NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Chicago : Devils - 13. listopadu 2017   01:00

Chicago
Chicago
00:41' Anisimov (Rutta, P. Kane) • 13:41' DeBrincat (Schmaltz) • 16:39' Rutta  • 17:01' Kero (Bouma) • 39:55' P. Kane (Rutta, Schmaltz)
5:7
(4:2, 1:4, 0:1)
Devils
Devils
03:40' Wood  (Stafford, Hall) • 17:37' Wood  (Zacha, Santini) • 23:07' A. Greene  (Noesen, Coleman) • 26:52' Hischier   • 32:15' Hall  (A. Greene) • 37:05' Gibbons  (Wood) • 42:21' Wood  (Bratt, Hischier)
Chicago
Crawford (41. A. Forsberg) – Keith, Kempný, Forsling, Rutta, C. Murphy, Seabrook, Oesterle – Saad, J. Toews, Pánik – Schmaltz, Anisimov, P. Kane – Bouma, Kero, DeBrincat – Sharp, Hinostroza.
Skilliter, Lee – Mach, Barton
United Center, Chicago
21 487 diváků
Devils
Kinkaid (Schneider) – A. Greene, Santini, J. Moore, Müller, Butcher, Severson – Hall, Hischier, Palmieri – Bratt, Henrique, Stafford – Gibbons, Boyle, Zacha – Wood, Coleman, Noesen.

V tomto dramatickém zápase vyhrává hostující celek o dva góly. Devils prohrávali 1:4 a dokázali se dostat do zápasu. Domácí tým měl zápas výborně rozehraný, ale nezvládl druhou třetinu, což se ukázalo jako klíčové. Hattrick vstřelil Miles Wood.
59:44'
Keith Kinkaid odrazil kotouč po střele Anisimova do ochranné sítě. Buly před brankou Devils. Domácí hrají v šesti.
59:20'
Anton Forsberg kryje střelecký pokus Colemana.
59:05'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.
59:00'
Chicago už mnoho času nemá, hosté hrají výborně.
58:40'
Domácí mají kotouč za svou brankou, zatím se marně pokouší snížit.
58:34'
Brandon Saad výborně vypálil, jeho rána byla zablokovaná.
58:11'
Oddechový čas pro domácí.
58:00'
Dvě minuty hry nás dělí od konce třetí třetiny, hosté stále drží dvoubrankové vedení.
57:54'
Patrick Kane se propracoval do zakončení, jeho ránu z kruhu kryje Keith Kinkaid.
57:30'
Kyle Palmieri mířil na odkrytou branku, ale minul jí.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.
56:23'
Domácí cele se usadil v útočném pásmu, ale do výraznější šance se Chicago nedostalo.
56:06'
Brandon Saad tečoval kotouč před brankou, ale překonat brankáře se mu nepodařilo.
55:50'
Hostující celek špatně rozehrál, je z toho jen zakázané uvolnění, buly před brankou Devils. Domácí hrají v šesti, Anton Forsberg je na střídačce.
55:10'
Další práce pro brankáře Devils, tentokrát si Keith Kinkaid poradil s pokusem Patricka Sharpa.
54:56'
Keith Kinkaid kryje střelecký pokus, který vyslal Brent Seabrook.
54:37'
Od modré vypálil obránce Brent Seabrook, jenže jeho pokus končí jen na mantinelu za brankou.
54:10'
Dostáváme se do finální fáze zápasu, hostující celek vede o dva góly a zatím míří neohroženě za výhrou.
53:24'
Střeleckých pokusů je k vidění poměrně málo. Jeden z nich si připsal Taylor Hall. Jeho zakončení ale bylo zablokované soupeřem.
52:24'
Brian Gibbons znovu zakončoval, tentokrát už lépe, ale neuspěl. Komerční přestávka, vhazovat se bude před brankou Chicaga.
52:18'
Brian Gibbons rychle vystřelil, puk se ale od soupeře odrazil mimo branku.
50:37'
Alex DeBrincat těžil z dobré akce spoluhráče, dostal se do střelecké pozice, ale brankáře překonat nedokázal.
