NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vancouver : Dallas - 31. října 2017   03:00

Dallas
23:11' Seguin  (Radulov, Ja. Benn) • 62:32' Radulov  (Janmark)
Vancouver
Markström (A. Nilsson) – Del Zotto, Ch. Tanev, B. Hutton, Gudbranson, D. Pouliot, Biega – D. Sedin (A), H. Sedin (C), Virtanen – Bärtschi, Horvat, Gagner – Vanek, Burmistrov, Jayson Megna – M. Granlund, B. Sutter (A), Dorsett.

3. Alexandr Radulov (DAL) 1+1
Statistiky: Střely na bránu: 39-29; Zablokované střely: 6-15; Vhazování: 59%-41%; Hity: 18-19; Přesilové hry: 1/4-1/5; Tresné minuty: 10-8.
Sam Gagner sice dokázal odpovědět na úvodní gól zápasu v podání Tylera Seguina, jenže v Rogers Areně se nakonec radovali z vítězství hosté, o jejich výhře rozhodl v prodloužení Alexandr Radulov. Konečné skóre. Vancouver Canucks 1 Dallas Stars 2.
62:32'
Dallas právě vstřelil branku!
ALEXANDR RADULOV šlápl do pedálů, podél střídaček zatáhl puk do útočného pásma a krásnou střelou z pravého kruhu pro vhazování zamířil rychlou střelou zápěstím ke vzdálenější levé tyči! Dallas Stars vítězí v Rogers Areně nad Vancouverem 2:1! Asistence: Mattias Janmark.
60:56'
Ben Hutton napřáhl od modré čáry k táhlé střele a klečící Ben Bishop ji ukryl v náručí.
60:23'
Na opačné straně mohl v blízkosti pravé tyče udeřit Alexandr Radulov, jenže brankář Jacob Markström puk skvěle vyrazil levým ramenem!
60:15'
Mattias Janmark podklouzl v blízkosti obranné modré čáry a Bo Horvat se po pravé straně řítil do samostatného úniku, který v pravém kruhu zakončil prudkou střelou zápěstím! Puk už mířil do vzdálenějšího levého horního rohu brány, nakonec se ale od horní tyče odrazil do hry!
60:01'
Sam Gagner po skvělém vyjetí Jacoba Markströma zpoza brány odpověděl na úvodní gól Tylera Seguina z úvodu druhé třetiny a v Rogers Areně nás čeká po dvou gólech v přesilové hře prodloužení. Skóre po třetí třetině. Vancouver Canucks 1 Dallas Stars 1.
60:00'
59:00'
Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
58:02'
Alex Biega v levém rohu obranného pásma svého týmu tvrdě dohrál Tylera Pitlicka a vysloužil si ovace.
57:23'
Fanoušci ve Vancouveru tleskají, protože proti Dallasu bylo odpískáno se zpožděním zakázané uvolnění. Reklamní přestávka.
56:08'
Sam Gagner by rád vstřelil svůj druhý gól v zápase, jenže jeho střela z mezikruží skončila na hrudi Bena Bishopa, který puk vyrazil!
55:26'
Daniel Sedin na pravém křídle vypálil z ostrého úhlu a málem zaskočil brankáře Bena Bishopa!
53:55'
Trest brankáře Jacoba Markströma vypršel a Vancouver hraje opět v plném počtu.
53:19'
Ben Bishop se pokusil založit útok dlouhou přihrávkou o hrazení, po které se pískalo zakázané uvolnění.
52:08'
Jason Spezza na levém křídle vypálil ihned po vhazování a Jacob Markström ukryl puk v náručí.
51:55'
Alexandr Radulov dostal parádní kolmou přihrávku mezi dvojici protihráčů a řítil se sám na bránu, jenže místo zakončení v blízkosti levé tyče se rozhodl bránu objet a Jacob Markström ho podrazil! Dvě minuty.
51:16'
Bo Horvat za bránou Bena Bishopa bojoval o puk po nahození od modré čáry, John Klingberg ho ale zastavil a poté kotouč rychle vyvezl.
51:03'
Ben Bishop si poradil s táhlou střelu Canucks od modré čáry a po jeho zákroku následuje reklamní přestávka.
