NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vancouver : Vegas - 17. listopadu 2017   04:00

Vancouver
Vancouver
32:31' Boeser  • 37:18' Horvat (Gagner, Vanek)
2:5
(0:2, 2:0, 0:3)
Vegas
Vegas
03:22' Perron  (Schmidt, Haula) • 13:00' W. Karlsson  (Tuch, Leipsic) • 46:27' Haula  (Neal, Schmidt) • 56:55' Marchessault   • 57:58' R. Smith  (Marchessault, W. Karlsson)
Vancouver
StLaurent, Watson – Cameron, Rody
Rogers Arena, Vancouver
18 119 diváků
Vegas
Lagacé (Ferguson) – Schmidt, Theodore, McNabb, Engelland, C. Miller, Hunt – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Perron, Haula, Neal – O. Lindberg, Eakin, Tuch – Leipsic, Bellemare, Nosek.

Tři hvězdy utkání:
1. Jonathan Marchessault (VEG) 1+1
2. Erik Haula (VEG) 1+1
3. David Perron (VEG) 1+1
Československá stopa v utkání:
Tomáš Nosek (VEG) 0+0, 2 střely, čas na ledě 10:43
Hostující celek se v první třetině dostal do vedení. V té druhé ale Vancouver srovnal stav na 2:2. Ve třetí třetině, která začínala za smírného stavu, byli jednoznačně lepší hosté z Vegas. Ti vstřelili tři góly ve třetí třetině, a tak tento zápas vyhrávají 5:2.
59:47'
Colin Miller dostal hru z obranného pásma svého týmu.
59:11'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Vancouveru.
59:00'
Hlasatel právě oznámil poslední minutu hry ve třetí třetině.
58:30'
V poklidném tempu se zápas dohrává.
57:58'
Golden Knights právě vstřelili branku!
A je to jasné, Vegas tento zápas vyhraje. Do prázdné branky poslal kotouč z předbrankové pozice REILLY SMITH. Asistence: Jonathan Marchessault a William Karlsson.
57:33'
Vancouver hraje v šesti.
56:55'
Domácí celek vyrobil další chybu v obraně, kterou dokázali hosté proměnit. Derrick Pouliot přišel o puk, do šance se dostal JONATHAN MARCHESSAULT. Jeho bekhendová rána končí za brankovou čárou. Bez asistence.
56:01'
Pierre-Édouard Bellemare vypálil z mezikruží, kotouč zablokoval Derrick Pouliot.
55:57'
Bo Horvat se propracoval do zakončení. Jeho ránu zápěstím kryje celkem snadno Maxime Lagacé.
55:41'
Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny.
Dnešní utkání sleduje 18 119 diváků.
54:52'
Bo Horvat zakončoval rychlý výpad svého týmu. Jeho pokus ale zablokoval hostující Reilly Smith-
54:30'
Jonathan Marchessault z mezirkuží minul branku.
53:44'
Thomas Vanek nedokázal přejít přes obránce, a tak se do střelecké pozice domácí hráč neprobojoval.
53:06'
Po delší době registrujeme střelu na branku. Brock Boeser nedokázal prostřelit brankáře Vegas. Maxime Lagacé kryje kotouč.
51:31'
Nate Schmidt vypálil, kotouč zablokoval obětavě hrající Ben Hutton.
51:22'
Aktivně hrající Jonathan Marchessault se znovu propracoval do střelecké pozice, jeho ránu od modré kryje domácí gólman.
50:44'
Zakázané uvolnění znamená buly po levé ruce brankáře hostujícího týmu.
50:36'
Další domácí akce je přerušena, puk vypadl z hrací plochy. Vhazovat se bude před bránou Vegas.
50:29'
Shea Theodore zakončoval rychlou akci svého celku, jeho rána končí ale mimo branku.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, stav zápasu je vyrovnaný.
49:33'
Vancouver se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
48:18'
Daniel Sedin výborně vypálil, jeho tvrdou ránu kryje brankář Vegas. Maxime Lagacé byl pozorný.
48:04'
Shea Theodore vypálil od modré čáry, s jeho pokusem mnoho práce domácí maskovaný muž neměl.
47:58'
Domácí hokejisté nepřesně rozehráli, a tak se píská zakázané uvolnění.
47:08'
Jonathan Marchessault se propracoval do střelecké pozice, po jeho zakončení kryje kotouč brankář Vancouveru.
46:27'
Erik Gudbranson přišel za svou brankou o kotouč. Vybojoval ho Nate Schmidt. Ten rychle našel Jamese Neala, který prodlouženi na zcela volného ERIKA HAULU. Ten už neměl se zakončením problém. Asistence: James Neal a Nate Schmidt.
