To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu.
Je dobojováno! Atlético Madrid nakonec vítězí v La Coruñi 2:1 a z dnešního zápasu si odnáší tři body. Domácí byli dlouho zcela neškodní a zdálo se, že si hosté z hlavního města v poklidu dojdou pro vítězství, ale Riera gólem v 78. minutě přeci jen trochu zdramatizoval závěr zápasu. Nakonec se však nic nezměnilo na tom, že o osudu utkání rozhodl již v prvním poločase dvěma brankami Antoine Griezmann.
90+4
90+4
Domácí měli ještě k dispozici rohový kop, pro nějž si však bez potíží došel Oblak.
90+3
Odpískaný útočný faul není dobrou zprávou pro domácí Deportivo.
90+3
Atléticu se daří nepouštět domácí do nebezpečných prostorů a čas rychle utíká.
90+2
Hosté hledali dlouhým centrem nabíhajícího Jiméneze, ale u míče byl dříve vyběhnuvší Fabri.
90+1
Rozhodčí Fernández nastavuje čtyři minuty nad rámec normální hrací doby.
90
Atlético teď drží hru daleko od své brány a poslední minuta normální hrací doby je již v plném proudu.
88
Domácí jsou teď možná až trochu přemotivovaní, což nyní prokázal Fariña, který si v souboji s Gámezem pomohl útočným faulem.
87
Domácí Moreno Juanfran centroval do vápna, kde však balón doputoval jen k Oblakovi.
85
Hráči Deportiva teď nepůjčují soupeři balón a předvádí jednoznačně svou nejlepší pasáž v celém zápase.
83
Atlético mělo k dispozici rohový kop, z něhož však nebezpečí nevzešlo a v útoku už jsou opět domácí.
81
Domácí rázem působí, jak kdyby je někdo polil živou vodou a čeká nás nejspíš překvapivě dramatická závěrečná desetiminutovka!
80
Žlutou kartu dostává Jan Oblak (Atlético Madrid).
79
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Toché, přichází Isaac Cuenca.
78
La Coruňa právě vstřelila branku!
Domácí se nakonec přeci jen vracejí do hry! Sidnei potáhl míč po levé straně až k zadní čáře, od níž nacentroval na bližší tyč, kde byl ORIOL RIERA, který našel hlavou mezeru mezi tyčí a brankářem Oblakem.
74
Domácí se ubránili a nyní mají míč ve své moci.
73
Velká šance hostů! Fabri musel dvakrát zasahovat a následně mu na brankové čáře dokonce pomohl jeden ze spoluhráčů. Rohový kop má teď pro změnu k dispozici hostující Atlético.
72
Žlutou kartu dostává Sidnei (Deportivo La Coruňa).
72
Hostující obrana neměla s rohovým kopem žádné větší potíže.
71
Medunjanin se chystá rozehrát rohový kop domácího týmu.
70
Na zápas zavítalo 27 693 diváků.
69
Pro přímý kop v podání domácího Medunjanina si došel hostující brankář Oblak, který sbírá balón ze vzduchu.
68
První střela na bránu v podání domácího týmu! Po přihrávce z levé strany se ve vápně dostal do zakončení Domínguez, jemuž však střela příliš nesedla a Oblak neměl těžkou práci.
67
Jimenéz to přehnal s důrazem a nakonec je mu pískán útočný faul. Míče se chopí domácí.
66
Griezmann dnes hattrick nedovrší. Střelec dvou branek je střídán a do hry se místo něj podívá Fernando Torres.
64
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Luisinho, přichází Juan Domínguez.
63
Naopak hosté nadále hrozí! Juanfran teď pronikl s míčem do šestnáctky, kde dostal míč ke Griezmannovi, ale tomu se nakonec nepodařilo zakončit.
62
Kdepak, ze strany domácích je to opravdu trápení. Deportivu se nedaří vymyslet nic kloudného a většinou rychle ztrácí míče.
60
Máme za sebou už hodinu hry a ze strany Deportiva stále není vidět nějaké výrazné zlepšení. Domácí jsou směrem dopředu zcela bezzubí a těžko si představit, že by mohli tímto způsobem nějak ohrozit výhru Atlética.
59
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Arda Turan, přichází Raúl Jiménez.
58
Koke centroval z pravé strany do vápna, kde však míč našel jen hlavu jednoho z domácích obránců.
56
Griezmann si nabíhal z domácí obranu, ale rozhodčí ho zastavují odpískáním ofsajdu.
54
Žlutou kartu dostává Toché (Deportivo La Coruňa).
52
García se ve vápně dostal do zakončení, ale jeho hlavičku Fabri vyráží mimo bránu!
51
Po centru Medunjanina je však domácím pískán ofsajd a u míče bude Atlético.
50
Deportivo má k dispozici standardní situaci na útočné polovině.
48
Nově nastoupivší Fariña centroval do hostující šestnáctky, kde si však pro míč došel Oblak.
46
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Lucas, přichází Luis Fariña.
46
Po prvním poločase vede Atlético nad Deportivem La Coruña 2:0 zásluhou dvou branek Antoine Griezmanna. Domácí za celý poločas ani jednou nevystřelili na bránu a obraz hry nenapovídal tomu, že by se jim mohlo utkání povést zdramatizovat. Uvidíme, co nakonec přinese druhý poločas, který začne přibližně v 19:02.
45+1
45+1
Domácí měli v závěru první půle k dispozici rohový kop, který však skončil jen u brankáře Oblaka. Nic dalšího už se v této fázi hry nestane.
45
První poločas bude nastaven o jednu minutu.
44
Přímý kop hostujícího týmu skončil jen v náručí brankáře Fabriho.
42
Hru teď navíc kouskují časté drobné přestupky proti pravidlům. Po jednom z nich teď budou na polovině hřiště rozehrávat hosté.
40
Tempo hry je teď opravdu mizerné. Atlético nikam pospíchat nemusí a domácí působí možná až odevzdaným dojmem, přestože se stále hraje teprve první poločas.
38
Centrovaný míč našel jen jednoho z domácích obránců a dopředu se může vydat Deportivo.
37
Koke se chystá rozehrát další rohový kop hostujícího týmu.
35
Domácí fanoušci začínají projevovat svou nespokojenost pískotem. Nutno uznat, že se jim není příliš co divit, jelikož Deportivo zatím nepředvádí vůbec nic.
34
Domácím se podařilo odvrátit míč až na polovinu hřiště, takže Atlético bude muset zakládat útok od začátku.
33
Hosté si vzápětí celou situaci zopakují, jelikož ihned získávají další roh.
32
Domácí Moreno Juanfran tečoval míč směrem do zámezí a následovat bude rohový kop Atlética.
30
Máme za sebou první půlhodinu hry, která nám sice nenabídla žádnou skvělou podívanou, přesto jsme však viděli už dvě branky. Atlético předvádí výbornou produktivitu, na góly se moc nenadřelo a soupeře zatím k ničemu nepouští.
29
Koke zkoušel střílet z dvaceti metrů, ale míč mířil jen přímo do náruče domácího gólmana.
27
Žlutou kartu dostává Raúl García (Atlético Madrid).
26
Žlutou kartu dostává Diego Godín (Atlético Madrid).
25
Griezmann si nabíhal na centr za obranu, ale rozhodčí mu odpískali ofsajd a ukončili tím útočnou akci Atlética.
24
Zatím jsme v zápase viděli dvě střely na bránu a obě skončily gólem. Atlético předvádí výbornou produktivitu a svého soupeře zároveň vůbec nepouští do šancí, takže Deportivo to za tohoto stavu bude mít už hodně těžké.
22
Atlético právě vstřelilo branku!
A zničehonic je to už 0:2! Dlouhý aut přizvedl ve vápně nešťastně Sidnei, po jehož zásahu se míč dostal až k osamocenému ANTOINE GRIEZMANNOVI, který pohotovou střelou na vzdálenější tyč nedal Fabrimu šanci.
20
V útoku už jsou s míčem opět domácí, kteří však stále marně čekají na svou první střelu na bránu. Oblak je zatím bez práce.
18
Centr z levé strany propadl v domácím vápně až k Turanovi, který přihrál pod sebe Thiagovi, jehož kolmou přihrávku na nabíhajícího Garcíu zastavil jeden z obránců.
16
Hosté nechávají hrát domácí s balónem, ale Deportivo není schopno najít skulinku v obraně Atlética. Zápasu teď celkem chybí tempo.
14
Hra se teď hodně uklidnila. Oba týmy se nikam příliš neženou a míč se teď neustále pohybuje mezi oběma šestnáctkami.
12
Domácí teď rozvážně kombinují na vlastní polovině, zatímco Atlético trpělivě vyčkává ve středu hřiště.
10
Domácí teď zahrozili ze značky rohového kopu. Centrovaný míč našel Sidneiho, který se snažil zakončit, ale balón spíš jen posunul na Oblaka.
9
Koke fauloval Bergantiñose a vidí za to první žlutou kartu zápasu.
6
Po Kokeho centru měli domácí ve svém vápně velké potíže a míč nakonec odvrátili jen Gimenézovi, který přihrál hlavou osamocenému ANTOINE GRIEZMANNOVI, jemuž vůbec nevadilo, že byl zády k bráně a nádherným zakončením přes hlavu uklidil míč do sítě.
5
Další standardka pro Atlético.
4
Koke hledal od rohového praporku Griezmanna, ale ten se nakonec do zakončení nedostal.
3
Turanův centr byl domácí obranou odvrácen na rohový kop.
2
Domácí se teď dostali s míčem do vápna, kde zkoušel střílet Cavaleiro, ale jeho střela byla zablokována.
1

