NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Detroit : Tampa - 17. října 2017   01:30

Detroit
Detroit
22:30' Abdelkader  • 36:02' Green (Abdelkader, Tatar)
2:3
(0:2, 2:0, 0:1)
Tampa
Tampa
09:15' T. Johnson   • 10:56' Kučerov  (Hedman, Stamkos) • 41:47' Kučerov  (Stamkos, Naměstnikov)
Detroit
Tom Chmielewski, Dean Morton – David Brisebois, Greg Devorski
Little Caesars Arena, Detroit
19 515 diváků
Tampa

Ode mě je to již vše. Děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek úterní noci!

Peter Budaj (TBL) – náhradní brankář
Andrej Šustr (TBL) – nehrál (zdravý náhradník)

Trestné minuty: 10 – 12
Je konec, Lightning vítězí na ledě Red Wings 3:2a prodlužují tak svou vítěznou šňůru na čtyři zápasy! Dvěma brankami přispěl k jejich výhře Nikita Kučerov. Ruský útočník tak má na svém kontě již sedm přesných zásahů! Gólman Andrej Vasilevskij pak předvedl devětadvacet úspěšných zákroků a do statistik tak připsal pátou výhru v sezoně!
59:01'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny!
58:56'
Nyní už ale Howard míří na střídačku, Red Wings to tak zkusí v šesti!
58:38'
Lightning drží puk daleko od své branky.
58:10'
Gourde vyzkoušel pozornost Howarda.
57:58'
Green se vrací s pukem do vlastního pásma.
57:26'
Vhazování po levé ruce brankáře Lightning.
57:17'
Larkinův pokus zblokován Girardim.
57:06'
Tampa pouze odevzdala soupeři a odchází střídat.
57:01'
Střely na branku: 30 – 25
56:31'
Do konce třetí třetiny zbývá tři a půl minuty.
56:29'
55:50'
Green nabil Frkovi, Vasilevskij vyrazil betonem.
55:30'
Polovina z trestu Killorna je za námi.
55:17'
Hostům se daří vyhodit až k soupeřově brance.
54:35'
Zetterberg sice vyhrál buly, vyhrál ho ale tak, že domácí ihned přicházejí o útočné pásmo.
54:29'
Jdeme na to! Vhazování po levé ruce Andreje Vasilevskiho.
54:29'
Po reklamní přestávce si zahrají Red Wings šestou početní převahu.
54:29'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Alex Killorn – 2 min., sevření puku rukou).
53:57'
Střela Strålmana z pravé strany zblokována soupeřem.
52:30'
Mantha se dostal s pukem za Hedmana a jeho následně střela se otřela o tyč Vasilevskiho branky!
51:42'
Konec reklamní přestávky, Zetterberg a Paquette na buly po pravé ruce Jimmyho Howarda.
51:42'
Kotouč v ochranné síti, na řadě je další z reklamních přestávek.
51:41'
51:41'
Na konci přesilové hry pálil z první po Hedmanově přihrávce Stamkos. Jeho rána zamířila do horní tyče!
51:11'
Do konce trestu zbývá jednatřicet vteřin, buly po pravici gólmana domácích.
51:11'
Hedman zkusil štěstí od modré, Howard ale zasahuje bez výraznějších problémů.
50:44'
Strålman vyčká s toušem za vlastní brankou až jeho spoluhráči dostřídají.
50:28'
Lightning se zatím nedaří usadit se v útočné třetině.
49:41'
Nyquist se za pomocí spoluhráčů dostal na střídačku. Nyní je tu ale pátá přesilovka pro Tampu. Vhazování po pravici Jimmyho Howarda.
49:41'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Anthony Mantha – 2 min., krosček).
49:41'
Hra přerušena, v útočném pásmu zůstává na ledě ležet Gustav Nyquist.
49:33'
Jensenova ve velké šanci, Vasilevskij ale předvedl další skvělý zákrok v tomto utkání!
49:09'
Rozehrávka domácích nebyla přesná, píská se zakázané uvolnění.
48:57'
Jensen s kotoučem ve vlastní třetině, oba týmy prostřídají své formace.
48:01'
Koekkoekova střela od střídačky Red Wings míjí tři tyče.
47:39'
Stamkos nahodil do útočné třetině a společně s Kučerovem odchází dostřídat.
47:28'
Icing hostujícího mužstva.
47:20'
Ericssonova střela tečována ještě Zetterbergem, Vasilevskij připraven.
46:52'
Pokračujeme vhazováním mezi Zetterberga a Naměstnikova.
46:52'
Green si najel s pukem do dobré střelecké pozice, jeho pokus ale skončil v lapačce ruského brankáře ve službách Lightning. Následuje první reklamní přestávka ve třetí třetině.
46:02'
Vasilevskij vyráží Ericssonovu střelu od modré čáry.
45:01'
Střely na branku: 23 – 23
44:59'
Abdelkader se s pukem daleko nedostal, hrát tak mohou hokejisté Tampy.
44:22'
Po chytré přihrávce Paláta dával ještě Hedman před branku na Gourdeho, ten se ale k pořádnému zakončení nedostal.
43:43'
Od modré napřáhl ke střele Koekkoek, jeho pokus ale skončil na zadním mantinelu.
43:40'
Střela Coburna z levé strany zamířila přímo do rukavice Howarda.
43:27'
Na druhé straně se pokusil Nyquist obtočit kolem soupeřovy branky, Vasilevskij byl ale připraven u své levé tyče.
43:09'
Nebezpečný bekhend Stamkose z předbrankového prostoru, Howard se musel mít na pozoru.
42:25'
Vhazovalo se po pravici Vasilevskiho, Lightning po vyhraném buly dostali puk do střední třetiny.
42:21'
Larkinova střela sražena do ochranné sítě.
42:01'
Vhazování po levici Jimmyho Howarda.
41:47'
Tampa právě vstřelila branku!
Lightning se dostávají zpět do vedení! Naměstnikov si vyměnil puk se Stamkosem, střelu prvního jmenovaného Howard vyrazil. Puk se ale před brankou následně odrazil od špičky hole NIKITY KUČEROVA za záda brankáře Red Wings. Pro ruského útočníka druhá branka v tomto utkání, celkově jeho sedmá v sezoně, 3:2 pro hosty! Asistence: Steven Stamkos, Vladislav Naměstnikov.
41:28'
Na druhé straně našel Naměstnikov Coburna a jeho prudká střela skončila v náručí Howarda.
40:51'
Green nabízel z pravé strany Manthovi, jeho teč ale skončila mimo Vasilevskiho branku.
40:12'
Jensen nahazuje do útočného pásma.
40:07'
Domácím nevyšel přechod do útočné třetiny – čároví pískají postavení mimo hru.
40:01'
Obě mužstva zpět na ledě. Třetí perioda tak začne za několik málo okamžiků!

