NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Boston : Vegas - 3. listopadu 2017   00:00

Boston
Boston
23:24' Riley Nash (Czarnik, Krug) • 49:53' Kuraly (DeBrusk, Krug)
2:1
(0:0, 1:1, 1:0)
Vegas
Vegas
29:34' Eakin  (Schmidt)
Boston
T. Rask (McIntyre) – Chára, McAvoy, Krug, Carlo, K. Miller, Postma – Marchand, Bergeron, Pastrňák – Heinen, Czarnik, Bjork – DeBrusk, Riley Nash, Schaller – Beleskey, Kuraly, Szwarz.
Lee, Rank – Amell, Brisebois
TD Garden, Boston
17 565 diváků
Vegas
Lagacé (Ferguson) – Sbisa, Schmidt, C. Miller, Hunt, Engelland, McNabb – Perron, Eakin, Neal – Haula, O. Lindberg, Tuch – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Carrier, Bellemare, Nosek.

3. Torey Krug (BOS) 0+2
Domácí hokejisté se dostali do vedení ve druhé třetině, kdy se prosadil z hranice brankoviště Riley Nash. Krátce před polovinou zápasu tým Vegas vyrovnal. Pohlednou akci zakončoval Cody Eakin. Vítěznou branku zaznamenal Sean Kuraly, který doklepl puk za brankovou čáru.
59:50'
Kotouč se v rohu kluziště, domácí vyhrají.
59:43'
Golden Knights v šesti.
59:20'
Vegas se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu. Výborně hraje domácí celek.
59:00'
Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:49'
Vhazovat se bude ve středním pásmu. Následně kotouč vypadl z hrací plochy. Brankář Maxime Lagacé tak musel pochopitelně do své brány.
58:36'
Hosté hrají v šesti, zkouší vyrovnat při hře bez brankáře.
58:22'
Patrice Bergeron nahazoval kotouč na branku, a tak musel být připravený brankář Vegas.
58:19'
Tim Schaller se propracoval ke střele. Tu ale zablokoval soupeř.
58:06'
Po rychlé akci se do zakončení dostal bývalý hráč Floridy. Jonathan Marchessault z mezikruží nedokázal prostřelit brankáře soupeře.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině. Brankář Maxime Lagacé kryje kotouč po akci Davida Pastrňáka.
57:21'
57:15'
Krátce před návratem vyloučeného hráče kryje kotouč Tuukka Rask. Buly před jeho brankou.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, hokejisté Vegas stále prohrávají o jednu branku.
56:32'
Po drobné potyčce před brankou Bruins se bude vhazovat po pravé ruce gólmana Raska.
56:24'
Domácí celek hraje velmi dobře oslabení, stáhl se do svého pásma nedává soupeři mnoho prostoru pro vedení útočných akcí. Vegas to má těžké.
55:49'
Brad Hunt to vzal na sebe. Z kruhu vypálil a jeho pokus tečoval mimo branku Tuukka Rask.
55:34'
Domácí hráči vyhazují kotouč přes všechny čáry, podařilo se to Bergeronovi.
55:21'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Charlie McAvoy – 2 min., držení protihráče).
55:17'
Anders Bjork hledal Jordana Szwarze před brankou, ale přihrávka postrádala přesnost.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, posledních pět minut hry zbývá.
54:40'
Hosté navyšují tlak, další šanci měl Oscar Lindberg, který ovšem branku minul.
54:03'
Na druhé straně musel zasahovat Maxime Lagacé. Do výborně pozice se prokličkoval David Pastrňák.
53:42'
James Neal se propracoval do zakončení, jeho pokus zablokoval obránce Kevan Miller.
53:16'
Luca Sbisa má kotouč na své polovině, pokouší se něco vymyslet, ale hostům se nedaří najít recept na obranu soupeře.
52:50'
Zadní řady Bostonu hrají takticky velmi dobře, nedávají soupeři mnoho prostoru pro vedení zajímavých akcí.
