NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Calgary : San Jose - 15. prosince 2017   03:00

Calgary
Calgary
04:42' Frolík  • 47:39' J. Gaudreau (Hathaway)
2:3
(1:1, 0:1, 1:1)
San Jose
San Jose
16:07' Meier  (Tierney, Donskoi) • 30:00' Tierney  (Meier, Labanc) • 57:12' Donskoi  (J. Thornton, Braun)
Calgary
Lee, L'Ecuyer – Murchison, Alphonso
Scotiabank Saddledome, Calgary
18 730 diváků
San Jose
Dell (M. Jones) – Vlasic, Braun, Dillon, Burns, Heed, DeMelo – M. Karlsson, J. Thornton, Pavelski – Hertl, Couture, Labanc – Meier, Tierney, J. Ward – Donskoi, Sörensen, Hansen.

Michael Frolík (CGY) 1+0, 6 střel, čas na ledě 16:39
Hostující celek nebyl střelecky aktivnější, ale dokázal ve třetí třetině vstřelit třetí branku, se štěstím se prosadil Joonas Donskoi. Na tento gól nenašel domácí tým odpověď, a tak body získává San Jose.
59:30'
Mnoho času už nemají domácí na vyrovnání.
59:22'
Oddechový čas pro domácí.
59:22'
Podařilo se to až nyní, ale Calgary se dostalo do postavení mimo hru. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
59:12'
Hostující celek hraje výborně takticky, domácí se nemohou dostat do útoku.
59:00'
Poslední minuta hry ve třetí třetině, Sharks stále vedou.
58:43'
Flames mají na ledě šest bruslařů, rozehrávají od své branky.
58:30'
Domácí hrají bez brankáře, zkouší to v šesti.
58:14'
Matthew Tkachuk a Joel Ward se střetli ve středním pásmu.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
57:32'
Aaron Dell si snadno poradil s pokusem, který vyslal Mark Giordano.
57:12'
San Jose právě vstřelilo branku!
V době, kdy měli domácí více ze hry, se prosazují hosté. Po střele Joe Thorntona propadl domácímu brankáři puk, a pak jej za brankovou čáru dostal JOONAS DONSKOI. Asistence: Joe Thornton a Justin Braun.
56:50'
Mark Jankowski zablokoval střelecký pokus Vlasice.
56:20'
Sean Monahan dostal hru do útočného pásma, ale tam hraje hostující Brent Burns. Akce Flames tak končí.
56:00'
Puk má za svou brankou Mike Smith, který se pokouší rychle rozehrát na spoluhráče.
55:35'
Stav zápasu je vyrovnaný a konec třetí třetiny se nezadržitelně blíží.
55:29'
Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu. Nejprve ale komerční přestávka.
55:00'
Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, více ze hry mají domácí, kteří se pokouší získat vedení.
54:14'
Brett Kulak nahodil do útočného pásma puk tak, aby z toho nebyl icing a šel
střídat.
54:00'
Chris Tierney vedl útočnou akci Sharks, ale příliš daleko se s pukem nedostal.
53:31'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.
52:34'
Zakázané uvolnění hostujícího celku vrací hru před branku Sharks. Domácí hráči jsou nyní aktivnější.
51:49'
Michael Frolík se dostal do střelecké pozice, se kterou si poradil hostující brankář.
51:06'
Komerční přestávka, necelých devět minut zbývá do konce třetí třetiny.
50:14'
Mark Jankowski se propracoval do výborné střelecké pozice, ale nedokázal překonat brankáře soupeře. Aaron Dell své spoluhráče podržel.
49:53'
Dostáváme se pomalu ale jistě do druhé poloviny hry ve třetí třetině.
49:04'
Fanoušci se poprvé v zápase hlasitěji ozývají a pokouší se dotlačit své oblíbence do vedení.
48:36'
Sledujeme rychlý hokej, stav zápasu je nyní vyrovnaný a domácí cítí šanci na otočení stavu utkání.
47:39'
Calgary právě vstřelilo branku!
Je vyrovnáno, po rychlé akci se do zakončení dostal Garnett Hathaway, který vyzval ke skórování JOHNNYHO GAUDREAUA, který po ledě poslal puk za brankovou čáru. Asistence: Garnett Hathaway.
47:07'
San Jose Sharks rozehrávalo od své branky, následně se rychle dostalo do útoku. Marc-Édouard Vlasic posílal puk od modré čáry před branku, ale neuspěl.
