Do tohoto zápasu nenastoupil žádný český ani slovenský hráč.

Střely: 19 – 36
Zásahy brankářů: 34 – 16
Vyhraná vhazování: 30 – 31
Dnešní utkání sledovalo 17 426 diváků.
Třetí třetina nám přinesla dvě branky, a to na každé straně jednu. Ve 46. minutě se z gólové situace radovali domácí, kteří dokázali v oslabení vstřelil branku a zvýšit tak vedení na 3:1. O necelé čtyři minuty se radovala i druhá strana. Garbutt se dokázal prosadit v před brankovém prostoru a snížit tak na 3:2. Do konce utkání zbývalo deset minut a branku jsme již neviděli. Konečný stav tedy 3:2.
Je za námi již i třetí třetina, která byla vyrovnaná, ale nakonec zvítězil domácí celek Anaheim Ducks a ujímá se vedení v sérii 2:0 na zápasy.
60:00
59:50
Seguin to zkusil sám, ale přestřelil. U puku domácí, kteří vyhazují kotouč do středního pásma.
59:41
Oddechový čas pro domácí.
59:36
Domácí vyhazují. Byl to Getzlaf, který se pokusil trefit odkrytou branku, ale minul. Zakázané uvolnění.
59:01
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
59:00
58:46
Hraje se 6/4. Dallas střílí z každé pozice.
58:33
Oddechový čas pro hosty.
58:33
Střela od modré, ale Andersen kryje. Dallas už zkouší všechno a střílí z každé pozice.
58:31
Dallas to zkouší v šesti.
58:01
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:55
Cogliano perfektně vybojoval kotouč, a poté ho vyhodil až k Lehtonenovi, který musel rozehrát.
57:19
Hosté se již usazují v útočném pásmu. Whitney rozehrál nepřesně, a tak musí Dallas ven z útočného pásma. Jamie Benn rozjíždí novou útočnou akci.
57:00
Ještě jedna komerční přestávka.
57:00
Getzlaf (ANA) dostává dvě minuty za podražení.
56:59
Dallas nyní hodně aktivní a nestále se drží v útočném pásmu. Tohle, ale bude za dvě minuty. Dallas má nyní výhodu.
56:11
Bonino nyní odvádí v útočném pásmu perfektní práci. Americký útočník našetřil několik cenných vteřin v útočné třetině.
55:21
Daley se dostal do před brankového prostoru, ale nedokázal trefit skákavý kotouč.
54:54
Stars se řítí do útočného pásma. Nakonec se ke střele dostal Seguin, který trefil jen připraveného Andersena. Po odpískání se ještě před domácím brankářem seběhla menší potyčka.
54:32
Komerční přestávka.
54:32
Nyní se bojuje o kotouč v rohu kluziště, ale rozhodčí se už na to nemohl dívat a hru raději přerušil.
53:55
Dallas se vrhl do útoku opravdu po hlavě. Anaheim se jen brání a zatím je bez šance dostat se do útočného pásma.
52:05
Až teď se domácí osvobozují a vyhazují kotouč do středního pásma. Tam se ho ale ujímá hostující útočník.
50:48
Hosté jsou při chuti a stále se drží v útočném pásmu, kde kombinují, ale zatím nikdo nevystřelil.
49:58
Dallas právě vstřelil branku!
Tak tohle bude ještě drama! Dallas snižuje na rozdíl jediné branky. Roussel rozehrál na Horcoffa, který z levého kruhu přihrál o zadní mantinel na nikým nehlídaného RYANA GARBUTTA, který si před brankou nejprve zpracoval puk a nakonec vystřelil přesně k levé tyčce. Andersen byl bez šance. Asistence: Shawn Horcoff a Antoine Roussel.
49:22
Domácí hrají v klidu a nikam nespěchají, naopak hosté začínají pomalu, ale jistě otevírat obranu a všechnu sílu vrhat do útoku.
