Československá stopa

Jan Kolář (VLD) 0+1, čas na ledě: 20:26, 0 střel
Je dobojováno. První třetina slibovala vyrovnané utkání. Poté ale přišla dvacetiminutovka s pořadovým číslem dva, v níž hosté Admiral naprosto zdecimovali. Dvakrát se prosadil Alexandr Radulov, po jednom zásahu přidali Stephane Da Costa a Jan Mursak. V závěrečné části pak pečetil vítězství CSKA v poměru 5:0 Igor Volkov. Za zmínku zcela jistě stojí, že věechny branky padly při přesilové hře CSKA. Mužstvo z hlavního města Ruska si tak připisuje zasloužené body. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 16:32
60:00
59:31
Utkání se již spíše dohrává, ani jedna z družin se nikam nežene. Proskurjakov ale musel nakonec přece jenom zasahovat, leč proti ráně propagačního charakteru.
58:21
Toto oslabení Admiral zvládl. Přesto ale vypadá skóre z domácího pohledu více než hrozivě. Vsítí Vladivostok alespoň čestný zásah? Zatím to tak nevypadá.
57:18
Prochorkin hledal v dobré pozici postaveného spoluhráče, což se mu ale nakonec nepodařilo, kotouč nepropasíroval změtí domácích borců. Moskevští jsou ale nadále v ofenzivě.
56:33
Zatím ale Vladivostok odolává, i když se smyčka v podání CSKA stále více stahuje. Uvidíme, co přinesou nadcházející okamžiky početní výhody.
56:06
K vidění je další trest na domácí straně. Za držení odjíždí na trestnou lavici Ilja Davydov (VLD). Fanoušci již nejspíše trnou hrůzou.
55:03
CSKA právě vstřelilo branku!
Nyní se již ale hosté prosazují. Po nepříliš jistém zákroku domácího brnakáře doklepl kotouč odo poloodkryté branky IGOR VOLKOV. Hra v oslabení bude po dnešním duelu strašit hráče Admiralu jistě velmi dlouho. Asistence: Nikolaj Prochorkin, Bogdan Kiselevič.
54:28
CSKA kombinuje v útočném pásmu, ovšem Admiral se poměrně dobře pohybuje. Proto nemohou hosté nalézt optimální pozici ke střele.
53:19
Za držení dostává menší trest Ilja Zubov (VLD). Završí moskevští pověstného "bůra?"
53:19
Proskurjakov se zaskvěl! Hosté využili díry v defenzivě Admiralu, načež se vydali do přečíslění dvou na jednoho. Jan Mursak ale svou druhou branku nepřidal, nechal vyniknout výtečně se přesunuvšího brankáře. Bude se ale vylučovat.
52:13
Ilja Zubov, kapitán Admiralu, zkoušel své štěstí od modré čáry. Razantní pokus ale zamířil pouze do ochranné sítě. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu, kde ani jendomu z celků velké nebezpečí nehrozí.
51:38
Málo platné jsou ale Vladivostoku přesilové hry. Domácí ekipa nedokáže přejít střední pásmo, natož pak ohrozit Galimova. Hostující brankář si zatím v tomto utkání příliš nezachytal. Bude tomu jinak?
51:01
V utkání objevuje celá řada nedovolených zákroků. Domácí mají k dispozici další přesilovou hru. Za podražení je "odměnen" Bogdan Kiselevič (MOS).
49:31
A znovu letí touš až Proskurjakovovi. Toto oslabení CSKA s největší pravděpodobností zvládné bez úhony. Blížíme se do závěrečné desetiminutovky duelu.
48:52
Admiralu se nedaří této výhody využít, CSKA se zatím brání bez větších obtíží. Nyní navíc vyhazuje přes všechny čáry. Vladivostok tak bude muset zahájit své ofenzivní snažení od prvopočátku.
47:50
Jevgenij Arťuchin (MOS) velmi tvrdě atakoval Alexeje Ugarova, za což dostává menší a desetiminutový osboní trest. Dvě minuty odpyká Damir Źafjarov.
