NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Anaheim : Kings - 8. listopadu 2017   04:00

Anaheim
Anaheim
06:01' Boll (Montour, L. Shaw) • 12:26' Vatanen (Rakell) • 34:52' Rakell (Manson, D. Grant)
3:4
(2:1, 1:1, 0:1 - 0:1)
Kings
Kings
16:58' Kopitar  (Iafallo, Muzzin) • 39:01' Kempe  (Pearson, Toffoli) • 45:49' D. Brown  (Iafallo, Kopitar) • 63:51' N. Shore  (D. Brown, Quick)
Anaheim
Gibson (54. R. Miller) – H. Lindholm, Manson, Beauchemin, Montour, Vatanen, Bieksa – Rakell, D. Grant, Perry (A) – Cogliano (A), Wagner, Silfverberg (A) – N. Ritchie, Vermette, O. Kaše – L. Shaw, Rasmussen, Boll.
Dave Jackson, Brad Watson – Michel Cormier, Shane Heyer
Honda Center, Anaheim
16 637 diváků
Kings

Ode mě je to již vše. Děkuji Vám za pozornost a přeji úspěšný středeční den!

Ondřej Kaše (ANA) 0+0, 0 střel, čas na ledě 01:48

Český opustil zápas v 8. minutě po střetu s Kurtisem MacDermidem.