48:28
Ničuškin ztratil kotouč, ale domácí toho nevyužili. Dallas tedy stále u puku. Ruský útočník, si ale chtěl napravit reputaci a zkusil štěstí střelou od modré. Andersen jeho pokus vyrazil za vlastní klec.
47:39
Perry si nahodil kotouč do útočného pásma, ale už ho nestihl dojet a rozhodčí signalizují zakázané uvolnění.
47:16
Sceviour rozjíždí útočnou akci hostů od vlastní branky. Hosté musí otevřít obranu a vrhnout se do útoku.
46:40
46:40
Střela od modré, kterou vyslal Getzlaf skončila v moci finského brankáře. Bude se vhazovat po jeho pravici.
45:39
45:09
Anaheim právě vstřelil branku!
Neuvěřitelné co Anaheim dokáže v oslabení! Getzlaf přihrál zpoza branky na volného ANDREWA COGLIANA, který si dokázal nejprve Lehtonena položit na zem a poté ho střelou pod horní tyč překonat. Asistence: Ryan Getzlaf.
44:47
Hosté se brání na jedničku. Nyní to byl Lovejoy, který se ujal kotouče a vyhodil ho do středního pásma.
44:18
Velká šance pro hosty k vyrovnání. Využijí tuto přesilovou hru?
43:40
Perry (ANA) dostává dvě minuty za zdržování hry.
43:36
Andersen má od začátku třetí třetiny plné ruce práce. Teď to zkusil Fiddler, ale ani ten nedokázal domácího gólmana překonat.
43:09
Goligoski to zkoušel na na Seguina, který střelou z první trefuje pouze připraveného domácího brankáře.
42:36
Domácí jsou opět u puku a nyní kombinují v útočném pásmu.
41:58
Cogliano se hnal po pravé straně do útočného pásma, ale k zakončení se nedostal, neboť ho skvěle bránil Goligoski.
41:10
Domácí si nyní nerozuměli v rozehrávce a nakonec z toho je zakázané uvolnění.
40:48
Dallas začal velmi aktivně a nyní se usadil před Andersenem. Gončar střílel od modré, ale trefil pouze zadní plexisklo.
40:19
Vhazování vyhráli hosté a už se ženou do útočného pásma.

Vyhraná vhazování: 21 – 21
Druhá třetina je už také za námi. Tato třetina patřila jednoznačně domácím, kteří v ní měli obrovský tlak. Anaheim měl ihned na úvodu několik šancí, ale branku vstřelil až ve 37. minutě. Perry si vybojoval kotouč a poté vyslal střelu, která měla přesnost. Jeho střela skončila za brankovou čárou a tím pádem se domácí dostali do jednobrankového vedení. Ke konci třetiny měli ještě hosté příležitost v přesilové hře vyrovnat. Tu to početní výhodu, ale využít nedokázali, a tak se stav už neměnil. Po druhé třetině vedou Ducks 2:1.
40:00
39:59
39:35
Obrovský tlak hostů. Daley to zkusil od modré a po odpískání se před brankou se seběhla šarvátka. Vylučovat se zřejmě nebude.
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:51
Getzlaf se ujal kotouče a bez problému vyhazuje do středního pásma.
38:29
Až teď se hosté usadili v útočném pásmu, kde se pokoušejí najít recept na domácího brankáře.
37:59
Koivu (ANA) dostává dvě minuty za hákování.
37:49
Hosté si vynutili faul a nyní mají početí výhodu. Bude se vylučovat.
37:05
Roussel neudržel své nervy na uzdě a ve středním pásmu vyprovokoval soupeře, ale vylučovat se nebude.
36:58
Dallas rozjíždí útočnou akci a pokouší se vstřelit vyrovnávací branku.
36:15
Tohle si domácí, ale zaslouží. Ve druhé třetině měli obrovský tlak a až nyní se prosazují. COREY PERRY vybojoval kotouč a ihned střelou z pravého kruhu prostřelil Lehtonena. Tato střela měla přesnost a hostující brankář byl bez šance. Bez asistence.
