NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Winnipeg : Minnesota - 21. října 2017   02:00

Winnipeg
Winnipeg
08:07' Laine (Wheeler, Scheifele) • 09:49' Ehlers (Enström, Byfuglien) • 39:27' Laine (Scheifele, Byfuglien) • 53:14' Wheeler (Connor, Trouba)
4:3
(2:1, 1:2, 1:0)
Minnesota
Minnesota
19:06' Stewart  (Zucker) • 30:51' M. Koivu  (Zucker, Dubnyk) • 35:39' M. Foligno  (Reilly)
Winnipeg
Brian Pochmara, Eric Furlatt – Derek Nansen, Trent Knorr
MTS Centre, Winnipeg
15 321 diváků
Minnesota
Dubnyk (Stalock) – Suter (A), Spurgeon, Brodin, Dumba, Quincey, Reilly – Zucker, M. Koivu (C), Stewart – M. Foligno, E. Staal (A), Ennis – Ferraro, Cullen, Kunin – Z. Mitchell, Eriksson Ek, Winnik.

Ode mě je to již vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších onlajnů z NHL se těším napočtenou. Hezký zbytek sobotní noci!
Nejvyšší ice time

WPG: Dustin Byfuglien (O) – 26:14

MNS: Ryan Suter (O) – 24:38
Československá stopa v utkání

Do tohoto utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.

