NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Nashville : Islanders - 29. října 2017   02:00

Nashville
Nashville
23:55' F. Forsberg (Fiala, Ekholm) • 53:57' C. Smith (Ekholm, Sissons)
2:6
(0:1, 1:2, 1:3)
Islanders
Islanders
04:21' Eberle  (Pulock, Beauvillier) • 29:49' B. Nelson  (Beauvillier, B. Nelson) • 39:30' Eberle  (Barzal, B. Nelson) • 40:12' Tavares  (Lee) • 42:52' Tavares  (Lee, Eberle) • 47:26' Tavares  (Leddy, Jo. Bailey)
Nashville
Hebert, Hanson – Gibbs, Amell
Bridgestone Arena, Nashville
17 113 diváků
Islanders

Z tohoto zápasu je to vše, mějte se fajn.
Československá stopa v utkání
Jaroslav Halák (NYI)
60 minut, 28 zákroků, 2 góly, 93,3%.
Tři hvězdy utkání:
1. John Tavares (NYI) 3+0
2. Jordan Eberle (NYI) 2+1
3. Filip Forsberg (NSH) 1+0.
Střely na branku: 30 – 23 (6:7, 12:11, 12:5).
Co do počtu střel na branku Nashville ve třetí třetině vyhrál 12:5. Na mnohem podstatnější góly však vyhráli hosté 3:1 a navýšili svůj náskok ze druhé třetiny na konečných 6:2! Pro Predátory to byl frustrující večer, ve kterém rozhodně nebyli horší, ale partě okolo Tavarese a Eberleho dnes zkrátka vyšlo vše, na co sáhla. Nejdůležitější pak byly vteřiny, které orámovaly druhou přestávku – půl minuty před odchodem do šaten skóroval Eberle, aby 12 sekund po návratu udeřil i třígólový Tavares.
59:57'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (P. K. Subban – 2 min., držení protihráče).
59:20'
Sissons se natáhl po kotouči a přistrčil ho Åbergovi, který přízemní střelou Haláka nepřekonal. Na druhé straně zaváhal Weber, ale jeho obrovskou chybu v pozici posledního hráče napravil Saros, který nadvakrát vychytal Beauvilliera!
59:00'
Poslední minuta třetí třetiny.
58:22'
Čistý hit Subbana na Eberleho rozčílil Nelsona, který si to s ním chtěl rozdat v pěstním souboji. Do této strkanice se ale vložilo několik dalších hráčů ana trestnou lavici nakonec míří za hrubost Nelson a Watson.
57:38'
Poněkolikáté došlo k hostujícímu přečíslení dvou na jednoho. Nelson měl k sobě Beauvilliera, ale rozhodl se sám vystřelit bekhendem a trefil bližší spojnici tyče a břevna!
56:48'
Josiho bekhendová střela nebyla přesná. Predators jsou ve třetí třetině paradoxně střelecky mnohem aktivnější, nicméně z efektivity dostávají tvrdou lekci.
56:25'
Weberovi při zpracování Åbergovy diagonální přihrávky přeskočil puk hokejku, i tak ale udržel útočné pásmo ve prospěch Nashvillu.
55:25'
Forsberg chtěl vyšperkovat domácí akci zpětnou přihrávkou na Fialu, který s touto variantou ale nepočítal a už byl na cestě mimo prostor mezi kruhy.
54:46'
Bitetto z úhlu nepřekvapil Haláka, kterému pravděpodobně pomohl zásah Boychuka.
54:03'
Zakázané uvolnění Islanders darovalo domácímu týmu vhazování v útočném pásmu. Na něm ale uspěl Barzal a hosté se osvobodili.
53:57'
Nashville právě vstřelil branku!
