NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Buffalo : Detroit - 25. října 2017   01:30

Detroit
Howard (Mrázek) – Ericsson, Daley, Kronwall (A), Green, Ouellet, Jensen – Mantha, Zetterberg (C), Nyquist – Tatar, D. Larkin, Abdelkader (A) – Helm, Nielsen, Frk – Witkowski, Glendening, S. Wilson.

Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký středeční den!
3. Evander Kane (BUF) 0+1
Buffalo slaví nejtěsnější možné vítězství! O výhře Sabres rozhodla jediná branka, kterou ve třicáté minutě vstřelil útočník Pouliot. Red Wings se ve třetí třetině pokoušeli vyrovnat, nicméně výborný Lehner v brance domácího celku byl proti. Detroit tedy prohrál pátý duel v řadě.
59:50'
Abdelkader nahodil kotouč před branku, ale tam se k němu nikdo z jeho spoluhráčů nedostal. Domácí posléze posílají puk zpátky do středního pásma, je rozhodnuto!
59:30'
Sabres dokázali dostat kotouč ze svého pásma a jsou velice blízko vítězství.
59:14'
O'Reilly se pokusil přes celé kluziště trefit prázdnou branku, tu ale těsně minul a je odpískáno zakázané uvolnění.
58:40'
Hosté se ale velmi rychle vrátili do útočného pásma a brankář Detroitu znovu putuje na střídačku.
58:29'
Larkin chyboval při nahození kotouče do útočného pásma a způsobil zakázané uvolnění. Howard se musí vrátit do branky.
58:11'
A ani po dalším závaru v brankovišti kotouč brankovou čáru nepřekročil, Lehner je dnes naprosto výtečný.
58:00'
Zetterberg nahodil kotouč do brankoviště, kde byl Abdelkader. Ten ale na několikrát Lehnera nepřekonal.
57:45'
Domácí se dopustili zakázaného uvolnění a Detroit odvolává brankáře. Podaří se hostům vyrovnat?
57:37'
Útočná akce Detroitu skončila při přechodu modré čáry. Byl odpískán ofsajd.
57:18'
Kane se pokoušel procpat přes pravou stranu až do zakončení, s tímto záměrem ale neuspěl.
56:40'
Domácí se nikam bezhlavě netlačí a spíše vyčkávají. Čas hraje v jejich prospěch.
56:02'
Buffalo má v posledních střídáních vše pod kontrolou, hosté se nemohou vrátit do tlaku.
55:35'
Howard podržel svůj tým! Obraně Detroitu ujel Kane, který ale nedokázal prostřelit brankáře Red Wings. Hosté tak nadále mají šanci na bodový zisk v tomto utkání.
54:57'
Uvidíme hru čtyři na čtyři! Za vzájemnou potyčku míří na trestnou lavici O'Reilly a Zetterberg.
53:40'
Hokejisté Buffala se nyní již soustředí pouze na bránění svého jednobrankového náskoku a zatím jsou úspěšní.
53:00'
Frk hledal mezi kruhy postaveného Daleyho, ten ale ztratil balanc a nedokázal zakončit.
52:34'
Nyquist byl při svém střídání hodně aktivní a připsal si několik střeleckých pokusů, ani jeden se ale neujal.
51:31'
Nyquist dokázal najít v útočném pásmu Zetterberga, který to zkusil bekhendem. Puk ale skončil pouze na boční síti.
51:15'
Helm našel z rohu kluziště před brankou Glendeninga, který pohotově vystřelil. Ani tentokrát nebyl Lehner překonán.
50:23'
Larkin se z pravého křídla chtěl natlačit před branku, jeden z obránců ho ale vytlačil do rohu.
49:40'
Red Wings začínají hrát riskantně a směřují všechny své síly do útoku. Vyplatí se jim tato taktita?
48:50'
Frk byl na brankovišti hodně aktivní a dokázal se dostat k dorážce, Lehner nicméně znovu úspěšně zasáhl.
48:29'
Buffalo hraje velmi aktivně a nepouští svého soupeře do tlaku.
46:10'
Larkin vyslal do útočného pásma Frka, který se pokusil najít před brankou Manthu. Přihrávka ale na urostlého útočníka Detroitu neprošla.
45:02'
Kotouč se ocitl na střídačce Buffala a hra je přerušena. Hosté se zatím nemohou dostat do potřebného tlaku.
