Hostující hokejisté vyhrávají tento zápas poměrem 3:2. Jako první se v desáté minutě prosadil z předbrankového prostoru hostující Joe Pavelski. Ještě v první třetině dokázali domácí vyrovnat. Z horní hranice kruhu se prosadil hráč, který byl vyhlášen jako druhá hvězda zápasu – Josh Morrissey. San Jose poslal do vedení krásným gólem z brejku při vlastním oslabení Joe Pavelski. Náskok hostujícího celku navýšil v poslední minutě hry gólem do prázdné branky Joe Pavelski. Na tento gól přihrával Joe Thornton, který tak zaznamenal přihrávku s číslem 1 000. Sedm sekund před koncem snížil domácí Mark Scheifele. Více toho Winnipeg nestihl, a tak prohrál.
Winnipeg právě vstřelil branku!
Poslední branku tohoto zápasu dává v přesilové hře sedm sekund před koncem domácí MARK SCHEIFELE, který se prezentuje pohotovou střelou. Jets toho už ale mnoho nestihnou. Asistence: Nikolaj Ehlers, Patrik Laine.
59:45
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Dylan DeMelo – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
59:34
San Jose právě vstřelilo branku!
A je to jasné, hosté vyhrají tento zápas. Do prázdné branky se po Vlasicově přihrávce trefuje JOE PAVELSKI. Druhou asistenci má Joe Thornton, celkově je to jeho 1000. asistence v NHL. Asistence: Marc-Édouard Vlasic a Joe Thornton.
59:19
Po zakázaném uvolnění se bude znovu vhazovat před brankou San Jose Sharks.
59:00
Patrik Laine se probojoval do zakončení, a pak také Adam Lowry. Aaron Dell kryje oba pokusy, vhazovat se bude před jeho brankou.
58:52
Zakázané uvolnění San Jose vrací hru před branku hostů. Následovat ale bude oddechový čas Jets.
58:17
Domácí se nemohou dostat do útočného pásma. Z neutrální zóny to zkoušel Tomáš Hertl, prázdnou branku ale minul.
57:54
Domácí hrají bez brankáře, zkouší to v šesti.
57:36
Connor Hellebuyck se zapojil do rozehrávky Jets. Winnipegu už mnoho času na vyrovnání nezbývá. Následně domácí nahodili puk na branku od modré čáry, a tak si vynutili buly před brankou soupeře.
56:45
Patrick Marleau se probojoval do zakončení, ale nepřekonal domácího brankáře. Podobně na Connoru Hellebuyckovi ztroskotal také Logan Couture.
56:28
56:04
Necelé čtyři minuty zbývají do konce třetí třetiny, Logan Couture to zkoušel od modré čáry, ale neuspěl.
55:35
San Jose hraje velmi dobře takticky, v přesilovce se drží v útočném pásmu, ale do vyložené střelecké pozice se zatím nemůže propracovat.
55:07
Hostující celek má k dispozici přesilovou hru. Jeho hlavním úkolem je odehrát dvě minuty co nejdál od vlastní branky.
54:28
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Dustin Byfuglien – 2 min., faul kolenem).
54:09
Patrik Laine a Mark Scheifele se probojovali po pěkné kombinaci až do zakončení, ale ani tentokrát neměli domácí hokejisté nárok na úspěch.
53:06
Domácí fanoušci dál ženou své oblíbence v cestě za vyrovnáním, času mají hráči Jets ještě poměrně hodně.
52:35
I domácí Winnipeg se dokáže propracovat do útočného pásma, kde nehraje vůbec špatně. Brankář Aaron Dell podává velmi dobrý výkon.
52:04
Tomáš Hertl a jeho formace si dokáže vytvořit tlak v útočném pásmu, dostane se i do zakončení, jen s přesností to není příliš dobré.
51:01
Jacob Trouba jako správný obránce vystřelil od modré čáry, kotouč našel Aaron Dell ve své rukavici. Vhazovat se po komerční přestávce bude před jeho brankou.
