NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Toronto : Vegas - 7. listopadu 2017   01:00

Toronto
Toronto
04:14' Kadri (Rielly, Marner) • 09:31' J. van Riemsdyk (Matthews, W. Nylander) • 15:03' Kadri (Marleau) • ' Marner
4:3
(3:1, 0:1, 0:1 - 0:0)

1:0 (SN)

Vegas
Vegas
04:51' Neal  (Haula, Perron) • 38:50' R. Smith  (C. Miller, W. Karlsson) • 46:16' Engelland  (Theodore)
Toronto
Andersen (McElhinney) – Rielly, Hainsey, Gardiner, N. Zajcev, Borgman, C. Carrick – Hyman, Matthews, W. Nylander – Komarov, Kadri, Marleau – J. van Riemsdyk, D. Moore, Co. Brown – M. Martin, Bozak, Marner.

Tomáš Nosek (VEG) 0+0,1 střela, čas na ledě 10:03
Domácí celek tento dramatický zápas vyhrává v samostatných nájezdech. Rozhodl Mitchell Marner. Toronto po první třetině vedlo 3:1, Vegas ale góly ve druhé a třetí třetině dokázalo vyrovnat. Zejmana branka na 3:3 byla opravdu povedená. V nájezdové loterii se pak prosadil jen jeden hráč, byl to Mitchell Marner.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Toronto Maple Leafs.
Autorem vítězné branky je MITCHELL MARNER.
David PERRON neproměňuje.
Patrick MARLEAU neproměňuje. Hostující brankář kryje.
James NEAL neproměňuje. Trefil jen vyrážečku brankáře Toronta.
Auston MATTHEWS neproměňuje. Zkoušel to na lapačku, ale neuspěl.
Reilly SMITH neproměňuje. Bekhendovou střelou neuspěl.
Mitchell MARNER proměňuje. Blafákem překonal brankáře.
Samostatné nájezdy začínají.
Ani prodloužení nerozhodlo, a tak druhý bod jednomu z týmů přisoudí až nájezdy.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:48'
James Neal neprostřelil brankáře soupeře.
64:19'
Morgan Rielly výborně zastavil akci soupeře. Položil se do střely, hráč Vegas tak nezakončil.
64:00'
Probíhá poslední minuta hry v prodloužení.
63:40'
Na výraznější střelecký pokus stále čekáme.
63:23'
Domácí brankář znovu obstál, tentokrát zastavil střelu Oscara Lindberga.
63:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry nastavení.
62:46'
Morgan Rielly od modré čáry vyzkoušel pozornost brankáře Vegas. Maxime Lagacé byl pozorný.
62:20'
Oscar Lindberg to vzal na sebe, jeho střelecký pokus z brejku kryje domácí gólman.
62:00'
Dvě minuty prodloužení svou pryč, sledujeme rychlý hokej.
61:15'
Jake Gardiner nedokázal trefit odkrytou část branky, na druhé straně pálil nad Nate Schmidt.
61:10'
Frederik Andersen musel zasahovat dobře zakončoval James Neal.
60:48'
Maxime Lagacé drží kotouč po střele, kterou vyslal z mezikruží Auston Matthews.
60:24'
Erik Haula se probojoval do šance, domácí brankář špatně rozehrál, ale hráč Vegas minul ze středního pásma bránu.
60:01'
Úvodní buly vyhrávají domácí, a tak hraje Toronto.
60:01'
Ve třetí třetině dokázal hostující celek vyrovnat, krásnou ránou se prosadil Deryk Engelland. Stav zápasu je po šedesáti minutách nerozhodný, a tak se bude prodlužovat.
60:00'
59:48'
Jonathan Marchessault se dostal do postavení mimo hru, ještě jedno buly.
59:31'
Zach Hyman výborně tečoval před brankou, ale usměrnit puk za brankovou čáru se mu nepodařilo.
59:06'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
59:00'
Hlasatel oznámil poslední minutu hry ve třetí třetině.
58:57'
Nate Schmidt začal akci, Erik Haula výborně zakončoval a skvělý zákrok předvedl domácí gólman. Ten ukryl kotouč do rukavice.