Tak přeci jenom i Predátoři skórují v početní výhodě a korigují nepříznivé skóre. Halák měl za brankou problémy s rozehrávkou a puk ukořistili domácí. Sissons jej po prknech poslal směrem k modré čáře na Ekholma, po jehož pasu se ujala střela z pravého kruhu v podání CRAIGA SMITHE. Asistence: Mattias Ekholm, Colton Sissons.
53:24'
Subban s Josim i za nepříznivého stavu pálí ze všech pozic. V tomto případě to zkoušel švýcarský obránce, ale Halák si znovu poradil.
52:56'
Hosté vyhazují a polovina jejich oslabení už je opět minulostí. Na žádné zdramatizování zápasu to sedm minut před koncem opravdu nevypadá.
52:17'
Josiho dělovku z nápřahu možná tečoval Hartnell. Halák zůstal nehybně stát, ale u levé tyče přesto odolal.
51:59'
Vyloučen je pouze Johnny Boychuk, který šel mstít zákrok na svého spoluhráče. Následuje další přesilová hra Predators.
51:59'
Salomäki trochu podrazil rozjetého Leddyho a ten nehezky vrazil do mantinelu. Kousek vedle pak vznikla valná hromada hráčů obou týmů, kterou museli odstranit až čároví rozhodčí.
51:35'
Bitteto ztratil stabilitu vedle vlastního brankáře. Jeden z hostů se tak snadno zmocnil kotouče, ale nenašel mezírku v postoji Sarose.
51:01'
50:53'
Islanders vyhodili puk přes celé hřiště a jejich oslabení tím prakticky skončilo.
50:04'
Forsberg z těžkého úhlu mířil pod horní tyč, ale rozvlnil jen boční síť a hra byla vykázána do středního pásma.
49:46'
Johansen hezky proklouzl do útočného pásma přes osu hřiště, nicméně Forsberg s Hartnellem z bezprostřední blízkosti nedokázali najít recept na hostujícího strážce branky.
49:15'
Subban si narazil s Josim, posunul se na vrcholek levého kruhu a z něj opět nasměroval puk do výstroje Haláka, pro kterého je to 25. úspěšný zákrok.
49:01'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Jason Chimera – 2 min., nedovolené bránění).
48:21'
Další skvělý zákrok Jaroslava Haláka! Dvojice domácích hráčů se k němu rychle blížila, přičemž proti sobě měla už jenom de Haana. Weberova svižná střela zápěstím zamířila do ideálně nastavené lapačky slovenského gólmana!
47:59'
Puk vyletěl na jednu ze střídaček. Následuje vhazování ve středním pásmu, o což se postarají Gaudreau a Kuljomin.
47:26'
Islanders právě vstřelili branku!
Hráči v bílém využívají třetí přesilovou hru a jenom potvrzují své dnešní prvenství! Barzal si dojel volný puk a podržel ho na levé straně, odkud přihrál směrem k mezikruží na Baileyho a ten mezi třemi protihráči stihl nahrát na modrou čáru. Leddy nakonec přenesl hru doprava k JOHNU TAVARESOVI, jenž zamířil přesně do vzdálenějšího horního rohu a zkompletoval hattrick. Asistence: Nick Leddy, Josh Bailey.
46:48'
Hned pět hráčů v jedné linii projelo středním pásmem, ale zastavilo se na útočné modré čáře. Preds se tak zatím v pohodě brání.
46:27'
Halák chytá ve velké pohodě. Tentokrát si během vlastní přesilovky počíhal na Subbanovu střelu z vrcholku kruhu.
46:11'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Miika Salomäki – 2 min., podražení).
45:52'
Watson lehce tečoval Subbanovu dělovku zpoza pravého kruhu. Ani Halák ale zasahovat nemusel a jeho tým se dokázal ubránit.
45:09'
Kuljomin a Clutterbuck se zničehonic ocitli v přečíslení proti jedinému obránci. Z pravého kruhu nakonec pálil druhý jmenovaný, jenomže výrazně přestřelil.