Trestné minuty: 8 – 10
Je za námi čtyřicet minut. Domácím se podařilo ve druhé třetině srovnat skóre tohoto utkání. Ve 23. minutě se trefil z trestného střílení Justin Abdelkader, ve 37. minutě poté srovnával na 2:2 dorážkou obránce Mike Green. Třetí dvacetiminutovka nabídne zcela jistě velmi zajímavou podívanou!
40:00'
39:47'
Stamkos si nerozuměl s Kučerovem, poslední útočná akce této třetiny tak bude patřit domácím.
39:16'
Tvrdý hit Anthonyho Manthy na Braydona Coburna za brankou Lightning!
39:01'
Hlasatelem ohlášena poslední minuta druhé periody.
38:47'
Rozehrávka Strålmana končí icingem.
38:27'
37:43'
Při vlastním oslabení to zkusil od pravého mantinelu jeden z hráčů Lightning, Howard bez problémů vyrazil.
37:28'
První minuta přesilovky Red Wings nic nepřinesla.
36:56'
Pointovi se daří vyhodit.
36:27'
Přesilová hra pro Detorit, vhazuje se po Vasilevskiho pravici.
36:27'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Nikita Kučerov – 2 min., držení protihráče).
36:02'
Detroit právě vstřelil branku!
Je srovnáno! MIKE GREEN dostal přihrávku od Tatara a na Vasilevskiho to zkusil z první, avšak neúspěšně. Dvaatřicetiletý obránce se ale poté dostal ještě k dorážce vlastní střely a ta již skončila za zády brankáře Tampy. Pro Greena je to první trefa, celkově ale jeho již devátý bod v sezoně, 2:2! Asistence: Justin Abdelkader, Tomáš Tatar.
35:46'
Zpět do akce! Nielsen a Point na buly po levici Jimmyho Howarda.
35:46'
Nyní už ale musel být gólman Red Wings pozorný. Na jeho brankovišti totiž nebezpečně dotíral Paquette. Po přerušení přichází na řadu další reklamní přestávka.
35:28'
Kunitzova střela zblokována Zetterbergem, Howard tak mohl zůstat v klidu.
35:01'
Střely na branku: 19 – 17
34:55'
Kučerov nahodil do útočného pásma a následně se spoluhráči odchází střídat.
34:27'
Střela Helma z levé strany minula soupeřovu branku.
33:42'
Zakázané uvolnění svěřenců Jeffa Blashilla.
33:35'
33:20'
Tampa se osvobozuje.
32:36'
Polovina z přesilovky domácích je pryč.
32:15'
Po střele Nyquista se k dorážce dostal ještě Tatar. Vasilevskij ale předvedl výborný zákrok levým betonem!
31:35'
Dokáží Red Wings při následující přesilovce srovnat skóre na 2:2? Buly tentokrát po pravé ruce gólmana Bolts.
31:35'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Slater Koekkoek – 2 min., sekání).
31:28'
31:28'
Hra přerušena, ke slovu se hlásí další reklamní přestávka.
31:26'
Nielsen se v prostoru mezi kruhy dostal k odraženému kotouči, následně ale přestřelil Vasilevskiho branku.
31:02'
Nepřesná rozehrávka od Hedmana – zakázané uvolnění Lightning.
30:31'
Střely na branku: 17 – 17
30:01'
Polovina utkání za námi, Tampa zatím vede v Detroitu 2:1.
29:58'
Howard má kotouč pod kontrolou, vhazovat se následně bude po jeho pravici.
29:54'
Kuntz přihrál na modrou Girardimu, jeho prudká střela pak ale minula tři tyče.
29:18'
Strålman vyčkává s pukem za vlastní brankou.
29:05'
28:35'
Domácí dostávají po buly touš do střední třetiny, do konce trestu zbývá přesně třicet vteřin.
28:26'
