Loučí se s vámi Michal Belšán, někdy u dalšího onlajnu na počtenou! Děkujeme, že jste tento onlajn sledovali.
Ufa potvrdila roli favorita a vyhrála na ledě posledního Togliatti 2:0.
Ačkoliv byli domácí střelecky aktivnějším týmem, nakonec nedali ani jednu branku. Všech 28 pokusů totiž pokryl Vitalij Koval.
Hosté se dostali do vedení v 10. minutě, kdy přesilovou hru využil Ilkka Heikkinen. Lada se poté dostala do nějakých šancí, ale ty nedokázala proměnit. Ve 49. minutě udělal za zápasem definitivní tečku Jevgenij Skačkov gólem na 2:0.

Lada se i tak nadále bude potácet na posledním místě tabulky KHL.

Střely na branku: 28:18
60:00
59:46
Dělovku Lekomceva lapil Jeff Glass.
59:05
A je zřejmě po šancích Lady. Faulu se totiž dopustil Alexandr Šarov (TOG).
58:37
Ufa drží puk ve své moci.
57:49
57:40
Hunkesova střela byla zblokována.
56:35
Následující pokus Petrova zneškodnil hostující golman.
56:26
Střela Černikova jen proletěla okolo Kovala.
55:49
Šance pro Ladu přichází v přesilovce. Vyloučen je Dmitrij Makarov (UFA).
55:23
Střela kapitána Nikitěnka úspěch neslavila.
55:00
Domácí nadále pokračují ve své snaze se zápasem něco udělat.
54:06
Hráči Togliatti nyní vyvinuli velký tlak na Kovala, nakonec z toho byla posunutá branka, do které najel Barancev.
52:41
Dlouhý tlak Salavatu vyrvcholil střelou Lekomceva přímo do Glasse.
52:10
Hartikainen dlouho motal hlavy bekům domácího týmu.
51:30
Střela Andreje Zubareva orazítkovala tyč domácí branky!
51:10
Střelu Makarova Glass kryje. Ten dnes pro svůj tým odvádí dobrou práci.
50:33
Lada hodně doplácí na nepřesnosti v útočném pásmu. S vyrovnáním to budou mít velice těžké.
49:10
V dobré šanci se dnes po několikáté zjevil Golubev, Koval ho ale vychytal!
48:28
Následnou střelu srazil bránící Kutuzov nad bránu.
48:25
Domácí ale nepřestávají ve snaze s utkáním něco udělat.
47:02
Ufa právě vstřelila branku!
A ještě větší komplikace přichází v podobě branky! Přesilovku hosté využívají díky trefě JEVGENIJE SKAČKOVA! Asistence: Kirill Kolcov, Antti Pihlström.
44:52
Za podražení je vyloučen Karol Sloboda (TOG), což domácím komplikuje situaci.
44:15
Togliatti nadále vyvíjí tlak na svého soupeře a žene se za vyrovnáním!
43:49
Domácí šli dva na jednoho a ke střele se odhodlal Martin Zaťovič, Koval byl ale připraven!
42:33
Sjomin s Pihlström spolu kombinovali v útočném pásmu, ke střele to ovšem nedopracovali.
42:16
Skačkov udržel domácího hráče s pukem u mantinelu, bude se vhazovat.
41:08
Na druhou stranu spěchal Golubev, dobře ho ale těsnil Hartikainen, díky kterému domácí hráč nezakončil ideálně.
40:22
Makarov za brankou vybojoval kotouč, spoluhráče ale následnou přihrávkou nedokázal nalézt.
40:01
Dnešní utkání sleduje 6000 diváků.
Po 40 minutách hry je stále stav velmi těsný, hosté vedou 1:0. Ve druhé třetině jsme toho moc neviděli. Oba týmy si vytvořily šance, ale neproměnily je. Výrazné zlepšení výkonu registrujeme na straně domácího týmu, na branku to ale zatím nestačí. Uvidíme, co přinese třetí třetina, která by měla začít přibližně v 18:46.
40:00
39:59
Střelu Šarova z následného útoku ještě musel vyrazit Koval.
39:52
Domácí obránce je již odnesen. Nevypadá to s ním ale vůbec dobře. Přejeme mu brzké uzdravení!
39:52
Na led už pro něj jedou nosítka.
39:52
Na ledě zůstává ve velkých bolestech zraněný Dmitrij Štulov.
39:20
Probouzení se domácího týmu mohl ukončit Zubarev, ale jeho rána šla naštěstí pro Ladu vedle.
38:09
Domácí dostali opět kotouč do pásma a Glass ho raději podržel. Že by se Togliatti začínalo probouzet?
37:48
Další pokus Golubeva šel mimo.
37:40
Po střele Šulakova dorážel Golubev, ale Koval puk udržel.
37:37
37:17
Mereskinova střela v oslabení letěla vedle brány.
36:20
Šarov dostal dobrý pas před branku, zakončit ale nedokázal.
35:37
Hostující obránce Denis Bodrov (UFA) je vyloučen za vražení na hrazení.
35:16
Černikov několik sekund hrál s pukem za brankou, ale hned jak ho vyvezl, tak o něj přišel.
34:05
Zakázané uvolnění domácího týmu.
33:28
Hartikainen operoval v útočném pásmu, ale ani přes velkou podporu spoluhráčů kotouč za brankáře nedostali.
32:19
Střelu Vorobjova lapil Koval.
31:51
Ofsajd domácích.
30:35
Střela Alexandra Strelcova šla mimo bránu Kovala.
29:48
Útok hostujících zastavil ofsajd.
28:45
Do obrovské šance se ale po chybě hostujících beků dostal Černikov, který sám před brankářem ovšem neuspěl!
28:27
Ani jeden z týmů se nyní nemůže usadit v útoku.
27:06
Pokus Štulova lapil Koval, následuje komerční přestávka.
26:35
Hosté v plném počtu. Lada byla během přesilovky zcela neškodná.
25:35
Tolepko obral domácí hráče o puk a nahrál do dobré šance Višněvskému, jeho střela se ale odrazila od břevna do ochranné sítě nad ledem!
25:20
Barancev za vlastní brankou čeká na podporu spoluhráčů.
24:35
Hostující kapitán Denis Chlystov (UFA) je vyloučen za vražení na hrazení.
24:09
Makarov nyní dvakrát místo střely volil přihrávku a zklamal tím hlouček hostujících fanoušků.
23:37
Nyní to mohla změnit akce Černikova, Koval si ale prostor u tyče pohlídal.
21:12
Branka během toho vypadla ze svého postavení a chvilku si tak ještě počkáme.
21:12
Valujskij dostal puk před brankáře Kovala, ale puk ve spolupráci s Golubevem a Nikitěnkem za jeho záda nedostali.
20:01
Z toho už ale nic nebude.

