NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Toronto : Carolina - 27. října 2017   01:00

Toronto
Toronto
09:20' Matthews (Marleau) • 25:47' D. Moore (M. Martin, Rielly) • 27:11' Hyman (Gardiner, Matthews)
3:6
(1:3, 2:1, 0:2)
Carolina
Carolina
02:20' Jooris  (T. van Riemsdyk, Nordström) • 02:48' T. Teräväinen  (V. Rask) • 16:08' E. Lindholm  (Aho, H. Fleury) • 33:37' V. Rask  (T. Teräväinen) • 50:15' B. McGinn  (H. Fleury, T. Teräväinen) • 52:19' Jooris  (Skinner)

3. Auston Matthews (TOR) 1+1
Hostující celek vyhrává tento zápas poměrem 6:3. Carolina vedla 2:0, hosté dokázali později vyrovnat na 3:3. Pak už se ale jen prosazoval hostující celek. Josh Jooris vstřelil dva góly v tomto zápase.
59:50'
Už se nic nestane.
59:23'
Z výrazně lepší pozice nyní vypálil další domácí hráč, ale ani tento projektil brankovou čáru nepřešel.
59:10'
Od modré čáry to zkoušel Andreas Borgman, jeho střelu kryje brankář Scott Darling.
58:37'
Hrát se bude čtyři na čtyři. Toronto už na zdramatizování zápasu nemá čas.
58:37'
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Jordan Staal – 2 min., hákování).
58:21'
Nyní si to domácí celek značně zkomplikoval. Hraje v oslabení.
58:21'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Zach Hyman – 2 min., podražení).
57:50'
Do nebezpečné pozice se dostal domácí Zach Hyman. Útočník hrající s číslem 11 ale nezakončil přesně.
57:07'
Necelé tři minuty před koncem zápasu končí kotouč mimo hrací plochu, bude se vhazovat ve středním pásmu.
56:39'
Dobře zakončoval mladý Sebastian Aho. Jeho bekhendový pokus končí ve středu branky, kde byl připravený domácí brankář.
56:00'
Čtyři minuty zbývají do konce třetí třetiny, více ze hry mají Maple Leafs, ale gól se jim vstřelit nedaří.
55:58'
Josh Jooris ze středního pásma nahazoval kotouč na branku, Frederik Andersen raději zastavuje hru. Komerční přestávka.
54:54'
William Nylander ani Andreas Borgman nedokázali své šance proměnit, a tak stále platí tříbrankové vedení Caroliny.
54:25'
Zach Hyman znovu zakončoval, tentokrát ale trefil obránce, tím byl Trevor van Riemsdyk.
54:03'
Zach Hyman to vzal na sebe, jeho pokus z kruhu snadno kryje hostující brankář.
54:00'
Šestminut hry zbývá do konce třetí třetiny, domácí se marně pokouší najít recept na obranu Caroliny.
53:33'
Sledujeme rychlý hokej, mnoho střeleckých pokusů k vidění není.
52:40'
Domácí celek si vypracoval dobrou příležitost. Od modré vypálil Andreas Borgman. Jeho tvrdá rána se odrazila od tyče zpět do hry.
52:19'
Carolina právě vstřelila branku!
Hosté přidávají další branku. Výborně to udělal Jeff Skinner, který uvolnil spoluhráče. Přihrál mu a JOSH JOORIS tváří v tvář brankáři uspěl. Asistence: Jeff Skinner.
51:30'
Carolina hraje takticky velmi dobře, nedává soupeři prostor pro nějakou výraznější akci.
50:51'
Auston Matthews se dostal před branku, puk ale usměrnit za záda gólmana nedokázal.
50:27'
Hostující brankář zasáhl rukavicí, kotouč mu vypadl, ale branku přelétl.
