Dnes máme dobojováno, nádherné utkání pro oko diváka ve vyprodané atmosféře končí vítězstvím Zlína. Kladno nedokázalo navázat na šesti zápasovou neporazitelnost a dnes na ledě Zlína podlehlo domácím hokejistům 3:2. Pro dnešek je to vše, hezký zbytek pátečního večera.
60:00
59:34
Chábera zůstal na střídačce, Kladno to zkusí v šesti.
59:34
Domácí fanoušci si přejí, aby zlínští bojovali, do konce utkání zbývá 34 sekund a Kladno si bere oddechový čas.
59:01
Poslední minuta třetí třetiny.
57:15
Zlín je aktivnějším týmem v posledních minutách svírá Kladno, ale Cháberu se mu nedaří překonat.
56:05
Balaštík našel volného Horáka, jeho pokus Chábera vytěsnil betonem.
55:10
Kaberle ztečoval střelu Zámorského do betonu Chábery, teď stálo při Kladnu veliké štěstí.
54:00
Ke střele se protlačil Čech, minul Cháberovu branku.
53:10
Kladno zvládlo oslabení a je v pěti.
52:23
Pavel Patera (KLA) 10 min osobní trest za nesportovní chování.
51:44
Linhartův pokus končí v lapačce Chábery.
51:36
Leška měl slibnou šanci, kotouč se mu ale zamotal mezi bruslemi.
51:10
Přesilovka i pro Zlín. Vyloučen je Jan Hlaváč (KLA) na dvě minuty za podražení.
50:57
Kubiš je na ledě, Zlín je kompletní.
50:20
Akci Rytířů překazil ofsajd.
50:10
Kladno se snaží kombinovat ale moc se mu to nedaří, Zlín dokázal třiktát vyhodit.
48:57
Pavel Kubiš (ZLN) 2 minuty za hrubost. Šance pro Kladno k vyrovnání.
49:57
Teď měl Horčička obrovské štěstí, kotouč se po střele jednoho z kladenských zastavil těsně před brankovou čarou. Hra je přerušena, Buly před Horčičkou.
48:26
Kladno právě vstřelilo branku!
Kladno ještě vytesalo jiskřičku naděje. PAVEL PATERA dorazil vyražený puk za Horčičku. Asistence: Jan Hlaváč.
47:58
Židlického pokus Horčička vyrazil maskou. Berani se ubránili a jsou kompletní.
47:10
Jágrovi bylo odpuštěné hákování, ale Hamrlík i přes tíseň dokázal kotouč vyhodit.
45:58
Hovorka byl zasažen vysokou holí do obličeje a Kladno čeká přesilovka. 2 minuty si odsedí Jiří Ondráček (ZLN).
45:11
Zlín právě vstřelil branku!
Domácí si pojišťují vedení již o dvě branky. Přečíslení tři na dva zakončil přesnou střelou obránce OLDŘICH HORÁK, který si rovněž připisuje první trefu v extralize. Asistence: Petr Holík.
44:24
Rytíři se ubránili a jsou v plném počtu.
44:10
Köhler neproměnil stoprocentní šanci. Leška mu naservíroval puk před odkrytou klec, ale domácí útočník trestuhodně minul.
43:27
Zámorského dělovka se odrazila od zadního mantinelu před Cháberu, který měl plné ruce práce.
42:24
Berani si zahrají přesilovou hru. Za katr na dvě minuty míří Jakub Valský (KLA) 2 minuty vysoká hůl.
40:47
Zakázané uvolnění Kladna, buly před Cháberou.
40:01
Druhá třetina nám opět nabídla skvělý hokej. Jedinou trefu obstaral pět minut před koncem třetiny pohlednou kombinací Zlína, Petr Leška. Kladno v závěru třetiny tlačilo ale výborného Horčičku podruhé překonat nedokázalo. Zásahy brankářů: Horčička (17) - Chábera (9). Třetí třetina začne v 19:13.
40:00
39:01
Kladno v závěru třetiny tlačí, ale Zlín zatím odolává.