50:31'
Jan Rutta se propracoval do dobré střelecké pozice, ale jeho ránu zablokoval Blake Coleman.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, hostující celek vede o dva góly a hraje takticky velmi dobře.
49:53'
Alex DeBrincat výborně vypálil, jeho pokus tak tak kryje hostující brankář. Chicago se pokouší s výsledkem něco udělat.
49:07'
Keith Kinkaid kryje střelecký pokus, který z velké blízkosti vyslal Jonathan Toews.
48:57'
Jonathan Toews vypálil a jeho pokus zablokoval Steven Santini.
48:45'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí k vidění momentálně není.
47:26'
Arťom Anisimov dostal dobrou přihrávku, jeho ránu z mezirkuží kryje brankář New Jersey.
47:05'
Will Butcher se prezentoval střelou zápěstím. Jeho pokus kryje brankář Anton Forsberg. Komerční přestávka.
46:34'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Ani jeden celek se nikam nežene.
46:08'
Domácí celek špatně rozehrál, je z toho jen zakázané uvolnění. Vhazovat se tak bude před brankou Devils.
45:04'
Patrick Kane se propracoval do zakončení, jeho pokus ale zablokoval Steven Santini.
44:18'
Z bezprostřední blízkosti zkoušel brankáře Devils překonat Patrick Sharp, jeho bekhendový pokus ale končí mimo.
43:54'
Gustav Forsling se střetl s Woodem. Oba hráči pokračují ve střídání.
43:01'
Od modré čáry vypálil Michal Kempný. Jeho projektil končí mimo branku. Gólman zasahovat vůbec nemusel.
42:21'
Devils právě vstřelili branku!
Hostující celek si zpět bere vedení o dva góly. Výborně se do předbrankového prostoru dostal MILES WOOD, který nadvakrát prostřelil brankáře soupeře. Hattrick. Asistence: Jesper Bratt, Nico Hischier.
42:12'
Damon Severson od modré čáry zkoušel pozornost brankáře a neuspěl.
41:31'
Miles Wood se v přesilovce propracoval do střelecké pozice, jeho pokus ovšem postrádal přesnost.
41:01'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Richard Pánik – 2 min., sekání).
40:59'
Do výborně střelecké pozice se dostal Kyle Palmieri, ale jeho pokus se odrazil od tyčky zpět do hry.
40:01'
Střídání v brance týmu Chicago Blackhawks: ze hřiště odchází Corey Crawford, přichází Anton Forsberg.
40:01'
Čtyřmi góly v řadě otočilo New Jersey se druhé třetině skóre a dostalo se do dvoubrankového vedení. V posledních sekundách se ale prosadili domácí. Po Ruttově přihrávku o mantinel zdramatizoval duel Patrick Kane.
40:00'
39:55'
Chicago právě vstřelilo branku!
Nick Schmaltz vyhrál buly, puk poslal na modrou čáru. Jan Ruttta tvrdě vypálil. Jeho rána se od mantinelu odrazila ke zcela volnému PATRICKU KANEOVI, který se štěstím prostřelil brankáře soupeře. Asistence: Jan Rutta a Nick Schmaltz.
39:51'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Brian Boyle – 2 min., krosček).
39:26'
Jan Rutta vypálil z kruhu, jeho dobrou ránu zápěstím kryje Keith Kinkaid, který tak přerušuje hru.
39:00'
Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:56'
Z kruhu vypálil hostující Drew Stafford, jeho pokus ale snadno kryje brankář Blackhawks.
38:18'
Domácí brankář rozehrává od své branky, Chicago se pokouší získat útočné pásmo.
37:34'
Vhazuje se ve středním pásmu na polovině hostů Mnoho šancí momentálně k vidění není, v poklidném tempu se dohrává druhá dvacetiminutovka.
37:05'
New Jersey navyšuje své vedení tři minuty před koncem druhé třetině. Wood našel BRIANA GIBBONSA, jehož střelecký pokus zapadl přesně pod horní tyčku. S tímto pokusem nemohl domácí brankář dělat vůbec nic. Asistence: Miles Wood.
35:31'
Keith Kinkaid senzačně kryje další střelecký pokus domácího týmu. Střelu z otočky, kterou vyslal Gustav Forsling, našel hostující brankář v rukavici.