58:34'
Frederik Andersen se vložil do rozehrávky, po rychlé akci zakončoval Nazem Kadri. Jeho pokus dokázal na poslední chvíli zablokovat obránce.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
57:44'
Mnoho času už ani jeden celek nemá, pokud chce rozhodnout v základní hrací době.
57:07'
Frederik Andersen má na svém kontě další zákrok, dokázal si poradit se střelou Jamese Neala z bezprostřední blízkosti.
56:43'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou hostujícího celku.
56:29'
Frederik Andersen kryje kotouč po střele Braydena McNabba. Komerční přestávka.
56:20'
Golden Knights rozehrávali jen na zakázané uvolnění, vhazovat se bude před jejich brankou.
56:01'
Nyní převažuje taktika nad divácky atraktivním hokejem. Sledujeme nepříliš pohledný styl hry z obou stran.
55:00'
Tyler Bozak se pokoušel něco vymyslet před brankou Vegas, následně od modré vypálil Ron Hainsey. Ani jeho pokus nemířil mezi tři tyče.
54:31'
Colin Miller vypálil od modré čáry, jeho pokus ale končí mimo branku. Od mantinelu se puk odrazil zpět do hry.
54:04'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Do popředí se dostává taktická hra a touha nechybovat.
53:20'
Dominic Moore se dostal do postavení mimo hru a neodpustil si několik vět směrem k čárovému rozhodčímu.
52:27'
Nyní se domácí dostali do útočného pásma, ale Tyler Bozak nedokázal přihrát před branku, kde byl jeho kolega zcela volný.
52:10'
Další zakázané uvolnění vrací hru před domácí bránu. Hokejisté Vegas se pokouší získat stabilněji útočné pásmo, zatím se jim to ale nedaří.
51:25'
Domácí hráči nezvládli rozehrát akci, a tak je z toho jen zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Maple Leafs.
51:00'
Devět minut hry nás dělí od konce třetí třetiny, stav zápasu je zatím vyrovnaný, sledujeme rychlou hru.
50:34'
Maxime Lagacé čelil další střele, zasahovat musel po střele Patricka Marleaua.
50:17'
James van Riemsdyk byl volný před brankou, ale kotouč nedokázal trefit podle představ. Následně je hra přerušena pro přihrávku rukou.
50:14'
Střelecky je utkání prakticky vyrovnané, 20:18 mírně vedou domácí hráči.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině. Oba týmy mají stejně blízko k výhře, stav zápasu je vyrovnaný.
49:12'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí momentálně k vidění není.
48:22'
Od modré čáry to střelou zápěstím zkoušel Morgan Rielly. Jeho ránu kryje brankář Maxime Lagacé. Následovat bude komerční přestávka.
48:06'
Domácí celek se mohl dostat do vedení, jenomže to by nesměl Auston Matthews trefit ve vyložené střelecké pozici brankovou konstrukci.
47:22'
Maxime Lagacé kryje další střelecký pokus domácího týmu, Nikita Zajcev vypálil od modré čáry, puk brankář vyrazil a poradil si i s dorážkou.
46:16'
Golden Knights právě vstřelili branku!
Krásná rána z horní hranice kruhu zapadla přesně do horní části brány, je vyrovnáno. Autorem výborně technicky provedení střely je DERYK ENGELLAND. Asistence: Shea Theodore.
45:58'
Oscar Lindberg minul bránu.
45:32'
Hostující celek má mírnou převahu, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře. Zatím ale obrana Toronta hraje výborně.
45:17'
Z bezprostřední blízkosti nyní Nate Schmidt minul branku. Následně se drží za hlavu, protože i on ví, že s podobnými šancemi se musí zacházet podstatně jinak.
45:00'
Pět minut hry ze třetí třetiny je pryč, sledujeme rychlý hokej, který se fanouškům musí líbit.
44:10'
Leo Komarov dostal hru do útočného pásma, ale nikdo z jeho spoluhráčů se do střelecké pozice nedostal.
