NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Winnipeg : Arizona - 15. listopadu 2017   02:20

Winnipeg
Winnipeg
15:30' Copp (D. Kulikov, Lowry) • 21:43' Armia (Ehlers, Morrissey) • 25:08' Little  • 32:40' Lowry (T. Myers)
Arizona
Raanta (26. Wedgewood) – Demers, Ekman-Larsson, L. Schenn, Goligoski, Mermis, Connauton – Keller, Stepan, Domi – Fischer, Dvorak, Rieder – Cousins, Kempe, Perlini – Richardson, Rinaldo, Martinook.

Dnes je to tedy vše. Loučím se s Vámi a u příštích onlajnů, napočtenou.
Češi a Slováci v utkání:

Do zápasu nezasáhl nikdo z Čechů nebo Slováků.
Tři hězdy utkání:

1. Connor Hellebuyck (33 zákroků, 97,1%)
2. Adam Lowry (1+1)
3. Tyler Myers (0+1)
Máme za sebou zápas, ve kterém jasně dominovali domácí hráči. Tři body proto zaslouženě zůstávají ve Winnipegu. Naopak Arizona se i nadále potápí v tabulce NHL. Coyotes budou muset provést nějakou razantní změnu, pokud si nechtějí udělat z ostudy kabát.
59:40'
Kotouč za brankou Jets. Vypadá to, že se utkání již jen dohraje.
59:01'
Už to vypadlo na nějaký větší tlak hostujícího celku, avšak tentokrát se dostali do ofsajdu, a přišli tak o pásmo.
58:00'
Kotouč je stále ve třetině Arizony, která se nemůže vymotat ze svého pásma.
57:38'
K Hellebuyckovi se dostal kotouč. Gólman domácích jej raději podržel.
57:04'
Arizona má problém projít přes střední pásmo.
56:29'
Jets jsou kompletní.
56:20'
Naopak domácí v pohodě vyhazují přes všechny lajny.
55:42'
Coyotes se přesilovka vůbec nedaří.
55:01'
Ekman-Larsson nahodil kotouč od modré, puk však letěl mimo.
54:29'
Byfuglien dostává menší trest za držení protihráče.
54:17'
Hosté jsou v plném počtu.
53:40'
Kempe se dostal až Hellebuyckovi, který musel přerušit hru.
53:21'
Winnipeg dlouho kombinoval ve třetině Arizony, ke střele se však nedostal. Naopak hosté vyhodili kotouč do středního pásma.
52:17'
Zac Rinaldo dostává dvě minuty za podražení. Následuje početní výhoda domácího celku.
51:31'
Kotouč se přes celé hřiště dostal až ke Wedgewoodovi, který raději přikryl puk. Buly proběhne v útočné třetině Jets.
48:58'
Arizona je v plném počtu.
48:56'
Nejprve vypálil na Wedgewooda Scheifele. Jeho ránu gólman Coyotes vyrazil, ovšem na hůl Connora. Ten následnou střelou z první opět ztroskotal na brankáři Arizony.
48:20'
Nyní je hra taková nemastná, neslaná. Ani jeden z celků nemá větší převahu a hru doprovází řada nepřesnotí.
47:46'
Jets jsou nyní kompletní.
46:58'
Arizona dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Bude se hrát čtyři na čtyři.
45:46'
Brian Little dostává dvě minuty za podražení.
45:21'
Arizona právě vstřelila branku!
ALEX GOLIGOSKI nahodil kotouč od modré čáry, který se po teči Byfugliena, dostal za brankáře Hellebuycka. Coyotes tedy snižují stav utkání. Tobias Rieder.
44:54'
Odražený kotouč se dostal k Hellebuyckovi, který kotouč podržel.
43:00'
Teď je na ledě spíš taková hluchá pasáž, kdy si ani jeden z celků nedokáže vytvořit nějakou příležitost.
42:09'
Cousinsova střela skončila v lapačce gólmana Winnipegu.
41:39'
Byfuglien od modré poslal kotouč na branku. Mimo.
40:14'
Hosté nahodili kotouč hned do pásma Jets a snaží se něco vymyslet.
40:01'
Máme za sebou prostřední část hry, ve kterém dokázali Jets odskočit na rozdíl čtyř branek. Domácí jsou daleko více aktivnějším celkem a není tedy divu, že v tomto utkání vedou. Ve 26. minutě dokonce proběhlo i střídání brankářu, když ze odstoupil Anti Raanta, kterého nahradil Scott Wedgewood. Dokáží Jets vyhrát ještě s vyšším náskokem? Nebo naopak Coyotes překvápí a zápas otočí? To vše se dozvíme v další třetině, která začíná přibližně v 04:10.
40:00'
39:48'
Třetina se již dohraje za brankou domácích.
38:40'
Hellebuyck vyrazil střelu Stepana do rohu kluziště.
38:05'
Ekman-Larsson trefil horní tyč branky Hellebuycka!
37:14'
Zblokovaná střela jednoho z hráčů Coyotes skončila za brankou gólmana Jets.
35:39'
Scheifele dostal přihrávku a střelou z první otestoval pevnost betonů Wedgewooda.
35:04'
Perlini vyzkoušel pozornost brankáře Winnipegu. Hra je přerušena. Vhazovat se bude v útočném pásmu Arizony.
34:58'
Jets hrají velice aktivně a Coyotes neví, kde jím hlava stojí.
33:53'
V utkání se již pokračuje.
33:53'
Tak gólmanu Arizony ještě tekla pod maskou krev. Nyní je tedy u střídaček a je ošetřován.
33:53'
Wedgewood má problémy s maskou, která se mu po střele rozbila.
32:40'
Winnipeg právě vstřelil branku!
Myers poslal přihrávku na volného ADAMA LOWRYHO, který střelou z první vymetl pavučinku brány Coyotes. Jets vedou již 4:0! Asistence: Tyler Myers.
32:07'
Trouba po skvělé přihrávce netrefil branku Wedgewooda.
30:29'
Wheeler se dokázal prokličkovat až před Wedgewooda, který jej také skvělým zákrokem lapačkou vychytal.
30:01'
Bude se hrát čtyři na čtyři. Dvě minuty za vysokou hůl dostává Trouba. Na druhé straně stejný trest pro Kellera, avšak za nedovolené bránění.