50:15'
V době, kdy byl aktivnější domácí celek, se prosazují hosté. Haydn Fleury přenechal puk pro spoluhráče. Se zakončením dlouhou dobu BROCK MCGINN váhal. Jeho pokus z horní části kruhu zapadl přesně k tyčce. Asistence: Haydn Fleury a Teuvo Teräväinen.
49:35'
Toronto hraje aktivně, pokouší se něco vymyslet před brankou Hurricanes.
49:15'
William Nylander byl na malý moment volný před brankou Caroliny, ale kotouč se k němu nedostal. Gólman zasahovat nemusel.
48:30'
James van Riemsdyk se pokoušel v útočném pásmu něco vymyslet, ale od mantinelu se nedostal. Hostující obrana hraje zodpovědně.
48:08'
Od modré čáry to zkoušel hostující Sebastian Aho, jenže branku vůbec netrefil.
47:29'
Kotouč vypadl z hrací plochy. Po střele Austona Matthewse a teči se bude vhazovat před brankou hostů. Nejprve ale komerční přestávka.
47:09'
Morgan Rielly to zkoušel z otočky, jeho ránu zablokoval obránce Hurricanes.
47:00'
James van Riemsdyk z dobré pozice ale branku z první netrefil.
46:10'
Jordan Staal výborně vybojoval kotouč v obranném pásmu, díky čemuž zastavil akci soupeře.
45:32'
Více ze hry mají domácí hokejisté, kteří se pokouší vyrovnat, hosté se musí bránit, což se jim zatím daří.
44:46'
Tentokrát se už domácí ke střele na bránu dostali, dobře vypálil Morgan Rielly. Jeho pokus z kruhu kryje Scott Darling.
44:30'
Mitchell Marner se probojoval do střelecké pozice, jeho dobrou ránu zablokoval obránce Noah Hanifin.
44:00'
Sledujeme hru čtyři na čtyři.
43:53'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Curtis McElhinney – 2 min., zdržování hry / porušení postupu vhazování). Trest odpyká Nazem Kadri.
43:53'
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Brett Pesce – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
43:39'
Brock McGinn výborně tečoval spoluhráčovu střelu od modré, ale neuspěl.
43:36'
Další zakázané uvolnění domácího celku, vhazovat se tak bude před bránou Toronta.
42:43'
Sebastian Aho se probojoval do střelecké pozice, ale jeho pokus byl zablokovaný. Střílenou přihrávku tak získal soupeř.
42:15'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Toronta.
42:07'
Frederik Andersen byl v dobré pozici a dokázal zastavit střelecký pokus Jeffa Skinnera.
41:30'
Carolina se dostala do další šance. Derek Ryan z kruhu trefil prostor, kde byl brankář.
40:47'
Brock McGinn vedl útočnou akci hostů, jeho pokus příklepem dokázal domácí brankář snadno zastavit.
40:31'
Jako první vystřelil ve třetí třetině domácí tým. Od modré neuspěl Leo Komarov.
40:01'
Tři branky jsme viděli ve druhé třetině. Domácí celek dokázal vyrovnat na 3:3. Pak se ale Carolina dostala do vedení, přesně vypálil Victor Rask. Střelecky vyrovnané utkání (27:27) vedou hosté.
40:00'
39:36'
Domácí celek se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
39:17'
Další zablokovaný domácí střelecký pokus do ochranné sítě nad brankou.
38:52'
James van Riemsdyk to zkoušel od modré, ale trefil jen obránce Slavina.
38:36'
Další práce pro brankáře Caroliny, výborně zakončoval příklepem William Nylander. Scott Darling byl pozorný.
38:11'
Po dlouhé době vidíme střelu na branku. Vyslal ji z kruhu Mitchell Marner. Jeho zakončení zastavil brankář Scott Darling, a tak se přerušuje hra.
37:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.
36:24'
Jake Gardiner dostal kotouč do útočného pásma, ale výraznější šanci nevypracoval.
36:04'
Z hodně ostrého úhlu vyslal puk na branku James van Riemsdyk. Minul vzdálenější tyčku.
