NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Devils : Dallas - 16. prosince 2017   01:10

Devils
Devils
04:28' Santini (Gibbons) • 19:06' Coleman (A. Greene, Gibbons) • 36:39' Boyle (Butcher, Zacha) • 52:57' Lappin (J. Hayes, Boyle) • 58:00' Boyle
5:2
(2:1, 1:1, 2:0)
Dallas
Dallas
06:42' Hanzal  (Seguin, Lindell) • 28:09' Radulov  (Janmark, Lindell)
Devils
Walsh, Hebert – Sericolo, Pancich
Prudential Center, Newark
Dallas

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji krásný zbytek noci.
3. Nick Lappin (NJD) 1+0
Dallas se sice v první a druhé třetině dokázal střelecky dotáhnout na vedoucí New Jersey, ale od druhé poloviny zápasu se gólově zvládali prosadit jen domácí. Ti nakonec vítězí 5:2 a slaví cenné vítězství, kterým si vylepšují svou bilanci z posledních duelů, když před tímto střetnutím prohráli hned třikrát z posledních čtyř zápasů.
59:52'
Další vhazování. Ještě před ním se ale Roussel pustil do Lappina a dostává osobní trest na 10 minut.
59:47'
Ještě jedno vhazování čeká na oba týmy poté, co puk opustil ledovou plochu.
59:24'
Kotouč je ve středním pásmu. Dallasu se nedaří přechod do útoku.
59:01'
Probíhá poslední minuta utkání.
58:30'
Devils mají puk ve svém držení i přes vynucený návrat do vlastního pásma.
58:00'
Devils právě vstřelili branku!
Teď už to domácím vyšlo! BRIAN BOYLE z vlastního pásma vsítil pátý gól New Jersey a definitivně rozhoduje o vítězství svého týmu. Bez asistence.
57:52'
Seguinovu střelu po vhazování zablokoval Noesen, který se pokusil okamžitě o gól, ale od vlastní modré čáry minul, a tak je to jen další zakázané uvolnění.
57:44'
Boyle vyhazuje přes všechny čáry. Zakázané uvolnění.
57:13'
Klingberg nezastavil puk na modré čáře a Dallas se vyhodil do středního pásma.
57:02'
Coleman se snažil vyhodit puk směrem na branku Dallasu, ale kotouč zastavil Klingberg, který přihrál na Seguina, jehož střelu Schneider chytá.
56:44'
Icing New Jersey.
56:31'
Benn se dostal ke střele z mezikruží, ale Schneider skočil do strany a paží zastavil puk mířící do odkryté klece!
56:10'
Klec Dallasu je prázdná, vhazování v útočném pásmu využívá Dallas ke hře bez brankáře.
Dallas si bere oddechový čas.
56:10'
Johnsovu ránu od modré ukrývá Schneider v lapačce. Měl výborný výhled.
56:03'
Dallas kombinuje v útočném pásmu.
55:40'
Devils nahazují puk do útočného pásma a odchází střídat. Snaží se držet nyní puk co nejdále od své branky.
54:54'
Schneider vyrazil puk před sebe a kotouč následně ukryl pod lapačku.
54:02'
Po přerušení hry je tu poslední komerční přestávka.
53:46'
Hosté se dostali po delší době ke střele, ale Elie minul z levého kruhu svůj cíl.
52:57'
Domácím se ale tlak a nápor, kterému vystavili klec Dallasu vyplatil! NICK LAPPIN se dostal k odraženému puku mezi kruhy, posunul si ho do forhendu a obstřelil Lehtonena, který už nedokázal zareagovat. Asistence: Jimmy Hayes, Brian Boyle.
52:27'
Devils se drží po většinu času v posledních minutách v útočném pásmu. Coleman se ale přes Lehtonena neprosadil, stejně jako předtím Zajac.
51:39'
Vatanenova dělovka od modré čáry byla zastavena nohou Roussela před brankovištěm.
51:26'
Kotouč opustil ledovou plochu. Komerční přestávka.
51:03'
Benn vyvezl kotouč do středního pásma.
50:52'
Devils cítí šanci a rychle se vrací do útočného pásma.
50:20'
Coleman se dostal mezi kruhy hned ke dvěma střelám, ale v obou případech neprotlačil puk až na Lehtonena.
49:37'
Postavení mimo hru nepustilo trojici hostujících hráčů přes modrou čáru.
