NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Boston : Arizona - 8. prosince 2017   01:00

Boston
Boston
00:15' Marchand (Pastrňák, Bergeron) • 33:54' Backes (Riley Nash, Grzelcyk) • 39:06' Backes  • 40:45' Krejčí (Marchand, Bergeron) • 57:56' Heinen (Riley Nash, K. Miller) • 58:51' Bjork (Krejčí, Chára)

David Pastrňák (BOS) 0+1, 3 střely, čas na ledě 16:38
Domácí celek vyhrává tento zápas naprosto zaslouženě. Scott Wedgewood ze 32 střel inkasoval šest branek, naopak gólman Bruins Tuukka Rask kryl 20 z 21 střel.
59:30'
Už se nic nestane.
58:51'
Bruins právě vstřelili branku!
Po krásné kombinaci dávají domácí další branku. Na konci pohlední kombinace stál ANDERS BJORK, který zakončuje do odkryté klece. Asistence: David Krejčí a Zdeno Chára.
57:56'
Domácí celek se dostal do přečíslení dva na jednoho. Puk měl Nash, který vypálil. Jeho pokus brankář Scott Wedgewood vyrazil před sebe a na dorážku DANTONA HEINENA byl už krátký. Asistence: Riley Nash, Kevan Miller.
57:33'
Clayton Keller je autorem další střely, jeho ránu drží brankář Bostonu.
57:09'
Christian Fischer výborně tečoval kotouč před branku, ale i tak dokázal domácí Tuukka Rask zasáhnout.
56:38'
Luke Schenn vypálil od modré čáry, jeho pokus zablokoval Tim Schaller.
55:47'
Oliver Ekman-Larsson měl nyní obrovskou smůlu. Dva jeho střelecké pokusy z dobrých pozic skončily na tyčce. Snad během šesti sekund dvakrát při domácím brankáři stálo štěstí!
55:01'
Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, domácí hráči stále vedou o tři góly a míří za výhrou.
54:23'
Dvakrát se do zakončení dostal Riley Nash. První jeho pokus vyrazil brankáře před sebe a dorážka končí mimo branku. Následně je hra přerušena a probíhá komerční přestávka.
53:26'
Zdeno Chára znovu vypálil a tentokrát jeho projektil hostující brankář drží. Šest a půl minuty před koncem třetiny se bude vhazovat v útočném pásmu domácích.
53:19'
Alex Goligoski zablokoval střelecký pokus Cháry, pak Miller zakončoval a Scott Wedgewood byl pozorný.
52:52'
Od modré čáry zakončoval Sean Kuraly. Jeho zajímavý pokus ale kryje brankář Coyotes.
52:17'
Jake DeBrusk ani Matt Grzelcyk nedokázali z předbrankového prostoru přesněji trefit prostor vymezený třemi tyčemi.
51:13'
Clayton Keller se při vlastním oslabení dostal do střelecké pozice, jeho pokus zablokoval Torey Krug.
50:47'
Špatně domácí celek rozehrál, je t toho zakázané uvolnění, vhazovat se tak bude před brankou Raska.
50:26'
Brad Marchand rychle po vyhraném vhazování zakončoval. Minul ale branku.
50:16'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Luke Schenn – 2 min., nedovolené bránění).
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině.
49:53'
Scott Wedgewood kryje další střelu soupeře, tentokrát zakončoval Sean Kuraly.
48:59'
Jordan Martinook se po pěkné samostatné akci dostal do střelecké pozice, ale bránu vůbec netrefil.
48:31'
Scott Wedgewood si poradil s pokusem od modré čáry, který vyslal Riley Nash.
48:16'
Znovu musel zasahovat domácí brankář, tentokrát jeho pozornost vyzkoušel Max Domi.
47:08'
Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí k vidění není.
46:33'
Tobias Rieder se dostal do zajímavé střelecké pozice, jeho pokus kryje domácí maskovaný muž.
46:11'
Tuukka Rask viděl na projektil, který vyslal Oliver Ekman-Larsson, a tak mohl snadno zasáhnout.
45:34'
Scott Wedgewood drží puk po střele Brandona Carla.