35:29'
Do zakončení se dostal v dobré pozici stojící Mitchell Marner. Jenže jeho pokus zablokoval Jaccob Slavin.
35:23'
Následovat bude komerční přestávka.
35:23'
Z pravého kruhu dobře vypálil aktivně hrající Nazem Kadri, jenže jeho pokus kryje brankář Scott Darling.
34:27'
Toronto se pokouší o vyrovnání, zatím ale marně.
33:37'
Nerozhodný stav příliš dlouho nevydržel, hosté si berou vedení zpět. Tvrdou střelou příklepem se prosazuje z kruhu VICTOR RASK. Asistence: Teuvo Teräväinen.
33:13'
Jeff Skinner dobře vypálil, jeho tvrdou ránu zablokoval obránce do ochranné sítě.
32:43'
Za brankou Toronta došlo ke tvrdému střetu. Jordan Staal a Nikita Zajcev o sobě vůbec nevěděli.
31:34'
Nyní se do zakončení probojoval Morgan Rielly, jenže jeho střelecký pokus byl zablokovaný do rohu.
31:05'
Sledujeme rychlý hokej, který momentálně mnoho šancí nenabízí, hraje se spíše ve středním pásmu.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, stav je nyní vyrovnaný.
29:39'
Justin Williams změnil směr dráhy puku, ale jen tak, aby kotouč trefil připraveného brankáře.
29:23'
Nyní hraje aktivně hostující celek, ale nemůže se propracovat k přesnějšímu zakončení. Brett Pesce ani Victor Rask netrefili.
28:31'
Kotouč mezi kruhy po střele od modré jemně tečoval Nazem Kadri, ale neuspěl.
28:25'
Leo Komarov dlouhou dobu váhal se zakončením, nakonec vypálil a trefil jen brankáře.
27:43'
Sledujeme rychlou hru, nyní zakončoval hostující Justin Faulk. Jeho tvrdou ránu kryje brankář Frederik Andersen.
27:20'
Andreas Borgman z předbrankového prostoru nedokázal přesněji zakončit. Jeho střelu kryje Scott Darling.
27:11'
Toronto právě vstřelilo branku!
Domácí celek se dočkal vyrovnání, výborně bekhendovou stranou hole zakončil ZACH HYMAN. Jeho pokus z bezprostřední blízkosti propadl hostujícímu brankáři až za čáru. Dorážka se ujala. Asistence: Jake Gardiner, Auston Matthews.
26:02'
Sebastian Aho se pokoušel vrátit svému týmu dvoubrankové vedení, ale jeho ránu zablokoval obránce Ron Hainsey.
25:47'
Je sníženo na rozdíl jediné branky, domácí celek se prosazuje. DOMINIC MOORE dorazil do brány kotouč po střele Martina, kterou brankář jen vyrazil. Asistence: Matt Martin a Morgan Rielly.
25:09'
Jeff Skinner dobře vypálil, puk zablokoval jeden z domácích beků.
24:57'
Na modrou čáru dostal puk Brett Pesce, ale jeho rychlý pokus nebyl vůbec přesný.
24:15'
Další práce pro domácího brankáře, z kruhu střílel Brett Pesce.
24:12'
Frederik Andersen přerušuje hru, tvrdou ránou jej prověřil Justin Williams.
24:06'
Z osy hrací plochy výborně zakončoval rychlou akci Hurricanes Brock McGinn. Frederik Andersen byl pozorný.
23:48'
Nejprve minul hostující Teuvo Teräväinen, a pak bránu netrefil ani domácí James van Riemsdyk.
22:52'
Elias Lindholm výborně vystřelil, kotouč zastavil domácí brankář. Frederik Andersen vyklepal puk z rukavice, a tak se hraje dál.
22:35'
Andreas Borgman se propracoval k zakončení od modré čáry, ale brankář Caroliny byl pozorný a nenechal se překonat.
