NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Kings : Anaheim - 26. listopadu 2017   04:30

Kings
Quick (Kuemper) – Muzzin, Doughty, Forbort, MacDermid, Fantenberg, Martinez – Iafallo, Kopitar, Toffoli – Pearson, Kempe, D. Brown – Andreoff, N. Shore, Lewis – Gáborík, J. Jokinen, Brodzinski.
Rehman, Walsh – Rody, Gibbons
Staples Center, Los Angeles
18 230 diváků
Anaheim
R. Miller (Gibson) – Manson, H. Lindholm, Vatanen, Fowler, Bieksa, Holzer, Montour – Perry, D. Grant, N. Ritchie – Silfverberg, Wagner, Cogliano – Roy, Vermette, Kossila – Liambas, L. Shaw.

Tři hvězdy utkání:
1. Jonathan Quick (LAK) 25 zák., 1 gól, 96,2%
2. Ryan Miller (ANA) 33 zák., 1 gól, 97,1%
3. Trevor Lewis (LAK) 0+1; rozhodující nájezd
Československá stopa v utkání:
Marián Gáborík (LAK) 0+0, 3 střely, čas na ledě 20:00
Dva body získává domácí celek, který vyhrává v samostatných nájezdech 2:1. Rozhodující samostatný nájezd proměnil Trevor Lewis. Díky tomuto momentu vyhrává Los Angeles tento duel na své půdě.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Los Angeles Kings.
Autorem vítězné branky je TREVOR LEWIS.
Kevin ROY neproměňuje.
Trevor LEWIS proměňuje. Nic nevymýšlel, prostře vystřelil a trefil se.
Cam FOWLER neproměňuje. Trefil tyčku.
Anže KOPITAR proměňuje. Rozpohyboval si brankáře a puk poslal do volného prostoru u tyčky.
Jakob SILFVERBERG neproměňuje. Horní část branky minul.
Jonny BRODZINSKI neproměňuje. Zakončit nedokázal, puk mu ujel.
Corey PERRY proměňuje. Počkal si na první pohyb brankáře, a pak poslal puk k tyčce.
Jussi JOKINEN neproměňuje. Chtěl trefit horní část branky, ale neuspěl.
Samostatné nájezdy začínají.
Ani prodloužení nerozhodlo, a tak uvidíme samostatné nájezdy. Ty rozhodnou o vítězi zápasu.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:36'
Anže Kopitar vypálil a jeho pokus byl zablokovaný.
63:53'
Domácí celek kombinuje na útočné polovině, ale nemůže se propracovat do výraznější střelecké pozice.
63:20'
Ducks vyhazují přes všechny čáry, puk je už u branky Kings.
63:00'
Probíhají poslední dvě minuty prodloužení. Drew Doughty minul odkrytou část branky.
62:52'
Oddechový čas pro domácí.
62:52'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Brandon Montour – 2 min., vysoká hůl).
62:12'
Anže Kopitar dostal hru do útočného pásma, zakončit se mu ale nepodařilo.
61:47'
Korbinian Holzer minul branku střelou z mezikruží.
61:21'
Brandon Montour se pokoušel něco vymyslet před brankou, ale kotouč mu vypíchl domácí gólman.
60:34'
Josh Manson neměl komu přihrát, a tak vrací hru do obranného pásma.
60:20'
Hraje se hodně opatrně, ani jeden celek nechce chybovat.
60:01'
Vyrovnání jsme se dočkali ve třetí třetině, a tak bude následovat prodloužení, které se hraje pět minut tři na tři systémem náhlá smrt.
60:00'
59:08'
Jonathan Quick nyní podržel svůj tým, dokázal zastavit velkou šanci soupeře. Nerozhodný stav tak stále trvá.
58:28'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
A je vyrovnáno. Hostující obrana nechala DUSTINU BROWNOVI příliš mnoho prostoru. Domácí hráč si položil brankáře a puk pohodlně poslal do horní části branky. Asistence: Trevor Lewis a Drew Doughty.
58:18'
Domácí hrají v šesti, odvolali brankáře.
58:18'
Anaheim se brání, nyní odehrál na další zakázané uvolnění.
58:06'
Po zakázaném uvolnění se vhazuje před brankou Ducks.