Trestné minuty: 2 – 6
Je dobojováno! Winnipeg poráží na domácím ledě Minnesotu 4:3. Dvě branky domácích, obě při přesilovce, vstřelil finský útočník Patrik Laine. Vítěznou trefu obstaral v 54. minutě kapitán Blake Wheeler, celkově to byla jeho dvoustá branka v kariéře! Za Jets se mimo jiné prosadil ještě Nikolaj Ehlers. Na druhé straně si dva kanadské body připsal za dvě asistence Jason Zucker. Po góle si pak připsali Chris Stewart, Miko Koivu a Mike Reilly. Gólman Jets Connor Hellebuyck si při výhře svého týmu připsal pětadvacet úspěšných zákroků.
59:58'
Domácí centr úspěšnější na buly, Winnipeg to již zvládne.
59:56'
Další vhazování mezi Littlea a Koivua po pravici brankáře Winnipegu.
59:56'
Hellebuyck si ve skrumáži před jeho brankou našel puk a schoval ho pod svou lapačku.
59:40'
O kotouč bojuje v rohu obranného pásma domácích hned několik hráčů.
59:27'
Buly po pravé ruce gólmana Jets.
59:27'
Suterova střela od modré končí v rukavici Hellebuycka.
59:01'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny!
58:42'
Dubnyk samozřejmě zůstává na střídačce, Little a Koivu na bul po pravici Connora Hellebuycka.
58:42'
Oddechový čas pro hosty.
58:42'
Laine zkoušel trefit prázdnou branku soupeře z vlastního pásma, avšak minul. Píská se tak zakázané uvolnění domácích.
58:29'
Brankář Minnesoty míří na střídačku!
57:55'
Jeho útočná akce ale neměla dlouho trvání. Na druhé straně to naopak z levého kruhu pro vhazování zkoušel Wheeler, Dubnyk ale vyrazil.
57:36'
Brodin nabírá ve střední třetině slušnou rychlost.
57:07'
Vhazuje se ve středovém kruhu.
56:52'
Little na modrou na Morrisseyho, ten se ale ke střele nedostal.
56:21'
Kuninova střela od pravého mantinelu sražena do ochranné sítě.
55:26'
Copp a Eriksson Ek v souboji na buly před střídačkou domácích.
55:26'
Kotouč končí na střídačkách, po přerušení je tu další z reklamních přestávek.
55:01'
Střely na branku: 29 – 26
54:56'
Wild s pukem ve vlastním pásmu.
54:38'
Nyní to zkoušel Reilly, avšak přestřelil branku soupeře.
53:47'
Hellebuyck zasahuje proti střele Erikssona Eka.
53:14'
Winnipeg právě vstřelil branku!
Nyní už to ale neplatí a Jets se dostávají zpět do vedení! Connor šikovně vysunul do samostatného úniku BLAKA WHEELERA, ten pak překonal Dubnyka skvělým forhendovým blafákem. Dvoustá branka v kariéře pro kapitána Winnipegu, MTS Centre bouří, 4:3 pro domácí! Asistence: Kyle Connor, Jacob Trouba.
53:01'
Necelých sedm minut do konce třetí třetiny, skóre mezi Jets a Wild nadále nerozhodné, 3:3.
52:45'
Konec reklamní přestávky, Scheifele a Koivu na vhazování po levici Devana Dubnyka.
52:45'
Laine to po překročení modré čáry zkusil z pravé strany, Dubnyk byl ale připraven. Následuje další reklamní přestávka.
52:17'
Vhazování po levé ruce brankáře Minnesoty.
52:17'
Byfuglien přihrával před branku na Matthiase, Dubnyk se měl v brankovišti co ohánět!
52:04'
O kotouč se nyní bojuje za brankou Wild.
51:18'
Pokračujeme! Matthias a Cullen na buly ve střední zóně.
51:18'
Hru nyní přerušuje ofsajd hostů. Na řadu tedy může přijít reklamní přestávka.
50:48'
Zakázané uvolnění se nepíská, Myers tak musí hrát kotouč.
50:01'
Střely na branku: 26 – 25
49:23'
Trouba zblokoval střelecký pokus Zuckera.
48:42'
Za stavu 3:3 pokračujeme vhazováním ve středním pásmu.
48:42'
Myers přenechal puk za modrou čarou Wheelerovi, ten se s pukem šikovně dostal až před soupeřovu branku. Černou pryž pak dostal za Dubnykova záda Mark Scheifele. Rozhodčí však po zkoumání videa branku neuznávají, jelikož došlo ke kontaktu útočníka Jets s brankářem Dubnykem.
48:42'
Branka neplatí!
48:42'
Winnipeg právě vstřelil branku! Lavička Wild si však vyžaduje coach's challenge, zda-li nedošlo k nedovolenému bránění brankáři.
48:19'
Na druhé straně vyzkoušel Hellebuycka Mitchell.
47:53'
Enströmovo nahození z levé strany míjí tři tyče.
46:54'
Ehlers zblokoval střelecký pokus soupeře.
45:49'
Vhazování nařízeno před střídačku Wild.
45:49'
Touš končí mimo ledovou plochu.
45:42'
Scheifele vyhrál buly, ke střele se na modré čáře dostal Chiarot, jeho pokus ale zblokoval Cullen.
45:39'
Brankář hostů má kotouč pod kontrolou, vhazovat se následně bude po jeho pravé ruce.
45:21'
Na druhé straně střílel zprava Staal, Hellebuyck vyrazil mimo.
45:03'
Střelecký pokus z hole Armii zblokován Suterem, Dubnyk tak zasahovat nemusel.
45:01'
Střely na branku: 24 – 24
44:40'
Domácí drží soupeře pod tlakem.
43:54'
43:44'
Nyní to vzal na sebe sám Trouba, jeho pokus od modré ale zblokoval Mitchell.
43:15'
Trouba nabil Myerosiv, gólman Minnesoty vyrazil levým betonem.
42:47'
Hostující mužstvo se opět osvobozuje, Dubnyk zatím bez práce.
42:04'
Wild vyhazují puk až k soupeřově brance.
41:54'
Třetí přesilovka Jets v tomto utkání, obě předešlé byly využity Lainem. Buly po levici Devana Dubnyka.
41:54'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Joel Eriksson Ek – 2 min., hákování).
41:42'
K ohrožení Hellebuyckovy branky se ale Wild nedostali. Nyní rozehrávají domácí.
41:29'
Hosté kombinují v útočné třetině.
40:58'
Dubnyk má puk ve své rukavice, následně se tak bude vhazovat poblíž jeho svatyně.
40:48'
Trouba se vrací pro puk za vlastní branku.
40:01'
Obě mužstva se již vrátila zpět ze šaten na ledovou plochu MTS Centre, třetí třetina tak začne za několik málo okamžiků.