52:20'
Jonathan Marchessault viděl spoluhráče před brankou, a tak nahazoval od modré čáry na teč. Jeho kolega ale úmysl nepochopil a otočil se zády ke hře.
51:48'
Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje. Hostující tým se pokouší co nejrychleji vyrovnat, ale domácí obrana hraje zatím pozorně.
51:27'
Rychle vypálil ihned po buly Jordan Szwarz. Jeho ránu kryje gólman Golden Knights.
51:26'
Hostující celek si počínal příliš neobratně. Místo rychlé akce zahrál jen za zakázané uvolnění. Vhazovat se tak bude před brankou Vegas.
50:56'
Dostáváme se do poslední desetiminutovky třetí třetiny. Domácí celek se dostal do vedení a nyní hlasatel v hale oznamuje jméno střelce rozdílové branky.
50:17'
Jake DeBrusk se znovu protlačil do zakončení. Tentokrát jeho střelecký pokus zcela zastavuje a kryje Maxime Lagacé.
49:53'
Bruins právě vstřelili branku!
Krátce před polovinou třetí třetiny se domácí celek k velké radosti většiny fanoušků dostává do vedení. Výborně vypálil Jake DeBrusk. Jeho rána propadla brankáři mezi betony, a pak se kotouč dostal k brankové čáře. Tam jej viděl SEAN KURALY a snadno zasunul pukl za čáru. Asistence: Jake DeBrusk a Torey Krug.
48:52'
Hra je nyní přerušena pro postavení mimo hru. Ve třetí třetině není k vidění tolik šancí jako ve druhé třetině. Do popředí se dostává taktika.
47:42'
Ve středním pásmu se David Pastrňák střetl s Erikem Haulou.
47:14'
David Pastrňák se protlačil až před branku Vegas, dostal přihrávku a vypálil. Jeho ránu zablokoval Luca Sbisa.
47:08'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.
46:50'
Sledujeme rychlý hokej, více ze hry mají domácí, kteří se pokouší něco vymyslet před brankou Vegas.
46:36'
Rychlou akci Vegas vedl Tomáš Nosek. Jeho zakončení kryje brankář Tuukka Rask. Komerční přestávka.
46:21'
Po delší době registrujeme střelecký pokus. Domácí Paul Postma si jako obránce sjel hodně hluboko do útočného pásma a vypálil. Jeho projektil kryje gólman.
45:12'
Luca Sbisa se propracoval mezi kruhu a pokoušel se rychle vypálit. Jeho ránu zablokoval Zdeno Chára.
44:55'
Patrice Bergeron ani Zdeno Chára nedokázali přesněji vypálit. Oba hráči domácího celku zakončili od modré čáry mimo branku.
44:21'
Brad Marchand výborně vypálil. Jeho střelu zápěstím kryje brankář Maxime Lagacé.
43:53'
Tim Schaller dostal hru do útočné třetiny, výborně ale zapracoval Jonathan Marchessault, který připravil domácí o útok.
43:36'
William Karlsson byl volný ve středním pásmu, ale přihrávka se k němu nedostala.
43:10'
Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje. Nikdo nechce chybovat, a tak se bojuje zejména o nadvládu nad neutrálním pásmem.
42:14'
Tuukka Rask musel zasahovat po střele hostujícího hráče. Od modré čáry zkoušel štěstí Deryk Engelland. Hra je přerušena, vhazovat se bude před brankou Bostonu.
42:00'
Anders Bjork vypálil z horní hranice kruhu, jeho pokus zablokoval Deryk Engelland.
41:38'
Kevan Miller rozehrává od své branky, sledujeme opatrnou hru.
41:04'
Jako první ve třetí třetině vystřelil hostující celek. Erik Haula se propracoval do zakončení, s jeho ránou neměl Tuukka Rask mnoho práce.
40:23'
Sledujeme poklidný úvod třetí třetiny, ani jeden celek se nikam nežene, mnoho šancí k vidění není.
