NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Washington : Calgary - 21. listopadu 2017   01:00

Calgary
04:49' J. Gaudreau  (Monahan, D. Hamilton) • 25:22' Monahan  (J. Gaudreau, Tkachuk) • 44:38' Backlund  (D. Hamilton, Tkachuk) • 46:39' Giordano  (Backlund, Jágr)

Jaromír Jágr (CGY) 0+1, 0 střel, čas na ledě 14:43
Hosté se jako první dostali do vedení. Hned ve druhé minutě se prosadil Lars Eller. Pak se ale čtyřikrát prosadil hostující celek, díky čemuž vyhrává tento duel poměrně hladce 4:1. Jaromír Jágr si připsal asistenci.
59:23'
Braden Holtby nyní musel být pozorný, z dobré pozice vypálil Sam Bennett.
59:14'
Mike Smith zastavuje hru, dobrou střelou se prezentoval Lars Eller. Jeho projektil ale zastavuje brankář Flames.
58:48'
Matt Niskanen se propracoval ke střele od modré čáry, s jeho pokusem neměl brankář Flames problém.
58:38'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Flames.
58:33'
Mike Smith kryje další střelecký pokus. Z hodně ostrého úhlu to zkoušel T. J. Oshie, ale neprostřelil gólmana soupeře.
58:00'
Vhazovat se bude v útočném pásmu Capitals. Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
57:40'
Washington je sice v útočném pásmu, ale nemůže se propracovat do výraznější střelecké pozice.
57:09'
Alexandr Ovečkin se dostal do zakončení, jeho ránu zablokoval Micheal Ferland.
56:58'
Domácí hrají v šesti, Braden Holtby je na střídačce.
56:36'
Michael Stone z pravého kruhu vypálil, do jeho pokusu vložil hůl soupeř.
56:31'
Michael Frolík sice kotouč dobře trefil, ale minul branku, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
55:59'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme poklidný závěr zápasu. Ani jeden celek nyní nechce chybovat.
55:31'
Z pravého kruhu vypálil hostující Sean Monahan. Na jeho pokus dobře zareagoval Braden Holtby, který kryje kotouč.
55:31'
Posledních pět minut hry zbývá ze třetí třetiny, stav zápasu jednoznačně hovoří ve prospěch hostů z Calgary.
54:37'
Bekhendovou stranou hole to zkoušel hostující Freddie Hamilton, jehož pokus byl nepřesný.
54:06'
Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny a domácí celek se stále nemůže stabilněji prosadit před brankou soupeře.
53:29'
Nicklas Bäckström se pokoušel individuálně probojovat do útočného pásma, ale jeho akce postrádala zakončení.
52:57'
Flames hrají takticky velmi dobře, drží hru daleko od své branky, domácí fanoušci se začínají smiřovat s tím, že tento duel Capitals nevyhrají.
52:20'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, domácí celek se nemůže stabilněji propracovat do útočného pásma.
51:55'
Braden Holtby ukryl ktouč do rukavice po střele Krise Versteega. Bude se vhazovat v domácím obranném pásmu.
51:07'
Sledovali jsme dlouhou pasáž hry bez střely na branku. Nyní zakončoval Nicklas Bäckström a jeho pokus kryje Mike Smith.
50:41'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, blíže k výhře mají hosté.
49:43'
Mike Smith kryje pokus Nicklase Bäckströma a neujala se ani dorážka T. J. Oshieho. Komerční přestávka v polovině třetí třetiny. Flames vedou o tři góly.
48:14'
Nyní zahrozil také domácí celek. Jmenovitě vypálil z kruhu John Carlson. Jeho rána postrádala přesnost. Gólman Flames zasahovat nemusel.
47:30'
Michael Frolík se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus zastavil domácí brankář. Braden Holtby si poradil i s dorážkou Jankowského.
46:39'
Calgary právě vstřelilo branku!
Jágr založil akci, po které od modré čáry vypálil MARK GIORDANO. Jaromír Jágr byl před brankou a výborně clonil domácímu brankáři, Braden Holtby nemohl vidět přes Jágra vůbec nic. Asistence: Mikael Backlund a Jaromír Jágr.
45:52'
Dvakrát se do zakončení dostal Kris Versteeg, ale ani jednou nedokázal domácího brankáře přesněji překonat.
