další střelu, když na něj vystřelil obránce Postma.
52:02
Wheelere přihrával na střed pásma Petanovi, jenže tento pas si pohlídal Seguin.
51:28
Copp vystřelil z levé strany a jeho pokus končí na betonu hostujícího brankáře.
50:45
Útok Winnipegu je zastaven už na modré čáře, kde čárový rozhodčí viděl ofsajd Jets.
50:22
Následuje komerční přestávka.
50:22
Až nyní vystřelil Hamhuis, jehož pokus končí v lapačce Helleybucka.
50:04
Dallas drží puk ve svém útočném pásmu, ale hosté se zde nemohou protlačit do zakončení.
49:16
Domácí hokejisté se dostali do postavení mimo hru, takže se bude vhazovat ve středním pásmu.
48:42
Faksa jen nahodil puk za bránu Winnipegu, kam si pro něj dojel Helleybuck.
48:11
Ehlers nastřelil puk do Jamieho Benna, od kterého se odrazil mimo hrací plochu.
47:52
47:52
Střela Jamieho Benna končí na boční síti domácí klece a domácí už jej zde ponechali.
47:36
Wheelerova střela byla zastavena ještě kousek před bránou Niemiho a následně se puk dostal za klec Dallasu.
46:59
Niemi nyní musel daleko ze své brány, protože by jinak na něj jel zcela sám Wheeler.
46:33
O kotouč se nyní bojuje v rohu obranného pásma Dallasu, odkud jej nakonec vydoloval Hamhuis.
45:48
Klingberg se dostal do zakončení ze středu útočného pásma a jeho pokus Helleybuck vytáhl nad svou klec.
45:19
Po několika střelách na bránu Helleybucka se před bránou Jets vytvořila skrumáž, ve které byl stále vidět puk, ale rozhodčí následně raději přerušili hru.
44:48
Ehlers nahrával na střed útočného pásma Scheifelemu, avšak jeho pas zastavili hosté.
44:15
Niemi si připisuje úspěšný zákrok, když na něj svou střelu vyslal Copp.
43:59
Winnipeg je vytlačen ze svého útočného pásma a puk navíc letí až za Helleybuckem.
43:36
Hamhuis hledal svým pasem Cracknella, avšak jeho pas si domácí hokejisté pohlídali.
42:58
Hostům se nepodařil jejich přechod přes útočnou modrou čáru, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.
42:32
Dallas právě vstřelil branku!
Stars využívají přesilovou hru! Hosté vyhráli vhazování, když poté od modré vystřelil Eaves, jehož střelu srazili domácí na TYLERA SEGUINA, který se poprvé ještě netrefil, ale následně obkroužil bránu a zasunul touš za Helleybucka. Asistence: Patrick Eaves, Antoine Roussel.
42:25
Ve středu útočného pásma se do sebe pustili Radek Faksa (DAL) a Tyler Myers (WPG), když český útočník nakonec složil domácího velikána. Oba tedy dostávají pět minut. Domácí hráč navíc dostává dvě minuty za hrubost.
42:25
42:15
Thornburn zavezl puk do útočného pásma, ale zde si na něj počíhal Lindell.
41:54
Střela Hamhuise byla zblokována ještě před domácím brankářem.
41:22
Jets se následně dostali až do útoku, kde vystřelil Tanev, jehož pokus Niemi jen vyrazil.
41:01
Winnipegu se následně podařilo vyhodit puk přes celé kluziště.
40:41
Helleybuck si připsal hned dva úspěšné zákroky proti Seguinovi a Klingbergovi.
40:19
Dallas se dostal do svého útočného pásma, kde rozjíždí svou přesilovku.
40:01
Statistiky po druhé třetině:

Střely na bránu: 22:18
Zblokované střely: 8:15
Hity: 14:12
Vhazování: 22:19
Dallas začal druhou třetinu nadějně, když Eaves využil přesilovou hru, jenže poté přišla noční můra hostujících hokejistů, kteří inkasovali hned čtyři branky, protože dvě branky vstřelil Laine, jenž tak zkompletoval svůj druhý hattrick v NHL. Následně se ještě trefili v přesilovkách Daňp a Scheifele, a Winnipeg tak po dvou třetinách vede nad Dallasem 6:1.
40:00
39:59
Chris Thorburn (DAL) dostává v závěru druhé třetiny dvě minutyza hrubost.
39:47
Hokejisté Winnipegu se dostali do ofsajdového postavení, takže se bude vhazovat ve středním pásmu.
39:21
Jets využívají přesilovou hru! Petan přihrál puk mezi kruhy MARKU SCHEIFELEMU, jenž ihned vystřelil a prostřelil Niemiho, který absolutně nic neviděl přes stojícího Wheelera před sebou. Asistence: Nicolas Petan, Patrick Laine.
39:05
Petan nabil na modrou Byfuglienovi, jenž trefuje hůl bránícího Jamieho Benna.
38:41
Winnipeg bude hrát další přesilovou hru, protože dvě minuty za držení protihráče dostává Brett Ritchie (DAL).
38:33
Další útočná akce Dallasu končí na modré čáře, kde se hosté dostali do ofsajdového postavení.
38:16
Korpikoski nastřelil puk hned do prvního hráče před sebou.
37:32
Kotouč míří mimo hrací plochu, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.
37:09
Jets využívají další přesilovou hru! Petan si vyjel s pukem z pravé strany a jeho střelu vyrazil Niemi před sebe, kde byl MARKO DAŇO, jenž propasíroval touš do hostující klece. Asistence: Kyle Connor, Nicolas Petan.
36:59
Lindell protlačil puk alespoň do středního pásma.
36:36
Ehlersova střela šla hodně mimo bránu Dallasu a navíc se puk odrazil od zadního mantinelu mimo útočné pásmo.
36:07
Stars se podařilo dostat puk ze svého obranného pásma.
35:40
Scheifele nahrál Wheelerovi, jehož střelu Niemi vyraží za svou klec.
35:17
Frustrace hostujících hráčů narůstá na svých rozměrech, když deset minut za nesportovní chování dostává Curtis McKenzie (DAL) a dvě minuty za hrubost Jordie Benn (DAL).
35:17
35:17
Jordie Benn poslal puk přes celé kluziště a následně schytal velký hit od Daňa.
34:35
Další pokus domácího obránce se už k Niemimu dostal a finský brankář drží puk ve své výstroji.
34:17
Byfuglienova střela je zastavena už někde na své cestě na Niemiho.
33:55
Dallasu se podařilo vyhodit puk přes celé kluziště.
33:41
Antoine Roussel (DAL) podrazil Ehlerse, a dostává tak dvě minuty. Poté se však ještě strhla menší potyčka, kde se hostující útočník pustil do Patricka Laineho (WPG), a oba tak vyfasovali dvě minuty za hrubost.
33:41
33:22
Jamie Benn jen nahodil puk do útočného pásma, ale tam si ho bez větších potíží přebrali domácí.
32:32
Hokejisté Dallasu se dostali do ofsajdového postavení, takže se bude vhazovat ve středním pásmu.
32:04
Ritchie nahrával najíždějícímu Rousselovi, který mohl usměrnit puk do prázdné klece, ale hostující útočník tečoval touš jen těsně vedle.
31:53
Následuje reklamní pauza.
31:53
