NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Devils : Kings - 13. prosince 2017   01:05

Devils
Devils
13:44' Zajac (Gibbons, Coleman) • 16:14' Hall (Bratt, Butcher) • 35:42' Hall  • 37:04' Boyle (Noesen, J. Hayes) • 59:49' Gibbons
5:1
(2:0, 2:0, 1:1)
Kings
Kings
52:04' T. Mitchell  (Martinez, MacDermid)
Devils
Joannette, St. Pierre – Berg, Gibbs
Prudential Center, Newark
Kings
Quick (Kuemper) – Muzzin, Doughty, MacDermid, Martinez, Forbort, Folin – Iafallo, Kopitar, D. Brown – Pearson, N. Shore, Toffoli – Gáborík, T. Mitchell, Lewis – Clifford, Brodzinski, Kempe.

To je z mé strany již vše, příště na počtenou!

3. Travis Zajac (NJD) 1+0
Je dobojováno. Vítězná série hokejistů Los Angeles se zastavila na čísle osm, dnes ji v Prudential Center rázně ukončili domácí Devils, kteří svého soupeře přehráli ve všech směrech a zaslouženě zvítězili 5:1. Coryho Schneidera ve třetí třetině svým prvním gólem v dresu Kings připravil o nulu Torrey Mitchell, jedenáct sekund před koncem však New Jersey vrátil čtyřgólový náskok bojovník Brian Gibbons.
59:49'
Devils právě vstřelili branku!
Kings ještě v samotném závěru inkasovali ve vlastní přesilovce, do samostatného úniku se dostal BRIAN GIBBONS a jedenáct sekund před koncem překonal Quicka popáté! Bez asistence.
58:51'
Kopitarovu střelu zblokoval Moore a domácí se poté osvobodili.
57:53'
Los Angeles si ještě v samotném závěru zahraje přesilovku, Damon Severson (NJD) vyfasoval dvě minuty za hákování Gáboríka.
56:31'
Hostům byla odpískána přihrávka rukou, po delší době tak byla hra zase přerušena.
55:18'
Gibbonsovu dělovku z vrcholu kruhů si Jonathan Quick pohlídal a okamžitě rozehrál protiakci Kings.
53:24'
Puk skončil mezi střídačkami, následovat tak bude další vhazování ve středním pásmu.
52:04'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Corey Schneider ve třetí třetině přichází o čisté konto, z bezprostřední blízkosti dostal kotouč za jeho záda TORREY MITCHELL, který tak vsítil svou první branku v dresu Kings. Asistence: Alec Martinez a Kurtis MacDermid.
49:58'
Navrátilec na led MacDermid obětavě padl do rány Willu Butcherovi, načež se puk odrazil až mezi diváky.
49:10'
Sledujeme hlušší pasáž hry, ani jeden tým se už za rozhodnutého stavu nikam nežene.
47:16'
Kurtis MacDermid (LAK) a Hischier (NJD) se pustili do zbytečné strkanice, za kterou oba vyfasovali dvouminutový trest.
44:40'
Ke střele z předbrankového prostoru se zničehonic dostal Trevor Lewis, který si ale na pozorného Schneidera nepřišel!
43:46'
Na konci protiakce Kings stál Alex Iafallo, jeho pokus od levého mantinelu byl ale značně nepřesný.
42:53'
Devils sympaticky nepolevují v aktivitě a nadále útočí. Z levého kruhu teď vystřelil Brian Gibbons, střelu bývalého hráče Pittsburghu nebo Columbusu ale Quick vytěsnil.
41:47'
Drew Stafford objel Quickovu svatyni a vypálil, brankář Los Angeles si ale dokázal poradit.
40:54'
Toffoliho dělovku z vrcholu pravého kruhu si Cory Schneider pohlídal a pro jistotu přerušil hru.
40:01'
Devils ve druhé třetině pokračovali ve hře, kterou nám ukázali v té první. Po minele v rozehrávce Kings zvýšil už na 3:0 svým druhým gólem v utkání Taylor Hall, o pár minut později ještě navýšil ztrátu hostů Brian Boyle. New Jersey neohroženě kráčí k vítězství, třetí třetina, jež začne ve 2:59, už by tak měla být spíše jen formalitou – nechme se však překvapit.
40:00'
39:12'
Ránu Jespera Bratta Forbort přizvedl do ochranné sítě, v poslední minutě druhé třetiny se tak bude vhazovat v útočném pásmu Devils.
37:53'
K další střele z levého kruhu se nyní dostal Travis Zajac, tentokrát už si však Jonathan Quick poradil.
37:04'
A už je to o čtyři góly! Náskok Devils zvyšuje po dobré práci čtvrté formace domácího celku BRIAN BOYLE, Kings už to budou mít hodně těžké, pokud stále chtějí pomýšlet na prodloužení osmizápasové vítězné série. Asistence: Stefan Noesen a Jimmy Hayes.
36:37'
Butcherovu ránu od modré Quick dokázal vytěsnit, svěřenci Johna Hynese však ještě zůstávají u puku.
35:42'
Zničehonic Devils odskakují na třígólový rozdíl. Kings špatně rozehráli a k puku se dostal TAYLOR HALL, který se tváří v tvář Quickovi nemýlil! Bez asistence.
33:36'
Sledujeme hlušší pasáž hry, ani jednomu týmu se teď nedaří kloudně rozehrát a hraje se prakticky bez přerušení.
32:10'
Nick Shore z dobré pozice vysoko přestřelil, o chvilku později byla akce Kings přerušena pro ofsajd.
31:18'
Anže Kopitar se snaží uvolnit se v rohu kluziště, bránící Brian Gibbons mu to ale pořádně znepříjemňuje.
30:26'
Cory Schneider musel po delší době zasahovat, s pokusem Švéda Kempeho si však bez problémů poradil.