44:38'
Hostující celek navyšuje své vedení. Jágr se dostal před branku, ale byl seknutý, a tak pokračovala ponechaný výhoda Flames. K odraženému puku se dostal MIKAEL BACKLUND, který snadno překonal brankáře. Asistence: Dougie Hamilton a Matthew Tkachuk.
44:07'
Do zajímavé střelecké pozice se dostal Johnny Gaudreau. Jeho pokus zastavil obránce Capitals. Následně kotouč kryje gólman Holtby.
43:50'
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Brett Connolly – 2 min., vysoká hůl).
43:29'
Devante Smith-Pelly minul střelou zápěstím z horní hranice kruhu.
43:08'
Na druhé straně zahrozil hostující celek. Z mezikruží vypálil Sean Monahan a jeho ránu kryje Braden Holtby.
42:37'
Mike Smith kryje další zakončení Capitals, tentokrát neuspěl Chandler Stephenson.
42:19'
Ze své oblíbené střelecké pozice vypálil Alexandr Ovečkin. Jeho rána našla jen výstroj brankáře Calgary.
41:48'
Flames hrají oslabení velmi dobře, domácí celek se nemůže stabilněji propracovat do útočného pásma.
41:14'
Nicklas Bäckström se propracoval do zakončení, jeho pokus končí ale mimo branku.
40:52'
Přesilovku mají domácí, ale zatím se nemohou propracovat do útočného pásma.
40:33'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Mark Giordano – 2 min., hákování).
40:10'
Domácí mají ponechanou výhodu.
40:01'
Jaromír Jágr v zápase
0+0, 0 střel, čas na ledě 10:14
Ve druhé třetině jsme viděli jednu jedinou branku. Do 26. minuty platil nerozhodný stav, pak se totiž v přesilovce prosadil aktivně hrající Sean Monahan, který poslal hosty do vedení. Ti jsou také střelecky aktivnější.
40:00'
39:30'
Ještě jedno vhazování před brankou Flames po zakázaném uvolnění. Hosté vyhráli buly.
39:20'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, v poklidném tempu se dohrává druhá část hry.
38:58'
Na druhé straně musel zasahovat Mike Smith proti pokusu Johna Carlsona.
38:23'
Braden Holtby musel zasahovat, jeho pozornost vyzkoušel hostující Johnny Gaudreau.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině. Více ze hry mají nyní hosté.
37:41'
Po krátké přestávce pokračuje zápas a dohrává se druhá třetina.
37:41'
Devante Smith-Pelly výborně tečoval kotouč před brankou, jeho pokus dobře zastavil hostující brankář. Mike Smith přerušuje hru. Komerční přestávka.
37:10'
Domácí se dostali do útočného pásma, ale gólmana Flames nedokázali prostřelit. Sledujeme pohlednou část hry.
36:31'
Z předbrankové pozice vypálil John Carlson. Jeho ránu výborně zablokoval hostující obránce.
35:55'
Johnny Gaudreau obkroužil branku domácího celku, Braden Holtby byl pozorný a dokázal si poradit.
Po dlouhodobém tlaku v útočném pásmu vypálil hostující Sean Monahan. Jeho rána končí mimo branku.
35:00'
Mnoho šancí nyní k vidění není, optickou převahu mají hostující hokejisté.
34:30'
Jaromír Jágr se pokoušel probojovat do střelecké pozice, ale jeho střela z otočky byla zablokovaná.
34:14'
Kris Versteeg se dostal do zakončení, jeho rána z velkého úhlu a nepříznivé pozice končí mimo branku.
34:01'
33:42'
Alex Chiasson jen protečoval kotouč do útočného pásma, domácí o útok následně rychle přišli.
33:15'
Washingtonu se tato přesilovka vůbec nedaří podle představ, Flames hrají výborně defenzivně.
33:10'
Mark Giordano a Sean Monahan se dostali při vlastním oslabení dvakrát do šance. Ale ani jednou nedokázali přesněji vypálit.
32:16'
Přesilovku mají domácí, kteří se mohou pokusit o vyrovnání, ale zatím se Capitals nemohou stabilněji dostat do útočného pásma.
32:01'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Kris Versteeg – 2 min., hákování).
31:40'
Braden Holtby má kotouč za svou brankou, oba týmy střídají. Do hry přicházejí odpočinutí hráči.
31:27'
Z podobné pozice to na druhé straně zkoušel Brett Connolly, jenže jeho rána nebyla přesná.
31:14'
Nyní od modré čáry vypálil hostující Mark Jankowski. Po střele útočníka Flames musel zasahovat domácí brankář.