40:01'
Jako první v zápase se prosadil domácí celek, hosté pak dokázal po pěkné kombinaci vyrovnat. Po čtyřiceti minutách tak platí vyrovnaný stav 1:1. Střelecky je duel také vyrovnaný – 20:20.
40:00'
39:51'
Sean Kuraly ani nadvakrát nedokázal prostřelit brankáře soupeře. Maxime Lagacé v samotném závěru druhé třetiny podržel své spoluhráče.
39:13'
Brad Hunt a David Perron dokázali výbornou defenzivní činností zastavit dvě šance soupeře. Obra hráči zablokovali zakončení Bostonu.
38:53'
David Perron se pokoušel probojovat do zakončení, ale nepodařilo se mu to.
38:37'
V poklidném tempu se dohrává prostřední dvacetiminutovka. Více ze hry mají hokejisté Vegas.
38:02'
William Carrier, šikovný útočník, se propracoval do zakončení, s jeho pokusem si Tuukka Rask dokázal poradit. Nosek se pokoušel dorážet, ale k puku se nedostal.
37:18'
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu bez výraznějšího střeleckého pokusu. Mírnou optickou převahu mají hosté.
36:50'
Z výrazně lepší pozice to zkoušel hostující Oscar Lindberg. Ani jeho rána se ale mezi tři tyče nevešla.
36:25'
Torey Krug vypálil, jeho pokus zablokoval William Karlsson. Následně se po rychlé akci dostal do zakončení Jonathan Marchessault. Jeho ránu bez přípravy z ostrého úhlu snadno kryje Tuukka Rask.
35:59'
Vegas, které se nyní dostalo pod tlak, bylo nuceno vyhodit kotouč přes všechny čáry. Boston má výhodu buly před brankou soupeře.
35:55'
Danton Heinen se propracoval do střelecké pozice, jeho rána z kruhu minula branku. Arénou to jen zahučelo.
35:12'
Zdeno Chára těží díky své obrovské postavě, poměrně snadno vybojoval kotouč v obranném pásmu, čímž ukončil akci Vegas.
35:01'
Dostáváme se do finální fáze první třetiny. Hostující celek se pokouší získat vedení na svou stranu. Domácí hráči nesmí zapomínat na obranu.
34:22'
Hra je nyní přerušena pro zásah vysokou holí. Ještě předtím ale Pierre-Édouard Bellemare nedokázal z mezikruží přesněji vypálit.
34:08'
Brad Hunt jako správný bek vypálil od modré čáry. Jeho nepříliš důrazný pokus kryje snadno Tuukka Rask. Komerční přestávka, a pak se bude vhazovat před brankou domácích.
33:54'
Nosek nahazoval kotouč před branku, tam ale nebyl nikdo ze spoluhráčů, kdo by mohl tečovat mimo dosah brankáře Bostonu Bruins.
33:23'
Sledujeme rychlý hokej, nyní vypálil Sean Kuraly. Jeho pokus výborně zablokoval hostující Deryk Engelland. Díky zákroku obránce nemusel zasahovat brankář Vegas.
32:52'
Alex Tuch se pokoušel něco vymyslet v útočném pásmu, ale od domácích obránců neměl mnoho prostoru, a tak se k zakončení neprobojoval.
32:45'
Z mezikruží vypálil aktivně hrající Anders Bjork. Jeho střelu zápěstím kryje brankář Maxime Lagacé.
31:46'
James Neal, autor zatím posledního gólu, se pokoušel rychle dostat hru do útočného pásma, ale obránci Bruins jeho akci pozdrželi.
31:23'
Vegas se pokouší co nejrychleji získat vedení na svou stranu, domácí hokejisté se tak musí bránit soupeři.
31:10'
Golden Knights nyní špatně rozehráli, a tak je z toho jen zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před jejich brankou. Mnoho šancí k vidění není.
30:49'
Hra je přerušena, kotouč vypadl z hrací plochy. Hostujícímu celku se podařilo vyrovnat. Domácí se nyní musí bránit.