50:27'
Michael Del Zotto na levém křídle od modré čáry nahodil puk před bránu, kde se dostali ke střele dva jeho spoluhráči. První pokus byl ale zablokován, zatímco druhý z pravého kruhu v podání Sama Gagnera po ledě zamířil vedle vzdálenější levé tyče.
49:39'
Markus Granlund po levé straně zavážel puk do pásma, jenže ještě před útočnou čárou ho ztratil.
49:18'
Derrick Pouliot se ocitl na pravém křídle v postavení mimo hru a útok Canucks byl přerušen.
48:46'
Canucks se pokusili na pravém křídle zaskočit Bena Bishopa střelou z nulového úhlu, Sam Gagner ale nad levým ramenem brankáře Dallasu orazítkoval bližší tyč! Vancouver mohl vést.
47:56'
Daniel Sedin po levé straně zavezl puk do pásma a krásnou diagonální přihrávkou našel na pravém křídle rozjetého Henrika Sedina, který z vrcholu pravého kruhu pro vhazování mířil po ledě ke vzdálenější pravé tyči, Ben Bishop ale jeho střelu zápěstím vykopl pravým betonem!
47:46'
Canucks vyrovnávací gól nakopl a na levém křídle se dostali k několika střelám, jenže všechny byly sraženy vedle přední levé tyče. Následuje krátká komerční přestávka.
46:00'
Vancouver právě vstřelil branku!
Daniel Sedin na levém křídle a modré čáře zvedl hlavu a diagonální přihrávkou našel před bránou Thomase Vanka, který prudkou střelou zápěstím Bina Bishopa nepřekonal. Brankář Dallasu skvěle zasáhl levým ramenem, SAM GAGNER pod ním ale vzápětí dokázal puk dorazit do sítě! Asistence: Thomas Vanek a Daniel Sedin.
44:25'
Marc Methot dostal dvě minuty za nedovolené bránění a Vancouver má šanci vyrovnat v početní převaze.
44:25'
Ben Bishop si poradil se dvěmi pokusy Canucks z blízkosti a poté pálil od modré čáry Christopher Tanev, jehož táhlou ránu brankář Dallasu vyrazil pravým betonem! Canucks blízko vyrovnání.
44:15'
Jake Virtanen napřáhl ke střele zápěstím v levém rohu pro vhazování a Ben Bishop puk podržel v náručí.
43:54'
Thomas Vanek reklamoval vyhození puku z obranného pásma přes ochranné sklo. Ovšem zbytečně.
43:37'
Michael Del Zotto a Bo Horvat si nepohlídali přechod přes útočnou modrou čáru. Postavení mimo hru.
43:15'
Tyler Seguin ze středního pásma nahodil puk směrem na bránu a Jacob Markström musel hrát holí.
42:32'
Thomas Vanek využil volného prostoru na křídle a jeho střelu Ben Bishop zmrazil v náručí.
41:52'
Jason Spezza na pravém křídle vypálil ihned po vhazování a připravený Jacob Markström šel rychle do kolen, aby puk ukryl a podržel ve svém náručí.
41:48'
Canucks se nepodařilo rozehrát a puk zamířil na zakázané uvolnění. Hra byla přerušena.
41:19'
Ben Bishop se vydal za svou bránu, aby rozehrál, a puk byl ve středním pásmu sražen na střídačku.
41:00'
Ze závěrečné třetí třetiny uběhla jedna minuta a zatím po přestávce čekáme na střelu na bránu.
40:01'
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 27-19; Zablokované střely: 4-8; Vhazování: 61%-39%; Hity: 11-13; Přesilové hry: 0/3-1/4; Tresné minuty: 8-6.
Třetí třetina začne přibližně v 5:00.
Ve Vancouveru se dnes zatím gólové hody nekonají, přesto sledujeme zajímavý zápas, během něhož padl jeden gól. Během druhé třetiny se prosadil Tyler Seguin, na jehož tvrdou ránu bez přípravy z úhlu neměl jinak skvěle chytající Jacob Markström nárok. Skóre po 2. části. Vancouver Canucks 0 Dallas Stars 1.
40:00'
39:37'
Alexandr Burmistrov se dostal v levém kruhu ke střele, kterou Ben Bishop ukryl v náručí.