Los Angeles právě vstřelilo branku!
Je konec! Po přihrávce Browna trefuje NICK SHORE levý horní růžek Millerovy branky. Asistence: Dustin Brown, Jonathan Quick.
63:29'
Po vhazování to ihned zkoušel bekhendem Martinez, Miller ale opět v tomto souboji úspěšnější.
63:26'
Buly po pravé ruce Ryana Millera.
63:26'
Martinezovo nahození, Miller schovává touš do své lapačky.
63:00'
Útočná akce Ducks ale neměla dlouhého trvání.
62:48'
Vermette se ujímá puku u vlastní branky.
62:05'
Doughty projel s kotoučem celé kluziště, Miller ale jeho střelu vyrazil betonem.
61:49'
Zakázané uvolnění od Anaheimu.
61:20'
Hosté zpět na puku, obě mužstva střídají.
60:52'
Vatanen se vrací s pukem do vlastní třetiny.
60:23'
Nyní napřáhl k prudké střele Iafallo, Miller ale lapil jeho střelu do své rukavice!
60:10'
Doughty to zkusil z pravé strany, Miller vyrazil.
60:03'
Vhazování pro Kings.
60:01'
Střely na branku: 35 – 38
Šedesát minut základní hrací doby nám vítěze neurčilo! Rozhodnout tedy bude muset pětiminutové prodloužení 3 na 3, v případě nutnosti pak samostatné nájezdy.
60:00'
59:51'
Kopitarova střela zblokována Silfverbergem.
59:43'
59:28'
Doughty zavezl puk zpět do útočné zóny.
59:17'
Ducks to zkoušeli při vlastním oslabení, jejich přechod do útočného pásma ale nebyl v pořádku.
59:01'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny!
58:34'
Toffoli v obrovské šanci, Miller ale převedl neskutečný zákrok!
57:43'
Sedmá přesilovka pro Los Angeles!
57:43'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Josh Manson – 2 min., krosček).
57:38'
Další signalizovaný trest pro domácí!
57:29'
57:05'
Muzzinova střela z levé strany zblokována mimo Millerův dosah.
55:35'
Anaheim po vyhraném vhazování ihned vyhazuje.
55:29'
Jdeme na to!
55:29'
Šestá přesilovka Kings začne ale až po reklamní přestávce.
55:29'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Kevin Bieksa – 2 min., podražení).
55:02'
Icing Anaheimu.
55:01'
Střely na branku: 35 – 34
54:55'
Kempe to zkusil z levé strany, Miller vyrazil pravým betonem a zapsal tak první zásah.
54:27'
Střela Martineze od modré čáry sražena mimo.
53:30'
Wagner se dostal s pukem až před branku, Quick ale následně předvedl výborný zákrok! Skóre se tak nemění.
53:16'
Čároví pískají zakázané uvolnění Ducks.
53:07'
Vhazování po levé ruce Ryana Millera.
53:07'
Střídání v týmu Anaheim Ducks: ze hřiště odchází John Gibson, přichází Ryan Miller.
53:07'
Pozor! Gibson míří do šatny, vystřídat jej tak bude muset Ryan Miller.
53:07'
Kings se znovu podařilo překonat Gibsona! Branka ale nemůže platit, jelikož před dorážkou Laicha trefila Brownova střela gólmana Ducks do masky.
52:48'
Nyní střílel Beauchemin, brankář domácích ale znovu bez práce.
52:25'
Ritchie zblokoval střelu Martineze.
51:13'
Pokračujeme vhazováním mezi hole Granta a Shorea ve střední třetině.
51:13'
Hra přerušena pro ofsajd hostů, na řadě je další z reklamních přestávek.
51:06'
Silfverbergova střela z pravé strany minula Quickovu branku.
50:45'
50:15'
Vhazování ve středním pásmu.
50:15'
Branka neplatí!
50:15'