Po střele Kučerova měl Howard problémy s přikrytím kotouče pod svou rukavici.
28:06'
Začala druhá minuta z trestu Kronwalla.
27:47'
Hedman nezkrotil puk na modré čáře a musí se tak pro něj vracet do středního pásma.
27:08'
Naměstnikov vyhrál buly.
27:05'
Přesilovka Lightning může začít! Larkin a Naměstnikov na buly po pravé ruce Jimmyho Howarda.
27:05'
V pořadí třetí početní výhoda Tampy začne ale až po reklamní přestávce.
27:05'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Niklas Kronwall – 2 min., hákování).
27:05'
Nyní pálil Stamkos, brankář Detroitu má ale kotouč ve své moci.
26:53'
Dotchin to zkusil od modré z první, Howard vyrazil vyrážečkou.
26:33'
Signalizovaný trest pro Red Wings, rozhodčí zatím ponechávají hostům výhodu.
26:07'
Čároví pískají Tampě zakázané uvolnění, hra se tak přesune do její obranné třetiny.
25:55'
Střelecký pokus Kučerova končí u Howarda. Vhazovat se bude následně po jeho pravici.
25:42'
Girardi zblokoval pokus z hole Manthy.
25:09'
Na druhé straně vyzkoušel pozornost Howarda Johnson.
25:01'
Střely na branku: 16 – 9
24:54'
Dobrá střela Ericssona, Vasilevskij ale drží svůj tým.
24:37'
Nepřesná přihrávka Nielsena, domácí to tak budou muset zkusit znovu od vlastní branky.
24:11'
Lightning vyhazují pouze za cenu icingu.
23:54'
Red Wings drží útočné pásmo.
23:10'
Hosté si mohli vzít zpět dvoubrankový náskok. Rána Pointa ale zazvonila pouze o tyč!
22:49'
Jesenova prudká střela míjí soupeřovu branku.
22:30'
Domácí se tedy přeci jen dostávají na dostřel! JUSTIN ABDELKADER zamíchal kotoučem a Vasilevskiho následně překonává mezi betony. Třicetiletý útočník tak zaznamenává druhou branku v tomto ročníku, 1:2 z pohledu Red Wings!
22:30'
Justin Abdelkader je již připraven.
22:30'
Pozor, po poradě rozhodčích je tu nakonec trestné střílení pro Detroit!
22:30'
Tampě tak zůstává oddechový čas, celé situaci ale předcházel signalizovaný trest pro Hedmana.
22:30'
Branka neplatí! Abdelkader se opravdu dostal do kontaktu s Vasilevskim.
22:30'
Detroit právě vstřelil branku! Abdelkader se dostal za obranu Lightning, na Vasilevskiho ale ještě nevyzrál. Dorážkou se však prosadil Darren Helm. Lavička Lightning si ale ještě bere coach's challenge, zda-li nedošlo k nedovolenému bránění brankáři!
22:21'
22:04'
Bekehndový pokus Nilesena z pravé strany končí v rukavici brankáře Bolts.
22:00'
21:54'
Útočná akce Lightning netrvalo dlouho, nyní to zkusí domácí.
21:36'
Strålman vyváží puk z obranné třetiny.
20:53'
Bekhend Tatara, Vasilevskij ale připraven na správném místě.
20:21'
Jenže početní výhoda domácích netrvala dlouho. Hrát se tedy nyní bude ve čtyřech na obou stranách.
20:21'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Justin Abdelkader – 2 min., sekání).
20:05'
Při předchozích dvou přesilovkách vyslali Red Wings na Vasilevskiho branku pět střel.
20:01'
Hokejisté se již vrátili zpět na ledovou plochu Little Caesars Areny. Druhá třetina začíná za malou chvíli.
Detroit otevře druhou periodu přesilovou hru. V samotném závěru první dvacetiminutovky totiž dostal trest Naměstnikov.
Zajímavá fakta po první třetině