39:26'
Stars vyrazili do přečíslení tři na jednoho a Alexandr Radulov chtěl v blízkosti levé tyče z ostrého úhlu přihrávat před bránu, jenže Jacob Markström puk levým betonem vykopl.
39:00'
Do konce prostřední části zbývá odehrát 1 minuta.
38:22'
Markus Granlund předvedl za bránou skvělý forčeking a poté hledal přihrávkou z ostrého úhlu před bránou Dereka Dorsetta, který se k puku dostal, ale pálil pouze do Bena Bishopa!
37:22'
Gemel Smith zatáhl puk do pravého kruhu pro vhazování a po pěkném zaseknutí puku do středu útočného pásma napřáhl ke střele zápěstím, která se od horní tyče odrazila do ochranné sítě! Vzápětí byla posunuta brána.
36:49'
Jake Virtanen se snažil na pravém křídle protáhnout v rychlosti před bránu a Alexandr Radulov ho srazil k ledu. Rozhodčí ale kvůli nedovolenému bránění nevylučovali.
35:50'
Další střela Canucks z levé strany, kterou Jacob Markström vyrážečkou vyrazil za bránu.
34:48'
Alex Biega na levém křídle nabral rychlost a v blízkosti levé tyče v tísni dokázal puk bekhendem usměrnit z úhlu směrem na vzdálenější pravou tyč, Ben Bishop ale puk vykopl levým betonem! Skvělý zákrok!
34:27'
Vancouver vyrazil do nebezpečného přečíslení tři na dva a Alex Biega z levého kruhu posílal puk po ledě před bránu na teč, jenže Thomas Vanek ho usměrnil těsně vedle levé tyče brány!
33:53'
Dallas se na pravém křídle dostal ke střele z úhlu, kterou Jacob Markström ukryl v lapačce.
33:30'
Jacob Markström se vydal za svou bránu, aby zachytil nahození Stars a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou.
32:46'
Mattias Janmark napadal rozehrávku Canucks, a jakmile zjistil, že se v mezikruží k puku nedostane, obloukem zamířil na střídačku.
31:49'
Esa Lindell napřáhl od modré čáry k táhlé střele, kterou Jacob Markström ukryl náručí.
30:26'
Sven Bärtschi se vrátil z trestné lavice zpět na led a na pravém křídle napřáhl přes jednoho z protihráčů ke krátké prudké střele zápěstím, která minula nad ledem přední tyč brány!
29:50'
Brandon Sutter vypálil z vrcholu levého kruhu pro vhazování a Ben Bishop puk udržel v náručí.
29:17'
Canucks se podařilo vyhodit a další akci Stars rozehrával za bránou brankář Ben Bishop.
28:18'
Sven Bärtschi vyfasoval dvě minuty za hákování a následuje čtvrtá přesilová hra Dallasu.
28:18'
Na opačné straně to zkoušel z identické pozice Mattias Janmark a Jacob Markström ukryl puk v náručí.
27:52'
Sam Gagner na pravém křídle vypálil téměř z nulového úhlu a klečící Ben Bishop na přední tyči puk vyrazil.
27:27'
John Klingberg je hodně aktivní a tahá většinu akcí Dallasu. Obránce hostujícího celku se dostal ke střele na vrcholu levého kruhu pro vhazování, která byla zablokována.
26:32'
Brandon Sutter chtěl na levé straně zatáhnout puk do útočného pásma, puk ale skončil na střídačce.
26:20'
Hra byla přerušena a ve Vancouveru dostává prostor krátká komerční přestávka. Vhazování ve středním pásmu.
25:56'
Tyler Pitlick dobře napadal rozehrávku dvou hokejistů Vancouveru a málem se řítil sám na bránu.
25:42'
Derek Dorsett nedokázal v blízkosti boxu časoměřičů nahodit puk do útočného pásma Canucks a hra byla poté přerušena kvůli přihrávce rukou.
25:00'
Canucks vypálili prudce z pravého kruhu pro vhazování a Ben Bishop puk ukryl ve svém náručí.
24:09'
Remi Elie se ocitl před bránou v obrovské šanci, když se ujal v blízkosti pravé tyče volného puku a okamžitě si ho potáhl do lepší pozice, jenže Jacob Markström jeho pokus z blízkosti dokázal vleže senzačně vyrazit pravým betonem!