47:548
Alexandr Radulov objel domácí branku, načež se z dobré pozice snažil zakončit. Bekhend hostujícího lídra ale zamířil pouze do ochranné sítě. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu. Snajpr CSKA je dnes při velké chuti.
47:21
Komerční přestávka. Ve třetí části opět sledujeme spíše opatrný hokej. Hosté se pochopitelně nikam neženou, přičemž ale Vladivostoku nedopřávají žádné větší brankové příležitosti.
46:41
Tato přesilová hra má již povedenější charakter. Další ostrou ranou se prezentoval od modré čáry Logan Pyett. Domácí zadák ale branku jen těsně minul.
45:31
Před hostující nastal obrovský závar, v němž se snažil zorientoval Jenver Lisin. Někdejší ruský reprezentant ale nedokázal kus gumové pryže protlačit pod ležícím brankářem domcáí družiny.
44:52
Nyní si domácí zahrají přesilovou hru. Za katr putuje Alexandr Radulov (MOS), provinil se sekáním. Střelci dvou branek tak již zbývá k zápisu do všech kolonek přidat pouze asistenci.
44:31
Z pozice pravého kruhu zkoušel štěstí Vjačeslav Ušenin. Domácí devětasedmdesátka ale branku netrefil, touš proletěl zhruba metr nad brankou. Takto se Admiral branky rozhodně nedočká. Z ochozů se ozývá pískot.
43:37
Domácí hokejisté se snažili zahájit ofenzivu, ovšem příliš si nerozumněli. Následuje tak zakázané uvolnění, po němž se bude vhazovat v obranném pásmu Vladivostoku. Moskva bez problémů kontroluje vedení.
42:24
Po Volkovově přiklepnutí pálil z otočky Grigorenko. Hostující útočník ale nedokázal překonal shluk hráčů před Proskurjakovem. Hrát tak může Admiral.
41:26
Hosté v poklidu kombinují, nikam se příliš neženou. Admiral se snaží napadat, ovšem není mu to příliš platné. Rozdíl mezi oběma celky je poměrně markantní.
40:14
CSKA hraje v plném počtu. Admiral si žádnou větší brankoovu příležitost nevytvořil. Naváže Mosvka v následujících minutách na gólovou smršť ze druhé třetiny?
40:01
Je za námi druhá třetina, která přinesla naprsotou dominanci CSKA. Domácí doplatili především na vyloučení, která byla tvrdě potrstána. Dvakrát se prosadil Alexandr Radulov, jemuž sekundovali Stephane Da Costa a Jan Mursak. O vítězi je tak s největší pravděpodobností rozhodnuto. Co přinese třetí třetina? Sledujte i nadále náš on-line přenos!

Střely na branku: 10:24
40:00
39:33
Po dalším nepřesném pokusu vyhazuje mužstvo z hlavního města Ruska přes všechny čáry. Do konce prostřední dvacetiminutovky se již zřejmě nic podstatného nestane.
38:47
Zatím to tak příliš nevypadá, CSKA se brání velmi dobře. Přesto se ale dostali domácí k lehké střele, kterou likviduje Galimov. Hostující brankář si v této třetině příliš nezachytal.
38:14
Nyní si ale Admiral zahraje v početní výhodě. Za nedovolené bránění odjíždí pykat Jevgeni Arťuchin (MOS). Podaří se Vladivostoku vykřesat alespoň poslední jiskřičky naděje?
37:37
Vladivostok se snaží velmi aktivně napadat, ovšem zatím mu to není příliš platí. Hrát proti rozjetému CSKA Moskva? To by si momentálně zřejmě nepřál žádný soupeř.
36:13
Domácí střídají brankáře. Místo Nalimova nastoupí do brankoviště Ilja Proskurjakov. Podaří se nové příchozímu muži v masce zastavit brankostroj hostí?
36:13
Poměrně dlouho trvalo, než se hosté usadili v útočné třetině. Když už se ale do inkriminovaného území dostali, stálo to za to. Po Děnisovově pasu propálil s pomocí pravé tyče Nalimova JAN MURSAK. V této třetině CSKA naprosto dominuje. Asistence: Denis Děnisov.
34:48
Moskva si navíc zahraje další přesilovou hru. Na lavici hanby odjíždí pykat Alexandr Gorošanskij (VLD). Podaří se domácí ekipě konečně ubránit oslabení?