29:22'
Famózní zákrok Hellebuycka! Ten vychytal Stepana, který se dostal skvělou kličkou k zakončení a stál tváři v tvář pouze brankáři Jets. Gólman Winnipegu jej ale dokázal skvělým máchnutím lapačky vychytat.
27:48'
Ekman-Larsson se dostal k odraženému kotouči a poslal puk na bránu. Gólman neměl sebemenší problém s kotoučem a raději jej zakryl.
27:34'
Richardson dostal skvělý pas, ale Hellebuyck se dokázal roztáhnout na brankové čáře, a zabránil tak dorážce. Následně ještě skočil po kotouči rybičku. Hra je přerušena. Vhazovat se bude v obranné třetině Jets.
25:08'
Střídání gólmanů v brance Arizony. Po třech inkasovaných gólech odchází Raanta. Naopak šichta začíná Sccottu Wedgewoodovi.
25:08'
Tak to byla výborná práce! BRIAN LITTLE dokázal na modré čáře vypíchnout kotouč, a díky tomu se dostal do samostatného úniku na bránu Raanty. Toho překonal skvělou přímočarou střelou. Jets odskakují na rozdíl tří branek. Bez asistence.
23:44'
Goligoski poslal střelu na Hellebuycka, který kotouč vyráží mimo tři tyče.
21:43'
Ehlers takovým nahozením poslal kotouč na JOELA ARMIU, který krásnou technickou střelou překonal gólmana Raantu. Ten se pouze za sebe otočil. Asistence: Nikolaj Ehlers, Josh Morrissey.
21:17'
Stepan dostal skvělý pas, ale jeho následná rána letěla mimo branku Jets.
20:30'
Přesilová hra Winnipegu končí. Domácí se sice drželi nějakou dobu ve třetině Coyotes, ale následnou nepřesnou přihrávkou se o útočné pásmo připravili.
20:01'
Máme za sebou první periodu, ve které jsme zatím viděli pouze jednu branku. Tu vstřelil šikovně Andrew Copp, který využil laxnost obrany Arizony ve svůj prospěch. V této třetině hrála Arizona tři přesilové hry, ale nedokázala využít ani jednu. Pokud chtějí hosté pomýšlet na nějaký bodový zisk, budou muset vymyslet, jak vytěžit nejvíc v přesilových hrách.
20:00'
19:56'
Ještě před koncem třetiny střílel Trouba, jeho rána však minula branku.
19:48'
Myers se napřáhl a vyslal dělovku na branku gólmana Ariozony. Ten si pohlídal střelu a chytil jí přesně na hrudník.
19:06'
Domácí neudrželi pásmo, byť to bylo velice těsné. Odpískaný ofsajd.
18:59'
Z křídla to zkoušel Wheeler. Raanta chytil puk do připravené lapačky.
18:30'
První přesilová hra proti Winnipeg. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Jordan Martinook.
18:03'
Přesilová hra se hostům ovšem nepovedla, Jets jsou kompletní.
16:25'
Hellebuyck si připsal dva zákroky proti střelám Perliniho.
16:03'
Arizona bude hrát již třetí přeislovou hru v tomto utkání. Jacob Trouba potrestán dvouminutovým trestem za držení.
15:30'
ANDREW COPP vybojoval kotouč v rohu kluziště a svým tělem se nacpal před brankáře Raantu. Forvard Winnipegu dokázal na druhý pokus dostat kotouč za záda finského brankáře a otevírá skóre dnešního utkání. Asistence: Dimitrij Kulikov, Adam Lowry.
13:29'
RIeder střílel z křídla a jen těsně minul branku!
13:23'
Domácí jsou kompletní.
13:12'
Tak jako bych to zakřikl. Nyní musel brankář Winnipegu rychle zasáhnout lapačkou po střele z křídla.
12:55'
Arizona se sice drží ve třetině Jets, ale co se týče střel, tak Hellebuyck může být v klidu.
11:23'
Dusti Byfuglien dostává dvě minuty za nedovolené bránění po tvrdém dohrání soupeře mimo probíhající hru. Další přesilová hra pro Coyotes.
10:37'
Střela Fischera byla zblokovaná do ochranné sítě. Vhazování proběhne před Hellebuyckem.
09:48'
Byfuglien zblokoval střelu jednoho z hráčů Arizony. Následuje protiútok domácího mančaftu.
08:50'
Jets oslabení překonalo celkem v pohodě. Následuje tedy hra pět na pět.
08:43'
Ještě se ve velké šanci objevil Max Domi. Hellebuyck si však tyčku skvěle pohlídal a kotouč za svá záda nepustil.
08:21'
Domácí jinak skvěle brání.
07:15'
Perlini z křídla trefil pouze lapačku gólmana domácích.
06:50'
Přeislovou hru si nyní zahrají hráči Arizony. Myers dostává menší trest za podražení.
05:50'
Fischer teď trefil tvrdě u mantinelu Kulikova.
04:48'
Rieder nejprve vystřelil na Hellebuycka, ten si připsal dobrý zákrok betony a vyrazil kotouč. Nutno podotknout, že pouze na Cousinse, který následnou ránou trefil pouze hrudník gólmana Winnipegu.
03:12'
Raanta si připsal další dobrý zákrok proti střele Myerse. Ten se napřáhl od modré čáry a vyslal dělovku na gólmana Arizony.
02:35'
Hráči Jets bojují o kotuč za brankou Raanty. Domácí se zatím drží dlouho v pásmu hostujícího mančaftu.
01:15'
Ekman-Larsson otestoval pozornost Hellebuycka. Vhazování proběhne před brankářem Jets.
00:33'
Střela Myerse skončila na betonu Raanty.
00:01'
Na ledě ještě probíhá ceremoniál, takže se start utkání o něco málo zpozdí.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (S. Mason) – Morrissey, Trouba, Enström, Byfuglien, D. Kulikov, T. Myers – Connor, Scheifele, Wheeler – Ehlers, Little, Laine – Copp, Lowry, B. Tanev – Matthias, Hendricks, Armia.