30:55'
Chandler Stephenson se dostal do postavení mimo hru, a tak je hra přerušena.
30:40'
Johnny Gaudreau se pokoušel probojovat do zakončení, ale nepodařilo se mu přetlačit obránce.
30:27'
Komerční přestávka.
30:14'
Braden Holtby si dokázal poradit se střelou, kterou vyslal Michael Frolík.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině, domácí prohrávají o jeden gól.
29:35'
Vhazovat se nyní znovu budu před brankou Capitals. Domácí celek se nyní nemůže propracovat do výraznější střelecké pozice.
29:18'
Ze své oblíbené pozice vypálil domácí Alexandr Ovečkin. Rána mu ale nesedla podle představ, a tak jeho pokus zablokoval jeden z beků.
28:46'
Hostující brankář musel zasahovat, dokázal si poradit s pokusem, který vyslal Devante Smith-Pelly z kruhu.
28:37'
Nyní pro změnu kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
28:10'
Znovu se bude vhazovat před brankou Capitals. Domácí celek má problémy s rozehrávkou, výsledkem toho jsou vyhození všech všechny čáry.
27:39'
Sam Bennett se propracoval do střelecké pozice, s jeho pokusem si tak tak poradit domácí brankář.
27:30'
Sledujeme rychlý hokej, hra se přelévá ze strany na stranu, ale na výraznější šanci ve druhé třetině zatím čekáme.
26:28'
Z levého kruhu střelou zápěstím zkoušel prostřelit brankáře Flames Tom Wilson. Jeho pokus ale maskovaný muž kryje.
26:15'
Další šance hostujícího celku, zakončoval Michael Frolík. S jeho pokusem z velké dálky si domácí brankář poradit dokázal.
25:22'
Hostující celek proměnil přesilovou hru a dostává se do vedení. Před brankou se nejlépe po závaru zorientoval SEAN MONAHAN, který dokázal kotouč zamést do odkryté klece. Asistence: Johnny Gaudreau a Matthew Tkachuk.
25:08'
Mnoho šancí hosté v přesilovce nemají, domácí hrají zodpovědně. Nyní to zkoušel Mark Giordano, ale neuspěl.
24:28'
Při vlastním oslabení se do zajímavé střelecké pozice dostal Nicklas Bäckström. Jeho rána postrádala přesnost.
24:04'
Micheal Ferland mohl vystřelit,nebo přihrát, rozhodl se pro zakončení. To bylo zablokované.
23:40'
Braden Holtby kryje střelu Brodieho. Buly v útočném pásmu Flames.
23:36'
Sean Monahan rychle vypálil, jeho povedenou ránu ovšem zablokoval jeden z domácích hráčů.
23:28'
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Lars Eller – 2 min., hákování).
22:43'
Od modré minul Madison Bowey branku.
22:26'
Český Jakub Vrána vedl další akci svého týmu, puk po jeho střele našel ve výstroji brankář Flames.
22:12'
Michael Stone vypálil od modré, Flames mají více ze hry, ale jeho pokus zastavil Lars Eller.
21:49'
Znovu to zkoušel hostující celek, ale tentokrát Travis Hamonic minul branku o pořádný kus.
21:44'
Až nyní vidíme přímou střelu na branku, Travis Hamonic našel střed branky, kde byl Braden Holtby.
21:14'
Devante Smith-Pelly si vypracoval dobrou střeleckou pozici, ale jeho projektil ztečoval mimo branku Travis Hamonic.
-150:00'
Z mezikruží dobře vypálil Jaromír Jágr, jehož střelecký pokus zablokoval domácí obětavě hrající Brooks Orpik.
20:17'
Dougie Hamilton vypálil od modré čáry, jeho pokus zablokoval Dmitrij Orlov. Následně znovu zakončoval hostující hráč a puk kryje domácí gólman.
20:01'
Druhá třetina začíná, domácí vyhráli buly.
Přesilové hry 0/2 : 0/1
Domácí celek byl v první třetině aktivnější (12:11 na střely na branku), ale stav zápasu je vyrovnaný. Nejprve poslal ve druhé minutě Capitals do vedení po Vránově pasu Lars Eller. Pak vyrovnal z úniku Johnny Gaudreau.
20:00'
19:34'
Poklidný závěr první třetiny narušil svou střelou zápěstím Tom Wilson. Mike Smith byl pozorný.