21:50'
Nikita Zajcev dobře vypálil, jeho pokus byl zablokovaný.
21:07'
Vhazovat se bude ve středním pásmu, hosté se dostali do postavení mimo hru.
20:31'
Z kruhu dobře vypálil domácí Nazem Kadri. Jeho rána ale končí mimo branku.
20:01'
V první třetině měl více ze hry hostující celek, který se rychle dostal do dvoubrankového vedení. Domácí pak dokázali snížit. Jenže hosté si vedení o dva góly vzali zpět, výborně kotouč před brankou tečoval Elias Lindholm.
20:00'
19:30'
18:55'
Carolina se dostala do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
18:35'
James van Riemsdyk nedokázal kotouč procpat na najetého spoluhráče, akce Leafs tak končí neúspěchem.
18:17'
Victor Rask bojoval o kotouč u mantinelu v útočném pásmu, neuspěl, a tak hrají domácí.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
16:55'
Zach Hyman tečoval střelu od modré čáry v předbrankovém prostoru, gólman byl ale pozorný.
16:46'
Hostující brankář musel být pozorný, dobře vypálil Auston Matthews.
16:08'
Hostující celek si bere vedení o dva góly zpět. Sebastian Aho dobře vypálil od modré čáry a jeho pokus výborně před brankou nechytatelně tečoval ELIAS LINDHOLM. Asistence: Sebastian Aho a Haydn Fleury.
16:04'
Znovu vypálil Noah Hanifin, jehož pokus senzačně zastavil gólman Frederik Andersen. Ležící brankář proti puku natáhl lapačku a přerušuje tak hru.
15:46'
Noah Hanifin zakončoval další akci Hurricanes, ale jeho pokus byl zablokovaný Romanem Polákem.
15:11'
Sledujeme rychlý hokej, který se musí líbit.
15:08'
Od modré nahazoval kotouč hostující Derek Ryan, ale branku netrefil.
14:30'
14:00'
Přesilovka se domácímu týmu vůbec nedaří, nemůže se propracovat do zakončení.
13:36'
Auston Matthews se sice do útočného pásma, dostal, ale o puk rychle přišel, a tak mohla Carolina vyhodit.
13:15'
Toronto se nyní provinilo zakázaným uvolněním.
13:09'
Joakim Nordström se dostal při vlastním oslabení do šance, ale jeho přihrávku na spoluhráče zablokoval soupeř.
12:53'
Domácí celek se pokouší vyrovnat. Zatím ale obrana Caroliny hraje zodpovědně.
12:30'
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Derek Ryan – 2 min., sekání).
12:05'
William Nylander vypálil z první, jeho ránu zastavil jeden z obránců Caroliny.
11:45'
10:13, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku. Hosté jsou mírně aktivnější.
11:28'
Justin Faulk mohl přihrávat, ale rozhodl se vyzkoušet střelu. Jeho pokus zablokoval domácí bek Ron Hainsey.
11:08'
Šanci si vypracoval domácí celek. Nejprve Connor Brown selhal ve výborné střelecké pozici, a pak od modré neuspěl Jake Gardiner.
10:26'
Joakim Nordström dobře zakončil, jeho střelu zápěstím tak tak dokázal domácí maskovaný muž zastavit.
10:21'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině.
09:46'
Derek Ryan se dostal po rychlé akci do střelecké pozice, jeho ránu z mezikruží snadno vyrazil brankář.
09:20'
Prosazují se také domácí, Brett Pesce přišel o kotouč. Po rychlé akci se dostal až k AUSTONU MATTHEWSOVI, který se štěstím překonal brankáře Scotta Darlinga. Hostující brankář puk málem zastavil. Asistence: Patrick Marleau.
08:54'
Patrick Marleau netrefil branku z dobré pozice, kotouč končí vysoko nad.
08:10'
Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje.