23:37'
Thomas Vanek se ihned po návratu na led z trestné lavice nechal vyloučit a Vancouver na to doplatil.
23:11'
Alexandr Radulov na pravé straně podržel puk a poté krásnou přihrávkou napříč útočným pásmem našel na vzdálenější levé tyči TYLERA SEGUINA, který z úhlu nádhernou střelou s příklepem bez přípravy zamířil o horní tyč do vzdálenějšího pravého horního rohu brány! Asistence: Alexandr Radulov a Jamie Benn.
22:12'
Thomas Vanek dostal dvě minuty za podržení a po pouhých 12 sekundách se vrátil zpět na trestnou lavici. Dallas má k dispozici třetí přesilovou hru.
22:00'
Thomas Vanek se vrátil na ledovou plochu a Vancouver hraje v plném počtu. Stav: 0-0.
21:05'
John Klingberg na pravé straně útočného pásma při obratu ztratil puk a Bo Horvat se od střídaček řítil sám na bránu, střelou zápěstím ale pod horní tyč zamířit nedokázal! Ben Bishop předvedl skvělý zákrok a zabránil Vancouveru skórovat v oslabení! Stále čekáme na první gól.
20:07'
Marc Methot sedm sekund po přestávce naskočil z trestné lavice na led a začíná zkrácená přesilová hra Stars.
20:01'
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 16-9; Zablokované střely: 3-4; Vhazování: 55%-45%; Hity: 5-9; Přesilové hry: 0/3-0/1; Tresné minuty: 4-6.
Druhá třetina začne přibližně ve 4:03.
Gemel Smith měl v závěru úvodní a bezbrankové první třetiny obrovskou šanci, když se řítil sám na bránu, Jacoba Markströma ale nepřekonal. Skóre po první třetině zápasu. Vancouver Canucks 0 Dallas Stars 0.
20:00'
20:00'
Thomas Vanek fauloval unikajícího Gemela Smithe a dostal po zaznění sirény dvě minuty za hákování.
19:59'
Gemel Smith se řítil sám na bránu, Jacoba Markströma ale v největší šanci nepřekonal
19:00'
Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.
18:45'
Derrick Pouliot nebezpečně vypálil na pravém křídle od modré čáry a připravený Ben Bishop puk vyrazil.
18:07'
Marc Methot dostal dvě minuty za sekání a Vancouver si zahraje třetí přesilovou hru.
17:43'
Gemel Smith si sjel mezi dvěma protihráči z pravého křídla mezi kruhy pro vhazování, střela ale byla zablokována.
15:53'
Vyloučený Jamie Oleksiak naskočil z trestné lavice zpět na led a Dallas přečkal druhé oslabení.
15:44'
Ben Hutton na levém křídle vypálil zápěstím z ostrého úhlu a Ben Bishop toho příliš neviděl, přesto puk dokázal vyrazit.
14:09'
Sam Gagner se ocitl v blízkosti levé tyče v šanci, jeho střela ale zamířila do hrudi Bena Bishopa.
13:53'
Sven Bärtschi operoval za bránou Dallasu tak dlouho s pukem, až ho Jamie Oleksiak zezadu zahákoval.
12:28'
Markus Granlund na levém křídle z ostrého úhlu práskl bez přípravy do puku a jeho ránu s příklepem připravený Ben Bishop ukryl v náručí. Hra přerušena.
12:18'
Antoine Roussel po pravé straně zatáhl puk do útočného pásma a na vrcholu pravého kruhu pro vhazování napřáhl přes jednoho z protihráčů ke střele zápěstím, která se snesla ze vzduchu do lapačky Jacoba Markströma.
11:27'
Sven Bärtschi se snažil prosadit na pravém křídle a puk byl přizvednut do ochranné sítě.
11:10'
Henrik Sedin na levém křídle vypálil od modré čáry a připravený Ben Bishop ukryl puk v náručí.
10:34'
Markus Granlund před bránou skvěle tečoval nahození od modré čáry a Ben Bishop měl co dělat, aby na poslední chvíli puk stačil pravým betonem vykopnout mimo! Krásný zákrok.
10:06'
Stars zkusili štěstí střelou od modré čáry a po zákroku Jacoba Markströma následuje reklamní přestávka.