Ufa zatím vede na ledě posledního týmu 1:0 a potvrzuje tak roli favorita. V zápase je i aktivnějším týmem a Jeff Glass má hodně práce, zatímco Vitalij Koval příliš puků pochytat nemusel. Zatím jediná branka padla v 10. minutě, v přesilové hře se o ní postaral Ilkka Heikkinen svou druhou brankou v této sezoně.
20:00
19:52
Glass zasáhl proti střele Makarova a bude se tak ještě vhazovat v útočném pásmu.
19:32
Hosté se drží v útočném pásmu.
18:40
Valujskij spěchal za pukem, dostatečně rychlý ovšem nebyl a obránci u něj byli dříve.
17:39
Petrov operoval dlouho za brankou Kovala, ale spoluhráči se mu na přihrávky moc nenabízeli.
16:39
Pihlström se velmi dobře natlačil před brankáře, ale při zakončení mu ujel puk. Šulakov poté sundal vlastními golmanovi helmu a muselo se přerušovat.
16:37
Další akci domácího týmu zastavila nepřesná dlouhá přihrávka a tím pádem zakázané uvolnění.
15:18
Střela Karola Slobody hostujícímu brankáři problémy nenadělala.
14:34
Puk se poté přenesl na druhou stranu, kde ho raději podržel domácí gólman.
14:14
Ani Koval se nenudí, nyní musel zasahovat proti střele Zaťoviče.
13:40
Po střele jednoho z hráčů hostí měl Glass velké problémy se zkrocením kotouče!
13:17
Puk skončil v hledišti, hra se přerušuje a následuje komerční přestávka.
13:00
Bylo toho na něj ale moc a tak o puk přišel.
12:44
Bočarov bojuje za brankou na druhé straně.
12:22
Výpad Salavatu skončil nepovedenou střelou.
11:38
Skačkova dobrá střela z první šla vedle brány domácích!
11:20
Domácí vyhazují na zakázané uvolnění.
10:35
Chlystov se obtočil okolo brány, kotouč mu ale unikl a tak nezakončil.
10:20
Před napadajícími útočníky nyní Glass raději podržel puk.
09:50
Domácí se hned pokusili vyrovnat, ale akce skončila nepřesným pasem.
09:02
Hosté nejpve nevyužili velkou šanci, kdy jeden z hráčů nedokázal zakončit do odkryté branky. Poté ale Makarov nabil ILKKOVI HEIKKINENOVI, který poslal hosty do vedení 1:0! Asistence: Dmitrij Makarov, Andrej Zubarev.
08:16
Následně se hosté dostali do ofsajdu.
07:56
Střela Višněvského šla vedla brány Jeffa Glasse.
07:42
Za držení je vyloučen Dmitrij Štulov (TOG).
06:57
Střela Višněvského od modré zblokována, následné přečíslení 3 na 2 domácím nevyšlo.
05:30
Na druhé straně do pásma zavezl puk Hartikainen, ke střele se ale nedostal.
05:02
Domácí útočník Jurij Petrov se dostal k zakončení, puk šel ovšem mimo.
04:42
Akci hostujícího celku nyní zastavil ofsajd.
04:00
Domácí začínají další akci zpoza své brány.
03:45
02:13
Hostující brankář Koval zatím drží svůj tým.
01:45
Andrej Zubarev (UFA) je vyloučen za podražení.
01:30
Hosté šli do úniku dva na jednoho, vše ale ukončila nepřesná přihrávka jednoho z hráčů.
00:01
Pochopitelně nám ještě zazní ruská hymna.
Hráči obou týmů již vchází na led!