44:22'
Na druhé straně nepálil přesně Bitetto a puk se odrazil až mezi obě modré čáry.
43:49'
Seindenberg to zkusil příklepem od modré, leč Saros nastaveným betonem přesměroval kotouč do rohu.
42:52'
Hosté jsou v posledních minutách opravdu efektní a z minima šancí vytěžili už čtyřbrankový náskok! Eberle se vymanil z nepřehledné situace a před brankovištěm místo zakončení hledal Leeho. Po něm se kotouče ještě lehce dotkl JOHN TAVARES a také Jarnkrok, od jehož brusle šel puk k tyči za brankovou čáru. Asistence: Anders Lee, Jordan Eberle.
42:16'
41:49'
Ani na další dva pokusy se Predátoři neusadili v útočném pásmu a z této početní výhody jim už moc nezbývá.
41:15'
Hosté vyhazují přes všechny čáry a tím překlopili své oslabení do druhé poloviny.
40:42'
Johansenova střela z mezikruží byla nepřesná. Forsberg z vrcholku pravého kruhu už mířil přesně, ale Halák ho vychytal parádním semaforem!
40:16'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Anders Lee – 2 min., nedovolené bránění).
40:12'
Newyorčané po dvanácti sekundách hry přidávají další gól! Všechno odstartovalo vyhrané buly ve středovém kruhu a nahození Boychuka, které Saros za brankou zastavil pro Ekholma. Ten u krátkého mantinelu zachyboval v rozehrávce a puk se odrazil před branku k Leemu, jenž si ze vzduchu zpracoval puk a z otočky vystřelil, přičemž puk do sítě u Sarosovy levé tyče ještě tečoval JOHN TAVARES. Asistence: Anders Lee.
40:01'
Střely na branku po 2. třetině: 18 – 18 (6:7, 12:11).
Predátoři vstoupili do zajímavé druhé třetiny úspěšně a po necelých čtyřech minutách hry se poprvé radovali z gólu, když na 1:1 vyrovnal ostrostřelec Filip Forsberg. Nerozhodný stav vydržel do poloviny hrací doby, kdy hostům vrátil vedení Nelson. Těsně před přestávkou pak ještě z protiútoku podruhé v utkání skóroval Eberle a Islanders tak půjdou do závěrečné dvacetiminutovky s nadějným dvoubrankovým náskokem.
40:00'
39:56'
Tým z Brooklynu si stihl vypracovat ještě jednu příležitost. Juuse Saros ale odolal proti de Haanově příklepu z levého konce modré čáry.
39:30'
Půl minuty před druhou sirénou hosté odskakují do vedení o dva góly! Hartnellova přihrávka do druhé vlny se stala kořistí hráčů Islanders, kteří se ve třech vydali do protiútoku. Přes Nelsona a rozjetého Barzala se puk dostal k JORDANU EBERLEMU, který podruhé v zápase šťastně propálil Sarose, jenž puk vystřelený z pravého kruhu výrazně zpomalil, ale gólu přesto nezabránil. Asistence: Mathew Barzal, Brock Nelson.
39:06'
Isles okamžitě po vhazování znovu vyhodili, ale domácí se rychle vrátili do útočného pásma a Halák musel vyrážet pokus Webera z pravého mantinelu.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
38:45'
Další vysvobození Islanders už zakázaným uvolněním skončilo. Hra se znovu vrací do blízkosti Jaroslava Haláka.
38:25'
Pokus Sissonse nebyl přesný a hosté pak vyhodili puk k vzdálenější modré čáře tak, aby se nemohl pískat icing.
37:50'
Pulockovo nahození umožnilo hostům se usadit v útočném pásmu. Beauvillier a spol. v něm ale vydrželi pouze několik málo sekund.
37:08'
Roman Josi v rohu obranného pásma zkušeně ubránil Tavarese a Nashville bez větších trablů dostal kotouč k červené čáře.