29:34'
Golden Knights právě vstřelili branku!
A je vyrovnáno. Domácí Jake DeBrusk ve svém obranném pásmu přišel o puk. Získal jej Nate Schmidt, který s přihrávkou počkal. Uvolnil se mu CODY EAKIN, kterému rychle poslal přihrávku, a tak Eakin zakončoval do odkryté brány. Asistence: Nate Schmidt.
29:10'
Jake DeBrusk schoval svou ránu za obránce, ale i tak dokázal hostující maskovaný muž zasáhnout.
28:47'
Maxime Lagacé musel zasahovat po střele domácího Bjorka. Gólman kotouč ramenem vytěsnil mimo hrací plochu. Vhazovat se bude před jeho bránou.
28:22'
Kotouč vypadl mezi střídačky, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
28:00'
Riley Nash se celkem neohroženě dostal do útočného pásma. Jeho rána od modré ale neměla gólové parametry.
27:45'
David Pastrňák ani Patrice Bergeron nedokázali prostřelit brankáře Vegas. Maxime Lagacé podržel své spoluhráče.
27:17'
Hostující celek hraje výrazně lépe, do další šance se dostal James Neal, ale domácí brankář zasáhl betonem a puk vykopl.
26:45'
Další práce pro domácího maskovaného muže. David Perron výborně vypálil. Tuukka Rask se rozhodně nenudí.
26:35'
James Neal to udělal výborně, zmocnil se kotouče, vytvořil si šanci, kterou také sám zakončil. Jeho ránu mezi betony kryje Tuukka Rask.
26:15'
Sledujeme rychlý hokej, mnoho vyložených šancí k vidění není. Více ze hry ale mají hosté z Vegas.
26:05'
Střelou zápěstím to z levého kruhu zkoušel Erik Haula. Domácího brankáře ale neprostřelil.
25:16'
Nate Schmidt to udělal výborně, nejprve vybojoval kotouč za brankou, a pak rychle vypálil. Rask by pozorný.
24:57'
Další práce pro brankáře Bostonu. Domácí celek se zatím na svého maskovaného muže může spolehnout.
24:23'
Alex Tuch se pokoušel rychle vyrovnat, ale jeho povedenou ránu kryje poměrně snadno Tuukka Rask.
23:24'
Domácí vyhráli buly v útočném pásmu. Rána od modré čáry se odrazila od tyčky před branku. Austin Czarnik posunul puk k volnému RILEY NASHOVI, který z hranice brankoviště prostřelil gólmana Legacého. Asistence: Austin Czarnik a Torey Krug.
23:07'
David Perron sekl Cháru přes hokejku, slovenský hráč se hodně zlobí, že ani tento prohřešek nebyl potrestaný.
22:38'
Hokejisté Vegas se dostali do postavení mimo hru, jmenovitě David Perron byl příliš rychle v útočném pásmu.
22:32'
22:10'
Paul Postma neudržel útočné pásmo, a tak musí domácí vyklidit útočnou třetinu. Boston hraje přesilovku špatně.
21:56'
Vhazovat se bude po zakázaném uvolnění před brankou Bruins.
21:50'
Reilly Smith při vlastním oslabení vypálil z kruhu, jeho pokusu ale chtěla přesnost.
21:35'
David Pastrňák udržel puk v útočném pásmu. S chladnou hlavou rozehrál zajímavou akci, kterou zakončoval Danton Heinen.
21:19'
Brad Marchand se propracoval do zakončení, ale při pokusu o střelu zlomil svůj nástroj.
20:32'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Colin Miller – 2 min., nedovolené bránění).
20:19'
Brandon Carlo dobře vypálil od modré čáry, jeho pokus kryje hostující brankář. Následně zakončoval Sean Kuraly, ale minul.
20:13'
Hostující celek špatně rozehrál, je z toho zakázané uvolnění, a tak se bude vhazovat před brankou Vegas.