50:34
Patrik Laine se probojoval do zakončení. Sice byl tísněn, ale i tak vypálil a gólman Sharks musel zasahovat.
49:46
Mark Scheifele vystřelil od modré čáry, jeho pokus byl obráncem ztečovaný mimo hrací plochu. Vhazovat se tak bude před brankou San Jose. Dostáváme se pomalu ale jistě do druhé poloviny hry ve třetí třetině.
48:34
Na hře San Jose je viditelná až příliš velká laxnost. Toho využil Blake Wheeler, který našel Paula Postmu. Ten byl úplně sám před brankou, zkoušel zakončit mezi betony, ale Aaron Dell kryje jeho pokus!
47:32
47:26
Logan Couture v obranném pásmu se jemně dotkl puku, následně je vybojoval MIKKEL BØDKER, který se dostal do brejku při vlastním oslabení. Při zakončení jej soupeř velmi výrazně sekl, ale i tak se dokázal hostující hráč prosadit. Krásný gól posílá hosty do vedení. Asistence: Logan Couture.
46:40
Marko Daňo se pokoušel před brankou tečovat střelu od modré čáry, ale hostující brankář byl pozorný a nenechal se překonat.
46:00
Domácí hokejisté se mohou v přesilové hře pokusit vstřelit vedoucí branku v tomto zápase. Zatím se ale nemohou stabilněji probojovat do útočného pásma.
45:32
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Paul Martin – 2 min., podražení).
45:32
Hostující brankář výborně zastavil střelecký pokus hráče Winnipegu.
Tomáš Hertl si v souboji jeden na jednoho nepřišel na Jacoba Troubu.
44:37
Brent Burns to zkoušel znovu od modré čáry, ale ani tentokrát nedokázal zamířit přesněji. Jeho pokus byl možná jemně tečovaný obráncem.
44:00
Sledujeme rychlý úvod třetí třetiny, ani jeden tým není s remízovým stavem spokojený. Poprvé v zápase se hlasitěji ozývají fanoušci Jets.
43:12
Hosté ze San Jose jsou nyní aktivnější. Následně se do brejku dostal domácí Nikolaj Ehlers, kterého dokázali hosté zastavit ještě dříve, než zakončoval.
42:32
Joe Pavelski dostal výbornou přihrávku od spoluhráče, byl zcela volný před brankou. Pokoušel se o zakončení na vzdálenější tyčku, ale branku nepochopitelně minul.
42:14
Joel Armia to vzal na sebe, dostal se do útočného pásma, ale zakončit se mu nepodařilo.
41:27
Connor Hellebuyck musí být pozorný, vhazovat se bude před jeho brankou. Následně se k puku dostali domácí, a tak se směr hry otáčí.
41:00
Tomáš Hertl vedl útočnou akci San Jose, ale do střelecké pozice se probojovat nedokázal. Sledujeme klidnější úvod třetí třetiny.
40:35
Domácí celek se dokázal ubránit, nyní už hraje v plném počtu.
40:01
Ve druhé třetině jsme branku neviděli, a tak stále platí nerozhodný stav 1:1, který stanovila první dvacetiminutovka. Střelecky aktivnější jsou hosté, v tomto ohledu vedou 23:20.
40:00
39:30
Aktivně nyní hrají hosté přesilovou hru, domácí se musí bránit a daří se jim to. Mikkel Bødker se ještě pokoušel něco vymyslet. Neuspěl ani Joel Ward.
39:00
Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:47
Při vlastním oslabení se do brejku dva na jednoho dostali domácí, ale Joe Pavelski výborně zablokoval akci soupeře. Výborná defenzivní práce zkušeného hokejisty.
38:31
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Dustin Byfuglien – 2 min., hákování).
38:31
Marcus Sörensen se dostal do zajímavé situace. Mohl přihrávat, ale rozhodl se pro zakončení. Jeho akci výborně přečetl brankář Connor Hellebuyck.
