NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Devils : Florida - 28. listopadu 2017   01:00

Florida
37:20' Barkov  (Matheson) • 44:07' Trocheck   • 52:45' McCann  (Hunt, Matheson)
Devils
Francis Charron, Steve Kozari – Ryan Galloway, Andrew Smith
Prudential Center, Newark
13 184 diváků
Florida

Ode mě je to již vše. Děkuji Vám za pozornost a přeji pohodový zbytek úterní noci!

Trestné minuty: 10 – 8
Je dobojováno! Panthers nakonec udolali Devils 3:2.
Hosté byli první dvě třetiny lepším mužstvem, v té třetí se pak již hrála vyrovnaná partie. Vítěznou branku vstřelil v 53. minutě Jared McCann. Gólman Roberto Luongo oslavil 200. výhru v dresu Panthers!
59:58'
Ale Florida to již zvládne!
59:51'
Poslední šance pro domácí.
59:37'
Střela Halla z pravé strany zblokována McCannem.
59:15'
Oba týmy hrají v plném počtu.
59:01'
Probíhá poslední minuta!
58:47'
Hosté dostali puk až do soupeřovi obranné zóny.
58:39'
81 vteřin do konce třetí periody! Boyle a MacKenzie na buly po levici Roberta Luonga. Branka Devils prádná.
58:39'
Oddechový čas pro hosty.
58:39'
Luongo zasahuje proti střele jednoho z beků New Jersey od modré čáry, hra přerušena.
58:27'
Schneider míří na střídačku!
58:16'
Ve čtyřech se bude hrát ještě minutu.
58:05'
O touš se bojuje u pravého hrazení v obranné třetině Floridy.
57:45'
Icing hostů.
57:38'
Zacha vracel Seversonovi, avšak nepřesně.
57:15'
Necelé tři minuty před koncem se bude hrát ve čtyřech. Buly tentokrát po levici brankáře Cats.
57:15'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Taylor Hall – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Aaron Ekblad – 2 min., držení protihráče).
56:37'
3 minuty a 23 vteřin do konce třetí periody! Vhazuje se mezi hole Henriquea a Barkova po pravici Roberta Luonga.
56:37'
Hall si hledal střeleckou pozici, následně byl ale jeho pokus zblokován Sceviourem do ochranné sítě. Proběhne další z reklamních přestávek.
55:58'
Hosté vyhazují jen za cenu icingu.
55:46'
Stafford měl příležitost srovnat! Zakončit se mu však nepodařilo.
55:30'
Od levého mantinelu zkoušel štěstí Sceviour.
53:50'
Nyní se na brankovišti Floridy pohyboval nebezpečně Hall. Luongovi se ale po chvíli podařilo schovat kotouč do své výstroje.
53:10'
Wood se pokoušel rychle odpovědět, Luongo ale jeho střelu vyrazil.
52:45'
Florida právě vstřelila branku!
Cats potřetí v zápase ve vedení! JARED MCCANN toho v dnešním utkání příliš nenahrál. Jeho první pokus o střelu byl zblokován, následný bekhend již až skončil v síti New Jersey. Rodák z kanadského Stratfordu zapsal do statistik čtvrtou branku v sezoně! Asistence: Dryden Hunt, Mike Matheson.
52:32'
Weegarova střela od modré zamířila mimo Schneiderův dosah.
52:12'
Lovejoy zblokoval střelecký pokus McCanna do ochranné sítě. Vhazovat se tak následně bude poblíž Schneidera.
51:47'
Nahození Bratta z ostrého úhlu zblokováno Pysykem.
51:01'