Nejpilnějším střelcem zápasu je zatím Nikita Kučerov se třemi střeleckými pokusy.

Obránce Lightning Victor Hedman má zatím nejvyšší ice time ze všech hráčů (08:07). Na straně Red Wings odehrál nejvíce útočník Dylan Larkin (07:30).

Trestné minuty: 4 – 6
První třetina je minulostí. Domácí vyšel lépe vstup do tohoto utkání a již ve 3. minutě je mohl poslat do vedení při přesilovce Zetterberg, gólman Tampy ale podržel svůj tým. Při další početní výhodě Detroitu se už ale měnilo skóre – v oslabení ujel domácím Tyler Johnson a gólmana Howarda překonal střelou mezi betony. O minutu a jednačtyřicet vteřin bylo pro Red Wings ještě hůře. Přesilovou hru totiž využil nekompromisní střelou pod horní tyč Nikita Kučerov. Lightning mohli poté při další přesilovce přidat ještě třetí branku, Hedman však trefil pouze tyč.
20:00'
20:00'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Vladislav Naměstnikov – 2 min., vražení na hrazení).
19:51'
V závěru třetiny se ještě bude vylučovat na straně Lightning.
19:41'
Kučerov to zkusil z otočky, avšak minul.
19:17'
Strålman s pukem u vlastní branky, obě mužstva prostřídávají své řady.
19:01'
Ohlášena poslední minuta první dvacetiminutovky.
18:22'
18:09'
Obrovská šance pro Tampu! Point se dostal před brankou k odraženému puku, obránce Detroitu Ouellet pak zblokoval jeho pokus a zabránil tak téměř jisté brance.
17:28'
Ericsson se dostal k odraženému kotouči a následně osvobozuje své mužstvo.
17:07'
Střela Hedmana od modré čáry zamířila do tyče Howardovy branky!
16:27'
Domácí úspěšní na vhazování a ihned posílají kotouč pryč z vlastní třetiny.
16:22'
Bude i druhá přesilovka Lightning úspěšná? Buly po pravé ruce Jimmyho Howarda.
16:22'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Frans Nielsen – 2 min., hákování).
15:45'
Vhazování nařízeno do obranného pásma hostů.
15:45'
Kotouč opustil hrací plochu.
15:01'
Střely na branku: 8 – 6
14:54'
Zpět do akce! Larkin a Johnson na buly po levici ruského gólmana Tampy.
14:54'
Nyquist přihrával před branku na Manthu, Vasilevskij však dokázal šanci Detroitu zlikvidovat. Po přerušení je tu další z reklamních přestávek.
14:35'
Palátovi se nepodařilo dostat puk pryč z obranného pásma.
13:55'
Tatar nahazuje do útočné třetině, jeho spoluhráči ale odchází střídat.
13:24'
Lightning v postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve střední zóně.
12:49'
Po icingu Red Wings se vhazuje znovu na stejném místě.
12:39'
Konec reklamní přestávky, Sheahan a Paquette na buly po levici Jimmyho Howarda.
12:39'
Ouellet zblokoval další střelecký pokus Killona. Hra je následně přerušena, na řadě další reklamní přestávka.
12:24'
Kapitán Lightning nyní nabil Killornovi, Howard vyráží jeho prudkou střelu betonem.
12:06'
Vhazování po pravé ruce brankáře blesků.
11:57'
Stamkos zakládá z obranné zóny další útočnou akci svého týmu.
11:01'
Střely na branku: 11 – 5
10:56'
Početní výhoda Bolts je rychle využita a je to tak o dvě branky! Stamkos přihrál z levého rohu na modrou na Hedmana, ten poté poslal puk doprava NIKITU KUČEROVOVI a jeho střela z pravého kruhu pro vhazování byla naprosto famózní! Howard neměl žádnou šanci. Ruský útočník se tak prosazuje i v šestém utkání, 2:0 pro Tampu! Asistence: Victor Hedman, Steven Stamkos.
10:32'
Hosté v plném počtu. Začíná jejich přesilovka.
10:26'
Čároví se nyní upískli, když si mysleli, že se domácí provinili icingem. Vhazovat se tak bude ve středovém kruhu.
10:16'
Před námi nyní šestnáct vteřin hry 4 na 4, poté začne první přesilovka Lightning. Vhazování po pravici Jimmyho Howarda.
