To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Jediný gól dnes rozhodl utkání mezi Getafe a Levante, a to dost překvapivě ve prospěch hostů. Ti nebyli před zápasem favority, ale za skvěle odehranou první půli si nějaké ty body zasloužili. Že to jsou rovnou všechny body, rozhodl druhý poločas, v němž zase byli lepší domácí, kterým se ale v útoku vůbec nedařilo.
90+4
90+3
Ještě rohový kop pro Getafe! To se hraje již čtvrtá minuta nastaveného času, do vápna tak spěchá i Guaita.
90+2
Žlutou kartu dostává Emiliano Buendía (Getafe CF) za faul na Sissoka.
90+2
Nastavují se tři minuty, domácím se kombinace nedaří, zbytečné ztráty míčů je připravují o možnost zaútočit.
90+1
V první nastavené minutě Mariño vykopává od své branky.
90
Poslední minuta řádné hrací doby, nepřesný centr Sarabii z pravé strany.
89
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Babá a Sergio Escudero, přichází Emiliano Buendía a Ivi.
89
89
Hned dvojí změnu v sestavě připravují ještě domácí.
88
Ale nic z toho nebude, naopak, vhazovat budou hosté.
87
Autové vhazování domácích, na polovině Levante.
85
Uche hlavičkuje na hranici pokutového území, ale vedle branky.
84
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Víctor Casadesús, přichází Víctor Camarasa.
84
Žlutou kartu dostává Sergio Escudero (Getafe CF).
83
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází José Luis Morales, přichází Kalu Uche.
82
Žádné nebezpečí pro branku soupeře, David Barral hlavičkuje mimo.
81
Rohový kop pro Levante, José Luis Morales rozehraje z pravé strany.
80
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází José Mari, přichází Mohamed Sissoko.
79
Tentokrát hosté budou střídat.
78
To byla velmi dobrá akce Getafe, Babá opět ztrácel zhruba krok k dobrému pasu z levé strany, v opačném případě by zřejmě doklepl míč do branky!
76
Tlak Getafe se stupňuje, hosté v podstatě pouze odkopávají míče.
75
Centr na bližší tyč, kde však odvrací bránící Casadesús.
75
Rohový kop Getafe z pravé strany, hosté sice odvrací, ale pouze za cenu dalšího rohu.
74
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Álvaro Arroyo, přichází Fredy Hinestroza.
73
Domácí připravují střídání.
72
A další pas domácích na pravou stranu, tudy nyní domácí táhnout většinu svých akcí.
71
Hra se nám trochu přiostřila, útočný faul José Mariho.
70
Nepřesný pas domácích na pravou stranu, v posledních minutách mají domácí jasnou převahu.
67
Pouze do hlavy bránícího hráče v trojčlenné zdi napálil Pablo Sarabia míč z volného kopu, to je škoda pro domácí.
66
Žlutou kartu dostává José Luis Morales (Levante UD) za nerespektování postavení při standardní situaci soupeře.
66
Velmi dobrá pozice pro volný přímý kop Getafe, z pravé strany rozehrává Sarabia.
65
Žlutou kartu dostává Toňo (Levante UD) za taktický faul, kdy před vlastním vápnem "musel" faulovat pronikajícího Leóna.
64
Ale hosté se dokázali ubránit, jenže nákopem na nikoho darují míč soupeři.
64
Pedro León vybojoval autové vhazování z pravé strany.
63
Domácím se daří držet míč na polovině soupeře.
60
Žlutou kartu dostává Simão (Levante UD) za sražení Sarabii k zemi.
59
Mariño se z toho trochu vzpamatovává, ale je to v pořádku, pokračuje se ve hře.
58
Pedro León na pravé straně v ofsajdu, situaci ale ještě dohrál a nakonec nešťastně napálil míčem gólmana soupeře do hlavy.
57
Žlutou kartu dostává Pablo Sarabia (Getafe CF) za nebezpečný "šlapák" proti noze Barrala.
56
Rohový kop pro Getafe, domácí rozehrají z pravé strany.
55
Útočný faul domácích, Jose Mari se po souboji s Mehdi Lacenem poroučel k zemi.
54
Mariño se zapojil do rozehrávky svého týmu.
53
Babá za obranou Levante, kde se snaží přebrat dlouhý nákop, ovšem je v ofsajdu.
52
Vyntra sprintoval s míčem po levé straně, prvního bránícího hráče obešel, na Juanfranovi již ale ztroskotal.
51
Pablo Sarabia centruje z levé strany, ale hodně nepřesně, míč končí mimo hřiště.
50
Diego Castro byl v dobré pozici na hranici vápna soupeře, jeho střelu však Mariño v pohodě chytá.
49
David Barral fauluje v pokutovém území, odkop od branky Getafe.
48
Od Nalda se míč odráží do autu, hosté vhazují z pravé strany, na polovině Getafe.
46
První poločas nabídl poměrně pohledný fotbal, v němž jsou zatím trochu lepší hosté, což také vystihuje konečné skóre této části zápasu. Doposud jediný gól totiž vstřelil hostující Casadesús, který se prosadil ve 35. minutě hlavou z rohového kopu.
45+1
45
Poslední minuta prvního poločasu, hosté drží míč.
44
Z levé strany rozehrává Sarabia, míč míří na zadní tyč, kde hlavičkuje Rodríguez, ovšem míč skončil nad brankou.
44
Rohový kop pro Getafe, dobrou práci odvedl Babá na levém křídle.
43
Casadesús ještě přihrává José Marimu, který pálí před pokutovým územím soupeře, míč však končí vysoko nad brankou.
42
Ubránili se v pohodě a Barral sprintuje s míčem dopředu.
41
Hosté se nyní budou bránit při volném kopu domácích.
40
Poslední pětiminutovka první půle, stav stále stejný – hosté vedou 1:0.
37
Míč končí mimo branku hostů, Mariño rozehraje od své branky.
36
Nyní mohou odpovědět domácí z volného kopu na polovině Levante.
35
Levante právě vstřelilo branku!
Povedlo se! Hosté rozehráli rohový kop, míč dopadl přesně na hlavu VÍCTORA CASADESÚSE, který dokázal míč usměrnit do branky, i přes snahu obránců Getafe.
34
Tu možnost mají hosté nyní, kdy mají k dispozici rohový kop z pravé strany.
31
Je za námi první půl hodina hry a zatím lze konstatovat, že lepší jsou hosté, kteří však svou převahu zatím nedokázali gólově vyjádřit.
29
Při odkopu ale bránící Juanfran bolestivě nakopl útočícího Escudera, který se těžce zvedá z trávníku.
29
Pedro León odcentroval z pravé strany do vápna, ale hosté se trochu i se štěstím ubránili.
28
Guaita má opět míč ve svém držení, po hlavičce Davida Barrala, který je zatím na hrotu útoku Levante velmi aktivní.
27
Tam se málem opět do dobré šance dostal D. Castro, který ale nakonec na hranici vápna upadl.
26
Gólman Guaita vykopává, míč směřuje až na polovinu soupeře.
24
Sudí domlouvá hostujícímu trenérovi, kterému se nelíbí posouzení ofsajdové situace.
22
Sudí Álvarez nyní domlouvá dvěma hráčům na polovině Getafe, míč mají domácí.
21
To až nyní a hned to byla gólovka! Po přesném pasu Escudera se ve vápně dostal za obranu Diego Castro, který okamžitě střílel, jenže Mariño ho fantasticky vychytal!
20
Totéž platí i po akci domácích pro branku Levante, Mariño zatím nemusel řešit vážnější akci.
19
Žádné nebezpečí pro branku Getafe.
18
Juan Rodríguez fauluje na své polovině, volný kop pro Levante, z pravé strany, z velké dálky od branky Getafe, rozehrává García.
17
Guaita si staví míč a bude odkopávat od své branky.
16
David Barral zkouší propasírovat míč z pravé strany do vápna, ale je pískán ofsajd.
15
To nebyl vůbec špatný pas na Escudera, který z levé strany poslal ještě pas před branku, kde chybělo domácímu Babá jen pár decimetrů!
14
Kombinace domácích ve středu hřiště.
13
Nákop Juanfrana končí na kopačkách domácích obránců, kteří mohou rozehrávat.
10
Od Escudera se odráží míč do autu, hosté mohou vhazovat na vlastní polovině.
9
David Barral se nyní ocitl s míčem ve vápně Getafe, ale ztroskotal na dvojici obránců.
8
Domácí mají míč a snaží se překonat zhuštěný střed hřiště.
5
Guaita musí zasahovat proti hlavičce Barrala.
4
José Luis Morales sprintuje po levém křídle, zkouší odcentrovat, ale míč končí mimo hřiště, další roh pro Levante.
3
Volný kop hosté, z levé strany rozehrává García, nakonec David Barral zkouší vystřelit, ale je v pádu, míč končí mimo branku soupeře.
2
José Mari poslal míč před branku, kde ale bránící Babá odehrál mimo pokutové území.
1
Hned v první minutě rozehrají hosté rohový kop.
1
Oba týmy na hrací ploše.