Trestné minuty: 2 – 4
Čtyřicet minut tohoto utkání je již minulostí. Nadále sledujeme velmi pohledný hokej z obou stran. Krátce po polovině druhé třetině se Wild podařilo srovnat – prosadil se kapitán Mikko Koivu. O necelých pět minut později se hosté dokonce dostali do vedení, to když Marcus Foligno tečoval střelecký pokus Reillyho při přesilovce. Domácí ale v samotném závěru třetiny srovnali díky přesilovkové trefě Patrika Laineho. Finský útočník se navíc prosadil podruhé v utkání. Třetí třetina tedy slibuje velmi zajímavou podívanou, nenechte si to ujít!
40:00'
39:58'
Ve druhé periodě se již ničeho dalšího nedočkáme.
39:27'
Ano, i tato početní převaha domácích je využita a je tak znovu srovnáno! Scheifele zavezl kotouč do útočné třetiny, následně z otočky u levého mantinelu přihrál na PATRIKA LAINEHO, střela finského útočníka poté skončila v pravém horním ůržku Dubnykovy branky. Laine se prosazuje podruhé v utkání, 3:3! Asistence: Mark Scheifele, Dustin Byfuglien.
39:03'
Bude i druhá přesilovka Jets využita? Vhazuje se po pravé ruce Dubnyka.
39:03'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Kyle Quincey – 2 min., sekání).
39:01'
Ohlášena poslední minuta druhé dvacetiminutovky.
38:59'
Byfuglienova střela zblokována, Dubnyk tak zasahovat nemusel.
38:44'
Obránce Morrissey nahazuje zpět do útočného pásma domácích.
37:52'
Střela Trouby od modré míjí branku.
37:41'
Foligno se Staalem pouze odevzdávají puk soupeři a následně odchází střídat.
36:50'
Minnesotě nevyšel přechod do útočné třetiny – píská se postavení mimo hru.
36:19'
Myers zblokoval střelu Sutera.
36:01'
Střely na branku: 19 – 22
35:39'
Minnesota právě vstřelila branku!
Wild se díky využité přesilové hře poprvé v zápase dostávají do vedení! Myersovi se nepodařilo vyhodit puk z obranné třetiny, od modré čáry poté střílel Reilly a jeho pokus ještě tečoval před brankou MARCUS FOLIGNO. Rodák z Buffala tak zapisuje první branku v této sezoně, celkově padesátou v kariéře, 3:2 pro Wild! Asistence: Mike Reilly.
35:31'
Začala druhá minuta z trestu Byfugliena.
35:05'
Buly tentokrát po pravici brankáře Jets.
35:05'
Ennis před branku na Zuckera, Hellebuyck ale předvádí skvělý zákrok lapačkou!
34:33'
Hosté vyhráli buly, ke kotouči se ale následně dostává Copp a dostává ho do střední třetiny.
34:30'
Je tu první početní výhoda pro Wild. Vhazování po levé ruce Connora Hellebuycka.
34:30'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Dustin Byfuglien – 2 min., držení protihráče).
34:12'
Zpět do akce! Scheifele a Koivu na buly po levici gólmana Minnesoty.
34:12'
V MTS Centre právě probíhá další reklamní přestávka.
34:12'
Byfuglienova střela od modré byla ještě tečována Wheelerem, Dubnyk ale dokázal zasáhnout.
33:57'
Wild následně vyhazují na icing.
33:50'
Laine hledal před brankou Littlea, dobrý obranný zásah holí ale předvedl Quincey.