46:41'
Johnny Gaudreau se propracoval do střelecké pozice, ale jeho pokus končí mimo branku.
46:29'
Hra je přerušena, komerční přestávka.
46:07'
Domácí celek se pokouší o vyrovnání, ale zadní řady Sharks hrají zodpovědně a nedávají domácím mnoho prostoru.
44:53'
Hraje se zejména v neutrální zóně, ani jeden tým se do výraznějších šancí nemůže propracovat.
44:30'
Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se nyní nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu.
44:00'
Mark Giordano výborně nahazoval kotouč na branku, puk před brankou nikdo ze spoluhráčů tečovat nedokázal.
43:10'
Sledujeme rychlý hokej, domácí Curtis Lazar zakončoval a jeho pokus kryje brankář Sharks.
42:18'
Justin Braun vedl útočnou akci, dostal hru za branku Smitha, ale pak už hrála dobře obrana Flames.
42:02'
Domácí hokejisté se pokouší o vyrovnání, zatím ale hostující brankář podává dobrý výkon.
41:31'
Aaron Dell si poradil se střeleckým pokusem, který vyslal jeden z domácích hráčů.
40:41'
Domácí rozehrávají od své branky, ani jeden celek se nyní nikam nežene.
40:30'
Špatně nyní rozehrál hostující celek, a tak se píská zakázané uvolnění proti Sharks.
40:10'
Sharks vstupují do třetí třetiny aktivněji.
40:01'
Po čtyřiceti minutách je střelecky zápas vyrovnaný – 23:23, ale o jednu branku vede hostující celek.
40:00'
39:35'
Mark Jankowski ránou z první minul branku.
39:32'
Melker Karlsson zablokoval střelu, kterou vyslal Dougie Hamilton.
39:25'
Aaron Dell raději přikryl kotouč, nechtěl rozehrávat, a tak se bude vhazovat před jeho brankou.
39:20'
Mnoho šancí momentálně k vidění není.
39:00'
Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:40'
Aaron Dell nyní výborně podržel své spoluhráče, senzačně si dokázal poradit s pokusy, které vyslali Mikael Backlund a Michael Frolík.
37:27'
V poklidném tempu se dohrává druhá třetina, hostující celek hraje takticky a drží jednobrankové vedení.
36:56'
Aaron Dell raději přerušuje hru po nahození na svou branku, vhazovat se bude v domácím útočném pásmu.
36:42'
Marc-Édouard Vlasic se probojoval k rychlé střele, se kterou neměl Mike Smith mnoho práce.
35:47'
Domácí celek se pokouší probojovat do útočného pásma, ale nedaří se to stabilně.
35:20'
San Jose operuje v útočném pásmu, následně si domácí pomohli jen za cenu zakázaného uvolnění.
35:03'
Dougie Hamilton dostal hru do středního pásma, následně jer hra přerušena.
34:36'
Dougie Hamilton hledal před brankou spoluhráče, ale neuspěl.
34:21'
Aaron Dell musel zasahovat proti střele od modré čáry, dokázal si poradit.
34:03'
Brent Burns rozehrával od své branky, následně ale domácí hokejisté puk ve středním pásmu získali.
33:24'
Mike Smith si poradil s pokusem, který byl před brankou nepříjemně tečovaný.
32:34'
Hostující celek se nyní usadil v útočném pásmu a pokouší se něco vymyslet.
32:10'
Hraje se zejména ve středním pásmu, ani jeden celek se nikam nežene.
31:20'
Domácí mají kotouč za svou brankou, oba týmy střídají.
30:59'
Melker Karlsson vypálil od modré čáry, jeho pokus byl před brankou možná ještě tečovaný, ale i tak končí puk mimo branku.
30:18'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, hostující celek vede o gól.
30:00'
Hosté se dostávají do vedení, t předbrankového prostoru se prosazuje CHRIS TIERNEY, který se dostal k odraženému puku a poslal jej mezi betony brankáře. Asistence: Timo Meier a Kevin Labanc.
29:52'
Tomáš Hertl výborně vypálil, jeho pokus pohotově do rukavice ukryl Mike Smith.
29:17'
Přesilovou hru tedy mají k dispozici znovu hostující hokejisté, kteří se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře.
29:06'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Mike Smith – 2 min., podražení). Trest odpyká Micheal Ferland.