19:00'
Právě byla oznámena poslední minuta hry v první třetině.
18:40'
Braden Holtby kryje střelecký pokus, který vyslal Travis Hamonic. Snadná práce pro brankáře Washingtonu.
18:10'
Flames mají kotouč za svou brankou a čekají na vhodný moment pro vytvoření útočné akce.
17:51'
17:45'
Od modré to zkoušel Mark Giordano. Jeho rána z první byla zablokovaná.
17:07'
Matt Niskanen se pokoušel vyhodit, ale nepodařilo se mu to, v akci tak pokračovali hosté. Mark Giordano nevypálil přesně.
17:00'
Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.
16:23'
Při vlastním oslabení se domácí dostali do šance, nepřesně zakončoval od modré Lars Eller.
16:04'
Kris Versteeg to zkoušel z dobré pozice, obětavého Johna Carlsona prostřelit nedokázal.
15:55'
V závěru první třetiny mají přesilovku k dispozici hosté. Johnny Gaudreau ovšem trefil jen domácího brankáře.
15:51'
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Madison Bowey – 2 min., držení hole).
15:50'
Z předbrankového prostoru to dobře zkoušel hostující Brett Kulak. Jeho zakončení ale zablokoval obránce Madison Bowey.
15:38'
Domácí maskovaný muž musel být nyní pozorný, pokusem od modré čáry vyzkoušel jeho pozornost Travis Hamonic.
14:51'
T. J. Oshie upadl před svou brankou, následně se hosté dostali do postavení mimo hru. Vhazovat se bude v neutrální zóně.
14:21'
Hosté vyhráli buly, a tak pokračovali v akci. Následně zakončoval Mark Giordano, jehož pokus zablokoval T. J. Oshie.
14:20'
Z kruhu vypálil aktivně hrající hostující Sean Monahan. S jeho pokusem si poměrně snadno poradil domácí Braden Holtby, a tak je hra přerušena.
13:53'
Domácí Alexandr Ovečkin nyní vypálil z hodně neobvyklé střelecké pozice, tedy alespoň pro něj. Od modré čáry trefil jen prostor, kde byl hostující gólman.
13:28'
Vhazovat se bude po zakázaném uvolnění před brankou hostujícího celku. Flames to nyní nesehráli úplně podle představ.
13:00'
Kotouč končí v ochranné síti nad brankou Capitals, buly před Holtbym.
12:58'
Michael Frolík od modré čáry zkoušel vypálit, jeho pokus ale zablokoval vracející se Nicklas Bäckström.
12:08'
Jaromír Jágr z předbrankové pozice mířil na první tyč, ale kotouč poslal mi mimo branku.
12:07'
11:37'
Johnny Gaudreau si vypracoval dobrou střeleckou pozici, ale jeho pokus zablokoval bránící se Lars Eller.
10:58'
Přes všechny čáry vyhazuje domácí Jay Beagle, zasahovat musel Mike Smith.
10:36'
Nyní kotouč vypadl z hrací plochy. Vhazovat se bude před brankou domácích. Flames hrají aktivně v početní výhodě.
10:10'
Domácí celek zahajuje oslabení dobře, puk poslal přes všechny čáry.
10:07'
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Nicklas Bäckström – 2 min., nedovolené bránění).
09:40'
Z hodně ostrého úhlu zakončoval Tom Wilson. Domácí obránce ale branku trefit nedokázal.
09:05'
Od modré čáry bekhendovou stranou hole spíše nahazoval na branku Brett Kulak. I tak ale musel gólman zasahovat.
08:55'
Nyní kryje kotouč domácí gólman po střele zápěstím, kterou vyslal Sean Monahan. Braden Holtby přerušuje hru.
08:39'
Alex Chiasson obkroužil branku a pokoušel se překonat brankáře, což se mu nepodařilo.
08:10'
07:56'
Alexandr Ovečkin znovu výborně vypálil, jeho ránu zablokoval do ochranné sítě Michael Stone.
07:40'
Mikael Backlund se při vlastním oslabení osvobodil, puk vyhodil přes všechny čáry.
07:28'
Od modré vyslal kotouč na branku John Carlson. Minul branku, gólman Flames zasahovat nemusel.
07:11'
T. J. Oshie z pravého kruhu to zkoušel zápěstím, trefil tyčku.
06:59'
Znovu se domácí hráč s číslem 8 propracoval do zakončení. Ani tentokrát ale neuspěl.