46:15'
Colin Miller se marně natahoval po kotouči, který byl příliš rychlý.
45:53'
Sledujeme klidnou pasáž hry, ani jeden celek se do zakončení vyloženě nežene.
45:30'
Maxime Lagacé musel zasahovat po střele od modré čáry, kterou se prezentoval Alexander Edler.
44:41'
Do zajímavé střelecké pozice se dostal Brandon Sutter. Jeho rána byla zablokovaná.
44:05'
Jonathan Marchessault výborně vypálil z kruhu. Jeho rychlou střelu kryje domácí brankář do rukavice, hra je tak přerušena.
43:47'
Píská se zakázané uvolnění, kterým se provinil domácí celek. Vhazovat se tak bude v obranném pásmu Vancouveru.
43:02'
42:18'
Tomáš Nosek dostal kotouč ze svého obranného pásma přes všechny čáry. Hosté tak mohou vystřídat. Následně se Vancouver dostal do postavení mimo hru.
42:00'
Alexander Edler se propracoval do zajímavé střelecké pozice, jeho pokus obětavě zablokoval Brayden McNabb.
41:21'
Brayden McNabb se propracoval do zakončení, s jeho pokusem si snadno poradil Jacob Markström.
41:14'
Po střele domácího celku od modré čáry vypadl kotouč mimo hrací plochu. Vhazovat se bude před brankou Canucks.
41:02'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Reilly Smith – 2 min., hákování).
40:58'
Po zakázaném uvolnění hostujícího celku se bude vhazovat před brankou Vegas.
40:41'
Nyní už pokračuje třetí třetina, stav zápasu je vyrovnaný.
40:01'
Kotouč vypadl z hrací plochy a zasáhl domácího fanouška. Sudí poslali oba týmy do kabiny, a po přestávce se dohraje zbylých 21 minut a 59,7 vteřin.
40:00'
39:20'
James Neal se pokoušel probojovat do zakončení, jeho pokus byl zablokovaný.
39:04'
Vhazovat se bude ve středním pásmu. Dohrává se druhá třetina.
38:53'
Kotouč vypadl z hrací plochy, znovu se bude vhazovat ve středním pásmu. To už ale zbývá poslední minuta hry ze druhé třetiny.
38:07'
Po zákroku domácího brankáře se bude vhazovat před brankou Vancouveru. Vegas se pokouší získat své vedení zpět.
37:18'
Vancouver právě vstřelil branku!
A je vyrovnáno. Kotouč do útočného pásma dostal Sam Gagner. Jeho střela se před brankou zastavil a puk se dostal do míst, kde byl zcela volný BO HORVAT. Hráč Vancouveru už neměl se zakončením problém. Asistence: Sam Gagner a Thomas Vanek.
36:41'
Zápas pokračuje dál. Kotouč vypadl z hrací plochy. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu. Tři minuty hry zbývají do konce třetiny.
36:36'
Tomáš Nosek výborně vedl akci Vegas. Jeho pokus kryje domácí brankář. Komerční přestávka.
36:12'
Pierre-Édouard Bellemare dostal hru z obranného do střední pásma, a tak mohl jít spokojeně střídat.
35:53'
Domácí rozehrávají od své branky a pokouší se něco vymyslet. Hostující obrana je zatím pozorná.
35:37'
Vancouver se pokouší o vyrovnání, ale nemůže se propracovat do střelecké pozice.
35:02'
Z bezprostřední blízkosti nyní vypálil Daniel Sedin. S jeho pokusem si poradil výborně Maxime Lagacé.
33:56'
Hra je nyní přerušena. Maxime Lagacé kryje puk po střele hráče Vancouveru. Následovat bude buly v domácím útočném pásmu, ještě předtím ale komerční přestávka.
33:09'
Brayden McNabb jako správný obránce vypálil od modré čáry, jeho pokus kryje Jacob Markström. Ten si poradil i s následnou dorážkou.
32:31'
Hostující celek udělal první chybu v defenzivní hře a soupeř toho dokázal využít. Hráči Vegas si dávali přednost ve vyhození puku, ten se nakonec dostal k BROCKU BOESEROVI, který střelou mezi ruku a tělo překonal brankáře. Bez asistence.
31:30'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme rychlý hokej, který se musí líbit fanouškům.
30:54'
Loui Eriksson vypálil z kruhu. Kotouč ale končí na mantinelu za brankou. Střelecký pokus Canucks byl nepřesný.
30:30'
Vancouver se pokouší hrát aktivně a v útočném pásmu dostat soupeře pod tlak, zatím ale marně.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase. Hostující celek stále vede o dva góly.
29:29'
Erik Haula se dostal do předbrankového prostoru. Mohl přihrávat spoluhráči, ale rozhodl se pro zakončení. Kotouč ale poslal mimo branku.