20:01'
Po první třetině platí bezbrankový stav, hosté měli k dispozici dvě přesilové hry, ale nedokázali proměnit ani jednu. Vegas na branku soupeře vystřelilo osm puků, domácí na gólmana Legacého jen pět.
20:00'
19:49'
Patrice Bergeron vedl akci domácích, ale jeho ránu zablokoval soupeř.
19:02'
Tuukka Rask si dokázal poradit se střelou soupeře. Luca Sbisa se dostal do střelecké pozice, ale brankáře propálit nedokázal. Vegas zlepšuje hru.
18:46'
Po delší době zakončují hosté, dobře vypáili Nate Schmidt, ale minul branku.
18:22'
Riley Nash dobře vypálil z levého kruhu, jeho pokus zablokoval hostující Reilly Smith.
18:05'
Hostující brankář raději přidržel poskakující kotouč před svou brankou. Boston získal výhodu útočného pásma.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
17:42'
Sledujeme rychlý hokej, který mnoho šancí nenabízí.
17:26'
Od modré čáry vypálil domácí David Pastrňák. Jeho pokus končí za brankou, Maxime Lagacé zasahovat vůbec nemusel.
17:00'
Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.
16:29'
16:09'
Až nyní se hosté dostali do zakončení, kotouč před brankou tečoval Alex Tuch. Jeho pokus byl ale nepřesný.
15:40'
Přesilovka se hráčům Vegas vůbec nedaří, nemohou se dostat do útoku.
15:35'
Zdeno Chára ze středního pásma vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře. Bránu ale minul.
15:00'
Erik Haula nahodil do útočného pásma, rychle ale urostlí domácí bek Zdeno Chára vyhazuje přes všechny čáry.
14:38'
Druhou přesilovou hru mají hosté k dispozici, zatím se ale nemohou probojovat do zakončení.
14:29'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Matt Beleskey – 2 min., podražení).
14:13'
Hra se nyní bez výraznější střelecké pozice přelévá ze strany na stranu.
13:51'
Maxime Lagacé kryje střelecký pokus soupeře. Jordan Szwarz to vzal na sebe, ale při pokusu o střelu byl mírně seknutý. Sudí tento moment nechávají bez povšimnutí.
13:30'
Mnoho šancí k vidění není, hostující celek se během své přesilové hry do výraznější šance nepropracoval.
13:06'
12:26'
Colin Miller výborně zakončil z mezikruží, jeho pokus vyrazil Tuukka Rask. Následně baseballovým způsobem minul kotouč Alex Tuch.
12:09'
Colin Miller vypálil, jeho pokus byl zablokovaný obráncem soupeře.
11:47'
Hosté zakládají útočnou akci od své vlastní branky.
11:14'
Riley Nash se pokoušel propracovat do šanci při vlastním oslabení, ale kotouč zpracovat přesněji nedokázal.
11:06'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Patrice Bergeron – 2 min., podražení).
10:50'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
10:32'
Jonathan Marchessault si vypracoval další šanci, domácí brankář zastavuje hru. Komerční přestávka.
09:59'
Colin Miller spíše od modré čáry nahazoval kotouč než vážněji zakončoval, ale i tak musel Tuukka Rask zasahovat.
09:53'
Boston špatně rozehrál, a tak je z toho zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Raska.
09:45'
Pierre-Édouard Bellemare se dobře přimotal před branku, bekhendovou stranou hole zakončoval. Domácího brankáře ale nepřekonal.
09:24'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, vhazuje se v obranném pásmu Vegas. Pierre-Édouard Bellemare byl vykázaný z vhazování.
08:10'
Domácí celek hraje aktivně, David Pastrňák se pokoušel o přihrávku na modrou čáru, ale puk poslal nepřesně. Bruins tak přicházejí o útočné pásmo.
08:10'
Z mezikruží dobře vypálil Zdeno Chára. Jeho pokus na poslední chvíli zablokoval Luca Sbisa.
07:22'
Deryk Engelland rozehrával od své branky, ale kloudnější akci nedokázal hostující celek vytvořit.
