Z dnešního zápasu je to ode mě vše, budu se s vámi těšit na shledanou u dalších přenosů. Hezký zbytek večera!
V dnešním zápase podle očekávání vítězí hráči Walesu, kteří prakticky nepustili domácí fotbalisty k žádné vážnější akci. O první gól se postaral Aaron Ramsey v závěru prvního poločasu. Druhý poločas byl jasně v režii Garetha Balea, který nejdříve nádherně proměnil přímý kop a o 15 minut později bez problémů dorazil míč za Martzianova záda.
90+2
90+1
Hráči obou celků už si jen bezvýznamně přihrávají míč na polovině hřiště a čekají na finální hvizd sudího.
90
Hlavní sudí nastavuje 2 minuty.
90
Dgani na poslední chvíli připravil MacDonalda o míč a ten se teď opět nachází na polovině hřiště.
89
Bale je stále při chuti a pravděpodobně chce vstřelit hattrick, jenže teď mířil velmi daleko od Martzianovy brány.
87
Welšané zkrátka domácí k ničemu nepustí, další náznak protiútoku zlikvidoval kousek za půlící čárou Taylor.
85
Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Aaron Ramsey, přichází Shaun MacDonald.
84
Míč však po rohovém kopu končí až na polovině hřiště.
83
Hennessey si připisuje další důležitý zákrok, když vychytal osamoceného Bitona. Domácí budou zahrávat roh.
80
Hra je na chvíli přerušená kvůli zdravotním potížím na obou stranách.
77
Wales právě vstřelil branku!
Wales si zkrátka užívá volnost, kterou mu domácí dopřávají a právě teď jí využil GARETH BALE, který bezproblémově dorazil Vokesovu přihrávku do sítě!
76
Velmi důležitý zákrok si připsal brankář i na druhé straně! Hennessey na poslední chvíli vyrazil vysoký míč před nabíhajícím si Refaelovem.
75
Domácí hráči se neúspěšně snaží vyzrát na obranu z Walesu.
73
Martziano znovu podržel Izrael od debaklu! Gareth Bale se uvolnil až za obránce, ve velkém vápně si s přehledem zpracoval vysoký balón, ale ve finále nevyzrál na domácího brankáře.
72
Rychlý postup do útoku domácím hráčům příliš nevyšel a balón se ocitá za postranní čárou.
71
Martziano podržel své hráče, když zlikvidoval dorážku z velké blízkosti.
70
Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Eran Zahavi, přichází Ben Sahar.
69
Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Hal Robson-Kanu, přichází Vokes.
68
Hlasitý pískot teď ještě zesílil a hráči Walesu nakonec přicházejí o míč. Možná to je jedna z cest, jak dostat své vlastní hráče do nějaké šance.
67
Hráči Walesu zajisté nikam nepospíchají a jejich hra teď připomíná spíše nácvik přihrávek než pohledný fotbal.
66
Hlasitý pískot na malou chvíli utichl, ale Izraelci se přesouvají zpět na svou polovinu bránit a to opět znamená pískající stadion.
64
A na řadě je další přímý kop domácích, který velmi nebezpečně tečoval Aaron Ramsey. Po jeho doteku si nečekaně míč namířil k Hennesseyho bráně, ale gólman z britských ostrovů byl připraven.
62
Jenže domácí z přímého kopu vůbec neohrozili Hennesseyho bránu.
61
Na vině teď byla krátkodobá nepozornost, která připravila hosty o míč. Taylor přerušil rychlý kontr jen za cenu faulu a domácí budou zahrávat přímý kop.
60
Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Tal Ben Haim II, přichází Nir Bitton.
60
Izraelští jen brání a jsou přitom doprovázeni hlasitým pískotem fanoušků.
59
Komunikace teď trochu vázla mezi Ramseyem a Balem, míče se nakonec dočkali domácí hráči.
57
Domácí hráči se přece jen vydali do útoku, ale přes waleskou obranu se procpat nedokázali.
56
Ben Harush nadvakrát připravil Ramseyho o míč, ale do žádného protiútoku své spoluhráče nevyslal.
54
Izraelská obrana zkrátka Balea nestíhá a ten se opět dostal k zakončení. Míč však trefil síť jen z boku.
52
Gareth Bale byl znovu faulován Tibim a ten teď dostává druhou žlutou kartu!
50
Přímého kopu se na hranici velkého vápna ujal sám faulovaný GARETH BALE, který nádherně překonal zeď domácích a i brankáře Martziana!
49
Žlutou kartu dostává Eytan Tibi (Izrael).
48
Gareth Bale už se blížil k zakončení, ale nakonec byl zfaulován Tibim těsně před hranicí pokutového území. Od penalty teď Wales dělily centimetry!
47
Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Joe Ledley, přichází David Vaughan.
46
Welšané se ihned po rozehrání vrhají do útoku, ale vzápětí se jeden z jejich hráčů ocitá na zemi a je ošetřován.
46
V prvním poločase byl mírně lepší Wales, který se dostal rozhodně do více šancí než Izrael a v první minutě nastavení se také nakonec zaslouženě dostal do vedení. Na domácí fotbalisty byl po většinu utkání snášen z tribun hlasitý pískot.