36:29'
Salomäki pálil ihned po buly zpoza pravého kruhu, nicméně puk se od někoho vydal do vzduchu a vyletěl mimo hřiště.
36:25'
Cal Clutterbuck v souboji dvou tvrďáků narazil Hartnella na mantinel, přičemž od nich utekl puk k brankovišti a tam ho Halák raději schoval do rukavice.
35:52'
Hra se teď několikrát přelila z jedné strany na druhou bez toho, aby jeden či druhý brankář musel zasahovat. I tak platí, že se od třetího gólu hraje ve vynikajícím tempu.
34:47'
Subban zakombinoval s Jemelinem a přenesl hru doleva na Forsberga, který protečoval puk do útočného pásma, jenomže Miika Salomäki střelou od mantinelu nevyrovnal.
34:08'
Mattias Ekholm se nehnul na krok od Tavarese a střelecký pokus hostujícího kapitána zablokoval až do ochranné sítě.
33:41'
Josi na konci velkého tlaku trefil pouze Clutterbucka, ovšem na pravé straně se znovu dostal ke kotouči a tentokrát našel cestičku k Halákovi, který ale výtečně zakročil a uklidnil celou situaci.
33:16'
Filip Forsberg neměl nárok zpracovat těžký rychlý pas z pravého mantinelu, avšak hráči ve žlutém se přesto usadili v pásmu.
32:59'
Hartnell vymanil domácí mužstvo z nejhoršího tlaku a alespoň nahodil kotouč, aby Predátoři mohli v klidu prostřídat.
32:02'
Po skončení početní výhody ještě jednou pálil Tavares a Saros, který nebyl v ideálním postavení, měl znovu co dělat, aby potřetí neinkasoval.
31:49'
31:35'
Až teď Tavares sklepl puk Leddymu a po jeho tvrdé střele vznikl u Sarose velký závar, který Nashville přečkal bez inkasované branky.
31:20'
Tahle početní výhoda hostům ale vůbec nevychází, Preds již třikrát dokázali odpálit kotouč k soupeřově brance.
29:49'
Střídačka Nashvillu si něco vysvětlovala s rozhodčími, kteří si to nenechali líbit a nafasovali domácím menší trest, který odpyká Hartnell.
29:49'
Tak to byla hodně rychle využitá přesilová hra! Nelson vyhrál buly nad Sissonsem a posunul puk na modrou čáru, kde ho Beauvillier vrátil BROCKU NELSONOVI a ten propálil všechny překážky včetně brankáře Sarose. Asistence. Anthony Beauvillier, Brock Nelson.
29:43'
Mathew Barzal se hezky uvolnil kličkou do středu. Při zakončení byl lehce rozhozen a Bitetto dostává poněkud přísný trest za hákování.
29:38'
Oba týmy v plném počtu.
28:58'
Nick Leddy si rozmyslel výlet za domácí branku a vrátil puk na modrou čáru. Netrvalo dlouho a hosté o něj zase přišli.
28:27'
Zajímavé přečíslení tři na dva táhl Arvidsson, který přihrál do levého kruhu na svého krajana Järnkroka, nicméně Halák jeho střelu zápěstím nadvakrát zastavil.
27:58'
Z chybné rozehrávky Nashvillu se stalo zakázané uvolnění. Následuje buly vedle pravé ruky Sarose.
27:38'
Menší šarvátku vyřešili hlavní rozhodčí dvěma menšími tresty, které udělili Forsbergovi a Cizikasovi. Podruhé v utkání se tedy bude hrát 4 na 4.
27:38'
Halák vyrazil Josiho bekhendovou střelu. Další pokus domácího kapitána neprošel přes de Haana a puk nakonec spadl ze vzduchu do připravené lapačky slovenského gólmana.
27:06'
Fiala nevybojoval puk a hosté rychle otočili hru. Casey Cizikas pálil z osy hřiště a Sarosovi kotouč vypadl, nicméně Islanders byli vzdálení od dorážky.