44:35'
Fedun si vybruslil s kotoučem na holi na pravý kruh a šikovně vystřelil. Howard puk pouze vyrazil nad sebe, do branky se kotouč však nedostal.
43:32'
Kompletní je nyní již i Buffalo, hraje se klasicky pět na pět.
43:23'
Red Wings si přihrávají kotouč během přesilové hry v útočném pásmu, ale chybí tomu střelba.
42:56'
42:21'
Antipinova střela od modré čáry skončila na těle Howarda, který neměl problém zakročit.
41:53'
Buffalo kombinuje v útočném pásmu, nicméně hosté nepouštějí domácí do zakončení.
41:32'
Přesilová hra Buffala je u konce! Eichel hákoval Nielsena a odchází na trestnou lavici.
41:01'
Ristolainen nahodil puk od modré čáry na branku, nicméně k té se kotouč nedostal.
40:56'
Mantha řešil přečíslení Buffala faulem a Sabres si zahrají další přesilovou hru v tomto utkání.
40:30'
Třetí dějství začalo zakázaným uvolněním Sabres.
40:01'
Další třetina začne přibližně ve 3:34.
Do šaten se bude po druhé třetině lépe odcházet hokejistům Buffala, kteří se díky brance Pouliota ve třicáté minutě dostali do vedení 1:0. Red Wings budou muset ve třetí třetině hru více otevřít, aby dokázali z tohoto zápasu vydolovat nějaký bod.
40:00'
39:30'
Nyquist prověřil pozornost Lehnera nahozením ze středního pásma, brankář Buffala si dokázal s tímto nepříjemným pokusem poradit.
38:58'
Moulson šikovně střílel z levého kruhu a Howard dokázal jeho střelu pouze vyrazit. K dorážce se ale nikdo z domácích nedostal.
38:43'
38:08'
Helm odvedl výtečnou práci a dostal kotouč do středního pásma. S Detroitem to nyní vypadá již dobře.
37:45'
Buffalo se konečně dokázalo usadit v útočném pásmu a snaží se rozhodit obranu Detroitu.
37:30'
Rychlé založení útoku ze strany Sabres vedlo ke střele Kanea z levého kruhu, který poslal kotouč přímo do hrudi Howarda.
37:10'
Red Wings se zatím úspěšně brání, kotouč je u branky Lehnera.
36:43'
Larkin se potřetí v tomto utkání podívá na trestnou lavici. Tentokrát je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.
36:33'
Larkin odvedl v útočném pásmu velmi dobrou práci a vyslal do šance Frka, který střelou z první neprostřelil výtečného Lehnera.
35:49'
Hostům se nedaří rozehrávka z vlastního pásma. Je odpískáno další zakázané uvolnění.
35:39'
Eichel nebezpečně vypálil okamžitě po vhazování, Tatar ale dokázal jeho střelu přizvednout do ochranné sítě.
34:21'
Útočnou akci Sabres ukončil jeden z rozhodčích, protože uviděl postavení mimo hru. Komerční přestávka.
33:21'
Lehner je velmi pozorný a drží Buffalo nad vodou. Nyní si poradil se střelou od modré čáry.
32:57'
Larkin si mezi kruhy udělal prostor a vystřelil z první. Kotouč ale proletěl vysoko nad břevnem.
32:10'
Kane se pokoušel zpoza branky najít někoho ze svých spoluhráčů operujících před brankovištěm, přihrávka ale do těch míst neprošla.
31:25'
Hokejisté Detroitu se pokouší na inkasovanou branku okamžitě zareagovat a hrají aktivněji směrem dopředu. Nyní ale Daley nepřesně zakládal útok a způsobil zakázané uvolnění.
31:10'
Abdelkader nabral rychlost a nebezpečně vystřelil z pravého křídla. Lehner dokázal tvrdý pokus s problémy udržet pod svým betonem.
29:45'
Sabres právě vstřelili branku!
Buffalo se dostává do vedení. Howard vyrazil střelu Antipina za branku, kde se kotouče pohotově ujal BENOIT POULIOT, jenž se obtočil okolo branky a zasunul puk k tyčce. Asistence: Viktor Antipin a Taylor Fedun.
29:18'
Abdelkader se dostal mezi kruhy k zajímavé teči, kotouč ale proletěl těsně vedle pravé tyče.
28:04'
28:02'
Frk dostal nabito na levý kruh, ale český útočník nedokázal překonat Lehnera.