Lavička Ducks si ale bere coach's challenge! Zdá se, že ze strany Kings se jednalo o ofsajd.
50:15'
Kings se podařilo překonat Gibsona počtvrté! Dustin Brown obdržel skvělou přihrávku od Doughtyho a vstřelil tak svou druhou branku v utkání.
49:54'
49:43'
Ze hry čtyřech proti čtyřem zbývá ještě devět vteřin, poté začne krátká přesilovka Los Angeles. Vhazování po pravé ruce brankáře domácích.
49:43'
Kopitar se dostal s pukem mez kruhy, zakončit se mu ale již nepovedlo. Nyní probíhá v Honda Center reklamní přestávka.
48:45'
1 minutu a 10 vteřin se bude hrát ve čtyřech. Vhazování po levé ruce Johna Gibsona.
48:45'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Jakob Silfverberg – 2 min., nedovolené bránění).
48:37'
Perry to zkoušel individuálně po levé straně, avšak znovu neúspěšně.
47:55'
Přesilová hra Anaheimu je opravdu mizerná. Nyní již začíná druhá polovina Kempeho trestu.
47:47'
Brankář Los Angeles zatím doposud nemusel zasahovat.
47:17'
Quick zastavil Montourovo nahození, hosté se následně znovu osvobozují.
46:48'
Přesilovka se Ducks zatím nedaří.
45:58'
Kings vyhráli buly a ihned posílají puk ven z obranného pásma.
45:54'
Vhazování po pravici Jonathana Quicka.
45:54'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Adrian Kempe – 2 min., vysoká hůl + 2 min., vysoká hůl).
45:49'
Je srovnáno! DUSTIN BROWN dostal před branku přihrávku od Iafalla a bez přípravy poslal touš za záda brankáře Anaheimu. Pro Browna sedmý gól, čtrnáctý bod v sezoně 2017/2018, 3:3! Asistence: Alex Iafallo, Anže Kopitar.
45:41'
Kopitar vyhrál vhazování.
45:39'
Dokáží hosté při následující přesilovce srovnat na 3:3? Buly po pravé ruce Johna Gibsona.
45:39'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Nick Ritchie.
45:28'
Sledujeme opravdu velmi pěkný hokej z obou stran!
45:11'
Rakell před branku na Bieksu, jeho teč ale skončila mimo tři tyče.
45:01'
Střely na branku: 34 – 27
44:41'
Vhazovalo se po pravici Johna Gibsona.
44:39'
Kotouč skončil sražen v ochranné síti za Gibsonovými zády.
44:25'
Cogliano hledal mezi kruhy Silfverberga, ten se ale k puku nedostal.
43:58'
Velká šance pro Kings! Po další střele Toffoliho ještě dorážel Kempe, gólman Ducks ale podržel své mužstvo.
43:42'
Toffoli se dokázal dobře uvolnit, jeho bekhendový pokus z levé strany ale Gibson vyrazil.
43:21'
Zleva střílel Muzzin, Gibson schoval touš do svého náručí.
43:01'
Andreoffova střela trefuje jen boční oblouk Gibsonovy svatyně.
42:38'
Kotouč končí ihned po vhazování na střídačkách, vhazovat se bude znovu ve střední zóně před střídačkou hostů.
42:35'
Čároví viděli na straně Anaheimu postavení mimo hru, hra je tak přerušena.
42:22'
Od levého mantinelu nahazoval Silfverberg, Quick vyrazil levým betonem.
41:49'
Rakell přihrál bekhendem před branku na Granta, jeho pokus dokázal ale brankář Kings zastavit.
41:42'
Ze stejného místa nyní střílel Bieksa, avšak minul.
40:51'
Montourova střela od modré, nadělala Quickovi větší potíže, než-li se předpokládalo.
40:29'
Hru přerušuje ofsajd hokejistů Kings.
40:01'
Obě mužstva se vracejí zpět na led Honda Center. Přestávka po druhé třetině se pomalu chýlí do svého konce!

