NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Nashville : Washington - 15. listopadu 2017   02:00

Nashville
Nashville
11:48' C. Smith (Fiala, Bitetto) • 17:43' Bonino (Josi, Järnkrok) • 26:45' F. Forsberg  • 29:04' Fiala (Ekholm) • 34:06' Salomäki (Sissons, Irwin) • 38:00' Ekholm (Turris, Sissons)
6:3
(2:0, 4:3, 0:0)
Washington
Washington
24:29' Oshie  (Carlson, Kuzněcov) • 26:28' Chiasson  (Connolly, Carlson) • 29:21' Oshie  (Stephenson, Bäckström)
Nashville
Rinne (Saros) – Ekholm, Josi, Jemelin, P. K. Subban, Bitetto, Irwin – Arvidsson, Johansen, F. Forsberg – C. Smith, Turris, Fiala – Salomäki, Sissons, Järnkrok – Watson, Bonino, C. McLeod.
Dwyer, Rank, Heyer, Knorr
Bridgestone Arena, Nashville
13 113 diváků
Washington
Holtby (41. Grubauer) – Carlson, Djoos, Niskanen, Orlov, Bowey, Orpik – Smith-Pelly, Kuzněcov, Ovečkin – Stephenson, Bäckström, Oshie – J. Vrána, Eller, T. Wilson – Connolly, Beagle, Chiasson.

Československá stopa v utkání:
Jakub Vrána (WSM) 0+0,2 střely, čas na ledě 13:15
Tři hvězdy utkání:
1. Kevin Fiala (NSH) 1+1
2. Mattias Ekholm (NSH) 1+1
3. Nick Bonino (NSH) 1+0
Domácí celk díky výkonu v první a druhé třetině vyhrává tento zápas poměrem 6:3. Důležitou roli sehrály tečované kotouče, které pomohly výrazně k výhře domácího celku. Mattias Ekholm a Kevin Fiala zaznamenali dva kanadské body.
59:37'
Domácí brankář drží kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou. Capitals hrají v šesti.
59:14'
Buly před domácí brankou.
59:00'
Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetí třetině.
58:48'
Mnoho šancí nyní k vidění není, sledujeme poklidný závěr třetí třetiny,
58:04'
Roman Josi vypálil od modré čáry, jeho ránu zablokoval hostující bek.
57:44'
Pekka Rinne rozehrává od své branky, domácí celek hraje ve velké pohodě.
57:08'
Dmitrij Orlov se výborně propracoval do střelecké pozice, jeho ránu kryje domácí maskovaný muž. Pekka Rinne nedovolil soupeři skórovat.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.
56:52'
Nyní je hra přerušena pro postavení mimo hru. Provinil se hostující celek.
55:30'
Craig Smith vyhrál buly ve svém obranném pásmu, hosté se nyní nemohou propracovat do výraznější střelecké pozice.
55:17'
Nashville pokračuje v aktivní hře, ke střele se odhodlal Kyle Turris. Jeho rána končí mimo branku.
55:00'
Probíhá posledních pět minut hry ve třetí třetině.
54:30'
Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny. Hostující celek prohrává o tři branky a domácí mužstvo zcela kontroluje hru.
54:16'
Jevgenij Kuzněcov se propracoval do výborné střelecké pozice. Jeho pokus z předbrankového prostu kryje výborně domácí maskovaný muž. Pekka Rinne podržel své spoluhráče.
52:59'
Mnoho střel na branku nyní k vidění není. Po dlouhé době se do zakončení dostali domácí, ale Kevin Fiala trefil jen soupeře. Brankář Capitals zasahovat nemusel.
51:49'
Mattias Ekholm vypálil od modré čáry, jeho pokus kryje hostující brankář Philipp Grubauer.
51:30'
Devante Smith-Pelly ani T. J. Oshie nedokázali prostřelit obětavě hrající obranu soupeře. Nashville hraje výborně defenzivně.
51:10'
P. K. Subban dostal skvělou přihrávku na modrou čáru, ale jeho střela postrádala přesnost.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině.
49:46'
Další práce pro domácího brankáře. Kotouč výborně zastavil Pekka Rinne po střele Niskanena.
49:34'
Z výborné střelecké pozice vypálil Jakub Vrána. Jeho pokus dokázal zastavit domácí brankář poměrně snadno.