48:48'
Icing Dallasu.
48:28'
Severson se napřáhl od modré, avšak s jeho ránou neměl Lehtonen nejmenší problémy.
47:40'
Faksa zkusil z pravého kruhu ohrozit Schneidera, ale brankář domácího týmu vyrazil kotouč mimo nebezpečí.
47:19'
Po menších zmatcích za brankou Lehtonena se puk dostal před brankoviště, kde zůstal pár okamžiků nehybně a bez zájmu stát. Hosté měli štěstí, že poblíž nebyl žádný z hráčů Devils.
Komerční přestávka.
46:28'
Faksa kroužil v útočném pásmu a našel volného Pateryna, jehož střelu ale Schneider chytá.
45:50'
Dallas dvakrát s vypětím všech sil udržel útočné pásmo. Ale bez střely nakonec stejně odevzdává puk.
44:42'
Domácí se po krátkém setrvání v obranné třetině vyřítili do přečíslení tří proti dvěma, ale k finální přihrávce po dobrém návratu jednoho z obránců Stars nedošlo.
44:15'
Hra se hodně kouskuje. Kvůli postavení mimo hru jsou zastaveni hokejisté Dallasu.
43:53'
Poté, co Lehtonen zastavil hru, se před ním i za ním utvořily dvě dvojičky, které do sebe začaly strkat. Rozhodčí vylučovat nebude.
43:19'
Jejich rodící se akci zastavuje ofsajd.
43:07'
Devils jsou v plném počtu. Zvládli více než tři minuty v oslabení, z toho 53 vteřin ve třech proti pěti, bez úhony.
42:42'
Devils po vhazování vyhazují puk ze své třetiny.
42:36'
Po rychlém návratu do útočného pásma Hanzal nastřelil jen Schneidera, který přerušuje hru.
42:24'
Domácí vyhazují.
42:00'
Zacha je na ledě, pokračuje klasická přesilovka Dallasu.
41:51'
Další zakončení Radulova, tentokrát Schneider skvěle zasáhl a přerušuje hru.
41:45'
Dallas trpělivě kombinoval a jeho hráče se stále více přibližovali ke Schneiderovi. Radulov z bezprostřední blízkosti trefil tyč!
41:18'
Domácím se daří vyhodit.
41:07'
Moore trefil hokejkou do obličeje soupeře a Dallas bude mít 53 sekund výhodu dvou mužů v poli.
40:58'
S Lindellovou ránou od modré měl Schneider o poznání více práce, ale nepříjemný kotouč dokázal zkrotit.
40:20'
Seguinovo zakončení bez obtíží Schneider chytá.
Devils zahajují třetí třetinu v oslabení kvůli vyloučení Zachy v závěru druhé třetiny poté, co zbytečně strčil do Fina Lindella.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 03:07.
Druhá třetina přinesla napřed srovnání skóre ze strany Dallasu po krásné akci právě Alexandera Radulova, ale tři a půl minuty před koncem se v přesilové hře prosadil domácí Brian Boyle, který následně byl potrestán osobním trestem, ale vrátil vedení na stranu Devils.
Už po siréně se do sebe pustili krátce Lindell se Zachou. Rozhodčí oba kohouty rychle roztrhli.
40:00'
40:00'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Pavel Zacha – 2 min., hrubost).
39:51'
Icing Dallasu po nepřesné přihrávce.
39:46'
Lehtonen sebral vysoké nahození do lapačky a rychle rozehrává.
39:06'
Dallas je v plném počtu.
38:51'
Stafford se pokusil překvapit Lehtonena z ostrého úhlu, ale brankář hostí drží puk v lapačce.
38:40'
Pateryn a Noesen jsou na ledě. Pokračuje klasická přesilovka pěti proti čtyřem.
38:05'
Lehtonen drží puk ve své výstroji a přerušuje hru.
37:32'
Dallasu se daří dvakrát v rychlém sledu vyhodit puk.
37:05'
A je tu další vyloučení na straně Dallasu. Honka obdržel dvě minuty za sekání. Dallas bude hrát 94 sekund ve třech proti čtyřem.
Hrát se tedy bude ve čtyřech na obou stranách.