Trestné minuty: 13 – 26
Ve druhé třetině padly dvě branky – po jedné na každé straně. Domácí nejprve poslal ve 35. minutě do vedení 3:1 Rickard Rakell, v poslední minutě ale pak zase snížil na rozdíl jedné branky Adrian Kempe. Nadále můžeme sledovat vyhrocený souboj, obě mužstva si na ledě vůbec nic nedarují. Těšme se tedy, co nám přinese třetí perioda!
40:00'
39:58'
To se jim ale již nepovede.
39:47'
Hosté se ještě pokouší do konce prostřední třetiny srovnat.
39:01'
Kings se dostávají na dostřel! Pohlednou akci po ose Toffoli – Pearson zakončoval z ostrého úhlu pod horní tyč ADRIAN KEMPE. Sedmý gól, jedenáctý bod pro rodáka ze švédského Kramfors, Ducks tak již vedou pouze 3:2! Asistence: Tanner Pearson, Tyler Toffoli.
39:01'
Ohlášena poslední minuta druhé dvacetiminutovky.
38:35'
Zprava nyní střílel Shaw, Quick připraven.
38:27'
Kings se provinili icingem.
38:09'
Kopitar na Browna, jeho střelu z pravé strany ale vykopl Gibson pravým betonem. K dorážce se poté ještě dostal mezi kruhy Iafallo!
37:08'
Pokračujeme v pěti na obou stranách, buly ve střední zóně.
37:08'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Jared Boll – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Andy Andreoff – 5 min., bitka).
37:08'
Mezi střídačkami se nyní dostali do křížku Jared Boll a Andy Andreoff!
36:41'
36:41'
Hra se ale rychle přesunula zpět na druhou stranu. Quick si však raději vynutil přerušení hry, ke slovu se následně hlásí další reklamní pauza.
36:20'
Z ostrého úhlu střílel Amadio, Gibson bez problémů vyrazil.
35:51'
Alec Martinez je zpět na střídačce Kings.
35:01'
Střely na branku: 28 – 18
34:52'
Branka platí, Kings ztrácejí oddechový čas.
34:52'
Lavička Kings si ale ještě bere coach's challenge! Domnívá se, že došlo ke kontaktu útočícího hráče (Perryho) s brankářem Quickem.
34:52'
Anaheim právě vstřelil branku!
Ducks se dostávají zpět do dvoubrankového vedení! Po Mansově přihrávce střílel od pravého mantinelu RICKARD RAKELL a jeho střela skončila až za Quickovými zády. Pro švédského čtyřiadvacetiletého útočníka šestý gól v sezoně, 3:1! Asistence: Josh Manson, Derek Grant.
34:17'
Domácí vyhazují přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
34:03'
33:53'
Toffoli zkusil štěstí při vlastním oslabení, Gibson jen vyrazil před sebe. K dorážce se pak ještě dostal Laich.
33:04'
Andreoff si již odpykává druhou trestnou minutu, Quick zatím bez práce.
32:49'
Anaheimu se zatím nedaří usadit se v útočném pásmu.
32:06'
Shore vyhrál buly, hosté ihned vyhazují až k soupeřově brance.
32:03'
Vylučuje se nakonec pouze na straně Los Angeles! Vhazování po pravé ruce Jonathana Quicka.
32:03'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Andy Andreoff – 2 min., hrubost).
32:03'
Rozdělení trestů se dozvíme až po skončení další z reklamních přestávek.
32:03'
Nyní se prezentoval dobrým hitem Chris Wagner. Andreoff si to ale nenechal líbit a máme tu další potyčku!
31:50'
31:46'
Gibson má kotouč ve své moci, hra je přerušena.
31:05'
Muzzinova střela od modré čáry, brankář Anaheimu vyráží mimo.
30:18'
Shaw zblokoval střelecký pokus Doughtyho, Gibson tak nemusel zasahovat.
30:09'
Tvrdý hit Joshe Mansona na Alece Martineze! Obránce hostů míří po příchodu na střídačku ihned do šatny.
29:55'
Kopitara nakonec musel vystřídat Brown. Domácí uspěli na buly a ihned vyhodili puk pryč z obranné třetiny.
29:50'
29:50'
V pořadí třetí přesilová hra Kings začne po skončení reklamní pauzy.
29:50'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Corey Perry – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
29:42'
Icing ze strany domácích.
29:26'
Iafallo se obtočil kolem branky a následně vyzkoušel z levého kruhu pro vhazování Gibsonovu pozornost.
29:17'
Doughtyho střela od modré, Gibson pozorný.
29:01'
Vhazování po pravé ruce Johna Gibsona.
28:10'
Na opačné straně kluziště zahrozil Shore. Jeho střela z mezikruží zamířila jen těsně mimo!
27:43'
Od modré čáry střílel již po skončení přesilovky Vermette, brankář Los Angeles vyrazil.
27:33'
27:16'
Beaucheminova střela z levé strany míjí Quickovu svatyni.
26:54'
Domácím nevyšel přechod do útočné třetiny – čároví pískají postavení mimo hru.
26:34'
První polovina z přesilové hry Ducks je minulostí.
26:19'
Lindholmova střela z první zblokována Brownem, Kings se následně osvobozují.
25:35'
Při první přesilovce zaznamenali hokejisté Anaheimu šest střel na branku.
25:33'
Tresty rozděleny, Ducks budou mít k dispozici druhou početní výhodu! Buly ve střední zóně.
25:33'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Corey Perry – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Derek Forbort – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Jonathan Quick – 2 min., hrubost).
25:33'
U branky Los Angeles se strhává pořádná mela! V ní je mimo jiné také brankář Jonathan Quick!
25:25'
Na modré napřáhl k další střele Montour, Quick vyrazil.
25:01'
Střely na branku: 20 – 11
24:53'
Grant zkoušel štěstí z levé strany, trefil však jen boční síť.
24:43'
Domácí drží útočné pásmo.
24:28'
Ritchieho střela míjí tři tyče.
23:52'
Manson s kotoučem za vlastní brankou, obě mužstva prostřídávají své formace.
23:29'
O touš nyní bojuje v rohu v obranném pásmu Kings hned několik hráčů.
22:55'
Boll nahodil do útočného pásma, Rakell se ale již k puku nedostal.
22:31'
Nyní je tu icing ze strany Ducks, hra se tak přesune do jejich obranné třetiny.
21:32'
Další nepřesnost hokejistů v bílém, po které se píská další zakázané uvolnění. Vhazovat se tak bude opět poblíž Quicka.
21:12'
Gólman Kings má další zásah! Tentokrát zkoušel štěstí Shaw.
21:09'
Další icing hostujícího mužstva.
20:55'
Ihned po vhazování střílel Montour, Quick vyrazil pravým betonem.
20:50'
Nepřesná rozehrávka Los Angeles – píská se zakázané uvolnění.
20:13'
20:01'
Hokejisté Ducks a Kings se vrátili zpět na ledovou plochu. Druhá perioda tak začne za malou chvíli!
Kings začnou druhou třetinu na přesilové hře. Do konce trestu Rakella totiž zbývá ještě třináct vteřin.