43:40'
Ozývají se domácí fanoušci, Toronto se pokouší navýšit své vedení. Zatím ale obrana Vegas hraje zodpovědně.
43:25'
43:21'
Nazem Kadri dostal puk za brankovou čáru, ale předcházela tomu hra vysokou holí, branka tak platit nemůže.
43:20'
Nazem Kadri z dobré pozice poslal puk na branku, ale hostující gólman výborně zasáhl
42:47'
William Nylander vypálil, jeho pokus Nate Schmidt tečoval do ochranné sítě nad brankou.
42:26'
Maxime Lagacé musel být pozorný, z předbrankového prostoru vyzkoušel jeho pozornost Auston Matthews.
42:03'
Zatím se domácí, kteří hrají přesilovku, nemohou dostat do střelecké pozice. Vegas dobře brání.
41:30'
Morgan Rielly se propracoval do zakončení, jeho pokus ovšem zablokoval hostující hráč. Brankář tak zasahovat nemusel.
41:25'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Brayden McNabb – 2 min., zásah do hlavy nebo krku).
41:10'
Mnoho šancí k vidění není z kraje třetí části hry.
40:46'
Domácí celek se dostal pod tlak, ale puk získal Leo Komarov, který rychle dostal hru ze svého obranného pásma.
40:01'
Začala třetí třetina zápasu, ve kterém zatím domácí celek vede o jeden gól.
40:01'
Jedinou branku jsme viděli ve druhé třetině. Až v samotném závěru v přesilové hře se dokázali prosadit hosté. Colin Miller vypálil od modré čáry, puk se od mantinelu odrazil k volnému Reilly Smithovi, který snadno zakončoval.
40:00'
39:50'
Morgan Rielly vedl útočnou akci svého týmu, ale Vegas ho nenechali zakončit.
39:20'
V poklidném tempu se dohrává třetina, hosté mají kotouč pod kontrolou.
38:50'
Vegas využívá přesilovou, díky čemuž snižuje náskok soupeře. Od modré čáry tvrdě vypálil Colin Miller. Jeho rána se od zadního mantinelu odrazila před branku, kde byl zcela volný REILLY SMITH. Ten snadno trefil odkrytou část branky, Frederik Andersen ani skokem gólu nezabránil. Asistence: Colin Miller a William Karlsson.
38:30'
Hosté se pokouší něco vymyslet v útočném pásmu.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.
37:48'
Od modré čáry nyní vypálil hostující Jonathan Marchessault, Jeho pokus vyrazil před sebe Frederik Andersen. O zbytek se už postarali obránci.
37:38'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Auston Matthews – 2 min., podražení).
37:08'
Gólman Toronta dobře viděl na střelu ze střední vzdálenosti. Zkoušel to Brendan Leipsic, jehož pokus byl ovšem nepřesný.
36:47'
Colin Miller se jako obránce pustil do útočné akce, a tak vypálil z mezikruží. Jeho pokus zablokoval domácí hráč.
36:20'
Hostující celek si špatně přihrál na útočné modré čáře, a tak je hra přerušena pro postavení mimo hru.
35:51'
Mnoho šancí momentálně k vidění není. Bojuje se o nadvládu ve středním pásmu.
35:10'
12:13, střelecky jsou aktivnější hostující hokejisté, ale zatím se jim nedaří vstřelit kontaktní branku. Domácí defenzivní řady hrají velmi dobře.
35:03'
Kotouč vypadl do ochranné sítě, následovat bude komerční přestávka.
34:41'
Nate Schmidt ani Shea Theodore nedokázali prostřelit obránce soupeře. Oba pokusy zablokoval obětavě hrající Dominic Moore.
34:22'
Z kruhu vypálil David Perron. Tentokrát jeho zakončení už bylo lepší, trefil tyčku!
34:03'
Frederik Andersen kryje střelecký pokus, který od modré čáry vyslal David Perron. Hra je tak přerušena.
34:00'
Toronto hraje ve čtyřech.
33:59'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.
33:48'
Colin Miller vypálil, jeho pokus zablokoval obránce Nikita Zajcev. Následně stejný hráč minul bránu.