26:23'
Subbanovo vyhození projelo středním pásmem a skončilo až na druhém konci hřiště, tudíž se píská icing.
25:50'
Predátoři strávili celé střídání v ofenzivní třetině, ale brankáře soupeře neohrozili ani jednou.
25:32'
Salomäki zadovkou přenechal puk Subbanovi, který neměl kudy vystřelit a pudržel puk v útočném pásmu Nashvillu.
24:51'
Ladd a de Haan připravil střelu z delší vzdálenosti pro Cizikase. Saros při zákroku ztratil stabilitu, ale puk do sítě stejně nepustil.
24:19'
Domácí se jedinou přihrávkou přes polovinu hřiště dostali do solidní šance. Hartnellův příklep z levé strany však Halák zneškodnil a přerušil hru.
23:55'
Bridgestone Arena slaví vyrovnávající trefu na 1:1! Kevin Fiala se díky své rychlosti natlačil před de Haana i Baileyho a zblízka vystřelil do betonu Haláka, který vyrazil puk jen na FILIPA FORSBERGA a ten snadnou dorážkou do odkryté branky zaznamenal svůj osmý gól v sezoně! Asistence: Kevin Fiala, Mattias Ekholm.
22:55'
Pulock jenom nahodil a odjel střídat. Stejně tak jeho spoluhráči, takže Saros jednoduše dojel puk za vlastní klecí.
22:18'
Barzal udělal piruetu na pravém křídle a přihrál před branku Eberlemu, který pohotově střílel, ale mezeru ve výstroji Sarose nenašel.
21:31'
21:17'
Hostům se povedlo vyhodit a o pár sekund později zablokovat Fialovu střelu z pravého kruhu.
20:33'
Subbanovu tvrdou střelu od modré Halák vyrazil tak rychle, že Hartnell neměl šanci srovnat k případné dorážce.
20:01'
Střely na branku po 1. třetině: 6 – 7.
Úvodní dějství nějaký oslnivý hokej nenabídlo, přesto s ním mohou být Islanders spokojení. V páté minutě totiž v přesilové hře otevřel skóre Eberle a do přestávky se na tom už nic nezměnilo. Kromě toho moc vyloženích šancí k vidění nebylo, zapeklitější situace ale rozhodně musel řešit Saros, jehož zásluhou Predators stále ztrácí jedinou branku.
20:00'
19:51'
Cizikas dvakrát výborně přerušil domácí akci a Nashville se už nestihne nanovo usadit před Halákem.
19:31'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Adam Pelech – 2 min., podražení).
19:00'
Poslední minuta první třetiny.
18:36'
Pulock od útočné modré jenom nahodil a Saros neměl problém zasáhnout. Lee poté zavezl puk zpět do hostujícího útočného pásma, leč de Haanův pokus srazil Fiala.
18:15'
Nelson s Laddem neměli potřebnou rychlost při náznaku protiútoku. Druhého jmenovaného navíc snadno obral o puk Forsberg.
17:58'
17:07'
Barzal neutančil posledního obránce Subbana a puk mu utekl k Sarosovi, jenž rychle rozehrál novou akci Predátorů.
16:27'
Roman Josi se po pravém křídle vydal na útočný výlet, který zakončil přihrávkou na vrcholek kruhu. Järnkrok neměl špatnou palebnou pozici, ale Boychuk puk k Halákovi nepustil.
16:15'
Nashville se zbytečně připravil o možnost zahrát si v přesilové hře. Místo toho se bude bojovat ve čtyřech na obou stranách.
15:58'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (2 min. pro hráčskou lavici – zdržování hry / porušení postupu vhazování). Trest odpyká Scott Hartnell.
15:58'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Anders Lee – 2 min., podražení).
15:37'
Tavares si u zadního mantinelu vyměnil přihrávky s Leem a přihrál do druhé vlny na Pulocka, jehož ránu z první Saros dokázal alespoň vyrazit.