35:58
35:57
Getzlaf vyhodil puk do středního pásma, kde se ho ujal hostující Seguin. Ten ale neudržel puk za modrou čárou a je z toho postavení mimo hru.
35:05
U puku nyní Dallas, který se po delší době dostává do útočné třetiny. Cole zkusil štěstíčko od modré, ale jeho rána nebyla přesná a letěla mimo branku.
34:11
Selanne ti zkusil z ostrého úhlu, Lehtonen vyráží. Publikum nyní ve stoje tleská svému týmu, protože to co předváděli nyní domácí je neuvěřitelné.
33:36
Domácí mají nyní obrovský tlak a stále operují s pukem v útočném pásmu.
32:53
Bonino se dostal do samostatného úniku, ale jeho střel z mezikruží skončila v moci hostujícího brankáře.
32:17
Hra se nyní odehrává ve středním pásmu. Nakonec puk vybojovali domácí, kteří se již nachází v útočném pásmu.
31:24
Ducks mohli založit rychlou akci, ale jejich přečíslení se zastavilo na modré čáře, neboť Koivu vjel do ofsajdu.
30:54
Cogliano se opět dostal ke střele z levého kruhu, ale opět Lehtonen chytá. Třetí formace domácích je zatím nejnebezpečnější.
30:23
Lehtonen nyní předvedl krásný zákrok proti střele Perreaulta. Vhazovat se bude po levici hostujícího brankáře.
29:58
Následuje komerční přestávka.
29:58
Domácí se hnali do útočného pásma, ale na modré čáře si hráči neporozuměli, a je z toho ofsajd.
29:29
29:06
Gončar udržel kotouč v útočné třetině, ale Eaikn nedokázal zpracovat přihrávku, a tak musí Dallas opět do středního pásma.
28:41
Další vyhození v podání Fowlera. Tato přesilová hra se hostům opravdu nedaří.
28:26
Až teď se do útočného pásma dostali, a to zásluhou Chiassona, který nahodil puk.
27:59
Domácí se ale brání skvěle. Zatím se Stars nedostali do útočného pásma.
27:29
Getzlaf (ANA) dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Velká šance pro hosty.
27:05
Teď rychlý protiútok Dallasu. Seguin dostal přihrávku na střed levého kruhu, odkud vypálil tvrdou ránu. Andersen, ale tento pokus likviduje.
26:47
Cogliano uháněl po levém mantinelu, ale jeho střela byla zblokovaná. Hostující brankář nemusel zasahovat.
26:24
Další ofsajd domácích. Tentokrát se provinil švédský útočník Silfverberg. Následuje komerční přestávka.
26:17
Domácí se rapidně zlepšili. Ve druhé třetině hostům nedávají žádnou šanci. Anaheim se neustále drží v útočném pásmu, ale nemůže překonat Lehtonena.
25:46
Fowler zkoušel štěstí od modré, ale opět úspěšný Lehtonen.
25:09
Cogliano mohl jít spolu se Selannem do přečíslení, ale finský útočník byl příliš rychlý. Nakonec je z toho postavení mimo hru.
24:49
Teď se hra přesunula na druhou stranu, kde se pokouší vymyslet něco hosté.
23:55
Ducks se drží v útočném pásmu, ale o puk se bojuje za Lehtonenovo brankou.
23:16
Jamie Benn chtěl přelstít Andersena střelou zpoza branky, ale domácí brankář byl pozorný a jeho pokus ukryl do své lapačky.
22:36
Dallas se hnal dopředu, ale jeho akci pokazil ofsajd.
21:44
U puku jsou stále domácí, ale nemohou se usadit v útočné třetině. Nyní je vyhnal Gončar, který vyhodil puk do středního pásma.
20:51
20:39
Lindholm to zkusil od modré, ale hostující brankář byl pozorný a kotouč vyrazil za svoji svatyni.
20:18
Vhazování vyhráli domácí, kteří na nic nečekají a ihned se ženou do útočného pásma.

Další třetina začne přibližně v 5:14.