33:27'
Vegas se vůbec nemohou dostat stabilně na útočnou polovinu.
33:01'
Při dvojnásobném oslabení se dostal ke střele domácí tým. Jmenovitě to z velkého úhlu zkoušel Ron Hainsey.
32:48'
Přesilovou hru pět na tři si nyní vyzkouší hráči Vegas.
32:48'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Zach Hyman – 2 min., nedovolené bránění brankáři).
32:30'
Hosté se nemohou stabilněji dostat do útočného pásma ani do střelecké pozice.
32:00'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Curtis McElhinney – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
31:41'
James Neal hraje dnes hodně aktivně, dostal se z pravého kruhu do zakončení, ale bránu minul.
31:12'
Teď se domácí dostali do útočného pásma, ale ani Toronto nevyslalo na branku soupeře střelecký pokus.
30:29'
Tomáš Nosek ani Colin Miller nedokázali z předbrankového prostoru přesněji zakončit. Frederik Andersen zasahovat nyní vůbec nemusel.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase. Domácí celek stále vede o dva góly.
29:37'
Deryk Engelland se v útočném pásmu tvrdě střetl se soupeřem. On i Andreas Borgman jsou poněkud otřesení, ale budou pokračovat ve hře.
29:04'
Sledujeme rychlý hokej, na výraznější střelecký pokus čekáme. Ani jeden celek se ale nemůže probojovat do zakončení.
28:34'
Nate Schmidt přenechal puk Williamu Karlssonovi, který ale ránou z první bránu minul.
27:14'
Brayden McNabb hledal spoluhráče v útočném pásmu, přihrávka sice nebyla úplně přesná, ale i tak jeden z hráčů Vegas dokázal kotouč protečovat tak, aby z toho nebyl icing.
26:44'
Hra je nyní přerušena pro postavení mimo hru, komerční přestávka bude následovat.
26:35'
Mnoho střel na branku sice k vidění není, ale osobních soubojů a hitů rozhodně málo není. Oba týmy předvádějí silový hokej.
26:00'
Šest minut hry je pryč ze druhé třetiny, na výraznější střeleckou pozici v této části hry čekáme.
25:42'
Hostující tým špatně rozehrál. Vyhozený kotouč z obranného pásma přejel všechny čáry, a tak se bude vhazovat před brankou Vegas.
25:16'
Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se nemůže stabilněji propracovat do útočného pásma.
25:01'
Do šance se dostal domácí celek celek, po střele Leo Komarova kryje kotouč brankář Maxime Lagacé. Na střelu viděl, a tak neměl problém zasáhnout.
24:15'
Maxime Lagacé kryje střelecký pokus od modré čáry. Nápřahem zkoušel štěstí William Nylander.
23:32'
Hosté přečkali oslabení, a tak se mohli pustit do útoku. Aktivně hrající James Neal si vypracoval další příležitost, ale brankáře prostřelit nedokázal.
23:14'
Morgan Rielly se propracoval do zakončení od modré čáry. Jeho pokus zablokoval hráč Golden Knights.
22:34'
Vegas znovu vyhazuje kotouč přes všechny čáry. Maple Leafs se nemohou probojovat stabilněji do útočného pásma. Hosté hrají výborně.
22:09'
Reilly Smith se při vlastním oslabení dostal do útočného pásma, kde šetřil čas z trestu spoluhráče. Toronto hraje početní výhodu špatně.
21:39'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (David Perron – 2 min., vysoká hůl).
21:15'
Také hokejisté Vegas se probojovali do zakončení, David Perron svůj pokus ovšem namířil výrazně mimo branku.
20:50'
Další akce domácího týmu je zastavena hvizdem rozhodčího. Toronto se špatně dostalo do útočného pásma, je mu pískáno postavení mimo hru.
20:25'
Domácí celek vstoupil do druhé třetiny aktivně, z mezikruží se do zakončení dostal Auston Matthews, jehož pokus ale končí mimo branku. Gólman Vegas zasahovat nemusel.