45:15'
Kyle Capobianco nahazovat od modré čáry na branku, nahození postrádalo přesnost, Tuukka Rask ani zasahovat nemusel.
44:30'
Mezi kruhy si vybruslil Anders Bjork, dostal přihrávku a rychle zakončoval. Kotouč ale končí mimo branku, jeho rána nebyla přesná.
43:45'
Scott Wedgewood kryje další střelecký pokus, tentokrát si poradil s pokusem Bergerona.
43:02'
Domácí celek pokračuje v aktivní hře a pokouší se své vedení ještě navýšit.
42:46'
Danton Heinen se znovu dostal do střelecké pozice. Z podobného pásma tentokrát ale branku minul.
42:30'
41:22'
Z mezikruží zakončoval David Backes, jehož pokus kryje gólman Scott Wedgewood.
41:06'
Z pravého kruhu zakončoval Danton Heinen. Jeho pokus končí na tyčce, gólman zasahovat nemusel!
40:45'
Domácí celek navyšuje své vedení, dává gól v přesilovce pět na tři. Po rychlé kombinaci zůstal před brankou volný DAVID KREJČÍ. Puk se k němu dostal, a tak mohl český hráč poměrně snadno zakončovat. Asistence: Brad Marchand, Patrice Bergeron
40:30'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Luke Schenn – 2 min., hákování).
40:01'
Dva góly vstřelil domácí celek ve druhé třetině, díky tomu vede po čtyřiceti minutách 3:1 a má namířeno k výhře v tomto utkání.
40:00'
39:56'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Oliver Ekman-Larsson – 2 min., nedovolené bránění).
39:29'
Brendan Perlini aní Oliver Ekman-Larsson nedokázali prostřelit domácího gólmana. Tuukka Rask své spoluhráče podržel.
39:06'
Alex Goligoski naprosto nesmyslně přihrával do míst, kde byl DAVID BACKES. Ten se dostal k puku a rychle překonal brankáře Arizony. Druhý gól v tomto zápase pro Backese.
38:17'
Hosté hrají v plném počtu. Scott Wedgewood kryje kotouč po výborné střele Davida Pastrňáka.
37:40'
Domácí celek hraje přesilovou hru, ale nemůže se dostat do střelecké pozice. Kotouč končí mimo hrací plochu, vhazovat se bude před brankou Arizony.
37:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.
36:51'
Scott Wedgewood kryje puk po dobré střele Davida Krejčího.
36:18'
Coyotes vyhazují kotouč přes všechny čáry, ze své branky musel Tuukka Rask.
36:08'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Zac Rinaldo – 2 min., nedovolené bránění).
35:23'
Hraje se ve středním pásmu, ani jeden celek se nyní nikam nežene.
34:51'
Kotouč přejel všechny čáry, píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Bosotnu. Následně vypálil Jakob Chychrun, ale minul bránu.
34:29'
Oliver Ekman-Larsson se propracoval do zakončení, jeho rychlou střelu zablokoval Noel Acciari.
33:54'
Domácí celek se dostává do vedení, ránou ze střední vzdálenosti se prosazuje DAVID BACKES. Jeho střela se vyhnula všem nástrahám. Asistence: Riley Nash a Matt Grzelcyk.
33:31'
Zdeno Chára vypálil od modré čáry, jeho projektil našel hostující gólman v rukavici.
32:45'
Nyní se do útočného pásma dostala Arizona, která se pokoušela něco vymyslet před brankou soupeře. Matt Grzelcyk výborně zablokoval střelu soupeře.
32:24'
Torey Krug mohl přihrávat, ale rozhodl se pro zakončení, a tak musel zasahovat Scott Wedgewood.
32:01'
A právě při jednom ze soubojů vypadl kotouč z hrací plochy, vhazovat se bude v neutrální zóně.
31:40'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, hraje se o střední pásmo.
30:55'
Domácí celek hraje aktivněji, pokouší se vstřelit rozdílovou branku, zatím ale marně.
30:50'
Z pravého kruhu vypálil Matt Grzelcyk a jeho pokus kryje poměrně snadno hostující Scott Wedgewood.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, skóre je vyrovnané.