Devět minut do konce. Skóre mezi Devils a Panthers nyní nerozhodné, 2:2.
50:35'
Trocheck před branku na McGinna, ten se ale ke střele nedostal.
50:20'
Konec reklamní přestávky, vhazuje se po levici Coryho Schneidera.
50:20'
Ke střele se ale nyní dostali Panthers. Od modré čáry vystřelil Weegar, Schneider kryje. Během krátké chvíle je tu další reklamní přestávka.
50:01'
Střely na branku: 17 – 35
49:52'
Domácí drží útočné pásmo.
49:20'
Dnešní utkání v Prudential Center sleduje 13 184 diváků.
49:15'
Bekhend Zajaca z mezikruží míjí tři tyče.
49:06'
Můžeme znovu pokračovat. Zajac a Barkov na vhazování po levici Roberta Luonga.
49:06'
Kotouč končí sražen v ochranné síti za Luongovými zády, ke slovu se hlásí reklamní přestávka.
48:55'
Devils náhle při chuti!
48:19'
Devils právě vstřelili branku!
Máme znovu srovnáno! JESPER BRATT pouze posílal puk z ostrého úhlu před Luongovu branku. Do vlastní sítě si jej pak bruslí kopl obránce Ekblad. Pro devatenáctiletého Bratta tak sedmý gól v sezoně 2017/2018, 2:2! Bez asistence.
47:58'
Po Woodově střele ještě dorážel Coleman, gólman Cats ale v obou případech pozorný.
46:57'
Sceviour vyhání Seversona z útočné zóny.
46:15'
Santini vyčkává s pukem u vlastní branky, obě mužstva zatím prostřídávají své formace.
45:50'
Rána Lovejoye od modré čáry, brankář Floridy vyráží betonem.
45:26'
Trocheck se na pravé straně dostal k další dobré střele, Schneider ale tentokrát zasahuje.
45:01'
Střely na branku: 12 – 34
45:00'
Rozhodčí pískají hru vysokou holí. Dle jejich signalizace by se mělo vhazovat poblíž Luonga.
44:51'
Na druhé straně se odhodlal ke střele Pysyk, Schneider připraven.
44:22'
Santiniho střela od modré čáry, Luongo má černou pryž ve své moci.
44:07'
Netrvalo dlouho a Panthers znovu vedou! VINCENT TROCHECK projel s kotoučem až do útočné třetiny a jeho následná střela z pravé strany skončila až za Schneiderovými zády. Nejlepší střelec Floridy se trefil podesáté v tomto ročníku, 2:1! Bez asistence.
43:42'
Hischier už se pomalu dostával do další šance, dobře ale defenzivně Ekblad s Bjugstadem.
43:30'
Hosté vyhodili přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
42:57'
Buly proběhlo ve středovém kruhu.
42:55'
Přechod domácích do útočného pásma nebyl dle pravidel.
42:20'
Je srovnáno! Z mezikruží se trefil pod horní tyč po přiklepnutí od Zachy NICO HISCHIER. Pro jedničku letošního draftu pátý gól, osmnáctý bod, 1:1! Asistence: Pavel Zacha.
42:08'
Santiniho střelecký pokus z pravé strany zblokován Pysykem.
41:37'
Hall projel s kotoučem do útočné třetině, následně jej ale obral Barkov.
40:53'
40:46'
Schneider přikryl touš pod svou rukavici. Do konce přesilovky Cats zbývá již pouze sedm vteřin.
40:29'
Trocheck nepřesně na Barkova, Henrique vyhazuje.
40:01'
Obě mužstva se vracejí zpět na led Prudential Center.
Panthers začnou třetí třetinu na přesilové hře. Do konce trestu Gibbonse totiž zbývá ještě 53 vteřin.
Statistiky po druhé třetině