Je za námi první dvacetiminutovka a výsledková tabule nám ukazuje vyrovnané skóre 1:1. Tempo utkání jasně řídí hosté, kteří si neustále drží v útočném pásmu a vytvářejí si velké šance. O první branku utkání se postaral hostující Chiasson, který se trefil v přesilové hře. Po této brance si ještě Dallas vytvořil několik slibných šanci, ale recept na Andersena už v první třetině nenašel. Během úvodní třetiny jsme také měli k vidění osobní souboj, ve kterém figurovali Perry a Daley. Jako vítěz vzešel hostující obránce, který ale ještě inkasoval dvouminutová trest za hrubost. V 18. minutě se postaral o vyrovnávací branku kanadský centr Ryan Getzlaf, který získal kotouč po chybě Erica Cola a poté se už jen řítil sám na Lehotnena. Jeho střela kterou vyslal zápěstím propadla hostujícímu brankáři mezi betony. Hosté budou do druhé třetiny vstupovat ve čtyřech, neboť si ještě Goligoski musí odsedět padesát jedna vteřin na trestné lavici. Uvidíme zda domácí využijí poloviční početní výhodu.
20:00
19:55
Anaheim se usadil v útočném pásmu, ale v této třetině se již zřejmě nic nestane.
19:42
19:35
Ducks se ještě pokoušejí o útočnou akci.
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:51
Další vyloučení. Goligoski (DAL) dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Hra bude pokračovat 4/4.
18:39
Whitney to zkusil z ostrého úhlu, ale jeho střela skončila jen v připravené Andersenové lapačce.
18:06
Dallas prohrál vhazování v útočném pásmu, ale nyní je již u kotouče a může založit útočnou akci.
17:42
Koivu (ANA) dostává dvě minuty za krosček.
17:14
V závěru první třetiny se dočkali branky i domácí. Cole ztratil kotouč v obranném pásmu, a toho využil hráč s číslem patnáct. RYAN GETZLAF se dostal až před branku Lehtonena a střelou mezi betony vyrovnává. Bez asistence.
16:47
16:25
Dallas vyhazuje kotouč k domácímu brankáři. Hosté zvládají oslabení na výbornou.
15:39
Dallas dokonce i v oslabení forčekuje v útočném pásmu. Nyní to byl Selanne, která zavezl puk do útočné třetiny.
15:09
Domácí se ihned pokoušejí usadit v útočném pásmu, ale to se jim zatím vůbec nedaří.
14:47
Tak nakonec z toho vyplynula přesilová hra pro domácí. Daley (DAL) dostává dvě minuty za hrubost.
14:47
14:47
Nyní se před brankou Lehtonena seběhl osobní souboj. Byl to Perry (ANA) a Daley (DAL), kteří si vyměnili pár facek a nyní již usedají na trestnou lavici.
14:05
Bonino dostal přihrávku do středu pravého kruhu, ale jeho střela neměla přesnost. Lehtonen nemusel zasahovat.
13:19
Gončar nyní vybojoval kotouč za domácí brankou a zkoušel nahrát na modrou, kde byl jeho spoluhráč Rome, ale ten nedokázal tento pas zpracovat, a tak jsou hosté z útočného pásma vyhnáni.
12:54
Domácí se dostali k odraženému puku a ihned chtěli založit útočnou akci, ale zastavilo je zakázané uvolnění.
12:39
Až teď se to povedlo Fowlerovi, který nahodil kotouč do středního pásma, ale tam se ho zase ujali hráči Dallasu.
12:18
Anaheim se jen brání a nemůže se dostat z vlastního obranného pásma.
11:36
Před brankou ještě dorážel Seguin, ale ten už nedokázal kotouč dostat za záda domácího brankáře. Po odpískání se před brankou ještě seběhla menší potyčka.
11:29
Hosté rozjíždějí další útočnou akci. Od modré vystřelil Goligoski, ale o několik desítek centimetrů minul branku.
11:16
11:16
Nakonec to vzal tedy na sebe Koivu, který objel branku a chtěl zakončovat k pravé tyčce, ale Lehtonen situaci předpověděl a svojí pravou tyčku si pohlídal.