34:37
Po delší době se podívali kupředu také domácí. Rána Vladislava Ušenina ale měla spíše propagační charakter. A to ještě s notnou dávkou fantazie. Vladivostoku se nedaří vůbec nic.
33:34
Žarkov se pokoušel stínit prudké ráně od modré čáry, což se mu částečně povedlo. Nalimov se ale nenechal obalamutit a střelecký pokus v poklidu zlikvidoval. Vhazovat se bude v útočném pásmu CSKA. To vše ale až po komerční přestávce.
32:51
Jan Mursak velmi dobře obkroužil branku, načež si sjel do střelecké pozice. Pokus o zakončení z otočky ale úspěšný nebyl, rána byla zblokována pozorným zadákem domácího celku. Hosté ale pokračují v ofenzivě.
31:55
Moskva znovu velmi aktivně napadá. Borců v bílém je plná ledová plocha. Další atak proto raději zastavuje Nalimov přerušením hry. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
31:04
Moskevští mohli mít již čtyřbrankový náskok! Alexandr Radulov však svůj útok na hattrick nedotáhl do zdárného konce. Hostující útočník zakončil svůj únik pouze do připravené lapačky Nalimova.
30:08
Po sebejistém zásahu Nalimova následuje komerční přestávka. Vhazovat se bude po pravici domácího muže v masce, kterému se nejspíše honí hlavou chmury.
29:25
Moskva je při velké chuti. Nadále krouží útočným pásmem a hledá způsob, kterak vsítit další branku. Admiral působí poněkud sklíčeným dojmem. Není divu, dobře rozehraný duel vzal vinou tří trestů za své.
28:26
Domácí lodivod si vyžádal oddechový čas. Co naordinuje svým svěřencům?
28:26
Zatím všechna vyloučení se dnes Vladivostoku krutě mstí. Po krásném "tukecu" zakončil bez problémů do zcela odkryté branky podruhé v dnešním utkání ALEXANDR RADULOV. Jak se domácí vypořádají s tímto vývojem? Asistence: Igor Grigorenko, Nikita Zajcev.
27:51
Admiral je zatím v defenzivní činnosti bezchybný. Je si dobře vědom, že další branka by již byla nejspíše definitivní. CSKA se nemůže dostat ke střele.
26:35
Domácí se navíc budou opět bránit, na trestnou lavici totiž odjíždí za podražení Andrej Sigarjov (VLD).
26:35
Na tuto situaci byl již domácí mág krátký. První ránu z mezikruží ještě Nalimov zlikvidoval, ovšem následnou dorážku z bezprostřední blízkosti již ne. Pohotový STEPHANE DA COSTA tak navyšuje vedemí hostujícího celku. Asistence: Jan Mursak, Nikita Zajcev.
26:15
Alexandr Radulov dostal přihrávku do mezikruží, odkud chtěl zamířit do pravého horního růžku domácí svatyně. Nalimov ale vytasil efektní, ale hlavně efektívní semafor, jímž pokus známého bouřliváka zlikvidoval. Dostalu se mu velkých ovací.
25:38
Pokud jde do tuhého, mohou se zatím domácí na svého brankáře spolehnout. Nyní je již ale situace kritická. Domácí kapitán Ilja Zubov (VLD) totiž odjíždí pykat za krosček. Poradí si Vladivostok s tímto problémem?
24:49
Ránu Děnisova od modré čáry Nalimov likviduje. Po následném vhazování vyhodili domácí přes všechny čáry. CSKA tak bude muset zahájit své snažení od samého počátku.
24:27
Bude se opět vylučovat na domácí straně. Za držemí odjíždí pykat Ilja Davydov (VLD). První přesilovou hru hosté využili. Podaří se jim tento počin i podruhé?
23:37
Své štěstí zkoušel Stephane Da Costa. Francouzksý forvard ale se svým švihem neuspěl, proti byl opět velmi pozorný Nalimov. CSKA je ale momenálně jednoznačně lepším celkem.