Druhé dějství startuje v cca 19:02.
45+2
45+1
Wales se v nastaveném čase prosazuje a otevírá skóre! Gól padl po akci dvou nejzvučnějších jmen velšské sestavy, tedy Balea s AARONEM RAMSEYM, když prvně jmenovaný přistrčil druhému zmiňovanému balon už v šestnáctce a ten hlavou obhodil domácího brankáře.
45
Hlavní arbitr nastavuje jednu minutu.
44
Refaelov sestřelil Allena, za což vzápětí inkasoval žlutou kartu.
43
Damari nakonec nebude moci pokračovat v utkání a nahrazuje jej Hemed.
42
Damari po nějakém tvrdém střetu zůstal ležet na zemi a ihned se k němu seběhli lékaři.
41
Refaelov se rozběhl středem hřiště a poté centroval do vápna, kde ale našel pouze Taylorovu hlavu.
40
Míč z šestnáctky vykopl Nathko, domácí se k němu však poté nedostali.
40
Hezká kombinační akce v podaní Velšanů, která nakonec skončila soubojem Ben Harushe s Ramseym, po němž oba skončili na zemi. Roh pro hosty.
39
Jenž jej ovšem vzápětí nepřesným výkopem pouze daroval hostujícím fotbalistům.
38
Teď dostane po delší době šanci sáhnout si na míč domácí gólman Martziano.
37
Robson-Kanu se snažil dostat k míči po Collinsově centru, když mu ale byl odpískán ofsajd.
36
Ramsey zprava pozemním centrem chtěl vybídnout ke skórování Ledleyho, na nějž ovšem balon neprošel.
35
Domácí se znovu snažili prokombinovat do šance, to ale zjevně není způsob, jakým přelstít hostující obranu.
34
Po něm se ale do zakončení nikdo z Velšanů nedostal.
33
Nyní už opět zahrozil Bale, který svému celku vybojoval rohový kop.
32
Zajímavá akce Izraele. Ben Haim vyslal kolmici na Zahavi, který hledal centrem před bránu své spoluhráče. Do míče se musel vložit Hennessey a raději ho vyboxovat pryč.
31
Ramsey se neúspěšně pokoušel obhodit si Ben Harushe, hosté však u míče zůstávají.
30
Dvě třetiny z prvního poločasu jsou za námi, branku jsme pořád neviděli. Dočkáme se jí ve zbývajících patnácti minutách?
29
A znovu v akci Refaelov, jenž se nyní pokusil obehrát Daviese, což se mu ale nepodařilo.
28
Refaelov pokazil slibně se rozvíjející akci svého týmu, když mu uskočil balon od nohy do autu.
27
To ale s takovou půjde těžko... U balonu Wales, jenž když už se k němu dostane, umí být efektní.
26
Izraelští fanoušci si žádají gól. To by se ale jejich miláčci museli dostat aspoň do nějaké příležitosti.
24
Collins jakoby chtěl napravit svou nevyužitou šanci. Nyní vypálil ze střední vzdálenosti metr vedle pravé tyče.
23
Faulujícím byl Damari, jenž ovšem za svůj zákrok nedostal žlutou kartu. Rozhodčí teď byl hodně milosrdný.
22
Některý z domácích fotbalistů nyní tvrdě atakoval Collinse, který se jen těžko sbírá ze hřiště.
21
Zatím se jim to ale nedaří, naopak do nebezpečného protiútoku směřoval Bale. Obávaný snajpr se nakonec dostal i ke střele, jíž ovšem trefil prvního protihráče.
20
Teď už to vypadá, že se hra opět opticky srovnala. Izraelci se snaží se také dostat do nějaké šance.
19
Collins nyní neproměnil stoprocentní gólovku! Bale z levé strany poslal zmiňovanému obránci hostů parádní centr přímo na nohu před prázdnou bránu, ten však nedokázal ideálně zpracovat a nakonec ani nezakončil!
18
Avšak hosté momentálně vyvíjí na domácí velký tlak a z tribun je slyšet hlasitý pískot.
17
Hosté se dostali do přečíslení, které táhl Ramsey. Ten se také pokusil vystřelit, trefil však prvního protihráče.
16
Izrael sice drží častěji balon, ale jeho tlak už opadl a nedá se říct, že by se Wales musel jen bránit.
15
Ovšem po nepřesné Allenově přihrávce se k míči dostávají opět domácí.
14
Ariel Harush nyní nepřesným výkopem pouze odevzdal balon hostům.
13
Nakonec otřesený odkulhal za čáru, tak uvidíme, jestli bude schopen ještě pokračovat.
12
Ben Harush zůstal ležet na zemi po ostrém střetu s Williamsem.
11
Bale vystihl nepřesnou rozehrávku domácích a vydal se do protiakce. Svou individuální akci nakonec zakončil střelou mimo.
10
Velšané nyní Izraelce aktivním napadáním vyhnali až na jejich obrannou polovinu hřiště, k míči se ale nedostali.
9
Hostujícím pokutovým územím prolétl centr z kopačky Yeiniho, na nějž ovšem nikdo z jeho spoluhráčů nedosáhl.
8
Už ale útočí opět domácí a rozjíždí kombinaci.
7
Aktivnější je sice zatím Izrael, první větší šanci si ale vypracoval Wales! Ramsey si na hranici vápna pohrál s Ben Harushem a poté šajtlí mířil těsně vedle levé tyče. Domácí brankář zůstal jen stát a koukat – být střela o trochu přesnější, neměl by nárok.
6
Tibi posílal dlouhý balon na Damariho, před nímž si ale pro míč doběhl brankář Hennessey.
5
Ben Harush nepřesně centroval, domácí ovšem i nadále kombinují okolo hostující šestnáctky.
3
První tři minuty utkání patřil míč Walesu, zatím ale nepřišel žádný nebezpečný míč k Martzianovi.
2
Kvalitu trávníku na stadionu Sammyho Ofera v Haifě už otestoval také Bale, kterého na něj poslal jeden z domácích reprezentantů.
1
První míč do šestnáctky Izraele směřoval na Robsona-Kanua, toho si ale pohlídal Dgani.
1