36:39'
Boyle se po oslavě vstřeleného gólu dostal do konfliktu s několika hráči soupeře. Napřed si vyměnil pár ostrých slov s Klingbergem a následně se pustil do Pateryna. Právě Pateryn společně s Boylem dostali dvě minuty za hrubost. Navíc Boyle dostal osobní trest na 10 minut.
36:39'
Domácí nakonec využívají přesilovku! BRIAN BOYLE se před brankovištěm natáhl po odraženém puku a dorazil ho za Lehtonenova záda. Asistence: Will Butcher, Pavel Zacha.
36:29'
Boyle se neprosadil z prostoru mezi kruhy.
36:17'
Devils se konečně daří usadit v útoku. Butcherovu ránu od modré Lehtonen vyrazil.
35:53'
Dallas po vhazování vyhazuje.
35:40'
Devils tečovali puk v útočném pásmu přes plexisklo a hra je vykázána do středního pásma.
35:20'
A dokonce se Dallas dostal do přečíslení tří proti dvěma v oslabení! Pitlickovu střelu ale zblokoval Vatanen a puk posléze vyletěl do ochranné sítě.
35:12'
Domácí se dostali přes modrou čáru, ale okamžitou střelu Lehtonen vyrazil na hokejku svého spoluhráče, který vyváží puk.
34:38'
A znovu Devils přichází o puk i o útočné pásmo. A dvě minuty z Johnsova trestu jsou pryč.
34:17'
Zachovo nahození pozastavil Lehtonen, který následně i vyhazuje do středního pásma.
33:59'
Faksa odpálil puk až na zadní mantinel za Schneiderem.
33:38'
Stars se znovu osvobozují.
33:01'
Hostům se daří vyhodit.
32:56'
Klingberg je zpět na ledě. Dallas je ve čtyřech.
Byla tam dokonce krev, takže je to dvojnásobný trest. Devils budou mít osm vteřin výhodu dvou mužů v poli, poté bude pokračovat dlouhá klasická přesilovka.
32:48'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Stephen Johns – 2 min., vysoká hůl).
32:48'
Dostal úder do obličeje od Johnse. Ten putuje na trestnou lavici.
32:48'
Po tvedém souboji před brankou Dallasu zůstává na zemi ležet Wood. Rozhodčí přerušuje hru.
32:13'
Stafford pohotově vypálil z prostoru mezi kruhy, ale trefil jen brankáře Lehtonena a hosté následně vyražený puk odpalují přes všechny čáry.
31:40'
Hosté znovu vyhazují přes všechny čáry.
31:16'
Benn v oslabení vyvezl puk až do obranného pásma New Jersey.
30:56'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (John Klingberg – 2 min., krosček).
30:56'
Klingberg dost nevybíravě trefil zezadu Boylea.
30:56'
V pravém rohu obranného pásma Dallasu dochází k hromadné strkanici, kterou způsobil faul jednoho z hostujících hráčů, který zamíří na trestnou lavici.
Komerční pauza.
30:08'
Postavení mimo hru zastavuje rodící se akci Dallasu.
29:25'
New Jersey se sice zdá být ve druhé třetině poměrně aktivním týmem se svými šancemi, ale ještě ani jednou nemusel Lehtonen zasahovat.
28:17'
Po přerušení hry přichází komerční přestávka.
28:09'
Dallas právě vstřelil branku!
Trochu nezáživnou pasáž hry dokázal výtečnou sólo akcí okořenit ALEXANDER RADULOV, který se dostal k puku za modrou čárou, kam popíchl kotouč Janmark, a vyrazil směrem na Schneidera. Dostal se před obránce a před brankovištěm zakroužil více na střed, přičemž podsunul puk pod Schneiderův beton a vyrovnal na 2:2! Asistence: Mattias Janmark, Esa Lindell.
27:24'
Špatná rozehrávka Devils. Icing a přesun hry před Schneidera.
26:59'
Hra ale zůstane před Lehtonenem. Dallas se dopouští zakázaného uvolnění.
26:49'
Vatanen srdnatě bojoval u pravého mantinelu za modrou čárou, ale puk nakonec pro sebe nevydoloval.
26:15'
Teď už další z nahozených puků sbírá obrana Dallasu. Ale kotouč je po odehrání do středního pásma znovu jen odevzdán domácím.
25:41'
Dallasu se nedaří dostat puk pod kontrolu a ve vlastní třetině se přetahují podél mantinelu se Zachovou formací.