Trestné minuty: 4 – 15
První dvacetiminutovka musela každého hokejového příznivce bavit! Velká spousta šancí, skvělé zákroky Quicka, hokej nahoru dolů. Ducks se dostali v sedmé minutě do vedení zásluhou Jareda Bolla. O šest minut později bylo v Honda Center ještě veseli! Krátce po skončení dlouhé přesilovky se prosadil obránce Sami Vatanen. Kings pak vrátil zpět do zápasu v 17. minutě jejich kapitán Anže Kopitar.
20:00'
19:58'
Kotouč v rohu v obranném pásmu domácích, v první třetině se již nic dalšího nestane.
19:40'
Další střela od Muzzina, tentokrát byla ale zblokována.
19:32'
Po střele Muzzina od levého mantinelu má brankář Anaheimu puk ve své moci, hra je přerušena.
19:01'
Hlasatelem ohlášena poslední minuta první periody.
18:51'
Z první ale nyní pálil Cammalleri, Gibson vyrazil.
18:18'
Domácí začínají oslabení opět vyhozením z vlastní třetiny.
18:13'
Zpět do akce! Vhazuje se po levé ruce Johna Gibsona.
18:13'
Druhá početní výhoda Los Angeles začne ale až po další reklamní přestávce.
18:13'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Rickard Rakell – 2 min., vysoká hůl).
17:55'
Vyloučeným hráčem bude pravděpodobně Rakell, který zasáhl ve střední třetině holí do obličeje Pearsona.
17:49'
Signalizovaný trest pro Ducks, hosté mají zatím ponechanou výhodu!
16:58'
A hosté snižují! Střelu Iafalla z levého kruhu pro vhazování ještě Gibson vyrazil, na následnou dorážku ANŽEHO KOPITARA z mezikruží ale již nestačil. Pro Slovince osmý gól, osmnáctý bod v tomto ročníku, 1:2 z pohledu Kings! Asistence: Alex Iafallo, Jake Muzzin.
16:41'
Hraje se opravdu v úžasném tempu!
16:31'
Střely na branku: 17 – 5
16:08'
15:39'
Při vlastním oslabení nyní pálil z první Wagner, Quick ale převedl výborný zákrok!
15:09'
Začíná druhá minuta z Bieksova trestu, Gibson zatím bez práce.
14:27'
Tvrdý hit Chrise Wagnera na Alece Martineze!
14:11'
Wagner vyhrál vhazování, domácí následně vyhazují.
14:08'
Pokračujeme. Wagner a Kopitar na buly po pravici Johna Gibsona.
14:08'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Kevin Bieksa – 2 min., sekání).
14:08'
Kapitán Los Angeles byl ale zároveň faulován, a tak si hosté zahrají po skončení reklamní přestávky první přesilovku.
14:08'
Kopitar se dostal za obranu Anaheimu, jeho forhend ale dokázal Gibson zastavit!
13:36'
Zakázané uvolnění Kings se pískat nebude, Vatanen tak musí hrát kotouč.
13:01'
Střely na branku: 15 – 3
12:26'
Ducks se dostávají do dvoubrankového vedení! Autorem branky je SAMI VATANEN, který se dostal k odraženému kotouči a následně z levého kruhu pro vhazování zamířil přesně pod horní tyč. Také finský bek se trefil letos poprvé, Ducks tedy vedou 2:0! Asistence: Rickard Rakell.
12:25'
12:06'
Střela Lindholma zblokována, Silfverbergova dorážka pak skončila jen těsně mimo tři tyče.
11:47'
Perryho střela zblokována, Quick tak mohl zůstat v klidu.
11:33'
Poté, co kotouč opustil hrací plochu se bude vhazovat ve střední zóně.
11:26'
Do konce přesilovky Ducks zbývá již necelá minuta.
10:50'
Vhazování ve středovém kruhu.
10:50'