07:10'
Torey Krug se musel vracet do svého obranného pásma, aby vybojoval kotouč. To se mu podařilo, a tak mohou hrát domácí.
06:32'
Domácí Riley Nash šel znovu na vhazování a i tentokrát byl úspěšnější.
06:22'
Kotouč se odrazil mimo hrací plochu. Vhazovat se po komerční přestávce bude před brankou Vegas.
06:03'
Tomáš Nosek se pokoušel vést rychlou protiakci hostů, ale kotouč mu uskočil.
05:46'
Další zakázané uvolnění, znovu se provinil hostující celek, vhazovat se tak bude před brankou Golden Knights.
05:23'
Od modré vypálil Paul Postma. Rána obránce končí mimo. Následně zakončoval Anders Bjork. Ani tento obránce ale brankáře Vegas nepřekonal.
05:00'
Úvodních pět minut hry je pryč, mnoho vyložených šancí jsme neviděli. Více ze hry mají domácí Bruins.
03:58'
Brad Marchand se protlačil do střelecké pozice, jeho pokus vytěsnil nad branku gólman Maxime Lagacé.
03:35'
Jonathan Marchessault nahazoval puk na branku, těsně před ní ale byl kotouč zablokovaný domácím obráncem.
03:15'
Reilly Smith otáčí směr hry, vedl rychlou akci Vegas, ale do střelecké pozice se hostující celek nedostal.
02:38'
Sean Kuraly dobře vypálil, jeho pokus ze strany vyrazil hostující brankář do ochranné sítě nad brankou.
02:16'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu. Mnoho šancí úvod tohoto zápasu nenabízí.
02:06'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou nováčka NHL.
01:50'
Také hosté se dostali do zakončení. Z kruhu vypálil Oscar Lindberg. Jeho pokus se ovšem mezi tři tyče nevešel.
01:10'
Obrovitý Zdeno Chára nahazoval kotouč na branku od modré čáry, puk kryje brankář. Hra je tak přerušena.
Maxime Lagacé raději kryje kotouč po nahození, které na hostující branku vyslal Tim Schaller.
00:01'
Riley Nash nahrál úvodní buly nad Williamem Karlssonem. Zápas začíná.
00:01'

Boston Bruins: T. Rask (McIntyre) – Chára, McQuaid, Krug, Carlo, K. Miller, Postma – Marchand, Bergeron, Pastrňák – Heinen, Czarnik, Bjork – DeBrusk, Riley Nash, Schaller – Beleskey, Kuraly, Szwarz.

Vegas Golden Knights: Lagacé (Ferguson) – Sbisa, Schmidt, C. Miller, Hunt, Engelland, Theodore – Perron, Eakin, Neal – Haula, O. Lindberg, Tuch – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Carrier, Bellemare, Nosek..
Boston Bruins z posledních pěti zápasů prohrál tři. Nestačil v prodloužení na Buffalo Sabres 4:5, Los Angeles Kings 1:2 v prodloužení a Columbus Blue Jackets 3:4 na nájezdy. Poradil si s Vancouverem Canucks 6:3 a San Jose Sharks 2:1.
Vegas Golden Knights z posledních pěti zápasů vyhráli tři. Poradili si se St. Louis Blues 3:2 v prodloužení, Chicagem Blackhawks 4:2, Coloradem Avalanche 7:0. Tým nestačil na New York Islanders 3:6 a New York Rangers 6:4.
Útočnou sílu Bostonu vede Brad Marchand se třinácti kanadskými body. Hned druhý v bodování je David Pastrňák. Ten má jedenáct bodů.
Hokejisté Vegas vstoupili do sezóny výborně. Ze všech týmů, které kdy rozšířily NHL, vůbec nejlépe. Ofenzivu táhne útočník James Neal. Velký problém ale mají Golden Knights na postu brankáře. Hned tři gólmani se klubu zranili.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Boston Bruins a Vegas Golden Knights.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.