28:56'
Sam Gagner se propracoval do zakončení, jeho střelecký pokus velmi dobře zablokoval Brayden McNabb.
28:30'
Hraje se spíše ve středním pásmu, ani jeden celek se nemůže stabilněji propracovat do útočného pásma.
27:32'
Další nepřesná rozehrávka Golden Knights znamená opět vyhození přes všechny čáry a buly před bránou Vegas.
27:25'
26:46'
Alexander Edler se probojoval do střelecké pozice, jeho pokus výborně zablokoval Alex Tuch.
26:37'
Po zákroku hostujícího brankáře je hra přerušená. Komerční přestávka.
25:37'
Po rychlé akci spoluhráčů se do střelecké pozice dostal Jonathan Marchessault. Ten ovšem branku trefit nedokázal.
24:42'
Hostující celek propadl v útočném pásmu, a tak z toho byl brejk soupeře. Se zakončením Brandona Suttera si dokázal výborně poradit Maxime Lagacé.
24:22'
Nate Schmidt byl nepříjemně zasažen odraženým kotoučem, okamžitě míří do kabiny. Puk ho do tváře udeřil do teči Svena Bärtschiho. Odhaduji to na šití.
23:39'
Pierre-Édouard Bellemare střelou zápěstím zaměstnal domácího brankáře, který raději přerušoval hru. Buly před brankou Vancouveru.
23:20'
Alex Tuch se probojoval do střelecké pozice, jeho bekhendová střela nebyla vůbec špatná, ale kotouč končí mimo branku.
22:10'
Aktivně hrající Jonathan Marchessault se znovu pokoušel probojovat do útočného pásma, ale minul branku.
22:03'
Po zakázaném uvolnění hostujícího celku se bude vhazovat před brankou Vegas. Sledujeme rychlou pasáž hry.
21:03'
Z druhé vlny si do útočného pásma najel Jonathan Marchessault, ke kterému se dostal kotouč a rychle zakončoval. S jeho pokusem si dokázal brankář Vancouveru poradit.
20:30'
Erik Haula ani James Neal nedokázali proměnit své velké příležitosti, a tak stále platí vedení o dva góly.
20:01'
Po první třetině je střelecky aktivnější domácí celek, který v tomto ohledu vede 10:7. Jenže hosté ze sedmi střel vstřelili dvě branky. Nejprve se prosadil David Perron, a pak William Karlsson.
20:00'
19:49'
Raději ještě jedno přerušení hry, způsobil ho hostující brankář.
19:40'
V poklidném tempu se třetina dohrává.
19:00'
Hlasatel oznámil poslední minutu hry.
18:56'
Z dobré pozice vypálil Alex Tuch. Jeho rána minula branku jen o malý kousek.
18:44'
Golden Knights neměli kudy vést akci, a tak se vrátili do svého obranného pásma a kotouč raději zastavil Maxime Lagacé. Komerční přestávka.
18:07'
Od modré čáry to zkoušel Alexander Edler. Jeho tvrdou ránu vyklepal hostující brankář z výstroje, a tak hraj pokračuje dál.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině, sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit.
17:08'
Alex Biega zablokoval střelecký pokus, který vyslal Brad Hunt.
16:44'
Erik Gudbranson nahazoval kotouč na branku soupeře, Maxime Lagacé rychle rozehrál na spoluhráče, kteří se pokouší dostat do útočného pásma.
16:16'
Naprosto stejný prohřešek akorát na druhé straně hrací plochy. Postavení mimo hru Canucks.
16:09'
Vegas se probojovali do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude čtyři minuty před konce prvního dějství ve středním pásmu.
15:43'
Po rychlé pasáži hry byl puk po střele Brada Hunta ztečovaný do ochranné sítě. Komerční přestávka.
14:30'
Loui Eriksson to zkoušel z výrazně lepší střelecké pozice, ale brankáře neprostřelil.
14:21'
Ze středního pásma nahodil kotouč na branku Oscar Lindberg. Domácí brankář kotouč vyrazil před sebe a získali ho obránce Canucks.
13:51'
Sam Gagner tečoval kotouč před brankou, ale i tak si dokázal brankář hostujícího celku se zakončením poradit.
13:20'
Po zákroku brankáře Vegas se bude vhazovat před brankou hostujícího celku.
13:00'
Sedmou branku v letošní sezóně dává WILLIAM KARLSSON po nádherné přihrávce Tuche. Po pohlednéí kombinaci navyšuje hostující celek své vedení. Asistence: Alex Tuch a Brendan Leipsic.
12:06'
Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje. Mnoho vyložených šancí k vidění není.