58:00'
Kings se nemohou stabilněji usadit v útočném pásmu, hosté hrají takticky velmi dobře.
57:17'
Drew Doughty nahazuje kotouč do útočného pásma, a pak jde rychle střídat.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.
56:30'
Domácí hokejisté na vyrovnání už mnoho času nemají, sledujeme klidnější pasáž hry.
56:04'
Ryan Miller kryje další střelecký pokus domácího celku, dobře to udělal Marián Gáborík.
55:23'
Andrew Cogliano zakončoval rychlou akci svého celku, ale překonat brankáře nedokázal.
55:03'
Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, Dustin Brown vypálil z dobré pozice, ale brankáře soupeře nepřekonal.
54:17'
Mnoho šancí k vidění není, hostující celek stále drží jednobrankové vedení. Kings se zatím nemnohou stabilněji usadit před brankou soupeře.
53:43'
Sledujeme rychlou pasáž hry, zbytečně nepřerušuje.
53:06'
Derek Forbort výborně vypálil. Jeho pokus propadl brankáři Millerovi. Puk se odrazil od tyčky k betonu a maskovaný muž jej nohou odrazil mimo branku. Následně přerušil hru.
52:35'
Anže Kopitar vedl akci svého týmu, dostal se do zakončení, jeho ránu ale brankář Ducks vytěsnil nad branku.
51:41'
Po krátké pauze pokračuje hra dál. Anaheim stále vede o jednu branku.
51:30'
Komerční přestávka.
51:13'
Z hodně ostrého úhlu zakončoval Oscar Fantenberg. Puk kryje ve své výstroji brankář Ryan Miller.
50:08'
Tanner Pearson zkoušel vypálit rychle z otočky, jeho ránu zablokoval Hampus Lindholm.
49:57'
Tanner Pearson to vzal na sebe, dostal se mezi kruhy, odkud vypálil. Jeho ránu zablokoval jede z hráčů Ducks.
49:11'
Marián Gáborík si vypracoval zajímavou střeleckou pozici, ale prostřelit gólmana Millera nedokázal.
48:55'
Střelou zápěstím to zkoušel Corey Perry. Brankáře Los Angeles prostřelit nedokázal.
48:01'
Hosté mají přesilovou hru, ale nemohou se probojovat do výraznější střelecké pozice, obrana Kings hraje výborně.
47:29'
Pro vlastním oslabení se do šance dostal Trevor Lewis. Jeho pokus při početní nevýhodě dokázal Ryan Miller vyrazit.
46:57'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Jonny Brodzinski – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
46:30'
22:19, střelecky je stále aktivnější domácí celek, který ovšem pořád hledá recept na brankáře Ducks.
46:15'
Hampus Lindholm vypálil od modré čáry, ale jeho pokus byl hodně nepřesný.
45:42'
Jonathan Quick musel být pozorný, do zajímavé šance se dostal Kalle Kossila. S jeho pokusem si domácí gólman snadno poradil.
45:13'
Vhazovat se bude před domácí brankou. Los Angeles následně vybojovalo kotouč, a tak se směr hry otáčí.
45:12'
Jakob Silfverberg ani Brandon Montour nedokázali ve výborných střeleckých pozicích překonat brankáře Kings. Jonathan Quick nyní své spoluhráče podržel.
45:00'
Kurtis MacDermid minul branku od modré čáry.
44:35'
Mnoho šancí momentálně k vidění není.
43:59'
Z horní hranice kruhu vypálil Antoine Vermette. Puk vyrazil brankář domácího celku.
43:05'
Jake Muzzin se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus zablokoval Antoine Vermette, následně kotouč kryje brankář Ducks. Vhazovat se bude před jeho brankou.
42:41'
Ryan Miller kryje kotouč po další zajímavé střele, kterou jemně tečoval Alex Iafallo.
42:30'
Adrian Kempe tečoval kotouč před brankou, ale neuspěl.
41:56'
Sledujeme poklidný hokej, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí v úvodu třetí třetiny k vidění není.
41:46'
41:11'
Drew Doughty zakončoval a jeho pokus zablokoval hostující Chris Wagner.
40:43'
Domácí celek hraje přesilovku, ale stabilněji do útočného pásma se probojovat nemůže.