11:10
Cogliano se objevil před brankou Lehtonena, ale přihrávku od svého spoluhráče nedostal.
10:45
Anaheim se mohl dostat do útočného pásma, ale nakonec se spoluhráči nedomluvili a kotouč skončil na zakázaném uvolnění.
10:07
Domácí se pokoušejí o vyrovnávací branku, ale hosté skvěle brání.
07:40
A máme tady úvodní branku utkání! Přesilová hra Dallasu trvala šestnáct vteřin. Jamie Benn krásně přihrál zpoza branky do před brankového prostoru, kde byl zcela osamocen ALEX CHIASSON. Kanadský útoční střelou z první prostřelil domácího brankáře. Asistence: Jamie Benn, Alex Goligoski.
07:24
Perry (ANA) dostává dvě minuty za sekání.
06:55
Daley neudržel kotouč v útočném pásmu, a tak musím hosté pryč z útočné třetiny.
06:35
Máme tady komerční přestávku.
06:34
Opět to byl Cole, který se dostal na střed levého kruhu a odtamtud vypálil. Andersen si ale svoji levou tyčkou pohlídal a krásným zákrokem střelu ukryl do své lapačky. Vhazovat se bude po pravici domácího gólmana.
05:59
Cole se dostal mezi kruhy v útočném pásmu a z této dobré pozice minul branku.
05:22
Teď zase rychlý protiútoku, který vede v čele Getzlaf. Ten nakonec přihrál na volného Perryho, kterému tato přihrávka, ale vůbec nesedla. U puku hosté.
04:31
Hosté se usadili v útočné třetině a nyní kombinují. Gončar to zkusil od modré, ale Andersen byl připraven a střelu vyrazil mimo branku.
03:58
03:29
Domácím se přesilová hra příliš nedaří. Další vyhození Dallasu.
01:59
Bonino vyslal prudkou střelu, ale tu zblokoval jeden z obránců hostů. Goligoski se dostal k odraženému kotouči a vyhodil.
02:38
Hosté se zatím brání. Domácí se usadili v útočném pásmu a pokoušejí se najít recept na Lehtonena.
01:58
Garbutt (DAL) dostává dvě minuty za krosček.
01:54
Garbutt dostal pěknou přihrávku na modrou, odkud se řítil zcela sám na domácího brankáře, ale jeho bekhendovou střelu Andersen vychytal!
01:20
Eakin se rozjel středem hřiště, a poté vyzkoušel pozornost Andersena, ale ten byl připraven a střelu ukryl do své lapačky.
00:58
Dallas drží kotouč ve svém obranném pásmu a pokouší se rozehrát, ale to se zatím první formaci nedaří.
00:06
Úvodní vhazování vyhráli domácí, kteří se ihned pokouší rozjet útočnou akci.
00:01
Utkání může každou chvíli začít.
Ti právě naskakují na ledovou plochu. Nyní si poslechneme hymnu USA.
Stadion je ponořen do tmy a nyní se čeká na hráče.
Vítám všechny hokejové příznivce u druhého kola Play-off západní konference. Jak již bývá zvykem u NHL, utkání započne o několik málo minut později.

Anaheim Ducks: Andersen (Hiller) – Beauchemin, Lindholm, Robidas, Allen, Lovejoy, Fowler – Perry, Getzlaf, Smith-Pelly – Palmieri, Bonino, Winnik – Silfverberg, Koivu, Cigliano – Selanne, Perreault, Maroon

Dallas Stars: Lehtonen (Thomas) – Daley, Goligoski, Jo. Benn, Nemeth, Gončar, Rome – Ničuškin, Seguin, Ja. Benn – Garbutt, Eakin, Roussel – Chiasson, Fiddler, Cole – Sceviour, Horcoff, Whitney

Rozhodčí: Watson, St. Pierre – Cameron, Murphy.

Do tohoto zápasu nenastoupí žádný český ani slovenský hráč.