11:46'
Maxime Lagacé byl pozorný a střelu od modré čáry, kterou vyslal Michael Del Zotto, snadno vyrazil před sebe a o zbytek se postarali obránci.
11:19'
Bo Horvat se propracoval do střelecké pozice, jeho rána zablokoval Jonathan Marchessault, který se před malou chvílí vrátil z trestné lavice.
10:56'
10:38'
Až nyní musel zasahovat brankář Maxime Lagacé. S pokusem Erikssona si snadno poradil. To už se dostáváme do druhé poloviny hry v první třetině.
10:34'
Sam Gagner vypálil z mezikruží. Jeho pokus byl zablokovaný.
09:50'
Vancouver sice hraje přesilovou hru, ale zatím se nemůže probojovat do útočného pásma. Hostující defenziva hraje výborně, Canucks se nemohou prosadit.
08:56'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Jonathan Marchessault – 2 min., sekání).
08:56'
Tentokrát musel zasahovat brankář Vegas, z bezprostřední blízkosti to zkoušel Ben Hutton.
08:22'
Jacob Markström kryje výbornou akci Vegas. Hosté se dostali do situace dva na jednoho. Nate Schmidt mohl přihrávat, ale rozhodl se pro zakončení. S jeho pokusem si dokázal poradit brankář Canucks.
07:48'
Brendan Gaunce ani Sven Bärtschi nedokázali v útočném pásmu přesněji vypálit. Oba pokusy končí nad brankou.
07:01'
Ben Hutton to zkoušel jako správný obránce od modré čáry. S jeho pokusem si poměrně snadno poradil James Neal.
06:55'
Maxime Lagacé musel být pozorný, do střelecké pozice se propracoval domácí Loui Eriksson. S jeho zakončením neměl hostující gólman příliš hodně práce.
06:02'
Vhazovalo se před brankou Vancouveru, kotouč vybojoval Daniel Sedin.
06:02'
Z dolní části levého kruhu vypálil Tomáš Nosek. Jeho střelecký pokus končí nad brankou. Následuje komerční přestávka.
05:11'
Na druhé straně to z předbrankového prostoru zkoušel Thomas Vanek. Jeho zakončení ale postrádalo přesnost.
04:52'
Reilly Smith se propracoval ke střele z ostrého úhlu, jeho pokus raději přidržel domácí gólman. Vhazovat se tak bude před brankou Canucks.
04:40'
Hostující celek pokračuje v aktivní hře, Vancouver se musí bránit tlaku soupeře.
03:22'
Hostující celek se dostává do vedení. Po rychlé akci se puk dostal k DAVIDU PERRONOVI, který udělal rychlou kličku na osu hrací plochy a střelou zápěstím překonal domácího brankáře. Jacob Markström nedokázal zasáhnout, a tak kapituluje. Asistence: Nate Schmidt a Erik Haula.
02:55'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Vegas. Sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit.
02:38'
Z mezikruží to zkoušel Pierre-Édouard Bellemare, ale jeho ránu, dobrou ránu, kryje gólman Vancouveru.
02:12'
Deryk Engelland se probojoval až ke střele, ale jeho pokus poměrně snadno kryje domácí brankář. Jacob Markström proti střele nastavil beton.
01:49'
Jacob Markström také musel předvést své umění, dokázal si poradit se zakončením, kterým se prezentoval hráč Vegas.
01:15'
Bo Horvat a Brock Boeser se propracovali do zakončení, ale branku přesněji nedokázali trefit.
00:49'
Hostující brankář musel zasahovat. Maxime Lagacé kryje kotouč po střele Brandona Suttera od modré čáry.
00:01'

Vancouver Canucks: Markström (A. Nilsson) – Edler, D. Pouliot, B. Hutton, Gudbranson, Del Zotto, Biega – Bärtschi, Horvat, Boeser – D. Sedin, H. Sedin, Eriksson – Vanek, M. Granlund, Gagner – B. Gaunce, B. Sutter, Dorsett.

Vegas Golden Knights: Lagacé (Ferguson) – Schmidt, Theodore, McNabb, Engelland, C. Miller, Hunt – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Perron, Haula, Neal – O. Lindberg, Eakin, Tuch – Carrier, Bellemare, Nosek..
Vancouver Canucks odehrál 18 zápasů a bilancí má 9-0-2-7. Vybojoval 20 bodů a v tabulce Západní konference je na sedmém místě. Z posledních pěti zápasů vyhrál dva a prohrál tři.
Vegas Golden Knights odehráli 17 zápasů s bilancí 7-3-1-6. Dokázali vybojovat 21 bodů. V tabulce Západní konference jsou na pátém místě. Z posledních pěti zápasů vyhráli dva a tři prohráli.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vancouver Canucks a Vegas Golden Knights.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.