06:25'
Ze své oblíbené pozice vypálil Alexandr Ovečkin. Jeho ránu kryje hostující Mike Smith, následně neuspěl ani výborně zakončující Nicklas Bäckström.
06:10'
Mikael Backlund vyhrál buly nad soupeřem, kotouč tak mají hostující hokejisté.
06:10'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Troy Brouwer – 2 min., podražení).
06:07'
Do rychlé protiakci se dostali hostující Lars Eller a Jakub Vrána. Ani jeden z nich nedokázal prostřelit brankáře Flames.
05:50'
Před brankou byl volný Jaromír Jágr, který ale kotouč nedokázal trefit podle svých představ.
05:31'
Z bezprostřední blízkosti to zkoušel Sam Bennett. Jeho pokus ale kryje domácí brankář. Benett to zkoušel zápěstím, ale neuspěl.
04:49'
Velmi rychle je vyrovnáno, prosazují se hosté. Monahan vyslal do šance JOHNNY GAUDREAUA. Ten si vybruslil před branku a celkem snadno střelou zápěstím překonal domácího brankáře. . Asistence: Sean Monahan, Dougie Hamilton.
04:27'
Mike Smith kryje střelecký pokus, který z mezikruží vyslal zkušený a aktivně hrající Nicklas Bäckström. Kotouč ukryl do rukavice.
03:58'
Calgary se dostalo do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
03:31'
Brooks Orpik rozehrává od své branky, hosté se nedokázali stabilněji prosadit v útočné třetině. Flames střídají.
03:17'
Sledujeme rychlý hokej. Kotouč vypadl z hrací plochy. Vhazovat se bude před brankou Flames. Více ze hry mají domácí hráči.
02:08'
Jaromír Jágr to zkoušel z dobré střelecké pozice, ale branku trefit nedokázal. Domácí gólman tak zasahovat nemusel, ale kontroloval pohledem hru.
02:01'
Jako první vypálil z hostujícího týmu Mark Jankowski. S jeho pokusem od modré čáry si domácí brankář snadno poradil.
01:02'
Washington právě vstřelil branku!
Domácí celek se bleskově dostává do vedení. Akci rozehrál Tom Wilson. Ten poslal do útočného pásma Jakuba Vránu, který viděl před brankou najetého LARSE ELLERA, který dostal přihrávku a poslal nechytatelně kotouč do brány. Asistence: Jakub Vrána a Tom Wilson.
00:32'
TJ Brodie vypálil, jeho pokus zablokoval Chandler Stephenson.
00:27'
Washington špatně rozehrál, píská se zakázané uvolnění, a tak se bude po půl minutě hry vhazovat před brankou domácích.
00:01'
Sean Monahan vyhrál úvodní buly nad Nicklasem Bäckströmem. Třaskavá bitva mezi Washingtonem a Calgary začíná.
00:01'
Nyní už hymny.
Zápas začne o něco později.

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Orlov, Niskanen, Orpik, Carlson, Chorney, Bowey – Stephenson, Bäckström, Oshie – Ovečkin, Kuzněcov, Smith-Pelly – J. Vrána, Eller, T. Wilson – Connolly, Beagle, Chiasson.

Calgary Flames: M. Smith (Läck) – Giordano, D. Hamilton, Brodie, Hamonic, Kulak, Stone – J. Gaudreau, Monahan, Ferland – Tkachuk, Backlund, Frolík – S. Bennett, Jankowski, Jágr – Versteeg, F. Hamilton, Brouwer..
Washington Capitals odehrál 21 zápasů s bilancí 7-4-1-9, vybojoval 23 bodů a v tabulce Východní konference je na osmé pozici. Z posledních pěti zápasů prohrál dva. Nestačil na Nashville Predators 3:6 a Colorado Avalanche 2:6. Poradil si s Pittsburghem Penguins 4:1, Edmontonem Oilers 2:1 po nájezdech a Minnesotou Wild 3:1.
Calgary Flames odehrálo 19 zápasů s bilancí 6-5-0-8 a vybojovalo 22 bodů. V tabulce Západní konference je na šesté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrálo tři. Poradilo si s Detroitem Red Wings 6:3, St. Louis Blues 7:4 a v prodloužení 5:4 s Philadelphií Flyers. Tým nestačil na Vancouver Canucks 3:5 a Detroit Red Wings 2:8.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Washington Capitals a Calgary Flames.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.