22:53
Lehký pokus z levé strany Nalimov bez větších obtíží kryje. Poté raději přerušuje hru a dopřává svým spoluhráčům krátký odpočinek. Ve druhé periodě bude mít pravděpodobně více práce.
21:58
Po tvrdém střetu zůstal ležet na ledové ploše Andrej Stas. Hostující útočník si zřejmě poranil koleno. Nakonec za pomoci spoluhráčů a velkého potlesku publika odjížídí na střídačku. S pokračováním v utkání to ale příliš dobře nevypadá.
21:32
Další ofenzivu Moskvy zastavuje postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu, blíže brance Admiralu. CSKA narostla po úvodní brance křídla.
20:58
Nyní již ale jdou hosté do vedení! ALEXANDR RADULOV dostal přesnou přihrávku od levého mantinelu, kterou následně zužitkoval přesnou ranou k levé tyči domácí svatyně. Asistence: Stephane Da Costa, Denis Děnisov.
20:25
Admiral hned v úvodu dějství vyhazuje přes všechny čáry, čímž šetří cenné vteřinky oslabení. CSKA se příliš nedaří usadit se v útočném pásmu.
20:01
Je za námi úvodní perioa, která přinesla poměrně ospalou podívanou. Po neuznané brance CSKA nepřišla prakticky žádná větší branková příležitost. Vladivostok nedokázal využít přesilovou hru, stejnou situací zahájí druhou třetinu Moskva. Jak se bude utkání nadále vyvíjet? Sledujte náš on-line přenos!

Střely na branku: 7:11
20:00
19:35
V závěru dějství zkouší štěstí také Admiral, ale neúspěšné. Z následného protiútoku si hosté vykoledovali trest. Za držení dostává dvě minuty Vladislav Ušenin (VLD). Pokud Moskva početní výhodu nevyužije, přenese si ji do následujícího dějství.
18:27
Hokejisté v bílém, tedy CSKA, jsou opět v útočné třetině. Zde se však setkávají s pozornou defenzivou Admiralu, která nechce připustit žádné komplikace.
17:04
Hosté jsou v plném počtu, celou situaci zvládli bez sebemenšího zaváhání. Znovu tak mohou započít dobývání branky Vladivostoku. Závěr první třetiny se pomalu, ale jistě blíží.
16:37
Moskva vyhazuje až k Nalimovovi. Tuto početní výhodu si Admiral do kolonky úspěšný nejspíše nezapíše. Vůbec se nemůže usadit v útočném pásmu, natož ohrozit branku CSKA.
15:48
Zatím si na ni ale budou muset ještě počkat. Útok Admiralu totiž zastavuje zakázané uvolnění. Domácí tak zahájí ofenzivní tažení takříkajíc od píky, což pochopitelně vyhovuje CSKA.
15:04
Domácí si zahrají přesilovou hru. Za nedovolené bránění je potrestán Nikolaj Prochorkin (MOS). Jak Admiral s touto příležitostí naloží? Diváci si přejí šajbu.
14:17
Domácí pouze nahodili na branku a odjeli střídat. Zatím sledujeme skutečně podprůměrný duel, neviděli jsme žádnou výraznější brankovou příležitost. Nastane zlepšení?
13:28
Další neúspěšný hostující pokus o atak. Hokejisté CSKA byli při přechodu útočné modré příliš rychlí. Následuje tak postavení mimo hru, po ěmž se bude vhazovat ve středním pásmu. To vše ale až po komerční přestávce.
12:07
Až téměř po minutě a půl se Vladivostok vymanil ze sevření. Soupeř si ale nevytvořil žádné větší brankové příležitosti. Na úvodní rozsvícení červeného světla tak stále čekáme.
11:14
Maxim Mamin se vytočil z pravého rohu, načež poslal na branku svůj švih. Nalimov ale celou situaci vlemi dobře viděl, proto mohl pohotově zasáhnout a přerušit hru. Za to je patřičně pochválen od českého zadáka Jana Koláře.
10:32
Obě mužstva se prezentují poměrně opatrným dojmem. Ani jeden z celků se neřítí bezhlavě do ofenzivy. Příchozí fanoušci si zatím na své příliš nepřijdou. Uvidíme, co přinesou následující minuty.