Střely na branku: 10 – 31
Zblokované střely: 11 – 2
Hity: 12 – 13
Trestné minuty: 8 – 6
Po čtyřiceti minutách vede Florida na ledě New Jersey zaslouženě 1:0. V utkání je zatím daleko nebezpečnější, než-li soupeř. Skóre otevřel v 38. minutě při hře v oslabení Aleksander Barkov.
40:00'
39:55'
Z levého kruhu pro vhazování vystřelil na opačné straně kluziště Ekblad. Brankář New Jersey podržel puk v náručí a 4,5 vteřiny před koncem se tak ještě bude vhazovat poblíž jeho branky.
39:37'
Při vlastním oslabení protáhl svalstvo Luonga z levé strany Zacha.
39:01'
Hlasatelem ohlášena poslední minuta druhé periody.
38:56'
Hosté uspěli na buly.
38:53'
A Florida má ještě šanci před koncem druhé třetiny navýšit své vedení! Vhazování po levici Coryho Schneidera.
38:53'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Brian Gibbons – 2 min., držení hole).
38:03'
37:45'
Jaká bude odpověď domácích? Ti zatím v utkání tahají za kratší konec.
37:20'
Hosté otevírají skóre při vlastním oslabení! Do situace 2 na 1 se dostali ALEKSANDER BARKOV a Sceviour. První jmenovaný to vzal na sebe a Schneidera překonal rychlou střelou k pravé tyči. Rodák z Tampere se tak prosadil již potřetí při hře v oslabení, celkově jeho sedmá trefa v sezoně, 1:0 pro Cats! Asistence: Mike Matheson.
36:48'
Do zajímavé střelecké pozice se dostal po Butcherově dlouhé přihrávce Boyle, Luongo ale předvedl dobrý zákrok.
36:27'
36:03'
24 vteřin se tedy bude hrát 4 na 4, poté začne přesilovka New Jersey.
36:03'
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Denis Malgin – 2 min., podražení).
35:52'
Signalizovaný trest pro Floridu, poměr sil na ledě se srovná.
35:28'
První polovina z trestu Colemana minulostí.
35:24'
Velký závar na brankovišti Schneidera! Bekhend Barkova ovšem nepřešel brankovou čáru.
34:41'
Střela Trochecka zblokována Gibbonsem, Henrique následně vyváží puk z vlastní třetiny.
34:29'
Panthers vyhráli buly.
34:27'
Vhazování po pravici Coryho Schneidera, přesilovka hostů může začít!
34:27'
Druhá početní výhoda Cats začne ale až po reklamní přestávce.
34:27'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Blake Coleman – 2 min., hákování).
34:06'
Devils ale jen odevzdali puk a odcházejí vystřídat.
33:45'
Přihrávka Scevioura nepřesná, kupředu nyní míří domácí.
33:09'
Yandle na Malgina, střelecký pokus druhého jmenovaného z pravé strany ovšem skončil v rukavici Schneidera.
32:48'
Hra po krátké chvíli znovu přerušena. Nyní se pískalo zakázané uvolnění Ďáblů.
32:33'
Vzápětí je tu další postavení mimo hru od hostujícího mužstva.
32:26'
Nyní Panthers v ofsajdu.
32:10'
Hunt střílel z otočky, jeho pokus ale nebyl z nejpřesnějších.
31:31'
Krátce po polovině utkání platí v Prudential stále bezbrankové skóre.
31:21'
Domácím nevyšel přechod do útočného pásma – postavení mimo hru.
31:00'
Pojďme zpět do zápasu. Boyle a Trocheck v souboji na vhazování po pravici Coryho Schneidera.
31:00'
Z druhé strany zase od modré Ekbladův parťák z první obranné dvojice Yandle, gólman Ďáblů má ale touš ve svém držení. Následuje druhá reklamní přestávka ve druhé dvacetiminutovce.
30:47'
Ekblad mířil od modré čáry mezi betony, Schneider se však nachytat nenechal.
30:01'
Střely na branku: 7 – 22
29:48'
Z ostrého úhlu to zkoušel Stafford, Luongo si však pohlídal svou levou tyč.
29:07'
Zakázané uvolnění od svěřenců Boba Boughnera, vhazovat se tak bude před Luongem.
28:45'
Pysykův pokus zblokován Greenem.
28:17'
Floridě odpískán ofsajd.
27:26'
Hischier hledal před brankou Halla, dobrý obranný zákrok ale předvedl znovu Ekblad.
27:11'
Schneider vyráží bekhend Trochecka do ochranné sítě.
26:59'
26:59'
Nyní se dostával do šance Coleman. Od levého mantinelu ale minul Luongovu svatyni. Touš následně opustil hrací plochu, v Prudential Center proběhne reklamní přestávka.
26:37'
Barkov vystřelil z otočky, Schneider ale bez práce.
25:52'
Florida pokračuje v aktivitě, obrana domácích se má co ohánět.
25:14'
Na modré napřáhl ke střele Moore, Luongo vyrazil.
25:01'
Střely na branku: 4 – 20
24:44'
Po přerušení se vhazovalo ve středovém kruhu.
24:16'
Trocheck na modrou pro Petrovice, střela druhého jmenovaného ale skončila na zadním mantinelu.
23:55'
Cats znovu nahazují do útočné třetiny.
23:37'
Malgin našel mezi kruhy Yandlea, ten ovšem míjí tři tyče.
23:25'
Nepříjemná srážka Blaka Colemana s Michaelem Haleym. Hostující útočník se těžce sbírá z ledu.
22:26'
Rozehrávka Greena nepřesná, píská se zakázané uvolnění.
22:07'
O první střelu Devils v prostřední periodě se postaral Zacha.
21:49'
Gólman domácích má kotouč pod kontrolou, hra přerušena.
21:18'
Velká šance pro Trochecka, Schneider na výbornou!
20:57'
Oba týmy v plném počtu.
20:43'
Nyní zkoušel štěstí Huberdeau, brankář New Jersey znovu vyrazil.
20:20'
Z pravé strany vystřelil Ekblad, Schneider vyrazil před sebe.
20:01'
Hokejisté Devils a Panthers se vracejí zpět ze šaten na ledovou plochu.