29:07'
Jakob Chychrun rychle po buly vypálil, jeho ránu kryje gólman Tuukka Rask.
29:04'
Hra je nyní hodně rozkouskovaná, další zakázané uvolnění, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočné třetiny.
28:31'
Brendan Perlini výborně vypálil po vhazování, jeho ránu kryje domácí maskovaný muž.
28:17'
Další zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Bruins.
27:25'
Tuukka Rask rozehrává od své branky, pomáhá svým spoluhráčům.
27:10'
Od modré čáry Brandon Carlo vypálil, ale jeho pokus byl nepřesný.
27:01'
Hra je nyní přerušena, píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Arizony.
26:40'
8:9, střelecky aktivnější je sice hostující celek, ale ve druhé třetině jsme zatím výraznou šanci neviděli.
26:00'
Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se nemůže probojovat do střelecké pozice. Mnoho šancí k vidění není.
24:28'
Brendan Perlini vypálil z prostoru nad kruhem, jeho ránu zablokoval domácí zkušený a urostlý Zdeno Chára.
23:59'
Tuukka Rask kryje střelecký pokus z kruhu, který vyslal Jakob Chychrun.
23:25'
Po zakázaném uvolnění se vhazovalo před brankou Coyotes, vypálil Torey Krug, který ovšem bránu minul.
23:11'
Mnoho šancí ve druhé třetině zatím k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
22:45'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.
22:17'
Domácí celek se nyní propracoval ke střele od modré čáry, Kevan Miller minul branku Arizony.
21:27'
Alex Goligoski z pravého kruhu zakončoval, jeho rána nebyla vůbec špatná, kotouč se odrazil od tyče zpět do hry.
21:11'
Anthony Duclair se propracoval do dobré střelecké pozice, jeho pokus kryje domácí gólman Tuukka Rask.
20:01'
Po první třetině platí vyrovnaný stav. Hned po 15 sekundách hry se prosadil Brad Marchand. Následně dokázal vyrovnat po chybě Carla Christian Dvorak.
20:00'
19:16'
Vhazovat se bude ve středním pásmu, kotouč vypadl z hrací plochy.
19:00'
Probíhá poslední minuta hry v první třetině.
18:27'
Matt Grzelcyk z pravého kruhu vyslal zápěstím střelu na branku, pozorný byl Scott Wedgewood.
18:05'
Danton Heinen ani David Backes nedokázali z bezprostřední blízkosti prostřelit brankáře Arizony.
17:07'
Arizona právě vstřelila branku!
Je vyrovnáno, Brandon Carlo přišel o kotouč, získal ho CHRISTIAN DVORAK. Ten se probojoval do střelecké pozice, poslal kotouč pod horní tyčku. Tuukka Rask nedokázal zasáhnout.
16:41'
Torey Krug od modré čáry minul branku, jeho nahození nebylo nejpovedenější.
16:27'
Sledujeme klidnou pasáž hry, mnoho šancí k vidění není, oba týmy se pokouší hrát hodně takticky.
15:57'
Tuukka Rask si dokázal poradit se střeleckým pokusem Jakoba Chychruna.
15:33'
Boston se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
15:22'
Do brejku se dostal domácí Riley Nash, ten ovšem branku trefit nedokázal.
15:01'
Dostáváme se do finální fáze první třetiny, domácí celek má optickou převahu.
14:44'
Hra je přerušena, komerční přestávka.
14:28'
Hostující celek se propracoval do zajímavé střelecké pozice, Tobias Rieder vypálil a jeho pokus zablokoval jeden z domácích beků.
13:35'
Jakob Chychrun od modré čáry minul branku, gólman domácího týmu zasahovat nemusel.
13:31'
Christian Fischer vystřelil a jeho pokus kryje Tuukka Rask.
13:09'
Brad Richardson nedokázal přesně vypálit.
12:36'
Bostonská elitní formace rozehrává od své branky, David Pastrňák nahodil kotouč do útočného pásma, ale domácí o něj rychle přišli.
12:27'
Kyle Capobianco zablokoval střelecký pokus domácího hráče, gólman tak zasahovat nemusel.