15:06'
Frédérick Gaudreau včera odehrál velmi dobrý zápas v Chicagu a dnes rovněž dostává hodně prostoru na ledě. V této chvíli to po individuálním průniku zkoušel z mezikruží, ale na Haláka si nepřišel.
14:33'
Pět a půl minuty před koncem první třetiny přichází úleva pro domácí hráče i fanoušky. Puk skončil v ochranné síti a následuje komerční přestávka.
14:19'
Clutterbuck si po vlastní sražené střele našel volný puk a z pravého mantinelu jej ihned poslal na branku, před kterou ho jistě vyrazil Saros.
13:42'
Cizikas čistě získal puk v útočném pásmu Islanders, kde mají domácí obránci plné ruce práce s kontrolováním kolotoče přihrávek.
13:11'
Halák zakročil hokejkou proti přihrávce z nulového úhlu. Chvíli předtím střelu Jemelina zastavil Mathew Barzal.
12:30'
Josh Bailey nabral rychlost a rychlým zastavením si udělal prostor k přihrávce na Leeho, který pálil nikým nehlídán, jenže levé rameno Sarose vyrazilo puk mimo branku.
11:55'
Gaudreau centroval z pravé strany, jenže Pelech srazil puk do rohu. Smith přesto zakončil z pravé strany, ale Halák byl pozorný.
11:20'
Cizikas táhl přečíslení dvou na jednoho. Při snaze dát finální přihrávku Kuljominovi ale našel padajícího zadáka Webera.
10:41'
Arvidsson, Järnkrok a Åberg zakombinovali v útočné třetině, jenže souhra tří Švédů skončila jen zablokovanou střelou.
10:04'
Ladd dojel Barzalovo nahození. Casey Cizikas poté dostal přihrávku na osu hřiště, ale tvrdou ranou napálil jen zadní mantinel.
09:24'
Sissons vyhrál buly po levici vlastního brankáře a Salomäki tak měl dost času na vyhození, po němž všichni Predátoři odjeli střídat.
09:09'
Domácí se vymanili z tlaku jen za pomoci vyhození na zakázané uvolnění, takže utavená pětice musí zůstat na ledě.
08:37'
Johnny Boychuk napřáhl ke dvěma střelám od modré. První z nich atakovaný Saros vyrazil, načež už zasahovat nemusel.
07:56'
Halák se vydal za branku, kam nahodil puk Frédérick Gaudreau. Nečekaný odraz od mantinelu ho trochu překvapil, ale naštěstí pro něj všichni případní střelci Nashvillu byli daleko.
07:14'
Preds se daleko nedostali, protože je zastavil hvizd čárového, jenž viděl ofsajd.
06:56'
Subban posunul puk za vlastní branku na Jemelina, který čeká na dostřídání.
06:26'
Jason Chimera byl u vyhozeného puku jako první a zakázané uvolnění Islanders se tak nepískalo. Následuje další boj u mantinelu v útočném pásmu hostů.
06:09'
Úspěšnější v této činnosti byli Predátoři, jenomže Forsbergova střela z vrcholku pravého kruhu byla sražená až nad mantinely.
05:57'
Domácí návštěva útočného pásma trvala jen pár sekund. Kotouč se už zase pohybuje jen ve středním pásmu, kde se ho snaží oba týmy dostat pod kontrolu.
05:31'
Leddy na modré čáře rukavicí zastavil pokus o vyhození a jeho tým tak zůstává nastěhovaný před Sarosem.
04:21'
Hosté využívají hned první přesilovou hru a otevírají skóre! Watson zablokoval střelu Beauvilliera, jenže akce Islanders pokračovala Pulockovou přihrávkou k levému mantinelu na JORDANA EBERLEHO, jehož nenápadná střela zápěstím propadla přes Sarose až do brány. Asistence: Ryan Pulock, Anthony Beauvillier.