Hosté to nyní chtěli zkusit při vlastním oslabení, jejich útočnou akci ale překazil ofsajd.
10:28'
Hokejisté Los Angeles se osvobozují.
09:56'
Do konce trestu zbývají ještě 2 minuty a 30 vteřin.
09:29'
Vhazovalo se po pravici brankáře Kings.
09:27'
Po teči Silfverberga končí puk zblokován v ochranné síti.
09:18'
Montour napřáhl z pravého kruhu pro vhazování k prudké ráně, Quick ale schoval puk do lapačky.
08:40'
Hostům se daří vyhodit.
08:24'
Buly po pravici gólmana Kings.
08:24'
Nyní to zkoušel od modré Lindholm, k dorážce se poté ještě dostal Silfverberg, Quick ale v obou případech na výbornou!
08:12'
Od modré nyní střílel po Silfverbergově přihrávce Vatanen, brankář Los Angeles vyrazil levým betonem.
07:39'
Rakellova střela, Quick vyráží mimo.
07:25'
Konec reklamní přestávky, buly po levé ruce Jonathana Quicka.
07:25'
Kaše opustil led za pomocí realizačního týmu a zamířil ihned do šatny.
07:25'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Kurtis MacDermid – 5 min., nedovolené bránění + 10 min., osobní trest do konce utkání).
07:25'
V Honda Center mezitím proběhne první reklamní přestávka.
07:25'
Hra přerušena, na ledě totiž zůstává ležet český útočník ve službách Ducks Ondřej Kaše!
06:44'
Z levého kruhu pro vhazování střílel zase Cogliano, Quick zapisuje další zákrok.
06:35'
Ducks při chuti! Nyní to na Quicka dvakrát zkoušel Silfverberg, gólman Kings ale odolal.
06:01'
Domácí se ujímají v sedmé minutě vedení! Montourova střela z pravé strany byla zblokována. Bek Ducks se ale dostal znovu k puku, nsáledně jej přihrál na JAREDA BOLLA, a po jeho střele již byl Quick překonán. Rodák z amerického Charlotte se zapsal letos poprvé mezi střelce, 1:0 pro Anaheim! Asistence: Brandon Montour, Logan Shaw.
05:20'
Vhazovalo se po levici Jonathana Quicka.
05:18'
Puk opustil hrací plochu, hra je tak přerušena.
05:04'
Cammalleri to zkoušel z pravé strany bekhendem, Gibson vyrazil bez větších problémů.
05:01'
Střely na branku: 3 – 1
04:21'
Kaše si s Vermettem dvakrát vyměnili kotouč, první jmenovaný se ale k zakončení nakonec nedostal.
03:58'
Martinez s toušem ve vlastní třetině, obě mužstva střídají.
03:41'
Silfverberg zblokoval pokus z hole Browna.
03:16'
Muzzin nahodil do útočné třetiny, kotouče se ale jako první ujímají Ducks.
02:40'
Nebezpečná střela od Rasmussena, Quick ale předvedl dobrý postřeh.
02:09'
Grant vyhrál buly, Anaheim následně posílá puk do střední zóny.
02:05'
Rozehrávka domácích končí icingem, vhazovat se tak bude poblíž Gibsona.
01:40'
Z pravé strany vyzkoušel Quickovu pozornost Perry.
01:19'
Na druhé straně zase střílel po přihrávce Kempeho Pearson, také Gibson má první zásah.
00:57'
O první střelu se postarali Ducks, konkrétně Vermette, Qucik vyrazil.
00:29'
Nepřesná přihrávku od Forborta, Doughty musí pro puk zpět do střední třetiny.
00:03'
Buly pro domácí.
00:01'
Do středového kruhu se na úvodní vhazování stavějí Chris Wagner a Anže Kopitar, jdeme na to!
Hymna je minulostí, utkání mezi Ducks a Kings začne za několik málo okamžiků!
Nyní již přichází na řadu americká státní hymna.
Obě mužstva právě nastupují na ledovou plochu.