29:15'
Brattovu ránu z levého kruhu si Quick pohlídal, Devils však ještě pokračují v akci.
28:28'
Po Zachově zaváhání ve vlastním pásmu se puku snadno ujal Tyler Toffoli, jenž však poté z mezikruží přestřelil.
27:45'
Toffoliho střelu zblokoval velezkušený Andy Greene, domácí se ve druhé třetině velmi účinně brání a nepouštějí hosty do větších šancí.
26:37'
Po vhazování ve středním pásmu kotouč skončil mezi střídačkami, buly se tak bude za pár okamžiků opakovat.
25:44'
Se střelou Aleca Martineze od modré si Schneider rovněž poradil, svěřencům Roba Blakea byl poté navíc odpískán ofsajd.
25:09'
Pavel Zacha obkroužil svatyni Kings a poté se střelou z otočky pokusil nachytat Quicka, hostující gólman si ale snadno poradil.
23:52'
Muzzinovu dělovku od modré si Cory Schneider pohlídal a pro jistotu přerušil hru.
21:43'
Ke střelám z mezikruží se v krátkém časovém sledu dostali Marián Gáborík a Adrian Kempe, ani jeden z nich ale nemířil přesně.
20:37'
Devils vstoupili do druhé třetiny velmi aktivně, Quick teď musel po střele Johna Moorea přerušit hru.
20:01'
Po úvodní dvacetiminutovce osmizápasová vítězná šňůra Los Angeles visí na vlásku. Devils svého rozjetého soka přestříleli 9:4 a díky trefám Travise Zajaca a Taylora Halla vedou 2:0, Cory Schneider zatím moc práce neměl. Druhá třetina začne ve 2:03, tak si to nenechte ujít!
20:00'
19:53'
Woodův projektil z levého kruhu si Quick pohlídal a v samotném závěru první třetiny pro jistotu přerušil hru.
18:42'
Parádní střídání má za sebou Alec Martinez, který nejprve obětavě zblokoval střelu Moorea a o pár sekund později si u mantinelu čistě vyšlápl na Jespera Bratta.
17:05'
Ránu Milese Wooda si Jonathan Quick pohlídal a okamžitě rozehrál, Kings po delší době zakládají protiútok.
16:14'
Devils využívají přesilovku! Bratt našel na levém kruhu TAYLORA HALLA, který prudkou střelou překonal přesouvajícího se Quicka. Asistence: Jesper Bratt a Will Butcher.
15:28'
Torrey Mitchell (LAK) podrazil Halla, domácí si zahrají další přesilovku.
15:24'
Jimmy Hayes se u mantinelu zmocnil volného kotouče a hokejisté New Jersey se dostávají k další kombinaci v útočném pásmu.
14:31'
Devils jsou najednou na koni, Jonathan Quick teď musel prokázat rychlé reflexy proti střele Stevena Santiniho.
13:44'
Svěřenci Johna Hynese se poněkud krkolomně dostali do útočného pásma, pak se ale puk ocitl až v předbrankovém prostoru, odkud ho TRAVIS ZAJAC poslal za Quickova záda! Asistence: Brian Gibbons a Blake Coleman.
12:06'
Doughtyho dělovku z levého kruhu skryl Cory Schneider ve své náruči, kotouč mu ale vypadl z výstroje, a hosté tak ještě mohou pokračovat v akci.
11:20'
Oba týmy už hrají v plném počtu, hra ve čtyřech na obou stranách vlastně nic zajímavého nepřinesla.
09:14'
Síly na ledě se vyrovnají, Anže Kopitar (LAK) se totiž provinil zbytečným sekáním proti Mooreovi.
08:46'
Devils půjdou podruhé do čtyř, John Moore (NJD) vyfasoval dvouminutový trest za podražení.
08:22'
Bratt zblokoval pokus MacDermida a domácí se poté opět osvobodili.
07:40'
Ve vlastním oslabení se ke střele dostal Brian Gibbons, domácí bojovník si ale na Quicka nepřišel.
06:11'
Miles Wood (NJD) půjde pykat na dvě minuty za nedovolené bránění.
03:33'
Christian Folin se ve středním pásmu zmocnil odraženého kotouče a Kings okamžitě zakládají protiútok.
02:31'
Sami Vatanen dvakrát v krátkém časovém sledu pálil nepřesně a oba týmy nyní mohou v klidu vystřídat.
01:15'
Toffoliho nahození ze středového kruhu Cory Schneider pro jistotu schoval ve své výstroji a přerušil hru.
00:01'

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – J. Moore, Vatanen, A. Greene, Santini, Butcher, Severson – Hall, Hischier, Bratt – Coleman, Zajac, Gibbons – Wood, Zacha, Stafford – J. Hayes, Boyle, Noesen.

Los Angeles Kings: Quick (Kuemper) – Muzzin, Doughty, MacDermid, Martinez, Forbort, Folin – Iafallo, Kopitar, D. Brown – Pearson, N. Shore, Toffoli – Gáborík, T. Mitchell, Lewis – Clifford, J. Jokinen, Brodzinski.

Rozhodčí: Joannette, St. Pierre – Berg, Gibbs.
Los Angeles se dnes pokusí získat už devátou výhru v řadě, zatímco Devils budou chtít dokázat, že se oklepali z víkendových porážek proti Columbusu a New York Rangers.
Vítám všechny hokejové nadšence u sledování textového přenosu z duelu kanadskoamerické NHL, ve kterém budeme sledovat souboj dvou týmů z opačných pobřeží Spojených států. Štika Metropolitní divize New Jersey Devils přivítá letos opět silné Los Angeles Kings, tak si to od 1:00 nenechte ujít!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.