37:00
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.
36:44
S velkými problémy se nyní zvládají bránit hostující hokejisté. Ti momentálně tahají za kratší konec pomyslného provazu.
36:10
Patrik Laine se probojoval proti početní výhodě soupeřů do zakončení. Jeho zakončení však postrádalo přesnost. Následně neuspěl v útočném pásmu ani o poznání zkušenější Blake Wheeler.
35:01
Dostáváme se do finální fáze druhé třetiny, sledujeme vyrovnaný rychlý hokej. Ani jeden celek vyloženě nedominuje.
34:40
Oba týmy se snaží získat vedení na svou stranu, zatím však brankáři drží své spoluhráče. Brent Burns to zkoušel od modré čáry, ale jeho pokus byl zablokovaný.
34:14
Melker Karlsson se probojoval do střelecké pozice. S jeho zakončením si domácí brankář Connor Hellebuyck dokázal poradit, a tak je přerušená hra.
33:22
Mikkel Bødker znovu získal osamocený v předbrankovém prostoru, ale tentokrát, když už to vypadalo na přesné zakončení, zlomil hůl.
32:46
Joel Ward poslal puk za branku, kde byl jeho spoluhráč. Následný pas zpět na útočnou modrou nebyl nejpřesnější. Ke kotouči se tak dostávají domácí.
32:20
Brent Burns se pokoušel obkroužit značnou část útočného pásma, a pak se dostat do zakončení, ale jeho pokus nebyl přesný.
32:07
Momentálně není k vidění mnoho hokejově krásných momentů, sledujeme klidnější a podprůměrnou pasáž hry. Vhazovat se bude před brankou Winnipegu.
30:35
Mikkel Bødker se probojoval do zakončení, ale jeho rána nebyla nejpřesnější. Následně je hra přerušená a dočkáme se další reklamní přestávky.
30:01
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i v zápase. Stále platí vyrovnaný stav. A to i po zakončení Logana Couturea, který branku minul.
29:10
Sledujeme rychlý hokej, hra se přelévá ze strany na stranu, ani jeden celek se dlouhodobě nemůže udržet v útočném pásmu.
28:45
28:27
Při vlastním oslabení se do zakončení dostal Dustin Byfuglien, jehož rána končí mimo. Na druhé straně pak Joonas Donskoi trefil brankovou konstrukci.
27:46
Početní výhodu mají nyní k dispozici hokejisté hostujícího celku, kteří se však stabilněji nemohou probojovat do útočného pásma. Winnipeg velmi dobře brání a hosté mají velké problémy s přechodem do útoku.
26:45
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Toby Enström – 2 min., zdržování hry / padnutí na puk).
26:27
Tomáš Hertl se dostal do postavení mimo hru, a tak uvidíme komerční přestávku.
25:22
Joel Armia si připisuje výborný obranný zákrok, díky kterému se mohl do zakončení dostal spoluhráč Adam Lowry. Aaron Dell je připravený a kryje další útočný výpad Jets.
24:43
Chris Tierney se z ničeho nic jako blesk z čistého nebe dostal do střelecké pozice. Branku Winnipegu však trefit nedokázal.
24:14
Winnipeg sice nedokázal využít přesilovou hru, ale předchozí dvě minuty hry v početní výhodě neodehrál špatně.
24:01
23:00
Minuta přesilové hry je pryč. Adam Lowry se krásně uvolnil, dostal přihrávku mezi kruhy, odkud pálil na branku. Aaron Dell si připisuje výborný zákrok.
22:37
Mark Scheifele vedl útočnou akci svého celku, dostal puk před branku soupeře, ale přesněji se mu zakončit už nepodařilo.
22:01
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Joonas Donskoi – 2 min., držení protihráče).
21:47
Winnipeg má ponechanou výhodu, gólman je už z branky pryč.
20:36
Sledujeme rychlý hokej, nyní se do zakončení dostal Logan Couture. Jeho pokus zablokoval obránce domácích Toby Enström.