20:01'
Hned čtyři branky jsme viděli v první třetině. Hostující celek je sice střelecky aktivnější, v tomto ohledu vede 10:9, ale prosadil se jen jednou. Naopak Toronto z devíti střel zacílilo přesně hned tři.
20:00'
19:43'
Ti se také dostali do další střelecké pozice. Ze střední vzdálenosti to zkoušel Tyler Bozak. Jeho ránu odrazil do ochranné sítě Brayden McNabb.
19:00'
Probíhá poslední minuta hry v první třetině, puk kontrolují domácí hráči.
18:40'
Toronto drží hru v útočném pásmu, pokouší se něco vymyslet. Nyní ale obrana Golden Knights byla pozorná a nenechala se zaskočit.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině, sledujeme rychlý hokej, který nabízí hodně šancí i soubojů. Fanoušci musí být spokojení, zejména pak ti domácí.
17:21'
James Neal mohl přidat druhou branku v zápase, ale domácího gólmana z hranice brankoviště prostřelit nedokázal.
16:50'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, hostující celek se pokouší něco vymyslet před brankou domácího týmu. Zatím ale marně.
16:32'
Maxime Lagacé byl pozorný, a tak si dokázal poměrně snadno poradit s pokusem od modré čáry, který vyslal domácí hráč.
15:56'
Vegas se pokouší něco vymyslet v útočném pásmu, Luca Sbisa ovšem nedokázal důraznější zakončit. Golden Knights nyní tahají za kratší konec pomyslného provazu.
15:03'
Toronto právě vstřelilo branku!
Shea Theodore špatně odehrál kotouč od své branky. Dostal se k němu Patrick Merleau. Ten vyděl lépe postaveného NAZEMA KADRIHO, který dostal přihrávku a z otočky vypálil. Jeho nepříliš důrazný pokus ale propadl brankáři Vegas za brankovou čáru. Asistence: Patrick Marleau.
14:34'
Do výborné šance se probojovali hosté. William Karlsson z předbrankové pozice trefil jen tyčku!
14:27'
Frederik Andersen kryje ránu, kterou z horní hranice kruhu vyslal Nate Schmidt.
14:10'
Domácí celek se dostal do útočného pásma, William Nylander se pokoušel něco vymyslet před brankou Vegas, ale jeho pokus nebyl dostatečně důrazný.
13:44'
Domácí brankář kryje kotouč po střele z pravého kruhu, zkoušel to Alex Tuch. Vyrovnat se mu nepodařilo.
12:59'
Morgan Rielly mohl navýšit vedení domácích, jenže jeho ránu nebyla přesná, Maxime Lagacé zasahovat nemusel.
12:20'
Sledujeme rychlý hokej, hra se přelévá ze strany na stranu. Velkou šanci měl Leo Komarov. Na poslední chvíli do jeho střely vložil hůl jeden z hráčů Vegas.
11:37'
Frederik Andersen po delší dobře musel znovu zasahovat. Z předbrankové pozice jej pořádně vystrašil Deryk Engelland. Hostující obránce ale nedokázal kotouč přesněji umístit.
10:40'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, domácí celek hraje aktivněji, má více ze hry, hosté se musí bránit tlaku soupeře.
09:45'
Domácí hráči pokračují v aktivní hře, od modré to zkoušel Mitchell Marner. Jeho rána ale byla zablokovaná.
09:31'
Domácí celek sice přesilovku neproměnil, ale mrzet ho to příliš nemusí, nyní se totiž dostává znovu do vedení. Důležitou práci odvedl Auston Matthews. Dostal se do útočného pásma, vypracoval si šanci. S jeho střelou si ještě hostující brankář poradil, na dorážku, ke které se dostal JAMES VAN RIEMSDYK, byl už Maxime Lagacé krátký. Asistence: Auston Matthews a William Nylander.
08:43'
Maxime Lagacé musel zasahovat proti střele od modré čáry. Příklepem to zkoušel Andreas Borgman.
08:29'
Hosté v plném počtu. Výraznější šanci si domácí celek v početní výhodě vypracovat nedokázal.