49:02'
Po komerční přestávce pokračuje zápas dál, domácí celek vede o tři góly, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.
48:07'
Jay Beagle se propracoval do zakončení, jeho pokus zablokoval Matt Irwin.
47:45'
Mnoho šancí nyní k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek nechce chybovat.
46:37'
Sledujme rychlou pasáž hry, Kyle Turris měl před sebou odkrytou část branky, ale přesně nezakončil.
46:13'
Alexej Jemelin vypálil z dobré pozice, jeho pokus kryje brankář hostujícího celku.
45:44'
Nyní musí být pozorný Nashville, ale Pekka Rinne kryje kotouč. Vhazovat se tak bude před brankou Predators.
45:06'
Washington prohrává o tři branky, ale pokouší se s výsledkem něco udělat. Domácí defenziva hraje výborně.
44:40'
Z dobré pozice vypálil Alexandr Ovečkin. Jeho rána ale byla zablokovaná.
44:17'
Píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude před domácí brankou, a tak musí být Pekka Rinne pozorný.
43:31'
Dmitrij Orlov se dostal do postavení mimo hru, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.
43:10'
Domácí celek špatně rozehrál, píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Predators.
42:24'
Anthony Bitetto se probojoval do střelecké pozice, jeho ránu zablokoval Lars Eller.
41:34'
Ryan Johansen tečoval kotouč před brankou, ale Philipp Grubauer snadno zasáhl.
41:26'
Jevgenij Kuzněcov výborně vypálil z mezikruží, jeho pokus ale postrádal přesnost.
40:57'
Od modré čáry vypálil hostující Dmitrij Orlov. Jeho pokus končí mimo branku.
40:20'
Jako první se ke střele dostal ve třetí třetině Mattias Ekholm. Jeho pokus kryje Philipp Grubauer.
40:01'
Střídání v brance týmu Washington Capitals: ze hřiště odchází Braden Holtby, přichází Philipp Grubauer.
40:01'
Sedm branek jsme viděli ve velmi zajímavé druhé třetině. Domácí celek vede 6:3 a nutno poznamenat, že hostující gólman Braden Holtby prožívá těžký večer. Zatím neudělal ani jednu vyloženou chybu a již inkasoval šest branek. Domácím výborně vycházejí teče v předbrankovém prostoru.
40:00'
39:26'
Matt Niskanen dobře vypálil. Jeho pokus kryje domácí maskovaný muž. Pekka Rinne zastavuje hru.
39:16'
Jakub Vrána dobře vypálil, jeho střelu kryje domácí brankář, vhazovat se bude před brankou domácího týmu.
39:00'
Hlasatel právě oznámil poslední minutu hry ve druhé třetině.
38:00'
Nashville právě vstřelil branku!
Tento večer je zatraceně těžký pro hostujícího brankáře. Vyloženou chybu ještě neudělal, ale inkasoval již šest branek. Nnyí v přesilové hře se prosadil střelou od modré čáry MATTIAS EKHOLM. Asistence: Kyle Turris, Colton Sissons.
37:52'
Vyloučení v týmu Washington Capitals (T. J. Oshie – 2 min., vysoká hůl).
37:25'
Nick Bonino minul branku z dobré pozice, gólman tak zasahovat nemusel.
36:47'
Mattias Ekholm zakončoval rychlou akci, ale jeho pokus zablokoval obránce Capitals.
36:40'
Craig Smith se propracoval do zajímavé střelecké pozice, ale minul branku.
36:00'
Sledujeme hru čtyři na čtyři a domácí fanoušci skandují naprosto stejně jako ve finále Stanley Cupu. Atmosféra je výborná.
35:41'
Z dobré pozice vypálil domácí Filip Forsberg. Jeho tvrdá rána končí mimo branku.
35:15'
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Jevgenij Kuzněcov – 2 min., sekání).
35:11'
Z kruhu vypálil T. J. Oshie, jehož pokus ale končí mimo branku. Domácí gólman zasahovat nemusel.
34:35'
Hostující celek vyhrál buly v útočném pásmu. Capitals se tak mohou pokusit snížit.
34:35'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Kevin Fiala – 2 min., sekání).
34:06'
Domácí celek navyšuje své vedení, ujala se hodně nenápadná, ale i to technicky lépe provedená střela, kterou vyslal MIIKA SALOMÄKI. Kotouč zapadl přesně pod horní tyčku. Asistence: Colton Sissons a Matt Irwin.