10:16'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Martin Frk – 2 min., držení protihráče).
10:10'
Frk to nyní zkoušel z pravé strany, gólman Bolts ale opět nemusel zasahovat.
09:45'
Green nabil Frkovi, jeho rána z první ale zblokována Girardim.
09:33'
Polovina z trestu Kunitze je minulostí, Vasilevskij zatím bez práce.
09:15'
Hosté otevírají skóre při vlastním oslabení! Hedman zabojoval velmi dobře v souboji u mantinelu, obraně Red Wings poté ujel TYLER JOHNSON a svou střelou překonal brankáře Howarda mezi betony. Třetí branka, čtvrtý bod pro rodáka ze Spokane v této sezoně, 1:0 pro Lightning! Bez asistence.
08:49'
Zetterbergova přihrávka nepřesná, Lightning tak mohou vyhodit až k brance soupeře.
08:32'
Druhá přesilovka pro Detroit, vhazuje se ve střední třetině.
08:32'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Chris Kunitz – 2 min., sekání).
08:03'
Ofsajd Tampy.
08:01'
Osm minut za námi, zatím stále čekáme na první branku.
07:48'
Nyquist tečoval nahození Zetterberga od levého mantinelu, Vasilevskij má touš v rukavici.
07:28'
Naměstnikov se již nedostal k puku, hrát tak může soupeř.
07:07'
Dotchin nabil Kučerovovi, Howard vyrazil mimo.
07:00'
Glendeningovo nahození končí další icingem ze strany domácích, vhazovat se tak bude opět poblíž braky Howarda.
06:22'
Rozehrávka Red Wings nepřesná – píská se zakázané uvolnění.
06:04'
Můžeme pokračovat. Nielsen a Johnson na vhazování po levici gólmana Bolts.
06:04'
Strålman zblokoval střelecký pokus Daleyho, Vasilevskij následně raději schoval puk do své lapačky. Následuje první reklamní přestávka.
05:18'
Green to zkoušel od modré čáry, gólman Lightning ale pozorný.
05:07'
Icing Tampy, vhazovat se tak bude poblíž Vasilevskiho branky.
05:01'
Střely na branku: 4 – 2
04:58'
Švédský zadák nyní s pukem za vlastní brankou, obě mužstva střídají.
04:45'
Nyquistova střela zblokována Hedmanem.
04:08'
Lightning vyhráli buly a následně dostávají kotouč do střední třetiny.
04:02'
Zakázané uvolnění ze strany hostů.
03:53'
03:50'
Další dobrý zásah pro Vasilevskiho! Tentokrát to již v závěru přesilovky zkoušel z předbrankového prostoru Sheahan.
03:26'
Blesky se osvobozují, do konce trestu zbývá již jen necelá půlminutka.
02:54'
Začala druhá minuta z trestu Killorna.
02:42'
Nielsen se to zkusil z pravé strany, Vasilevskij vyráží.
02:36'
Buly po levé ruce brankáře Tampy.
02:36'
Velká šance pro domácí! Zetterberg nabral rychlost ve středním pásmu a následně se šikovně dostal za obranu Lightning. Vasilevskij však skvěle zasáhl proti jeho bekhendovému blafáku.
02:20'
Abdelkader tečoval před brankou soupeře, na Vasilevskiho si ale nepřišel.
01:56'
Gourde vyhrál buly a hosté ihned vyhazují.
01:53'
První přesilová hra v utkání pro Detroit, vhazuje se po levici Andreje Vasilevskiho.
01:53'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Alex Killorn – 2 min., nedovolené bránění).
01:35'
Nyní od modré pálil Sergačjov, Howard má další zásah.
01:23'
O první střelu utkání se postaral Killorn, gólman Red Wings připraven.
01:12'
Domácí odevzdali touš soupeři a odchází střídat.
00:50'
U mantinelu v obranné zóně domácích bojuje o puk hned několik hráčů.
00:31'
Vhazovalo se ve středním pásmu před střídačkou Lightning.
00:29'
Hokejisté Detroitu v postavení mimo hru.
00:04'
Úvodní vhazování pro domácí.
00:01'
Do středového kruhu se již sjíždějí Dylan Larkin a Brayden Point, jdeme na to!
Hymna za námi, utkání mezi Detroitem Red Wings a Tampou Bay Lightning tak začne co nevidět!
Zahajovací formace nastoupeny na modrých čarách, diváci v Little Caesars Areně si nyní vyslechnou americkou státní hymnu.