Byfuglinova střela je sražena hostujícím hráčem až do ochranné sítě, takže se bude vhazovat v obranném pásmu Dallasu.
31:34
Jets se stále drží ve svém útočném pásmu.
31:00
Niemi už má za sebou první dva úspěšné zákroky, když na něj od modré vystřelili Chiarot a Myers.
30:35
Cracknell posunul kotouč na McKenzieho, jehož střela šla hodně mimo bránu Winnipegu.
30:07
Dallas střídá své brankáře, když Kariho Lehtonene vystřídal Antti Niemi.
30:07
Jets se dostali do rychlého protiútoku, kde nakonec Scheifele parádně přihrál PATRICKU LAINEMU, jenž poslal nechytatelně puk do brány Dallasu, a zkompletoval tak svůj hattrick. Asistence: Mark Scheifele, Nikolaj Ehlers.
29:34
Dallas poslal puk přes celé kluziště, takže se bude vhazovat v obranném pásmu Stars.
29:11
McKenzie zavezl puk do útočného pásma, jenže zde si na něj počíhal Byfuglien.
28:18
28:18
Roussel jen nahodil puk směrem na domácí bránu, kde si Helleybuck ze vzduchu kotouč sebral.
27:51
Dallasu se nepodařilo útočná rozehrávka, když puk zachytili domácí hokejisté už ve středním pásmu.
26:51
Jets využívají přesilovou hru! PATRICK LAINE byl zcela sám před Lehtonenem, kde dostal přihrávku a Lehtonen ještě jeho první zakončení zlikvidoval, ale puk si poté vzal LAINE znova a propasíroval jej za ležícího brankáře Dallasu. Asistence: Blake Wheeler, Mark Scheifele.
26:38
Faksa vyvezl puk až do útočného pásma Winnipegu.
26:18
Ehlers dostal nabito na pravou stranu pásma, odkud vystřelil a Lehtonen jeho pokus vyrazil za svou klec.
25:50
Kotouč znova letí až za Helleybuckem.
25:28
Hamhuis vybojoval puk u mantinelu a Dallas následně vyhodil puk přes celé kluziště.
25:00
Tyler Seguin (DAL) putuje na trestnou lavici, protože dostává dvě minuty za hákování.
24:35
Až nyní se hosté osvobodili a Faksa zavezl puk do útočného pásma Dallasu.
24:09
Dallas se nemůže dostat z tlaku domácích, když Winnipeg stále drží puk ve svém útočném pásmu.
23:46
Lehtonen si připisuje další úspěšný zákrok, když od modré střílel Enström.
23:29
Myersova střela jen proletěla kolem brány Dallasu.
23:13
Stars si následně přihráli puk rukou ve středním pásmu, takže se hra vrátí do jejich třetiny.
23:07
Puk se dostal mezi kruhy k Lowrymu, jehož střelu Lehtonen kryje.
23:02
Hostující hokejisté jen vyhazují puk přes celé kluziště, takže je Dallasu odpískán icing.
22:38
Ani velká rána Byfugliena se mezi tři tyče nevešla.
22:19
Laine ihned po přejezdu modré čáry vystřelil a jeho pokus proletěl nad bránou Dallasu.
21:30
Stars využívají svou přesilovou hru! Klingberg nahrál na pravou stranu Shoreovi, který následně poslal mezi kruhy střílenou přihrávku PATRICKU EAVESOVI, jehož teč zapadla přesně k tyči Winnipegu. Asistence: Devin Shore, John Klingberg.
21:18
Střelu Jamieho Benna Helleybuck vyrazil svým ramenem za domácí bránu.
20:56
Klingberg vystřelil od modré čáry a jeho pokus končí na betonech Helleybucka.
20:05
Dallas vyhrál úvodní vhazování a Stars se ihned cpou do útočného pásma.
20:01
Statistiky po první třetině:

Střely na bránu: 5:14
Zblokované střely: 3:7
Hity: 7:7
Vhazování: 8:12
Dallas sice dokázal v úvodní dvacetiminutovce přestřílet Jets poměrem 14:5, jenže jsou to domácí hokejisté, kteří díky brankám Scheifeleho a Laineho vedou po první části 2:0.
20:00
19:49
Mark Scheifele (WPG) ještě v posledních vteřinách oslabuje svůj celek, když dostává dvě minuty za podražení.
19:42
Seguin sebral puk Myersovi, avšak jeho následný pas na Jamieho Benna byl zastaven.
19:26
Střela Ehlerse byla přizvednuta do ochranné sítě, takže se bude vhazovat před Lehtonenem.
18:52
Johns poslal puk před bránu Jets, kde hlídkoval McKenzie, ale tomu se nepodařilo tečovat kotouč.
18:23
McKenzieho střelu už Helleybuck musel chytat, ale domácí brankář měl dostatek prostoru a kotouč vyrazil.
17:59
Hamhuis vystřelil od modré čáry a jeho pokus jen proletěl kolem brány Winnipegu.
17:25
Seguin vyslal nenápadnou střelu směrem na Helleybucka, který však byl na svou tyč nalepený, takže se od něj puk jen odrazil.
16:37
Dallas jen poslal puk za bránu Winnipegu, kde si jej bez větších potíží přebírá Myers.
16:03
Střela Cracknella byla na své cestě sražena jedním z obránců a Helleybuck už jen nastavil lapačku.
15:50
Smith se dostal do zakončení z levé strany a Helleybuck jeho střelu vyrazil za svou klec.
15:16
A tak je puk v útočném pásmu Winnipegu, kde jej kolem brány Dallasu točí první útočná formace domácích.
14:50
Klingberg přihrával puk na Ritchieho, jenže toho si domácí obrana pohlídala a k zakončení ho ani nepustila.
14:28
Kotouč je ve středním pásmu znova tečován mimo hrací plochu.
13:50
Postma neudržel puk v útočné třetině, a tak se z ní hokejisté Winnipegu musejí vystěhovat.
13:29
Puk končí mimo hrací plochu, a tak se po komerční přestávce bude vhazovat ve středním pásmu.
13:15
Faksa dostal puk do jízdy a po úspěšné kličce i vystřelil, ale Helleybuck jeho pokus vytáhl ze své brány.
12:50
Dallas je nakonec vytlačen až do svého obranného pásma, odkud hosté rozjíždí další akci.
12:28
Jamie Benn se dostal až do zakončení ze středu útočného pásma, avšak jeho střela letí mimo bránu.
11:59
Myers přihrával křižně na Connora, avšak tento pas si pohlídal Shore.
11:31
Connor udržel puk v útočném pásmu a Winnipeg může dále kombinovat.
11:08
Stars se znova podařilo dostat puk ze svého obranného pásma.
10:30
Byfuglienovu střelu od modré Lehtonen vyrazil a Dallas následně vyhodil puk.
10:12
Laine dostal na levou stranu nabito, avšak jeho střela zlomila hůl Jordieho Benna.
10:00
Curtis McKenzie (DAL) dostává dvě minuty za hrubost, a tak si Winnipeg zahraje svou první přesilovou hru v utkání.
09:42
Hokejisté Winnipegu nyní byli na ledě v šesti, ale hlavní rozhodčí jim tento prohřešek odpustili.
09:03
Oduya se dostal do zakončení, které končí přesně v lapačce Helleybucka.
08:46
Jets se dostali do svého útočného pásma, kde nakonec Chiarot vystřelil od modré čáry a jeho dělovku parádně tečoval PATRICK LAINE, a posílá tak Winnipeg do dvoubrankového vedení. Asistence: Ben Chiarot, Paul Postma.
08:10
Eaves poslal svou navštívenku směrem na Helleybucka, jenž jeho střelu vyrazil na druhou stranu pásma.
07:42
Winnipeg poslal puk přes celé kluziště, takže je domácím odpískán icing.
07:34
Korpikoski nahrával před bránu Winnipegu, kam si najížděli jeho spoluhráči, jenže puk končí v lapačce Helleybucka.
06:47
Wheeler nahrál na modrou Morrisseymu, jenž vystřelil a jeho pokus se až na Lehtonena nedostal.
06:08
06:08
Ehlers dostal pas za obranu Dallasu, kde mu však jeho klička do bekhendu nevyšla a kotouč následně skončil na boční síti hostující klece.
05:41
Brett Ritchie (DAL) a Adam Lowry (WPG) tedy za svou bitku dostávají pět minut.
05:41
05:41
Ve středu kluziště se do sebe pustili domácí Lowry a hostující Ritchie, když celá bitka nakonec končí remízou.
05:09
Tanev nahodil puk směrem na bránu Dallasu, kde ještě nebezpečně operoval Copp, ale Lehtonen puk vyrazil mimo svou klec.
04:43
Nemeth se pokoušel překvapit Helleybucka z velkého úhlu, ale domácí brankář byl u své tyče připraven.
04:09
Domácí hokejisté se ihned znova dostali do svého útočného pásma, kde byla střela Wheelera přizvednuta do ochranné sítě.
03:16
Domácí hokejisté následně ujeli ve třech na jednoho, kde Ehlers nahrál na MARKA SCHEIFELEHO, jenž ihned vystřelil k tyči a prostřelil Lehtonena, kterého navíc vychýlil jeho vlastní obránce. Asistence: Nikolaj Ehlers.
02:58
Seguin dostal nabito do pravého kruhu, avšak jeho pokus Helleybuck vyrazil svým rohem betonu.
02:28
Roussel přihrával puk mezi kruhy na najíždějícího Faksu, avšak tento pas si domácí hokejisté pohlídali.
Jets se následně dostali do ofsajdového postavení, takže se vhazuje v obranném pásmu.
01:42
Helleybuk má za sebou první úspěšný zákrok, když na něj z levé strany střílel Shore, ale domácím brankář byl u své tyče připravený.
01:07
Hamhuis zkoušel vystřelit od modré čáry, jenže obránce Dallasu trefil hned prvního bránícího hráče Winnipegu.
00:42
Domácí už málem uháněli ve dvou na jednoho, kde nakonec Scheifele chtěl přihrávat Ehlersovi, avšak Klingberg jeho pas usměrnil pod lapačku Lehtonena.
00:20
Johns se snažil vysunout dlouhým pasem Roussela, avšak na toho byl tento pas příliš dlouhý.
00:01