34:57'
Patrick Kane a Arťom Anisimov se propracovali do zakončení. Ani jeden z nich nedokázal prostřelit brankáře soupeře. Keith Kinkaid podržel nyní své spoluhráče.
34:27'
Hra je nyní přerušena, kotouč vypadl z hrací plochy. Vhazovat se bude po komerční přestávce ve středním pásmu.
33:46'
Alex DeBrincat se propracoval do výborné střelecké pozice. Jeho ránu zápěstím ak tak vytěsnil brankář Devils.
33:20'
Sledujeme rychlý hokej, který se divákům musí líbit. Domácí celek se pokouší rychle vyrovnat.
32:43'
Domácí fanoušci i hráči jen těžko mohou uvěřit tomu, co se právě stalo.
32:15'
Hosté otáčejí skóre z 1:4 na 5:5. Výborně si před branku vybruslil TAYLOR HALL a bleskově zakončil střelou na bližší tyč. Brankář Corey Crawford nedokázal zareagovat. Asistence: Andy Greene.
31:15'
Hra je přerušena po zablokované střele domácího hráče. Komerční přestávka.
30:58'
30:52'
Brandon Saad bekhendovou stranou hole výborně vypálil. Jeho ránu kryje hostující maskovaný muž. Přesilovka Chicaga se blíží ke konci.
30:12'
Při vlastním oslabení se do šance dostal Blake Coleman. Mířil sám na brankáře, kterého ale střelou zápěstím překonat nedokázal.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase. Stav je nyní nerozhodný.
29:43'
Po půlminutě přesilovky se do střelecké pozice dostal Jonathan Toews. Jeho pokus zastavil brankář Keith Kinkaid.
28:58'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Stefan Noesen – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
28:44'
Na druhé straně se do střelecké pozice propracoval Arťom Anisimov, ale jeho pokus končí mimo branku.
27:53'
Z mezikruží zkoušel hosty dostat do vedení Will Butcher. Jeho střelecký pokus zastavil Gustav Forsling.
26:52'
Hostující celek prohrával 1:4 a nyní je stav zápasu vyrovnaný. Výborně to udělal NICO HISCHIER, který vypálil z předbrankového prostoru a překonal gólmana Chicaga. Bez asistence.
26:24'
Znovu Brent Seabrook a tentokrát už puk kryje Keith Kinkaid. Komerční přestávka.
26:17'
Od modré čáry vypálil Brent Seabrook, jeho pokus končí nad brankou.
25:51'
Nejprve nepřesně vypálil Blake Coleman, a pak na druhé straně minul branku Jonathan Toews. Sledujeme rychlý hokej od obou týmů.
25:19'
Patrick Kane vypálil ze zajímavé pozice, jeho pokus bez problémů kryje brankář hostujícího týmu.
24:39'
Od modré čáry vypálil Arťom Anisimov, jehož pokus snadno před sebe vyrazil Keith Kinkaid. O zbytek se už postarali obránci.
24:21'
Píská se zakázané uvolnění, vhazovat se tak bude před brankou Blackhawks. Domácí hráči špatně rozehráli. Hra nyní obsahuje velké množství nepřesností.
23:51'
Hostující brankář kryje kotouč po střele domácího hráče. Vhazovat se tak bude v útočném pásmu Chicaga.
23:07'
A je sníženo na rozdíl jediné branky. Po krásné kombinaci New Jersey se střelou do odkryté části branky prosazují nikým neatakovaný ANDY GREENE. Asistence: Stefan Noesen a Blake Coleman.
22:47'
Andy Greene vedl akci svého týmu, ale ani on nebyl úspěšný.
22:26'
Corey Crawford kryje další střelecký pokus, do šance se dostal Miles Wood. Tentokrát ale brankáře neprostřelil.
21:39'
Jesper Bratt ani John Moore nedokázali prostřelit domácího brankáře. Corey Crawford své spoluhráče nyní podržel.
20:58'
Po střele Drewa Stafforda vypadl kotouč z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou Blackhawks. Domácí následně zahráli jen na icing,
20:40'
Zakázané uvolnění domácího celku znamená, že se bude vhazovat před brankou Chicaga.