32:47'
Copp a Cullen na buly po pravici Devana Dubnyka, můžeme tedy pokračovat.
32:47'
Puk mimo hrací plochu, následuje další z reklamních přestávek.
32:12'
Armia to zkusil z těsné blízkosti, Dubnyk se musel mít na pozoru.
32:03'
Wheelerova střela zblokována Staalem.
31:54'
Kotouče se ale zase rychle ujímají Jets.
31:40'
Brodin rozehrává další útočnou akci Wild zpoza vlastní branky.
30:51'
Je srovnáno! Zucker přejel s pukem modrou čáru a následně prostrčil na MIKA KOIVU, ten pak bekhendem překonal brankáře Winnipegu. Pro kapitána Wild třetí branka, čtvrtý bod v sezoně, 2:2! Asistence: Jason Zucker, Devan Dubnyk.
30:32'
Matthias na modrou, kde stál Trouba. Jeho střelu z první Dubnyk vyráží.
30:01'
Střely na branku: 14 – 19
29:39'
Cullenova střela z levé strany zblokována obranou soupeře.
29:04'
Jejich rozehrávka ale nebyla. Následná útočná snaha Wild skončila ofsajdem.
28:52'
Puku se nyní ujímají hokejisté Winnipegu.
27:50'
Kunin nahodil do útočného pásma, tam se kotouče ujímá Foligno.
27:06'
Staal vykázán, místo něj Kunin.
27:06'
27:06'
Winnipeg v postavení mimo hru, následuje reklamní přestávka.
26:36'
K dalšímu ohrožení Dubnykovy branky se ale domácí nedostali. Reilly nyní vyčkává s toušem za vlastní brankou, obě mužstva prostřídávají své formace.
26:14'
Jets drží útočné pásmo.
25:55'
Finský útočník nyní hledal Matthiase, ten se ale k puku již nedostal.
25:33'
Laineho střela z pravé strany, Dubnyk vyráží.
25:01'
Střely na branku: 13 – 19
24:38'
Hellebuyckovu branku ohrožoval opět Winnik. Brankář domácích ale pozorný.
24:32'
Myersova nepřesná přihrávka, kupředu tak mohou opět hokejisté Minnesoty.
24:00'
Winnikův opakovaný střelecký pokus z levé strany, Hellebuyck má další zásah.
23:39'
Buly po pravé ruce gólmana Winnipegu.
23:39'
Stewart se nyní ocitl v dobré příležitosti, Hellebuycka ale mezi betony neprostřelil.
23:07'
Scheifeleho nepřesná rozehrávka, Zucker ale naštěstí pro domácí k zakončení nedostal.
22:55'
Úmyslný ofsajd domácích, vhazovat se tak bude poblíž Hellebuyckovy branky.
22:37'
Byfuglienova střela od modré čáry míjí Dubnykovu branku.
22:20'
Útočná akce Wild ale nakonec neměla dlouhého trvání. Nyní Petan nahazuje do útočného pásma Jets.
21:52'
Hosté vyhráli buly v obranné třetině a ihned vyráží do útoku.
21:49'
Na druhé straně to zkoušel zprava Armia, Dubnyk ale připraven na správném místě.
21:34'
Střelecký pokus Erikssona Eka přizvednut nad Hellebuyckovu branku.
21:22'
Staal to zkusil znovu, tentokrát z pravé strany, jeho pokus byl ale zblokován Ehlersem do ochranné sítě.
20:48'
Staal nahodil od modré na Hellebuyckovu branku, gólman domácích bez problémů vyrazil betony mimo.
20:09'
Vhazuje se opět ve středovém kruhu.
20:09'
Kotouč končí mimo hrací dobu, hra je tak přerušena.
20:01'
Přestávka po první třetině pomalu končí. Hokejisté již připraveni na začátek druhé dvacetiminutovky.