Lada Togliatti: Glass (Ježov) – Šulakov, Hunkes, Barancev, Podhradský, Vorobjov, Štulov, Sloboda, Ogurcov – Černikov, Petrov, Golubev, Nikitěnko, Valujskij, Zaťovič, Mastrjukov, Bočarov, Šarov, A. Strelcov, V. Strelcov, Fachrutdinov

Salavat Julajev Ufa: Koval (Irving) – Kutuzov, Lekomcev, Višněvskij, Heikkinen, Zubarec, Kolcov, Bodrov – Makarov, Sjomin, Hartikainen, Mereskin, Chlystov, Tolpeko, Pihlström, Kajgorodov, Skačkov, Stěpanov, Gluchov, Slepyšev

Rozhodčí: Oskirko, Soin – Kučava, Menšich.
Salavat Julajev Ufa
Hokejisté Ufy jsou na tom o poznání lépe. Díky 15 získaným bodům drží čtvrté místo Východní konference. Přesně pětkrát se radovali z tříbodové výhry, pětkrát ale také museli sklopit hlavy po prohře.

Tahouny týmu jsou především produktivní útočníci Antti Pihlström (8+4) a Alexej Kajgorodov (2+10). V týmu nepůsobí ani jeden český či slovenský hráč.
Lada Togliatti
Lada je aktuálně nejhorším týmem celé KHL. Na svém kontě má pouhé čtyři body, a to dokonce po odehrání deseti zápasů. Dvakrát totiž hokejisté z Togliatti vyhráli v prodloužení.

Nejproduktivnějším hráčem týmu je Alexandr Černikov s šesti body (1+5). Na soupisce nalezneme i dva české hráče (Jiří Hunkes, Martin Zaťovič) a jednoho slovenského (Karol Sloboda).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.