40:11'
Hostující celek zahrál jen na zakázané uvolnění, vhazovat se bude ve středním pásmu.
40:01'
Ve druhé třetině jsme branku neviděli. Domácí celek je dál střelecky aktivní, pokouší se vyrovnat, ale zatím chytá hostující brankář výborně. Anaheim stále vede 1:0.
40:00'
39:44'
Jonathan Quick kryje pokus, který z ostrého úhlu vyslal Josh Manson.
39:38'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Cam Fowler – 2 min., sekání).
39:37'
Tanner Pearson dobře vypálil, jeho pokus kryje brankář Ducks.
39:00'
Probíhá poslední minuty hry ve druhé třetině.
38:50'
Přesilovku hrají hosté, ale nemohou se stabilněji dostat do útočného pásma a vypálit.
38:06'
Derek Grant vypálil dobře, jeho pokus byl zablokovaný.
37:20'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Kurtis MacDermid – 2 min., hákování).
37:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.
36:38'
Logan Shaw nadvakrát nedokázal z mezikruží trefit branku. Ani jednou nemusel zasahovat brankář Kings, kotouč byl hodně nepřesný.
36:23'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme rychlou pasáž hry, která se zbytečně nepřerušuje.
35:48'
Ránu z první vyslal na branku hostujícího celku Jonny Brodzinski. Jeho pokus ale snadno kryje brankář Ducks. Vhazovat se tak bude před jeho brankou
35:02'
Komerční přestávka, vhazovat se bude ve středním pásmu, kotouč vypadl z hrací plochy.
34:28'
Od modré čáry se dvakrát pokoušel vypálit Jake Muzzin.
33:51'
Domácí akci vedl Tyler Toffoli, jeho pokus nad branku vytěsnil Ryan Miller.
33:23'
Antoine Vermette se propracoval do střelecké pozice, jeho tvrdá rána končí nad brankou.
33:00'
Sedm minut hry zbývá do konce druhé třetiny, ani jeden celek se nikam nežene.
32:52'
Drew Doughty se střetl s Joshem Mansonem.
32:24'
Drew Doughty z mezikruží netrefil přesně branku, hostujíc gólman zasahovat nemusel.
32:03'
Od modré to zkoušel Anže Kopitar, ale jeho zakončení nebylo příliš přesné.
31:51'
Zakázané uvolnění, buly před brankou Ducks.
31:08'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Ducks. Následně Derek Forbort minul branku, a pak neuspěl ani tečí Marián Gáborík.
30:30'
Hraje se ve středním pásmu, ani jeden celek se nikam nežene.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, hostující celek stále vede o jeden gól.
29:30'
Derek Forbort se pokoušel probojovat do střelecké pozice, jeho pokus končí mimo branku. Následně už jeho spoluhráč vypálil lépe, a tak je přerušena hra.
28:42'
Sami Vatanen se propracoval do zajímavé střelecké pozice, s jeho pokusem od modré si dokázal poradit brankář.
28:04'
Postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
27:53'
Jonathan Quick kryje kotouč, kterou od modré čáry vyslal Logan Shaw. Komerční přestávka.
27:24'
Kings se dostali do útočného pásma, Tyler Toffoli se propracoval ke kotouči, ale nedokázal přesněji vypálit.
27:08'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, snad jen Muzzinův pokus zablokoval Jakob Silfverberg.
25:24'
Chris Wagner to zkoušel z levého kruhu, s jeho pokusem neměl domácí brankář mnoho práce.
25:09'
Jakob Silfverberg skvěle tečoval před brankou, ale Jonathan Quick zůstává nepřekonaný. Pak branku od modré minul stejný hráč.
24:23'
Corey Perry jen vyhodil kotouč ze svého pásma přes všechny čáry. Udělal to tak dobře, že domácí maskovaný muž musel být pozorný.
24:19'
Nejprve puk před brankou dobře tečoval Jake Muzzin. Hostující brankář si poradil, a pak si také Ryan Miller dokázal poradit s pokusem právě Kopitara.
24:02'
Další domácí akci vedl Anze Kopitar, ale jeho pokus byl zablokovaný.
23:13'
11:7, střelecky jsou aktivnější domácí, zatím se ale nemohou střelecky prosadit.