Trestné minuty: 4 – 4
V bezbrankové první periodě měli více ze hry Panthers. Šance měli například MacKenzie, Petrovic či Trocheck, Cory Schneider ale vždy připraven na správném místě. Největší šanci domácích měl až v poslední vteřině obránce Moore, Roberto Luongo však schoval puk do své rukavice! Uvidíme, co nám nabídne další průběh utkání. Nikam neodcházejte!
20:00'
19:59'
V poslední vteřině se dostal do obrovské šance po Gibbonsově přihrávce Moore! Luonga ale skvěle lapačkou.
19:37'
Dobrý defenzivní zákrok Ekblada, útočná akce New Jersey tak končí.
19:01'
Ohlášena byla poslední minuta první dvacetiminutovky.
18:57'
Pokračovat budeme ve čtyřech na obou stranách, vhazování po levici Roberta Luonga.
18:57'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Adam Henrique – 2 min., nesportovní chování).
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Jamie McGinn – 2 min., hrubost).
18:57'
Za brankou Luonga se strhává menší potyčka!
18:46'
Ze středu střílel Haapala, Schneider vyrazil.
18:33'
Coleman jen odevzdává soupeři a odchází za svými spoluhráči vystřídat.
18:11'
Útočná akce Huberdeaua neměla dlouhého trvání, Devils však následně vyhodili na zakázané uvolnění.
17:21'
Buly nařízeno do střední zóny.
17:21'
Floridě odpískána přihrávka rukou.
17:12'
Petrovic našel skvěle volného Trochecka, ten ale ztroskotal na brankáři domácích.
17:06'
Sceviour nahodil touš přímo na Schneidera, ten jej raději ponechal pod svou rukavicí.
16:41'
Další střela od Yandlea, tentokrát ale zblokována Brattem.
15:54'
Panthers zatím aktivnějším celkem.
15:26'
Po Huberdeauovi, který to zkoušel z otočky ještě dorážel Trocheck, Schneider ale předvedl další dobrý zásah.
15:01'
Střely na branku: 2 – 12
14:58'
Ihned po vhazování nabil Ekblad Yandleovi, Schneider však dokázal zkrotit kotouč.
14:53'
Můžeme pokračovat. Buly po pravé ruce gólmana Devils.
14:53'
Na řadě další reklamní přestávka.
14:53'
Po dobré střele Petrovice ještě dorážel zleva McCann, Schneiderovi se ale podařilo dostat puk do držení.
14:45'
14:11'
Prudká střela Weegare z první do tyče!
13:46'
Greenovi již běží druhá trestná minuta.
13:33'
Santini znovu vyhazuje až k Luongovi, Devils tak mohou prostřídat své hráče.
12:59'
Střela Yandlea Schneidera neohrozila, domácí následně vyhazují.
12:47'
Trocheck úspěšný na buly.
12:45'
První přesilovku si nyní zahrají Cats. Vhazování po levici brankáře New Jersey.
12:45'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Andy Greene – 2 min., nedovolené bránění).
12:13'
Zpět do akce. Vhazuje se mezi hole Zajaca a Barkova ve středním pásmu.
12:13'
Útočná akce Floridy neúspěšná – čároví pískají postavení mimo hru. Proběhne druhá reklamní přestávka.
11:58'
Seversonovo nahození od pravého mantinelu zblokováno.
11:24'
Bjugstad se snažil dostat s pukem před Schneidera, to se mu však nepovedlo.
10:22'
Obrovské štěstí pro Luonga! Střela Moorea od modré čáry totiž zazvonila o tyč. Kotouč se poté ještě ošemetně pohyboval po brankovišti hostů.
10:01'
Střely na branku: 2 – 7
09:57'
09:35'
Devils se nemohou vůbec k ničemu dostat.
09:20'
Do samostatného úniku se dostal při vlastním oslabení kapitán Cats MacKenzie, na Schneidera ovšem forhendovým blafákem nevyzrál.
08:58'
Začala druhá minuta z Trocheckova trestu, Luongo zatím bez práce.
08:34'
Ekblad znovu vyhazuje až ke Schneiderovi.
08:02'
MacKenzie vyhrál buly, Yandle následně vyhazuje.
07:57'
První přesilovou hru v zápase si zahrají hokejisté New Jersey. Vhazuje se po pravici Roberta Luonga.
07:57'
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Vincent Trocheck – 2 min., podražení).
07:38'
Signalizovaný trest pro Floridu.
07:33'
Nyní vystřelil od modré Severson, Luongo pozorný.
07:15'
Henrique na Zajaca, jeho pokus z úhlu ale zblokován.
07:00'
Rozehrávka Panthers končí icingem, hra se tak přesune do jejich obranné třetiny.
06:31'
Konec reklamní přestávky, Hischier a Barkov na buly po levici Coryho Schneidera.
06:31'
Zprava zase střílel McCann, gólman Devils však připraven. Následuje první reklamní přestávka.
06:04'
Wood zblokoval střelecký pokus Mathesona.
05:51'
Nyní to zkoušel z pravého kruhu pro vhazování Trocheck, avšak minul.
05:35'
MacKenzie si najel před branku a dostal se do první velké šance tohoto utkání, Schneider ovšem podržel své spoluhráče.
05:01'
Střely na branku: 0 – 3
04:42'
Pysyk nahodil zpět do útočného pásma, kotouče se ale jako první ujímá soupeř.
04:06'
Ekbladova střela od modré čáry postrádala přesnost.
03:42'
Zpět ale zase na druhou stranu. Proti střele Hunta musel znovu zakročit Schneider.
03:33'
Střela Butchera od levého mantinelu míjí tři tyče.
03:11'
Sceviourův pokus, gólman domácích zapisuje první zásah.
02:27'
Kotouč opustil hrací plochu, vhazovat by se mělo ve střední zóně.
02:06'
Devils s pukem u vlastní branky, obě mužstva střídají.
01:50'
Hokejisté New Jersey se na moment udrželi v útočné třetině, Luonga však neohrozili.
01:11'
Střela Pysyka od modré zblokována, Schneider tak zasahovat nemusel.
00:56'
Bratt přihrával před branku, nikoho ze svých spoluhráčů ale nenašel.
00:29'
Ten ovšem končí ofsajdem.
00:24'
Devils v útočném pásmu nepochodili, nyní je tu první útok hostů.
00:03'
Buly pro domácí.
00:01'
Na úvodní vhazování se stavějí Travis Zajac a Aleksander Barkov.
Hymna je za námi, utkání začne co nevidět!
Zahajovací formace jsou již seřazeny na modrých čarách, diváci v Prudential Center si nyní vyslechnou americkou státní hymnu.