09:35'
Michael Del Zotto na levém křídle prudce vypálil od hrazení a puk mířil ke vzdálenější pravé tyči, Ben Bishop ale skvěle zasáhl levým betonem!
08:25'
John Klingberg střelou z levého kruhu pro vhazování orazítkoval hruď Jacoba Markströma, který si dobře povyjel z brány, a v blízkosti pravé tyče to poté zkoušel Jamie Benn! Brankář Vancouveru byl ale i tentokrát po rychlém přesunu na svém místě a puk sevřel v náručí.
07:49'
Brandon Sutter zablokoval přihrávku z ostrého úhlu mířící před bránu a Canucks se podařilo vyhodit.
07:11'
Michael Del Zotto pálil na pravém křídle od modré čáry nad a Sven Bärtschi dostal dvě minuty za nedovolené bránění. Dallas si po reklamní přestávce zahraje přesilovou hru.
05:55'
Hra byla přerušena poté, co se hokejisté Dallasu na pravé straně ocitli v postavení mimo hru.
05:31'
John Klingberg nahodil puk od modré čáry před bránu a po teči clonícího Alexandra Radulova kotouč zamířil vedle levé tyče.
04:37'
Vzápětí mohl skórovat Sam Gagner, jehož střela od modré čáry mířila do levého horního rohu brány. Ben Bishop toho příliš mnoho neviděl, přesto puk vyrážečkou vyrazil mimo tři tyče!
03:56'
Thomas Vanek se dostal v mezikruží k odraženému puku a z otočky napřáhl ke krásné střele s příklepem, která těsně nad ledem mířila k levé tyči, Ben Bishop ale puk vykopl pravým betonem! První slibná příležitost zápasu!
03:26'
Dallas se snažil prosadit na levém křídle, rozhodčí ale hru zastavil kvůli postavení mimo hru.
02:59'
Alexandr Radulov a Tyler Seguin se snažili prosadit na levém křídle, jenže ani jeden z hostů ve své snaze neuspěl a Canucks mohli rozehrávat zpoza vlastní brány.
02:29'
Canucks se během přesilové hry nedostali ani k jedné střele a naopak v oslabení mohl udeřit Dallas. Skóre se ovšem neměnilo a vyloučený Alexandr Radulov je zpět na ledě.
00:35'
Bo Horvat na levém křídle vypálil v blízkosti kruhu pro vhazování a připravený Ben Bishop puk podržel.
00:29'
Thomas Vanek se snažil prosadit v levém kruhu pro vhazování a Alexandr Radulov ho zezadu jednou rukou zahákoval. Následovaly dvě minuty za hákování a přesilová hra pro Canucks.
00:17'
John Klingberg ihned po vhazování napálil puk do útočného pásma, jeho spoluhráči se ale k ničemu nedostali.
00:01'
Americká i kanadská hymna již zazněla a vše je připravené k úvodnímu vhazování střetnutí.

Vancouver Canucks: Markström (A. Nilsson) – Del Zotto, Ch. Tanev, B. Hutton, Gudbranson, D. Pouliot, Biega – D. Sedin (A), H. Sedin (C), Virtanen – Bärtschi, Horvat, Gagner – Vanek, Burmistrov, M. Granlund – B. Sutter (A), Dorsett.

Dallas Stars: Bishop (Lehtonen) – Methot, J. Klingberg, Hamhuis, Pateryn, Oleksiak, Lindell – Ja. Benn (C), Seguin, Radulov (A) – Roussel, Spezza (A), B. Ritchie – Janmark, D. Shore, Elie – G. Smith, Faksa, Pitlick.

Rozhodčí: Dan O'Rourke, Kyle Rehman. Čároví: Brandon Gawryletz, Matt MacPherson.
Dallas se po sérii čtyř výher a dvou porážek vrátil zpět na vítěznou dráhu, když naposledy zvítězil na ledě Calgary. Nyní se ovšem Stars představí na ledě Vancouveru, který vyhrál čtyři zápasy v řadě a z posledních šesti prohrál pouze jednou. Canucks se po pětizápasovém tripu a výhře 6:2 nad Washingtonem podruhé v řadě představí v domácí Rogers Areně.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.