Trestné minuty: 0 – 2
První třetina je za námi. Domácí vyšel vstup do tohoto utkání velmi dobře. V 9. minutě otevíral skóre při přesilovce Patrik Laine, o minutu a dvaačtyřicet vteřin později zvyšoval na 2:0 Nikolaj Ehlers. Branku druhého jmenovaného si rozhodčí ještě potvrdili u videa. Wild se však v druhé polovině třetiny dostali do zápasu a vytvořili si hned několik dobrých příležitostí. Odměnou jim pak byla branka Crhise Stewarta z poslední minuty první periody.
20:00'
19:56'
Enström a Byfuglien se již nikam nepoženou, v první třetině se tak již nic dalšího nestane.
19:06'
Hosté snižují na rozdíl jedné branky! CHRIS STEWART se nejprve prezentoval dobrým hitem za brankou soupeře. Poté si najel před branku na přihrávku Zuckera a následně bekhendem k levé tyči překonal brankáře Hellebucka. Kanadský křídelní útočník prožívá opravdu vydařený vstup do sezony. V pátém utkání zaznamenává pátou branku, šestý bod, 1:2 z pohledu Wild! Asistence: Jason Zucker.
19:01'
Probíhá poslední minuta první periody.
18:56'
Domácí to zkusili znovu, Spurgeon ale připraven na modré čáře.
18:47'
Útočná akce Laineho nebyla úspěšná.
17:46'
Buly po pravici brankáře domácích.
17:46'
Další šance hostujícího mužstva! Ferraro se dostal do samostatného úniku, Hellebuyck ale podržel svůj tým.
17:37'
Icing ze strany Wild, vhazovat se tak bude poblíž Dubnyka.
17:02'
Před Hellebuyckem tečoval Suterovu střelu od levého mantinelu Eriksson Ek, gólman Jets ale dával pozor.
16:56'
Do útoku nyní míří hokejisté Minnesoty.
16:37'
Dobrý hit debutujícího Brendana Lemieuxe na Kyla Quinceyho!
15:52'
Ehlers chytře na Byfugliena, jeho střela z pravé strany ale míjí tři tyče.
14:26'
Obránce Dumba podpořil útočnou akci svého týmu, jeho střela od modré pak skončila v rukavici gólmana domácích.
13:49'
Další buly po levici Connora Hellebuycka.
13:49'
Na Hellebuycka to opět zkoušel Eriksson Ek, brankář Jets ale pozorný.
13:33'
Eriksson Ek se dostal s pukem po přihrávce Winnika až před soupeřovu branku, Hellebuyck ale předvedl dobrý zákrok.
12:50'
Bufyglien jen odevzdává puk soupeři.
12:22'
Pokračujeme. Little a Koivu na buly ve střední zóně.
12:22'
Tím ale jejich útočná snaha skončila. Následně se zaútočit pokusili Wild, čároví jim ale odpískali ofsajd. Na řadě je tak další reklamní přestávka.
11:57'
Domácí nahazují do útočné třetiny.
11:20'
Ennis napřáhl ke střele od modré čáry, Hellebuyck vyrazil.
10:31'
Reilly s kotoučem u vlastní branky.
10:01'
Střely na branku: 10 – 7
09:49'
Domácí tak vedou o dvě branky! Enström se skvěle prosmýkl u levého mantinelu a následně přihrával před branku na NIKOLAJE EHLERSE, jeho střela z první z prostoru mezi kruhy končí za zády brankáře Dubnyka. Jednadvacetiletý dánský útočník zaznamenává šestý gól v tomto ročníku, 2:0 pro Jets! Asistence: Tobias Enström, Dustin Byfuglien.
09:49'
Z opakovaných záběrů je zcela jasně vidět, že Ehlersova střela z první opravdu skončila za zády Dubnyka!
09:49'
Jets zdá se vstřelili druhou branku! Kontrolovat se ale bude ještě videozáznam.