27:35'
Kotouč je znovu až u Howarda, Detroitu se zatím nedaří usadit v útočném pásmu.
27:10'
Nielsen nedokázal udržet útočné pásmo a Red Wings budou muset zakládat útok od vlastní branky.
26:47'
Larkin je zpátky na ledě, což znamená jediné. Začíná zkrácená přesilová hra Detroitu.
26:20'
Jensen našel z pravé strany na levém kruhu Kronwalla, který ale prováhal ideální možnost pro zakončení a o puk přišel.
26:04'
Antipin si pomohl proti Nielsenovi hákováním a je vyloučen. Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.
25:42'
Buffalo se drží v útočném pásmu a má silný tlak. Chybí tomu ale častější střelba.
25:17'
Po zdlouhavé kombinaci v útočném pásmu se do kotouče opřel Eichel a Howard musel zasahovat.
24:47'
Larkin podruhé v tomto zápase míří na trestnou lavici za sekání. Buffalo si zahraje přesilovou hru.
24:40'
Kronwall si našel odražený puk a vystřelil po ledě. Lehner ale na střelu viděl a neměl problém zasáhnout.
24:00'
Slibnou šanci si vypracoval Mantha, který vystihl rozehrávku obranu Buffala a měl na pravém kruhu hodně prostoru. Jeho střelu po ledě ale Lehner vyrazil do rohu.
23:22'
Střelu Manthy z levé strany vyrazil Lehner do ochranné sítě.
23:00'
Green propadl v útočném pásmu a vzniklo přečíslení Buffala. To střelou z levého kruhu zakončoval Larsson, nicméně trefil pouze Howarda.
22:34'
Moulson si chtěl obhodit na modré čáře Greena a jít do šance, obránce Detroitu ale vybojoval puk.
21:45'
Detroit vstoupil do druhé třetiny daleko aktivněji, než jak končil úvodní část. Buffalo musí být v zadních řadách hodně opatrné.
20:51'
Daley se vydal na útočný výlet, který zakončil bekhendovou střelou z pravé strany. Lehner ale byl včas na ledě a zasáhl.
20:31'
Mantha se po přihrávce Zetterberga pokusil obtočit okolo branky, nicméně zakončit nedokázal.
20:01'
Další třetina začne přibližně ve 2:36.
Do utkání vstoupili lépe hokejisté Detroitu, kteří byli v úvodních deseti minutách aktivnějším týmem. Poté se ale karta otočila a po vedoucí brance sahalo Buffalo. Ani jeden z týmů se ale v první třetině prosadit nedokázal, tudíž odchází hráči do šaten za stavu 0:0. Nechme se překvapit, co nám přinese druhá třetina.
20:00'
19:25'
Pouliot vybojoval v předbrankovém prostoru kotouč pro O'Reillyho, kterému ale střela z levého kruhu nesedla ideálně.
18:40'
Hokejisté Buffala se pokouší dostat před koncem úvodního dějství do vedení a mají slibný tlak, hosté se však zatím úspěšně brání.
18:01'
A znovu Scandella! Obránce Buffala tentokrát střílel z levé strany, ale ani tentokrát na brankáře Red Wings nevyzrál.
17:54'
Scandella si udělal prostor na modré čáře a krásnou střelou zápěstím prověřil Howarda. Americký brankář nastavil lapačku a puk pohotově zastavil.
17:30'
Třetí lajna Detroitu dokázala chvíli operovat v útočném pásmu, žádné zakončení z toho ale nepramenilo.
16:59'
Zakázané uvolnění ze strany Detroitu. Bude se vhazovat u branky Howarda, Sabres jsou ve druhé polovině třetiny lepším týmem.
16:02'
Larkin se procpal do útočného pásma a pokusil se Lehnera překvapit nahozením z levé strany, brankář Buffala se ale nachytat nenechal.
15:30'
Kane si najel mezi obranu Red Wings a pohotově vypálil. Howard měl menší problémy při zákroku, nakonec ale kotouč udržel ve své moci.
15:15'
A stejným prohřeškem se nyní provinilo také Buffalo. V posledních minutách se nehraje plynule.
15:01'
Útočná akce Red Wings skončila nezdarem a to zejména kvůli postavení mimo hru.
14:20'
Na druhé straně se snažil Bailey obtočit okolo branky a zakončit. Puk mu ale sjel z hole.