Getafe CF: Guaita – Arroyo, Vigaray, Naldo, Escudero – Lacen, J. Rodríguez – León, Sarabia, D. Castro – Babá.
Náhradníci: López – Buendía, Felip, Hinestroza, Ivi, Lago, Villalón.

Levante UD: Mariño – López, Vyntra, Ramis Barrios, García Juanfran, Toňo – Simão, Mari, Morales – V. Casadesús, Barral.
Náhradníci: J. Fernández – D. Navarro, Sissoko, Uche, Camarasa, El Zhar, Martins.

Rozhodčí: Álvarez – Gallego, Barranco.
LEVANTE UD
Hosté mohou dnes na hřišti Getafe v podstatě pouze překvapit. Ovšem podobné překvapení, o jaké se Levante postaralo ve 29. kole na hřišti Almeríi, kde zvítězilo 4:1, by jistě nebylo k zahození! Levante potřebuje body jako sůl, náskok na sestupové příčky se tenčí!
GETAFE CF
Domácí vstupují do dnešního souboje v pozici favoritů, byť v podstatě "pouze" papírových. V tabulce mají totiž na třináctém místě o sedm bodů více, než soupeř. Navíc se Getafe v posledních zápasech poměrně daří, byť po dvou výhrách a jedné remíze přišla krutá prohra 0:4 v posledním kole na hřišti Bilbaa.
Vítejte u onlajn přenosu utkání třiatřicáctého kola španělské Primera División, v němž domácí GETAFE CF přivítá LEVANTE UD. Utkání se odehraje na Coliseum Alfonso Pérez v Getafe (Madrid) a povede jej trojice španělských sudí, jako hlavní Alfonso Álvarez, na čarách s asistenty José Gallegem a Juanem Barrancem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.