28:20'
Marc-Édouard Vlasic dostal hru do útočného pásma, jenže jeho spoluhráči nic vymyslet nedokázali.
28:02'
Mike Smith kryje kotouč po střele soupeře, od modré čáry zakončoval Brent Burns.
27:42'
Brent Burns vypálil od modré čáry, ale branku trefit nedokázal.
27:12'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Zajímavých momentů je k vidění před brankami poměrně hodně.
26:31'
Hra je přerušena, zajímavou šanci domácích kryje hostující brankář.
26:16'
Dougie Hamilton vypálil nepřesně, komerční přestávka.
26:03'
25:50'
Hostům se přesilovka vůbec nedaří, zatím se do výraznější střelecké pozice propracovat nedokázali.
25:33'
Hertl se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
25:00'
Joe Thornton dostal hru do útočného pásma, Brent Burns nepřesně přihrál, hosté přicházejí o pásmo.
24:40'
Nyní hrají přesilovou hru hokejisté San Jose.
24:31'
24:10'
Sledujeme tedy hru čtyři na čtyři, domácí mají puk za svou brankou, rychle se pokouší něco vymyslet.
24:03'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Dougie Hamilton – 2 min., hákování).
23:41'
Mark Giordano to zkoušel od modré čáry, jeho projektil postrádal přesnost.
23:15'
Domácí přesilovka pokračuje, tentokrát už klasická o jednoho hráče.
23:08'
Hosté hrají ve čtyřech.
22:47'
Do šance se ve dvojnásobné přesilovce dostal Johnny Gaudreau, s jehož pokusem neměl brankář Sharks problémy.
22:31'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Brenden Dillon – 2 min., vysoká hůl).
22:20'
Mark Giordano rozehrává od své branky.
22:00'
Přesilovku hrají domácí hráči hodně nešťastně, nemohou se stabilněji prosadit v útočném pásmu.
21:48'
TJ Brodie se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
21:26'
Přesilovka se zatím nedaří domácímu celku podle představ, stabilněji se nemůže probojovat do útočného pásma.
21:08'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Tomáš Hertl – 2 min., podražení).
20:10'
Mark Jankowski výborně tečoval puk před brankou, ale s jeho pokusem si poradil brankář Aaron Dell.
20:01'
Po první třetině platí vyrovnaný stav. Nejprve se prosadil domácí celek, po chybě Heeda vypálil přesně Michael Frolík. V závěru třetiny srovnal Timo Meier.
20:00'
19:54'
Johnny Gaudreau ani Sean Monahan nedokázal v posledních sekundách hry prostřelit hostujícího brankáře.
19:16'
Justin Braun se dostal do zajímavé pozice, vypálil, ale trefil jen mantinel za brankou.
18:38'
Mike Smith kryje puk po střele obránce Brenta Burnse.
18:30'
Joonas Donskoi se pokoušel něco vymyslet, ale jeho pokus o střelu byl zablokovaný.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
17:30'
Sledujeme klidnější pasáž hry, puk mají hostující hokejisté za svou brankou, postupně se pokouší dostat do útoku.
16:41'
Matthew Tkachuk se propracoval do dobré střelecké pozice, hostující brankář si dokázal poradit.
16:07'
V závěru první třetiny je v vyrovnáno, po pěkné akci Dilona se do zakončení dostal Donskoie, který vyzval ke skórování do prázdné branky zcela volného spoluhráče, tím byl TIMO MEIER. Asistence: Chris Tierney a Joonas Donskoi.
15:24'
Brent Burns rozehrává od své branky, ani jeden celek se nyní nikam nežene a sledujeme klidnější pasáž hry.
15:04'
Hra je přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu, dostáváme se do finálové části první třetiny.
14:56'
Komerční přestávka, hra je nyní přerušena.
14:50'
Michael Frolík si v dobré střelecké pozici neporadil s brankářem soupeře,
14:35'
Joe Thornton dostal hru do útočného pásma, ale nezakončil.
14:22'
Nyní se hraje zejména v obranném pásmu Sharks.
14:10'
13:49'
Flames mají více ze hry, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře. Sean Monahan vypálil mimo.
13:23'
Velkou šancí si nyní vytvořili domácí, ale střelecký pokus postrádal přesnost.
13:01'
Od modré čáry vypálil hostující celek, a tak musel zasahovat domácí maskovaný muž. Mike Smith si poradil.