25:13'
Devils byli vyhnáni z útočného pásma, ale zůstávají na puku.
24:23'
Lehtonen drží puk pod lapačkou a přerušuje hru. Střela hned po vhazování ho nepřekvapila.
24:17'
Nepřesná přihrávka Dallasu ústí v zakázané uvolnění.
23:32'
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu. Oba celky se snaží okamžitě zakončovat své útoky, ale puky létají mimo tři tyče na obou stranách.
22:26'
Devils se po vhazování daří vytlačit hru ze svého pásma a konečně mohou domácí jít střídat.
22:19'
New Jersey se osvobozuje pouze za cenu zakázaného uvolnění.
22:09'
Schneider musel do pokleku proti ráně Johnse, který je dnes od modré hodně střelecky aktivní.
22:02'
Stars stále kombinují v útoku a drží své soupeře pod zámkem.
21:39'
Honkova střela od modré čáry jen orazítkovala mantinel za Schneiderem. Dallas dál drží útočné pásmo.
21:18'
Devils se dopustili zakázaného uvolnění. Hra se vrací před Schneidera.
20:30'
Rána Colemana trefila jen blokujícího Hamhuise, od něhož se puk odrazil na střídačku hostujícího týmu.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 02:07.
New Jersey Devils vstoupili do utkání s Dallasem lépe a v páté minutě otevřeli skóre. O dvě minuty později sice o vedení přišli po gólu Hanzala v přesilovce a dlouho to vypadalo, že otěže zápasu přebírají právě hosté, ale v poslední minutě se Devils vrátili do vedení.
20:00'
Pavel Zacha vstřelil po chybě Klingberga třetí gól New Jersey, ale k tomu došlo až po vypršení času a závěrečné siréně, jak prokázalo i video. Rozhodčí branku neuznává.
19:06'
Trochu smůly si nyní vybral brankář Dallasu, který po vhazování vyrazil puk jen vedle sebe do brankoviště a může poděkovat svým obráncům, že nebyli dostatečně důrazní. K dorážce se totiž dostal BLAKE COLEMAN, pro něhož nebylo problémem dostat puk za branky. Asistence: Andy Greene, Brian Gibbons.
18:54'
Lehtonen si na střelu Greena z levého kruhu nesáhl a kotouč jen těsně proletěl vedle pravé tyčky!
18:36'
Radulov si při svém zakončení vylámal zuby na Schneiderovi.
17:52'
New Jersey se dopouští zakázaného uvolnění.
17:45'
Schneider sbírá nahozený puk a raději přerušuje hru.
17:12'
Stafford se na útočné modré uvolnil od obránce a dostal se do zajímavé střelecké pozice. Prudkou ránou ale nakonec nechal jen vyniknout brankáře Lehtonena.
16:22'
15:05'
Schneider se blýskl dvěma těžkými zákroky v rychlém sledu! Napřed vyrážečkou srazil střelu Benna a následně musel čelit ráně Pitlicka z prostoru mezi kruhy, který se probil k osamocenému puku a z otočky vyslal nebezpečný projektil na brankáře domácích.
14:35'
Schneider chytá střelu Johnse od modré a přerušuje hru. Komerční přestávka.
13:41'
Ale moc úspěšný nebyl, nedokázal se odpoutat od obránce a pořádně rozehrát na své spoluhráče.
13:26'
Chyby Lindella využil Stafford, který se dostal do útočného pásma a snaží se usadit před brankou Lehtonena.
12:59'
Hra je přerušena kvůli postavení mimo hru Devils.
12:15'
Domácí se hnali do útoku ve dvou proti dvěma, ale jejich akce se zastavila na zadním mantinelu bez ohrožení Lehtonenovy klece.
11:31'
Jedovatá střela od modré z hokejky hostujícího Elieho byla sražena mimo tři tyče.
11:05'
Snaha o nahození Devils do útočného pásma končí až v ochranné síti.
10:09'
Honkova střela od modré byla sražena až do ochranné sítě. Komerční přestávka.
10:09'
09:39'
Po prudkém vyhození hostí z vlastního pásma se rychlostí blesku ke kotouči dostal Ritchie, takže se nepískalo zakázané uvolnění. A Schneider měl velké štěstí, že Ritchie nedotáhl kličku kvůli tísnění od obránce.
08:47'
Coleman se snažil dopíchnout puk mezi betony Lehtonena, ale brankář Dallasu si pohlídal prostor mezi betony.