Deportivo La Coruňa: Fabri – Moreno Juanfran, Lopo, Sidnei, Luisinho – Lucas, Medunjanin, Bergantiños (C), Cavaleiro – Riera, Toché.
Náhradníci: Lux – Pablo, Domínguez, Rodríguez, Fariña, Laure, Cuenca.

Atlético Madrid: Oblak – Torres Juanfran, Giménez, Godín, Gámez – Mendes – Raúl García (C), Koke, Ñíguez, Turan – Griezmann.
Náhradníci: Moyà – Siqueira, Jiménez, F. Torres, Ansaldi, Cani, Miranda.

Rozhodčí: David Fernández – Raúl Cabañero, Jorge Canelo.
Zdravím všechny fotbalové příznivce! Španělská Primera División pokračuje 32. kolem, v němž Deportivo La Coruňa přivítá na svém hřišti Atlético Madrid. Domácí se momentálně nachází těsně nad pásmem sestupu, a to jen díky tomu, že jsou o skóre před osmnáctou Almeríou, která má stejně bodů. Deportivo tedy ještě čeká tuhý boj o záchranu a z domácích zápasů by nutně potřebovalo body, ale proti Atléticu to bude mít hodně těžké. Madridský celek v lize osmkrát v řadě neprohrál a s 66 body mu nyní patří třetí ligová pozice za Barcelonou a Realem. Atlético se ovšem musí koukat hlavně pod sebe, protože pronásledovatelé z Valencie a Sevilly mají také dobrou formu a boj o Ligu mistrů ještě není rozhodnutý. Cílem týmu pod vedením Diega Simeoneho tedy bude rozhodně vítězství, kterým se Atlético bude chtít dostat do pohody před odvetou čtvrtfinále Ligy mistrů proti Realu.