20:11
Zápas pokračuje druhou třetinou, do které si oba týmy přinášejí jeden vstřelený gól.
20:01
Po první třetině platí vyrovnaný stav. Nejprve se prosadili hosté, a pak dokázali domácí vyrovnat. Za Winnipeg se prosadil Josh Morrissey, na druhé straně pak zkušený Joe Pavelski. Po dvaceti minutách tak platí nerozhodný stav.
20:00
19:20
Na druhé straně se do zakončení probojval Tomáš Hertl, s jehož pokusem neměl domácí brankář problém, neboť branku minul.
19:00
Probíhá poslední minuta hry v první třetině. Do obrovské šance se z ničeho nic dostal domácí Joel Armia. Byl už v předbrankovém prostoru, odkud se pokusil zakončit na bližší tyč, ale branku minul.
18:12
17:42
Defenziva San Jose Sharks znovu vyhazuje kotouč z obranného pásma, ani jedna střela zatím nemířila na branku hostujícího celku.
16:59
Dustin Byfuglien nedosáhl na přihrávku od spoluhráče, a tak se Winnipeg vlastní chybou připravil o útočné pásmo. Domácí o něj musí znovu tvrdě bojovat.
16:33
Bryan Little zkoušel hru dostat do útočného pásma, na první pokus se mu to nepodařilo, na druhý už ano.
16:12
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Joe Pavelski – 2 min., hákování). Po faulu mimo hru budou hrát přesilovou hru domácí hokejisté.
16:04
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Chris Thorburn – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Micheal Haley – 5 min., bitka).
16:04
15:50
Micheal Haley po delší době vytvořil zajímavější akci v útočném pásmu, pokusem přes obránce zkoušel najít spoluhráče před brankou, ale pas postrádal přesnost.
14:20
Joonas Donskoi bojoval o puk v útočném pásmu, ale přes dobrou práci domácí defenzivy se do střelecké pozice probojovat nedokázal.
13:35
Dustin Byfuglien při ráně od modré čáry zlomil hůl, a tak šel rychle střídat.
13:00
Sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje. Na malý moment zůstal před brankou volný Chris Thorburn, jehož ránu v pohodě kryje gólman soupeře.
12:30
Adam Lowry a Dustin Byfuglien vedli další útočnou akci svého týmu. Do útočného pásma se sice dostali, zakončit se jim však nepodařilo.
11:27
A je vyrovnáno. Puk vybojoval JOSH MORRISSEY, který vypálil z horní hranice kruhu na vzdálenější tyč. Před brankou výborně clonil Mathieu Perreault, gólman Sharks toho mnoho neviděl, a tak se mohl za kotoučem jen ohlédnout. Bez asistence.
10:50
Momentálně se domácí pokoušejí co nejrychleji vyrovnat, kotouč zavezl do útočného pásma Nikolaj Ehlers. Josh Morrissey pokračoval v jeho akci.
10:16
Hra je přerušena, následovat bude komerční přestávka. Střelecky je zápas vyrovnaný, oba týmy mají na svém kontě sedm střel na branku.
09:45
Hostující celek se krátce před polovinou první třetiny dostává do vedení. Od modré čáry vystřelil Brenden Dillon. Puk za brankou získal Melker Karlsson, který jej rychle posunul do předbrankového prostoru, kde byl najetý JOE PAVELSKI. A právě tento hráč neměl se zakončením problém. Connor Hellebuyck nedokázal zareagovat. Asistence: Melker Karlsson a Brenden Dillon.
08:55
Ben Chiarot našel Paula Postmu, jehož střelecký pokus byl zablokovaný prvním hráčem, který stál mezi nim a brankou.
08:23
Josh Morrissey odvedl výbornou práci v útočném pásmu, doplnil útočníky, jeho rána od modré nebyla vůbec špatná. Aaron Dell byl připravený.