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Hutchinson) – Morrissey, Byfuglien, Enström, Myers, Chiarot, Postma – Laine, Scheifele, Ehlers – Connor, Petan, Wheeler – Copp, Lowry, B. Tanev – Daňo, Burmistrov, Thorburn.

Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Lindell, Klingberg, Oduya, Johns, Jordie Benn, Hamhuis, Nemeth – Jamie Benn, Seguin, Eaves – Roussel, Faksa, B. Ritchie – McKenzie, G. Smith, Cracknell – Korpikoski, D. Shore.

Rozhodčí: Lee, Leggo – Miller, Rody.
Winnipeg Jets

Bilance: 5-7-1

To Winnipeg na tom není o moc lépe než Dallas, protože jim patří hned místo pod nimi, a tedy devátá příčka Západní konference. Jets zatím střídají dobré výkony se špatnými. Winnipeg třeba posledně dokázal porazit vysoko Detroit, jenže následně vysoko padli s nyní výborně hrajícím Rangers.

Dobrou zprávou pro Tryskáče je však podpis obránce Jacoba Trouby, který si chtěl vynutit přestup do jiného týmu, avšak nakonec prodloužil smlouvou s Winnipegem a do duelu s Dallasem by již měl nastoupit.

Poslední zápasy:

Washington – Winnipeg 4:3 pp.
Detroit – Winnipeg 3:5
Rangers – Winnipeg 5:2
Dallas Stars

Bilance: 4-5-3

Hokejisté Dallasu zatím v letošní sezóně nemohou najít svou tvář, což je z velké části zapříčeněno zraněními klíčových hráčů. Stars zatím nepůsobí takový respekt, jako tomu bylo v minulém ročníku a po dvanácti odehraných utkáních jim patří osmá příčka v Západní konferenci.

Je však nutné dodat, že se hra Hvězd postupně zlepšuje, když v posledním dvojzápase s Chicagem sice obě utkání prohráli, ale vždy to bylo s rozdílem jediné branky.

Dallas – St. Louis 6:2
Dallas – Chicago 2:3
Chicago – Dallas 4:3 pp.
Vítám vás u dalšího utkání kanadskoamerické NHL, ve kterém se konkrétně podíváme na střed mezi Winnipegem Jets a Dallasem Stars. Utkání startuje něco málo po druhé hodině ranní.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.