22:40'
Podobně nepřesně seřízená mířidla měl také Trevor Lewis. Ani tento hráč Los Angeles netrefil přesně.
22:10'
Domácí Marián Gáborík se propracoval do zakončení, jeho pokus postrádal přesnost. Branku netrefil.
21:20'
Brankář Ryan Miller přidržel kotouč, bude se vhazovat před jeho brankou, mnoho výrazných šancí k vidění není v úvodu druhé třetiny.
21:06'
Z podobné pozice o něco později vypálil Chris Wagner, ale ani on nepřekonal brankáře soupeře.
20:19'
K první střele ve druhé třetině se dostal hostující celek. Z kruhu vypálil Nick Ritchie. Jeho rána postrádala přesnost.
20:01'
Střelecky aktivnější domácí celek (11:9) po první třetině prohrává s Anaheimem 0:1. Zatím jedinou branku vstřelil Nick Ritchie po výborné Perryho přihrávce.
20:00'
19:50'
Už se nic nestane.
19:24'
Derek Forbort ve středním pásmu sestřelil Jakoba Silfverberga. Oba zbytek třetiny dohrají.
19:00'
Probíhá poslední minuta hry v první třetině.
18:30'
Z levého kruhu zkoušel štěstí Marián Gáborík. Jeho rána ale končí mimo branku.
18:16'
Jonathan Quick kryje ránu, kterou z mezikruží vyslal Andrew Cogliano. Výborně zakončoval hráč Ducks.
17:39'
Ryan Miller musel zasahovat, ke střele se propracoval Jussi Jokinen.
17:18'
17:04'
Znovu se do zakončení dostal domácí Jonny Brodzinski. Jeho pokus ale tentokrát dobře zablokoval Cam Fowler.
17:00'
Před brankou Ducks výborně tečoval kotouč Jonny Brodzinski. Jeho teč kryje brankář hostujícího celku.
16:46'
Alec Martinez zakončoval tvrdou střelou, jeho pokus zablokoval Jakob Silfverberg. Následně kotouč končí v ochranné síti nad brankou.
16:13'
Anaheim hraje oslabení zatím velmi dobře, domácí celek si nemůže vypracovat výraznější šanci.
16:00'
Čtyři minuty před koncem první třetiny dobře zakončoval Drew Doughty. S jeho projektilem si poradil brankář Ryan Miller.
15:18'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Josh Manson – 2 min., držení protihráče).
15:17'
Po rychlé protiakci se do zakončení probojoval domácí tým. Tyler Toffoli to zkoušel střelou zápěstím, ale brankáře neprostřelil.
15:00'
Nyní se píská zakázané uvolnění, hostující celek špatně rozehrál, a tak se bude vhazovat před jeho brankou.
14:38'
Z pravého kruhu zakončoval Alex Iafallo. Jeho střelecký pokus zablokoval hostující Nick Ritchie.
14:03'
Cam Fowler zakončoval rychlou akci svého týmu, ale trefil jen prostor, kde byl Trevor Lewis. Komerční přestávka.
13:50'
Jonathan Quick kryje střelecký pokus, který z bezprostřední blízkosti zápěstím vyslal Mike Liambas,
13:33'
Hosté se při pokusu vybojovat útočné pásmo dostali do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve střední třetině.
13:15'
Momentálně sledujeme klidnější pasáž hry, hokej se přelévá ze strany na stranu.
12:17'
7:6, střelecky jsou aktivnější hokejisté domácího celku, kteří ovšem ale prohrávají.
12:15'
Brandon Montour se propracoval do zakončení na druhé straně, jeho povedenou ránu ale také dobře kryje brankář domácího celku.
11:55'
Od modré čáry to zkoušel Jake Muzzin, s jeho pokusem si dokázal poměrně snadno poradit brankář.
11:16'
Ryan Miller musel být pozorný, se střelou Dustina Browna si tak tak dokázal poradit. Buly před jeho brankou, nejprve ale komerční přestávka.
10:34'
Sledujeme rychlou pasáž hry, v prvních deseti minutách jsme viděli jeden gól, tři bitky a několik drobných šancí a potyček. Že by toho bylo málo, tak to ani náhodou.
10:08'
Anaheim právě vstřelil branku!