37:23
Obrovská šance Kladna, Plekanec našel Tlustého, ten ale minul kotouč. Na opačné straně vyprášil Cháberův beton dělovkou Veselý.
35:46
Tak to byla ukázková akce z hokejek zlínských hokejistů. PETR LEŠKA osamocen u pravé tyčky Cháberovy branky nejprve nastřelil tyčku, při dorážce ale zachoval chladnou hlavu a v poklidu dorazil puk do poloodkryté branky. Asistence: Jaroslav Balaštík, Martin Hamrlík.
34:04
Majeského lehčí střela od modré končí u Horčičky.
34:57
Plekanec se šikovně zpoza branky natlačil do šance, Horčička výborně vyrazil.
33:37
Kotouč se ocitl na hostující střídačce, po komerční pauze se bude vhazovat ve středním pásmu.
30:40
Židlický se z obranného pásma dostal až do zakončení, jeho bekhend Horčička zlikvidoval.
29:52
Honejskovu střelu vykopl Chábera pravým betonem.
29:28
Zámorského pokus končí v lapačce Chábery.
29:20
Střela Čecha zblokována do ochranné sítě, buly před Cháberou.
27:40
Horčička chytá povedený zápas a dnes jednoznačně drží zlínské hokejisty.
27:28
Kaberleho tvrdá střela nadělala problémy zlínskému brankáři.
27:06
Plekanec našel před brankou volného Jágra, Horčička výborným zákrokem vychytal českou legendu.
26:15
Zlín se dostal po nepřesné rozehrávce Kladna do šance, Chábera dorážce Čajánka odolal.
25:34
Chábera radějí přikryl puk v levém kruhu před dojíždějícím Holíkem.
25:12
Okál je zpátky na ledě, Zlín je kompletní.
24:32
Na ledě je Jágrova formace a Zlín podruhé vyhazuje.
23:47
Zámorskému se podařilo vyhodit před Cháberu.
23:12
Zlín bude hrát první oslabení. Na trestnou lavici odjíždí Zdeněk Okál (ZLN) 2 minuty za sekání.
22:29
Ofsajd Kladna, bude se vhazovat ve středním pásmu.
21:33
Leškova tečovaná střela nadělala Cháberovi potíže. Kladno je kompletní.
20:35
Veselý se dostal ke střele, přestřelil branku a Čajánkova dorážka mířila mimo.
20:01
První třetina nám nabídla pěkný hokej, hralo se nahoru dolů a o šance nebylo nouze. V desáté minutě otevřel skóré zápasu Jakub Valský, když si počkal na přihrávku Dragouna a nechytatelně překonal Horčičku. Zlínu se dvě minuty před koncem třetiny naskytla minutu a půl dlouhá přesilovka 5na3, kterou využil přesným zásahem Antonín Honejsek. Berani budou ve druhé části ještě dohrávat 1:48 dlouhou přesilovku 5na4. Zásahy brankářů: Horčička (9) - Chábera (12). Druhá třetina začne v 18:21.
20:00
19:59
Honejsek ještě stihl vystřelit, zasáhl Cháberu do masky, ale to bylo v první třetině vše.
19:47
Kladno si zahraje třetí oslabení. Ivan Majeský (KLA) vyhodil puk do hlediště a odpyká si za to dvě minuty.
18:44
Zlínští rozebrali v přesilovce kladenskou obranu a podařilo se jim vyrovnat. ANTONÍN HONEJSEK číhal u levé tyčky a rychlou střelou propálil Cháberu. Asistence: Petr Čajánek, Petr Holík.
18:18
Tvrdá střela Zámorského končí ve výstroji Chábery.
17:38
Židlický ale ihned po buly vyhazuje před Horčičku.
17:35
Tomáš Plekanec (KLA) 2 minuty za nedovolené bránění. Zlín bude hrát minutu a půl pět na tři.
17:08
Patera zasáhl Hamrlíka vysokou holí a Zlín bude hrát první přesilovku. Pavel Patera (KLA) 2 minuty vysoká hůl.