12:41'
Joonas Donskoi se propracoval do střelecké pozice, s jeho pokusem si tak tak dokázal brankář Flames poradit.
12:10'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Kevin Labanc – 2 min., podražení).
12:10'
Vhazovat se bude před brankou San Jose. Domácí celek výborně šetří čas.
11:51'
Troy Brouwer se dostal do šance v početní nevýhodě, ale branku netrefil v přečíslení dva na jednoho.
11:35'
Brent Burns rozehrává od své branky, domácí celek zatím dobře brání.
11:13'
Přesilovku hraje San Jose, které ale musí začínat od své branky.
11:02'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Dougie Hamilton – 2 min., podražení).
10:30'
Travis Hamonic špatně přihrával ve středním pásmu, ale hostující celek toho nedokázal využít.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, sledujeme rychlý hokej, domácí hráči vedou díky Frolíkově ráně o jednu branku.
09:41'
Dougie Hamilton vypálil nepřesně, brankář zasahovat nemusel.
09:23'
Více ze hry mají nyní hosté, ti se dostali do útočného pásma a pokouší se něco vymyslet před brankou Flames.
08:25'
Mike Smith rozehrává od své branky, následně se marně pokoušel Micheal Ferland dostat do útočného pásma.
08:05'
Aaron Dell kryje bekhendovou střelu Michaela Frolíka. Komerční přestávka.
07:41'
Mikael Backlund vypálil, následně se jeho kolega dostal k dorážce, s tou si ale brankář Sharks dokázal poradit.
07:20'
Calgary rozehrává od své branky, domácí čekají na vhodný moment pro založení útočné akce.
07:05'
Sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit. Domácí celek vede o jednu branku.
06:47'
Marc-Édouard Vlasic to zkoušel od modré čáry, jeho pokus ale končí výrazně mimo branku.
05:56'
Aaron Dell musel být pozorný, domácí celek se dostal do útočného pásma, kde kombinoval. Výraznější šanci si domácí nevytvořili.
05:17'
Troy Brouwer zakončoval od modré čáry, brankář byl pozorný a nenechal se zaskočit.
04:42'
Tim Heed špatně rozehrál, puku se zmocnil MICHAEL FROLÍK, který střelou po ledě prostřelil brankáře soupeře. Flames vedou v úvodu první třetiny.
04:33'
Více ze hry mají domácí hokejisté.
04:03'
Od modré čáry to zkoušel Brenden Dillon. Střelu hostujícího obránce poměrně snadno kryje domácí brankář Mike Smith.
02:59'
TJ Brodie, domácí bek, výborně zablokoval střelecký pokus soupeře.
02:23'
Aaron Dell si dokázal poradit poměrně snadno s pokusem, který vyslal od modré čáry Travis Hamonic.
01:55'
Domácí se dostali do ofsajdu, vhazovat se bude ve středním pásmu.
01:37'
Další nebezpečná akce Sharks, domácí maskovaný muž si dokázal poradit. Mike Smith byl připravený.
01:12'
Od modré vypálil domácí Brent Burns. Jeho pokus končí mimo branku, domácí brankář zasahovat nemusel.
00:13'
Jako první se do zakončení dostal Troy Brouwer. Jeho rána z kruhu končí mimo branku.
00:01'
Domácí celek vyhrává úvodní vhazování, zápas začíná.
00:01'

Calgary Flames: M. Smith (Rittich) – Giordano, D. Hamilton, Brodie, Hamonic, Kulak, Stone – J. Gaudreau, Monahan, Ferland – Tkachuk, Backlund, Frolík – S. Bennett, Jankowski, Hathaway – Brouwer, Lazar, Stajan.

San Jose Sharks: Dell (M. Jones) – Vlasic, Braun, Dillon, Burns, J. Ryan, Heed – M. Karlsson, J. Thornton, Pavelski – Hertl, Couture, Labanc – Meier, Tierney, J. Ward – Donskoi, Sörensen, Hansen..
San Jose se po sérii tří domácích zápasů, během kterých získalo 5 z možných 6 bodů, a třídenní přestávce vydává do Kanady, kde Sharks čeká třízápasový venkovní trip. Tým kolem Tomáše Hertla se poprvé představí ve Scotiabank Saddledome, kde vyzve Calgary. Jaromír Jágr a Michael Frolík v akci.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.