Z ničeho nic se hostující celek dostává do vedení. Výborně to udělal Corey Perry. Elegantně obkroužil branku a našel na ose hřiště volného spoluhráče. Tím byl NICK RITCHIE, který dostal přihrávku a poměrně snadno zakončoval. Asistence: Corey Perry a Cam Fowler.
09:41'
09:25'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Andy Andreoff – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Kevin Bieksa – 5 min., bitka).
09:23'
Tanner Pearson zakončoval o něco později a i jeho projektil kryje hostující gólman.
09:06'
Ryan Miller kryje střelecký pokus, který vyslal Adrian Kempe.
08:50'
Aktivně hrající Anaheim vyhazuje kotouč přes všechny čáry.
08:25'
Početní výhoda se domácímu celku nedaří podle představ, Kings se nemohou dostat do výraznější šance.
08:04'
Jake Muzzin zakončoval, jeho střelecký pokus kryje Jakob Silfverberg.
07:41'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Chris Wagner – 2 min., nedovolené bránění).
07:21'
Domácí celek se mohl dostat do vedení, jenomže to by musel Adrian Kempe ve vyložené střelecké pozici trefit odkrytou část branky.
07:14'
Anaheim se nyní dostal do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
06:50'
Tvrdou ránou od modré se prezentoval Sami Vatanen. Jeho ránu zablokoval Jonny Brodzinski.
06:22'
Z dobré pozice mezi kruhy to zkoušel Dustin Brown. Jeho střelecký pokus postrádal přesnost.
05:49'
Na druhé straně to zkoušel Brandon Montour. Ani jeho střelecký pokus nebyl příliš přesný.
05:26'
Domácí celek se dostal ke střele od modré čáry, pokus Jake Muzzina ovšem postrádal přesnost.
04:40'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Oscar Fantenberg – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Andrew Cogliano – 5 min., bitka).
04:22'
Hostující celek hraje aktivně, další akci vedl Andrew Cogliano. S jeho zakončením si brankář Jonathan Quick dokázal poměrně snadno proadit. Následná střela Wagnera mířila nad.
03:37'
Jonathan Quick viděl na kotouč, a tak mohl snadno zneškodnit střelecký pokus Cama Fowlera.
03:00'
Tři minuty hry jsou pryč a registrujeme další střelecký pokus Sami Vatanena. Domácí gólman byl pozorný.
02:57'
Cam Fowler nahodil puk na branku, ten mířil mimo, ale raději jej domácí brankář ukryl do rukavice, vhazovat se bude před brankou Kings.
02:19'
Jake Muzzin se dostal k zakončení od modré čáry, jeho pokus snadno brankář vyrazil, a pak nahazoval kotouč na bránu z velké dálky.
01:53'
Vhazovat se bude ve středním pásmu. Na výraznější šanci čekáme.
01:53'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Mike Liambas – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Kurtis MacDermid – 5 min., bitka).
01:28'
Jonathan Quick má kotouč za svou brankou, kam vyjel a rozehrává.
00:50'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.
00:32'
Corey Perry se propracoval do zajímavé střelecké pozice, ale kotouč v brankovišti sebral domácí brankář podobně jako to dělával Dominik Hašek.
00:15'
Zápas mezi Kings a Ducks začíná v poklidném tempu.
00:01'
Utkání brzy začne.
Los Angeles Kings odehrálo 23 zápasů (9-3-3-8) a vybojovalo 27 bodů. Díky tomu je na páté pozici Západní konference. Z posledních pěti zápasů ale prohrálo čtyři. Nestačilo na Boston Bruins 1:2, Vegas Golden Knights 2:4, Winnipeg Jets 1:2 a v prodloužení na Arizonu Coyotes 2:3. Porazilo Floridu Panthers 4:0.
Anaheim Ducks odehrál 22 zápasů s bilancí 8-2-3-9 a vybojoval 23 bodů. V tabulce Západní konference je na třináctém místě. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si s Bostonem Bruins 4:2, Floridou Panthers 3:2 a v nájezdech se San Jose Sharks 3:2. Tým nestačil na Vegas Golden Knights 2:4 a na Winnipeg Jets 1:4.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Los Angeles Kings a Anaheim Ducks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.