NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Colorado : Carolina - 3. listopadu 2017   02:00

Colorado
Colorado
07:31' Söderberg (E. Johnson, Barberio) • 12:21' Nemeth (Greer, Jakupov) • 31:27' Comeau (Söderberg, Nieto) • 34:03' Landeskog (MacKinnon, Nemeth) • 34:58' Rantanen (MacKinnon, Barrie)
5:3
(2:2, 3:1, 0:0)
Carolina
Carolina
00:55' V. Rask  (T. Teräväinen, Williams) • 15:14' E. Lindholm  (Aho, H. Fleury) • 37:36' D. Ryan  (Jooris)

Československá stopa v utkání
Do utkání nezasáhl český ani slovenský hokejista.
Je konec! Colorado poráží Carolinu 5:3 a připisuje si další dva důležité body do tabulky. Hosté sice byli většinu zápasu lepším týmem, ale na rozdíl od svého protivníka nedokázal proměnit své šance.
59:25'
Oddechový čas pro domácí!
58:13'
Hosté zkusí hru bez brankáře!
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:44'
Hosté znovu usazeni v útočném pásmu. Zasypávají teď Varlamova střelama.
56:37'
Tak to je obrovská škoda pro domácí. Landeskog se zničehonic dostal úplně osamocený před Warda. Nakonec zkusil střelu, ale trefil připraveného Warda.
55:41'
Hosté se znovu usazují v útočném pásmu a snaží se vstřelit kontaktní branku. Čas se, ale ukrutně rychle krátí.
55:09'
Dělovku Landeskoga kryje Ward. Vhazovat se bude po levici Warda, ale až po komerční přestávce.
53:51'
53:05'
Faulk teď znovu tvrdě vypálil. Varlamov jeho střelu viděl a kryje ji. Bude se vhazovat před Varlamovem.
51:51'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Carl Söderberg – 2 min., podražení).
50:42'
Barrrie projel přes modrou čáru jako nůž máslem a poté vystřelil. Jeho střelu chytil Ward do lapačky.
49:40'
Trevor van Riemsdyk nahazoval puk od modré čáry. Jeho nahození nikdo netečoval a puk tak končí v klíně Varlamova.
48:36'
Hosté nyní kombinují v útočném pásmu a snaží se vstřelit kontaktní branku. Zatím se jim to, ale nedaří.
47:08'
Hosté se nyní dostali do zajímavé akce,která nakonec skončila neúspěšně. Skinner přihrával před branku, kde stál Ryan, ten trefil střelou z první brankáře Varlamova.
44:20'
Domácí se nyní osvobozují a vyhazují na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude v jejich obranném pásmu.
43:03'
Hosté znovu zatlačili Avalanche do útočného pásmu. Zatím se jim, ale nedaří vstřelit branka a čas na vyrovnání se jim pomalu,ale jistě krátí.
41:58'
Domácí se stále nemůžou osvobodit z tlaku, který na ně teď vytváří hráči Caroliny. Těm se zase tlak nedaří využít.
41:10'
Hosté se usazují v útočném pásmu a už mají jen necelých 19 minut na vyrovnání.
40:01'
Ve druhé třetině jsme viděli čtyři branky. Z toho hned tři vstřelilo Colorado. Host sice byli po většinu třetiny lepším týmem, ale Colorado využilo své šance.
40:00'
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:36'
Carolina právě vstřelila branku!
A je znovu sníženo! Velkého zmatku v brankovišti využívá DEREK RYAN. Asistence: Josh Jooris.
37:04'
Aktuálně se hraje hokej nahoru dolů, který musí diváky v Pepsi Aréně bavit.
35:51'
Domácí zřejmě nakopli tři slepené branky a jsou aktivnější než jejich soupeř.
34:58'
Colorado právě vstřelilo branku!
A je to o tři branky! Nathan MacKinnon nahazoval puk na branku. Jeho nahození tečoval za Warda MIKKO RANTANEN,který zvyšuje stav na 5:2. Asistence: Nathan MacKinnon a Tyson Barrie.
34:03'
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Jeff Skinner – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku).
34:03'
Autorem branky je GABRIEL LANDESKOG. Asistence: Nathan MacKinnon a Patrik Nemeth.
33:34'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (A. J. Greer – 2 min., hrubost).
33:34'
A teď výborný zákrok Warda. Ten se přesunul proti střele Geera. Poté za jeho brankou vznikla šarvátka.
31:27'
A máme tu další branku! Söderberg ujel do přečíslení dva na jednoho a zvolil přihrávku na BLAKEA COMEAUA, kterému se střela nepovedla a zřejmě proto puk končí v síti. Asistence: Carl Söderberg a Matt Nieto.
30:50'
29:55'
Ani v přesilové hře se nemůžou domácí dostat do útočného pásma. Obrana Caroliny znovu vyhazuje.