16:42
Čech dorážel z blízkosti Chábery ale puk do branky neprotlačil.
16:25
Holík nabil Řezníčkovi, tomu střela vůbec nesedla.
16:10
Ofsajd Zlína, buly ve středním pásmu.
13:42
Honejsek posunul na Veselého, tomu střela nesedla.
12:32
Hamrlíkovu ránu vyrazil Chábera vyrážečkou.
11:39
Nahození Dragouna končí v Horčičkově lapačce.
9:08
Rytíři se dostávají do vedení. Michal Dragoun našel povedenou přihrávkou na brankovišti volného JAKUBA VALSKÉHO, který nedal střelou do horního růžku domácímu brankáři šanci. Asistence: Michal Dragoun, Jíří Kuchler.
8:25
Hovorka se ocitl ve veliké šanci, Horčička důležitým zákrokem podržel Zlín.
7:43
Jágr lehounce tečoval Kaberleho nahození, Horčička byl připraven.
6:23
Leška vystihl nepřesnou rozehrávku Židlického. Domácí centr si mohl vybrat jestli vystřelit nebo nahrát Balaštíkovi, zvolil druhou variantu, která nebyla úspěšná.
5:23
Dragnoun našel před brankou zcela volného Hovorku, Horčička výborným zákrokem chytá.
4:53
Kaberle se šikovně proháčkoval do útočného pásma, tam byl ale odzbrojen Okálem.
4:03
Jágr se dostal k první střele, Horčička si s jeho pokusem poradil. Na opačné straně musel dvakrát zasahovat Chábera.
2:30
Kladenskou akci ukončil ofsajd, bude se vhazovat ve středním pásmu.
1:59
Horčička si připisuje první zákrok po střele Kuchejdy.
1:20
V další šanci Zlína se ocitl Köhler, jeho střela byla příliš slabá.
0:34
Čajánek vystihl nepřesnou Cháberovu rozehrávku, ale branku trefit nedokázal.
00:01
Hlediště je solidně zaplněno, za malou chvíli nám nastoupí oba týmy na led a utkání může začít.

PSG Zlín: Horčička - Hamrlík, Linhart, Řezníček, Matějíček, Horák, Šenkeřík, Zámorský - Balaštík, Čech, Köhler, Čajánek, Leška, Kubiš, Honejsek, Šlahař,Melenovský, Holík, Veselý, Okál.

Rytíři Kladno: Chábera - Židlický,Kaberle, Macholda, Černošek, Majeský, Mocek, Piskáček - Jágr, Plekanec, Tlustý, Hovorka, Patera, Hlaváč, Eberle, Dragoun, Kuchejda, Valský, Melka, Kuchler.

Rozhodčí:Jeřábek, Šír - Gebauer, Lederer .
Dobrý páteční podvečer ze Zlína. Dnes se na Zimním stadionu Luďka Čajky odehraje utkání, které se zapíše všem fanouškům i hráčům do paměti. Do Zlína zavítají Rytiří Kladno s posileným kádrem ve kterém nechybí ani legenda českého hokeje Jaromír Jágr. Pro řadu fanoušků i hráčů se stane dnešní den mimořádným, zahrají si proti Jágrovi a proti několika hvězdám našeho hokeje. Kromě Jágra při výluce NHL oblékají kladenský dres útočníci: Tomáš Plekanec, Jiří Tlustý a obránci: Tomáš Kaberle s Markem Židlickým.ZS Luďka Čajky bude poprvé v této sezoně vyprodán. Jágr se do Zlína vrací po dlouhých dvaadvaceti letech. Během předchozích dvou výluk se hráč s šedesát osmičkou na dresu na ledě Zlína ani jednou neukázal. V utkání se očekává vyjímečná atmosféra a do posledního místečka zaplněné hlediště. Ševci se budou snažit to Jágrovi a jeho spoluhráčům co nejvíce ztížit. Utkání začíná v 17:30 a všichni jste zvání k jeho online přenosu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.