13:29'
Nyquist se pokusil prokličkovat do šance, o kotouč ale přišel již na modré čáře. Tohle sólo švédského útočníka nebude patřit mezi vydařené.
12:59'
Hosté hrají velmi jednoduše a snaží se všechny kotouče rychle posílat ze svého pásma ven.
11:53'
O'Reilly z pravé strany vystřelil pohotově z otočky a Howard musel rychle natáhnout beton k tyčce, aby zabránil brance. Buffalo zařadilo na vyšší rychlostní stupeň a má tlak.
11:30'
Až nyní se domácí dostali ke dvěma střelám, ale ani jedna neskončila mezi třemi tyčemi.
11:02'
Sabres se dokázali usadit v útočném pásmu a chvíli motali obranu soupeře. Žádné zakončení ale nepřišlo.
10:32'
Kane z levého kruhu zkusil štěstí střelou zápěstím, Howard na puk dobře viděl a bez problémů ho vyrazil.
10:16'
Detroit vede po polovině první třetiny na střely 9:3, do vedení se ale dostat nedokázal. Ani jeden z brankářů nemusel řešit vážnější situaci.
10:03'
09:30'
Kotouč je znovu až u branky Lehnera a Buffalo musí zakládat nový útok.
08:55'
Sabres se zatím nemohou usadit v útočném pásmu, Detroit zvládá oslabení na výbornou.
08:14'
V oslabení se do útoku vydal Glendening a Lehner musel zasahovat. Brankář Buffala hru dokonce přerušil.
08:03'
Buffalo si zahraje úvodni přesilovou hru v utkání. Za sekání je vyloučen na dvě minuty Larkin.
07:15'
Sledujeme spoustu nepřesností na obou stranách, zatím na nějakou větší šanci čekáme.
06:08'
U branky Sabres vznikla menší potyčka a hra byla z tohoto důvodu přerušena. Uvidíme, jestli budou rozhodčí vylučovat. Nyní je na řadě komerční přestávka.
05:49'
Wilson se ve středním pásmu ujal opuštěného kotouče, přejel modrou čáru a vystřelil přes hráče. Lehner byl ale pozorný a puk udržel na svém těle.
04:12'
Hokejisté Detroitu hrají ve velké rychlosti a zatím svého soupeře mírně přehrávají. Jedná se však pouze o úvodní tlak.
03:15'
O'Reilly vyslal do dobré příležitosti pasem přes střední pásmo Larssona, švédský útočník ale z levého kruhu nedokázal trefit branku.
02:40'
Zetterberg si podél levého mantinelu najel do útočného pásma a pokusil se šikovným pasem uvolnit Manthu. Přihrávka ale byla sražena za branku a nic z tohoto útoku nebylo.
01:58'
McCabe napřáhl na modré čáře a prověřil Howarda. Ten si připsal první úspěšný zákrok v utkání.
01:19'
Po nahození do útočného pásma se kotouč odrazil mimo ledovou plochu. Bude se vhazovat ve středním pásmu.
00:51'
Tatar si chtěl vyměnit kotouč s Larkinem, přihrávka slovenského útočníka ale k mladšímu kolegovi nedoletěla.
00:10'
Red Wings se po vyhraném vhazování přesunuli do útočného pásma, Lehner ale zasahovat nemusel.
00:01'
Arénou zní státní hymny. Duel bude za malou chvíli zahájen.

Buffalo Sabres: Lehner (Ch. Johnson) – Ristolainen, Scandella, Fedun, McCabe, Tennyson, Antipin – Okposo (A), Eichel (A), E. Kane – Pominville, R. O'Reilly (A), S. Reinhart – Ju. Bailey, B. Pouliot, Nolan – Griffith, Jo. Larsson, Moulson.

Detroit Red Wings: Howard (Mrázek) – Ericsson, Daley, Kronwall (A), Green, Ouellet, Jensen – Mantha, Zetterberg (C), Nyquist – Tatar, D. Larkin, Abdelkader (A) – Helm, Nielsen, Frk – Booth, Glendening, S. Wilson.

Rozhodčí: Hebert, Pollock – Kovachik, Sericolo.
Přeji krásnou hokejovou noc! Fanoušci NHL si dnes určitě přijdou na své, když se hraje hned několik zápasů. V tomto textovém přenose se zaměříme na souboj hokejistů Buffala a Detroitu. Který z celků se bude radovat z vítězství?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.