33:36'
Calle Järnkrok nepřekonal brankáře soupeře střelou zápěstím.
33:30'
Z horní hranice kruhu výhodě vypálil Matt Niskanen. Střelecký pokus obránce Capitals kryje domácí Pekka Rinne.
33:01'
Filip Forsberg minu branku z kruhu, Následně ale do šance dostali hosté a domácí museli vyhodit na zakázané uvolnění.
32:06'
Ze své oblíbené pozice to zkoušel Alexandr Ovečkin. Jeho ránu příklepem kryje gólman Predators.
31:41'
Matt Niskanen se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus kryje domácí brankář.
30:07'
Hra je přerušena, komerční přestávka. Alexandr Ovečkin vypálil a Pekka Rinne kryje jeho tvrdou ránu zápěstím.
29:21'
Washington právě vstřelil branku!
Rychle Washingotn přispěchal s odpovědí. Po nádherné rychlé kombinaci kotouč do branky zasunul nikým nehlídaný T. J. OSHIE. Asistence: Chandler Stephenson a Nicklas Bäckström.
29:04'
Domácí celek dává další branku a znovu je to po teči před brankou. Je jen těžko uvěřitelné, jak tato činnost domácím vychází. KEVIN FIALA nastavil hůl a je to už o dva góly. Asistence: Mattias Ekholm.
28:51'
Dobře vypálil hostující Jay Beagle. Jeho pokus z předbrankového prostu kryje gólman.
27:46'
Sledujeme rychlý hokej, který se musí všem fanouškům líbit. Aktivní hra z obou stran.
27:27'
Kotouč vypadl z hrací plochy, hra je přerušena. Střela Jevgenije Kuzněcova byla tečovaná mimo.
26:45'
Gólové hody pokračují dál, domácí znovu vedou. Výborně vypálil FILIP FORSBERG, jehož střela zapadla až za brankovou čáru. Hostující gólman nezasáhl. Bez asistence.
26:28'
Bleskově je vyrovnáno. Pokračujícího tlaku využili hosté. Povedeno ránou z kruhu se prosadil ALEX CHIASSON. Asistence: Brett Connolly, John Carlson.
25:20'
Znovu byl domácí brankář pozorný, nyní vypálil Lars Eller.
25:10'
Od modré vypálil Dmitrij Orlov. Jeho rána výborně zastavil Pekka Rinne.
24:51'
Jakub Vrána se propracoval do zakončení, bránu minul.
24:29'
Hostující celek snižuje, prosadil se v přesilové hře. John Carlson dostal kotouč na modrou čáru, odkud výborně vypálil T. J. OSHIE. Jeho pokus možní ještě jemně před brankou tečoval spoluhráč. Pekka Rinne na kotouč nedosáhl. Asistence: John Carlson, Jevgenij Kuzněcov.
23:44'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Calle Järnkrok – 2 min., hákování).
23:14'
Hra je nyní přerušena, Pekka Rinne drží puk po střele od modré, kterou vyslal John Carlson. Snadný zákrok.
23:00'
John Carlson vypálil od modré čáry, domácí Craig Smith se položil do jeho rány, a tak pomohl svému brankáři.
22:20'
Podobně dopadla také střela Romana Josiho, kterou ztastavil Brett Connolly.
21:57'
Anthony Bitetto jako obránce vypálil od modré, jeho pokus zablokoval hostující Brett Connolly.
21:24'
Vhazovat se bude před brankou domácích, letící kotouč totiž lapil Pekka Rinne do rukavice.
21:13'
Pekka Rinne byl pozorný a dokázal si poradit se střelou Larse Ellera.
20:38'
20:22'
Domácí celek výborně vyhazuje přes všechny čáry. Následně ale špatně rozehráli hosté, a tak se píská icing. Přesilovka se Capitals nedaří podle představ.
20:01'
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává domácí Calle Järnkrok nad Nicklasem Bäckströmem.
20:01'
První třetina vyšla výrazně lépe domácímu celku, který vede o dva góly. Nashville byl střelecky aktivnější, vyslal na branku Capitals hned osmnáct pokusů. Opačným směrem šly jen tři. Druhou třetinu budou začínat hokejisté Nashvillu v početní nevýhodě.