08:12'
Nikita Zajcev dobře vypálil z mezikruží, do jeho střely vložil hůl hostující obránce Deryk Engelland.
07:33'
Až po minutě hry v početní výhodě se do šance dostal domácí celek, střelecký pokus Williama Nylandera ale končí mimo branku. Následně hosté rychle vyhazují.
06:29'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Brendan Leipsic – 2 min., sekání).
06:29'
Hra je nyní přerušena, komerční přestávka. Bude se vylučovat.
06:07'
Hostující celek se dostal do útočného pásma, od modré čáry vypálil Deryk Engelland. Obránce Vegas ale nedokázal výrazněji ohrozit branku.
05:29'
Kotouč po střele Andrease Borgmana a teči Schmidta končí mimo hrací plochu. Vhazovat se bude před brankou Vegas.
04:51'
Bleskově je vyrovnáno. David Perron přihrál puk na kruh. Tam byl Erik Haula, který vypálil. Jeho střela se od brusle JAMESE NEALA odrazila mimo dosah brankáře. Osmý gól v sezóně pro Neala. Asistence: Erik Haula a David Perron.
04:14'
Díky gólu v přesilové hře se dostává domácí celek do vedení. Od modré čáry přišla střel a před brankou dokázal puk přesně trefit NAZEM KADRI. Jeho pokus se od tyčky odrazil za brankovou čáru. Asistence: Morgan Rielly a Mitchell Marner.
03:32'
Úvodní přesilovou hru tohoto zápasu si zahrají domácí hokejisté. Rychle se do zakončení dostal Tyler Bozak. Jeho tvrdou ránu zablokoval Deryk Engelland.
03:32'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Luca Sbisa – 2 min., podražení).
03:10'
Z mezikruží se k pohotové střele dostal William Karlsson. Bránu ale minul.
02:56'
Pierre-Édouard Bellemare se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus do ochranné sítě nad branku ztečoval Nikita Zajcev.
02:40'
Brankář Vegas se zapojuje do rozehrávky, ve středním pásmu se ale k puku dostal domácí tým, a tak se směr hry otáčí.
01:54'
Do šance se dostal také domácí tým, rychlou akci Toronta zakončoval Dominic Moore. Hostující maskovaný muž byl pozorný.
01:29'
Colin Miller se jako obránce dostal ke střele od modré čáry, domácí gólman byl pozorný a dokázal si poměrně snadno poradit.
00:38'
Frederik Andersen kryje střelecký pokus, který vyslal od modré čáry Luca Sbisa.
00:15'
Hostující celek začal zápas zakázaným uvolněním. Vhazovat se bude před brankou Vegas.
00:01'

Toronto Maple Leafs: Andersen (McElhinney) – Rielly, Hainsey, Gardiner, N. Zajcev, Borgman, C. Rosén – Hyman, Matthews, W. Nylander – Komarov, Kadri, Marleau – J. van Riemsdyk, D. Moore, Co. Brown – M. Martin, Bozak, Marner.

Vegas Golden Knights: Lagacé (Ferguson) – Schmidt, Sbisa, McNabb, Engelland, C. Miller, Theodore – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Perron, Haula, Neal – O. Lindberg, Eakin, Tuch – Leipsic, Bellemare, Nosek..
Toronto Maple Leafs odehrálo 15 zápasů (6-2-0-7). Získalo 16 bodů a tabulce Východní konference je na 7 pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrálo jediný. Poradilo si s Anaheimem Ducks 3:1. Nestačilo na Philadelphii Flyers 2:4, San Jose Sharks 2:3, Los Angeles Kings 3:5 a St. Louis Blues 4:6.
Vegas Golden Knights odehrálo 13 zápasů s bilancí 6-3-0-4 a získalo 18 bodů. V tabulce Západní konference je na třetím místě. Z posledním pěti zápasů vyhrálo dva. Poradilo si s Coloradem Avalanche 7:0 a Ottawou Senators 5:4. Nestačilo na New York Islanders 3:6, New York Rangers 4:6 a na Boston Bruins 1:2.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Toronto Maple Leafs a Vegas Golden Knights.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.