Z:5 V:4 OG:16 PR:3,20 ÚS(%):91,1 SO:0

Detroit Red Wings: Howard (Mrázek) – Ericsson, Daley, Kronwall (A), Green, Ouellet, Jensen – Mantha, Zetterberg (C), Nyquist – Tatar, D. Larkin, Abdelkader (A) – Frk, Nielsen, Helm – Glendening, Sheahan, Witkowski.

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Budaj) – Hedman, Dotchin, Sergačjov, Strålman (A), Coburn, Girardi, Koekkoek – Naměstnikov, Stamkos (C), Kučerov – Palát, Point, Gourde – Kunitz, Paquette, Callahan (A) – Killorn, T. Johnson.

Rozhodčí: Tom Chmielewski, Dean Morton – David Brisebois, Greg Devorski.
Útočník Lightning Brayden Point, nad jehož startem vysel otazník, dnes do dnešního utkání přeci jen zasáhne. Na předzápasovém rozbruslení je v lajně klasicky s Ondřejem Palátem a Yannim Gourdem.
Dámy a pánové, dovolte mi, abych Vás ještě jednou přivítal při sledování utkání NHL mezi Detroitem Red Wings a Tampou Bay Lightning! Začínáme zhruba za půl hodiny.
TAMPA BAY LIGHTNING – Informace k sestavě

Také Lightning mají již za sebou ranní rozbruslení. Na něm však chyběl útočník Brayden Point a nad jeho dnešním startem visí otazník. Jeho místo ve třetí lajně zaujal vedle Paláta a Groudeho Gabriel Dumont. Jinak by v sestavě Bolts nemělo dojít k nějaké změně. Mezi zdravými náhradníky tak zůstane znovu i český obránce Andrej Šustr. Prvním gólmanem, který opustil ranní trénink byl Andrej Vasilevskij, měl by se tedy představit v brance i v šestém zápase svého týmu.