20:00'
19:41'
Po střele Jevgenije Kuzněcova je hra přerušena, následovat bude buly před domácí brankou.
19:18'
Ze své obvyklé a oblíbené pozice pálil Alexandr Ovečkin. Bránu ale minul.
19:12'
T. J. Oshie dobře vypálil, jeho pokus zablokoval Roman Josi.
18:48'
V závěru první části hry mají přesilovku hosté, ti se tak mohou pokusit snížit.
18:38'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Cody McLeod – 2 min., podražení).
18:30'
Vhazování v útočném pásmu vyhráli domácí hokejisté.
18:27'
Střelu Filipa Forsberga od modré čáry výborně před brankou tečoval Ryan Johansen. Hostující brankář tak tak zasáhl.
17:49'
Dvě minuty před koncem třetiny je hra přerušena, kotouč po střele Devante Smith-Pellyho kryje Rinne.
17:43'
Domácí vedou již o dva góly a znovu díky teči před brankou. Výborně vypálil Roman Josi a jeho pokus povedeně usměrnil mimo dosah brankáře NICK BONINO. Asistence: Roman Josi a Calle Järnkrok.
16:30'
Washington Capitals hraje oslabení výborně, domácí se nemohou dostat do vyložené střelecké pozice.
15:33'
Výborný pas dostal Roman Josi, jehož přesilovkový pokus kryje brankář soupeře.
15:16'
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Alexandr Ovečkin – 2 min., sekání).
14:54'
Lars Eller to zkoušel z dobré pozice, jeho pokus byl sražený do rohu.
14:30'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene, mnoho střel na branku nyní k vidění není.
13:49'
Braden Holtby má na svém kontě další zákrok, snadno si poradil s pokusem Jemelina.
12:01'
Mattias Ekholm se propracoval do střelecké pozice, jeho rána byla zablokovaná soupeřem.
11:48'
V ponechané výhodě se domácí celek dostává do vedení, kotouč před hostující brankou po střel Fialy výborně tečoval projíždějící CRAIG SMITH. Asistence: Kevin Fiala a Anthony Bitetto.
10:43'
Filip Forsberg bekhendovou stranou hole mířil do horní části branky, trefil jen gólmana Washingtonu.
08:54'
Anthony Bitetto vypálil z první, kotouč zablokoval hostující Nicklas Bäckström.
07:37'
Aktivně hrající Roman Josi znovu vypálil. Jeho pokud drží brankář Capitals.
05:45'
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Matt Niskanen – 2 min., držení protihráče).
04:39'
Nyní zahrozil také hostující celek, ale Alexandr Ovečkin ve vyložené střelecké pozici minul branku Nashvillu.
02:57'
Hostující gólman znovu pozorný, tentokrát si Braden Holtby poradil s pokusem Bitetta.
02:53'
Braden Holtby kryje další střelecký pokus soupeře, střelou zápěstím to zkoušel Roman Josi.
02:21'
Kevin Fiala střelou zápěstím trefil jen brankáře hostujícího celku.
00:44'
Z mezikruží vypálil Filip Forsberg. Jeho ránu kryje hostující brankář.
00:19'
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Brooks Orpik – 2 min., hákování).
00:16'
Jako první vypálil domácí celek, zkoušel to Craig Smith a byl blízko. Trefil brankovou konstrukci.
00:01'
Nashville Predators odehrál 16 zápasů (7-2-2-5) a vybojoval 20 bodů. V tabulce Západní konference je na šestém místě. Z posledních pěti zápasů vyhrál hned čtyři. Porazil Anaheim Ducks 5:3, Los Angeles Kings 4:3 v prodloužení, Columbus Blue Jackets 3:1 a Pittsburgh Penguins 5:4 v nájezdech. Nestačil na San Jose Sharks 1:4.
Washington Capitals odehrál 18 zápasů s bilancí 6-4-1-7 a získal 21 bodů. Skóre má 53:53 a v tabulce Východní konference je na pátém místě. Z posledních pěti zápasů vyhrál čtyři. Poradil si s Bostonem Bruins 3:2, Arizonou Coyotes 3:2 v prodloužení, Pittsburghem Penguins 4:1 a Edmontonem Oilers 2:1 v nájezdech.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Nashville Predators a Washington Capitals.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.