NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Islanders : Dallas - 14. prosince 2017   01:00

Islanders
Islanders
41:06' Lee (Jo. Bailey, Tavares) • 56:28' Lee (Tavares, Jo. Bailey)
2:5
(0:2, 0:2, 2:1)
Dallas
Dallas
07:37' Pitlick  (Hamhuis, Ja. Benn) • 15:46' Radulov  (Spezza, Janmark) • 21:01' Elie  (D. Shore, J. Klingberg) • 29:21' Ja. Benn  (Honka) • 40:21' J. Klingberg  (Ja. Benn)
Islanders
Halák (30. Greiss) – Leddy, Pulock, Mayfield, de Haan, Pelech, Boychuk – Eberle, Jo. Bailey, Barzal – Clutterbuck, Ladd, Chimera – Lee, B. Nelson, Cizikas – Ho-Sang, Beauvillier, Tavares.
Eric Furlatt, Trevor Hanson. Čároví: Matt MacPherson, Scott Driscoll
Barclays Center, New York
Dallas

59:00'
Do konce utkání zbývá odehrát jedna minuta.
56:28'
Islanders právě vstřelili branku!
Autorem branky je ANDERS LEE. Asistence: John Tavares a Josh Bailey.
55:51'
Remi Elie dostal dvě minuty za podražení a Islanders budou hrát v početní výhodě.
53:49'
Ryan Pulock byl blízko gólu, jenže Islanders potřetí v zápase trefili tyč!
52:33'
Jason Chimera na pravém křídle vypálil od modré čáry, jenže nepřesně.
51:49'
Mattias Janmark v mezikruží vystřelil bekhendem a Thomas Greiss úspěšně zakročil.
51:10'
Esa Lindell vypálil od modré čáry nepřesně a Thomas Greiss zasahovat nemusel.
47:01'
Stars odehráli skvělé střídání, během něhož zasypali soupeře několika střelami, jenže všechny byly zablokovány.
45:15'
Tresty na obou stránkách skončily a obě trestné lavice jsou prázdné.
43:15'
Kari Lehtonen si faul nenechal líbit a dostal dvě minuty za sekání, které odpyká Julius Honka.
43:15'
Jason Chimera vyvolal vášně zbytečným faulem na Kariho Lehtonena a dostal dvě minuty za sekání.
41:06'
Josh Bailey se ani na druhý pokus neprosadil, ANDERS LEE už ale z dorážky ano! Asistence: Josh Bailey a John Tavares.
41:06'
Josh Bailey se během dvaceti sekund dostal ke dvěma střelám, Kari Lehtonen si s oběmi poradil.
40:21'
Dallas právě vstřelil branku!
Thomas Greiss také čisté konto neudrží, když ho krátce po zahájení třetí části překonal JOHN KLINGBERG! Asistence: Jamie Benn.
40:01'
40:00'
39:00'
Do konce prostřední části zbývá odehrát 1 minuta.
35:44'
Martin Hanzal a Esa Lindell se v rychlém sledu dostali do šance, Thomas Greiss ale oba dva úspěšně vychytal.
33:21'
Casey Cizikas byl také hodně blízko gólu, jenže Islanders není dnes přáno. Puk se od tyče odrazil mimo!
33:14'
Anders Lee vypálil od modré čáry a Kari Lehtonen puk vyrazil do ochranné sítě.
32:28'
Stars si vytvořili obrovský tlak a během 28 sekund se dostali ke třem střelám, které byly v rychlém sledu zablokovány.
30:34'
Josh Bailey mohl snížit, jenže jeho krásná střela se od tyče odrazila zpět do hry!
30:25'
Tyler Seguin usedl na trestnou lavici poté, co dostal dvě minuty za vysokou hůl.
29:21'
Střídání v týmu New York Islanders: ze hřiště odchází Jaroslav Halák, přichází Thomas Greiss.
29:21'
JAMIE BENN si najel do levého kruhu na přihrávku Juliuse Honky a z úhlu rozvlnil síť! Asistence: Julius Honka.
26:09'
Scott Mayfield to zkoušel vzápětí z opačné strany a Kari Lehtonen kotouč vyrazil mimo.
26:03'
Ryan Pulock na levém křídle vystřelil od modré čáry a Kari Lehtonen nadále drží čisté konto.