09:54
Až nyní, po zakázaném uvolnění domácího celku, následuje přerušení hry a následně komerčení přestávka. Po jejím skončení se bude vhazovat v blízkosti Nalimova. Hraje se stále bez branek.
09:21
Momentálně útoční opět Vladivostok, vrásky na čele přidělává hostujícím obráncům především Jenver Lisin. Hraje se velmi dlouho bez přerušení.
08:31
A stíhá i útočit. Odražený kotouč posílal od modré čáry směr branka Nikita Lisin. Domácí zadák ale ztroskotal na připraveném Galimovovi, jehož reflexy byly příkladné.
07:12
Moskevští se usadili v útočném pásmu, ovšem nic moc kloudného zde nevymysleli. Po delším pobytu v levém rohu byli obránic o kotouč. Admiral se tak osvobodil a nadále hraje s favoritem otevřenou partii.
06:20
Utkání nabírá slušné tempo. Tentokráte zkoušel z poměrně velké vzdálenosti své štěstí Vjačeslav Ušenin. Branku ale netrefil, prudkou ranou trefil pouze ochranné plexisklo.
05:12
Což demonstruje i možnost Igora Grigorenka. Forvard se sedmadvacítkou na zádech vybruslil do střelecké pozice na úrovni levého kruhu, odkud orazítkoval plastron domácího muže v masce.
04:37
Vladivostok zahrává jednu útočnou akci za druhou, ale nemůže se nadále probít přes dobře střežené střední pásmo. CSKA začíná mít o něco málo více ze hry.
03:55
Moskva se ale nadále snaží útočit, neuznaná branka hostující ekipu viditělně velmi nakopla. Vladivostok se ale zatím brání bez větších obtíží.
03:05
Není to gól, stav je stále nerozhodný! Radulov mířil pouze do tyče, načež Arťuchin pobýval příliš dlouho v brankovišti. Vhazovat se bude v útočném pásmu CSKA.
03:05
Jevgeni Arťuchin dotlačil po velkém závaru před domácí svatyní kotouč za brankovou čáru. Hosté se domnívají, že měla rozsvítit červené světlo již první rána Radulova. Celou situaci posoudí videorozhodčí.
02:31
Stephane Da Costa obkroužil branku, načež chtěl přihrát před ní. Přihrávka ale byla zblokována, načež volný kotouč ukryl do své moci Nalimov. Vhazovat se bude po jeho levici.
01:45
Poprvé se podívala kupředu také Moskva, ovšem příliš dlouho v nebezpečné zóně nepobyla. Vladimir Źarkov byl po krátkém vlastnictví kotouče odzbrojen. Hrát může opět Admiral.
01:08
Domácím ofenzivní choutky rozhodně nechybí. Tentokráte mířil do zakončení Jenver Lisin, ovšem rána útočníka Vladivostoku nezamířila přesně. Následný protiútok CSKA končí postavením mimo hru. Buly proběhne ve středním pásmu.
00:21
Ugarov se prodral až na pozici levého kruhu, odkud prověřil Galimovovou pozornost. Hostující brankář si ale poradil na výbornou a přerušil hru.
00:01

Jan Kolář (VLD)
Pohled do statisik

Vladivostok neprožívá zrovna ideální start do nové sezony. Zatím posbíral pouze 11 bodů, což jej řadí na jedenáctou pozici Východní konference. Ve svém posledním utkání zdolal Admiral Severstal Čerepovec 5:4 po samostatných nájezdech.

CSKA má zcela odlišné starosti. Zdolává jednoho soupeře za druhým díky čemuž okupuje druhou příčku Západní konference. Na svém kontě má 33 bodů. Lepším mužstvem v rámci KHL je pouze Petrohrad. V předchozím kole uspěla Moskva na půdě Novokuzněcku, který přestřílela 6:1.
Vítejte u našeho on-line přenosu! Kontinentální hokejová liga má na programu další sérii utkání, do které patří také souboj celků Admiral Vladivostok a CSKA Moskva. Úvodní buly bude ve Fetisov Hall, tedy domovském stánku Vladivostoku, vhozeno v 08:00 CET. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 08:00.