07:05'
Marcus Krüger se propracoval do zakončení, s jeho pokusem neměl Frederik Andersen problém. Hra je přerušena. Komerční přestávka.
07:00'
Delší pasáž hry bez zakončení ukončil Justin Williams. Jeho rána od modré čáry ovšem gólové parametry neměla.
06:00'
Šest minut hry je pryč a více ze hry má hostující celek, který je také střelecky aktivnější.
05:47'
Z podobné pozice to nyní zkoušel mladý Jaccob Slavin. Jeho ránu zastavil brankář Toronta.
05:17'
Z horní hranice kruhu vypálil Brett Pesce, gólman byl pozorný.
04:52'
Další práce pro domácího brankáře, Elias Lindholm spíše nahazoval kotouč na bránu, ale i tak musel zasahovat Frederik Andersen.
04:38'
Jake Gardiner vypálil dobře, ale jeho projektil zablokoval Brett Pesce.
03:40'
Justin Williams to vzal na sebe, jeho nepříliš povedenou ránu kryje Frederik Andersen.
03:30'
Auston Matthews se propracoval z mezikruží to zakončení, jeho pokus kryje brankář.
02:48'
Carolina navyšuje své vedení. Z mezikruží po nepřehledné situaci zametl kotouč za brankovou čáru TEUVO TERÄVÄINEN. Asistence: Victor Rask.
02:20'
Hosté se dostávají do vedení. Trevor van Riemsdyk našel výborně postaveného na druhé straně útočného pásma JOSHE JOORISE, který přesnou střelou k tyčce překonal brankáře Toronta. Asistence: Trevor van Riemsdyk a Joakim Nordström.
02:04'
Josh Jooris zakončoval od modré čáry, brankář Frederik Andersen kryje kotouč, bude se vhazovat před jeho bránou.
01:55'
Auston Matthews dobře vypálil, jeho pokus dokázal zastavit hostující brankář.
01:09'
Hosté se dostali do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu. Sledujeme poklidný úvod zápasu.
00:59'
Leo Komarov to zkoušel od modré čáry, jeho rána ale nebyla povedená.
00:24'
Elias Lindholm se propracoval do zakončení, jeho pokus byl zablokovaný. Následně vypálil Leo Komarov, jehož pokus kryje brankář.
00:01'
Úvodní buly vyhrává Jordan Staal, zápas začíná.
00:01'

Toronto Maple Leafs: Andersen (McElhinney) – Rielly, Hainsey, Gardiner, N. Zajcev, Borgman, R. Polák – Hyman, Matthews, W. Nylander – J. van Riemsdyk, Bozak, Co. Brown – Marleau, Kadri, Komarov – M. Martin, D. Moore, Marner.

Carolina Hurricanes: Darling (C. Ward) – Hanifin, Faulk, Slavin, Pesce, H. Fleury, T. van Riemsdyk – Aho, J. Staal, E. Lindholm – B. McGinn, V. Rask, T. Teräväinen – Skinner, D. Ryan, Williams – Nordström, Krüger, Jooris..
Favoritem je domácí celek, ale hosté udělají maximum pro to, aby vyhráli.
Toronto Maple Leafs odehrálo devět zápasů s bilancí 5-2-0-1 a vybojovalo čtrnáct bodů. Z posledních pěti duelů prohrálo jen jednou. Nestačilo na Ottawu Senators 3:6. Poradilo si s Montrealem v prodloužení 4:3, Washingtonem Capitals 2:0, Detroitem 6:3 a Los Angeles Kings 3:2.
Carolina Hurricanes odehrála sedm zápasů (2-1-1-3), vybojovala sedm bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrála dva. Poradila si s Edmontonem Oilers 5:3 a Calgary Flames 2:1. Nestačila na Winnipeg Jets 1:2, Dallas Stars 3:4 a Tampu Bay 1:5.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Toronto Maple Leafs a Carolina Hurricanes.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.