Z:11 V:8 OG:22 PR:1,99 ÚS(%):93,9 SO:2

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – H. Lindholm, Manson, Beauchemin, Montour, Vatanen, Bieksa – Rakell, D. Grant, Perry (A) – Cogliano (A), Wagner, Silfverberg (A) – N. Ritchie, Vermette, O. Kaše – L. Shaw, Rasmussen, Boll.

Los Angeles Kings: Quick (Kuemper) – Forbort, Doughty (A), Muzzin, Martinez, MacDermid, Fantenberg – Iafallo, Kopitar (C), D. Brown (A) – Pearson, Kempe, Toffoli – Cammalleri, N. Shore, Lewis – Andreoff, Laich, Amadio.

Rozhodčí: Dave Jackson, Brad Watson – Michel Cormier, Shane Heyer.
V Honda Center začalo předzápasové rozbruslení. Do branky Ducks se postaví John Gibson, na druhé straně to pak bude Jonathan Quick.
Dámy a pánové, vítám Vás ještě jednou při sledování utkání mezi Anaheimem Ducks a Los Angeles Kings! Začínáme přibližně za 30 minut.

Ducks (6-6-2)

Anaheim Ducks otevřou duelem s Kings svou sérii pěti zápasu doma. V Kalifornii přitom zůstanou až do 25. listopadu, jelikož je do té doby čekají pouze dva venkovní zápasy. Jeden odehrají v San Jose, druhý pak na ledě dnešním soupeře, tedy Los Angeles.
Minulé utkání prohráli Ducks na ledě San Jose Jose 1:2 po samostatných nájezdech, když jejich jediným střelcem byl Corey Perry. Pro dvaatřicetiletého útočníka to byl zároveň 900. zápas v NHL! Mezi tři tyče se podruhé v sezoně postavil Ryan Miller. Na jeho branku vystřelili Sharks celkem pětačtyřicetkrát! Pro Andrewa Cogliana to pak zase byl 800. zápas v řadě. Rodák z Toronta ještě nevynechal v kariéře žádný zápas!

Kings (10-2-2)

Los Angeles Kings si po sérii dvou zápasů doma odskočí do nedalekého Anaheimu na jeden zápas, poté se zase vrátí zpět domů.
V posledním zápase nestačili Kings na Nashville Predators. Při prohře 3:4 po prodloužení skórovali Alex Iafallo, Christian Folin a Alec Martinez. Kings přitom po druhé třetině prohrávali 0:3. V závěrečné dvacetiminutovce se jim ale podařilo srovnat a dostat tak zápas alespoň do prodloužení. Do branky se k tomuto zápasu postavil Darcy Kuemper. Z 31 střel soupeře ale čtyřikrát inkasoval.
Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje! V noci z úterý na středu je na programu zámořské NHL celkem devět zápasů. Zde budete moci sledovat střetnutí mezi dvěma rivaly z Pacifické divize. Anaheim Ducks totiž vyzvou Los Angeles Kings. Úvodní vhazování bude v Honda Center vhozeno krátce po 04:00! Textovým přenosem Vás provede Jiří Sameš.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.