Izrael: Martziano – Dgani, Tibi, Ben Haim (C), Ben Harush – Natkho, Yeini, Zahavi – Refaelov, Damari, Ben Haim II.
Náhradníci: Harush, Haimov – Dasa, Gershon, Tawatha, Bitton, Kayal, Buzaglo, Barda, Hemed, Shechter, Sahar.

Wales: Hennessey – Gunter, Davies, Collins, Williams (C), Taylor – Allen, Ledley, Ramsey – Bale, Robson-Kanu.
Náhradníci: Fôn Williams, Ward – Ricketts, Edwards, John, Henley, MacDonald, Lawrence, Cotterill, Vaughan, Church, Vokes.

Rozhodčí: M. Mažić – M. Ristić, D. Djurdjević (V. Jovanović).
Wales

I od hostů se čekalo možná horší umístění v úvodu kvalifikace. Wales má zatím o 1 zápas více než jeho soupeř. Celkově zatím nasbíral 8 bodů za 2 remízy a 2 výhry. Svěřenci trenéra Chrise Colemana zdolali 2:1 Andorru i Kypr a dvakrát remizovali 0:0 – s Bosnou a Belgií. Velkou zbraní Walesu by měla být samozřejmě největší hvězda, křídelník Realu Madrid Gareth Bale, jenž se zatím v kvalifikaci prosadil dvakrát.
Izrael

Málokdo by čekal, že na prvním místě skupiny B bude po třech utkáních Izrael. Domácí doposud vyhráli 2:1 na Kypru, 4:1 v Andoře a doma vyzráli jednoznačně 3:0 nad Bosnou a Hercegovinou. Manažer Izraele Eli Guttman se může především spolehnout na útočníka Lipska Omara Damariho, který v úvodních 3 střetnutích vsítil 5 branek.

Utkání bude řídit čtveřice srbských sudích. Tím hlavním bude Milorad Mažić, jemuž budou na čarách vypomáhat Milovan Ristić a Dalibor Djurdjević. Pozici čtvrtého rozhodčího zaujme Vladimir Jovanović.
Pěkný sobotní podvečer. Vítejte u pokračování základních skupin kvalifikace na Mistrovství Evropy 2016, které se bude konat ve Francii. V tomto online přenosu se zaměříme na duel ze skupiny B mezi Izraelem a Walesem. Textovým přenosem Vás bude provázet Lukáš Konvičný.