20:18'
Taylor Hall se jako první hráč propracoval ve druhé třetině k zakončení, jeho pokus zablokoval Richard Pánik.
20:01'
Šest branek jsme viděli v první třetině, spokojenější může být více domácí celek, který vede 4:2. Dvě trefy Chicaga zaznamenal aktivně hrající obránce Jan Rutta.
20:00'
19:38'
Kyle Palmieri se propracoval ke střele z kruhu, s jeho pokusem si snadno poradil domácí brankář Corey Crawford.
19:08'
Damon Severson výborně vypálil, jeho pokus mimo hrací plochu tečoval Jan Rutta.
19:00'
Probíhá poslední minuta hry v první třetině.
18:17'
Keith Kinkaid zasahuje proti střele, kterou vyslal jeden z hráčů Chicaga.
17:37'
Gólové hody pokračují dál. Nyní se prosazují hosté. Po přihrávce spoluhráče mezi kruhy puk dostal MILES WOOD, který jej přišpendlil pod horní tyčku. Domácí brankář nedokázal zasáhnout. Asistence: Pavel Zacha, Steven Santini.
17:01'
Blackhawks navyšují své vedení. K volnému puku se mezi kruhy dostal TANNER KERO, jehož bekhendový pokus zapadl přesně pod horní tyčku. Asistence: Lance Bouma.
16:39'
Domácí tým vede o dva góly. Druhou branku v tomto zápase dává JAN RUTTA. Výborně zpracoval kotouč na modré čáře a jeho střelu si jeden z obránců srazil do brány. Bez asistence.
16:20'
Domácí rozehrávají přesilovku od své branky. Pokouší se rychle dostat do útočného pásma.
15:59'
Gustav Forsling obětavě zablokoval další ránu hostů, Steven Santini odvedl dobrou defenzivní práci.
15:50'
Jonathan Toews dostal dobrou přihrávku a rychle vypálil. Jeho pokus kryje brankář Devils.
15:15'
Tentokrát už musel zasahovat brankář Keith Kinkaid. Ten si dokázal poradit se střelou z mezikruží, kterou vyslal Nick Schmaltz.
14:49'
Patrick Kane se položil do střely, kterou vyslal hostující Brian Gibbons.
14:41'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Damon Severson – 2 min., sevření puku rukou).
14:41'
Jonathan Toews vedl rychlou akci svého týmu, jeho pokus snadno kryje brankář hostujícího ceku.
14:02'
Keith Kinkaid kryje kotouč po střele, kterou vyslal autor rozdílové branky. Následovat bude komerční přestávka.
13:41'
Domácí se dostávají do vedení. Všechno začalo tím, že hostující hráč ztratil ve středním pásmu puk. Do útoku jej dostal Nick Schmaltz. Ten následně přihrál na druhou stranu pásma, kde byl ALEX DEBRINCAT. Ten už se zakončením neměl problém. Jeho rána propadla do brány. Asistence: Nick Schmaltz.
13:23'
Patrick Kane vypálil z mezikruží, jeho ránu zablokoval jeden z obránců.
12:46'
Hostující celek se nyní, při hře čtyři na čtyři, dostal do střelecké pozice. Steven Santini se probojoval do zakončení, jeho střelu kryje domácí gólman.
12:11'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Kyle Palmieri – 2 min., nesportovní chování).
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Richard Pánik – 2 min., nesportovní chování).
11:23'
Keith Kinkaid zastahuje proti střele Richarda Pánika. Hra je přerušena, komerční přestávka.
11:11'
Corey Crawford kryje kotouč po střele ze středního pásma. Z velké dálky to zkoušel Blake Coleman.
10:17'
Patrick Sharp se propracoval do střelecké pozice. Kotouč ale obětavě zablokoval Steven Santini.
09:56'
Z bezprostřední blízkosti vypálil hráč Devils, jeho střelu zablokoval domácí obránce.
09:23'
Momentálně se hraje spíše ve středním pásmu, ani jeden celek nechce chybovat, do popředí se dostává taktická hra.