11:53'
Vhazovat se bude po zakázaném uvolnění před brankou Bostonu.
11:14'
Boston se pokouší přidat další branku, ale hostující obrana hraje nyní zodpovědně.
10:50'
Sledujeme rychlý hokej, na výraznější šance kromě té gólové střely čekáme.
10:46'
Tuukka Rask kryje střelecký pokus, který vyslal Christian Dvorak z mezikruží. Domácí brankář si dokázal poradit poměrně snadno.
10:25'
Arizona Coyotes odehrála na zakázané uvolnění, vhazovat se bude před její brankou.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, domácí celek vede o gól.
09:27'
David Backes vyhrál buly, na modré čáře ale Matt Grzelcyk nedokázal zpracovat poskakující kotouč.
09:20'
Jordan Martinook rozehrává od své branky, následně kotouč končí mimo hrací plochu, vhazovat se bude v obranném pásmu Arizony.
08:47'
Patrice Bergeron dostal přihrávku do předbrankového prostoru, ale nedokázal si poradit se zakončením.
08:19'
Anthony Duclair to zkoušel z pravého kruhu, jeho pokus byl zablokovaný.
07:52'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.
06:48'
Riley Nash tečoval kotouč před brankou, a tak musel své umění předvést Scott Wedgewood. Hra je přerušena, bude se vhazovat.
05:46'
Christian Fischer obkroužil branku a rychle se pokoušel zakončovat. S jeho střelou si hravě poradil brankář Bruins.
05:36'
Střelou zápěstím to nyní zkoušel hostující Max Domi. Jeho pokus byl ovšem snadnou prací pro domácího gólmana.
05:15'
David Pastrňák se dostal do brejku, s jeho pokusem a nepříliš dobře provedeným blafákem si poradil hostující gólman. Scott Wedgewood své spoluhráče podržel.
03:59'
Hostující celek se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
03:55'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou domácího celku.
03:03'
Jordan Martinook vyzkoušel pozornost brankáře Bruins, Tuukka Rask přerušuje hru, vhazovat se bude před ním.
02:59'
Brad Richardson vypálil z mezikruží, jeho pokus byl zablokovaný.
02:00'
Brendan Perlini nejprve minul bránu, a pak byl pokus Dylana Stromea zablokovaný domácím hráčem.
01:09'
Jake DeBrusk se propracoval do zajímavé střelecké pozice, branku však trefit nedokázal.
00:15'
Domácí hokejisté vstupují do zápasu velmi dobře, hned po 15 sekundách se prosazuje z kruhu pozorný BRAD MARCHAND. Hostující brankář se nedokázal dostatečně rychle přesunout k tyčce. Asistence: David Pastrňák a Patrice Bergeron.
00:01'

Boston Bruins: T. Rask (Chudobin) – Chára, McAvoy, Krug, Carlo, Grzelcyk, K. Miller – Marchand, Bergeron, Pastrňák – DeBrusk, Krejčí, Bjork – Heinen, Riley Nash, Backes – Schaller, Kuraly, Acciari.

Arizona Coyotes: Wedgewood (Raanta) – Ekman-Larsson, Demers, Chychrun, Goligoski, L. Schenn, Capobianco – Keller, Stepan, Rieder – Domi, Dvorak, Fischer – Perlini, D. Strome, Duclair – Martinook, Richardson, Rinaldo..
Boston Bruins odehrál 25 zápasů, v tabulce Východní konference je na desáté pozici (11-1-4-9; 28 bodů). Z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si s Pittsburghem Penguins 4:3, Tampou Bay 3:2 a Philadelphií Flyers 3:0. Tým nestačil na Edmonton Oilers 2:4 a na Nashville Predators 3:5.
Arizona Coyotes odehrála 30 zápasů s bilancí 3-4-5-18 a vybojovala 19 bodů. V tabulce Západní konference je na patnácté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrála jediný. Poradila si s New Jersey Devils 5:0. Nestačila na Vegas Golden Knights 2:4 a 2:3 v prodloužení, v prodloužení na Edmonton Oilers 2:3, Calgary Flames 0:3.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Boston Bruins a Arizona Coyotes.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.