28:50'
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Marcus Krüger – 2 min., držení protihráče).
28:36'
Domácí se už delší dobu nemohou dostat přes útočnou modrou čáru. Uvidíme zda se jim podaří ve druhé třetině vstřelit branku.
27:54'
26:23'
Carolině se nedaří usadit v útočném pásmu. Obrana Colorada se osvobozuje.
25:54'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Patrik Nemeth – 2 min., sekání).
25:48'
Další zásah Varlamova. Tentokrát proti střele Hanifina. Hraje se v útočném pásmu Colorada.
23:51'
Domácí mají problém se dostat přes útočnou modrou čáru. Obrana Caroliny výborně brání modrou čáru. Faulk se následně dostal ke střele. Varlamov jeho střelu schoval do klína.
22:41'
Gabriel Landeskog ujel po křídle a vypálil. Trefil jen betony připraveného Warda, který zatím ve druhé třetině odolává.
21:20'
Tak tohle byla velká smůla pro hráče Caroliny! Aho se dostal ke střele z kruhu a trefil jen tyčku Varlamovovi branky.
20:19'
První akci Colorada ve druhé třetině zastavuje Ward, konkrétně to byl Nathan MacKinnon, který celou akci Colorada zakončil.
20:01'
Po první třetině tedy na tabuli svítí stav 2:2. Více ze hry měli v první třetině hosté, kteří jsou aktivnějším týmem. Domácí Colorado zatím jen spoléhají na brejky, které se jim nedaří dnes proměňovat.
20:00'
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny a stav je stále 2:2.
17:25'
Hosté se znovu usazují v útočném pásmu. Zatím jen bez střel kombinují. Následně hosté vyhazují na zakázané uvolnění.
16:57'
Nail Jakupov se dostal se svým spoluhráčem do přečíslení dva na jednoho. Nakonec Jakupov zvolil střelu a trefil jen hruď připraveného Warda.
15:14'
A je znovu srovnáno! Po zmatku v obraně Colorada se k puku dostal ELIAS LINDHOLM, který přesně trefil horní růžek Varlamovovi brány. Asistence: Sebastian Aho a Haydn Fleury.
14:46'
Hosté se na chviličku usazují v útočném pásmu a snaží se ze všech sil vyrovnat.
13:55'
Dahlbeck se dostal na modré čáře ke střele. Varlamov jeho střelu viděl a nenechal se propálit a drží tak stav utkání.
12:21'
A máme otočeno! PATRIK NEMETH dostal přihrávku od A. J. Greera a z kruhu prostřelil vše co mu stálo v cestě. Asistence: A. J. Greer a Nail Jakupov.
10:39'
Nahození Nemeth nikdo z domácích netečoval. Stejně měl, ale Ward problém puk chytit. Nakonec naštěstí pro Carolinu puk včas schoval pod lapačku.
10:07'
Jeff Skinner teď vypálil od modré čáry. Varlamov jeho dělovku schoval výborně do lapačky.
08:53'
Hraje se velmi vyrovnaný hokej nahoru dolů, který musí diváky v Pepsi Aréně bavit. Barrie ujel po křídle a z kruhu vystřelil. Ward jeho střelu viděl a schoval ji do lapačky.
07:31'
A je srovnáno 1:1! Erik Johnson nahazoval puk a po teči CARLA SÖDERBERGA propadl puk mezi betony Warda. Asistence: Erik Johnson a Mark Barberio.
06:32'
Domácí kombinují ve svém obranném pásmu a čekají až se vyvine nějaká mezírka nebo chyba v obraně Caroliny. Ta je však zatím dnes bezchybná.
03:20'
Hosté se na chvilku usadili v útočném pásmu. Následný protiútok skončil srážkou Landeskoga s Duchenem před bránou Warda.
00:55'
Tak to bylo rychlé a hosté jdou do vedení! Justin Williams vybojoval puk na kruhu a přihrál na hůl Teuvo Teräväinena, ten přihrál přihrávku do míst kde stál VICTOR RASK, který z nulového úhlu nachytal Varlamova. Asistence: Teuvo Teräväinen a Justin Williams.
00:07'
Úvodní buly vyhráli hráči Caroliny, kteří ihned po sedmi sekundách vyhazují mimo hrací plochu. Vhazovat se bude po pravici Warda.
00:01'

Colorado Avalanche: Varlamov (J. Bernier) – E. Johnson (A), A. Lindholm, Barrie, Nemeth, Mironov, Barberio – Rantanen, MacKinnon (A), Landeskog (C) – Duchene, Andrighetto, Grimaldi – Comeau, Söderberg, Nieto – Jakupov, Kerfoot, Greer.

Carolina Hurricanes: C. Ward (Darling) – T. van Riemsdyk, Slavin, Faulk (C), H. Fleury, Dahlbeck, Hanifin – E. Lindholm, J. Staal (A), Aho – Williams, V. Rask, T. Teräväinen – Jooris, D. Ryan, Skinner (A) – B. McGinn, Krüger, Nordström..
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.