09:40'
Domácí kombinují v útočném pásmu.
09:07'
Zuckerova střela, Hellebuyck má kotouč ve své moci.
08:28'
Wild se ihned pokouší o rychlou odpověď. Zleva střílel Eriksson Ek.
08:07'
Jets využívají přesilovou hru a dostávají se do vedení! Úvod přesilovky přiotm nevypadal bůh ví jak slibně. Poté ale od pravého mantinelu poslal Wheeler křižnou přihrávku na PATRIKA LAINEHO, a ten se z levého kruhu pro vhazování z první nemýlil. Pro rodáka z Tampere třetí trefa v sezoně, 1:0 pro Jets! Asistence: Blake Wheeler, Mark Scheifele.
07:55'
Domácím se zatím nepodařilo usadit se v útočné třetině.
07:17'
První přesilovka v tomto utkání pro Winnipeg. Buly po levé ruce Devana Dubnyka.
07:17'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Mikko Koivu – 2 min., krosček).
06:47'
Na druhé straně to zkoušel bekhendem Wheelar, Dubnyk hru přerušuje.
06:35'
Staal nahazoval z ostrého úhlu, Hellebuyck vyrazil betonem.
06:27'
Nepřesná rozehrávka domácích, Wild tak ještě udrží puk v útočné třetině.
06:16'
Konec reklamní přestávky, Scheifele a Staal na vhazování po pravici gólmana Winnipegu.
06:16'
Kotouč v ochranné síti, následuje první reklamní přestávka.
06:09'
Wheelar vyzkoušel od pravého mantinelu z první Dubnykovu pozornost.
05:29'
Obránce hostů Dumba s pukem za vlastní brankou.
05:01'
Střely na branku: 5 – 3
04:26'
Byfuglien vyhazuje přes všechny čáry na icing.
04:06'
Od modré to zase zkoušel Spurgeon, střelu ale zblokoval Connor.
03:49'
Z levé strany střílel kapitán Wild Koivu, jeho střelecký pokus ale postrádal razanci.
03:38'
Nyní se píská zakázané uvolnění na straně domácího Winnipegu, hra se tak přesune do jeho obranného pásma.
03:03'
Vhazovat se bude opět po pravici Dubnyka.
03:03'
Minnesota vyhráli buly, vzápětí ale přichází její další icing.
02:56'
Hosté vyhazují jen za cenu zakázaného uvolnění.
02:47'
O puk se bojuje v rohu obranného pásma Wild.
02:36'
Lemieux nahazuje do útočné třetiny domácích.
02:19'
Rychle ale zase na druhou stranu. Hellebuyck ponechává pokus z hole Kunina ve své moci.
02:11'
Další střelecký pokus domácích, Armia si ale na Dubnyka nepřišel.
01:35'
Od modré to zkoušel nyní Laine, brankář Wild má další zákrok.
01:13'
Ehlersova střela z pravé strany míjí tři tyče.
00:59'
Na druhé střílel od modré Trouba, Dubnyk zapsal také první zásah.
00:16'
Tentokrát vyhráli buly Jets a mohou tak vyvést kotouč z obranné třetiny.
00:12'
Koivu vyhrál vhazování, ke střele na modré ihned napřáhl Brodin, gólman domácích podržel puk v náručí.
00:09'
Buly po pravé ruce Connora Hellebuycka.
00:09'
Jejich první rozehrávka ale končí icingem.
00:04'
Úvodní vhazování pro Jets.
00:01'
Do středového kruhu se již sjíždějí Mark Scheifele a Mikko Koivu, jdeme na to!
Hymny za námi, utkání mezi Winnipegem Jets a Minnesotou Wild začne co nevidět!
Zahajovací formace seřazeny na modrých čarách, vyslechneme si americkou a kanadskou státní hymnu.
Obě mužstva právě nastupují na ledovou plochu MTS Centre.