08:19'
Taylor Hall se propracoval do brejku. Mířil sám na brankáře, domácího Corey Crawforda prostřelit nedokázal. Gólman Chicaga si počkal na pohyb útočníka, a pak podle něj zvolil zákrok.
07:50'
Komerční přestávka, puk vypadl z hrací plochy.
07:25'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. New Jersey se pokouší získat vedení. Hraje aktivněji, ale zakončit se mu nedaří.
06:58'
Andy Greene vypálil od modré čáry, s jeho pokusem si snadno poradil Corey Crawford.
06:55'
06:30'
Domácí hráči dostávají hru do středního a následně do útočného pásma. Chicago tak nemůže vystřídat.
06:06'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před branko Devils. Tato početní výhoda se hostům příliš nedaří.
05:10'
O malý moment později to zkoušeli Brian Boyle a Kyle Palmieri. Ani jeden z nich ale netrefil branku. Gólman tak zasahovat nemusel.
05:02'
Kyle Palmieri se při přesilovce dostal do zajímavé střelecké pozice, jeho ránu ale zablokoval domácí Nick Schmaltz.
04:55'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Brent Seabrook – 2 min., hákování).
04:00'
Michal Kempný vypálil od modré čáry, jeho pokus kryje hostující brankář. Keith Kinkaid si poradil i s dorážkou.
03:40'
Díky využité přesilové hře je vyrovnáno. Výborně to udělal Drew Stafford, který vypracoval pozici pro spoluhráče, zpoza branky přihrával do lepší pozice. MILES WOOD se dokázal prosadit přes dva obránce a vyrovnal. Asistence: Drew Stafford a Taylor Hall.
03:30'
Z mezikruží to zkoušel Miles Wood. Útočník Devils ale minul branku.
02:42'
Hostující celek má k dispozici přesilovou hru, zatím se ale nemůže propracovat do útočného pásma.
02:12'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Brent Seabrook – 2 min., podražení).
02:00'
Brian Boyle se propracoval po rychle domácích do střelecké pozice, jeho rána byla ale zablokovaná.
01:40'
Cory Schneider kryje další střelecký pokus domácího týmu. Jeden z obránců Chicaga nahrnul kotouč do brankoviště. a tak raději zasahoval brankář.
01:29'
Vhazovat se bude před brankou Devils, Cory Schneider musí být pozorný.
00:41'
Domácí celek se bleskově dostává do vedení. Střelu od modré čáry před bránou výborně tečoval mimo dosah gólmana český ARŤOM ANISIMOV. Asistence: Jan Rutta, Patrick Kane.
00:29'
Máme tu první střelu na branku, Arťom Anisimov minul branku z kruhu.
00:01'

Chicago Blackhawks: Crawford (A. Forsberg) – Keith, Franson, Forsling, Rutta, C. Murphy, Seabrook – Saad, J. Toews, Pánik – Schmaltz, Anisimov, P. Kane – Bouma, Kero, DeBrincat – Sharp, Wingels, Hartman.

New Jersey Devils: Kinkaid (Schneider) – A. Greene, Santini, J. Moore, Müller, Butcher, Severson – Hall, Hischier, Palmieri – Bratt, Henrique, Stafford – Gibbons, Boyle, J. Hayes – Wood, Coleman, Noesen..
Zápas za malý moment začne.
Chicago Blackhawks z posledních pěti zápasů vyhrálo tři. Philadelphii porazilo 3:0, Minnesotu Wild 2:0 a Carolinu Hurricanes 4:3 v prodloužení. Tým nestačil na Montreal Canadiens 2:0 a Philadelphii Flyers 3:1. Chicago odehrálo 17 zápasů (6-2-2-7) a získalo 18 bodů. V tabulce Západní konference je desáté.
New Jersey Devils odehrálo 16 zápasů s bilancí 7-3-2-4 a vybojovalo 22 bodů- V tabulce Východní konference je na třetím místě. Z posledních pěti zápasů prohrálo hned čtyři. Nestačilo na Edmonton Oilers 3:6, Calgary Flames 4:5 v nájezdech, St. Louis Blues 1:3 a Edmonton 2:3 v prodloužení. Vyhrálo nad Floridou Panthers 2:1.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Chicago Blackhawks a New Jersey Devils.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.