Arizona Coyotes: Raanta (Wedgewood) – Demers, Ekman-Larsson, L. Schenn, Goligoski, Mermis, Connauton – Keller, Stepan, Domi – Fischer, Dvorak, Rieder – Cousins, Kempe, Perlini – Richardson, Rinaldo, Martinook.

Rozhodčí: Lee, Chmielewski – Barton, Murchison.
Utkání začne dvě hodiny po půlnoci, takže pokud jste noční tvorové, nezapomeňte dnešní utkání z MTS Centre sledovat.
ČEŠI A SLOVÁCI V UTKÁNÍ:

V mančaftu Winnipeg Jets nastoupil pouze k šesti utkáním Marko Daňo (0+0). Za tým Arizony nenastupuje žádný Čech ani Slovák.
Winnipeg Jets má větší důvod k radosti. V centrální divizi momentálně okupují druhou příčku před St. Louis Blues s jednadvaceti body. V západní konferenci stojí na čtvrté příčce. Nejlepším v kanadském bodování je jednatřicetiletý Blake Wheeler. Ten má dvacet tři bodů za pět branek a osmnáct asistencí. O dva body méně má Mark Scheifele (10+11). Jets do branky nejčastěji staví Connora Hellebuycka, který odchytal 12 mačů s průměrem 2,44 gólů na zápas. Úspěšnost má 92,58%. Dvojkou ve Winnipegu je Steve Mason. Ten se v brance objevil šestkrát s průměrem 3,75 (úspěšnost 89,2%).
Arizona Coyotes je posledním celkem tabulky. Domácí nasbírali od začátku sezóny pouhých sedm bodů, a je tak zároveň nejhorším týmem celé NHL. V Pacifické divizi chybí Arizoně sedm bodů na Edmonton Oilers, avšak Olejáři mají výhodu dalších dvou mačů. Nejproduktivnějším hráčem tohoto celku je Clayton Keller, který zaznamenal 11 gólů a 6 asistencí. V brance má pak nejvíce odchytaných zápasů Antti Ranta, který má za sebou osm mačů s průměrem 2,88 gólů (91,32%). O jedno utkání méně má Louise Domingue. Ten má ovšem průměr 4,3 branek s úspěšností 85,57.
Krásný den. Vítám vás u dnešního hokejového zápasu, kde se utkají týmy Winnipeg Jets a Arizona Coyotes.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.