24:24'
Stephen Johns vystřelil z vrcholu levého kruhu pro vhazování a Jaroslav Halák zabránil čtvrtému gólu ve své síti.
21:01'
REMI ELIE minutu a jednu sekundu po začatku druhé třetiny zvýšil na 3:0 a s Islanders to vypadá hodně špatně! Asistence: Devin Shore a John Klingberg.
20:25'
Jamie Benn se s tím nemazlil a v úvodu druhé třetiny předvedl dva tvrdé, ale čisté hity.
20:01'
Dallas vstoupil do utkání skvěle, když se nejprve prosadil Tyler Pitlick a po něm Alexandr Radulov. Kari Lehtonen zatím chytá bez chyby. Skóre po první třetině. New York Islanders 0 Dallas Stars 2.
20:00'
19:00'
Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.
16:28'
Brock Nelson vystřelil z vnitřního oblouku levého kruhu a Kari Lehtonen puk vyrazil.
15:46'
ALEXANDR RADULOV napřáhl na vrcholu pravého kruhu ke krásné střele a Dallas vede 2:0! Asistence: Jason Spezza a Mattias Janmark.
14:28'
Jason Chimera vystřelil z vrcholu levého kruhu a Kari Lehtonen puk podržel v náručí.
13:36'
John Tavares zkusil vyrovnat střelou od modré čáry, jeho pokus ale bránu minul.
12:56'
Islanders se v rychlém sledu dostali ke třem střelám, Kari Lehtonen je ale všechny pochytal.
11:42'
Adam Pelech tvrdě vypálil z vrcholu pravého kruhu a Kari Lehtonen jeho střelu vyrazil.
10:07'
Tyler Seguin byl během přesilové hry hodně aktivní, prosadit se ale nedokázal. Vyloučený Scott Mayfield je zpět na ledě.
08:07'
Scott Mayfield fauloval Martina Hanzala a dostal dvě minuty za držení.
07:37'
TYLER PITLICK střelou z mezikruží propálil Jaroslava Haláka a Dallas vede v Brooklynu 1:0! Asistence: Dan Hamhuis a Jamie Benn.
06:54'
Jason Spezza před pár okamžiky minul bránu, aby vzápětí prověřil pozornost Jaroslava Haláka z blízkosti!
05:40'
Johnny Boychuk na pravém křídle vystřelil od modré čáry a Kari Lehtonen puk podržel.
04:40'
Vzápětí to zkoušel střelou z vrcholu levého kruhu Brett Ritchie, Jaroslav Halák byl ale opět připraven.
04:16'
Alexandr Radulov vypálil z mezikruží a Jaroslav Halák jeho pokus úspěšně vyrazil.
02:25'
Brett Ritchie se ocitl před bránou v obrovské šanci, Jaroslav Halák ale puk za svá záda nepustil!
00:37'
Johnny Boychuk na pravém křídle vystřelil od modré čáry a Kari Lehtonen má první zákrok.
00:01'
Velkou pozornost před zahájením zápasu poutá brankář Dallasu Kari Lehtonen, který proti New Yorku Islanders bude usilovat o jubilejní 300. vítězství v NHL.

New York Islanders: Halák (Greiss) – Leddy, Pulock, Mayfield, de Haan, Pelech, Boychuk – Eberle, Jo. Bailey, Barzal – Clutterbuck, Ladd, Chimera – Lee, B. Nelson, Cizikas – Ho-Sang, Beauvillier, Tavares.

Dallas Stars: Lehtonen (Bishop) – Hamhuis, J. Klingberg, Honka, Lindell, Johns, Pateryn – Hanzal, Faksa, Janmark – Ja. Benn, D. Shore, Pitlick – B. Ritchie, Elie, G. Smith – Radulov, Spezza, Seguin.

Rozhodčí: Eric Furlatt, Trevor Hanson. Čároví: Matt MacPherson, Scott Driscoll.
New York Islanders ve čtvrtek v noci vyzve v domácím Barclays Center hokejisty Dallasu, který vyhlíží návrat Martina Hanzala. Český útočník vynechal posledních sedm zápasů kvůli poraněným tříslům.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.