03:44'
Islanders se po domácím vyhození vrátili do útočného pásma a zklidnili přesilovkovou kombinaci.
03:08'
Barzalova křižná přihrávka našla před pravým kruhem Leeho, jehož střela golfákem byla hodně nepřesná.
02:39'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Ryan Johansen – 2 min., hákování).
02:39'
Bailey si netroufl vystřelit po Leeho přiťuknutí a ještě přihrával na modrou, odkud vypálil Leddy a vyprášil Sarosovy betony.
02:07'
Salomäki vložil hokejku do střely Clutterbacka a Saros díky tomu nemusel zasahovat.
01:36'
Gaudreau byl de Haanem natlačený do rohu, kde mu pomohl Smith a přihrál před Haláka, kde prvně jmenovanému přeskočil puk hokejku a skončil v náruči slovenského brankáře.
01:10'
Před Nelsonem přejel útočnou modrou jeden z jeho spoluhráčů, což vyústilo v odpískané postavení mimo hru.
00:19'
Lee promáchl při snaze opřít se do přihrávky od Baileyho a první útočná akce Isles tak velmi rychle skončila.
00:01'

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Josi, P. K. Subban (C), Ekholm, Y. Weber (A), Bitetto, Jemelin – Arvidsson (A), Johansen, F. Forsberg – Åberg, Järnkrok, Hartnell – C. Smith, Sissons, Fiala – Watson, F. Gaudreau, Salomäki.

New York Islanders: Halák (Greiss) – Leddy, Boychuk, de Haan, D. Seidenberg, Pelech, Pulock – Lee, Tavares (C), Jo. Bailey – B. Nelson, Barzal, Eberle – Ladd (A), Cizikas, Chimera – N. Kuljomin, Beauvillier, Clutterbuck (A).

Rozhodčí: Hebert, Hanson – Gibbs, Amell.
Vzájemné zápasy

05.04.2017 Nashville – NY Islanders 1:2 po prodl.
28.03.2017 NY Islanders – Nashville 1:3
18.03.2016 Nashville – NY Islanders 4:2
16.10.2015 NY Islanders – Nashville 4:3
06.03.2015 Nashville – NY Islanders 3:4.
New York Islanders

Klub z Brooklynu má prozatím zcela vyrovnanou bilanci. Po deseti zápasech má na svém kontě pět výher i porážek a na sedmém místě Východní konference má navíc také stejný počet vstřelených i inkasovaných branek. Z úvodních šesti zápasu Islanders vyhráli jen jednou, následně ale třikrát v řadě nad Rangers, Sharks i Coyotes a vylétli tabulkou vzhůru. Naposledy však nezískali ani bod v Minnesotě, na kterou nestačili 4:6.

Nejproduktivnější hráči:
1. J. Tavares – 10 bodů (6+4)
2. J. Bailey – 10 bodů (3+7)
3. A. Lee – 8 bodů (6+2).
Nashville Predators

Predátoři zahájili novou sezónu dvěma venkovními porážkami, po kterých ale začali potvrzovat své kvality a z pěti dalších zápasů ztratili jediný bod v Chicagu. Na stejném místě před pár hodinami odčinili dvě prohry s Rangers a Flames, když tamní Jestřáby udolali 2:1 a v tabulce Západní konference se díky tomu posunuli na aktuální páté místo, ze kterého ztrácí pět bodů na vedoucí LA Kings i druhé St. Louis Blues.

1. F. Forsberg – 12 bodů (7+5)
2. P.K. Subban – 9 bodů (1+8)
3. R. Johansen – 6 bodů (0+6).
Všem hokejovým fanouškům přeji příjemné chvíle při sledování textového přenosu ze zápasu kanadsko-americké NHL. Od dvou hodin se můžeme těšit na souboj mezi domácím Nashvillem a hosty z New Yorku Islanders!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.