07:53
Winnipeg se celkem snadno dostal do útočného pásma, nicméně ani jeden z jeho hráčů nedokázal zakončit. Tak dlouho si hokejisté Jets dávali přednost, až se jim nepodařilo zakončit.
06:55
Sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit. Mnoho šancí však k vidění příliš není. 5:3, tak vypadá statistika střel na branku.
06:23
Hra je přerušena, kotouč vypadl z hrací plochy. Následovat bude komerční přestávka.
05:59
Do výborné střelecké pozice se po rychlé přihrávce od spoluhráče dostal Adam Lowry. S jeho pokusem si ale dokázal výborně poradit brankář Aaron Dell.
05:15
Joel Armia, mladičký hokejista, je dostal do útočného pásma, zkoušel vystřelit přes obránce, ale nepodařilo se mu to.
04:45
Toby Enström zavezl puk do obranného pásma, nicméně se dostal do problémů, a tak mu musel na pomoc přispěchat Dustin Byfuglien.
04:26
Dylan DeMelo nahazoval kotouč na branku, domácí Connor Hellebuyck raději vyrazil puk do rohu hrací plochy. Následně si gólman Winnipegu pohlídal také ránu od modré.
03:53
Andrew Copp stál na konci další zajímavé a rychlé akce Jets, ani tentokrát však domácí hokejista nedokázal zakončit přesněji.
03:37
Sledujeme rychlý hokej, více ze hry mají domácí hokejisté, kteří jsou aktivnější a snaží se vstřelit úvodní branku zápasu.
02:57
Mark Scheifele hledal před brankou svého spoluhráče. Přihrávka však nebyla dostatečně přesná.
02:30
Joe Pavelski nahodil kotouč do útočného pásma, následně se probojoval do zakončení, které však postrádalo přesnost.
02:00
Joel Armia zakončoval rychlou domácí akci, a tak musel také první zákrok vytáhnout Aaron Dell.
01:05
Joel Ward zakončoval další útočný výpad svého celku, domácí gólman je připravený.
00:42
Tomáš Hertl se probojoval do zakončení, domácí brankář Connor Hellebuyck byl pozorný a jeho nepříliš důrazný pokus dokázal zastavit.
00:01
Zápas začíná, úvodní buly vyhrávají hostující hokejisté, kteří se jako první dostávají do útočného pásma.
00:01
Úvodní buly bude vhozeno o něco později vinou slavnostního úvodu.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Hutchinson) – Enström, Byfuglien, Morrissey, Trouba, Chiarot, Postma – Ehlers, Little, Wheeler – Perreault, Scheifele, Laine – Matthias, Lowry, Armia – Daňo, Copp, Thorburn.

San Jose Sharks: Dell (M. Jones) – P. Martin, Burns, Vlasic, Braun, Dillon, DeMelo – Labanc, J. Thornton, Pavelski – Marleau, Couture, Bødker – Sörensen, Hertl, J. Ward – Haley, Tierney, M. Karlsson..
Zápas za malý moment začne.
V roce 2017 se tyto týmy potkaly již dvakrát a v obou případech se z výhry radovalo San Jose. Nejprve 5:2, a pak 4:3. Vyhraje "tým Tomáše Hertla" i tentokrát?
Winnipeg Jets z posledních pěti zápasů vyhrál hned třikrát. Poradil si s Ottawou Senators 3:2, St. Louis Blues 3:0 a Coloradem Avalanche 6:1. Tým nestačil v prodloužení na Toronto Maple Leafs 4:5 a na Minnesotu Wild v základní hrací době 5:6.
San Jose Sharks z posledních pěti zápasů vyhrálo tři. Poradilo si s Vancouverem Canucks 4:1, Torontem Maple Leafs 3:1 a Vancouverem Canucks 3:1. V prodloužení tým nestačil na Boston Bruins 1:2 a prohrál s Minnesotou Wild 1:3.
Zdravím všechny fanoušky v fanynky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Winnipeg Jets a San Jose Sharks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.