Z:3 V:1 OG:11 PR:3,71 ÚS(%):89,4 SO:0

Winnipeg Jets: Hellebuyck (S. Mason) – Morrissey, Trouba, Enström, Byfuglien (A), Chiarot, T. Myers – Connor, Scheifele (A), Wheeler (C) – Ehlers, Little, Laine – B. Tanev, Copp, Armia – Lemieux, Matthias, Petan.

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Suter, Spurgeon, Brodin, Dumba, Quincey, Reilly – Zucker, M. Koivu (C), Stewart – M. Foligno, E. Staal, Ennis – Ferraro, Cullen, Kunin – Z. Mitchell, Eriksson Ek, Winnik.

Rozhodčí: Brian Pochmara, Eric Furlatt – Derek Nansen, Trent Knorr.
Dámy pánové, dovolte mi, abych Vás ještě jednou přivítal při sledování utkání mezi Winnipegem Jets a Minnesotou Wild! Začínáme zhruba za 30 minut.

Češi a Slováci v tomto utkání

Do tohoto utkání nenastoupí žádný český ani slovenský hokejista.
Zajímavosti ohledně dnešního utkání

Winnipeg dnes ukončí svou sérii tří zápasů doma.

Obránce Jets Josh Morrissey zblokoval v šesti zápasech 19 střel soupeře. Ve statistice zblokovaných střel hráči mu patří dělené 6. místo v NHL.

Hokejisté Minnesoty vyhrají v průměru 56,3% vhazování. V této statistice jim patří 2. místo za Torontem (56,7%).

Wild nyní čeká dvouzápasový trip, ve kterém se utkají s Jets (dnes v noci), poté druhý den ještě zavítají do Calgary.
Vzájemné zápasy z loňské sezony

16. 10. 2016 – Xcel Energy Center:
Minnesota Wild – Winnipeg Jets 4:3 (0:2, 3:0, 1:1)

24. 1. 2016 – Xcel Energy Center:
Minnesota Wild – Winnipeg Jets 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)

08. 02. 2017 – MTS Centre:
Winnipeg Jets – Minnesota Wild 2:4 (0:2, 2:1, 0:1)

01. 03. 2017 – MTS Centre:
Winnipeg Jets – Minnesota Wild 5:6 (1:3, 2:2, 2:1)

19. 03. 2017 – MTS Centre:
Winnipeg Jets – Minnesota Wild 5:4 (3:0, 1:4, 1:0)

MINNESOTA WILD (1-1-2)

Hokejisté Wild se vrací zpět do akce po pětidenní přestávce. Vstup do sezony se jim nevydařil podle představ, z prvních čtyř zápasů totiž zvítězili pouze jednou.
V posledním odehraném utkání podlehli Wild na domácím ledě Columbusu Blue Jackets 4:5 po prodloužení. Zápas měli přitom dobře rozehraný, když na začátku 3. třetiny vedli 4:2. Dvě branky vstřelil Tyler Ennis, po jedné brance pak vstřelili Eric Staal a Landon Ferraro. Obránce Ryan Suter zaznamenal dvě asistence. Brankář Devan Dubnyk si připsal 30 úspěšných zákroků.

WINNIPEG JETS (3-3-0)

Dnešním duelem s Wild ukončí Winnipeg Jets svou sérii tří zápasů doma. Ve dvou předešlých si připsali po jedné výhře a prohře. Celkově mají zatím Jets na svém kontě tři výhry a tři prohry.
Naposledy podlehli Columbusu Blue Jackets 2:5, když hned pět branek tohoto utkání padlo ve druhé třetině. Za Winnipeg se prosadili Kyle Connor a Joel Armia. Mezi tři tyče se postavil Steve Mason, inkasoval však pětkrát. Začátek sezony 2017/2018 devětadvacetiletého gólmana nezastihl vůbec v dobré formě.

6. Winnipeg Jets – 6 záp., 18:23, 6 B
7. Minnesota Wild – 4 záp., 15:16, 4 B
Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje! Dnes v noci je na programu zámořské NHL celkem šest zápasů. Zde budete moci sledovat souboj mezi dvěma týmy z Centrální divize – Winnipeg Jets přivítají Minnesotu Wild. Úvodní vhazování bude v MTS Centre vhozeno krátce po 02:00! Textovým přenosem tohoto utkání Vás provede Jiří Sameš.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.