Z:12 V:5 OG:32 PR:2,71 ÚS(%):92,8 SO:1

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – A. Greene (C), Santini, J. Moore, Severson, Butcher, Lovejoy – Hall, Hischier, Bratt – Henrique, Zajac (A), Stafford – Gibbons, Coleman, Noesen – Zacha, Boyle (A), Wood.

Florida Panthers: Luongo (Reimer) – Yandle, Ekblad (A), Matheson, Weegar, Pysyk, Petrovic – Huberdeau, Barkov, Malgin – J. McGinn, Trocheck (A), Bjugstad – Haapala, McCann, Hunt – Haley, MacKenzie (C), Sceviour.

Rozhodčí: Francis Charron, Steve Kozari – Ryan Galloway, Andrew Smith.
Dámy a pánové, vítám Vás ještě jednou při sledování utkání NHL mezi New Jersey Devils a Floridou Panthers! Začínáme zhruba za 25 minut.
Češi a Slováci v tomto utkání

Pavel Zacha (NJD) – centr, 20 let, CZE
Radim Vrbata (FLA) – pravé kř., 36 let, CZE (zraněn)

8. Buffalo Sabres – 24 záp., 55:83, 16 B
Zdravím všechny příznivce ledního hokeje! NHL, nejlepší hokejová soutěž na světě, dnes pokračuje dalšími pěti zápasy. Zde budete moci sledovat duel mezi New Jersey Devils a Floridou Panthers. Úvodní buly bude v Prudential Center vhozeno krátce po 01:00! Textovým přenosem Vás provede Jiří Sameš.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.