08:35'
Schneider drží ve své moci Klingbergovu ránu od modré a přerušuje hru.
07:46'
Kotouč skončil v hledišti, vhazuje se ve středním kruhu.
06:42'
Od Dallasu to nebyla dobrá přesilovka, ale přesto ji využívají! Druhá střela v utkání hned končí vstřeleným gólem. MARTIN HANZAL se dostal před brankovištěm k odraženému kotouči, který Schneider vyrazil po střele Seguina od modré, a jeho zakončení si do vlastní branky srazil obránce Greene. Asistence: Tyler Seguin, Esa Lindell.
06:14'
Postavení mimo hru zastavilo přechod Dallasu do útočného pásma. Následně po vhazování se hosté opět musí vrátit za vlastní branku.
05:47'
A potřetí během této přesilovky.
05:28'
Stars se opět musí vracet za svou branku a zakládat nový útok.
05:13'
05:00'
Tentokrát se bude vylučovat na straně domácích. Střelec úvodní branky Steven Santini putuje na trestnou lavici za sevření puku.
04:28'
STEVEN SANTINI si počíhal u modré čáry na přihrávku, sjel si s pukem blíž k pravému kruhu a povedenou střelou do na vzdálenější tyč otevírá skóre zápasu. Asistence: Brian Gibbons.
03:14'
Tyč zachránila domácí od inkasované branky. Johns z hranice kruhů sice překonal Schneidera, ale od tyčky se puk odrazil zpět do hřiště.
02:29'
Hosté jsou v plném počtu.
02:21'
Lehtonenovi zapadl puk do výstroje po prudké ráně Vatanena od modré. Brankář Dallasu přerušuje hru.
01:50'
Rychlá střela Pavla Zachy hned po přijetí přihrávky. Puk se odrazil od vnější části tyče.
01:19'
Zajac před brankovištěm protečoval puk do Lehtonena.
01:09'
New Jersey se snaží usadit v útočném pásmu.
00:38'
Dallas vyhazuje puk přes všechny čáry.
00:29'
Bude se vylučovat na straně hostí. Za nedovolené bránění putuje na trestnou lavici Tyler Pitlick.
00:01'

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Vatanen, J. Moore, Santini, A. Greene (C), Severson, Butcher – Stafford, Hischier, Bratt – Gibbons, Zajac (A), Coleman – Noesen, Zacha, Wood – Lappin, Boyle (A), J. Hayes.

Dallas Stars: Lehtonen (Bishop) – J. Klingberg, Lindell, Pateryn, Hamhuis, Honka, Johns – D. Shore, Seguin, Elie – Radulov (A), Spezza (A), Janmark – Pitlick, Faksa, Ja. Benn (C) – B. Ritchie, Hanzal, Roussel.

Rozhodčí: Walsh, Hebert – Sericolo, Pancich.
Vzájemné zápasy
26. 03. 2017 New Jersey Devils - Dallas Stars 1 : 2p
16. 11. 2016 Dallas Stars - New Jersey Devils 1 : 2p
05. 03. 2016 Dallas Stars - New Jersey Devils 4 : 2
03. 01. 2016 New Jersey Devils - Dallas Stars 3 : 2p
14. 12. 2014 Dallas Stars - New Jersey Devils 4 : 3
Dallas naopak prožívá podařený trip, když zvítězil na klutištích Rangers a Islanders, čímž navíc přerušil sérii tří proher v řadě, které tým srazily mimo první osmičku Západní konference, do níž se Stars opět škrábají nazpět.
Devils se nenachází v ideální formě, a ač patří do horních pater tabulky, tak bilance tří porážek ze čtyř posledních zápasů rozhodně týmu na klidu nepřidává. A to ani z důvodu, že v posledním klání prohráli s Montrealem, který se sice herně zvedá, ale stále patří spíš k týmům, které je potřeba porážet, pokud chce tým pomýšlet na definitivním usazení v nejlepší osmičce.
Na led New Jersey, které se hřeje na pátém místě Východní konference, přijedou hokejisté Dallasu, jimž náleží aktuálně osmá příčka na Západě. Dallas si do New Jersey veze z posledních zápasů dvě výhry a vítěznou sérii se pokusí prodloužit i nad týmem, který naopak z posledních čtyř duelů vyhrál jen jednou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.